Boğa Burcu

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs
Satürn cesaretinizi kırıyor, Merkür yaşamınızda gecikmelere sebep oluyor. Mars ise size sırtını dönüyor. İdeal bir çalışma haftasında olmadığınız kesin. Sıkıcı görevlerle uğramak zorunda olsanız da odaklanmaya çalışın! 24 Ocak - 31 Ocak Mottosu

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

24 Ocak - 31 Ocak

Boğa Burcu

Boğa ve yükselen Boğalar, işiniz, gücünüz ve sağlığınızla ilgili konularla haftanızı başlatıyorsunuz. Dengeyi sağlamak,hayatınızda biraz politika yapmak ya da arabuluculuk görevini üstlenmek bu hafta önemli olabilir. Birkaç gün boyunca daha çok işlerinize odaklı olacaksınız daha sonraki günler ikili ilişkiler ve özel hayatınızın detayları ön planda olabilir.

Mars Oğlak burcuna geçiyor, Pazartesi günü itibariyle seyahat, eğitim, yurtdışı bağlantılı işler, ticaret aynı zamanda yabancı insanlarla yapılacak olan faaliyetlerinizde kendi gücünüzü ve kontrolünüzü ortaya koyacağınız bir döngü içerisinde giriyorsunuz. Önünüzdeki bir buçuk ay boyunca uğraşlarınız, mücadeleleriniz ve savaşlarınız, kontrol etme arzunuz, seyahat, eğitim, yurtdışı bağlantılı işler, hukuki ve ticari alanlar, eşinizin ailesi ya da akrabaları ile ilgili konu ve olayları kapsayacak. Bu alanlarda kendinizi net bir şekilde ortaya koymak isteyecek hedef ve amaçlarınız için harekete geçeceksiniz. Diğer taraftan hayatı pozitif yönünden ele almaya özen gösterin. Özellikle derslerinize çok çalışıyorsanız, eğitimle ilgili konularda birtakım sıkıntılarınız varsa (bunların da ortaya çıkması çok muhtemel çünkü Çarşamba günü Merkür’de bu alanlarınızda gerileyecek) eski konu ve olaylar yeniden karşınıza gelebilir, çözmek durumunda kalabilirsiniz. İletişiminize her zamankinden daha fazla dikkat etmeniz gereken de bir dönem. 4 Şubat’a kadar seyahatlerinizde sıkıntı ve problemler oluşabilir. Ticari faaliyetlerinizde aksamalar, ertelenmeler, sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Eğitim hayatınızda kendinizi derslerinize vermek isterken bazı noktalarda bunu yapamadığınızı fark edebilirsiniz. İşte bütün bunlar Merkür gerilemesi sırasında yaşayacağınız olaylardan birkaçı.

Diğer taraftan Cumartesi günü Venüs düzeliyor, en azından ilişkilerinizde yaşadığınız sıkıntı ve problemlerin geride kaldığını görmeye başlayacaksınız. Kafanıza bazı olayları çok fazla takabilirsiniz ve aynı zamanda etrafınızda olup biten olaylara yaklaşımınızda da takıntılı davranıyor olabilirsiniz.

Pazar günü göz önünde olacağız ortamlarda, toplumsal alanlarda çok çabuk tepki vermeye meyilli olacaksınız. İsyankâr etkilerle etrafınızdaki insanları şaşırtabilirsiniz. Evliyseniz eşinizin ailesiyle bu dönem çatışmalara girmemeye özen gösterin. Anneniz, annenizin ailesi onlarla olan bağlantılarınıza ekstra dikkat edin.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
24 Ocak - 31 Ocak

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
05° 26' 49" R
Ay
Akrep
04° 06' 54" R
Merkür
Kova
00° 48' 14" R
Venüs
Oğlak
11° 23' 26"
Mars
Oğlak
00° 40' 26"
Jüpiter
Balık
05° 43' 21"
Satürn
Kova
14° 42' 14"
Uranüs
Boğa
10° 50' 19"
Neptün
Balık
21° 14' 11"
Plüton
Oğlak
26° 44' 14"
Chiron
Koç
09° 02' 35"
Lilith
İkizler
21° 10' 28"
True Node
Boğa
29° 12' 03"
Son Güncelleme : 25/01/2022 14:10

Astroloji Gündemi

25 Ocak 2022 Salı Günlük Astroloji Olayları 25 Ocak 2022, Salı 25 Ocak 2022 Salı Günlük Astroloji Olayları Sabah erken saatlerde Ay’ ın Akrep burcuna geçmesiyle birlikte hareketli ve sürprizlerle dolu bir güne başlayabiliriz. Bugün... Devamını Oku >>