Aslan Burcu

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos
Aya tatsız bir başlangıçtan sonra ilişkilerinizde neşeye tekrar kavuşuyorsunuz. Mayıs 9'u ve 12'si arasında, Venüs ve Jüpiter zevke düşkün yönünüzü zirveye çıkarıyor. Yaşamı kendi bildiğiniz şekillerde kutlamaktan çekinmiyorsunuz. Ayın 19'undan itibaren Satürn verdiğiniz sözler üzerine düşünmeye yönlendiriyor. Mayıs 2021 Mottosu

Aslan Burcu Aylık Burç Yorumu

Mayıs 2021

Aslan Burcu

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, çevreniz ve arkadaş ortamınızda söz sahibi olup aranan kişiler arasında yer bulacağınız bir Mayıs ayına giriyorsunuz. Hızlı iletişim kurma yapınız çabuk ve samimiyetle, Merkür ve Venüs’ün İkizler burcuna geçtiği bu dönemi oldukça etkin bir şekilde geçirebilirsiniz. Kısıtlama günlerine katkı sağlayacak sosyal sorumluluk projeleri üretebilir veya böyle bir organizasyona destek vermeniz istenebilir. Yetenekleriniz göz dolduruyor. 11 Mayıs’ta Boğa burcunda gerçekleşecek yeniay ile kariyer alanınızda yeniliklere ve yer değişikliklerine hazırlıklı olmalısınız. Bugüne kadar gelen zorlayıcı sürecin etkisiyle bazı tereddütler yaşayabilirsiniz. Elde ettiğiniz sonucun büyük oranda sizi maddi-manevi olarak besleyeceğine inanıyorsanız bu fırsatı kaçırmayın.

Bir yıldır karşıt burcunuz Kova’da ilerleyen Jüpiter, 14 Mayıs’ta Balık burcuna geçiyor. Hayatınızda tehlikeli olduğunu düşündüğünüz, sizi endişelendiren konularla ilgili bazı iyileşme fırsatları yakalayabilirsiniz. Bunların dışında ekonomik anlamda da güvence olarak sayabileceğiniz bazı gelirler söz konusu olabilir. Alacak ve mirasla ilgili gündemleriniz yoksa da böyle bir gündemle karşılaşmaya hazır olun. Zira oldukça şanlısınız.

Yönetici gezegeniniz Güneş 20 Mayıs’ta İkizler burcuna geçiyor. Bu geçiş özellikle arkadaşlık ve çevre anlayışınız konusunda size bazı gerçekleri gözler önüne serebilir. Daha dikkatli olmanız gereken ya da daha sıkı sarılmanız gereken durumları öğrenebilirsiniz. Her hâlükârda bir değişiklik sizi bekliyor olacak. Gücünüzü ve tecrübelerinizi doğru kullanmalısınız. Perşembe günü Güneş, İkizler burcuna geçiş yapıyor.

Satürn 23 Mayıs’ta karşıt burcunuz Kova’da geri hareketine başlıyor. İkili ilişkilerinizde yeniden değerlendirmek isteyeceğiniz konular olabilir. Ortaklı yapılarınızda yaşanan aksaklıklar sizi bazı düşüncelere yeni bir tutum geliştirmeye sevk edecektir.

26 Mayıs’ta sizin de olumlu etkileneceğiniz bir tutulma gerçekleşecek. Yay burcundaki bu ay tutulması, şansınızı kendi ellerinizle oluşturduğunuz zamanların ödüllerini getiriyor. Önünüze çıkacak fırsatlarla isteklerinizi hayata geçirebilecek ve böylelikle etkisi uzunca sürecek olan yeni bir döneme gireceksiniz. Özellikle aşk hayatınız birtakım yeni kararlar ve sürprizler sizi bekliyor olabilir.

Merkür’ün 30 Mayıs’ta ikinci retro hareketine başlamasıyla ayı kontrolünüz dışındaki olayların dışında kalmayı seçerek tamamlıyorsunuz. Emek verdiğiniz ya da davetlisi olduğunuz konular, ortaklı işlerle ilgili bazı duraksamalar yaşanabilir. Bu duraksamalar işleri bozmak için değil aksine daha iyi ve objektif şekilde yol almanız içindir. Farkına vardığınızda seçimlerinizle bir kez daha gurur duymuş olacaksınız. Güzel bir ay dileriz.

Motivasyon Sözü: "Kalbinizle yaptığınız her şey size geri dönecektir."

Mayıs 2021

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Boğa
15° 59' 51" R
Ay
Balık
15° 25' 57" R
Merkür
İkizler
03° 49' 49"
Venüs
Boğa
26° 35' 24"
Mars
Yengeç
07° 47' 24"
Jüpiter
Kova
29° 04' 40"
Satürn
Kova
13° 16' 46"
Uranüs
Boğa
10° 59' 49"
Neptün
Balık
22° 31' 48"
Plüton
Oğlak
26° 47' 28"
Chiron
Koç
10° 58' 40"
Lilith
Boğa
21° 54' 16"
True Node
İkizler
11° 01' 10"
Son Güncelleme : 06/05/2021 10:30

Astroloji Gündemi

6 Mayıs 2021 Yükselen Burç Yorumları 6 Mayıs 2021, Perşembe 6 Mayıs 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 6 Mayıs 2021 Perşembe yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında... Devamını Oku >>