Aslan Burcu

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos
İnsan Eliyorsun Günün Mottosu

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak 2021, Perşembe

Aşk 80%
Para 70%
Sağlık 40%

Bir müzisyen olsaydınız, biri enstrümanınızı alsaydı ve siz kendi enstrümanınızı kendiniz yapmak zorunda kalsaydınız ne olurdu? Bugün bu durumu yaşayabilirsiniz. Tıpkı sizinle aynı burçtaki erkekler için de olduğu gibi, biri sizi çok sevdiğiniz sanatınızdan uzaklaştırmış gibi hissedebilirsiniz. Bu adaletsiz görünebilir ama tam olarak bugünün size öğretmeye çalıştığı şey bu. Kullandığınız araçlarla, onları kullanma şeklinizi birbirine karıştırmayın... ve yeteneklerinizle de duygularınızı.

Bugün, ekibinizdeki bazı kişilerin üzerine düşen görevleri yerine götürmediğini fark edip hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Onlara çok sert davranmamaya çalışın. Sizin üretkenlik standardınız zavallı ölümlülere göre epey yüksek. İş arkadşalarınızı cezalandırmaktansa, niçin onları süperstar yönteminizle eğitmiyorsunuz? Bu eğitim için minnettar olduklarını göreceksiniz.

Bugün kendi kabuğunuza çekilip herkesten uzak kalmak isteyeceğiniz bir gün olabilir çünkü etrafınızda apaçık bir sürü iğrençlik var. Bu sizin hatanız değil. Yorucu bir gün ve insanlar buna tepkili. Bugünkü hedeflerinize odaklanın ve negatif enerjiyi üzerinize çekmeyin. Hissedebileceğiniz gereksiz baskıyı başınızdan savmak için, gün içerisinde molalar verseniz iyi olur.

Seçeceğin kelimelere dikkat etmelisin. Fevri bir moddasın ve biraz ukalalık yapabilirsin. İnsanların yanlış anlayabileceği dikkatsizce yapılmış yorumlar söz konusu olabilir. Veya fikirlerini belirtirken pot kırabilirsin. Kimseyi uzaklaştırmadan doğruları konuşmanın yolunu bulmak senin elinde. Sadece tonuna dikkat et!Olumlu değişimler nadiren çok çaba sarf etmeden gerçekleşir. Bu tarz değişimlerin hızlı ve anında başarı getireceğini unutmayın. Bir girdapın ortasında olduğunuzu, daha derin ve daha derine çekildiğinizi ve en sonunda dışarı atılacağınızı hissediyor olabilirsiniz. Ama bu sadece “hiç durmadan çalışıp didinme evresidir. Çabalarınızın sonuçta ödüllendirileceğine inanın.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Arkadaşlardan gelen ilginç mesajlar ya da telefon çağrıları olası dünya gelişmeleri ya da belki de tanıdığınız insanlar hakkında bazı merak uyandırıcı dedikodular çevresinde dönebilir. Söyledikleri şeyleri dinleyin ve keyfini çıkarın ancak duyduğunuz her şeyi de doğru olarak kabul etmeyin. Duyduklarınızın çoğu gerçeklikten ziyade birisinin yaratıcı hayal gücünün ürünleri olabilir. Yakın çevrenize yapacağınız kısa yolculuklar sayesinde cemiyetinizde yaşanacak değişiklikler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Beklenmedik şeylere hazır olun!

21 Ocak 2021, Perşembe
Mynet.com Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet.com Sitesi

Bugünveya özel hayatınızda hızlı gelişmeler ve önemli görüşmeler gündeminizde olabilir. Yasal konular, adli süreçlerle ilgili gelişmeler ön planda olabilir. İlişkilerde uzlaşma yolunda olmalı, güç mücadelelerinden kaçınmalı.

21 Ocak 2021, Perşembe
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Arkadaşınla ortakyapan Aslan burcuysan, ortağınla fikir ayrılıkları yaşayabilirsin. İkinizin de inatçı olması ipleri kopma noktasına getirebilir. Sağduyulu ve anlayışlı olman ortaya çıkacak sorunların üstesinden gelmene yardımcı olacaktır. Hayatındaki bazı insanları elemeye karar veriyorsun.

21 Ocak 2021, Perşembe
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

İkili ilişkilerinizde özgür olmak isteyebilirsiniz. Yalnız zaman geçirmek gönlünüzün istediği şeyleri yapmak kendinizi iyi hissettirecektir. Kısa süreli yalnızlık partnerinizin de kendi alanına yönelmesini ve sonraki günleri iki tarafın da daha mutlu şekilde yaşamasını sağlayabilir.

21 Ocak 2021, Perşembe
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugünhayatınızda başkalarıyla daha fazla katılım içinde olabilirsiniz. Görünür olmak için daha aktif olabilirsiniz. Üstlerinizle iletişiminiz önem kazanabilir. Sorumlu olduğunuz konularda fikrinizi sonuna kadar savunmak isteyebilirsiniz. Eski ilişkilerinizin tekrar gündeme geleceği zamanlar olabilir. Akşam için program yapabilirsiniz.

21 Ocak 2021, Perşembe
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bugünlerde başlayacağınız yeni işler eski unuttuğunuz işler olduğu sürece size büyük başarı getirecek. İşlerinize iyice odaklanın.

21 Ocak 2021, Perşembe
Güneş Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Güneş Gazetesi

İç dünyanızda var olan her şeyi rahatça tanımlayabileceğiniz ve çözümleyebileceğiniz bir dönemdesiniz. Buna rağmen dış etkenler kafanızı karıştırmaya devam edebilirler. Bu yüzden biraz yoğunluk ve iç gerilim yaşayabilirsiniz.

21 Ocak 2021, Perşembe
Radikal Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Radikal Gazetesi

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden imajınız üzerinde yeni bir değişiklik yapmayı tercih etmemeli, olası geçici sağlık sorunlarınızın üzerinde durmamalı ve ikili ilişkilerinizde yeni kararlar almamalısınız. Ruh halinizde geçici olarak durağanlık, belirsizlik hissedebilirsiniz.

21 Ocak 2021, Perşembe
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugün yaramaz ve maceracı tarafınızı dinleyin. Sonuçta, şu anda neyin peşinde olmanız gerektiğine dair çok iyi fikirleriniz var, özellikle de bir hız değişikliğine ihtiyacınız olduğunu hissediyorsanız.

21 Ocak 2021, Perşembe
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Çevresel koşulların, üzerinizdeki baskıyı esnetmesi konusunda uygun bir yapılanmayı sağlamalısınız. Geliştireceğiniz yeni projeleriniz için, size yardım edecek dostlara ihtiyacınız olabilir. Enerjinizi doğru kullanabilmelisiniz. 

21 Ocak 2021, Perşembe
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün partneriniz ile tartışmaktan kaçının ve sakinliğinizi koruyun. Sahip olduğunuz parayı en iyi şekilde değerlendirmeye çalışın ve gerekirse bir uzmandan destek alın. Sebze tüketiminizi arttırın. 

21 Ocak 2021, Perşembe
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sevgilinize hissettiğiniz duygularda karmaşa yaşıyor olabilirsiniz. Sorunları kendi içinizde yaşamak yerine, karşılıklı konuşarak çözmek için gayret gösterin. İlişkinizin geleceği açısından olayları iyi çözümlemekte fayda var. İş ilişkilerinizde belli edilmeden birileri tarafından sınanıyorsunuz. Size karşı bazı güvensizlikler söz konusu. Bu güveni oturtmaya yönelik girişimlerinizde yalnız kalabilirsiniz. Maddi yatırımlar konusunda sakin olabilirseniz kazançlı çıkabileceğiniz bir gün

21 Ocak 2021, Perşembe

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Astroloji Gündemi

Mars-uranüs Kavuşuyor, Paranıza Pulunuza Dikkat! 21 Ocak 2021, Perşembe Mars-uranüs Kavuşuyor, Paranıza Pulunuza Dikkat! Oldukça hareketli ve heyecanlı günlere giriş yapıyoruz. Zira gökyüzünün savaşçısı Mars ile isyanlar ve devrimlerin semboliği... Devamını Oku >>