Boğa Burcu

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs
Şikayetini Dile Getiriyorsun Günün Mottosu

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2022, Perşembe

Aşk 90%
Para 100%
Sağlık 60%

Aşk hakkında olumlu düşüncelere sahip olup karşına çıkan fırsatlara bu şekilde yaklaşmak mutluluk şansını artırabilir. İleride güzel bir ilişki yaşamak için olaylara olumlu bakmaya devam etmen gerekecek.

Kararlılığınızı korumanız çok güzel. Kendinize güvenerek verdiğiniz kararlar, art niyetli bakışlara rağmen, sizi son derece isabetli sonuçlara götürecek. Düşünceli davranmaya devam.

Önüne çıkan fırsatları değerlendirmeden ilerleme kararı almamakta yarar var bugün. Akılcı davranman ve daha seçici olman gerekecek. Zira bugün daha akılcı hareket ederek uzun vadeli gelişmeler sağlayabilirsin.

Hayatında dengeyi sağlamak huzura erişmene yardımcı olabilir. Meditasyon ile ilgili yeni denemelerde bulunabilirsin hatta. Egzersizlerini de bu programa göre düzenlemek isteyebilirsin. Kendine odaklanmak için iyi bir gün olacak.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün başkalarıyla iletişim konusunda zorluk yaşaman olası. Aksaklıkların senden kaynaklanmadığını bilmen önemli olacak ama. Esneklik payı bırakmak bugün için önemli olabilir.

7 Temmuz 2022, Perşembe
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Enerji gezegeni Mars yanınızda olduğu için hayat biraz esinti olmalı. Dün ne olduğu ve yarın ne olabileceği hakkında endişelenmeyi bırakın ve yalnızca buraya ve şimdiye odaklanın. Önemli olan tek şey an.

6 Temmuz 2022, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Kurduğun hayallerin gerçeğe dönüşüyor olması yaşama sevincini artıracak. Bu dönüşüm ile birlikte imkanlarını da artırmanın yollarını araştıracaksın. Çevrendeki kişilerin alıngan tavırları seni biraz üzebilir. Ne söylesen yanlış anlaşıldığını düşünebilirsin. Ailesiyle yaşayan bir Boğa burcuysan, ev işlerinde kimsenin sorumluluk üstlenmiyor oluşundan, şikayetçi olabilirsin.

7 Temmuz 2022, Perşembe
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Evden çalışma modeline geçebilir ya da bulunduğunuz ortamdan yürüteceğiniz yeni çalışmlara başlayabilirsiniz. Özellikle sosyal medyayı daha etkin kullanmak ve verim almak adına ideal bir gündesiniz. Hislerinize, önünüze çıkan farklı seçeneklere güvenmeyi öğreniyorsunuz.

6 Temmuz 2022, Çarşamba
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Değişik yöntemler denemek veortamında kalıcı işler üretmek için harekete geçebileceğiniz bir gündesiniz. Planlı olduğunuzda yeni sorumluluklara yer açabilirsiniz. Konsantrasyon gerektiren işler ve ortak bir proje üzerinizde baskı kurabilir. Ancak yurt dışı ilişkilerin aksadığı bu dönem, daha dikkatli olmalı, özellikle yolculuklarınızda her zamankinden daha temkinli hareket etmelisiniz.

6 Temmuz 2022, Çarşamba
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Kabul görmek için çabalamak yerine kendiniz olmalısınız. Aşk hayatınızda bazı hareketlenmeler sizi sevmeye yöneltebilir ve sevmenin mutluluğuna erişebilirsiniz.

6 Temmuz 2022, Çarşamba
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Basit zevklere odaklan. Mutluluğu ve huzuru yakalamak için uzaklara gitmene veya şaaşalı etkinliklere katılmana gerek yok. İhtiyacın olan her şeyin içinde olduğunu idrak etmelisin. İçinde bulunduğun çevrede gülümseme sebebini ara. Güneş'e, Ay'a ve ağaçlara gülümse. Güzelliğin her yerde olduğunu gör. Sadece pahalı objelerde değil.

6 Temmuz 2022, Çarşamba
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugün sahip olduklarınız yeterli hissettirmeyebilir. Bir şey için para isteyebilirsiniz, ancak buna ayıracağınız miktarı yakın zamanda kullanmışsınızdır veya belki de harcama alışkanlıklarınız sebebiyle yeterince büyük bir birikim oluşturmuyordur. Yeterince şeye sahip olmadığınız için kendinizi hırpalamak yerine, elinizden gelenin en iyisini yaptığınızı bilin ve para biriktirmenin zaman alabileceğini kabul edin. Henüz her şeyi çözemediğiniz için başarısız ya da tembel biri değilsiniz.

6 Temmuz 2022, Çarşamba
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Yoğun çabalarınızın size sağlayacağı avantajlar konusunda kuruntularınızı yenmelisiniz. Bu yapınız sizi herkesten daha fazla yoruyor. Sevdiklerinizden sizi anlamalarını bekliyor fakat ifade zorluğu yaşıyorsunuz.

7 Temmuz 2022, Perşembe
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Heyecanınız ve coşkunuz sayesinde takım çalışmalarında özellikle başarılısınız. Takım halinde başarılması gereken işlerde sessiz ve sakince farkınızı gösterebilirsiniz. Ancak egonuzu bir kenara bırakın ve önemli olanın grubun başarısı olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Bu durum evde de iyi bir atmosfer yaratacak. Ancak bencilce davranışlar uzun vadede ailenizle olan ilişkilerinizi zedeleyebilir.

7 Temmuz 2022, Perşembe
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Boğa; bugün çalışma vehayatınızla ilgilenebilirsiniz. Sanat alanında yaratıcısınız. Gündelik işlerle ilgilenebilir ve daha ılımlı bir anlayışla durumlara yaklaşabilirsiniz. Yakın çevre, arkadaşlar, eğitim alanında ise iletişim sorunları gerçekleşebilir. Kısa seyahatlerde problemlere çıkabilir. Ayrıca bel bölgesi rahatsızlıkları yaşayabilirsiniz.

6 Temmuz 2022, Çarşamba
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sabit düşünmeniz ve davranışlarınızdaki tutuculuk, yapmanız gereken atılımların gecikmesine neden oluyor. Özelliklegücünüzü otaya çıkaracak alanlarda daha mutlu olacağınızı biliyorsunuz. Mecburiyet konusunda kendinize baskı yapmamalısınız.

6 Temmuz 2022, Çarşamba

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
14° 56' 31" R
Ay
Terazi
14° 24' 06" R
Merkür
Yengeç
03° 32' 43" R
Venüs
İkizler
16° 45' 17" R
Mars
Boğa
01° 15' 21"
Jüpiter
Koç
07° 57' 02"
Satürn
Kova
24° 26' 39"
Uranüs
Boğa
17° 58' 47"
Neptün
Balık
25° 25' 19"
Plüton
Oğlak
27° 39' 50"
Chiron
Koç
16° 21' 53"
Lilith
Yengeç
09° 15' 22"
True Node
Boğa
20° 56' 06"
Son Güncelleme : 07/07/2022 04:10

Astroloji Gündemi

6 Temmuz 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 6 Temmuz 2022, Çarşamba 6 Temmuz 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Gece yarısından hemen sonra Ay Terazi burcuna geçiyor. Haftanın hararetli günlerinden birindeyiz. Sabah saatlerinde iletişim... Devamını Oku >>