Akrep Burcu

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım
Satürn ve Uranüs Karesi üzerinizdeki gerilimleri artırıyor çünkü bir türlü ilerleme kaydedemiyorsunuz. Pazartesi gününden itibaren ve tüm hafta boyunca etkilerini hissediyorsunuz. Sabırlı olun ve hiçbir şeyi zorlamayın. İşler kendiliğinden yoluna girecektir! 14 Haziran - 21 Haziran Mottosu

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

14 Haziran - 21 Haziran

Akrep Burcu

Akrep ve yükselen Akrepler, kariyer vefırsatlarınızın hızlı aktığı, hayatınızı ve işlerinizi iyi organize edeceğiniz bir hafta başlıyor. Bu hafta başında göz önünde olacaksınız. Toplum içine karışmak isteyeceksiniz, hareketli olmak size yarayacak ve göz önünde olacağınız ortamlarda risk almaktan da mutluluk duyacaksınız. En ufak bir olayı pire yapmamaya özen gösterin. Çünkü küçücük bir olayı gözünüzde çok fazla büyütüp insanlara da böyle büyük büyük anlatabilirsiniz.

Pazartesi itibariyle parasal konular ve yatırımlarınızı ekstra dikkat etmeniz gereken bir dönem. Bir ödemeniz varsa bazı sıkışmalar zorlanmalar devreye girebilir. Aldanmalar, aldatılmalar, kafa karışıklıkları, belirsizliklere açık olacaksınız. Özel hayatınızda sevdiğiniz insandan beklentileriniz yüksek çalışabilir, bundan kaynaklı olarak bazı sıkıntılara da maruz kalabilirsiniz. Parasal konularda sizden borç isteyen olursa lütfen dikkatli adımlar atın. Ödemelerinizin de çetelesini tutun. Çünkü enerjiniz düşük olacak, bazı şeyleri göremeyebilirsiniz, gözden kaçırabilirsiniz.

Salı günü önemli, iki ilişkiler ve özel hayat alanlarınızda Satürn ve Uranüs karesi devrede olacak. İlişkilerle ilgili konular yeni baştan yazılıyor, ilişkilerle ilgili alanda önemli değişiklikler var. Partnerinizin ailesi ile ilgili konu ve olayların hızlanacağı bu dönemde aynı zamanda taşınmaya yönelik birtakım girişimleriniz varsa sıkıntı ve sorunlara açık olabilirsiniz. Hayata karşı oldukça esnek olmanız gereken bir döngü içindesiniz. İnatçılığınız bu dönem işe yaramayabilir. İlişkiler, ortaklı işler, ev ve aile hayatınızda yapılması gerekenlerle ilgili çok da istemediğiniz bazı seçimler ya da değişikliklere doğru gidiyorsunuz. Ama bu değişikliklere çok fazla karşı koymazsanız o zaman çok daha rahat etkilerle atlatacaksınız.

Pazar günü Jüpiter gerilemesi var, Jüpiter sizin aşk evinize girmişti. Aşka, keyfe daha fazla yer verdiğiniz bir dönemdi. Eğer bu dönemde bir insanla tanıştıysanız, hayatınıza birini aldıysanız ya da bu dönemde biraz daha bu alanlarda kendinize iyi hissettiyseniz şimdi Jüpiter’in geri hareketi ile beraber attığınız adımları baştan gözden geçireceğiniz ya da biraz daha içselleştireceğiniz bir dönem içerisine giriyorsunuz.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
14 Haziran - 21 Haziran

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
24° 37' 21" R
Ay
Aslan
22° 04' 51" R
Merkür
İkizler
18° 00' 14" R
Venüs
Yengeç
15° 48' 45" R
Mars
Aslan
02° 26' 04"
Jüpiter
Balık
02° 08' 33"
Satürn
Kova
13° 05' 36"
Uranüs
Boğa
13° 08' 33"
Neptün
Balık
23° 10' 17"
Plüton
Oğlak
26° 17' 26"
Chiron
Koç
12° 32' 27"
Lilith
Boğa
26° 21' 41"
True Node
İkizler
10° 40' 14"
Son Güncelleme : 15/06/2021 15:20

Astroloji Gündemi

15 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları 15 Haziran 2021, Salı 15 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 15 Haziran 2021 Salı yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında... Devamını Oku >>