Aslan Burcu

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos
İletişimde Aktifsin Günün Mottosu

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2022, Perşembe

Aşk 90%
Para 80%
Sağlık 60%

Karşına çıkan yeni fırsatlar hakkında uzun uzun düşünme imkanın olabilir. Yeni flörtlere odaklanmak kalbini daha da açmana vesile olacak. Seni mutlu edecek ilişkiye bu flörtleşmeler ile daha da yaklaşabilirsin.

Özel yaşamınızdaki dağınıklığınızınyaşamına yansımaması herkesi şaşırtıyor. Yetenekleriniz ve disiplininiz, kafa karışıklığınızın neden olduğu sorunları şimdilik örtmeye yetiyor. Yine de bir an önce toparlanmanız gerekiyor.

Yeni birortamı hakkında girişimlerin olabilir bugün. Bu yeni ortamın sana sağlayacağı imkanlar kendini daha iyi hissetmeni sağlayabilir hatta. Daha üretken olduğun bir döneme girdiğini fark edebilirsin.

Her yönden yenilendiğini hissetmek isteyeceğin bir gün geçirebilirsin. Egzersiz programına daha sıkı sarılmak isteyebilirsin bunun için. Yemek konusunda da daha radikal kararlar alıp uygulamak senin için daha iyi olabilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Üretkenlik konusunda kendini çok verimli göreceğin bir gün geçirebilirsin. Fikirlerini çoğaltmak ve kendine esneklik payı bırakmak genel olarak iyi gelebilir sana. İlerisi için de bir plan ve program çıkarman gerekebilir.

7 Temmuz 2022, Perşembe
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Başkaları size kendi derinliğinizi aştığınızı söylemeye çalıştıkça, doğru yolda olduğunuzdan ve başarıya doğru gittiğinizden o kadar emin olursunuz. Bu kadar olumsuz olmalarının tek nedeni, gölgenizde kaybolmaktan korkmalarıdır.

6 Temmuz 2022, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Sana pek yakın olmayan bir arkadaşından gördüğün sakıncalı hareketler seni rahatsız edebilir. Davranışlarından haz etmediğin kişilere çevrende yer vermek istemeyeceksin. İletişim konularında etkili bir gün geçiriyorsun. İddialı sözler söyleyecek ve çevrendeki kişileri etkileyeceksin. Sinemaya karşı olan ilgin,çıkışında seni yeni çıkan bir filmi izlemeye götürebilir.

7 Temmuz 2022, Perşembe
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Aklınızdakini dışarı çıkarırken, planlarınızı uygular ya da sustuklarınızı konuşurken bunu bir hırs haline getirmemelisiniz. Ne yapıyorsanız kendiniz için yaptığınızı unutmadan yapmanızda fayda var. Çevrenizdeki insanların ve koşulların yeterliliğini görmeyi deneyin. Bu size hem zaman hem de fırsat kazandıracaktır.

7 Temmuz 2022, Perşembe
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün haber akışının hızlanması ve iletişim ağınızın canlanması ile gündeminiz canlanıyor. Daha fazla konuşma ve iletişim içinde olabilirsiniz. Özellikle zihinsel olarak odaklandığınız konulara dikkatinizi vermeye çalışın. Kardeşler ve yakınlarla olan ilişkilerde güzel bir gün olabilir. Öğrendiklerinizi başkaları ile paylaşma imkânı bulabilirsiniz. İkili ilişkiler ve ortaklıklarda pazarlık yapma becerileriniz artabilir.

7 Temmuz 2022, Perşembe
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Önümüzdeki günlerde çok yönlü düşünebilmek için biraz daha çaba harcarsanız özelliklealanında çok başarılı olabilir ve mutlu olabilirsiniz.

7 Temmuz 2022, Perşembe
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Hayatınızdaki erkekle kısa yolculuklar ve uzun sohbetler bugünün konusu olabilir. Kırsal kesime doğru gitmeyi, rustik restoranlarda yemek yemeyi ya da antika dükkanlarına uğramayı düşünmek sizi şaşırtmasın. Akşam bir tanıdığınızdan oldukça kafa karıştıracak bir telefon alabilirsiniz. Arayan kişi size elle tutulur bir şey söylemediği halde yanıt bekleyebilir. Ne demek istediğini mutlaka sorun!

7 Temmuz 2022, Perşembe
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Perde arkasındaki çalışmalarınız her an tanınabilir. Kimsenin dikkatini çekmeden emek veriyorsanız, emeğinizin meyveleri neredeyse hazır olmalıdır. İnsanlar muhtemelen bunları yakın zamanda fark edecek! Karanlıkta başarmaya çalıştığınız şey eninde sonunda gün ışığına çıkacaktır. Otorite figürleri, asıl işi kimin yaptığını görmek için dikkat etmeli ve çabalarınızı not etmelidir. Henüz karşılık alamadığınız için emeklerinizden vazgeçmeyin.

7 Temmuz 2022, Perşembe
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Kişiliğinizle çevrenizi olumlu bir şekilde etkileyeceksiniz. İş yaşamınızda aksayan durumlar sizi çok fazla ilgilendirmemeli. Sorumluluklarınızı yerine getirmesini biliyorsunuz. Bugün yalnız kalmak istemeyeceksiniz.

7 Temmuz 2022, Perşembe
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bu sıralar karşınıza herkesle son derece iyi anlaştığınızdan, günlük hayatınız epey keyifli bir hal almaya başladı. El üstünde tutulduğunuz bu günlerin tadını çıkarın. Bu pozitif enerjiyi, günlük hayatın streslerinden uzaklaşmak ve gevşemek için kullanın.

7 Temmuz 2022, Perşembe
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Aslan; bugün yakın çevre, eğitim, seyahat konularında arkadaşlarınızla ortak karar alabilirsiniz. Ayrıca partnerle de uyumlusunuz ve kalıcı uzun vadeli kararlar alabilirsiniz. Bugün sizin için güzel bir gün sevgili aslanlar.

7 Temmuz 2022, Perşembe
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Bugün, işinizle ilgili yeni yapılanmalar söz konusu olacak, özellikle ısrarcı davranmalısınız. Değişkenlik size zaman kaybettirebilir. Eleştirici yönlerinizi karşı tarafa yansıtmamalısınız. Fikirlerinizle dikkat çekeceğiniz bir gün.

7 Temmuz 2022, Perşembe

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
15° 06' 03" R
Ay
Terazi
16° 35' 29" R
Merkür
Yengeç
03° 52' 59" R
Venüs
İkizler
16° 57' 17"
Mars
Boğa
01° 22' 20"
Jüpiter
Koç
07° 57' 44"
Satürn
Kova
24° 26' 10"
Uranüs
Boğa
17° 59' 09"
Neptün
Balık
25° 25' 16"
Plüton
Oğlak
27° 39' 37"
Chiron
Koç
16° 21' 60"
Lilith
Yengeç
09° 16' 29"
True Node
Boğa
20° 56' 06"
Son Güncelleme : 07/07/2022 08:10

Astroloji Gündemi

7 Temmuz 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 7 Temmuz 2022, Perşembe 7 Temmuz 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Güne biraz gergin uyansak bile hemen ardından moralimizi düzeltecek gelişmeler yaşayabiliriz. Sevdiklerimizle keyifli sohbetl... Devamını Oku >>