Aslan Burcu

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

29 Mayıs - 5 Haziran

Aslan Burcu

Aslan ve yükselen Aslanlar maddi konular ön planda olarak haftanıza giriş yapıyorsunuz. Pazartesi akşam saatlerine kadar parasal konularla uğraşmak önem kazanabilir. Beklediğiniz bir parayı tahsil edebilirsiniz ya da aramanız gereken yerleri arayabilirsiniz. Sabah yaptığınız planlamalarda bazı aksamalar öğleden sonraya damgasını vuracak. Pazartesi günü 17:50 itibarıyla Salı ve Çarşamba günleri yakın çevrenizle yapacağınız planlara odaklanacaksınız. Akrabalar, yakın dostlarınızla kısa vadeli planlar hafta ortasına kadar devrede olacak.

Perşembe gününden sonra evinize, ailenize, yuvanıza daha fazla vaktinizi ayırabilirsiniz. Hareketleriniz, hayatınız hızlandı, motivasyonunuz yüksek, harekete geçmek istediğiniz konular var fakat bu konularda zaman zaman sıkıntılı durumlar olabilir. Özellikle Perşembe gününe dikkat edin çünkü enerjinizi doğru bir şekilde kullanmak çok da kolay olmayabilir. Parasal engeller, ödemeler ya da bazı konularda çok ince eleyip sık dokumanız, dış ortamlardan gelecek etkiler enerjisel noktalarda sizi bağlayacak. Sağlığınıza gereken özeli göstermeyi unutmayın. Önemli haberler alabilirsiniz bugün genelinde bu haberler enerji düşüklüğüne de neden olabilir.

Cuma günü Jüpiter Kuzey Ay düğümüyle birleşiyorve meslek alanlarınızda güzel bir kavuşum gerçekleşecek. Motivasyonunuz yüksek zenginliğinizi kariyerinizde ve işinizle göstermek istiyorsunuz. Aşkla yaklaştığınız işlerin kariyerinizde önemli noktalara dokunduğunu ya da bu işlerin kariyerinize dönüştüğünü çok net görebilirsiniz o yüzden yaratıcı olmak önemli kreatif işlerin üzerine düşün ve hayatınızdaki plan ve programların 2 Haziran Cuma günü ne kadar aktif olduğunu göreceksiniz istikrarınızı da sağlayacaksınız.

Pazar günkü Dolunay aşk evinizde gerçekleşiyor. Burası aşk, çocuk evi, eğitim konuları, size keyif veren alanlar, bu konular hayatınızın merkezinde olacak. Çocuğunuz varsa çocuğunuzla daha fazla vakit geçirmek bir seyahati planlamak ön plana çıkarken seyahate çıkmayı düşünüyorsanız da bu seyahatle ilgili keyif verici bazı gelişmeler karşınıza gelebilir. Aşkla sarılacağınız hobilerin, işlerin sonuçlarını da bu Dolunay zamanı alabilirsiniz. Eğer hayatınızda bir insan yoksa yeni bir aşka yelken açabilirsiniz.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
29 Mayıs - 5 Haziran

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
12° 53' 38" R
Ay
Yay
07° 16' 32" R
Merkür
Boğa
19° 01' 13"
Venüs
Yengeç
28° 14' 02"
Mars
Aslan
08° 06' 57"
Jüpiter
Boğa
03° 58' 45"
Satürn
Balık
07° 02' 57"
Uranüs
Boğa
20° 21' 02"
Neptün
Balık
27° 29' 17"
Plüton
Kova
00° 07' 11"
Chiron
Koç
18° 56' 00"
Lilith
Aslan
16° 22' 36"
True Node
Boğa
03° 32' 28"
Son Güncelleme : 03/06/2023 20:30

Astroloji Gündemi

3 Haziran 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 3 Haziran 2023, Cumartesi 3 Haziran 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Akrep burcunda ilerleyen gergin ve yorgun Ay saat 03:51’de son açısını Venüs ile son açısını kurduktan sonra sabah 08:04’e de... Devamını Oku >>