Boğa Burcu

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs
Yenileniyorsun Günün Mottosu

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Ocak 2022, Çarşamba

Aşk 90%
Para 60%
Sağlık 70%

Bugün sizin için yoğun bir sosyal gün. Arkadaşlarınız ve sevdikleriniz sizinle iletişim kurmaya çalışırken, telefonlarınız susmuyor olabilir. Sizi bir buluşmaya veya bir aile üyesinin doğum günü partisine davet edebilirler. Muhtemelen her daveti kabul edemezsiniz. Bu nedenle sizi pozitif ve ilham verici kişilerle buluşturacak etkinlikleri seçin. Son haftalardaki stresten sonra, yeniden şarj edilmeniz gerekiyor.

Detaylara karşı olan dikkatsizliğinizden dolayı her zamanki yüksek standartlarınızı karşılamayan projeler sizi aniden endişelendirecek. Yaptığınıziçin insanlar sizi aramaya başlayabilirler, ama bu yeterli değil. İyi haber şu ki, kurnazlığınız, içinde bulduğunuz durumdan gizlice sıyrılmanızı sağlayacak. Sadece bir bukalemun gibi renginizi değiştirin, bu sayede herhangi birinin gazabından kaçabildiğiniz, göreceksiniz.

Bugün biraz para kazanabileceğiniz bir gün olabilir. Bu para bir çok çeşitli yerden gelebilir: Devlet Dairesi, bir hesaplama hatasından dolayı size geri ödeme yapabilir veya maaşınızda beklenmedik bir artış olabilir. Bu paranın nasıl geleceğine dair olasılıklar sayısız. Bu paranın gelişini, hayatınızın her alanında doğru yolda olduğunuz şeklinde yorumlayabilirsiniz.

Egolar bugün kontrolden çıkabilir ve seni hayrete düşürebilir. Çevrendekilere alan tanı ve diyalogların sıkıcılaşmaya başladığını anlarsan sadece gülümse ve başını salla. Verdiklerinin karşılığı olarak neler koparıp alabileceklerini düşünen insanlar sebebiyle havaya bir gerilim hakim olabilir. Kendi içinde sağlıklı bir denge sürdür ve diğer insanların dramalarından uzak dur.Sosyal etkinlikler, sizi merak uyandırıcı alanlarla ilgilenen akıllı ve ilginç insanlarla iletişim kurmanızı sağlayabilir. Bu, ilginizi çeken konularda etkileyici tartışmalara yol açabilir ve hatta yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Günün sonunda, beyniniz deli gibi çalışıyor olacak. Yatmadan önce biraz egzersiz yapın yoksa uyuyamayacaksınız!

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Biriken işler seni zihnen yorabilir. Ama planlı programlı bir gün geçirmen bu yorgunluğun önüne geçebilir. Gün içerisinde nelere odaklanacağını, neye ne kadar zaman ayıracağını belirlemen iyi olabilir.

26 Ocak 2022, Çarşamba
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Boğa burçları bugün sevgi dolu olacaksınız. Aşk ve arkadaşlık ilişkilerinizde hareketlenmeler var. Geliştirmek istediğiniz arkadaşlıklar yeni derinlikler getirebilir. Romantik ilişkileriniz tutkulu bir havaya doğru ilerliyor. Evren sizinle iletişim kurmanın yollarını arıyor. Kalbinizi, ruhunuzu aklınızı arındırın ve hayatınızda yeniliklere yer açın.

26 Ocak 2022, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Kendini yenileme fırsatını iyi değerlendireceksin. Dağınık ve yıpranmış ilişkilerinde yeni bir sayfa açıyorsun. Nefes aldığını ve rahatladığını hissetmen, geleceğe dair umutlarını artıracak. Bir süredir biriktirdiğin parayı değerlendirmek isteyeceksin. Çocukların varsa, onların kişisel gelişimine dair çalışmaları incelemek isteyebilirsin.

26 Ocak 2022, Çarşamba
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Bugünhayatınız ve gündelik yaşamınızda imza ve evrak işleriyle alakalı gereken özveriyi göstermeniz gerekiyor. Aksi takdirde güzel görünen durumları aleyhinize çevirebilirsiniz.İçinizdeki olumsuz duyguları bir kenara bırakın.

26 Ocak 2022, Çarşamba
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Sabah saatlerinde eşinizle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Uğraştıran durumlara karşı hazırlıklı olun. Öğleden sonraki zamanlarda yolculuklar ön plana çıkabilir. Kendinizi keşfetmek ve düşüncelerinizi etrafınızdakilerle paylaşmak isteyebilirsiniz. Parasal konularla ilgili kararlar vermek durumunda kalabilirsiniz. Yenilenme ihtiyacı oluşabilir.

26 Ocak 2022, Çarşamba
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Duygusal konularda strese girebileceğiniz bir dönemdesiniz Duygularınızın dalgalandığı bir gün. Karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandıracak.

26 Ocak 2022, Çarşamba
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bir azınlığın sözcüsüyseniz, bugün herkes size kulak verecek. Söyleyecekleriniz bazı yerleşik kanıları değiştirebilir. Bunu kendiniz için ya da başkası için yapmanızdan bağımsız olarak bugün sarf ettiğiniz sözler sizin için son derece faydalı olacak. Bu deneyimin meyvelerini yakın zamanda toplayacaksınız. Bu yüzden korkusuzca konuşun! Gelişiminizi engelleyen eski prensipleriden kurtulmanın tam zamanı!

26 Ocak 2022, Çarşamba
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

İnisiyatifi başkalarına bırakın ve olacaklara karşı sabırlı olun. Sadece erişilemez bir rol oynamayın; aksi takdirde tüm potansiyel yenilikleri korkutup kaçırabilirsiniz. Her şeyi kontrol etmek zorunda değilsiniz, karar konusunda başkalarına da yer verin. Sizinle iletişime geçmek isteyenlerin teklifleri üzerine çok düşünmeyin, bir şans verin ve size uymuyorsa, onu bir daha görmek zorunda değilsiniz. Temiz hava, özellikle uyumadan önce kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

26 Ocak 2022, Çarşamba
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Öfkelerinizi denetim altında tutmak zorundasınız. Enerjinizin gücünü sosyal ilişkilerinize yansıtacak olumlu çalışmalar içindesiniz. Planlı şekilde davranarak istediğiniz gücü elde edeceksiniz. Başarıyı çeken bir yönünüz var

26 Ocak 2022, Çarşamba
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Ciddi bir sınavdan geçeceksiniz. Kendinize ve kabiliyetlerinize güvenin. Başkalarının söyledikleri moralinizi bozmasın; aksine bu çatışmalardan istifade ederek kendi pozisyonunuzu daha da vurgulayın ve pekiştirin. Durumu düzeltecek bazı fırsatlar karşınıza çıkabilir.

26 Ocak 2022, Çarşamba
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Biraz duygusal olabileceğiniz bir gün. İlişkinizde son zamanlarda gerginlikler ya da bazı olumsuz durumlar yaşadıysanız sorunlarınızı çözebilirsiniz. Yöneticiniz Venüs sizi destekliyor.

26 Ocak 2022, Çarşamba
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Bitirdiğiniz bir ilişkiniz yeniden gündeme gelebilir. Bu durum sizi derinden etkilese bile oldukça güçlü bir yapıya sahip olduğunuz için bu durumun üstesinden kolayca gelebileceksiniz. Eski hatıraların etkisinden kurtulmanıza az kaldı. İşbirliği içinde olduğunuz bazı kişilerde, önemli ayrıntılara gereken önemi vermediğiniz izlenimi gelişebilir. Buna dikkat edin. Dikkatli harcama yapabildiğiniz sürece para sıkıntınız olmayacak. Sağlığınızın yerinde oluşu sizin için şans.

26 Ocak 2022, Çarşamba

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
06° 51' 32" R
Ay
Akrep
23° 27' 10" R
Merkür
Oğlak
29° 09' 35"
Venüs
Oğlak
11° 12' 23"
Mars
Oğlak
01° 40' 58"
Jüpiter
Balık
06° 02' 10"
Satürn
Kova
14° 52' 09"
Uranüs
Boğa
10° 50' 52"
Neptün
Balık
21° 16' 36"
Plüton
Oğlak
26° 46' 58"
Chiron
Koç
09° 05' 18"
Lilith
İkizler
21° 19' 43"
True Node
Boğa
29° 12' 30"
Son Güncelleme : 26/01/2022 23:30

Astroloji Gündemi

26 Ocak 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 26 Ocak 2022, Çarşamba 26 Ocak 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Dün başlayan gerilimli hava bugünde devam ediyor. Özellikle sabah erken saatlerde ulaşımda ve iletişimde sıkıntılar olabilir,... Devamını Oku >>