Aslan Burcu

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Aslan Burcu Aylık Burç Yorumu

Haziran 2024

Aslan Burcu

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, 3 Haziran'da Merkür'ün İkizler burcuna geçişiyle beraber sosyal anlamda renkli ve hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş stresini atacağınız, farklı gündemler ve insanlar tanıyacağıız bir süreç olabilir. Yeni arkadaşlar edinmek, arkadaşlık kavramınıza yeni bir soluk getirebilir. Konuşkan, meraklı, tuttuğunu koparan ve geleceğe umutla bakan biri olarak karşınızda bunları taşıyan insanlar görmek sizi yüreklendirebilir. Aklınızdakileri ortaya çıkarabilir, bu fikirleri geliştirebilir ve bu doğrultuda danışmanlık ve öneriler sunabilirsiniz. Dikkatleri üzerinizde toplayacak girişimleriniz olabilir. Kazandığınız, emin olduğunuz konularda bunu yapmanızda fayda var. Aksi halde ciddi bir araştırma ve öğrenme sürecine girmeniz gerekebilir. Sosyal mecraları, dijital alanları sıkça kullanabilirsiniz. Bu alanlarda yapılacak işler ve etkinlikler üzerine düşünebilirsiniz. Ancak kandırılma, dolandırılma gibi durumlar karşısında da dikkatli olmalısınız. Bilgilerinizi, şifrelerinizi yedeklemeniz ve saklamanız önemlidir.

6 Haziran'da İkizler burcunda gerçekleşecek yeniay ile beraber geleceğe dönük istekleriniz sizi heyecanlandırabilir. Duygusal, sosyal ve ekonomik planlar yapabilir, bunların süreçlerini başlatabilirsiniz. Bildiğinizden farklı konular ve insanlar görmek başta kafanızı karıştırsa da, bireysel açıdan bunları nasıl değerlendireceğinizi bulmaya çalışabilirsiniz. Çok konuşabilir, çok araştırabilirsiniz. Destek bulabileceğiniz gibi size köstek olacak insanlar da karşınıza çıkabilir. Hayatınızı, düşüncelerinizi ve kazancınızı paylaşırken fazla cömert olmamanızda fayda var. Bu aslında bir eleme süreci de olabilir. Konuştuğunuz bir konunun farklı ortamlarda da konuşulduğunu duyduğunuzda kime güvenip güvenmeyeceğiniz de netleşecektir. Bir seçim yaparken dürüstlük ve doğruluk gibi kriterlerin önemini bir kez daha görebilirsiniz.

9 Haziran'da Mars'ın Boğa burcuna geçişiyle beraber çalışma hayatınızla ilgili konularda taşlar yerine oturabilir. Becerilerinizi kullanmanın, bunları geliştirmenin ve kazanca dönüştürmenin yollarını bulabilirsiniz. Teklif ve önerilere açık olmalısınız. Kapalı bir kutu gibi davranmak fırsatları kaçırmanıza neden olabilir. Garantici tutumunuz kayıplar yaşamanızı engellese de aksiyon almanız gereken konularda sorun yaşamanıza mahal verebilir. Dengeli hareket etmeye çalışın. Sorumluluk sahibi olmanın ağırlığı sizi yorabilir ama karşılığını göreceğini bilmeniz motivasyonunuzu arttıracaktır. Yetiştirme, büyütme, geliştirme gibi konularda becerilerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Maddi ve manevi kazanımlar elde edebilirsiniz. İstikrarlı olduğunuz ve bunu doğrulukla, çabayla desteklediğiniz her şeyin bir karşılığı olacaktır.

17 Haziran'da Merkür ve Venüs'ün Yengeç burcuna geçişiyle beraber kendinize zaman ayırmak, kenarda kalmak ve yapmak istediklerinize odaklanmak için etkili bir sürece giriyorsunuz. Bunu sıkıcı bir inziva olarak görmek yerine tek başınıza çıktığınız bir tatil gibi düşünebilirsiniz. Yenilemek istediğiniz düşünceleriniz, tercihleriniz üzerine bolca vakit olacaktır. Kaybettiğiniz motivasyonu kazanacağınız işler ve insanlar hayatınıza dahil olabilir. Daha önce yaptıklarınızın, emeklerinizin geri dönüşleri gündeme gelebilir. Aynı şekilde, geçmişteki ilişkilerinizle ilgili bazı konuşmalara ya da gelişmelere de şahit olabilir. Alacağınızı alıp yolunuza devam etmelisiniz. Artık durup beklemenizi, takılıp kalmanızı gerektiren hiçbir şey olmadığının farkına varıyorsunuz. İş projeleri, aileyle ortak fikirler, yeni beslenme düzeni ve yaşam tarzı, ruhsal ve fiziksel sağlığınız ve yer değişikliği düşünceleriyle ilgilenirken, aklınızın olumsuz konulara kayması pek olası değildir. Kapalı kapılar ardından konuşulanlara ve yaşananlara dikkat etmenizde fayda var. Kimin ne hesapladığını bilemeyebilir, hatta ortada bir hesap olduğunu bile fark etmeyebilirsiniz. Şaşırtan, üzen ama sonunda iyileştirecek olan gelişmelerle karşılaştığınızda ani tepkiler vermekten kaçınmalısınız. Dürtüsel hareket etmemeye çalışın, şans iyi niyetli kalandan yana olacaktır.

20 Haziran'da Güneş'in Yengeç burcuna geçmesiyle beraber enerjinizi daha yerinde kullanmak isteyebilirsiniz. Kendinizi yormaya değmeyen konular için daha fazla uğraşmamalısınız. Bunun farkındalığını yoğun bir şekilde yaşayabilirsiniz. Alışkanlıkar değişebilir, yenilenebilir. Gündelik yaşamınızda ve içsel dengenizi sağlamaya çalışırken bunu aklınızda tutun. Çıkamayacağınızı sandığınız girdapların küçük bir su birikintisi olduğunu görebilirsiniz. Tepkilerinizle, hislerinizle gözünüzde büyüyen her şeyi azaltmalı ve yeni anılar için yer açmalısınız. Psikolojik sorunlarınızı, işle ilgili kaygılarınızı, ailenizle ilgili çözüm arayışlarınızı profesyonellerle görüşmeniz daha akıllıca olacaktır. Sizden farklı düşünen kişilerden görüş almanız daha verimli günler yaşamanıza yardım edebilir. Güven vermeyen yerlerde konuşmamaya, alışveriş yapmamaya, emin olmadığınız yardım faaliyetlerine tüm imkanlarınızı sunmamaya özen gösterin.

22 Haziran'da Oğlak burcunda gerçekleşecek dolunay ile beraber çalışma koşullarınızla ilgili yeni bir sayfa açabilirsiniz. Sürdüremediğiniz işleri bırakmak, yeni araştırmalara yönelmek, farklı sorumluluklar üstlenmek ve düşüncelerinizi paylaşmak için önemli bir fırsat yaratabilirsiniz. Kendinizi toparlamaya nereden başlayacağınızı görebilirsiniz. Özellikle yaşam tarzınızla ilgili konularla fazlaca ilgilenmeniz gerekebilir. Ağız ve diş sağlığı, cilt ve kemik yapınızın durumunu bilerek ürün ve uygulama tercih etmenizde fayda var. Sosyal medyada ya da ortamlarda duyduğunuz fikirleri hayatınıza dahil etmek her zaman çözüm olmayabilir. Başlangıç olarak daha klasik ve denenmiş yöntemlerle ilerlemeniz gerekebilir. Her halukarda bir şeyleri iyileştireceğiniz ya da bir şeylerin iyileştiğini, zaman harcadıklarınızın karşılığını göreceksiniz. Doğru konulara emek vermenin bu yüzden önemli olduğunu unutmayın.

29 Haziran'da Satürn'ün Balık burcunda geri hareketine başlamasıyla birlikte aile içinde ya da içsel olarak sizi sıkıntıya sokan durumlarla ilgilenebilirsiniz. Bir çözüm bulma noktasında çabanız olmalıdır. Aksi halde sorunlara sorun eklemekten başka bir sonuç elde edemeyebilirsiniz. Sorumluluk almalısınız. Aldıysanız devam ettirmeli, geliştirmelisiniz. Almadıysanız zararın neresinden dönseniz iyidir diye düşünerek bir adım atmalısınız. Ekonomik sorunlar, anlaşmazlıklar, kıskançlıklar, sağlık problemleri gibi konularda en çok karşılaştığınız durumlar ve bunların kaynaklarına ulaşmaya çalışın. Her seferinde benzer durumların yaşanmaması için bir kere ve kesin bir çözüm bulmanız gerektiğini unutmayın. Bu konuda belirleyici olabileceğiniz gibi bulunan çözümlere uyum sağlaması gereken kişi de olabilirsiniz. Huzursuzluk yaratan, endişelendiren, saklamaya çalıştıkça ortaya çıkan düşüncelerinizin sizi neyden alıkoyduğunu net bir şekilde görebilirsiniz. Hayatınızdan, kazancınızdan, mutluluğunuzdan çalan hiçbir şeyde ısrarcı olmamalısınız. Zehirlenmeler, yanlış ilaç kullanımı, sudan gelebilecek zararlar, ayaklarınız, yürüme güçlüğü gibi konular gündeminiz olabilir. Kontrollerinizi, takviyelerinizi ve sizi iyileştiren alışkanlıklarınızı aksatmayın.

Motivasyon Sözü: “Hayatının en büyük mücadelesini vermek zorunda olduğun zaman, hayatının en büyük mucizesine en çok yaklaştığın andır.

Haziran 2024

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
00° 42' 54" R
Ay
Yay
25° 19' 50" R
Merkür
Yengeç
09° 04' 13"
Venüs
Yengeç
05° 20' 57"
Mars
Boğa
09° 09' 27"
Jüpiter
İkizler
06° 08' 56"
Satürn
Balık
19° 22' 20"
Uranüs
Boğa
25° 16' 23"
Neptün
Balık
29° 54' 00"
Plüton
Kova
01° 34' 26"
Chiron
Koç
23° 00' 41"
Lilith
Başak
29° 08' 20"
True Node
Koç
12° 18' 58"
Son Güncelleme : 21/06/2024 17:50

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>