Boğa Burcu

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs
Yüklerinden Kurtuluyorsun Günün Mottosu

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Aralık 2022, Cuma

Aşk 80%
Para 100%
Sağlık 80%

Sevdiğin insanla birlikte sosyalleşmek sana iyi gelebilir bugün. Birlikte eğlenceli ortamlara girmek ilişkinizin daha iyiye gitmesini sağlayabilir. Bugün birlikte zaman geçirdikçe ilişkinin derinleştiğini görebilir, daha mutlu olabilirsin.

Bugün gününüz çok çabuk geçebilir. Gezegenlerin enerjisi, zamanı hızlanmış gibi gösterebilir. Önünüzdeki tüm görevleri tamamlamanın zor olduğunu görebilirsiniz. Her şeyi halledebildiğinizden emin olmak için bir programa bağlı kalmaya çalışın. Günün teması hızlı iletişim olabilir. Gün boyunca yazışmalar ve telefon görüşmeleri yapabilir, müşterilerden veyaarkadaşlarınızdan sorular alabilirsiniz.

İş ortamında daha sık bir arada çalışmak gerekebilir. İnsanlarla birlikte hareket etmekten, ortak çalışmadan çekinmemelisin. Herkes üzerine düşeni eksiksiz yapınca sorunlarla karşılaşma ihtimaliniz de azalacak.

Evde tek başına kalmak yerine arkadaşlarınla görüşmeyi tercih etmen gerek! Çünkü bugün grup etkinliklerine katılmak senin için daha iyi olacak. Hazır yiyeceklerden uzak durmak da sana iyi gelebilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Hayatında yenilik yapmaktan çekinmemeli ve bu konularda daha cesur olmalısın. Yeni hedeflere odaklanmak senin de dinç kalmanı sağlayabilir. Kendini daha enerjik hissedip daha istekli olman mümkün olabilir bugün. Denemekten ve konfor alanını geliştirmekten çekinmemelisin.

9 Aralık 2022, Cuma
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Son zamanlarda çok ciddiydin, o yüzden bugün heyecan verici, seni eğlenmeye zorlayan bir şey yap. Elbette herkes yaptığınız şeyi onaylamayacak, ancak bunun sizi en ufak bir şekilde endişelendirmesi için hiçbir neden yok.

7 Aralık 2022, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Ailen tarafından kısıtlandığını hissedebilirsin. Onlarla bu konuda konuştuğunda gerçek niyetlerini öğreniyorsun. Meslek hayatında daha başarılı olmak adına yapmış olduğun girişimlerin sonuçsuz kalması moralini bozabilir. Mecburi sorumlulukların artık sana yük olduğunu hissedebilirsin. Uzun zamandır süren duygu yoğunluğun, nihayet bugün biraz olsun azalacak.

9 Aralık 2022, Cuma
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Yaşadıklarınızın etkisi size bu hayatta neyi hedef olarak seçmeniz gerektiğini düşündürebilir. Duymak istemediğiniz konular gündeme geldiğinde duygusal tepkiler vermek yerine bunları aklınızın bir yerine yazarak ilerlemelisiniz.

8 Aralık 2022, Perşembe
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Gün boyunca başarılı olacağınız şartlar içindesiniz. Size yararı olacak pek çok konuyu ele alabilir, etkinliğinizi ortaya koyabilirsiniz. Özellikle grup çalışmalarında somut görevler almak, ortak hedefler belirlemek sizin elinizde. İlham alacağınız, daha çok manevi paylaşım içine gireceğiniz sosyal konular ağırlık kazanabilir. Arkadaşlıkların getirdiği sorumluluklar göz ardı edilmemeli.

8 Aralık 2022, Perşembe
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Size olgunluk veren konuları gözden geçirin ki aynı problemleri yaşamanız gerekmesin. Daha başarılı olmak için yeni tecrübeler deneyimlemeye niyetlenin.

7 Aralık 2022, Çarşamba
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Sevmediğin insanlarla aynı ortamda bulunmamaya dikkat etmelisin. Onlarla etkileşimde bulunmak üretken olmanı kötü etkileyebilir. İşlerinde istediğin gelişmeyi sağlamak için kendini rahat hissedeceğin ortamlarda bulunmak önemli olacak.

8 Aralık 2022, Perşembe
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Olaylara kuşbakışı bakıyorsunuz! Bugün size dünyanın size zihinsel ve sosyal olarak ne kadar çok şey sunabileceğini gösterir. Seyahat havasında mısınız? Bir sonraki seyahatinizi planlamak için bu anı kullanın. Kendinizi daha çok ev sahibi gibi hissediyor olsanız bile, evde öğrenerek ufkunuzu genişletebilirsiniz. Her türlü konuda bir öncü olma gücüne sahipsiniz. Bilgi güçtür.

8 Aralık 2022, Perşembe
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Ailenizden beklediğiniz davranışlar, bu ara sizi mutlu etmeyebilir. Onlar bulunduğu şartlar içinde size dar bir kalıp sunacaklardır. Bu da size hitap etmeyebilir. Yakınlarınızla parasal konulara girmemelisiniz.

9 Aralık 2022, Cuma
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bu sıralar bir kriz durumu yaşayabilirsiniz. Olayı daha da büyütmemek için elinizden geleni yapın. Olabilecek tatsız tecrübelere ve bunların yaratacağı hislere ılımlı ve sağduyulu bir şekilde yaklaşırsanız, sıkıntınız kalıcı bir hasar bırakmadan uçup gidecektir. Sağlığınıza dikkat edin.

9 Aralık 2022, Cuma
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Boğa; maddi kaynaklar, para, harcamalar bu dönemde artabilir. Maddi açıdan kontrol dışı harcamalar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Özellikle de bağlı olduğunuz dernek, topluluklardan dolayı para kayıpları gerçekleşebilir.

8 Aralık 2022, Perşembe
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Aşk hayatınızda akıntıya kürek çekiyorsunuz. Karşınızdaki kimsenin aklını çelmişler, ne yapsanız faydası yok! Sizin için hemen doğacak başka bir fırsatın peşine düşseniz daha iyi! Bugünyaşamınızda büyük bir hareketlilik söz konusu. İş ilişkilerinizdeki dostluklar size yorgunluğunuzu unutturuyor. Öğleden sonra yaşanacak çok önemli bir olaya sevineceksiniz. Borçlar, alacaklar birbirine karışmış gibi. Bir plan yapın. Mide rahatsızlıklarından şikayet etmeniz normal.

8 Aralık 2022, Perşembe

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
16° 49' 17" R
Ay
İkizler
25° 29' 14" R
Merkür
Oğlak
03° 00' 51" R
Venüs
Yay
28° 28' 50" R
Mars
İkizler
15° 49' 21"
Jüpiter
Balık
29° 11' 10"
Satürn
Kova
20° 23' 51"
Uranüs
Boğa
15° 45' 40"
Neptün
Balık
22° 39' 07"
Plüton
Oğlak
26° 58' 56"
Chiron
Koç
12° 01' 54"
Lilith
Yengeç
26° 34' 11"
True Node
Boğa
13° 05' 22"
Son Güncelleme : 09/12/2022 01:50

Astroloji Gündemi

8 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 8 Aralık 2022, Perşembe 8 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Bugün saat 07:08’ de İkizler burcunun 16 derecesinde Marsiyen bir dolunay gerçekleşiyor. Önümüzdeki onbeş gün boyunca gündemi... Devamını Oku >>