Aslan Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
19 Haziran 2019

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

Kalıcı bir ilişki için henüz erken olduğu yolundaki sınırlamanız, şansınızı da sınırlıyor. Oysa gönlünüz şu günlerde ciddi, kalıcı ilişkilere hazırlıksız bir görüntü içinde değil.
19 Haziran 2019

Aslan Burcu Günlük İş Falı

Bir yetkilinizle iletişim sorununuz var. Sorunun ortadan kalkması, daha çok ona bağlı görünüyor. Görüşme trafiğiniz çok yoğun. Bunların bazıları kariyeriniz açısından çok özel anlamlar taşıyabilir.
19 Haziran 2019

Aslan Burcu Günlük Para Falı

Tasarruf, yatırım ya da parayı herhangi bir biçimde değerlendirme anlamında pek olumlu bir imaj sahibi gibi görünmüyorsunuz. İyi haberler alabilirsiniz. Ama sizin parayla ilişkiniz, yakınlarınıza haklı korkular yaşatabiliyor.
19 Haziran 2019

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

Tepkimeciliğiniz, bazı doğal davranışları yapaylarla karıştırma derecesine varmış gibi. Yapmacık davranışlara karşı çok tavırlısınız.
19 Haziran 2019

Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendi beslediğiniz umutlara direnmekten kaçınmalısınız. Bugün sıcak sürprizlere hazırlıklı olmanız gerekiyor. Beklenmedik gelişmelerle şikayet nedeniniz olan monotonluk, yepyeni coşkularla yer değiştirebilir. Yüreğinizde beslediğiniz derin sevgi, gelecek günlerde açığa çıkmak isteyebilir. Sakin görünüşünüz, kimi durumlarda heyecanlı, gergin bir kimliğe dönüşebiliyor.
19 Haziran 2019

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Güne başladığınızda Ay, Oğlak burcunda ilerliyor. Günün ilk yarısı aktifleşen Ay'ın karşıt açıları sebebiyle sağlığınıza önem vermeniz gereken bir zaman diliminde olacaksınız. Ofis ortamında işler istemediğiniz gibi gittiğinde aniden tepki vermeyin. Başka kişilere bu olay farklı anlatılabilir. 14:18'de Ay boşluğa giriyor. Duygusal hayatınızda kararsız olduğunuz, netleştiremediğiniz durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.
19 Haziran 2019

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sürprizlere açık ol!Ay bugün öğle saatlerinden itibaren boşlukta hareket edecek. Gün boyunca sürprizlere açık ol ve önsezilerine güven. İş arayışındaysan geleceğini şekillendireceğin, yaşam standartlarının artacağı teklifler alabilirsin. Eğer yazı, kitap ve benzeri programların var ise bu konularda başarılı olabilir, öne çıkabilirsin. İlişkinde ise değer verdiğin kişiyle yapacağın konuşmalar doğrultusunda önemli kararlar alabilirsin. Kendine zaman ayırmak istediğin için bugün alışverişe çıkmayı tercih edeceksin ancak planlı olmayan bir karşılaşma seni geçmişe götürecek. Özellikle bir süredir haber alamadığın kişilerle ilgili duyacakların şaşırmana neden olurken, iyi ki dediğin anlar da olacak.
19 Haziran 2019

Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkilerinizde cesaret verici yönünüz ve cömert davranışlarınızla bugün kazanan siz olabilirsiniz. Olaylara tavrınız bazı şeyleri değiştirebilir.
19 Haziran 2019

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çalışma hayatınızla ilgili eğitimler alabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda ilerleme kaydetmek için çaba sarf edebilirsiniz. Kendinizi daha olgun bir şekilde ifade etmeniz gereken durumlar oluşabilir. İş arkadaşlarınızla yeni planlar içinde olabilirsiniz. Akşam saatlerinde kendinizi yorulmuş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz.
19 Haziran 2019

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Anatomide kalbi temsil ediyor oluşunuzdan ötürü ve dünden kalan dolunayın etkisi ile çok fazla geçmiş sorunlarla boğuşmanız gerekebilir.
19 Haziran 2019

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Geleceğinizle ilgili önemli kararlar alacağınız bir döneme giriyorsunuz. Sevdiğinizle bazı sorunlar çıkabilir. Onun da fikirlerine önem verin. Uyarılarını dikkatle dinleyin. Elde edeceğiniz kazanç yüzünüzü güldürse bile çok büyük gelişmeler beklemeyin. Adımlarınızı sağlam atın.
19 Haziran 2019

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün geçici bir süre ruhsal olarak engellenmiş, sınırlanmış, baskı altında hissedebilirsiniz ve aile ilişkilerinizde mesafe, soğukluk yaşayabilirsiniz. 17.40 sonrasında aşk hayatınızda romantik teklifler alabilir, partnerinizle kaliteli zaman geçirebilirsiniz ancak onların duygusal iniş çıkışları veya geçmişle ilgili bazı takıntılarının, incindikleri yerlerin üzerine gitmemelisiniz.
19 Haziran 2019

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Hafta ortasını rutin hayatınızı organize ederek geçirin. Gereksiz sorumluluklardan kurtulmak için harika çözümler üretebilirsiniz. Yaşlıların sağlık konularıyla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Aile içinde kırıcı sözler sarf etmemeye özen göstermelisiniz. Sonra da küslüklerle uğraşmak keyfinizi kaçırır.
19 Haziran 2019

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal olarak her zamankinden daha güçlüsünüz. Sözlerinize, düşüncelerinize ve konuşmalarınıza şaşıracaksınız. Çoğu zaman başkalarını takip edersiniz. Akış ile gidersiniz. Her şey hakkında rahat ve mutlu olursunuz. Ancak bugün, önderlik etmek ve başkalarına işlerin nasıl yapılması gerektiğini göstermek istiyorsunuz.
Reklamı Kapat