Akrep Burcu

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım
Mars ve Neptün iş hayatınızda size ilham vermeye devam ediyor. Yaratıcılığınız sayesinde farkınızı ortaya koyuyorsunuz. Kendinizi ifade etmekten çekinmeyin! 23 Mayıs - 30 Mayıs Mottosu

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

23 Mayıs - 30 Mayıs

Akrep Burcu

Akrep ve yükselen Akrepler, oldukça keyifli ve hareketli bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Aşk hayatınız varsa çocuğunuzla ilgili konular ya da size keyif veren insanlarla hafta başınızı başlatacaksınız. Pazartesi Merkür Boğa burcuna kayarak gerilemesine devam edecek. 4 Haziran’a kadar ikili ilişkiler ve özel hayatınızda yanlış anlaşılmalara, kıskançlıklara, baskılara ya da inatlaşmalara açık olabilirsiniz. Bu dönem sevdiğiniz insanla birbirinizi iletişimsel yönden doyurmak çok da mümkün olmayabilir. Ortaklı işlerinizde,birliklerinizde bazı sıkıntı ve problemlerle karşılaşma ihtimaliniz de var. O yüzden büyük sözleşmeler, anlaşmalar, girişimleriniz varsa 4 Haziran’a kadar beklemeye çalışın.

Çarşamba günü Mars Koç burcuna geçiyor, çok çalışacağınız ve enerjinizi çalışma hayatında göstereceğiniz bir döneme merhaba diyorsunuz. İş alanlarınızda çok cesur ve hızlı bir şekilde hareket etmek isterken beraber çalıştığınız insanları sabırsızlığınızla ve patavatsızlığınızla zorlama ihtimaline karşı dikkatli olun. Yine bu dönem baş ağrılarınız çok artabilir, her şeyi mükemmel ve en hızlı şekilde yapacağım derken sağlığınızdan olabilirsiniz. Ateşli hastalıklar, enfeksiyonlar dikkat etmeniz gereken konuların başında geliyor. Neyse ki burada Jüpiter var ve sizi bir şekilde toplar ama ne olur ne olmaz kendinizi çok da fazla her şeyi ben yapacağım etkisiyle ortaya atmayın.

Cumartesi günü Venüs Boğa burcuna geçiyor, ikili ilişkiler ve özel hayatınızda Pazartesi gününden bu yana yaşadığınız sıkıntı ve problemleri tatlıya bağlayabileceksiniz.

Cumartesi gününden sonraki 3 haftalık döngü içerisinde ilişkilere daha fazla vaktinizi vereceksiniz, ortaklı işlerde sevgiyle yolunuzda ilerleyeceksiniz. Önemli anlaşmalar, konuşmalar devreye girerken aslında hayatınızda sıkıntıda olan, dengeye almak istediğiniz noktaları da çok net bir şekilde oturtabileceksiniz.

Cuma günü yakın çevrenizden bir insanla, beraberyaptığınız insanlarla aranızdaki gerginlikler iyice kopma noktasına gelebilir ya da sabırsız davrandığınız için karşı taraf sizi anlamayabilir. Bu etkiylehayatınızda bazı gerginlikleri hayatınıza taşıyabilirsiniz ama Pazartesi günü işinizde, gücünüzde, parasal konularda öylesine güzel tatlı bir haber alabilirsiniz ki bu haber Pazartesi ve Salı günlerini güzel ve umutlu geçirmenizi sağlayabilir.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
23 Mayıs - 30 Mayıs

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
06° 48' 23" R
Ay
Boğa
10° 46' 17" R
Merkür
Boğa
27° 25' 01"
Venüs
Koç
29° 26' 33"
Mars
Koç
02° 21' 35"
Jüpiter
Koç
03° 06' 38"
Satürn
Kova
25° 12' 12"
Uranüs
Boğa
16° 05' 35"
Neptün
Balık
25° 10' 51"
Plüton
Oğlak
28° 24' 54"
Chiron
Koç
15° 18' 04"
Lilith
Yengeç
04° 48' 30"
True Node
Boğa
22° 32' 55"
Son Güncelleme : 28/05/2022 06:20

Astroloji Gündemi

27 Mayıs 2022 Cuma Günlük Astroloji Olayları 27 Mayıs 2022, Cuma 27 Mayıs 2022 Cuma Günlük Astroloji Olayları Koç burcunun son derecelerinde ilerleyen Ay sabah erken saatlerde yine Koç burcundaki Venüs ile kavuşup Pluto ile sert açı ku... Devamını Oku >>