Boğa Burcu

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs
Ocak ayının huzur dolu geçen ilk haftasından sonra yaşamanın ve sevgi dolu bir ilişki inşa etmenin tadına varacaksınız Ocak 2021 Mottosu

Boğa Burcu Aylık Burç Yorumu

Ocak 2021

Boğa Burcu

Sevgili Boğa burçları ve yükselen burcu Boğa olanlar, inisiyatif almalı ve değişimden korkmamalısınız.

2021 yılının ilk günlerinde, uzun süredir kendi evinde seyreden Mars, sizin burcunuza geçiyor. Bu durum sizi inisiyatif almanızı gerektiren durumlarla karşılaştırabilir. Evlilik ve ilişkilerde bir karara varmanız ya da bu konuda bir zorunluluğun içinde olmanız söz konusu olabilir. Uzun süredir istediğiniz terfi ya daortamınızdaki farklı bir geçiş fırsatı yakalamanız mümkün. Hayat hikayeniz nasılsa o yönde ilerleyecektir. Ama bilmelisiniz ki, sizi coşkulu ve hiç alışık olmadığınız kadar hareketli günler bekliyor.

13 Ocak'ta Oğlak burcunda gerçekleşecek ve Plüton ile kavuşacak yeniay, yurtdışı bağlantılı işler ya da eğitimle alakalı konularınız varsa bu alanda yeni ve kalıcı bir yöne doğru evrilebileceğinizi, geçmiş yıllarda verdiğiniz mücadelenin ardından fikirlerinizden doğan bir zaferle kucaklaşacağınızı ifade ediyor. İletişim ve medya sektörüyle ilginiz varsa bir hobi edinebilir ya da kendinize birkaynağı oluşturabilirsiniz.

14 Ocak'ta burcunuzda ileri hareketine başlayacak olan Uranüs, aniden gelişen her şeyi hayatınıza yeniden dahil etmeye hazırlanıyor. Buradaki Mars'la bir kavuşum olması, size öfke ve hız getirebilir. Tepkilerinizi hem ilişkileriniz hem de fiziğiniz için kontrol altında tutmalısınız. 

28 Ocak'ta Aslan burcunda gerçekleşecek olan dolunay ile, eviniz veya eviniz gibi gördüğünüz alanlardan sıyrılmak ya da burada köklü bir değişim yapmak söz konusu olabilir. Ağır bir gündemin içine düşebilir ve buna bağlı kafa karışıklıkları yaşayabilirsiniz. Sağlam adımlar attığınızda bu yorgunluğun ödülü tam da istediğiniz konforu size getirecek nitelikte olacaktır. Sağlıklı ve güzel bir ay dileriz.

Motivasyon sözü: 'İşler çok kolaysa, hayat çok daha az ilginçtir.' Marian Wright Edelman

Ocak 2021

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Astroloji Gündemi

Güneş Kova Burcunda, Aşk Ve Para 18 Ocak 2021, Cuma Güneş Kova Burcunda, Aşk Ve Para Güneş Kova burcunda. Sahne ışıkları Kovaları gösteriyor. İstedikleri her şeyi elde edecekler ancak bu dönemin tek şanslısı on... Devamını Oku >>