Boğa Burcu

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs
Duyguların Ön Planda! Günün Mottosu

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Haziran 2024, Pazartesi

Aşk 100%
Para 60%
Sağlık 60%

Aşk ve ilişki hayatınızda daha duygusal hissedeceksiniz. Her türlü problemi ortadan kaldırma şansınız da var. Amaçlarınıza uygun hareket etmeye çalışın.

Mesleki olarak umutsuzluk hissedebilirsiniz. Çabalarınızın karşılığını tam olarak alamadığınızı düşünüyorsunuz. Kontrollü olmanız gerekmekte.

Maddi olarak daha net olmanın yollarını aramalısınız. Hata yapmamanız gereken bir gün.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Eğitim, seyahat veya hukuki konular gündeme gelebilir. Yeni şeyler öğrenmek için iyi bir zamandasınız ama kiminle ne konuştuğunuza, kimden ne beklediğinize dikkat etmelisiniz. Fikirlerinizi ifade ederken diplomatik ve dengeli olmaya özen gösterin.

23 Haziran 2024, Pazar
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün duygusal olarak hassas olabilirsiniz ancak içsel gücünüzü kullanarak olumlu bir tutum sergileyebilirsiniz. Duygusal konularda dengeyi sağlamak için içsel huzurunuzu korumaya özen göstermelisiniz. İletişimde dikkatli olmak ve karşınızdakine anlayışla yaklaşmak önemli olacaktır. Enerjinizi doğru yönlendirirseniz, olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz.

23 Haziran 2024, Pazar
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Canınızı sıkabilecek herhangi bir adım atmamaya çalışın. Sorunların ve sıkıntıların son bulması için ne gerekiyorsa onu yapmalısınız. Ortak nokta üzerinde buluşmanın bu süreçte daha önemli olabileceğini de unutmamanız gerekiyor. Hata yapmamaya çalışın.

24 Haziran 2024, Pazartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Hayatınızda yeni başlangıçlar yapma fırsatı bulabilir, doğru insanlarla ve gündemlerle kendinizi daha zinde ve güvende hissedebilirsiniz. İş, eğitim, seyahat ve gayrimenkul gibi konularda başarı şansınız artarken, sezgilerinizi kullanarak özgüveninizi ve bakış açınızı değiştirebilirsiniz. İletişim becerilerinizi güçlendirerek profesyonelleştirebilir ve sosyal mecralarda daha aktif olabilirsiniz.

24 Haziran 2024, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugünhayatınızdaki gelişmeler sorumluluk almaya yöneltebilir. Gün içinde teknik konulara daha rahat çözüm getirebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda büyüme kaydetmek için çaba sarf edebilirsiniz. İlgilendiğiniz konularda yaratıcılığınızı ön plana çıkarmak isteyebilirsiniz. Akşama doğru duygusal olarak kendinizi rahat hissetmeyebilirsiniz.

24 Haziran 2024, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

İş hayatınıza odaklanırsanız oldukça başarılı olacağınız bir dönemdesiniz. Kariyer konusunda atacağınız her adımda şans da sizden yana olabilir.

23 Haziran 2024, Pazar
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün kapalı alanlarda bulunmak yerine daha rahat nefes alacağın ve daha aktif olacağın alanlarda bulunmak enerjini yenilemeni sağlayabilir. Tembellik etmemeli ve sevdiklerinle birlikte hareket etmelisin bugün.

24 Haziran 2024, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugün sizin için sabırlı ve kararlı bir gün olabilir. Sabrınızın ve kararlılığınızın ön plana çıkacağı bir gün geçirebilirsiniz. İş ve projelerinizde istikrarlı bir ilerleme kaydedebilirsiniz. Maddi konularda da dikkatli olmanız gerekir, harcamalarınıza dikkat etmek ve bütçenizi kontrol altında tutmak önemlidir. Aynı zamanda, duygusal ilişkilerinizde daha anlayışlı ve sabırlı olmanız gerekebilir. Sevdiklerinizle olan iletişiminizi güçlendirerek daha sağlam bir temel oluşturabilirsiniz. Kendinize zaman ayırarak dinlenmek ve ruh halinizi dengelemek iyi gelebilir.

24 Haziran 2024, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Çalışma arkadaşlarınızın özgün ve cesur fikirli olmasından yanasınız. Bugün maddi konularda arkadaşlarınızın ilginç fikirlerinden etkilenecek ve kendinizi farklı bir potada göreceksiniz. Kendinize daha çok güvenmelisiniz.

24 Haziran 2024, Pazartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bu sıralar özel bir güç ve dayanıklılık frekansı yaydığınızdan, insanlar yardım ve destek konusunda sizden medet umacak. Enerjinizi kullanarak başkalarına yardım etmeye çalışın, böylece sizin ihtiyacınız olduğunda da mutlaka onlar yardımınıza gelecektir. Ama kendi hedeflerinizi de gözden kaybetmeyin, çünkü şu anda onlara ulaşmak için gereken güce sahipsiniz.

24 Haziran 2024, Pazartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Boğa; bugün kariyer vehayatınızda beklenmedik harcamalar gündeme gelebilir. Gününüz harika geçsin.

24 Haziran 2024, Pazartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

İç sıkıntılarınızın tek nedeni, kendinizi ifade edecek konulardan uzaklaşmanız. Asıl yapmanız gereken işler dururken, size uzak olanları tercih ediyorsunuz. Başlatacağınız yeni çalışmalar için, gerekli donanıma sahipsiniz. Bugün, sizi anlayacak arkadaş topluluğuyla bir araya gelerek, duygusal alış veriş içinde olacaksınız

23 Haziran 2024, Pazar

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
03° 07' 09" R
Ay
Kova
00° 03' 28" R
Merkür
Yengeç
14° 15' 04"
Venüs
Yengeç
08° 26' 45"
Mars
Boğa
10° 59' 43"
Jüpiter
İkizler
06° 42' 40"
Satürn
Balık
19° 24' 05"
Uranüs
Boğa
25° 23' 50"
Neptün
Balık
29° 54' 48"
Plüton
Kova
01° 31' 27"
Chiron
Koç
23° 04' 57"
Lilith
Başak
29° 25' 06"
True Node
Koç
11° 50' 27"
Son Güncelleme : 24/06/2024 06:20

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>