En Şanslı Burçlar Hangileri?

15 Şubat 2021, Pazartesi En Şanslı Burçlar Hangileri?

Bazı insanlar bazı şeyleri elde edebilmek için fazlasıyla gayret gösterirler fakat bazı insanlarda o diğer bazı insanlara nazaran daha az gayret gösterip veya hiç gayret göstermeyip istediği her şeyi elde edebilirler. Bu bir şans mı yoksa? Başka bir şey mi? Bu daha çok burcunuzla alakalı olabilir. Burcunuzun günlük olarak nasıl bir ruh hali içerisinde olduğu, hangi yıldıza bağlı olarak kaderinize şekil vereceği bu gibi durumlar şansınızın daha fazla olmasında büyük etken göstermektedir. Peki tüm her şeye rağmen en iyi ve en şanslı burçlar hangileridir? Bu sorunun cevabını sizler için aşağıda verdik.

Her ne kadar burçlar sizin kaderiniz üzerinde çok fazla büyük etkiye sahip olsa da şans durumları sadece burçlara göre hareket eden bir şey değildir. Bu sizin kişiliğinize bağlı olarak ta farklı bir şekilde karşınıza çıkabilir veya bu durum farklı olayların yaşanmasına neden olabilir. Cümlelerimizi süslemeden sizlere en şanslı burçlar hangileri? Bunları detaylı bir şekilde açıklayalım.

En Şanslı Burçlar En şanslı burçlar arasında ilk sırada yer alan burç yay oluyor

Yay burcu gücünü ve şansını her zaman Jüpiter’den almıştır. Yönetici gezegeni Jüpiter olan yay burcunun hayatın her alanında şanslı olduğu söylenmektedir.

2. sırada ise balık yer alıyor Balık burcunun ayağına her zaman şans olayları takılır. Yay gibi balık burcunun da gezegeni Jüpiter’dir. Sosyal çevresinde çok şanslı olan balık burçları, hem iş hayatında hem özel hayatında her zaman sürprizlerle karşılaşır.

Terazi burcu diğer burçlara göre daha naif, daha nezih şeylerden hoşlandığı için fiziksel duruşu da daha iyimser bir halde oluyor. İyimser gözlerle etrafınıza bakarsanız şans her zaman sizinle olacaktır.

4. sırada yer alan burcumuz kova

Kova, Zodyak’ın en esnek burçlarından bir tanesidir ve sürekli kendini değiştirir. Bu değişimle birlikte de kova burçlarının hayatına bir çok şans denk gelebilir.

5. sırada ise koç burcu yer alıyor

Hiperaktifliği, enerjisi ve çılgınlığı ile bilinen kova burcu her zaman azimle çalışmayı sevmiştir. Azimle bir yerlere gelen koç burcunun ayağına da zaman zaman şans takılabiliyor. Fakat çok kararlı, çok istikrarlı ve çok azimli olurlarsa.

Genel olarak burçlar arasında en şanslı olan burçlar bu şekildedir. Bu durum yine yukarıda da belirttiğimiz gibi çeşitli faktörlere göre değişiklik gösterebilmektedir. Örneğin sadece burçlara göre bir insanın şanslı olup olmadığı anlaşılmaz. Bir insanın kişilik özellikleri de bu konularda çok fazla etkilidir.

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
11° 29' 29" R
Ay
Akrep
29° 14' 12" R
Merkür
Yay
13° 51' 51"
Venüs
Oğlak
21° 51' 60"
Mars
Akrep
23° 04' 37"
Jüpiter
Kova
25° 43' 03"
Satürn
Kova
09° 09' 53"
Uranüs
Boğa
11° 40' 35"
Neptün
Balık
20° 24' 13"
Plüton
Oğlak
25° 05' 53"
Chiron
Koç
08° 33' 25"
Lilith
İkizler
15° 17' 47"
True Node
İkizler
01° 44' 29"
Son Güncelleme : 03/12/2021 14:00

Astroloji Gündemi

3 Aralık 2021 Cuma Günlük Astroloji Olayları 3 Aralık 2021, Cuma 3 Aralık 2021 Cuma Günlük Astroloji Olayları Sabah saatlerinde oldukça gergin ve huzursuz hissedebiliriz. Her şeye büyük tepkiler verebilir, öfkemizin kurbanı olabiliriz.... Devamını Oku >>