Akrep Burcu

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Akrep Burcu Aylık Burç Yorumu

Aralık 2022

Akrep Burcu

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, Balık burcunda ileri hareketine başlayan Neptün ile sorularınıza cevap buluyorsunuz. Hayatınızda tutmak istediğiniz konuları derinlemesine düşünebilir ve yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. İstekleriniz ve sorumluluklarınız arasında daha kolay köprü kuruyor olmanız aşk hayatınıza da istikrar getirebilir. İlişkilerinizin hangi noktada olduğunu görebilir ya da yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Merkür’ün Oğlak burcunda hareket etmesi, iletişim trafiğinizi yoğunlaştırıyor. İş görüşmeleriniz netleşebilir ve devlet dairelerindeki işlemlerinize zaman ayırabilirsiniz. İş büyütme ve elektronik eşya alma gibi durumlara ekonomik anlamda hazır olmalısınız. Özel hayatınızdan çok işinize yoğunlaştığınız bir dönem olabilir. Bu nedenle ilişkilerinizde ilgisiz olmamaya özen göstermelisiniz. Venüs’ün de Oğlak burcuna geçmesi insan ilişkilerinizi önemli hale getiriyor. Birbirinizi duygusal veanlamında besleyeceğiniz insanlarla bir araya gelebilirsiniz.

8 Aralık’taki İkizler dolunayı, ek gelir ve borçlanma gibi konuları belirginleştirebilir. Güvenmediğiniz meselelerin sonuçlarını görerek nasıl davranmanız gerektiğini fark ediyorsunuz. İkili ilişkilerinizin size sağladığı faydayı ve ailenize ne verdiğinizi fark etmelisiniz. Yapacağınız mali girişimlerin sonuçlarından emin olmanız, sıkışıklık yaşamanızı önleyecektir.  

Mars Chiron üçgeniyle günlük yaşantınızı etkileyen endişelerinizle yüzleşebilirsiniz. Hayatı korkuyla yaşayamayacağınızı görebilmek için geçmişi bırakmalısınız. Geri hareket eden bu gezegenlerin size vermek istediği mesaj; geçmişle vedalaşıp geleceğe hazırlık yapmanızdır. İlişinize odaklanmalı ve açığını kapatmalısınız. Psikolojik ve zihinsel sağlığınız için hedeflerinize yatırım yapmalısınız.

18-19 Aralık tarihlerinde Ay’ın burcunuzdaki ilerleyişi ile dikkatinizi kendinize çeviriyorsunuz. Kendinize güvenmediğiniz konuların hayatınıza etkisini düzenlemelisiniz. İkili ilişkilerinize odaklandığınızda kıskançlıklardan uzak durmalısınız.  

Koç burcunda hareketine devam eden Jüpiter ile yetenekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda girişim yapabilirsiniz. İş bulabilir ve mevcut işinizde ilerleyebilirsiniz. Çalışma koşullarınızı iyileştirmeniz motivasyonunuzu ve odağınızı artırabilir, emeklerinizin karşılığını alabilirsiniz. Bu nedenle yarım kalan projelerinize yönelmeniz mantıklı olacaktır. Gerekli önlemleri almalı ve sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Chiron’un da Koç burcunda ileri hareketine başlaması, alışkanlıklarınızı ve bakış açınızı değiştirmeniz gerektiğini gösteriyor. İş birliklerinde bulunmak ve destek görmek iyi gelebilir.  

22 Aralık’ta Güneş’in Oğlak burcuna geçmesi çevrenizle dikkatli ilişki kurmanızı ve kurduğunuz sistemi değerlendirmenizi sağlayabilir. Başarılı olmak için sorumluluk sahibi olmanın, çevrenizden uzaklaşmak demek olmadığını anlamalısınız. Gözlem yeteneğinizin karşılığını alabilir, ortaklarınızın beklentilerini iyi anlayabilirsiniz. 23 Aralık’taki Oğlak yeni ayı ile hedeflerinizle ilgili seyahatler ve görüşmeler planlayabilirsiniz. Önceliklerinizi doğru belirlemeli ve hayatınıza bir gerçeklik katmalısınız.  

Merkür’ün 29 Aralık’ta Oğlak burcundaki geri hareketiyle başvurularınızı ağırdan almalı, önemli görüşmelerinizde detayları incelemelisiniz. Yeterince bilgili olmadığınız ve size uymayan konularda destek almalı ve farklı bir bakış açısıyla ilerlemelisiniz. İş ve özel yaşamdaki tutumlarınızı değerlendirebilirsiniz; üslubunuzun, negatif bir etki bırakmasına engel olmalısınız. İyi bir sunumun nasıl yapılacağı gibi konularda araştırma yapabilir ve ortaklarınızla ilişkilerinizi iyileştirebilirsiniz. Araç bakım işlerinizi aksatmamalı ve trafikte dikkatli olmalısınız.  

Motivasyon Sözü: “Üzüntü geriye bakar, endişe etrafına bakar, inanç ise yukarıya bakar.”

Aralık 2022

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
18° 13' 55" R
Ay
Yengeç
12° 10' 15" R
Merkür
Oğlak
05° 03' 10" R
Venüs
Oğlak
00° 13' 23" R
Mars
İkizler
15° 17' 40"
Jüpiter
Balık
29° 15' 37"
Satürn
Kova
20° 30' 06"
Uranüs
Boğa
15° 42' 53"
Neptün
Balık
22° 39' 24"
Plüton
Oğlak
27° 01' 09"
Chiron
Koç
12° 00' 51"
Lilith
Yengeç
26° 43' 32"
True Node
Boğa
12° 56' 33"
Son Güncelleme : 10/12/2022 11:10

Astroloji Gündemi

10 Aralık 2022 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 10 Aralık 2022, Cumartesi 10 Aralık 2022 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Hem kafamızın hem de duygularımızın karmakarışık olduğu bir güne uyanabilir, sabah saatlerinde ne istediğimizi kendimiz bile... Devamını Oku >>