Aslan Burcu

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos
Boğa burcundaki Merkür retrosunun etkilerini pazartesi gününden itibaren hissetmeye başlıyorsunuz. Randevularınız gecikebilir hatta gitmeyi bile unutabilirsiniz. Çarşamba gününden sonra Mars ve Jüpiter size destek olacak. 23 Mayıs - 30 Mayıs Mottosu

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

23 Mayıs - 30 Mayıs

Aslan Burcu

Aslan ve yükselen Aslanlar, ortak para meseleleri, alışverişler, banka ödemeleri ya da para ile ilgili konularda bazı kararsızlıklar, belirsizliklerle haftanıza giriş yapıyorsunuz. Pazartesi günü Merkür Boğa burcuna geçerek gerilemesine devam edecek. 4 Haziran’a kadar kariyer ve meslek hayatınızda yanlış ifadelere, yanlış anlaşılmalara açık olabilirsiniz. Bir konuda fazlasıyla inatçılık edebilir, karşı tarafı zorlayabilirsiniz. Özelliklehayatınızdaki insanlarla olan bağlantılarınıza dikkat edin. Bu dönem işinizle ilgili önemli kararlar almayın,değiştirmeyin, yeni bir işe başlamayın, projelerinizi güzelleştirmeye ya da üzerinde düşünmeye zaman harcayın.

Çarşamba günü Mars Koç burcuna geçecek. Çok hareketli olacağınız, kendinizi cesur hissedeceğiniz bir dönem başlıyor. Yurt dışı bağlantılı işler, ticari faaliyetler, hukuki alanda atılacak adımlar, eğitimle ilgili girişimler ve sosyal medya konularında kendinizi oldukça cesaretli görebilirsiniz. Daha az tanıdığınız insanlarla olan girişimlerinizde acelecilik, sabırsızlık ve patavatsızlık enerjisinden mümkün olduğunca uzak durun. Uzak yolculuklarda sakarlıklara, kazalara karşı dikkat edin.

Cumartesi günü Venüs Boğa burcuna geçiyor, önünüzdeki 3 hafta boyunca kariyerinizde ve meslek hayatınızda doğru ilişkilerle yolunuzda ilerliyorsunuz. Hafta başında kariyer vehayatınızda birtakım sıkıntı ve problemlerle karşılaştıysanız şimdi bunları temize çekme, tamamına erdirme ya da bu konuları kendi istediğiniz yönden ele almak anlamında şanslı bir dönem olacak. 4 Haziran’dan sonra patronlarınız ve üstlerinizle zam, terfi, promosyon ile ilgili beklentileriniz varsa bunları çok rahat bir şekilde dile getirebilirsiniz. Annenizle olan ilişkiler bu dönem güllük gülistanlık olacak. Sıkıntı ve problemlerinizi çözmenin de yolunu bulacaksınız.

Cuma günü seyahatlerde ve işle bağlantılı birtakım konularda gerginlikler, anlaşmazlıklar gibi etkiler devrede olacak. Beraberyaptığınız insanlara karşı anlayışı elden bırakmamalısınız. Pazartesi günü yeni girişimler ve sosyal çevrenizden gelecek haberler yüzünüzü güldürecek.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
23 Mayıs - 30 Mayıs

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
07° 19' 35" R
Ay
Boğa
17° 23' 03" R
Merkür
Boğa
27° 12' 16"
Venüs
Boğa
00° 04' 36"
Mars
Koç
02° 45' 45"
Jüpiter
Koç
03° 12' 02"
Satürn
Kova
25° 12' 36"
Uranüs
Boğa
16° 07' 22"
Neptün
Balık
25° 11' 23"
Plüton
Oğlak
28° 24' 29"
Chiron
Koç
15° 19' 23"
Lilith
Yengeç
04° 52' 07"
True Node
Boğa
22° 33' 11"
Son Güncelleme : 28/05/2022 19:20

Astroloji Gündemi

28 Mayıs 2022 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 28 Mayıs 2022, Cumartesi 28 Mayıs 2022 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Ay halen Boğa burcundaki yolculuğuna devam etmekte...Bugün de maddi manevi huzur, güven, konfor ve istikrar arayışındayız...... Devamını Oku >>