Aslan Burcu

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos
Beklentileri Gerçekleştiriyorsun Günün Mottosu

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Haziran 2021, Cuma

Aşk 50%
Para 60%
Sağlık 60%

Aklınız bir karış havada ve muhtemelen kalbiniz de öyle. Yapabileceğiniz en iyi şey bir arkadaşınızı çağırmak (kadın olursa daha iyi olabilir) ve onunla tam olarak ne hissettiğinizi konuşmak. Kendiniz ve duygularınız hakkında yargıda bulunmaktan kaçının. Hissettiklerinizden dolayı utanmayın. Size gerçekten yardımcı olabilmesi için içeride neler olup bittiğini arkadaşınızla açıkça konuşun.

Bir öküz gibi çalışıyor olmanıza rağmen, muhtemelen işlerinizi biraz gevşetme şansınız olacak. Kariyeriniz veya çalışmalarınız çerçevesinde ufukta bazı güzel karşılaşmalar var. Son zamanlarda size kimsenin yardım edemeyeceğine inanmış olabilirsiniz. Önünüzdeki bu gün yanıldığınızı kanıtlayacak!

İçinizdeki coşku yeni bir özgüven duygusuyla artıyor. Grup aktiviteleri ve diğer sosyal etkinlikler size değerlikontakları getirecek insanlarla iletişim kurmanızı sağlayabilir. Hedeflediğiniz amaçların sonunda somutlaştığını görebilirsiniz ve bu da size inananların çabasıyla olacak. Şanslı bir gününüzdesiniz, aynı zamanda da eğlenceli. Tadını çıkarın!

Bugün içten ve arkadaşça bir gün ve duyguların başkalarıyla olan ilişkilerini keyiflendirebilir. Günün temposu yavaş olsa da, bu kesinlikle senin avantajına olacaktır. Her bir detaya özen göster ve gözünden bir şey kaçırmamaya çalış. Tutarlı, ilgili bir modda olman insanları sana çekecektir.Bugün kararlı bir adım atmanız gerekebilir; zira işiniz açısından oldukça önemli bir aşamadasınız. Güçlü yanlarınız ve kararlı fikirleriniz önem kazanacak. Çevrenizdekiler kolay yönlendirebilecek gibi durmuyorlar. Herkesin bir düşüncesi var ve yeri geldiğinde bunu ortaya koymaktan çekinmiyor. Kendi düşüncelerinizi ifade etmekten çekinmeyin; aksi halde en ilgi çekici fikirleriniz rüzgarda uçup gidecek. Ayağa kalkın. Ya hep ya hiç.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün yüzeyde kalmayıp derinlere inin. Şu an elinizde bulunanla pekala yetinebilirsiniz, ancak unutmayın ki işleri bir nebze hızlandırmazsanız önümüzdeki günlerde ilerleme kaydetmeniz mümkün değil. Bunu siz yapmazsanız sizin yerinize bir başkası yapar ve bir de bakmışsınız debelenerek destek arıyorsunuz. Avantajlı durumunuzu korumaya bakın!

18 Haziran 2021, Cuma
Mynet.com Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet.com Sitesi

Bugün imza işleri, resmi adımlar ve evrak işleri ile ilgilenebilirsiniz. Yolculuk ve seyahatler adına planlamalar veya araştırmalar yapabilirsiniz. Gün içinde kararsızlıklarınız olabilir.

18 Haziran 2021, Cuma
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Hayatındaki beklentilerin gerçekleşmeye başladığını fark edeceksin. Üzerinde taşıdığın yüklerden kurtuluyorsun. Aile büyükleriyle yaptığın konuşmaların üzerindeki etkisi, senin için oldukça önemli. Gün içerisinde ani tepkiler vermekten uzak durmalısın. Evdeki eksiklikleri tamamlamak için çıktığın alışverişte, ihtiyacın dışında da bir şeyler alabilirsin.

18 Haziran 2021, Cuma
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Geçmişte yaşanan kötü şeyleri düzeltmek ve onlardan özgürleşmek istiyor olabilirsiniz. Kabullenip, üzerinde düşündüğünüzde kendinizi çok daha özgür ve rahatlamış hissedeceksiniz. Kendinizi özgür kılın.

18 Haziran 2021, Cuma
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün gündeminiz hareketli olabilir fakat işlerin akışında yavaşlama yaşanabilir. Gün içinde engellerle karşılaşabilirsiniz. Yakın çevrenizle ilgili değişiklikler sizi yorabilir. Ticari görüşmeler veya sözleşmelerde dikkatli olmanız gereken zamanlar var. Sorumlu olduğunuz konularda ilerleme kaydetmek için sabırlı olmanız gerekiyor.

18 Haziran 2021, Cuma
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Tedirginlik duysanız da uyum sağlamakta güçlük çekmeyeceksiniz. Partnerinize olan muhabbetinizle doğru orantılı olarak ilişkinizi yeniden yapılandırabileceksiniz.

18 Haziran 2021, Cuma
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Arkadaşlık ilişkilerinde ikilemler, arada kalmalar söz konusu olabilir. Her şeye rağmen şu an içinde bulunmayı en sevdiğiniz yer arkadaşlarınızın yanı. Değişik fikirler sonlara, sonrasında da yepyeni başlangıçlara sebep olabilir. Bir adım atmadan önce gerçekten ne istediğinizden emin olmaya çalışın.

18 Haziran 2021, Cuma
Radikal Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Radikal Gazetesi

13.00’a kadar olan dönemde çalışma hayatınızda öne çıkan kişi olurken, yaptığınız her işi en iyi şekilde tanıtabilir, çalışmalarınızla parlayan kişi olabilir ve faydalı görüşmeler yapabilirsiniz. 13.00’dan sonraki zaman diliminde ilişkilerinizde görüşmeler, buluşmalar ve etkili paylaşımlar sözkonusu iken, devam eden ilişkilerinizde keyifli ortamlara birlikte katılabilir, bekarsanız yeni birisi ile görüşebilir, tanışabilirsiniz.

18 Haziran 2021, Cuma
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugün biraz sabırsız olabilirsiniz ancak çevrenize karşı cömert olmalı ve modunuzun düşmesine izin vermemelisiniz. Etrafınızdaki insanlar nazik bir hareketi takdir etmeyecek kadar rekabetçi değiller. Sıkı çalışmaya devam edin ve size yakın olanlara karşı daha düşünceli olun.

18 Haziran 2021, Cuma
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Duygusal konularda takıntılısınız. Partnerinizin düşüncelerini merak ettiğinizi ona belli etmek istemiyorsunuz. Karşılıklı konuşmaların size sağlayacağı yarar konusunda şüpheleriniz olabilir. Sağlığınız olumsuz etkileniyor.

18 Haziran 2021, Cuma
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün partneriniz ile konuşurken daha dikkatli olmaya özen göstermelisiniz. İş yerinizde kendinizi çok üretken hissedeceksiniz ve çevrenizdekilere ilham vereceksiniz. Kendinize her şeyin yoluna gireceğini hatırlatmanız gerekiyor.

18 Haziran 2021, Cuma
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Çevrenizin isteklerini güçlü bir şekilde algıladığınız için, sorumluluk duygunuzu zorlayacak çalışmaları seçerek, çevrenizi olumlu bir şekilde etkiliyorsunuz. Bugün, olaylara kısa yoldan çözüm getireceksiniz. Düşündüklerinizin anında gerçekleşmesini isterken, gergin ve sinirli davranışlarınızla dikkat çekeceksiniz.

18 Haziran 2021, Cuma

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
27° 15' 19" R
Ay
Başak
28° 37' 60" R
Merkür
İkizler
16° 54' 28" R
Venüs
Yengeç
19° 10' 08"
Mars
Aslan
04° 08' 08"
Jüpiter
Balık
02° 10' 32"
Satürn
Kova
12° 59' 20"
Uranüs
Boğa
13° 16' 06"
Neptün
Balık
23° 11' 05"
Plüton
Oğlak
26° 14' 08"
Chiron
Koç
12° 36' 26"
Lilith
Boğa
26° 40' 01"
True Node
İkizler
10° 37' 52"
Son Güncelleme : 18/06/2021 09:30

Astroloji Gündemi

17 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları 17 Haziran 2021, Perşembe 17 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 17 Haziran 2021 Perşembe yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuları... Devamını Oku >>