Boğa Burcu

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs
Bir karar vermeniz gerektiği sırada Mars ve Plüton sizi strese sokuyor. Finansal konularda çok daha dikkatli olun. Birisi imzalayacağınız bir kontratla ilgili önemli bir detayı söylemeyi unutabilir. 27 Haziran - 4 Temmuz Mottosu

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

27 Haziran - 4 Temmuz

Boğa Burcu

Boğa ve yükselen Boğalar, bu hafta parasal konular önem kazanıyor. Alacak verecek dengesi ile ilgili olacaksınız ama bütün bunlar vaktinizi alırken hem sizi eğleyecek hem de mutlu edecek. Yurtdışı bağlantılı işlerinizde beklenmedik yerlerden gelecek güzel destekler olabilir, maddi yönden işleri yoluna koymanın bir şekilde yolu buluyorsunuz.

Salı günü itibariyle Neptün geri hareketine hazırlanıyor. Arkadaş ortamlarınızda, sosyal çevrenizde, para kazançlarınızda bazı aksilikler, ertelenmeler sıkıntı ve problemlerle karşılaşma ihtimaliniz var. Mesela bu dönem daha çabuk kandırabilirsiniz, çok çabuk bazı hülyalara hayallere kapılabilirsiniz ya da daha öncesinde kapıldıysanız bunların neden olduğunu çok net bir şekilde fark edebilirsiniz. Önümüzdeki hafta Cumartesi günü size söylenilen, sizden istenilen konulara dikkat edin, parayla ilgili konularda aldanma etkiniz de devrede olacak.

Çarşamba günü oluşacak Yeniay, iletişimsel işlerinizde ve yakın çevre alanlarınızda gerçekleşiyor. Yakın çevrenize dair hareket etmek ya da başlatmak istediğiniz konuları bu Yeniay ve sonrası başlatabilirsiniz. İletişim, satış, reklam, tanıtım, pazarlama, dijital platformlar, sosyal medya ya da ulaşım, ulaştırma, lojistik hizmetleri, radyo, televizyon, medya alanları ve eğitimle ilgili konularda önemli girişimler varsa Salı günü oluşacak Yeniay ve sonrası harekete geçin. Diğer taraftan yakın çevrenizdeki insanlara kendi içinizdeki anneliği ya da kendi içinizdeki o sıcak duyguları çok daha rahat aktaracağız bir dönem içinde olacaksınız. Bu hafta abartılardan, önemli konuşmalarda uçmaktan mümkün olduğunca uzak durun. Parayla ilgili konulara Cumartesi günü dikkat edin. Cumartesi günü sosyal ortamların dışında tenha ve kuytu yerlerde kimseyle ağız dalaşına girmeyin. Bazı konuları çok fazla köpürtmeyin, kavga etmeyin, şiddeti üzerinize çekmeyin. Tatile giderken, yolculuklarda, eğitim yerlerinde neyle karşılaşırsınız karşılaştın sakin olmaya özen gösterin.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
27 Haziran - 4 Temmuz

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
06° 25' 53" R
Ay
İkizler
25° 37' 20" R
Merkür
İkizler
17° 13' 49" R
Venüs
İkizler
06° 04' 48"
Mars
Koç
24° 57' 52"
Jüpiter
Koç
07° 13' 12"
Satürn
Kova
24° 49' 24"
Uranüs
Boğa
17° 37' 29"
Neptün
Balık
25° 26' 33"
Plüton
Oğlak
27° 51' 55"
Chiron
Koç
16° 14' 04"
Lilith
Yengeç
08° 15' 40"
True Node
Boğa
21° 51' 08"
Son Güncelleme : 28/06/2022 06:00

Astroloji Gündemi

27 Haziran 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 27 Haziran 2022, Pazartesi 27 Haziran 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Hafta ortasında Yengeç burcunda bir yeniay gerçekleşeceğinden enerjilerin artık kapanış aşamasında olduğu bir haftaya giriş y... Devamını Oku >>