Koç BurcuKoç Burcu
Boğa BurcuBoğa Burcu
İkizler Burcuİkizler Burcu
Yengeç BurcuYengeç Burcu
Aslan BurcuAslan Burcu
Başak BurcuBaşak Burcu
Terazi BurcuTerazi Burcu
Akrep BurcuAkrep Burcu
Yay BurcuYay Burcu
Oğlak BurcuOğlak Burcu
Kova BurcuKova Burcu
Balık BurcuBalık Burcu

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Aslan Burcu 26 Haziran 2019 Ruh Hali

Samimiyet arayacaksın!
Aslan Burcu Günlük Aşk Falı
26 Haziran 2019

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

Güzel bir ilişkiniz, doyumlu bir beraberliğiniz var. İlişkinizi korumak adına karşılıklı verdiğiniz tavizler, ikinizin de birbirinize sevginizin dışında büyük bir saygı duymanızı da sağlıyor.
Aslan Burcu Günlük İş Falı
26 Haziran 2019

Aslan Burcu Günlük İş Falı

Fazla sorumluluklar taşıyorsunuz, hayatınızın iş dışında kalanına zaman ayıramıyorsunuz. Şimdilik şikayetçi gibi görünmüyorsanız da, yakın bir zamanda yorgunluğunuzu fazlasıyla hissedebilirsiniz.
Aslan Burcu Günlük Para Falı
26 Haziran 2019

Aslan Burcu Günlük Para Falı

Parayla ilişkisinde zaaflı davranan bir yakınınızın, bugünlerde size bazı zararları olabilir. Geleceğe yönelik tasarılarınızın gerektirdiği paranın bir kısmı yakında elinize geçebilir.
Aslan Burcu Günlük Sağlık Falı
26 Haziran 2019

Aslan Burcu Günlük Sağlık Falı

Aşk ilişkinizi büyük bir coşkuyla yaşamak yerine, onu istemeden, bilmeden ihmal ediyorsunuz. Sevgilinizle beraberliğinizin düzgünlüğüne aldanıp ilişkinize az zaman ayırıyorsunuz.
Aslan Burcu Günlük My Burç Burç Yorumu
26 Haziran 2019

My Burç Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Genelde mutlu birisiniz, ama nedense son günlerde herkesin dikkatini çeken bir karamsarlığınız var. Bunun sebebini siz de anlayamıyorsunuz. Ne sosyal ilişkilerinizde, ne iş ilişkilerinizde bugün yaşadığınız iç sıkıntısını doğuracak bir neden yok. Bir şekilde, bu günlerde biraz daha iyimser olmanız gerekiyor. Mutsuz görüntünüz etrafınızdakileri de şaşırtıyor.
Aslan Burcu Günlük Mynet.com Sitesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün genelinde Ay, Koç burcunda hareketini sürdürüyor. Ay ve Jüpiter arasındaki güzel etkileşim sayesinde bugün şansınızın açıldığı anlara şahit olabilirsiniz. Beklediğiniz gelişmeler olumlu sonuçlanabilir. Akşam saatleri yaklaştığında Ay'ın Satürn ile oluşturduğu sert açı nedeniyle çalışma hayatınızda gergin anlar geçirebilirsiniz. Fazla otoriter olduğunuza dair eleştiriler alabilirsiniz.
Aslan Burcu Günlük Sabah Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatı doludizgin yaşayan insanları görmeye ihtiyacın var. İlişkilerde samimiyet arıyorsun. Düşüncelerini toparlamalısın.
Aslan Burcu Günlük Hürriyet Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Seyahat ve iletişimlerinizin yoğun olduğu bugün alacağınız bazı haberler size önemli sorumluluklar getirebilirken aynı zamanda popülaritenizi yükseltebilir.
Aslan Burcu Günlük Milliyet Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni ufuklara açılmak için heyecan duyduğunuz bir gündesiniz. Yolculuklara çıkmak için planlar yapabilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerden kaynaklı programlardaki aksamalar biraz sizi rahatsız edebilir. Kabullenme içine girebilirsiniz. Gündelik kazalara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir.
Aslan Burcu Günlük Takvim Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendi kendinizi dinginleştirdiğiniz taktirde duygularınızın kontrolünü elinize alarak enerjinizi istediğiniz yönde kullanabileceksiniz.
Aslan Burcu Günlük Güneş Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni bir günde çok büyük gelişmeler beklemeyin. Elde edeceğiniz kazançlar yüzünüzü güldürse bile çok büyük gelişmeler beklemeyin. Hatta zor günler geçirebilirsiniz. İlerlemek ve atılım yapmak için uygun bir zaman değil. Şu sıralar yakın çevrenizle ilgili ilişkileriniz ağırlık kazanacak.
Aslan Burcu Günlük Radikal Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde aile büyükleriniz, kurumlar ve patronlarınızla ilgili geçici olarak mücadele enerjisi doğuran, kariyer konusunda yeni değişiklikleri desteklemeyen bir gün geçirirken, ikili ilişkilerinizde her zamankinden daha sabırlı ve toleranslı olarak, yaşamınızda sevgi enerjisini arttırmanız gereken bir gündesiniz.
Aslan Burcu Günlük HaberTürk Burç Yorumu
25 Haziran 2019

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çevrenizdekileri fazla eleştireceksiniz. Aşırı eleştirinin aile içi uyuşmazlık ve tansiyona neden olma riski vardır. Kendinizi kontrol edebilirseniz, bu günü kolayca ve olumlu sonuçlar alarak geçirebilirsiniz. Sessiz kalabilirseniz, profesyonel ve kişisel ilişkilerde yararını göreceksiniz.
Aslan Burcu Günlük Rezzan Kiraz Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay Koç burcunda seyahat ederken, hızlı gelişen seyahat planı yorucu iş temponuza hareket katar. Uzaklardan alacağınız habere sevinip, aniden yeni başlangıçlara adam atarsınız. Seyahatte karşılaştığınız kişiyle aranızda bir elektriklenme meydana gelir. Akademik konularla ilgili araştırma yapmak için harika fırsatlar önünüze çıkacaktır. Medyayla ilişkilerinizi canlandırın.
Aslan Burcu Günlük Hande Kazanova Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Hande Kazanova Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaratıcı tarafınızı sayısal tarafınızla birleştirdiğinizde çok daha başarılı oluyorsunuz. Bazen sayılarla veya sayısal konularla ilgilenmekten rahatsızlık duyduğunuzu biliyorum ancak yine de günümüz şartlarında daha istekli olmanız da fayda var. Duygusal konuları didikleme eğiliminde olabilirsiniz. Ben ne kadar verdim o ne kadar verdi gibi toplama çıkarma işleriniz olabilir.
Aslan Burcu Günlük Astroloji Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Astroloji Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Aslan; bugün fazla düşünmeden ve aniden başlatacağın projeler destek görmeyerek, çalışma arkadaşlarınla aranda gerilime neden olabilir. Görüş ve düşüncelerinde hırslı ve iddiacı olman anlaşmazlıklara yol açsa da cesaretini yitirmeden sevdiklerinin de desteğiyle harekete geçebileceksin.
Aslan Burcu Günlük Yükselen Burcu Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Yükselen Burcu Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendiniz ile kavgaları beklentileriniz olmayanlar için suçlanmanız ve suçlamalarınızı arkanızda bırakmanın tam sırası.  Psikolojinizi düzeltmek hayattan keyif almak sevildiğiniz için şükredip sevene aşk ile sevgi ile karşılık vermek besleyecek sizleri. İyi niyetinizi suistimal edenleri size zarar veren alışkanlıklarınızı dönüştürebilmek mümkün şimdi. Size güvenen inanan sizi seven kişilerin sizde gördüğünü fark etme sahiplenme yenilenme zamanı sizler için maddi manevi aşk a dair güzellikler sizleri karşılarken tereddütlere yer vermeden kararlı olun ve kazanın. 
Reklamı Kapat [X]