Boğa Burcu

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs
Sakinsin Günün Mottosu

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Ekim 2021, Pazar

Aşk 80%
Para 60%
Sağlık 80%

Bugün sevgilinizle samimi zaman geçirmeniz için iyi bir gün olabilir. Son zamanlarda o kadar meşguldünüz ki ilişkinizin biraz dengesizleştiğini hissedebiliyordunuz. Bunu telafi etmek isteyebilirsiniz. Bir akşam yemeği, biraz sohbet, biraz yakınlaşma size iyi gelecek. Sevgilinize karşı hissettiğiniz olumlu hislere odaklanmanız için bundan daha iyi bir an olamaz.

Bugünarkadaşının işine burnunuzu sokmayın. Başkalarına ihtiyaçları olan alanı sağlayın ve işleri kendi başlarına çözmeleri konusunda onlara izin verin. Etrafınızdaki herkesin dikkatini çekmek zorunda gibi hissetmeyin. Yapmanız gerekeni yapın, ödülleriniz zamanında gelecektir. Bugünkü eylemleriniz, beklenmeyen bir patlama dengenizi bozabilir. Yolunuza çıkabilecek vahşi ve tuhaf şeylere dikkat edin.

İçinzde olanlara bir bakmak istemez misiniz? Normalde bunu yapmıyorsunuz evet fakat artık özgüven sahibi olmakla ilgili problemleriniz olduğunu inkar etmeyin. Bir defalığına, durup düşünmek sizin için faydalı olabilir. Problemlerinizi göz açıp kapayana kadar çözemeyeceksiniz tabii ki fakat en azından kendinizi çözüme ulaştıracak bir yola koyabilirsiniz.

Zihnin bir çivi kadar keskin. Düşüncelerini destekleyen birçok güç mevcut; bunu bilgece kullanmalısın. Bu enerjiyi sahaya taşı ve ne kadar para kazanabileceğini gör! Şans da senin yanında. Kilit nokta beynini çalıştırmak. Yeni fikirlerle oyna ve sakın dönüp eskilere bakma! İşe balıklama dal! Kararsızlık ve şüphe bocalamana sebep olur.Ne kadar yoğun ve olaylı bir aydı! Olanları yazsanız roman çıkar! Aslına bakılırsa bugün, yaptıklarınızın etkilerini değerlendirmeye başlamak için iyi bir gün. Yeterince cesur davranmadığınıza kanaat getirebilirsiniz, ancak duruma tarafsız bir biçimde bakabilmeniz için henüz çok erken. Verimliliğiniz hakkında yargıya varmadan önce kendinize biraz zaman tanıyın...

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Heyecan verici ve farklı kültürlerden gelen insanlarla dolu sokaklar oldukça ilgini çekiyor. Bugünde entelektüel bir merak havası var, bunu sen hemen fark edebilirsin. Yaşamın günlük duvarlarının dışında kalanlar hakkında daha fazla şey öğrenmek için duyduğun bu susuzluk seni bu yoğun sokaklara sokmaya zorluyor, böylece hayatına bol miktarda çeşni katacak bazı yeni insanlarla tanışabilirsin.

17 Ekim 2021, Pazar
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün Ay Balık Burcunda ilerlemeye devam ediyor. Gün içerisinde bazı planlarınızdan vazgeçebilir, bazı planlarınızı erteleyebilirsiniz. Sanatsal faaliyetlere katılabilir, yaratıcı çalışmalar ortaya koyabilirsiniz. Arkadaşlık ilişkilerinde küslük ve barışmalar olabilir.

17 Ekim 2021, Pazar
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Kariyer hayatında hedefleri olan bir Boğa burcuysan, bu hedeflerden uzaklaştığını düşüneceksin. Yeniden amaçlarının üzerine yoğunlaşman zaman almayacak. Kendinle baş başa kalmak için aradığın sessiz sakin bir ortamı oluşturmak isteyebilirsin. Mutfakta yeni tatlar denemek için farklı kültürlerin mutfak bilgilerini araştırabilirsin. Ansızın çalan telefon mutlu bir haber getirebilir.

17 Ekim 2021, Pazar
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Korkularınızla yüzleşmekten kaçıyor olabilirsiniz. Kendinize artık yeni bir yol çizmenin vakti geldi. Her şeyi geride bırakın. Zaafınız varsa buna yenik düşmeyin. Zayıf tarafınızı kontrol etmeye çalışın. Yolunuzu en yeni halinizle yeniden oluşturun.

17 Ekim 2021, Pazar
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün ortaklaşa işlerde daha fazla çaba sarf etmek gerekebilir. Ancak gelecek yönünde kararsızlık hissi de gündeme geliyor.

17 Ekim 2021, Pazar
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bugün sevilme odaklı olmak isteyebilir, sevildiğinize derinden ikna olmak için çaba görmeyi tercih edebilirsiniz.

17 Ekim 2021, Pazar
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Gerektiğinde oldukça disiplinli olabiliyor, programınıza ve yükümlülüklerinize bağlı kalabiliyorsunuz. Bu sorumluluk bilinci takdire değer olsa da bazen kendinize karşı olan sorumluluğunuzu aklınızdan çıkarıyorsunuz. An itibariyla bir şeyler sizin için dengeden çıkmış durumda. Belki de daha fazla egzersiz yapmalı, daha fazla uyumalı ya da oyun oynamaya daha çok zaman ayırmalısınız. Her anınızı sorumluluklarla doldurmayın. Bugün biraz boş vakit yaratmaya çalışın ve kendinize daha fazla dinlenme süresi vermeye başlayın.

17 Ekim 2021, Pazar
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Kaygılarınız, günü biraz gergin geçirmenize sebep olabilir. Yine de çabalarınız cömert bir şekilde ödüllendirilecektir. Karakterinizin cesur tarafını daha fazla ortaya çıkarmanız gerekebilir. Hayatınızdaki birkaç kişiye karşı sert bir duruş sergilemeniz gerekse bile kararlarınızdan vazgeçmeyeceksiniz.

17 Ekim 2021, Pazar
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Çevresel koşullarınızı yeniden irdeleme ihtiyacı içindesiniz. Güven duygunuzun pekişmesi, biraz da sizin tutumunuzla ilgili gelişiyor. Yaşadığınız olaylara isteksiz bir şekilde yaklaşıyorsunuz. İçsel sesinize güvenebilirsiniz.

17 Ekim 2021, Pazar
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Görüşlerinizi kabul ettirmek konusunda çok inatçısınız ve amaçlarınız doğrultusunda ilerlemek için kararlısınız. Yine de zorlu günler var kapınızda, çünkü mutlu olmak için çok uğraşmanız gerekiyor. Yılgınlığa kapılmayın. Fakat bu zor günler kısa sürecek.

17 Ekim 2021, Pazar
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

İkili ilişkilerde gereğinden fazla ilgisiz davranışlar ortaya koyabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalara müsaade etmemeniz gereken bir gün. Kuşkuları ve kuruntuları tamane geride bırakmaya çalışın. Genel olarak ön planda olabileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz. Gerginlikleri tamamen çözüme kavuşturmayı başarabildiğiniz sürece pek sorun yaşanmayacaktır.

17 Ekim 2021, Pazar
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sevgilinizden uzakta olmanız, onu ihmal etmeniz anlamına gelmiyor. Sizden haber bekliyor, telefonla da olsa gönlünü almalısınız. İş yerinde uzun süredir su yüzüne çıkmayan ama sizi içten içe rahatsız eden bir konu, bugün gündeme gelebilir. Çok tetikte, hazırlıklı olmanız gerekiyor. Ani kararlar vermek durumunda kalabilirsiniz. Bir alım satım işinden ciddi anlamda kazançlar söz konusu. Soğuk algınlığı, ateşlenme potansiyeliniz bu aralarda her zamankine göre daha yüksek

17 Ekim 2021, Pazar

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
24° 36' 37" R
Ay
Balık
21° 49' 28" R
Merkür
Terazi
10° 11' 41" R
Venüs
Yay
11° 07' 19" R
Mars
Terazi
21° 26' 51" R
Jüpiter
Kova
22° 19' 47" R
Satürn
Kova
06° 54' 58"
Uranüs
Boğa
13° 31' 06"
Neptün
Balık
20° 55' 47"
Plüton
Oğlak
24° 20' 40"
Chiron
Koç
10° 01' 24"
Lilith
İkizler
10° 07' 29"
True Node
İkizler
02° 17' 41"
Son Güncelleme : 17/10/2021 21:40

Astroloji Gündemi

Haftaya Ay Balık Burcunda Veda Ediyoruz 17 Ekim 2021, Pazar Haftaya Ay Balık Burcunda Veda Ediyoruz Ay Balık burcundaki yolculuğuna devam etmekte... Merkür ve Venüs arasındaki uyumlu açı yakınlarımızla kolay iletişime ge... Devamını Oku >>