Akrep Burcu

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım
Hafta başında da düzeninizi bozmaya devam eden ve sizi fevri davranışlarda bulunmaya iten Mars ve Uranüs'e dikkat edin. Hafta sonuna doğru sizi rahatlatacak Neptün'e güvenebilirsiniz.  29 Kasım - 6 Aralık Mottosu

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

29 Kasım - 6 Aralık

Akrep Burcu

Akrep ve yükselen Akrepler, sabah saatlerinde hemen arkadaşlarınızla yaptığınız görüşmelerden sonra öğleden sonra üzerinize bir ağırlık çökebilir. Çarşamba öğleden sonra saatlerine kadar biraz daha kendi halinizde olmak isteyebilirsiniz. Ama işlerinizi yaptıktan sonra kendi köşenize çekilmeyi ve biraz da dinlenmeyi unutmayın. Çünkü Perşembe ve Cuma günleri sizin için fazlasıyla hareketli geçecek.

Pazartesi para ile ilgili konularda, paranızı alamadığınız alanlarda önemli bir çözüm karşınıza gelebilir. Önemli konuşmalar, anlaşmalar,birlikleri altında olabilirsiniz. Sabah saatlerinde maddi konularla ilgili dileklerde bulunmayı ihmal etmeyin.

Salı ve Çarşamba günleri para ile ilgili alanda aldığınız haberler ev ve aile hayatınıza yarayacak. Aile hayatınızda insanların sizi desteklediğini göreceksiniz. Maddi konularda önemli görevlerinizi sevdiklerine ve ailenize karşı çok rahat bir şekilde yerine getirebilirsiniz. Evinizle ilgili yapılması gereken harcamalar size sağlam adımlar attıracak ve bu dönem yaptığınız alışverişlerden çok güzel kar elde edeceksiniz. Maddi yönden sizi zorlamayacak, tam da olması gerektiği gibi olacak hem bütçenize uygun olacak hem de evinizin ihtiyaçları görülmüş olacak.

1 Aralık’ta Neptün düzeliyor, sizin aşk evinizde gerilemekteydi. Şimdi aşk hayatınızda daha yaratıcı daha sezgisel daha hayalperest etkilerle hareket edebilirsiniz. Özellikle sanata ya da kreatif alanlara yönelik işiniz varsa işte bu Neptün’ün düzelmesi sizin hayal gücünüzü artırabilir, işlerinizden daha güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Cumartesi günü tam Güneş tutulması gerçekleşecek, siz bu Güneş tutulmasını para evinizde yaşayacaksınız. 1,5 yıldan beri tutulmalar para aksınızdaydı. O yüzden parasal konularda önemli açılımlar devreye girmiş olabilir. Tam tutulma zamanları para ile ilgili konularda krize girmiş ya da zorlanmış olabilirsiniz. Şimdi bu tutulmada nelerin sizi mutlu edip etmediğini çok net göreceksiniz. Cebinize giren para ile ilgili olacaksınız ve bu para ile ilgili şimdiye kadar yapmış olduğunuz yanlış adımları çok net bir şekilde fark edeceksiniz. Ticari faaliyetlerde, para ile ilgili konularda ne kadar etik ve ahlaklı davrandınız bu alanlarda derine gittiniz mi uğraştınız mı? Kendi hayatınıza dair çözümlemelerde bulundunuz mu? İşte bu tutulma bu konuları karşınıza getirecek ve bunları gördükten sonra da artık bu alanlarda bir tutulma yaşamayacaksınız, elinize para da geçebilir. Unutmayın bu tutulma 31 Aralık civarı tam yılbaşına girmeden önce tetikleniyor. Demek ki 4 Aralık ve 31 Aralık civarında bu tutulmanın izlerini hayatınızda parasal yönden çok daha net görebilirsiniz.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
29 Kasım - 6 Aralık

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
07° 49' 22" R
Ay
Terazi
06° 26' 46" R
Merkür
Yay
08° 11' 04" R
Venüs
Oğlak
19° 46' 54"
Mars
Akrep
20° 34' 34"
Jüpiter
Kova
25° 13' 52"
Satürn
Kova
08° 52' 43"
Uranüs
Boğa
11° 48' 12"
Neptün
Balık
20° 24' 12"
Plüton
Oğlak
25° 00' 29"
Chiron
Koç
08° 36' 57"
Lilith
İkizler
14° 53' 44"
True Node
İkizler
01° 42' 29"
Son Güncelleme : 29/11/2021 23:10

Astroloji Gündemi

29 Kasım 2021 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 29 Kasım 2021, Pazartesi 29 Kasım 2021 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Başak burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Yaklaşık bir buçuk yıldır devam eden İkizler Yay hattındaki tutulma... Devamını Oku >>