Aslan Burcu

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos
Bu ay karmaşık bir ay olacak. Satürn ve Uranüs sizi geri planda tutacak. Mars'la Kare yapan Neptün yüzünden kendinizi bir dizi çelişkili olayın, karmaşık durumların içinde bulacaksınız. Her şeyden önce, sakinliğinizi koruyun ve işinizi duygularınızla karıştırmayın! Kasım 2022 Mottosu

Aslan Burcu Aylık Burç Yorumu

Kasım 2022

Aslan Burcu

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, 8 Kasım’da Boğa burcundaki Ay tutulması, kariyer konularında radikal gelişmeler yaşamanızı sağlayabilir. İş değişikliği ve gelir artışı konularında beklemediğiniz haberler alabilirsiniz. Olumsuzluğa odaklanmak yerine, değişimi kabul etmelisiniz. Yeni görüşmeler yaparak şansınızı katlayabilirsiniz. En iyi versiyonunuza ulaşmak için emek vermelisiniz. Merkür Uranüs karşıtlığı ile kararlarınızı uygulama konusunda sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Fikirlerinizin geçerliliğini sorgulamanız sürprizlerin olumsuz sonuçlanmasını önleyecektir.

Güneş ve Merkür’ün Akrep burcundaki kavuşumu, aile içindeki gizli konuları gündeme getirebilir. Aile içindeki kararların değerlendirilmesi ve gayrimenkul işlemlerindeki bilmediğiniz durumlar sayesinde, ne hissetmeniz gerektiğini göreceksiniz. Büyüklerinizin öngörülerini dinlemelisiniz.

Venüs’ün Yay burcundaki seyahatine başlaması, seyahat planlarınızı gündeme getirebilir. Durgunluğunuzu bırakıyor ve hayata karışıyorsunuz. Dikkat çekici oluşunuz sayesinde aşk hayatınız da hareketlenebilir. 14-15 Kasım’da Ay’ın burcunuzda ilerliyor olması, fırsatlara şans vermeniz gerektiğini vurguluyor.

Merkür’ün Yay burcuna geçişi ile, fikirlerinize önem verebilir ve yeni kazanç kapıları aralayabilirsiniz. Araştırma yapmak ve yeni ortamlara dahil olmak isteyebilirsiniz. Bu noktada ani ve fanatik kararlar vermemelisiniz. Özenli hareket ederek imkanlarınızı ve yeteneklerinizi doğru değerlendirebilirsiniz.

22 Kasım’da Güneş’in Yay burcuna geçişi, duygusal ve ticari anlamda önünüzü açıyor. Hayatın güzelliklerine odaklanabilir ve mutlu hissedebilirsiniz. Hobilerinize ve yeteneklerinize yöneldiğiniz bir dönemdesiniz. Çocuk sahibi olma konularında şanslısınız. Artan motivasyonunuzla hayatınıza renk katabilirsiniz.

24 Kasım’daki Yay Yeni Ayı, duygusal anlamda doyurucu ilişkiler yaşamanızı sağlayabilir. Yalnız bir Aslan burcuysanız, ilişkiye başlayabilir veya var olan ilişkilerinizi ilerletebilirsiniz. Problemleri çözüyor ve pozitif etkileri kucaklıyorsunuz. Yeni bir şeyler başlatma arzunuza fazla kapılmamalı ve iyi bilmediğiniz konularda büyük adımlar atmamalısınız.

Jüpiter’in ileri hareket ederek Balık burcuna gelmesi, manevi değerlerinizi yeniden düşünmenizi sağlıyor. Bu anlamda eksiklerinizi kapatarak avantaj elde edebilirsiniz. Yarım kalan çalışmalarınıza yönelerek ek gelir kaynaklarınızı düzenleyebilirsiniz. Korkularınızı aşma şansını değerlendirin.

Ay’ın Kova burcunda ilerlemesi, ilişkilerinizdeki dengeyi değerlendirmenizi gerektirebilir. İhmal ettiğiniz konularda konuşabilirsiniz. Bu noktada karşınızdaki kişinin de görüşlerini önemsemelisiniz. Merkür Satürn üçgeni, bu durumu belirginleştirebilir. Mutlu olmanın yollarını öğrenmelisiniz.

Motivasyon Sözü: “Kendi içinde hüküm süren; tutkulara, arzulara ve korkulara hükmeden kişi, bir kraldan daha fazlasıdır.”

Kasım 2022

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
09° 04' 24" R
Ay
Balık
18° 03' 23" R
Merkür
Yay
21° 31' 42" R
Venüs
Yay
18° 53' 46" R
Mars
İkizler
18° 45' 26"
Jüpiter
Balık
28° 53' 33"
Satürn
Kova
19° 52' 16"
Uranüs
Boğa
16° 01' 54"
Neptün
Balık
22° 38' 49"
Plüton
Oğlak
26° 47' 22"
Chiron
Koç
12° 09' 27"
Lilith
Yengeç
25° 42' 52"
True Node
Boğa
13° 09' 39"
Son Güncelleme : 01/12/2022 10:30

Astroloji Gündemi

1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 1 Aralık 2022, Perşembe 1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Balık burcunda ilerleyen Ay’ın sabah saatlerinde Ay Düğümleriyle kuracağı açılar bugünün bazı kadersel motifler taşıyacağına... Devamını Oku >>