Aslan Burcu

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Aslan Burcu Yıllık Burç Yorumu

2020

Aslan Burcu

Ocak ayına başladığınızda gündeminizde finansal koşullarınız olabilir. Borçlarınızla ilgili girişimlerde bulunabilirsiniz. Kredi başvurusu yapmayı düşünebilirsiniz. 3 Ocak'ta Mars Yay burcuna geçiyor. 16 Şubat'a kadar aşk hayatınızda tutkulu bir zaman diliminde olacaksınız. Geri planda kalmak yerine seviyorsanız söyleyeceğiniz bir zaman olacak. Zaman zaman agresiflik yaşasanız da sevdiğinizle aranızdaki çekim her şeyi unutturacaktır. Çocuklarınız varsa bu dönem onlara enerjinizi harcamak zorunda kalabilirsiniz. 10 Ocak'ta saat 22:21'de gölgeli Ay tutulması 20 derece Yengeç burcunda meydana geliyor. Bu tutulmada aile içerisinde ciddi sorunlar baş gösterebilir. Birinin sağlığıyla ilgili haberler alabilirsiniz. Ayrıca evinizin içinde tehlikeli olabilecek işlerden kaçınmalısınız. 11 Ocak'ta Uranüs direkt harekete dönüyor. Kariyer hayatınızdaki dengesizlikler son buluyor. Artık hangi yöne gitmek istediğinize karar vereceksiniz. Bu yapacağınız değişiklik farklı ve sizin daha önce tecrübe etmediğiniz bir sektör olabilir. Beklenmediğiniz andateklifleri hayatınıza düşebilir. 13 Ocak'ta Venüs Balık burcuna geçiyor. 7 Şubat'a kadar maddi anlamda refaha ereceğiniz bir süreçte olabilirsiniz. Elinize toplu para geçebilir. Eşinizin aldığı maaşta, kazançta artışlar olabilir. Miras davanız varsa lehinize sonuçlanabilir. 16 Ocak'ta Merkür Kova burcuna geçiyor. 3 Şubat'a kadar eşinizle, sevgilinizle ilgili yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Fazla meraklı olmanız bazen sorunlar çıkmasına neden olabilir. 20 Ocak'ta Güneş Kova burcuna geçiyor. 19 Şubat'a kadar ilişkinizde kendinizi mutlu hissedeceğiniz bir dönemde olacaksınız. Ciddiyete giden ve kalıcı adımlar atabilirsiniz. Evliliğinizde sorunları konuşarak çözebileceğinizi göreceksiniz. 25 Ocak'ta saat 00:41'de Kova burcunda 4 derecede yeniay gerçekleşiyor. Bu yeniay, yalnızlar için yeni bir ilişkinin başlangıcı olabilir. İlişkisi olanlar için artık eski defterleri kapatıp, yeni bir temiz sayfa açma vakti olacaktır.

Şubat ayına başladığınızda kariyer hayatınızla ilgili yoğun bir süreçten geçebilirsiniz. Toplantılar, görüşmeler oldukça vaktinizi alabilir. 3 Şubat'ta Merkür Balık burcuna geçiyor. 11 Nisan'a kadar ekonomik durumunuzu ilgilendiren haberler alabilirsiniz. Kronik bir rahatsızlığınız varsa bu dönem ameliyat olma ihtimaliyle ilgili haberler alabilirsiniz. 7 Şubat'ta Venüs Koç burcuna geçiyor. 5 Mart'a kadar yüksek öğrenimle ilgili işlerinizde zirveye çıkabilirsiniz. Yaşadığınız yer ile ilgili değişiklikler düşünebilirsiniz. Aşk hayatınızda olumsuz olmak yerine pozitif bir dönemden geçeceksiniz. 9 Şubat'ta saat 10:33'te Aslan burcunda 20 derecede dolunay meydana geliyor. Burcunuzda oluşan bu dolunayla birlikte hayatınızda harekete geçme vakti olduğunu göreceksiniz. Enerjiniz yüksekken sizi aşağı çeken ne varsa teker teker hayatınızdan ayıklıyor olacaksınız. Aşk hayatınızda duygusal zamanlar geçirebilirsiniz. 16 Şubat'ta Mars Oğlak burcuna geçiyor. 30 Mart'a kadar çalışma hayatınızda oldukça ter dökebilirsiniz. Hırslarınız sayesinde hedeflerinize bu dönemde ulaşabilirsiniz. Sadece ofis ortamında agresif olmamaya dikkat etmelisiniz. 17 Şubat'ta Balık burcunda Merkür retrosu başlıyor. 10 Mart'a kadar sürecek retro sürecinde 17 Şubat-4 Mart arası Balık burcundayken, harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Kredi kartlarınız için riskli bir dönemde olacaksınız. Bilgileriniz kopyalanabilir. Mirasla ilgili size söyleneneler yanıltıcı olabilir. 19 Şubat'ta Güneş Balık burcuna geçiyor. 20 Mart'a kadar ruhen daha rahat olacağınız bir dönemde olacaksınız. Duygularınızı saklamak yerine her hissinizin arkasında durarak açılmanızda yarar var. 23 Şubat'ta saat 18:31'de 4 derece Balık burcunda yeniay meydana geliyor. Bu güzel yeniay maddi olarak yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Eşiniz yeni bir işe başlayarak gelirini arttırabilir.

Mart ayına başladığınızda geleceğinize yönelik adımlar atabilirsiniz. Planlarınızı artık devreye sokabilirsiniz. İş hayatınızda değişikliklere sıcak bakabilirsiniz. 4 Mart'ta Merkür retrosu Kova burcuna geri dönüyor. 10 Mart'a kadar partnerinizle iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Birbirinizi anlamakta zorlanabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle ilgili kulağınıza gelen her bilgiye inanmayın. Gerçekliğini ona sorun. 5 Mart'ta Venüs Boğa burcuna geçiyor. 3 Nisan'a kadar işinizde parlayacağınız bir dönemde olacaksınız. Hem kazancınız hem de kariyer başarılarınız sizi tatmin edecektir. Kalbiniz boşsaortamında tanıştığınız birine gönlünüzü kaptırabilirsiniz. 9 Mart'ta saat 20:47'de Başak burcunda dolunay 19 derecede meydana geliyor. Bu dolunayda paranıza, değerli eşyalarınıza dikkat etmelisiniz. Ayrıca sizden borç isteyen kim olursa olsun bu dolunay yakınlarda hayır demenizde yarar var. Sizin duygusal tarafınızı suistimal edebilirler. 10 Mart'ta Merkür retrosu Kova burcunda 28 derecede bitiyor. 16 Mart'ta Merkür tekrardan Balık burcuna geçiyor. 11 Nisan'a kadar ekonomik durumunuzu ilgilendiren haberler alabilirsiniz. Kronik bir rahatsızlığınız varsa bu dönem ameliyat olma ihtimaliyle ilgili haberler alabilirsiniz. 20 Mart'ta Güneş Koç burcuna geçiyor. 19 Nisan'a kadar pozitif bir süreçten geçebilirsiniz. Hayatınızda olumlu bir döneme adım atıyorsunuz. Akademik işlerinizde gücünüzü, bilgi birikiminizi ispatlayabilirsiniz. Yurt dışı başvuranlarınız sorunsuz geçebilir. Sporla uğraşanlar için zafer dolu bir dönem olabilir. 22 Mart'ta Satürn Kova burcuna geçiyor. 7 Mart 2023'e kadar ilişki ve evlilik hayatınızda gerçeklerin farkına varacağınız bir dönemde olacaksınız. Bitmesi gereken, çıkmazdaki ilişkiniz için artık mantığınızı devreye sokup sonlandırabilirsiniz. Bazı bitişler olsa da ilişkisinde güçlenip ciddi adımlar atacak çiftlerde olacaktır. Ama her iki taraf da ilişkisi için emek vermezse Satürn dersini verecektir. 2 Temmuz -17 Aralık 2020 arası Oğlak burcuna geri döndüğünde ise çalışma hayatınızda zorluklarla yüzleşebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekebilir. 24 Mart'ta saat 12:28'de Koç burcunda 4 derecede yeniay meydana geliyor. Geçmişte artık ne yaşadıysanız yaşadınız. Şimdi yaralarınızı sarma vakti gelmiş olacak. Çünkü o kadar iyimser enerjiler altında olacaksınız ki hayat sizi mutlu edecek yeni kapıları önünüze getirecektir. Akademik olarak hedefleriniz varsa yeni başarılara imza atabilirsiniz. 30 Mart'ta Mars Kova burcuna geçiyor. 13 Mayıs'a kadar sevdiğinizle tutkulu bir dönem içinde olacaksınız. Enerjinizi ilişkinize ve evliliğinize ayıracaksınızdır. Bazen karşı tarafın özgürlük arzusu ağır basabilir. Kıskançlıklar yapmak yerine onun isteklerine kulak vermelisiniz.

Nisan ayına başladığınızda duygusal bir ruh haliniz olabilir. Her şeyi çok irdelememelisiniz. Yoksa hayata dair kırgınlıklarınız hiçbir zaman geçmez. Eski ilişkileriniz ile ilgili konular gündeme gelebilir. 3 Nisan'da Venüs İkizler burcuna geçiyor. 7 Ağustos'a kadar sosyal çevrenizde parlayacağınız bir dönemde olacaksınız. İnsanlar sizden gözünü alamayabilir. Başarılarınız sandığınızdan fazla konuşulabilir. Yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Bu dostlarınız vasıtasıyla tanıştığınız biri olabilir. 8 Nisan'da saat 05:34'te Terazi burcunda 18 derecede dolunay meydana geliyor. Bu dolunayda sert bir iletişim tonunuz olabilir. Çevrenize karşı agresif olabilirsiniz. Eğitim hayatınızda beklentileriniz istediğiniz yönde gitmeyebilir. İlişki hayatınızda da gerginlikler hakim olacaktır. Sevdiğiniz bazı konularda isyankar olabilir. 11 Nisan'da Merkür Koç burcuna geçiyor. 27 Nisan'a kadar eğitimler ilgili konularınızda güzel adımlar atabilirsiniz. Tez, proje, sunum gibi gündemleriniz varsa bu dönem tamamlamanız size başarıyı getirecektir. 19 Nisan'da Güneş Boğa burcuna geçiyor. 20 Mayıs'a kadar kariyer hayatınızda kendinizi ispatladığınız bir dönemde olacaksınız. Güçlü ve hırslı yapınızla istediğiniz hedeflere ulaşabilirsiniz. Yönetici pozisyonuna terfi edebilirsiniz. 23 Nisan'da saat 05:25'te Boğa burcunda 3 derecede yeniay meydana geliyor. Tam da kariyer hayatınız bu kadar gündemdeyken sürpriz birteklifi karşınıza çıkabilir. Beklemediğiniz anda kendinizi çok iyi bir konumda bulabilirsiniz. 25 Nisan'da Plüton retrosu Oğlak burcunda başlıyor. 4 Ekim'e kadar güzel giden çalışma hayatınızda hırslarınız sonucu öfkenize yenik düşmemeye dikkat etmelisiniz. 27 Nisan'da Merkür Boğa burcuna geçiyor. 12 Mayıs'a kadar geleceğe dair kendinizle ilgili yapmak istedikleriniz için planlar yapmaya başlayabilirsiniz. Girişimcilik gibi hedefleriniz varsa araştırmalarınıza hız verebilirsiniz.

Mayıs ayına başladığınızda önceliğiniz kendiniz olacaksınız. Siz ne yapmak istiyorsanız buna odaklanacaksınız. Dış görünüşünüzde değişiklikler yapmaya karar verebilirsiniz. Kısacası size ne iyi geliyor ilk işiniz bu olacaktır. 7 Mayıs'ta saat 13:45'te Akrep burcunda 17 derecede dolunay meydana geliyor. Aile içerisindeki sözlerinize dikkat etmenizde yarar var. İstemeden kalp kırabilirsiniz. Ama duygusal bağlarınız her zaman kazanacaktır. Kısa sürede her şey tatlıya bağlanacaktır. 11 Mayıs'ta Satürn retrosu Kova burcunda başlıyor. 29 Eylül'e kadar retro hareketini sürdüren Satürn, 2 Temmuz-29 Eylül arası Oğlak burcuna geri dönerek bu hareketini devam ettirecek. 11 Mayıs-2 Temmuz arası ilişki ve evlilik hayatınızda her şey yolunda gitmeyebilir. Geçmişte yaptığınız hatalardan ders almadıysanız Satürn, retro sürecinde tekrardan size ders vermeye çalışacaktır. 12 Mayıs'ta Merkür İkizler burcuna geçiyor. 28 Mayıs'a kadar sosyal yardım kuruluşlarında aktif rol alabilirsiniz. Toplumu bilinçlendirmek, farkındalık yaratmak için harekete geçebilirsiniz. Dostlarınızla daha fazla vakit geçireceğiniz bir dönemde olacaksınız. 13 Mayıs'ta Mars Balık burcuna geçiyor. 28 Haziran'a kadar enerjinizi maddi konularınıza harcayabilirsiniz. Bu özellikle borçlarınızla ilgili konular olabilir. 13 Mayıs'ta Venüs retrosu İkizler burcunda başlıyor. 25 Haziran'a kadar sosyal çevrenizdeki ikili ilişkilerinizde sorunlar oluşabilir. Kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. 14 Mayıs'ta Jüpiter retrosu Oğlak burcunda başlıyor. 13 Eylül'e kadar çalışma ortamınızda şansınız istediğiniz yönde gitmeyebilir. Olayları büyütmeye meyilli olabilirsiniz. Eğer sağlık sorununuz varsa bu dönem ihmal etmemelisiniz. Şiddetlenerek sizi yorabilir. 20 Mayıs'ta Güneş İkizler burcuna geçiyor. 21 Haziran'a kadar bulunduğunuz çevrede gücünüzü ispatlıyor olacaksınız. Ayrıca şansınızın açılacağı, ün kazanacağınız bir süreçte olacaksınız. 22 Mayıs'ta saat 20:38'de İkizler burcunda 2 derecede yeniay meydana geliyor. Bu yeniay size yeni adımlar atmak için cesaret verecektir. Tek yapmanız gereken karar vermektir. Kararlı olduğunuzda önünüzde çok güzel bir yol sizleri bekliyor olacaktır. 28 Mayıs'ta Merkür Yengeç burcuna geçiyor. 5 Ağustos'a kadar duygusal olarak her konuyu ele alabilirsiniz. Hislerinizin güçlü olacağı bir dönemden geçeceksiniz. Rüyalarınız haberci olabilir.

Haziran ayına başladığınızda iletişim yönünüz aktif olacaktır. Eğitimleriniz, seminerleriniz sizleri yorabilir. İnsanlara aktardığınız şeyler sizi daha fazla besleyecektir. Kardeşlerinizle ilgili konular gündemde olabilir. 5 Haziran'da saat 22:12'de 15 derece Yay burcunda gölgeli Ay tutulması gerçekleşiyor. Bu çok sert etkileri olan tutulmada özellikle aşk hayatınızda agresif olabilirsiniz. Sinirlerinize hakim olmakta zorlanabilirsiniz. Verdiğiniz tepkilerin ilişkide geri dönüşü olmayabilir. Çocuğunuza da dikkat etmeniz gereken bir tutulmadasınız. 18 Haziran'da Yengeç burcunda Merkür retrosu başlıyor. 12 Temmuz'a kadar sağlığınızla ilgili bir teşhis alırsanız inanmayın. Sonuçlar yanıltıcı olabilir. Birkaç görüş daha almanızda yarar var. Psikolojik olarak geçmişe fazla takılabilirsiniz. Eski sevgilinizden tekrardan geri dönüş sinyalleri alabilirsiniz. 21 Haziran'da Güneş Yengeç burcuna geçiyor. 22 Temmuz'a kadar ruhunu arındırmak isteyen, daha güçlü olmak için çaba harcayan bir Aslan burcu olacak. Kişisel gelişim çalışmalarına ilginiz artabilir. Psikolojik danışmanlık almayı düşünebilirsiniz. 21 Haziran'da saat 09:41'de Yengeç burcunda halkalı Güneş tutulması 0 derecede meydana geliyor. Bu güzel tutulma sizlere tüm eski sayfaları kapatmak, yeniye yer açmak için ışık tutacaktır. Ayrıca şansınızda bu tutulmayla beraber açılıyor. Çevrenizde başarılarınız dilden dile konuşulabilir. 23 Haziran'da Balık burcunda Neptün retrosu başlıyor. 29 Kasım'a kadar maddi olarak önünüzü görmekte zorlanabilirsiniz. Nasılsa öderim hayaliyle yüklü harcamalar altına girmeyin. 25 Haziran'da Venüs retrosu bitiyor. 28 Haziran'da Mars Koç burcuna geçiyor. 7 Ocak 2020'ye kadar akademik hayatınızda oldukça efor sar edebilirsiniz. Emekleriniz karşılıksız kalmayacaktır. Şehir veya ülke değişiklikleri için kolları sıvayabilirsiniz. Spor hayatınızda ise zaferle dolu bir dönem olabilir. 10 Eylül- 14 Kasım arası Mars retro hareketine başladığında sakatlıklara dikkat etmelisiniz. Kendinizi zorlamamalısınız. Eğitim hayatında öfkenizi frenlemelisiniz.

Temmuz ayına başladığınızda ailenize vaktinizi ayırabilirsiniz. Birlikte zaman geçirmeyi tercih edebilirsiniz. Eviniz içinde değişikler yapmayı düşünebilirsiniz. 2 Temmuz'da Satürn retro hareketine devam ederken Oğlak burcuna geri dönüyor. 29 Eylül'e kadar çalışma hayatınızda, ofiste karşınıza zorluklar çıkabilir. Bu dönemde tek yapmanız gereken sabretmek olacaktır. Sabrettiğinizde retro bittiğinde başarılarınız devam edecektir. 5 Temmuz'da saat 07:44'te Oğlak burcunda 13 derecede gölgeli Ay tutulması gerçekleşiyor. Eskiden meydana gelmiş sağlık sorunlarınız bu tutulmayla tekrardan nüks edebilir. Aslında tamamen iyileşmediğinizi görebilirsiniz. Altınızda çalışan ekibin disiplinsiz hareketleri işlerinizin uzamanıza neden olabilir. 12 Temmuz'da Merkür'ün Yengeç burcundaki retrosu sona eriyor. 20 Temmuz'da saat 20:32'de yeniay 28 derecede Yengeç burcunda meydana geliyor. Sert etkilere sahip bu yeniayda hayatınızda geride bırakmak istediğiniz ama bir türlü vazgeçmediğiniz kişiler için gerçekçi olmalısınız. Aksi halde aynı düzende mutlu olamayacaksınızdır. 22 Temmuz'da Güneş Aslan burcuna geçiyor. 22 Ağustos'a kadar sizlerin dönemi başlıyor olacak. Aslan burçları olarak doğum günlerinizi kutlamaya başlarken hayatınızdaki güzellikler de ardı ardına gelmeye başlayacaktır. Geri planda kaldığınız her konu için artık kendinizi ispatlayacaksınız.

Ağustos ayına başladığınızda çalışma hayatınızın öne çıkacağı bir zaman diliminde olacaksınız. Gereğinden fazla çalışmanız sağlığınızı yorgun düşürebilir. 3 Ağustos'ta saat 18:58'de Kova burcunda 11 derecede dolunay meydana geliyor. Bu sert dolunayda özellikle ilişki ve evlilik hayatınızda agresif olmamaya özen göstermelisiniz. Partneriniz ani tepkiler vererek sizi daha çok gerebilir. Söylenen sözler haddini aşabilir. 5 Ağustos'ta Merkür Aslan burcuna geçiyor. 20 Ağustos'a kadar kendinizi keşfetme yolculuğunda olacaksınız. Bazı şeyleri kendinize dair yeni öğrenebilirsiniz. Hobileriniz, ilgi alanlarınız değişebilir. 7 Ağustos'ta Venüs Yengeç burcuna geçiyor. 6 Eylül'e kadar mazide kalan gönül ilişkinizle ilgili tekrardan haberler alabilirsiniz. Sizinle yeniden görüşmek isteyebilir. 15 Ağustos'ta Uranüs retrosu Boğa burcunda başlıyor. 14 Ocak 2020'ye kadar kariyer hayatınızda radikal değişiklikler yapmayı düşünüyorsanız artı ve eksilerini iyice irdelemeniz gereken bir dönemdesiniz. Gözden bir şey kaçırmamaya dikkat etmelisiniz. 19 Ağustos'ta saat 05:41'de Aslan burcunda 26 derecede yeniay meydana geliyor. Burcunuzda oluşan bu yeniay, önünüzde çok güzel fırsatlar aralayacaktır. Her konuda yeni başlangıçlar için enerjiniz olacaktır. Bu yeniayda dileklerinizi tutmayı da unutmayın. 20 Ağustos'ta Merkür Başak burcuna geçiş yapıyor. 5 Eylül'e kadar beklediğiniz bir maddi fırsatla ilgili haberler alabilirsiniz. 22 Ağustos'ta Güneş Başak burcuna geçiyor. 22 Eylül'e kadar finansal olarak güçleneceğiniz bir dönemde olacaksınız. Birikimleriniz sayesinde istediğiniz seviyeye ulaştığınızı görebilirsiniz.

Eylül ayına başladığınızda sizler için ilişkiniz ön planda olacaktır. Sevdiğinizle beraber zincirleri kırmak isteyebilirsiniz. Her zamanki rutin hayatınızı değiştirmek isteyebilirsiniz. 2 Eylül'de saat 08:21'de Balık burcunda 10 derecede dolunay meydana geliyor. Bu dolunay sizlere borçlarınızı kapatacak sürpriz bir para getirebilir. Eşinizin kazancında olan maddi artış da beklenmedik bir anda sizleri sevindirebilir. 5 Eylül'de Merkür Terazi burcuna geçiyor. 27 Eylül'e kadar eğitim hayatınıza odaklanabilirsiniz. Yeni eğitimler içi araştırmalar yapabilirsiniz. Kardeşleriniz, akrabalarınız ile ilgili haberler bu dönem size ulaşabilir. Çevrenizde kurduğunuz yeni kontaklar sayesinde ileride fırsatlar yakalayabilirsiniz. 6 Eylül'de Venüs Aslan burcuna geçiyor. 2 Ekim'e kadar aşka doyamayacağınız bir dönemde olacaksınız. Çekici olduğunuz bu dönemde kalbiniz de boş kalmayacak. Girdiğiniz çevrelerde gözler üstünüzde olabilir. Hayatınızda genel olarak bu dönemde parlayacaksınız. 10 Eylül'de Mars retrosu Koç burcunda başlıyor. 14 Kasım'a kadar sakatlıklara dikkat etmelisiniz. Kendinizi zorlamamalısınız. Eğitim hayatında öfkenizi frenlemelisiniz. 13 Eylül'de Jüpiter retrosu Oğlak burcunda sona eriyor. 17 Eylül'de saat 14:00 itibariyle Başak burcunda 25 derecede yeniay meydana geliyor. Ekonomik olarak güçleneceğiniz bir yeniay olacak. Yeni yatırım fırsatları bularak paranıza para katabilirsiniz. Harcamalarınızda gerçekçi olmaktan uzaklaşmayın. 22 Eylül'de Güneş Terazi burcuna geçiyor. 23 Ekim'e kadar iletişim yönünüz sayesinde bulunduğunuzortamında rakiplerinizde sıyrılabilirsiniz. Eğitim hayatınızda zirveye oturacağınız bir süreçte olacaksınız. Sanatsal, kültürel aktivitelere vaktinizi ayırabilirsiniz. 27 Eylül'de Merkür Akrep burcuna geçiyor. 1 Aralık'a kadar aile bireylerini ilgilendiren bir haber alabilirsiniz. Evinizi değiştirmeyi düşünüyorsanız bu durumla ilgili de haberler alabilirsiniz. 29 Eylül'de Satürn Oğlak burcunda retro hareketini bitiriyor.

Ekim ayına başladığınızda maddi konularınız ağırlıklı olarak vaktinizi alabilir. Ödemeleriniz, kredileriniz gündemde olabilir. Miras ile ilgili konularınızda pasif kalmamalısınız. 2 Ekim'de saat 00:05'te Koç burcunda 9 derecede dolunay meydana geliyor. Bu dolunayda özellikle kariyer hayatınızda ani ve agresif tepkiler vermemeye dikkat edin. Yöneticinizle aranızdaki sürtüşme büyüyebilir. Bundan zararlı çıkan siz olabilirsiniz. 2 Ekim'de Venüs Başak burcuna geçiyor. 28 Ekim'e kadar maddi olarak rahatlayacağınız bir dönemde olacaksınız. Aldığınız maaş ya da prim artabilir. Yatırımlarınızdan elde ettiğiniz paralar katlanabilir. 4 Ekim'de Plüton retrosu sona eriyor. 14 Ekim'de Merkür retrosu Akrep burcunda başlıyor. 28 Ekim'e kadar ailenizle aranızda iletişim sorunları yaşanabilir. Ortak bir fikirde uzlaşmakta zorlanabilirsiniz. Evinizle ilgili değişimler düşünüyorsanız kontrat vs. imzalarken her şeyi dikkatlice okumanızda yarar var. 16 Ekim'de saat 22:30'da Terazi burcunda 23 derecede yeniay meydana geliyor. Sert etkilere sahip bu yeniayda gergin olabilirsiniz. Söylediğiniz sözler kırıcı olabilir. Çevrenizden eleştireler alabilirsiniz. Eğitim hayatınızdaki konular istediğiniz gibi ilerlemeyebilir. Kardeşlerinizle, akrabalarınızla ilgili sıkıntılı bir süreç geçirebilirsiniz. Elektronik aletleriniz bozulabilir. 23 Ekim'de Güneş Akrep burcuna geçiyor. 21 Kasım'a kadar aile içinde sevindirici olaylar yaşayabilirsiniz. İş ve aile arasındaki dengeyi aileniz tarafına kaydırmanız ruhen sizi besleyecektir. 28 Ekim'de Venüs Terazi burcuna geçiyor. 21 Kasım'a kadar kültürel etkinliklere daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Sanata olan yatkınlığınızı yeni bir hobiye başlayarak pekiştirebilirsiniz. Kurduğunuz güzel iletişim sayesinde çevrenizdeki insanları etkileyebilirsiniz. 28 Ekim'de Merkür retrosu Terazi burcuna geri dönüyor. 3 Kasım'a kadar eğitim hayatınızda her şeyi iki kere okumalısınız. Yanılmalara açık birkaç günde olacaksınız. 31 Ekim'de saat 17:49'da Boğa burcunda 8 derecede dolunay meydana geliyor. Sert olan bu dolunayda kariyer hayatınızda beklenmedik durumlar oluşabilir. Olumlu sonuçlanmasını istediğiniz işlerinizde aksamalar yaşanabilir.

Kasım ayına başladığınızda geleceğiniz için adımlar atmayı düşünebilirsiniz. Bu düşünceler ciddi anlamda radikal adımlar olabilir. 3 Kasım'da Merkür retrosu Terazi burcunda bitiyor. 11 Kasım'da Merkür Akrep burcuna geçiyor. 1 Aralık'a kadar aile bireylerini ilgilendiren bir haber alabilirsiniz. Evinizi değiştirmeyi düşünüyorsanız bu durumla ilgili de haberler alabilirsiniz. 14 Kasım'da Mars retrosu sona eriyor. 15 Kasım'da saat 08:07'de Akrep burcunda 23 derecede yeniay meydana geliyor. Bu güzel yeniayda sizler aile hayatınızda yenilikler yaşayabilirsiniz. Rahatsızlığı olan biri varsa şifa bulabilir. Yeni tedavilerle eski sağlığına kavuşabilir. 21 Kasım'da Venüs Akrep burcuna geçiyor. 15 Aralık'a kadar yeni bir eve taşınabilirsiniz. Aradığınız bütçeye ve koşullara göre bir fırsat karşınıza çıkabilir. Aileye gönül bağıyla yeni bir birey dahil olabilir. 21 Kasım'da Güneş Yay burcuna geçiyor. 21 Aralık'a kadar aşk hayatınızda güçlü bir döneme giriyorsunuz. Hoşlandığınız kişinin de size karşı boş olmadığını görebilirsiniz. Çocuğunuz başarılarıyla sizi sevindirebilir. 29 Kasım'da Neptün retrosu sona eriyor. 30 Kasım'da saat 12:29'da gölgeli Ay tutulması 8 derecede İkizler burcunda meydana geliyor. Bu tutulmada çevrenizdeki bazı dostluklarınızı sonlandırma kararı alabilirsiniz. Aile içerisinde şok etkisi yaratacak gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Aralık ayına şanslı bir başlangıç yapıyorsunuz. Yüzünüzü güldürecek gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Sosyal hayatınıza daha fazla vakit ayırabilirsiniz. 1 Aralık'ta Merkür Yay burcuna geçiyor. 21 Aralık'a kadar sevdiğinizi daha iyi tanıyacağınız bir dönemde olacaksınız. Aranızdaki iletişim trafiği artacaktır. Yeni bir hobi öğrenmek için kolları sıvayabilirsiniz. 14 Aralık'ta saat 19:16'da Yay burcunda 23 derecede Güneş tutulması meydana geliyor. Bu tutulmayla yalnızlar yeni bir aşka yelken açabilirler. Ummadığınız anda kalbinizi biri çalabilir. Şansınız da her konuda bu tutulmada açık olacaktır. Yeni adımlar atacaksınız hiç beklemeyin. 15 Aralık'ta Venüs Yay burcuna geçiyor. 8 Ocak 2021'e kadar aşk hayatınızda ayaklarınız yerden kesilecek. Çocuk sahibi olmak isteyenler bu dönem bebek müjdesi alabilirler. 17 Aralık'ta Satürn tekrardan Kova burcuna geçiyor. 7 Mart 2023'e kadar ilişki ve evlilik hayatınızda gerçeklerin farkına varacağınız bir dönemde olacaksınız. Bitmesi gereken, çıkmazdaki ilişkiniz için artık mantığınızı devreye sokup sonlandırabilirsiniz. Bazı bitişler olsa da ilişkisinde güçlenip ciddi adımlar atacak çiftlerde olacaktır. Ama her iki taraf da ilişkisi için emek vermezse Satürn dersini verecektir. 19 Aralık'ta Jüpiter Kova burcuna geçiyor. 29 Aralık 2021'e kadar tam bir sene boyunca evlilik teklifleri her an karşınıza çıkabilir. İlişkinizde ciddi adımlar atmak, aile kurmak için daha güzel bir enerji olamaz. Ayrıca ortaklıkla yürüttüğünüz işinizde bir sene içerisinde yüksek gelirler elde edebilirsiniz. 21 Aralık'ta Merkür Oğlak burcuna geçiyor. 8 Ocak 2021'e kadar yeniteklifleri alabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili yeni detaylar öğrenebilirsiniz.21 Aralık'ta Güneş Oğlak burcuna geçiyor. 19 Ocak 2021'e kadar duygusal olarak daha güçlü bir duruşunuz olacak. Hayatınızdan elemek istediklerinizi artık çıkartıyor olacaksınız. Kararlarınızın net olacağı bir dönemdesiniz. 30 Aralık'ta saat 06:28'de Yengeç burcunda 8 derecede dolunay meydana geliyor. Bu dolunay yakınlarınızda göreceğiniz rüyalar size bir şey anlatmak istiyor olabilir. Eski korkularınız, fobileriniz tekrardan ortaya çıkabilir. Aşk hayatınızda kalp kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Buna sizlerin agresif çıkışları neden olabilir.

2020
Aslan Burcu Geçmiş Yıllık Yorumları

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
23° 57' 18" R
Ay
Akrep
16° 35' 36" R
Merkür
Aslan
19° 59' 27" R
Venüs
Aslan
05° 17' 31" R
Mars
Boğa
26° 36' 14"
Jüpiter
İkizler
11° 21' 11"
Satürn
Balık
19° 12' 42"
Uranüs
Boğa
26° 20' 20"
Neptün
Balık
29° 52' 56"
Plüton
Kova
01° 02' 29"
Chiron
Koç
23° 29' 07"
Lilith
Terazi
01° 50' 20"
True Node
Koç
09° 57' 36"
Son Güncelleme : 16/07/2024 02:40

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>