Aslan Burcu

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Aslan Burcu Yıllık Burç Yorumu

2024

Aslan Burcu

Yıla 3 Ocak tarihine dek sürecek Merkür Retrosu ile başlıyoruz. 11 Ocak tarihi itibariyle iş, yaşam ve sağlık düzeninize dair tüm planlamalarınızı kalıcı ve istikrarlı bir şekilde hayata geçirebilirsiniz.

Şubat ayında ise özellikle ilişkiler ve eşinizle ilgili 2023 Ekim – Kasım aylarında başlatılan konuların sonuçlarını görmeye başlayabilirsiniz.

Bu yıl 26 Mayıs tarihine dek; kariyer, gelecek hedefleri, evlilik veya ebeveynliğe dair şanslı etkilerde olacak, kendinizi ve yeteneklerinizi gösterdikçe şansla destekleneceksiniz. Özellikle 21 Nisan tarihi etrafında statünüze dair beklenmedik güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

26 Mayıs’tan yıl sonuna dek; sosyal oldukça şansla desteklenecek, aktif, eğlenceli, sizi yükselten ve size iyi gelen çevrelerle dolu, ışığınızla daha çok görüldüğünüz bir sürece başlayacaksınız. Bu dönemde hayallerinize yaklaşabilir, gelirlerinizi arttırabilir, vizyon dolu hissedebilirsiniz. Bu etkileri en çok 6 Haziran tarihinden itibaren 1 ay boyunca görebilirsiniz.

2023 Şubat ayında başlayan etkilerle; iç dünyanızı kimlerle paylaştığınızın, kendinizi kime açtığınızın önem kazandığı bir döneme başladınız. Aynı zamanda eş veya ortak kazançlarını yönetmek, alacaklar, krediler, vergi veya miras gibi konularla ilgili deneyimler yaşadığınız bir dönem başladı. Bu yıl bu etkiler devam edecektir. Korku ve kaygı bilincinden çıkarak, bereket ve bolluğunuzu arttırmayı deneyimliyorsunuz.

Bu yıl 25 Mart ve 18 Eylül tarihlerinde Ay, 8 Nisan ve 2 Ekim tarihlerinde Güneş Tutulmaları yaşayacağız. 25 Mart tarihinde yaşanacak tutulma ile birlikte; bildiklerinizi yenileyebilir, eğitim, sosyal medya, kardeş ilişkileri gibi alanlarda kadersel değişimler yaşayabilir, beklediğiniz haberleri alabilirsiniz. Onay alma çabasından özgürleşeceğiniz gelişmeler söz konusu olabilir.

8 Nisan Güneş Tutulması ile; sınırlarınızı aşma, özgürleşme cesareti göstereceğiniz, eğitim, yurt dışı, medya, hukuk alanlarında kadersel gelişmeler yaşayacağınız bir dönemde olacaksınız. Ancak aynı anda gerçekleşecek Merkür Retrosu sebebiyle ani ve dürtüsel çıkışlar yapmadan, planlı ilerlemelisiniz.

18 Eylül tarihinde yaşanacak Ay Tutulması, 9 yıllık bir döngüyü kapatacak. Bolluk bereket bilincinizi yeniledikçe, akışa güvendikçe, kazançlarınızı çoğaltacaksınız.

2 Ekim tarihinde yaşanacak Güneş Tutulması ise 2023 Ekim ayında başlayan konularla alakalı bir tamamlanma ve yeniden başlamayı getirecek. Konfor alanınızdan çıkmanın, sınırlarınızı aşmanın güzelliklerini yaşayacaksınız.

4 Ağustos sonrası yaşanacak Merkür Retrosu ile; kendinizi ve fikirlerinizi nasıl ortaya koyduğunuzu gözden geçirecek, ertelediğiniz başlangıçlar için yaratıcı planlamalar yapacaksınız.

7 Aralık tarihinde başlayacak Mars Retrosu ile gündeminiz; uzakta yaşayan sevdikleriniz, eğitimler, seyahatler, hukuksal konular ile ilgili yavaşlama, gecikmeler ve gözden geçirmeye dair olacak. Bu dönemde yaşadıklarınız size yeni bir hayat felsefesi kazandıracak. Eylül 2024’te başlatacağınız eylemleri gözden geçireceksiniz.

Yıl boyu Ay Düğümleri; bilgeliğe, özgürlüğe, kendinizi aşmaya işaret ederken bu yıl yaşamın getireceği her şey hayatınıza renk katacak, cesur oldukça ruhunuzu yeniliyor olacaksınız.

2024
Aslan Burcu Geçmiş Yıllık Yorumları

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
00° 07' 55" R
Ay
Yay
17° 10' 30" R
Merkür
Yengeç
07° 47' 14"
Venüs
Yengeç
04° 35' 54"
Mars
Boğa
08° 42' 39"
Jüpiter
İkizler
06° 00' 43"
Satürn
Balık
19° 21' 49"
Uranüs
Boğa
25° 14' 34"
Neptün
Balık
29° 53' 47"
Plüton
Kova
01° 35' 08"
Chiron
Koç
22° 59' 37"
Lilith
Başak
29° 04' 16"
True Node
Koç
12° 25' 48"
Son Güncelleme : 21/06/2024 03:10

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>