Aslan Burcu

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

28 Kasım - 5 Aralık

Aslan Burcu

Aslan ve yükselen Aslanlar, bu hafta özel hayatınıza daha fazla vakit ayırmak isteyebilirsiniz ya da sevdiğiniz insanla yaptığınız bir konuşma, hafta sonunda yaşadığınız bir olay Pazartesi'ye de yansıyabilir. Bu alanda yapmanız gereken önemli sorumluluklar var, verdiğiniz sözler var. Bu hafta bunları ele almak isteyeceksiniz. Haftanın geneline baktığımızda çocuklarla olan bağlantılarınız, aşk hayatınız, sanatsal ve kreatif işleriniz, eğitim konuları ve hobilerinizi ilgilendirecek. Spekülatif işlerinizi ilgilendirecek alanlarda dikkatli adımlar atmanız gerekiyor.

Salı ve Perşembe günleri sosyal ortamlarda sevdiğiniz insanla anlaşmak çok da kolay olmayabilir. Çocuğunuzla vakit geçiriyorsanız toplum içerisinde arkadaşlarınızın yanında gergin söylemlere tartışmalara ve fikir ayrılıklarına açık olabilirsiniz. Bu dönem sevdiğiniz insanla sosyalleşmek çok da akıllıca olmayabilir çünkü her iki tarafın da gerginlikleri yüksek görünüyor ya da sosyal, çevrenizde yaşadığınız bir olayı kendi aile hayatınıza, sevdiğinize, çocuğunuza ve hayatı paylaştığınız insanlara aktarma da söz konusu olabilir. Bu hafta Salı ve Perşembe en çok bu etkiye dikkat edin. Spor yapıyorsanız dikkatli olun. Kas yırtılmaları, damar, kalça sıkıntı ve problemleri yaşayabilirsiniz. Agresif ve gergin tavırlarınızı çocuğunuza karşı yansıtmamaya özen gösterin.

Özel hayatınız ne kadar gergin olursa olsun toplum önünde ve sosyal ortamlarda, kendi özelinizde sevdiğiniz insanla bazı noktalarda anlaşmasını da bileceksiniz. Çarşamba günü beraber vermiş olduğunuz bir kararı hayatınıza geçirebilirsiniz. Eğer iki çocuğunuz varsa iki çocuğunuzun da birbiriyle olan bağlantısı Çarşamba günü çok keyifli olabilir, birbirlerine arka çıktıklarını destek verdiklerini görebilirsiniz.

Hafta sonuna doğru gezmek, dolaşmak farklı yerlere gitmek önem kazanırken Venüs'ün Neptün’le dik açısı yine özel ilişkilerinizde ve harcamalar alanınızda bazı konuları karşınıza getirecek. Çabuk hayal kırıklığına kapılabilirsiniz ya da yanlış adımlar atmaya meyilli olabilirsiniz.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
28 Kasım - 5 Aralık

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
06° 28' 14" R
Ay
Kova
11° 56' 14" R
Merkür
Yay
17° 36' 19" R
Venüs
Yay
15° 40' 17" R
Mars
İkizler
19° 42' 51" R
Jüpiter
Balık
28° 50' 18"
Satürn
Kova
19° 42' 45"
Uranüs
Boğa
16° 07' 42"
Neptün
Balık
22° 39' 10"
Plüton
Oğlak
26° 43' 45"
Chiron
Koç
12° 12' 40"
Lilith
Yengeç
25° 25' 36"
True Node
Boğa
13° 11' 22"
Son Güncelleme : 28/11/2022 20:50

Astroloji Gündemi

28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 28 Kasım 2022, Pazartesi 28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Toplumsal konuların; grup çalışmalarının; hak ve özgürlüklerin ön planda olacağı bir hafta bizleri beklemekte... Günün il... Devamını Oku >>