Balık ve Koç Uyumu

Balık Burcu
Balık 19 Şub - 20 Mar
Koç Burcu
Koç 21 Mar - 20 Nis

Balık & Koç Uyumu

Balık burcu için oldukça zorlu olan birlikteliklerden biridir Koç burcu ile yaşadıkları. Aslında Balık hassas ve anlayışlı, fedakar yapısı ile bu ilişkide biraz huzuru bulabilir. Lakin aynı durum Koçlar için geçerli değildir. Onlar, beraberlik süresince genel olarak huzursuz bir yapıda olurlar. Koçların diğer burçlara göre daha enerjik oluşu, yeni deneyimlere karşı daha hevesli olmaları her zaman Balıkların dikkatini çekmiştir.

Fakat Koç burçlarının en kötü özelliği olan kendini düşünme yapıları beraberlik içerisinde çok büyük sorunlara neden olur. Çünkü Koş burcu her zaman ilişkinin yöneticisi vasfına sahip olmak. Bu nedenle aslında tüm yön verici taraf Balık burcu olur. Eğer Balık gerçekten Koç burcundan etkilenmiş ise, onun bu yönetici olma, ön plâna geçme isteklerine karşı biraz daha hassas olabilir her zamanki gibi fedakarlık yapabilir. Fakat balıklar bu konuda biraz alttan alan bir yapıda olmazlar ise, aralarında ki ilişki zaman içerisinde ciddi çatlaklara sahip olabilir ki buda bir süre sonra ilişkinin tamamen bitmesine neden olacak olayların zeminini hazırlar.

Koç, liderliklerin insanıdır. Zaman zaman oldukça hareketli bir hayatı olabilir. Balık ise daha sakin bir hayattan hoşlanır. Bu durumda da koç ve balık birlikteliği çok da kolay olmayacaktır. Başlangıçta birbirini anlamakta oldukça zorlanan bu ikili, bu beraberlikte kendilerini çok da huzurlu hissetmeyebilirler. Koç burcu mantıksal yapısı ve analitik düşünceleri ile ilişkilerde oldukça kırılgan ve hassas olan balığı anlamakta zorlanmasına neden olabilir. Balık, duygularını çok derin yaşar. Merhametli ve düşünmeye oldukça açık olan balık burcu da koç burcu ile uyum sağlamakta bir hayli zorlanabilir. Bu ilişkinin aşkta %50 şansı vardır. Yani bu ilişki ya olacak ya da başlamadan hazin sona ulaşacaktır.

Balık burcu, genellikle ilişkilerinde çok çabuk kapılan ve daha en başta hayal kurmaya başlayan taraftır. Onun bu derin yapısına anlam veremeyen koç burcu kişisi, daha en başta vazgeçmeyi de deneyebilir, kalıp mücadele etmeyi de. Çünkü bu romantik burcun tutkulu yapısı da karşısındaki insanı kendine aşık etmesine de yetebilir.

Balık Kadını - Koç Erkeği

Mağrur, mert ve korkusuz yapınız karşısında Balık sevgilinizin yumuşaklığı, duygusallığı, zaman zaman hassas ve narin yönleri sizde zayıf hissi uyandırabilir. Oysa bir Balık erkeği sahip olduğu esneklik ve uyum kabiliyeti, her kaba sığabilen özellikleriyle aslında farklı şekilde güçlüdür. Üstelik merhameti, sevecenliği ve şefkati başka hiçbir burcun erkeğinde bulunmaz. Sürekli mağdur ve kurban görünümünden sıkılmazsanız, aşırı duygusallığı ve hassasiyeti sizi bunaltmazsa ki bunlar pek de kolay ihtimaller değildir, bir ilişki kurabilirsiniz. Ayaklarının yere basmaması, sürekli hayallere kapılması zaman zaman onu ciddiye almanızı zorlaştırır. Sizin savaşçı ve mücadele yanlarınız ona çok sert gelebilir, bu hassas kadını kırmamaya çalışın.

Balık Erkeği - Koç Kadını

Koç erkeğinin hızına, girişkenliğine, enerjisine, dinamizmine, hiçbir şeyi kolay kabul etmeyen, kendi yolunda direten yapısına uyum sağlamanız kolay değildir. Bir anda kendinizi farklı yönlere giderken bulabilirsiniz. Birbirini anlayan ve gören bir ilişki olması zordur. Ancak yüksek uyum enerjinizle en zor ve çatışmacı Koç erkeğini bile dize getirebilirsiniz. Üstelik tartışmasız manyetizmanız, güzelliğiniz ve cazibeniz en etkili araçlarınızdan biri olabilir. Ancak bu sizi oldukça yorabilir, maddi ve manevi enerjinizi oldukça tüketebilir. Üstelik Koç her ne kadar mücadeleci olsa da ilerlemeyi sever ve bir süre sonra sıkılabilir. Sizi dağılmış bir durumda bırakmamasına dikkat etmelisiniz.

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları