Balık ve Boğa Uyumu

Balık Burcu
Balık 19 Şub - 20 Mar
Boğa Burcu
Boğa 21 Nis - 21 May

Balık & Boğa Uyumu

Balık burcunun aşk konusunda en şanslı olduğu burçtur Boğa burcu. Bildiğiniz gibi Boğa burcunun en temel özellikleri arasında; ayaklarını yere sağlam basması, ilişkilerinde uzun vadeli düşünüyor olması ve güven kavramına büyük önem veriyor olması gelmektedir. Bu temel özellikler, bir Balık burcunun aradığı en temel özelliklerdir ve hepsi Boğa'da bir araya gelmiştir. Malum Balık burcunun hassas olması, karşısında ki insanın görevlerini çok daha arttırmaktadır.

Boğa, bu görevleri en iyi şekilde yapabilen nadir karşı burçlardan biridir. Tabii en önemlisi Boğa burcunun güzellikleri görmesi ve bu güzelliklere uyum sağlamasıdır. Böylelikle hassas balık burcu için romantizm açısından istediği her şeyi Boğa'da bulması mümkün olmaktadır. Bazıları şimdiden 'peki hiç kavga etmezler mi?' Diye sorabilir. Buna büyük bir çoğunlukla 'hayır, etmezler' diyebiliriz. Nitekim Boğa burcu da, Balık burcu da kavgadan, bağrışmalardan ya da benzeri durumlardan uzak durmayı seven yapılara sahiptirler. Daha dingin ve aşk dolu bir yaşam onların için idealdir. Bu nedenle de ideallerini yaşamak adına kavgadan uzak durmaya özen gösterirler.

Balık ve boğa birlikteliği, her iki taraf için de olumlu bir birlikteliktir. Boğa ve balık ikilisinin hayata bakış açıları ve hayattan beklentileri benzerdir. Bu durumda da boğa burcu birçok burçta bulamadığı sakinliği, kararlılığı balık burcunda bulabilir. Balık sadık ve güvenilirdir. Onun bu sadakati, daha ilişkinin başında boğanın dikkatini çekecektir. Balık burcu, boğa burcu için burçlar dünyasında en iyi seçimlerden biri olacaktır. Boğa, karşısında da tıpkı kendi gibi ayakları yere sağlam basan birini arar. Balığın bu denli duygusal ama bir o kadar da kendine güvenen yapısı, boğanın ilk anda ondan etkilenmesini sağlayacaktır.

Balık ve boğa birlikteliğinde, hoş bir uyum vardır. Onların bu uyumu, etraflarındaki insanların da hemen dikkatini çeker. Hassas ve yumuşak yapılı bir karaktere sahip olan balık burcu, aradığı aşk ve güveni boğa burcunda bulacaktır. Diğer ilişkilerinde yorulan taraf hem balık oluyordu, bu kez boğa ile romantik ve tutkulu bir aşka yelken açmak, ona da iyi gelecektir.

Balık Kadını - Boğa Erkeği

Boğa'nın sakinliği, verdiği huzur hassas ruhunuza iyi gelebilir. Ancak materyalist yönlerini, keyiflerini önde tutan yanını, kendi rahatı için para harcamayı sevmesini ancak başkalarını göz ardı edebilmesini bir süre sonra kaldırmanız pek de kolay olmayabilir. Ancak birbirinize maddi ve manevi anlamda büyük şans ve kısmet getirebilirsiniz. Boğa erkeğiyle birbirinizi besleyen bir ilişki modeli yaratabilirsiniz. Sizin duygusallığınız ve hassasiyetleriniz onu yumuşatacaktır ama yine de maddeye, tensel zevklere, paraya düşkünlüğünü göz ardı etmemelisiniz.

Balık Erkeği - Boğa Kadını

Toprak - Su elementlerinin ilişkisi birbirini her zaman besleyicidir. Boğa'nın sabitliği, Balık'ın değişkenliği de iyi gelir, zira ona esneklik ve ekstra duyarlılık katar. Balık cazibesiyle Boğa'yı adeta bir mıknatıs gibi kendine çekip büyüleyebilir. Ancak değişken, zaman zaman belirsiz durumlar ve çoğu zaman flu ve bazen de kaotik ilerleyen ilişkiniz istikrarı seven ruhunuza ters düşebilir. Zira Balık sevgilinizi tutabilmeniz, şekillendirebilmeniz, bir kaba koymanız oldukça zor olabilir. Ancak ortak yaratıcı, sanatsal zevklerde buluşabilirsiniz. Balık kadınının duyarlı, hassas ve sanatçı kişiliği sizi etkileyebilir ve yelkenleri suya indirmenizi sağlayabilir. Üstelik Balık erkeğinin merhametinden, fedakarlığından ve vericiliğinden oldukça hoşlanabilirsiniz.

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları