Oğlak Burcunun En Önemli 21 Özelliği

14 Şubat 2021, Pazar Oğlak Burcunun En Önemli 21 Özelliği

Oğlak inanılmaz derecede pratik ve beceriklidir.

Oğlak burcu, başkalarını tamamen mahveden karmaşık sorunları çözmelerini sağlayan pratik bir zihne sahiptir.

Onlar gerçekten çok az yardımla ve ellerinde çok az kaynakları olduğunda bile çalışacak “gerçek dünya” çözümleri bulan bir yeteneğe sahipler.

Oğlak sabırlı ve cehennem gibi disiplinli.

Oğlak burcu, Bir şekilde hiçbir şeyin yolunda gitmediğini gördüğünde sabrını sonuna kadar kullanır. Sabır sınırlarının aşılması onu aşırı agresif ve saldırgan yapabilir. Yaşamında sürekli disiplin vardır ve her yerde her şekilde özgür olmak ona göre saçma karakterde insanlara göre bir şeydir.

Diğerleri sıkılınca ve Oğlaktan kurtulmaya çalıştıklarında, bunu hemen anlar ve kendine o anlık bir çeki düzen vermeye çalışır. Bu konuda başarıya ulaşana kadar ileriye doğru ilerlemeye devam ederler.

Oğlak, birkaç saniyede bir kişiyi rahatlıkla okuyabilir

Analitik gözlemci Oğlak’lar insanlar hakkında inanılmaz içgüdülere sahipler ve bir kişinin düşüncelerini okuma yetenekleri bazen neredeyse gerçek dışı olabilir.

Bir insanın gerçek motivasyonlarını ve niyetlerini, kendileriyle tanıştığı anlarda içgüdüsel olarak toplayabilirler… ve çoğu zaman yanılmış olmazlar.

Oğlak kırıldığında, sözleriyle acımasız olabilirler

Oğlak çoğunlukla sakin ve düz başlıdır, ancak onların sınırlarını zorlarsanız ve onları pes ettirecek derecede zorlarsanız, sözleriyle son derece acımasız olabilirler.

Birilerine saldırmak için fiziksel şiddete başvurmaları gerekmiyor. Sadece geniş kelime hazinelerini kullanıyorlar.

Oğlak ateşli hırslı ve başarılı olmak için derinden tahrik edilir

Çok az kişi, Oğlak’ın sahip olduğu kararlılıkla eşleşebilir ve her zaman daha iyi ve daha müreffeh bir geleceğe doğru bir şekilde veya başka bir şekilde çalışırlar.

Sadece bütün gün oturup hayalleri hakkında konuşmak istemiyorlar… dışarı çıkmayı ve bunun için çabalamayı tercih ediyorlar.

Oğlak sözcüklerinde güvenilir ve iyidir.

Oğlak kadar güvenilir olan çok insan yoktur ve yapacaklarını söyledikleri zaman, bunu yapabileceklerine bahse girebilirsiniz.

Her anlaşmada iyi olma kararlılığı nedeniyledünyasında sık sık başarılı olurlar.

Oğlak sonuçlara varmadan önce gerçekleri ve kanıtları arar

Gerçekleri isteyen Oğlak’ı kandırmak zordur. O doğuştan şüphecidir.

Duygulara dair gerçekleri tercih ediyorlar ve onları bir şeye ikna etmeye çalışıyorsanız… bunu ispat etmek için gerçek bir kanıtınız olmalı.

Söylentilere ilgileri yok ve sadece gerçekleri önemsiyorlar.

Oğlak bekletilmeyi sevmez!

Bekletilme işinde Oğlak anlayışlı değildir. İnanılmaz derecede düzenli ve son derece organizedirler. Onların oturup gün boyunca beklemek için zamanları yok…

Gidecekleri yerler ve insanlar sürekli olarak zamanlarını boşa harcamadıkları kişilerdir.

Oğlak’a ihanet edildiğinde, bağışlamak veya unutmak uzun zaman alabilir

Oğlak genel olarak, Ona ihanet edebileceğiniz eylemlere izin veren kişi değildir. Kendisi ihanet etmez ve kendisine de ihanet edilmesine izin vermez.

Uzun anılara sahip olma eğilimi gösterirler ve birileri güvenlerini kötüye kullandığında veya onları ciddi bir şekilde kırdıklarında, onları hayatlarından tamamen uzaklaştırabilir ve asla geriye bakmazlar.

Oğlak her şey için yüksek standartlara sahiptir

Yüksek standartlar peşindeki Oğlak burcu “telaşlı” veya “seçici” olarak adlandırılabilir, ancak Oğlak için bu sadece yüksek standartlara sahip olması gerektiği meselesidir.

Bu onların kariyeri, aşk hayatı ya da başka bir şey olsun… onlar her şeyde en iyisi olmaktan başka bir şeyi hedeflemezler.

Oğlak zeki ve son derece hesaplıdır

Bir Oğlak zekasını asla küçümsemeyin… Aşırı derecede açıktırlar ve her zaman rakiplerinin önünde birkaç adım ileride oluyorlar.

Önemli hayat kararları verirken sürekli hesap yaparlar ve daha sonra pişman olacağına dair aptalca bir karar vermek yerine, profesyonelliği tercih ederler.

Oğlak, çok ciddi ve iyi tavsiye vericidir

Oğlak iyi tavsiye verir. Sürekli olarak kendilerine arkadaşlarına ve sevdiklerine tavsiyede bulunurlar ve bunu yaparken de oldukça iyi olurlar.

Pratik ve problem çözme nitelikleri, bir nesneyi nesnel olarak değerlendirmelerine ve bu konuda ne yapılması gerektiği (ve yapılmaması gerektiği) konusunda gülünç derecede yararlı tavsiyelerde bulunmalarını sağlar.

Oğlak devrildiğinde, kalkar ve yoluna kaldığı yerden devam eder

Dirençli Oğlak, yaşamlarında türbülansla karşılaştıklarında, bu onları uzun süre etkilemez. Bunun üzerine sızlanmak ve şikayet etmek yerine, sadece hayatlarına geri dönüp ilerlemeye devam ederler.

Öznitelikli kararlılık özellikleri Oğlak kişiliğinde son derece kuvvetlidir ve sonuç olarak, istedikleri şekilde ilerleyebilmeleri için birkaç adım geri gitmeye izin vermeyecektir.

Oğlak burcu bazen çok sıkılır ve bunun hakkında konuşmayı reddeder

Zayıflığı gizleme Oğlak burcunun temel özelliklerindendir. Bazen Oğlak başı dertte iken yada zor zamanlar geçiriyor olsalar da etrafına bunu belli etmeyecek ve bunu dile getirmeyecek kadar güçlü ve bağımsız olabilirler.

Bazen çok inatçı olabilirler. Kendilerine yardım etmek için uzanmak yerine onların sessizlik içinde mücadele etmelerine izin verdiğiniz zaman size güvenir hale gelebilir ve o zaman yardımınızı kabul eder.

Oğlak’ın yeni insanlara açılması biraz zaman alabilir

Oğlak, çevresi içinde kimlerin olmasına izin verdiği konusunda dikkatli olabilir ve gerçekten açılmaya yetecek kadar rahat hissetmeleri zaman alabilir.

Güvenleri ve dostlukları kazandıktan sonra, oldukça açık sözlü olabilirler ve son derece sadık arkadaş olabiliyorlar.

Oğlak alaycı bir dile ve eleştiriye sahiptir

Oğlak burcunun mizah anlayışı son derece kuru ve acımasız alaycı olma eğilimindedir.

Bazıları şakalarını biraz garip bulabilirler, ancak mizah anlayışını “yakalayanlar” çoğu zaman onları düpedüz komik bulmaktadırlar.

Oğlak son derece sadık bir aşıkdır

Sadık aşık Oğlak, birisini taahhüt ettiğinde, bu taahhüdü ciddiye alırlar, zodyakların hepsinin içinde en sadık sevgililerdendir.

Bir ilişkinin zor zamanlarında savaşmaya isteklidirler ve kötü giden durumlarda bile sevdiklerinden hemen vazgeçmeyeceklerdir.

Oğlak, aşırı düşünür ve her şeyi analiz etme alışkanlığına sahiptir

Aşırı düşünen Oğlaklar, bazen kendilerini tamamen kontrol dışı bırakan şeyleri düşünmeye, analiz etmeye ve kendilerini stresle baş etme noktasına kadar gelmiş bulabilirler.

Her zaman ellerinden gelenin en iyisini yapmak için kendilerine çok fazla baskı uygulayabilirler ve bir tür hata yaptıkları konusunda endişeleri oluşabilir.

Oğlak’ın, arkadaşları etrafında ortaya çıkan çılgın ve eğlenceli yapıları vardır

Oğlak’ın eğlenceli ve çılgın tarafı belli etmeseler de hep vardır. Bazen insanlar Oğlak burcunu sıkıcı olarak düşünebilirler ancak bu insanlar muhtemelen onları çok iyi tanımamaktadır. Çünkü yakın arkadaşlarının etrafında oldukça çılgın ve vahşi olabilirler.

Oğlak burcunun bir araya geldiği zaman sizi tanımaması yüzünden geri durması onun çok soğuk oldukları yada iletişim kurmayı bilmedikleri anlamına gelmez.

Oğlak, kendine güven ve atılganlıktan etkilenir

Kendine güvenen aşıklar; Oğlak burcunun potansiyel bir partnere direnmek için zor bulduğu bir özellik varsa, hayatında istediklerinin peşinden gitmek isteyen, kendine güveni olan biridir.

Eğer dikkatlerini gerçekten çekmek istiyorsanız o zaman çantada keklik olmamalısınız ve ayağınız yere sağlam basmalı !!!

Oğlak için yalnız kalmakta sorun yok… aslında buna bayılıyorlar

Oğlak, arkadaşları ve aileleri için çok fazla sevgiye sahiptir, ama kendileri tarafından bazen yalnız olmayı seven bir niteliği vardır.

Bazen hayatın telaşından kopmak için herkesten ve her şeyden uzaklaşmaları gerekir.

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
11° 26' 57" R
Ay
Akrep
28° 36' 19" R
Merkür
Yay
13° 47' 56"
Venüs
Oğlak
21° 50' 39"
Mars
Akrep
23° 02' 53"
Jüpiter
Kova
25° 42' 42"
Satürn
Kova
09° 09' 40"
Uranüs
Boğa
11° 40' 41"
Neptün
Balık
20° 24' 13"
Plüton
Oğlak
25° 05' 50"
Chiron
Koç
08° 33' 27"
Lilith
İkizler
15° 17' 31"
True Node
İkizler
01° 44' 29"
Son Güncelleme : 03/12/2021 13:00

Astroloji Gündemi

3 Aralık 2021 Cuma Günlük Astroloji Olayları 3 Aralık 2021, Cuma 3 Aralık 2021 Cuma Günlük Astroloji Olayları Sabah saatlerinde oldukça gergin ve huzursuz hissedebiliriz. Her şeye büyük tepkiler verebilir, öfkemizin kurbanı olabiliriz.... Devamını Oku >>