Boğa Burcu

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Boğa Burcu Yıllık Burç Yorumu

2024

Boğa Burcu

Yıla 3 Ocak tarihine dek sürecek Merkür Retrosu ile başlıyoruz. 11 Ocak tarihi itibariyle eğitim, seyahat, hukuk, ticaret gibi alanlara dair tüm planlamalarınızı kalıcı ve istikrarlı bir şekilde hayata geçirebilirsiniz. Ancak öncesinde bu alanlarda gecikmeler söz konusu olabilir.

Şubat ayında ise 2023 Ekim – Kasım aylarında iş, sağlık ve yaşam düzeninize dair başlattığınız konuların sonuçlarını görmeye başlayabilirsiniz.

Bu yıl 26 Mayıs tarihine dek; attığınız her adımda şansla desteklendiğiniz çok özel zamanlarda olacaksınız. Yıl boyunca kendinizle ve yeteneklerinizle öne çıkabilirsiniz. Ertelediğiniz tüm başlangıç ve girişimleri yapabilirsiniz. Özellikle 21 Nisan tarihi etrafında kalıplarınızı kırarak beklenmedik güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

26 Mayıs’tan yıl sonuna dek; kaynaklarınızın, bolluk bereketinizin çoğalacağı, fikirleriniz, eğitim, seyahat veya ticaret bağlantılarınızla kazançlarınızı arttıracağınız, belki de iki işten kazanç sağlayacağınız etkilerde olacaksınız. Bu etkileri en çok 6 Haziran tarihinden itibaren 1 ay boyunca görebilirsiniz.

2023 Şubat ayında başlayan etkilerle hayallerinizi hayata geçirmeye dair deneyimlerden geçiyorsunuz. Bu yıl da hayallerinizi gerçekleştirmek için doğru planlamalar yapmanız gerekecek, aynı zamanda sizi gerçekten destekleyen, yükselten gerçek dostlarınızı fark ederek bir sadeleşme sürecinden geçeceksiniz.

Bu yıl 25 Mart ve 18 Eylül tarihlerinde Ay, 8 Nisan ve 2 Ekim tarihlerinde Güneş Tutulmaları yaşayacağız. 25 Mart tarihinde yaşanacak tutulma ile birlikte yaşam vedüzeninizi ruhsal ve bedensel olarak kendinize iyi gelecek şekilde düzenleyeceksiniz.

8 Nisan Güneş Tutulması ile içe dönerek kendinizi bulacağınız, size iyi gelmeyen rutin ve işlerden uzaklaşma cesareti göstereceğiniz, maneviyatınızı genişleteceğiniz etkilerde olacaksınız. Taşınma, uzaklaşma, atanma gibi gündemleri bu dönemde yaşayabilirsiniz. Ancak bu süreçte gerçekleşecek Merkür Retrosu sebebiyle ani ve dürtüsel çıkışlar yapmadan, planlı ilerlemelisiniz.

18 Eylül tarihinde yaşanacak Ay Tutulması, 9 yıllık bir döngüyü kapatacak. Aşk ve arkadaşlıklara dair hareketli gündemler yaşayacaksınız. Bu dönemde hayallerinizi gerçekleştirmek için çevreniz tarafından size şans kapıları açılacak. 2 Ekim tarihinde yaşanacak Güneş Tutulması ile 2023 Ekim ayında başlayanve yaşam düzeninize dair konularla alakalı bir tamamlanma ve yeniden başlama sürecine gireceksiniz. Sağlığınızla ilgili bir probleminiz varsa şifalanıp iyileşme fırsatları bulacaksınız.

4 Ağustos sonrası yaşanacak Merkür Retrosu ile; ev, aile, yaşam alanlarınızla ilgili planlamalar yapabilirsiniz. İç dünyanıza iyi gelmek, içinizdeki çocuğu iyileştirip mutlu etmek için ihtiyaçlarınızı görebilirsiniz.

7 Aralık tarihinde başlayacak Mars Retrosu ile gündeminiz; aile, yakın çevre veya sosyal medyada iletişim şeklinizi yenilemeye dair olacak. Bu dönemde sözlü tartışmalara girmemeli, trafikte dikkatli olmalısınız. Zihninize iyi gelen çalışmalar yapmalısınız. Bu süreçte Eylül 2024’te başlatacağınız eylemleri gözden geçireceksiniz.

Yıl boyu Ay Düğümleri iç dünyanıza ışık tutarken; ruhunuza iyi geldikçe, durup dinlenmeye izin verdikçe yaşamınızın güzelleştiğini fark edeceksiniz. Yaşamın anlamının sizde saklı olduğunu fark ettiğiniz bir yıl geçiriyor olacaksınız.

2024
Boğa Burcu Geçmiş Yıllık Yorumları

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
23° 06' 50" R
Ay
Akrep
05° 49' 54" R
Merkür
Aslan
18° 53' 21" R
Venüs
Aslan
04° 12' 30" R
Mars
Boğa
25° 59' 10"
Jüpiter
İkizler
11° 10' 31"
Satürn
Balık
19° 14' 04"
Uranüs
Boğa
26° 18' 23"
Neptün
Balık
29° 53' 18"
Plüton
Kova
01° 03' 43"
Chiron
Koç
23° 28' 36"
Lilith
Terazi
01° 44' 28"
True Node
Koç
09° 59' 27"
Son Güncelleme : 15/07/2024 05:30

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>