Hata Yapmayı Sevmeyen Burçlar

26 Mart 2021, Cuma Hata Yapmayı Sevmeyen Burçlar

Her insan hataya gelmez. Evet, bu söz bazı burçlar için gerçek anlamda büyük şeyler çağrıştırıyor. Zira bazı burçlarımızın hayatlarında asla hataya yer ayırılmıyor. Fakat bu durum bazen değişiklik gösterebilmekte. Kimi burç hata yaparak bir şeyleri öğrenebileceğini düşünse de kimi burçta işte hata yapmamak için resmen elinden gelen her bir şeyi yapıyor. Zaman zaman yaptıkları hatalar nedeniyle kendilerine hatta hayata bile küstükleri oluyor. Peki bu burçlar kim? Hangi burçlar yapmaktan hoşlanmıyor? Gelin hep birlikte inceleyelim.

Başak Burcu

Başak burcu kesinlikle hata yapmaktan hoşlanmayan bir burçtur. Zira başak burçları hata yaparak kendilerini sürekli ezerler ve her anlamda başarısız olduklarına inanırlar. Onlar için hata yapmak demek büyük bir eziyet, büyük bir işkence demek. Çok fazla takıntılı olan başak burcu eleştiriyi sevmez ve kendisinden başka kimseyi başarı için dinlemez. Kendi fikirlerine uymayan, kendi yaşam stillerine uymayan her bir şeyi hata olarak nitelendirebilirler.

Oğlak Burcu

Plan ve disiplin denildiği zaman oğlak burcu kendisinden hiç ödün vermeyecektir. Çünkü oğlak burcu hayatlarının büyük bir zamanında neredeyse her bir şey için plan ve program yaparlar. Her bir yaptıkları programı büyük bir öz veri ile büyük bir disiplin ile gerçekleştirirler. Verdikleri kararlardan asla dönmezler ve zaman zaman bu kararları insanı deli bile edebilir. İş konusunda hata yapmaktan kesinlikle çekinen oğlak burçları terfiinin peşine düştükleri zaman gözleri hiçbir şey görmez.

Terazi Burcu

Terazi burcunu kusursuzluk burcu olarak değiştirsek daha mantıklı olur. Çünkü terazi burçları hata yapmamak adına ellerinden ne geliyorsa her bir şeyi yapmaya hazır olan burçtur. Hayatlarının her bir anı onlar için değerlidir ve verecekleri kararlar onların hayatına olumlu yönde etki edebilecek yönde olmalıdır. Yani verecekleri kararlar sonrası hata yapmak demek onlar için hayata küsmek demektir. Kendisi hakkında yapacağınız yorumları dikkate alır ve onları büyük bir özveri ile yani yaptıkları hataları büyük bir öz veri ile düzeltmeye çalışırlar.

Koç Burcu

Her ne kadar çok aktif ve çok eğlenceli bir hayata sahip olsalar da koç burçlarında hata yapma lüksü yoktur. Kararlar doğru verilmelidir ve rakipler iyi analiz edilmelidir. Zira bu burç her zaman liderliğe oynayan bir burçtur. Aklına eseni yapmaya çalışsa da analizci yönü koç burçlarının her zaman bir tık öne çıkartır.

Akrep Burcu

Kontrol manyağı olan akrep burcu insanları kontrol etmekten, bir şeyleri disipline etmekten aşırı hoşlanan bir burçtur. Anlaşılacağı üzere yaptıkları işlerde disiplini ön plana koymaktalar ve her biriçin yüksek memnuniyet sağlamayı amaç edinirler.

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
22° 13' 38" R
Ay
Koç
20° 09' 09"
Merkür
Koç
14° 34' 50"
Venüs
Koç
26° 28' 24"
Mars
İkizler
23° 00' 01"
Jüpiter
Kova
25° 16' 36"
Satürn
Kova
12° 08' 56"
Uranüs
Boğa
09° 36' 12"
Neptün
Balık
21° 47' 58"
Plüton
Oğlak
26° 44' 49"
Chiron
Koç
09° 38' 57"
Lilith
Boğa
19° 11' 53"
True Node
İkizler
11° 44' 52"
Son Güncelleme : 12/04/2021 01:00

Astroloji Gündemi

11 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları 11 Nisan 2021, Pazar 11 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 11 Nisan 2021 Pazar yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında n... Devamını Oku >>