Aslan Burcu

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos
Lidersin! Günün Mottosu

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Haziran 2023, Cumartesi

Aşk 100%
Para 70%
Sağlık 90%

Hoşlandığın kişi ile arada var olan belirsizlik canını sıkabilir. Onun da sana karşı bazı hisleri olduğunu düşünsen de aranızdaki iletişim eksikliği bugün aklında olacak. Bu durumu çözmek için senin bir adım atman gerekebilir bugün.

Bugün, başkalarıyla çok iyi bağlantı kuramadığınız bir hafta olabilir. İnsanlar gereksiz yere bir sebepten dolayı acımasız olabilirler. Bu acımasızlıklar üzerinde fazla duygusal bir şekilde durmamaya çalışın. Kendinizle etrafınızdaki dram arasında güvenli bir mesafe bırakın. Bir sonraki adım, sizi bir bataklığa yollayabilir, bu yüzden sizi dışarı çekmeye yardımcı olacak iyi bir arkadaşınız olduğundan emin olun.

Maddi konularda seni kandırmak isteyenler olabilir. Etrafındaki insanlarla parasal konularda konuşurken daha dikkatli olman gerekecek. İnsanların senden para istemesine karşı dikkatli olmalısın.

Bugün kendine özen göstermen gereken bir gün. Çevrendeki insanları öncelik aldığın her an, kendi sağlığını ötelemiş olursun. Bugün kendi vücuduna ve zihinsel sağlığına odaklanmalı ve günü kendine ayırmalısın.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün eyleme geçmek isteyeceksin. Hayatında yolunda gitmeyen bazı konuları yoluna koymak önceliğin olabilir. Uzun vadede yapabileceklerini düşünerek hareket etmek sana daha yapıcı bir hava katacak bugün.

3 Haziran 2023, Cumartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Aslan burçları, bugün kendinizi ifade etme konusunda sorunlar yaşayabilirsiniz. Özellikle günün devam eden enerjisinde bazı iletişimsel sorunlarla mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Arkadaşlarınız daha işbirlikçi ve daha az bireysel olmanız konusunda ısrar edebilir. Siz bugün kendi başınıza kalarak ekibin bir parçası olmayı reddediyorsunuz. Harekete geçmeden önce kazançlarınız ve kayıplarınız konusunda dikkatlice düşünün.

2 Haziran 2023, Cuma
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Kendini yeniden keşfetmeni sağlayacak konularda önemli fırsatlar yakalayabilirsin. Yapman gereken tek şey cesaretini burada da göstermen. Kendini ifade etme ve varlığını ortaya koyma isteğiyle hareket edebilirsin. Yaratıcılığını kullanarak projelerde liderlik edebilir, yeteneklerini sergileyebilir ve ilgi odağı olabilirsin. Kendine güvenin yüksek olduğu bir gün, cesurca adımlar atabilir ve potansiyelini tam anlamıyla ortaya koyabilirsin.

3 Haziran 2023, Cumartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Statünüzü ileri seviyeye çıkaracak ve bunu koruyacak gündemleriniz olabilir. Yeni deneyimlere açık olmalısınız. Tecrübelerinize ve düşüncelerinize ters düşen durumlara direnç göstermek yerine bunları nasıl kullanacağınızı planlayın.

3 Haziran 2023, Cumartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Kendinizi daha güçlü ve kararlı hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Yeni insanlar ya da yolculuklar sizi daha fazla heyecanlandırabilir.

3 Haziran 2023, Cumartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Son zamanlarda hayatın değişimden ibaret olduğunu göz önünde bulundurun. Kimse sizi karar almaya zorlamasa da almadığınız kararlar ilerde yük olabilir.

3 Haziran 2023, Cumartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Uzun yolculuklara çıkmak isteyebilirsin bugün. Tatile çıkmak ya da kendinle baş başa kalmak amacıyla bir seyahat planlamak fikri aklına gelebilir hatta. Hem dinlenmek hem de kendini geliştirmek için yeni fırsatlar elde etmek senin için çok daha iyi olacak.

3 Haziran 2023, Cumartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Hayattan iki farklı şey istemek o kadar da kötü bir şey olmayabilir ve aslında olayları nasıl ele aldığınıza bağlı olarak, mükemmel bir uyum içinde ya karışabilirler ya da birbirlerini dengeleyebilirler. Tamamen rahatlamış hissetmek için bugün biraz taze havanın, biraz taze esintinin ve duşta fazladan zamanın tadını çıkarmak için bir dakikanızı ayırın. Etrafınızda bir kaktüs olması, ona el atmanız gerektiği anlamına gelmez. Çölün içindeki kuyuyu bulmayı ve kutsal zamanınızı yalnız geçirmeyi de tercih edebilirsiniz. Kaktüs bile zamanı geldiğinde çiçek açabilir, o halde ümitsiz hissettiren nedir?

3 Haziran 2023, Cumartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bugün kendinizi yeniden yapılandırmak için, ruhsal yönü ağır basan düşünceler içine girebilirsiniz. Yaşama yeni bir tablo ile çıkmak isteyecek ve deneyimlerinizi genişleteceksiniz. Yaşama pratik bir şekilde bakıyorsunuz.

3 Haziran 2023, Cumartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün işyerinde gözler sizin üzerinizde olacak. Takım ruhu özellikle ön plana çıkıyor. Mümkün olduğunca takım çalışması yapın, çünkü özellikle bu alanda işleriniz kolay yürüyecek. Bugün arkadaşlarınızla sıradışı bir şey yapın. Akşam yemeğine ne dersiniz? Keyfinizin yerinde olduğu her halinden belli, istediğiniz her şeyi gerçekleştirebilirsiniz. Ama kendinize aşırı yüklenmekten de kaçının, yoksa sağlığınızı tehlikeye atabilirsiniz.

3 Haziran 2023, Cumartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Aslan; bugün bugün çocuk, aşk, hobilerinizle ilgili seyahat, yurt dışı kararı alabilirsiniz. Gününüz şahane geçsin.

3 Haziran 2023, Cumartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Çekiciliğinizi kullanmak için daha ne bekliyorsunuz? Zihinsel aktivitenizin yüksek olduğu bir gün. Sözlerinizi ustaca kullanarak, çevrenize istediğiniz her şeyi yaptırabileceksiniz. Bugün, planlarınızı hiç kimseyle paylaşmamaya çalışın. Yakın çevrenizde sizden yardım bekleyen kişiler olacaktır. Onları geri çevirmeden önce dinlemelisiniz.

3 Haziran 2023, Cumartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
12° 24' 54" R
Ay
Yay
00° 15' 34" R
Merkür
Boğa
18° 24' 22"
Venüs
Yengeç
27° 45' 03"
Mars
Aslan
07° 49' 30"
Jüpiter
Boğa
03° 52' 23"
Satürn
Balık
07° 02' 15"
Uranüs
Boğa
20° 19' 24"
Neptün
Balık
27° 28' 50"
Plüton
Kova
00° 07' 36"
Chiron
Koç
18° 54' 49"
Lilith
Aslan
16° 19' 14"
True Node
Boğa
03° 34' 20"
Son Güncelleme : 03/06/2023 08:30

Astroloji Gündemi

3 Haziran 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 3 Haziran 2023, Cumartesi 3 Haziran 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Akrep burcunda ilerleyen gergin ve yorgun Ay saat 03:51’de son açısını Venüs ile son açısını kurduktan sonra sabah 08:04’e de... Devamını Oku >>