Aslan Burcu

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos
Kendinden Eminsin Günün Mottosu

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Aralık 2022, Cuma

Aşk 90%
Para 80%
Sağlık 60%

Aşk için yeni ortamlara girmekten çekinmemelisin. Ancak bu sayede hayatında önemli değişiklikler yaşanabilir çünkü. Yeni insanlarla tanışmak ve aşka fırsat vermek önem kazanabilir. Aşkta yeniliklere açık olmak şansını yükseltecek.

Zorunluluklar, tahammül gücünüzü zorlayan ilişkilere katlanmanızı sağlıyor. Bugün yeni bir umut kapısı aralanır gibi olacaksa da, çabuk kapanacak. Aşkta mutluluğu çok hak ediyorsunuz.

Yeniimkanlarıyla karşılaşmanı sağlayacak yaratıcı fikirlere açık olman en önemlisi. Elinde değerlendirilecek işler listesi gibi bir liste bulundurman da mantıklı olabilir. Bu sayede geleceğe daha emin bir biçimde bakabileceksin.

Sağlık konusunda daha ciddi önlemler alman gerekebilir. Uzmanların tavsiyelerine uymak senin için önemli olacak o yüzden. Özellikle de yemek konusunda abartıya kaçmamak sana iyi gelebilir. Beslenme konularında destek alman daha mantıklı.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Uzun zamandır beklediğin değişiklikler bugün daha rahat gerçekleşecek. Bu olay seni heyecanlandırabilir o yüzden. Değişime uyum sağlamakta acele etmen beklenebilir senden. İşlerini daha hızlı halletmek için uyum konusunda istekli olman en iyisi o yüzden.

9 Aralık 2022, Cuma
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün, özellikle şu ya da bu türden ayaklanmaların beklendiğicephesinde, hiçbir şeyi çok ciddiye almanın bir anlamı yok. Kontrol edilemeyecek veya değiştirilemeyecek kadar büyük güçlerle uğraşıyorsunuz, bu yüzden durumu gülümseyerek kabul edin.

7 Aralık 2022, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

İlişkisi olmayan bir Aslan burcuysan sosyal medyadan tanıştığın biri ile samimi olmaya başlıyorsun. İşlerini pratik ve hızlı bir şekilde halletmen dikkatlerden kaçmayacak. Bazı arkadaşlarının sana söyleyeceği sözler işlerini doğru yaptığının kanıtı. Eğitim hayatına devam eden bir Aslan burcuysan, hedeflerine yönelik yeni planlar yapabilirsin.

9 Aralık 2022, Cuma
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Duygusal bir ruh hali baskın olabilir. Bugün birine güvenmekle ilgili ihtiyaçlarınızı ve hayatınızda kimlere güvendiğinizi düşünebilirsiniz. Kendinizi zorlamak yerine aklınıza takılanlarla yüzleşmeyi seçebilirsiniz.

8 Aralık 2022, Perşembe
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün maddi manevi destek aldığınız koşullar size güven verebilir. Borç alacak konularında yaşadığınız sorunları bugün halledecek durumdasınız. Zira başkalarının kaynakları ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Her açıdan olumlu paylaşımlar içinde olmanız yakın ilişkilerde akıcı ilerlenebileceğine işaret ediyor. Finansal alanda yeni anlaşmalar söz konusu olabilir.

8 Aralık 2022, Perşembe
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Partnerinizle bir şeyleri paylaşmak için bugünü tercih edebilirsiniz, yoğun anlayış ile karşılanacaksınız. Sevgide başarının hakim olduğu bir gündesiniz.

7 Aralık 2022, Çarşamba
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Etrafındaki olaylara duygusal tepkiler vermemek senin için önemli olacak. Mantıklı kalmak için daha fazla çaba göstermen gerekebilir. Bunun karşılığında mantıklı tepkiler vererek kontrolü kaybetmemek senin için önemli olacak.

8 Aralık 2022, Perşembe
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Yeni keşfedilen bir netlik duygusu sizinle olabilir. Gün, dağınıklığı ortadan kaldırmanıza ve hayatınızı daha dikkatli ve metodik bir yaklaşımla yaşamaya başlamanıza yardımcı oluyor. Bazen kendinizi şımartıyorsanız veya her şeyin kaymasına izin veriyorsanız, bu, kendinizi tekrar yoluna sokmak için mükemmel bir fırsat. Her şeyi hemen elden geçirmek zorunda değilsiniz. İdeal değişikliklerin bir listesiyle başlayın, ardından bunları birer birer ele alabilirsiniz.

8 Aralık 2022, Perşembe
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Sizin için sonuç önemli, bekleyin ve her şeye takılmayın. Bunaldığınız anlarda yalnız kalma ihtiyacı içinde olacaksınız. Çünkü siz ne kadar iyi niyetli olursanız olun; ilişiklerinizde istemediğiniz durumlar ortaya çıkacaktır.

9 Aralık 2022, Cuma
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Çevrenizdeki insanların sizi olumlu ve yapıcı bir şekilde motive etmesi, ilerlemenize yardımcı oluyor. Bu durum hem onların dostluğundan, hem de sizin açık ve samimi davranışlarınızdan kaynaklanıyor. Onların dediklerini yerine getirirken hiç zorlanmamanız da dikkat çekici. Bu destek için kendilerine teşekkür edip siz de onlara aynı şekilde karşılığını verin. Herkesin birlikte ilerlemesini sağlayacak karşılıklı bir destek ortamı oluşmasını sağlayın.

9 Aralık 2022, Cuma
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Aslan; sosyal çevre, arkadaşlarınız, dernek ya da topluluklarda önceden yapmak istediğiniz ama neticelenmemiş konularda kararlar alabilirsiniz. Güzel gelişmeler sizinle olacak. Yalnızca arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizden dolayı harcamalarınız artabilir. Dolandırılmalara dikkat etmelisiniz.

8 Aralık 2022, Perşembe
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Yeni başlayan ilişkinizle ilgili karar vermeniz için henüz çok erken. Bu ilişkinin geleceğini belirlemek şu anda imkansız gibi. Daha hareketli birhayatı istiyorsunuz. İşinizle ilgili yeni arayışlar içinde olmanız bu monotonluktan kaynaklanıyor. Bugünlerde maddi sıkıntı yaratabilecek her şeyden uzak durmanızda yarar var. Zihin karışıklığından kaynaklanan gerginlik yaşayabilirsiniz. Bu durumdan sağlığınızın olumsuz etkilenmemesi için mantıklı hareket etmeye gayret gösterin

8 Aralık 2022, Perşembe

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
16° 51' 50" R
Ay
İkizler
25° 59' 27" R
Merkür
Oğlak
03° 04' 32" R
Venüs
Yay
28° 31' 59" R
Mars
İkizler
15° 48' 24"
Jüpiter
Balık
29° 11' 18"
Satürn
Kova
20° 24' 02"
Uranüs
Boğa
15° 45' 35"
Neptün
Balık
22° 39' 08"
Plüton
Oğlak
26° 58' 60"
Chiron
Koç
12° 01' 52"
Lilith
Yengeç
26° 34' 28"
True Node
Boğa
13° 05' 08"
Son Güncelleme : 09/12/2022 02:50

Astroloji Gündemi

8 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 8 Aralık 2022, Perşembe 8 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Bugün saat 07:08’ de İkizler burcunun 16 derecesinde Marsiyen bir dolunay gerçekleşiyor. Önümüzdeki onbeş gün boyunca gündemi... Devamını Oku >>