Boğa Burcu

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs
Bir yandan Mars ve Uranüs, öte yandan da Güneş, Jüpiter ve Satürn'ün etkisiyle uğraşlarınızla ilgili bir meseleyi etraflıca düşünmenizi ve bir karara varmanızı zorunlu kılıyor. 25 Ocak - 1 Şubat Mottosu

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

25 Ocak - 1 Şubat

Boğa Burcu

Maddi konular ve parasal girişimlerinizle haftanızı başlatıyorsunuz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Bu alanlarda yapılması gerekenleri ele almalısınız.

Salı ve Çarşamba günleri yakın çevrenizle ilgileneceksiniz. Akrabalar, kardeşler yakın çevrenizde kimler varsa onların konu ve olayları daha fazla hayatınızda yer edebilir. Sosyal medyayı kullanıyorsanız, internet üzerinden işiniz varsa bugünlerde beklenmeyene açık olmanız gereken bir süreç olacak. Kariyer veolaylarınızda hızlı, ani olaylar devrede olabilir. Bu hafta sıkılganlıklarınız yüksek, kafanıza göre davranmak isteyebilirsiniz. Çalışma ortamlarınızda üzerinize dayatılan görevlerle, bu gerçeklikler ölçüşmeyebilir. Bu yüzdan isyankar davranışlar sergileyebilirsiniz.

Bu hafta toplum önünde, kalabalık ortamlarda vehayatınızda gerginliklere karşı dikkatli olmanız gerekiyor. Arkadaşlarınızla ilgili aranızda parasal bir mevzu varsa, bu konular üzerinizde sıkıntı yaratabilir.  Onların hayatında zorlanmalara şahit olabilirsiniz.

Perşembe günü gerçekleşen dolunay sizin ev, aile, yuva, alanlarınızda oluşuyor. Bu dönem ailevi konulara kendinizi daha çok vereceksiniz. Bu alanlarda oluşacak konu ve olaylarla hayatınızın şekillendiğini göreceksiniz. Evle ilgili ya da kariyerinizle ilgili önemli bir mevzu bu dolunayla beraber gündeminize yerleşebilir. Anne ve babanız arasındaki konu ve olayların bu dönem çok fazla arttığını ve arada kaldığınızı görebilirsiniz. Bu hafta ilişkilere dair geleceğe yönelik planlarınız varsa ya da evliyseniz eşinizin kardeşleri, akrabalarıyla ilgili konu ve olayları ele almak isteyebilirsiniz. Ya da onların arasındaki sıcak ilişkiler sizin bu ilişkileri kıskanmanıza neden olabilir. Uzak çevrenizdeki insanlara karşı anlayışlı olmayı bu hafta içinde elden bırakmayın. Eğitim hayatınızla ilgili alacağınız bir haber karşısında bir arkadaşınızı kıskanma ya da onun başarısına imrenme gibi etkiler devrede olabilir.

Kariyer alanlarınızda şans ve fırsatlarınız var. Ancak kariyer,alanlarınızda problemler yaşıyorsanız bunların büyüdüğüne şahit olabilirsiniz.

Cumartesi günü başlayan Merkür gerilemesi kariyer alanınızda oluşacak. 22 şubat’a kadar bu alanlarda önemli kararlar, yeni adımlar, başlangıçlar yapmamalısınız. Evliyseniz bu dönem içinde eşinizin ailesiyle bir takım sıkıntı ve problemler karşınıza gelebileceği gibi anne ve anne tarafınızdaki akrabaların ve onlarla olan bağlantınızın zorlandığına şahit olabilirsiniz. Toplum önü konuşmalarınız varsa bu Merkür gerilemesinde işlerinizi son dakikaya bırakmamaya gayret etmelisiniz.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
25 Ocak - 1 Şubat

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Astroloji Gündemi

İkizler Burcunda Ay Tutulması 0 0000, Salı İkizler Burcunda Ay Tutulması 30 Kasım'da öğle saatlerinde 8 derece İkizler burcunda Ay Tutulması var. Bu tutulma 5 Haziran 2020'de İkizler/Yay aksında... Devamını Oku >>