Aslan Burcu

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

25 Ekim - 1 Kasım

Aslan Burcu

Aslan ve yükselen Aslanlar, sosyal çevre ilişkileriniz arkadaşlarla yapılacak planlar haftanızı hareketlendirecek. Geleceğe yönelik adımlarınızı hızlandırdığınız bir hafta. Ama Perşembe gününe kadarki dönem biraz daha kendi içinizde yalnız olmak isteyebilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı konular,hayatınızda yapılması gerekenler, sağlıkla ilgili konularda hızlı duygusal karalar almaya yatkın görünüyorsunuz.

Çarşamba günü özel hayatınızda sevdiğiniz insanla parasal konularda bazı çekişmeler devreye girebilir. Bu hafta yatırımlarınız konusunda çok destekli olmayacaksınız. Aldığınız duyumlar sizi yanıltabilir, başka hayaller kurabilirsiniz. Tam bu hayallerin içerisinde güzel sonuçlar beklerken bambaşka sonuçlarla karşılaşma ihtimaliniz var. O yüzden bu hafta para alışverişleri ve girişimleri, banka işlemleri, vergiler, kredilerle alakalı konularda dikkatli adımlar atın. Aldanmalara açık olabilirsiniz. İnternette alışveriş yaparken yine dikkatli olmaya özen gösterin. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla bazı noktalarda anlaşamadığınızı ve ona karşı çok fazla fedakâr olduğunuzu fark edebilirsiniz.

Perşembe günü çok keyifli, özel hayatınızda şansı, mutluluğu ve iyimserliği yakalayacağınız bir gün. Özel hayatınızda parasal konularda dikkatli olmanız gerekiyor. Yoksa karşınızdaki insanla gayet güzel birbirinizi anlayacaksınız.

Cumartesi günü Mars Akrep burcuna geçiyor, sizin de ev, aile, yuva alanlarınıza girecek. Yani mücadelenizi, kararlı yapınızı daha çok aile ortamlarında göstermeye başlıyorsunuz. Evinizde bu dönem 1.5 ay boyunca hızlı hareketlilik olabilir. Boya, badana, tamirat, tadilat, su borularının tamir edilmesi ya da rutubetle ilgili bir konunun ele alınması gibi durumlar söz konusu olabilir. Daha kararlı, tutkulu olacaksınız bu da ailenizdeki bazı insanlarla zaman zaman inatlaşmalara ve aranızın gerilmesine neden olabilir. Cumartesi günü ev ortamınızda sevdiğiniz insanla anlaşmak çok da kolay olmayacak. Olayları ve durumları gözünüzde çok fazla büyütmeyin, geçici bir süreç. Karşı taraftan onay almak kolay olmayacak.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
25 Ekim - 1 Kasım

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
03° 39' 09" R
Ay
Yengeç
11° 46' 20" R
Merkür
Terazi
15° 30' 23" R
Venüs
Yay
20° 33' 48"
Mars
Terazi
27° 30' 05"
Jüpiter
Kova
22° 27' 16"
Satürn
Kova
07° 05' 14"
Uranüs
Boğa
13° 09' 32"
Neptün
Balık
20° 44' 48"
Plüton
Oğlak
24° 24' 51"
Chiron
Koç
09° 38' 34"
Lilith
İkizler
11° 07' 54"
True Node
İkizler
01° 58' 29"
Son Güncelleme : 26/10/2021 23:50

Astroloji Gündemi

Ay 00:00’da Yengeç Burcuna Geçiş Yapıyor 26 Ekim 2021, Salı Ay 00:00’da Yengeç Burcuna Geçiş Yapıyor Bugün Ay, Yengeç burcundaki yaklaşık 2.5 gün süren yolculuğuna başlıyor. Günün ilk yarısı hassas, sezgisel ve son derece uyum... Devamını Oku >>