Aslan Burcu

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos
Kükremeniz gerekse bile otoritenizi konuşturuyorsunuz! 2021 Mottosu

Aslan Burcu Yıllık Burç Yorumu

2021

Aslan Burcu

Bu yıl olaylara farklı bir perspektiften yaklaşıyorsunuz. Ya kariyer seçimlerinizde ya da duygusal yaşamınızda radikal bir değişiklik yapmayı düşünüyorsunuz. Ama bu esnada bazı şartlar özellikle de korkularınız sizi frenliyor. Bu korku yüzünden hissettiğiniz baskıyı ya bir sinir krizi olarak ya da çılgın eğlencelerle geçen geceler biçiminde deneyimliyorsunuz. Duygusal anlamda, ilişkilerinizde yoğun hislerin etkisi altındasınız. Yeni bir tanışıklığın etkisiyle aşk hayatınızda önemli bir değişiklik sizi bekliyor olabilir.

Genel Bir Bakış

Ocak ayına kaotik bir başlangıç yaptıktan sonra şubat ayında adeta kalbinizde kelebekler uçuşuyor. Mart ayı boyunca her alanda mutluluğun tadına bakıyorsunuz ve bir süreliğine de olsa egonuzu tatmin ediyorsunuz. Ne yazık ki mayıs ve haziran aylarında duygusal ve profesyonel sorgulamaların yanı sıra yorgunluğun pençesine düşüyorsunuz. Yaz aylarında aşkın nazik dokunuşları geri dönüyor. Ekim ayında ise mutluluğun zirvesindesiniz. Aman dikkat! Yıl sonu epey hareketli geçecek. Kasım gelince her şey altüst oluyor ve kendinizi kriz halinin içinde buluyorsunuz. Aralık ayı ise karşılaştığınız zorluklarla yüzleşmek adına sizi motive edecek.

Arkadaşlıklar

Bu yıl genel hatlarıyla neşe dolu bir yıl geçireceksiniz. Yeni insanlarla tanışacak, uzun süredir görmediğiniz bir arkadaşla yeniden karşılaşacak ve dostlarınızla beraber harika zamanlar geçireceksiniz. Arkadaş grubu içinde kendinizi rahat hissediyorsunuz. Ortak bir amacı savunmak için kendinizi öne attığınız bile oluyor. Buna karşın arkadaşlık ilişkilerinizde hareketlilik de söz konusu. Sizi hayal kırıklığına uğratan ya da idare etmekte güçlük çektiğiniz bir insanı çevrenizden uzaklaştırmak zorunda kalacaksınız. Nisan, haziran ve aralık aylarında özellikle dikkatli olmanız gerekiyor.

Hedefleriniz

Bu yıl evlilik fikrine sıcak bakmaya başlasanız da kafanızda hala soru işaretleri var. Günlük yaşamınızda önceliklerinizin arkasında durup hedeflerinize ulaşmak için elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz.

Güzel Bir Yıl Geçirmek İçin Tavsiyelerimiz

2021 yılında çıkarlarınızı ve çevrenizdeki insanların haklarını ustalıkla savunuyorsunuz. Yine de bir anlık öfkeye kapılıp kararlar almaktan kaçının ve harekete geçmeden evvel daima üzerine kafa yorun. Böylelikle başarıyı garantilemiş olursunuz!

Peki 2022 Sizin İçin Nasıl Bir Yıl Olacak?

2022 yılında Satürn planlarınızı olumsuz etkileyebilir ve canınızı sıkabilir. Uranüs ise sizi huzursuz etmekten büyük bir zevk alacak! Profesyonel anlaşmalar ve ilişkinizle ilgili önemli soruların kafanızı kurcalayacağı kesin. Neyse ki, mayıs ortasından ekim ayına kadar Jüpiter size olumlu düşünceler ve fırsatlar bahşedecek.

2021
Aslan Burcu Geçmiş Yıllık Yorumları

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
23° 59' 41" R
Ay
Akrep
17° 06' 26" R
Merkür
Aslan
20° 02' 32" R
Venüs
Aslan
05° 20' 35" R
Mars
Boğa
26° 37' 59"
Jüpiter
İkizler
11° 21' 41"
Satürn
Balık
19° 12' 38"
Uranüs
Boğa
26° 20' 26"
Neptün
Balık
29° 52' 55"
Plüton
Kova
01° 02' 25"
Chiron
Koç
23° 29' 08"
Lilith
Terazi
01° 50' 37"
True Node
Koç
09° 57' 28"
Son Güncelleme : 16/07/2024 03:40

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>