Terazi ve Terazi Uyumu

Terazi Burcu
Terazi 23 Eyl - 23 Eki
Terazi Burcu
Terazi 23 Eyl - 23 Eki

Terazi & Terazi Uyumu

Aynı burcun insanları ne kadar iyi anlaşırlar dersiniz? Birlikte bir uyum mu yakalarlar? Yoksa zıtlıkların uyumu daha mı kalıcıdır? Bir teraziye ilgi duyan diğer bir terazi, karşısındakinin zayıf ve güçlü yönlerini çok iyi bilir. Terazi, dengeli ve akıllı bir burçtur. Aklı ile karşısındakini etkilemeyi de çok iyi bilir. Bu aklını kullanarak diğer bir teraziyi etkilemeyi başarabilirse, terazi ve terazi burç uyumu bizden yüksek not alır. Her ikisi de evlilik insanı olduklarından, birbirlerini bulduklarında evlilik yoluna adım atmaları da kaçınılmaz olacaktır. Ancak yine de dikkatli olmakta yarar var, kendisiyle aynı özelliklere sahip biriyle birlikte olmak, zaman zaman çatışmalar yaşamalarına neden olabilir.

Aynı burca mensup kişilerin ilişkilerinin genellikle zorlu olacağı söylenir ve mutlu sonla bitmeyeceği düşünülür. Oysa terazi burcu ve terazi burcu birlikteliğinde, mutlu bir beraberlikten söz edebiliriz. İkisi de dengeli ve güçlü insanlardır. Birbirlerini anlamakta da zorlanmayacaklarından, bu keyifli ve eğlenceli bir ilişki olabilir. Terazi burcu kadını, gülümseyen erkeklerden çok hoşlanır. Terazi erkeği ise gülmeyi ve güldürmeyi çok sever. Onun gülümsemesi, terazi kadınını daha ilişkinin başında etkilemeye fazlasıyla yetecektir. Her iki taraf da sosyal insanlar oldukları için, birinden biri sürekli evde oturmak istemeyeceği için, bu çift o tür problemler yaşamayacaktır. Her ikisi de dışarıda arkadaşları ile vakit geçirmekten de evde baş başa oturmaktan da hoşlanır.

Terazi burcu kadını ailesine bağlıdır. İyi birkadını olduğu kadar aynı zamanda iyi bir ev kadını da olabilir. Anne olmak da terazi kadınına yakışır. Terazi burcu erkeği evlenmeyi bu kadınla rahatlıkla düşünebilir. İkisi evde birlikte olmaktan da çok hoşlanırlar. Çünkü sadece televizyon başında oturup uyuklayarak da birlikte keyifli bir akşam geçirebilirler. Tabi bu ilişki sorunsuz, kusursuz bir ilişki demek de doğru olmaz. Benzer karakterlere sahip oldukları için zaman zaman ciddi ve şiddetli kavgalar da yaşamaları kuvvetle muhtemel.

Terazi Kadını - Terazi Erkeği

Terazi kadını genel yapısı ile oldukça neşelidir. Hayata bakışı her zaman pozitif olan iki burcun ilişkisi aile ve yakın arkadaşları kıskandıracak cinstendir. Her zaman olumlu olsalar da daha fazla eğlenceye ve mutluluğa ihtiyaç duyarlar. Terazi erkeği partnerini her zaman daha fazlası ile tanıştırmak için ısrarlı bir çaba içerisindedir. Yani Partneriniz Terazi erkeği ise sürprizler hiçbir zaman ilişkinizden eksik olmayacak. Cinsel yaşam da bu sürprizlere dahil. Aşk hayatı dolu dolu geçen bu iki burcun yatak odası da oldukça hareketli.

Terazi Erkeği - Terazi Kadını

Sahiplenme duygusu oldukça kabarık olan terazi erkeği kadınını bir an olsun yanından ayırmak istemez. Bu yüzden sosyal hayatları dolu dolu geçer ve evde de keyifle zaman geçirmeyi bilirler. İki tarafın da yeniliğe açık ruh hali ilişkiyi her zaman canlı tutacaktır. Saygı çerçevesini iyi korudukları zaman evlilikle sonuçlanacak bir ilişkiyi uzun yıllar devam ettirebilen bu çift, cinsel yaşamda da alışılmışın dışına çıkmak ister. Genel uyumu mükemmel derecede ahenkli olan bu burç ilişkisinde temel sorun partnerlerin kendilerine vakit ayırmamaları olabilir.

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları