Boğa Burcu

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs
İsyan Dolu Bir Yıl! 2021 Mottosu

Boğa Burcu Yıllık Burç Yorumu

2021

Boğa Burcu

Bu yıla, kimi zaman aşırıya kaçacak ölçüde hevesli başlıyorsunuz. Sarsıntılı tavırlarınıza rağmen ne istediğinizi gayet iyi biliyorsunuz. Mart ayında biraz sakinleşiyorsunuz ve böylece nisan ayında önceliklerinizi daha idare ediyorsunuz. Ama haziran ayında tehlike çanları çalıyor. İlişkiniz, fiziksel formunuz ve profesyonel yaşamınız zorlu sınavlardan geçecek. Cesaretinizi sakın kaybetmeyin, tek yapmanız onları düzene sokmak. Ayrıca ağustos ve ekim ayları her anlamda sizi rahatlatacak ve umutlarınızı yeşertecek

Genel Bir Bakış

Bu yıl emin adımlarla ilerliyorsunuz, 2020 yılında meydana gelen değişimlere uyum sağlamaya devam ediyorsunuz. Eğer mevcut durum sizi yeterince tatmin etmiyorsa da farklı yollara sapmaktan korkmuyorsunuz. Tabi bu adımlar yeterince kolay olmuyor. Önünüze bazı engeller, korkularınız çıksa da derinlerde bir yerlerde ilerlediğinizden eminsiniz. Sağlam karakteriniz sayesinde, gerektiği durumlarda otoritenizi ortaya koyuyorsunuz ve kimi zaman da oldukça fevri bir şekilde fikirlerinizi savunuyorsunuz.

Arkadaşlıklar

Plüton ve Neptün etkisiyle zihniniz daha berrak ve bu sayede arkadaşlarınızla ilgili daha seçici davranıyorsunuz. Kimi zaman çevrenizdekilerin kalbini kıran öfke patlamalarınıza dikkat edin. Ayrıca Merkür Retro'su şubat ve haziran aylarında, eylül sonunda ve ekim başında arkadaşlık ilişkilerinizi olumsuz etkileyecek. Yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olun ve meseleleri belirsizliğe sürüklemeyin. Mart ve nisan ayları sımsıcak geçecek. Mayıs ayında ise bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Açık olmaya çalışıp bazı insanlara hak ettiklerinden fazla güven duymazsanız her şey yoluna girecektir!Sağlık : 2020 sağlık için harika bir yıl mı?

Hedefleriniz

2021 yılında da zincirlerinizden kurtulmaya devam ediyorsunuz. Özgürlüğe kavuşmak kimi zaman size pahalıya patlasa da gelişiminizde emin adımlarla ilerliyorsunuz.

Güzel Bir Yıl Geçirmek İçin Tavsiyelerimiz

Bu yıl, ateşli istekleriniz ve hayallerinizi gerçekleştirirken zorluklarla karşılaşma ihtimaliniz var. Eğer başarılı olmak istiyorsanız biraz uzaklaşmaya ve bazı kanılarınızı sorgulamaya ihtiyacınız var. Bakışınızı değiştirin!

Peki 2022 Sizin İçin Nasıl Bir Yıl Olacak?

2022 yılında, Jüpiter projelerinize tüm gücüyle yardımcı olacak. Ayrıca güven verici insanlardan uzun süreli destek görmenizi sağlayacak. Satürn'ün sırtınıza yüklediği ağır sorumluluklara rağmen, uygun gördüğünüz şekilde davranıp özgürlüğünüzü savunmaya devam edeceksiniz.

2021
Boğa Burcu Geçmiş Yıllık Yorumları

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Boğa
15° 58' 39" R
Ay
Balık
15° 10' 23" R
Merkür
İkizler
03° 47' 43"
Venüs
Boğa
26° 33' 52"
Mars
Yengeç
07° 46' 39"
Jüpiter
Kova
29° 04' 30"
Satürn
Kova
13° 16' 44"
Uranüs
Boğa
10° 59' 45"
Neptün
Balık
22° 31' 47"
Plüton
Oğlak
26° 47' 28"
Chiron
Koç
10° 58' 36"
Lilith
Boğa
21° 54' 08"
True Node
İkizler
11° 01' 14"
Son Güncelleme : 06/05/2021 10:00

Astroloji Gündemi

6 Mayıs 2021 Yükselen Burç Yorumları 6 Mayıs 2021, Perşembe 6 Mayıs 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 6 Mayıs 2021 Perşembe yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında... Devamını Oku >>