Boğa Burcu

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

15 Temmuz - 22 Temmuz

Boğa Burcu

Boğa ve yükselen Boğalar ev, aile ve yuva ile ilgili konular ve idarecilikle ilgili organizasyonel işler bu haftaya damgasını vuracak. Bu hafta ağırlıklı olarak evinize, yuvanıza ve yakın çevrenizdeki insanlara vaktinizi ve ilginizi vereceksiniz. Pazartesi Merkür'ün Jüpiter'le olan olumlu açısı evle ilgili konularda önemli girişimleri karşınıza getirebilir. Evinize harcamak istediğiniz bir para ya da bir mal mülk alımı gibi durumlar varsa Pazartesi bu konularda destekli olacaksınız. Venüs'ün Uranüs’le olan olumlu açısı yakın çevrenizle kalkışacağınız işlerde esnek, rahat, özgür bir şekilde hareket edeceğinizi gösteriyor.

Bu dönem aileniz, yakın çevrenizle bağlantılarınız fazlasıyla güzel. Onlardan gelecek güzel haberlerle kısa vadeli planlarınıza odaklanabilirsiniz. Eğitimle ilgili işlerinizde de istediğiniz sonuçlar karşınıza gelebilir. Perşembe günü görev ve sorumlulukları yerine getirmekte sıkıntı çekmeyeceksiniz. Çevrenizdeki insanların desteğiyle girişimleriniz, satış, tanıtım, reklam, pazarlama, dijital platformlar ya da haberleşme, ulaşım, eğitim, ticari faaliyetler alanında kalıcı adımlar atılabilir. Bazı arkadaşlarınızla yardımlaşmak ya da onların çocuklarıyla vakit geçirmek önem kazanacak. Yardımlaşma etkisinin size verdiği mutlulukla işlerinizi de yoluna koyacaksınız.

Venüs Aslan burcuna geçiyor evinize odaklanmanın tam zamanı. Perşembe gününden sonra 3 hafta boyunca evinizde boya badana, tadilat tamirat gibi işlere kalkışabilir ev ortamınızda özel ilişkilerinizin daha da güzelleştiğini görebilirsiniz. Evinizde bir parti verebilirsiniz, oldukça keyifli aksiyonlu ama bir o kadar da ailesel konuların ön plana çıkacağı bir dönem.

Cuma gününe dikkat, göz önünde olacağınız ortamlarda kıskançlık, baskı, manipülasyon, anne baba arasındaki çekişmeler ya da sevdiğiniz insanla yaşayacağınız kavgalar devrede olacak. Güzel şeyler yaşamak istiyorsunuz ama sevdiğiniz insanın bazı noktalarda sizi anlamaması ya da sizi yönlendirmeye çalışması gerginlik yaratabilir. Bu siniri o kişiden ya da karşınızda kim varsa ondan çıkarmak isteyebilirsiniz hafta sonu bu etkilere dikkat edin.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
15 Temmuz - 22 Temmuz

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
27° 25' 58" R
Ay
Oğlak
03° 56' 58" R
Merkür
Aslan
24° 11' 59" R
Venüs
Aslan
09° 46' 17" R
Mars
Boğa
29° 08' 45"
Jüpiter
İkizler
12° 04' 39"
Satürn
Balık
19° 06' 18"
Uranüs
Boğa
26° 28' 08"
Neptün
Balık
29° 51' 09"
Plüton
Kova
00° 57' 20"
Chiron
Koç
23° 30' 47"
Lilith
Terazi
02° 14' 34"
True Node
Koç
09° 31' 26"
Son Güncelleme : 19/07/2024 18:10

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>