Boğa Burcu

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs
Bu ay yükümlülüklerinize odaklanmıyor, duygusal ilişkilerinizle ilgili konularda çok daha tutkulu hareket ediyorsunuz. Başlarda hiçbir şey plana uygun gitmiyor gibi görünebilir. Size yol göstermesi için sezgilerinize güvenin ama mümkün olduğunda görevlerinizi başkalarına devretmeyi de kabul edin. Kasım 2022 Mottosu

Boğa Burcu Aylık Burç Yorumu

Kasım 2022

Boğa Burcu

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, 8 Kasım’da burcunuzda gerçekleşecek ay tutulması, hayatınızın kırılma noktalarıyla yüzleşmenizi sağlayabilir ve almaktan kaçındığınız kararları görebilirsiniz. Sizin için gerekli olan şeyi bulmalısınız. İlişkiye bakış anlamında, dış görünüşünüzde ve kafa yapınızda radikal değişikliklere gidebilirsiniz. Yürüdüğünüz yolun kendinize çıktığını unutmayın.

Merkür ve Güneş’in Akrep burcundaki kavuşumu, ilişkilerinizle ilgili önemli konuşmalar yapmanızı gerektirebilir ve bu sayede gizli kalmış konular ortaya çıkabilir. Bu konuşmalardan gerilmek yerine varacağınız noktaya odaklanmalısınız. İlişkilere bakışınız yenileniyor. Özellikle Merkür Uranüs karşıtlığı ile yolunuzda kime güvendiğinize dikkat etmelisiniz.

Yönetici gezegeniniz Venüs’ün Yay burcuna geçişi, gelirinizi artırmanız ve koşullarınızı iyileştirmeniz konusunda size şans veriyor. Alacak verecek konularında düzen sağlayabilir ve eşinizden destek görebilirsiniz. Hakkınız olanı almanız, motivasyonunuzu yükseltiyor. Aile içinde ani tepkiler vermekten kaçınmanız sağlığınızı da olumlu yönde etkileyecektir.

Merkür’ün Yay burcundaki seyahatine başlaması, üzerinizdeki negatifliği atmanızı sağlıyor. Her şeyin bir nedeni olduğuna inanıyor ve zihninizi olumlu düşüncelerle dolduruyorsunuz. Sezgilerinizi ve tecrübelerinizi birleştirerek büyük fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Güneş’in 22 Kasım’da Yay burcuna geçmesi, eşiniz/ailenizle olan paylaşımlarınızı daha net görmenizi sağlayabilir. Miras yoluyla gelen gelir kaynakları gündeminizi oluşturabilir. Maddi anlamda şanslı olduğunuz bu dönemde beklemediğiniz fırsatlar yakalayabilir ve üzerinizdeki depresifliği atabilirsiniz. İhtiyacınız olan alanlarda şifalanıyorsunuz ve iyimser oluşunuz sizi ayakta tutuyor. Bu mutluluğunuzun gereksiz harcama yapmanıza neden olmasına izin vermeyin. Gelir elde etmenin kolay olmadığını unutmayın.

24 Kasım’daki Yay Yeni Ayı ile hayatınızı iyi yönde dönüştürmek yolunda adım atıyorsunuz. Her şey sizin gibi hızlı hareket ettiğinden dikkatli olmalısınız. Haklıyken haksız konuma düşmemek için nasıl davranmanız gerektiğini görüyorsunuz. Cesaretinizle özgürlüğünüzü ilan edebilirsiniz.

Jüpiter’in ileri hareketine Balık burcunda devam etmesi, eksikleriniz doğrultusunda girişimlerinizi şekillendirmenizi sağlıyor. Yeni projelere yönelmektense güncel durumunuzu iyileştirmeniz faydalı olacaktır. Yaptığınız fedakarlıkları düşünebilir ve hayattan cesurca bir şeyler istemenin önemini görebilirsiniz. Gelirinizin artmasıyla motivasyonunuz da artıyor.

28-29 Kasım’da Ay’ın Kova burcunda ilerleyişiyle kariyerinizde önemli anlar yaşayabilir ve çevrenizdekilerin gerçek niyetlerini görebilirsiniz. Kimden ne şekilde destek gördüğünüzü fark ediyorsunuz. Bu anlamda önemli kadın figürlerden destek görebilirsiniz.

Merkür Satürn üçgeniyle banka ve ödeme konularında beklediğiniz sonuçları alıyor ve bir süredir çözmekte zorlandığınız konularda rahatlıyorsunuz. Kalıcı konulara enerjinizi yöneltmeli ve geçici şeylerin sağlığınızı olumsuz etkilemesine engel olmalısınız.

Motivasyon Sözü: “Bir insanın ne olduğunu şartlar değil, kararlar belirler.”

Kasım 2022

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
06° 28' 39" R
Ay
Kova
12° 02' 14" R
Merkür
Yay
17° 36' 57" R
Venüs
Yay
15° 40' 49" R
Mars
İkizler
19° 42' 42" R
Jüpiter
Balık
28° 50' 19"
Satürn
Kova
19° 42' 46"
Uranüs
Boğa
16° 07' 41"
Neptün
Balık
22° 39' 10"
Plüton
Oğlak
26° 43' 45"
Chiron
Koç
12° 12' 39"
Lilith
Yengeç
25° 25' 39"
True Node
Boğa
13° 11' 21"
Son Güncelleme : 28/11/2022 21:00

Astroloji Gündemi

28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 28 Kasım 2022, Pazartesi 28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Toplumsal konuların; grup çalışmalarının; hak ve özgürlüklerin ön planda olacağı bir hafta bizleri beklemekte... Günün il... Devamını Oku >>