Boğa Burcu

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs
Kararlı ve Sabırlısın Günün Mottosu

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Mart 2023, Perşembe

Aşk 100%
Para 90%
Sağlık 70%

Bugün yeni bir insandan hoşlanabilir ve bu kişiyi tanımak için adımlar atabilirsin. Karşındaki insanın ilgisini çekmek senin için önemli olacak bugün. O yüzden o kişi ile aranda bir iletişim başlayana kadar durmayabilirsin.

Bu sabah gururla ayağa kalkın ve emirlerinizi yeni güne yağdırmaya başlayın. Mükemmel bir şekilde çalışacağınızı bilerek kendinize güvenle yaptığınız her şeyde baskıcı bir tutum sergileyin. Başarıya karşı iştahınız yüksek olacak ve midenizdeki boşluğu kolayca doldurma imkanınız olduğunu göreceksiniz. Seyahat ve kültür heyecanınızı hareketlendiren maceralara atılın.

Maddi olarak daha iyi gelişmeler yaşamak için biraz daha emek sarf etmen gerekebilir bugün. Bazı gereksiz harcamaları kısmak ve işine odaklanmak eline daha fazla paranın geçmesini sağlayacak. Paranı dikkatle yönetmelisin bugün.

Kendine özen göstermek sağlığının daha iyiye gitmesini sağlayacak bugün. Stresten uzak ve kendine bakım yaparak geçireceğin bir gün sana çok iyi gelecek. Bugünü kendine ayırmalı ve daha iyi hissetmek için kendine bakım yapmalısın.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün bir süredir iletişimde olmadığın kişilerle iletişime geçebilirsin. Uzun zamandır sesi soluğu çıkmayan arkadaşlarını yoklaman sana da, karşındaki insanlara da iyi gelecek. Arkadaşlıklarında düşünceli olacaksın bugün.

30 Mart 2023, Perşembe
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Boğa burçları kendi kurallarınızı oluşturmak isteyebilirsiniz, çünkü önünüzdeki kurallardan gerçekten memnun olmayabilirsiniz. Siz ve çevrenizdeki insanlar için tüm sonuçları değerlendirmeden kurallara dair yeni çıkarımlar yapmamaya özen gösterin. Elbette, bazı şeylerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, onları değiştirmek için adımlar atın. Geleneksel kısıtlamalar içinde kalmanız için hiçbir neden yok.

29 Mart 2023, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Sorunlar karşısında daha pratik çözümler üretebilme yeteneğin, bugün bazı arkadaşlarının sıkıntılarının giderilmesine yardımcı oluyor. Mal varlığıyla ya da uzak akrabalarla ilgili birdenbire gelen değişim sorumluluklarının artmasına neden olabilir. Evli bir Boğa burcuysan, güçlü, kararlı ve sabırlı bir davranışla evliliğinin daha da perçinlendiğini göreceksin.

30 Mart 2023, Perşembe
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Bir anlam bulmak ve bunu nasıl işleyeceğinizi düşünmek isteyebilirsiniz. Ancak artık çizginizin dışında kararlar almak durumunda olduğunuzu fark etmelisiniz. Mecburiyetle değil, istekle yapacağınız her şeyin size yeniimkanları getireceğini unutmayın.

30 Mart 2023, Perşembe
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün zihinsel olarak yoğunsunuz. Yakın arkadaş çevrenizdeki olaylardan etkilenebilirsiniz. Yeni başlayacağınız konularla ilgili hazırlık yapma fırsatı bulabilirsiniz. İşlerinizi belirginleştirmek isteyebilirsiniz. Kardeşlerinize zaman ayırabilirsiniz. Ticari konularda yeni kararlar sizi zorlayabilir. Sözleşmelere dikkat etmelisiniz.

30 Mart 2023, Perşembe
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Sevdiklerinizin sizden ilgi bekleyeceği bir gün içerisinde olabilirsiniz. İlgi göstermeyi sevseniz de belli noktalarda kendinizi tam konforlu hissetmeyebilirsiniz.

29 Mart 2023, Çarşamba
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bazı şeylerin ertelendiğini duymak seni üzebilir. Ancak daha iyi ve rahat bir zamanda planlarını gerçekleştirmek çok daha iyi olacak. Bugün planlarında esnek kalmanın önemini görebilirsin.

30 Mart 2023, Perşembe
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

İnadı bırakmanın zamanı gelmedi mi? Belki çok emek verdiğinizden belki de sonucu çok istediğinizden, aslında işe yaramayan bir plana sadık kalıyor olabilirsiniz. Bu birveya ilişki de olabilir. Unutmayın ki sizi ileriye taşımayan her şey geride tutar. Boğa burcunun günlük yorumunun devamını ve yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumak için tıklayın!

30 Mart 2023, Perşembe
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bulunduğunuz ortamlarda farklı ve özgün kişiliğinizi ortaya koyacak bir yapılanma içinde olacaksınız. Dostlarınızın fikirlerine karşı ilgisiz davranabilir ve kendi düşünceleriniz doğrultusunda hareket etmek isteyebilirsiniz.

30 Mart 2023, Perşembe
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün nihayet kendinizi iyi hissedeceksiniz. Davranışlarınız sayesinde başkaları da bunun farkına varacak. İşyerinde arkadaşlarınız danışmak için size gelecek. Özel hayatınızda da durum farklı değil. Ancak aldıklarınızla verdikleriniz arasında denge olmasına özen gösterin, çünkü ancak bu sayede arkadaşlıklarınızdan siz de fayda görebileceksiniz. Bu dengeyi tutturabilmek için biraz kendinize dönük olmalısınız. Meditasyon faydalı olabilir.

30 Mart 2023, Perşembe
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Boğa; bugün kazançlar, para, seyahat, eğitim, yakın çevre ile ilgili konular gündeminize gelebilir. Sosyal çevrenizle zaman geçirebilirsiniz. Gününüz harika geçsin.

30 Mart 2023, Perşembe
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Aşk hayatınız parıldıyor ve düzene giriyor. Aşk, size yepyeni heyecanlar yaratmanın hazırlığı içinde. Siz de biraz iradi davranıp gelişmeleri hızlandırabilirsiniz. İş yerinde kafanızı kurcalayan bir konuya zihninizde ayırdığınız zamanı, sizi doğrudan ilgilendiren başka konulara ayırmaya çalışın. Maddi konulardaki tutarlılığınıza nazar değdi. Biraz daha kontrollü olmanız gerekiyor. Sağlığınıza dikkat. Özellikle sırt ağrılarında şikayeti olanlar hemen bir tedbir almalılar.

30 Mart 2023, Perşembe

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
09° 14' 10" R
Ay
Yengeç
21° 19' 46"
Merkür
Koç
21° 57' 09"
Venüs
Boğa
15° 53' 02"
Mars
Yengeç
02° 18' 36"
Jüpiter
Koç
18° 41' 26"
Satürn
Balık
02° 32' 20"
Uranüs
Boğa
16° 42' 36"
Neptün
Balık
25° 39' 08"
Plüton
Kova
00° 06' 44"
Chiron
Koç
15° 28' 13"
Lilith
Aslan
09° 02' 10"
True Node
Boğa
04° 20' 13"
Son Güncelleme : 30/03/2023 08:00

Astroloji Gündemi

30 Mart 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 30 Mart 2023, Perşembe 30 Mart 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Ay duygusal Yengeç burcundaki yolculuğuna halen devam etmekte...Sabah saatlerinde beklentilerin yükseleceği; cesaretimizin ar... Devamını Oku >>