Aslan Burcu

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos
Vaktini Değerlendiriyorsun Günün Mottosu

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Ocak 2022, Salı

Aşk 100%
Para 80%
Sağlık 90%

Oldukça yüksek bir hayal gücü ve ilham duygusu, sanatsal başarılara ya da işle ilgili bazı övgüler alabileceğiniz yenilikçi fikirlere yol açabilir. Artan bir estetik takıntınız, gününüzü bir sanat galerisinde ya da bir konserde geçirmenize neden olabilir. Aşk ve romantizm hakkındaki düşünceler, sizi samimi bir akşam planlamaya itebilir. Muhtemelen sevgiliniz de aynı şekilde hissediyor, öyleyse ne duruyorsunuz?

Bugün yaşamınızda genel olarak toplumdaki konumunuzla ilgili bazı gerilimler yaşanması muhtemeldir. Bu durum müşterek hayatınızdaki gelişmelere karşılık kendi kişisel yaşamınızdaki gelişmelerden kaynaklanan konulara yaklaşmanızdan kaynaklanabilir. Hayatınızın bu iki yönünün dengede olduğundan emin olun. Sizi heyecanlandıracak beklenmedik şeyler bir anda ortaya çıkabilir.

Bugün özellikle güzel görünüyorsunuz ve zinde görüntünüzle ışık saçıyorsunuz. Kendinizi çok sıcak ve diğer insanlara özellikle de küçük hayvanlara karşı sevgi yumağı olmuş halde görebilirsiniz. Eğer bir evcil hayvan sahiplenmeyi istiyorsanız, bunun için daha iyi bir gün olamaz. Kariyer ve maddi konular gayet yolunda gidiyor ve oldukça iyi bir yerdesiniz. Bu ruh hali uzun zaman sürecek gibi görünüyor. Günün keyfini çıkarın.

Dinlenip bataryalarını şarj etmek isteyebilirsin. Biraz yorulmuş hissediyorsun. Belki de sıkılmışsın. Toksik enerjiyi temizlemek için kendine biraz zaman tanıyacaksın. Öğleden sonrasında uzun uzun kestirmek isteyebilirsin. Birkaç saat ekstradan uyumak sana iyi hissettirecektir. Mahallende birkaç tur da atabilirsin. Güzel mimari ve hareketli sokaklar neşeni yerine getirebilir. Kendini pozitif şeylerle çevrele.Kiliselerde, camilerde, meditasyon merkezlerinde ve diğer manevi yerlerde gerçekleşen grup etkinlikleri size yakın gelebilir. Bu yerlerden birinde bir hizmet veya programa katılmak isteyebilirsiniz. İlgilendiğiniz alanlara ışık tutan bazı derin içgüdüleriniz olursa şaşırmayın. Onları not edin, yoksa sonrasında unutabilirsiniz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün hayal gücün daha da gelişebilir. Olaylara daha farklı bir gözle bakabilirsin. Kimsenin düşünmediği gelişmeleri senin planlaman olası. Zihnin daha fazla çalışabilir bugün.

18 Ocak 2022, Salı
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün araştırmacı ruhunuzun etkili olacağı bir gün, bu durum hayatınızın bütün alanlarda belirgin farklılıklar yaratmanıza yardımcı olacak. Sosyal ilişkilerdeki sorgulayıcı tavrınız sayesinde aslında yakın bağ içinde olduğunuz kimi insanların samimiyetsiz davranışlarını fark edebilirsiniz, kişileri hayatınızdan çıkartmak için radikal kararlar alabilirsiniz. İş ve kariyer kapısında oldukça şanslı bir gün sizleri bekliyor, yeni yatırım adımları ve kararları alabilirsiniz. Maddi anlamda yaşadığınız sıkıntılı dönem geride kalıyor ve yeni birimkanını da beraberinde getiriyor. İş anlamında karşınıza çıkan yeni fırsatları değerlendirmek için doğru bir zaman dilimindesiniz.

17 Ocak 2022, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Yapmak istediğin ama vakit ayıramadığın konulara eğilim göstereceksin. Pandeminin sana engel olduğu konuları gerçekleştirmek için kolları sıvayacaksın. Bugün su burcunda gerçekleşecek Dolunay, geçmiş yatırımlarını gündemine taşıyabilir. Ticari zekanı ortaya koymayı başarıyorsun. Sosyal medyanda temizliğe girişebilirsin.

18 Ocak 2022, Salı
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Çalışma ortamınızda yeni bir alan değişikliği yaşayacaksınız. Hak ettiğiniz başarıyı elde edeceksiniz. Kariyerinizdeki yükseliş sizealanında daha da şevklendirebilir ve başarılı her işin altına imza atabilirsiniz. Sahnede olmanın tadını çıkarın.

17 Ocak 2022, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Elinizde olmayan nedenlerden dolayı kayıplar yaşayabilirsiniz. Bu durum kişisel hassasiyet oluşturabilir. Sahip olduklarınızı korumak için daha çok çaba sarf edeceğiniz bir gündesiniz. Gün içinde kendi iç dünyanızla ilgili konular gündeme gelebilir. Akşam saatlerinde ilgilendiğiniz konularda hayal gücünüzü kullanabilirsiniz.

17 Ocak 2022, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Stabil giden şeylerin sizi sıktığı ve heyecan aradığınız bir dönemde olduğunuzu hatırlayın. Aşka kendinizi fazla kaptırmamanız gereken bir dönem.

17 Ocak 2022, Pazartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Kendiniz ve diğer insanlar için yapmış olduğunuz bütün muhteşem işler için kendinizi ödüllendirin. Bir kraliçe gibi muamele görmeyi hak ediyorsunuz, dolayısıyla kendinize böyle davrandığınızdan emin olun. Çoğu zaman kendinizi yaptığınız şeyler için o kadar çok eleştiriyorsunuz ki kendinizi gereksiz yere cezalandırdığınız oluyor. Kötü olduğunuz için kendinizi cezalandırmak yerine yaptığınız iyi şeyleri düşünün ve şunu aklınızdan hiçbir zaman çıkarmayın: Siz tam da bu halinizle mükemmelsiniz!

17 Ocak 2022, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Arkadaşlarınızla bağlantı kurma arzusu, günlük sorumluluklarınız ile çatışabilir. Sosyal hayatınızı bir zorunluluk olarak görmeye başladığınız anda biraz zaman ayırıp biriken işlerden kurtulmak, hayattan tekrar keyif almanın yolu olabilir. Bu endişelerden arınmış ve tazelenmiş zihin yeniden odaklanabilir bir hale gelir ve sizi rakiplerinizin önüne geçirebilir.

17 Ocak 2022, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Maddi konuların yeni bir boyut kazanmasının size sağlayacağı prestiji inkar etmemelisiniz. Yapacağınız organizasyonlarda, kendinizi farklı bir şekilde ortaya koyuyorsunuz. Bazı konularda acele karar vermemelisiniz.

18 Ocak 2022, Salı
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Fikirleriniz veyahayatınız bir şekilde sınavdan geçirilecek. Sınav iyi gitmezse suçu başka birisinin üzerine atmaya çalışabilirsiniz. Oysa bunun yerine uyanık ve sabırlı davranırsanız, bu zor zamanı sadece kalıcı bir hasara uğramadan atlatmakla kalmayıp, olaylardan kendinize ders bile çıkarabilirsiniz.

18 Ocak 2022, Salı
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Haftanın ilk günü tek başınıza kalmak, kalabalıklardan uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Çalışıyorsanız odaklanmakta vesüreçlerinizi yürütmekte biraz zorlanabilirsiniz. Küçük molalar vermenizde fayda var.

17 Ocak 2022, Pazartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sevgilinize karşı duygularınızı denetim altına almanız gerekiyor. Biraz katı bir tavır içinde bulunabilir bazı baskılarla karşılaşabilirsiniz. İş konularındaki güvensizliklerinizi, hatalı kararlara yöneltebilecek boyutlara götürmekten kaçının. Bu günler içinde fazlasıyla önemli iki görüşmeniz var. Biri sizi birtakım sonuçlara ulaştırabilir. Harcamak sizin hobiniz gibi. Önümüzdeki günler biraz hesaplı olmak zorunda kalabilirsiniz. Cildinizi sigara dumanından uzak tutun.

17 Ocak 2022, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Oğlak
27° 56' 14" R
Ay
Yengeç
28° 57' 33" R
Merkür
Kova
09° 04' 50" R
Venüs
Oğlak
13° 41' 04" R
Mars
Yay
25° 19' 56"
Jüpiter
Balık
04° 05' 15"
Satürn
Kova
13° 49' 60"
Uranüs
Boğa
10° 49' 07"
Neptün
Balık
21° 02' 13"
Plüton
Oğlak
26° 29' 40"
Chiron
Koç
08° 49' 42"
Lilith
İkizler
20° 21' 20"
True Node
İkizler
00° 07' 53"
Son Güncelleme : 18/01/2022 05:00

Astroloji Gündemi

17 Ocak 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 17 Ocak 2022, Pazartesi 17 Ocak 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Yengeç burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Sabah saatlerinden itibaren hassas, alıngan ama bir o kadar da sev... Devamını Oku >>