Aslan Burcu

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos
Koç burcundaki Mars ile Kova burcundaki Satürn ve Jüpiter sayesinde bu yıla iyi niyetli bir başlangıç yapıyorsunuz Ocak 2021 Mottosu

Aslan Burcu Aylık Burç Yorumu

Ocak 2021

Aslan Burcu

Sevgili Aslan burçları ve yükselen burcu Aslan olanlar, kariyerinizde zirveye doğru yürüyorsunuz.

2021 yılına kendinize güvenerek ve gücü hücrelerinizde hissederek giriş yapıyorsunuz.

2020 yılı çok yorucuydu,hayatınızda belirsizler vardı ama şimdi ciddi sorumluluklarınızın olması söz konusu. Ay sonuna doğru Kova burcundaki Merkür Retrosu, ilişkiler konusunda geçmişteki bazı zorlukları yeniden gündeminize getirebilir. Bu durumu, çözülmemiş her şeyi yeniden çözülme fırsatı olarak düşünebilir ve öfke duymak yerine yapıcı şekilde değerlendirmelisiniz.

6 Ocak'ta Mars'ın Boğa burcuna geçişi ile birlikte, çalışma alanınızda eksik hissettiğiniz hareket enerjinizi yeniden kazanabileceksiniz. 6 aydır içsel sorgulamalarınız sizi fazlasıyla yıprattı. Ama bu durum size yeni bir yol haritası oluşturma fırsatı da sunduğu için, şu anki konumuzdan daha iyi yerlere doğru rahatlıkla ve hatta keyifle yol alabilirsiniz.

8 Ocak'ta Merkür Kova burcuna geçişi ile ikili ilişkilerinizde daha özgür bir zihinle hareket etmek isteyebilirsiniz. Bu da özgüveninizi oldukça yükseltecektir. Bunun çabasından geri durmayın.

13 Ocak'ta Oğlak burcunda bir yeniay gerçekleşecek ve siz sınavlarınızı verip veremediğinize bakmadan 'Kendime yeni bir ben lazım' diyerek sorumluluklarınıza farklı bir eğilim göstereceksiniz. Plüton kavuşumlu bir yeniay olduğu için kendinizi düzenlemeniz açısından bir dönüşüme uğrayacağınızın sinyalleri gelebilir. Gözlerinizi ve ruhunuzu açık tutun. Çünkü bu durum, fiziksel ve zihinsel olarak eskisinden daha verimli daha verimli bir yapı oluşturacaktır.

28 Ocak'ta burcunuzda gerçekleşecek dolunay, kendinize ve hayata dair yeni keşiflere ulaşmanızın önünü açacaktır. Bu sayede dışarıdaki imajınıza yeni bir dokunuş yapmış olacaksınız. Bazı ikili ilişkilerinizde sonlanmalar yaşayacağınız gibi özgürlük arayışınıza ve ruhunuza hitap eden yeni bir ilişki için de hazır olduğunuzu fark edebilirsiniz. Sağlıklı ve güzel bir ay dileriz.

Motivasyon sözü: 'Kalbinizde huzur varsa, sizi hiçbir şey rahatsız edemez.' Dalai Lama

Ocak 2021

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Astroloji Gündemi

Mars-uranüs Kavuşuyor, Paranıza Pulunuza Dikkat! 21 Ocak 2021, Perşembe Mars-uranüs Kavuşuyor, Paranıza Pulunuza Dikkat! Oldukça hareketli ve heyecanlı günlere giriş yapıyoruz. Zira gökyüzünün savaşçısı Mars ile isyanlar ve devrimlerin semboliği... Devamını Oku >>