Akrep Burcu

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

15 Temmuz - 22 Temmuz

Akrep Burcu

Akrep ve yükselen Akrepler, hareketli göz önünde olacağınız toplumsal konularla ilgileneceğiniz ve işinize daha fazla kendinizi vereceğiniz bir hafta başlıyor. Güçlü yapınızlahayatınızda basamakları hızlı bir şekilde tırmanmak istiyor olabilirsiniz. Bunları yapmak için de uygun zamanlar karşınıza gelecek. Patronunuzla parayla ilgili bir konuyu konuşmanız gerekiyorsa Pazartesi günü yapmaya özen gösterin çünkü isteklerinizin karşılığını çok rahat bir şekilde alabilirsiniz. İş hayatınızda başkalarından gelecek destekler yüksek görünüyor. Annenizin sosyal çevresindeki insanlarla olan ilişkilerinin öne çıktığını görebilirsiniz ve onlardan destek görme potansiyeliniz yüksek. Eğitim, ticari faaliyetler, yurt dışı bağlantılı konulardan yana şanslı bir dönem. Ayrıca özel hayatınız konusunda da desteklisiniz.Pazartesi özel hayatınızdaki insan ve onun yakın çevresiyle daha fazla vakit geçirebilir, yenilikçi tavırlarınızla gönüllerini fethedebilirsiniz. Ortaklı işlerinizde önemli anlaşmalar konuşmalar karşınıza gelebilir. Parayla ilgili işlerde esnek yapınızı ortaya koyacak ve istediğiniz sonuçları çok rahat bir şekilde alabileceksiniz.

Perşembe günü geleceğinizi ilgilendirecek önemli işlerde ele almanız gereken bazı konular olabilir. Bütün bunları çok daha doğru bir şekilde ele almasını bilecek ve bunları yaptığınızda büyük bir güç elde edeceksiniz. Spekülatif işlerde, para bekliyorsanız Perşembe günü bunları yapma potansiyeliniz yüksek olabilir. Başka insanlara ve sevdiklerinize yardımlaşma etkiniz de çok yoğun. Yaratıcı tarafınızı işinizde kullanmayı ihmal etmeyin. Perşembe günü Venüs'ün Aslan burcuna geçişiyle kariyer ilişkilerinize daha fazla önem vereceksiniz. Burada size keyif veren eğlenceli konular öne çıkarken işinizi aşkla yapacaksınız. Üstlerinizle ilişkilerinizi kuvvetlendirmek için önünüzde 3 haftalık çok güzel bir süreç var. Zam, prim isteme ya da gelecek dönem neler yapabileceğiniz konuşmak anlamında bu dönemi iyi kullanın.

Cuma günü bu kadar popüler olmanız ailenizdeki bir insanın üzerinizde baskı kurmasına neden olabilir. Sevdiğiniz insanın yönlendirmeleri hoşunuza gitmeyebilir. Bu dönem anne baba arası çekişmeler sevdiğiniz insanla birbirinizi anlayamama, kıskançlık etkisine dikkat edin. Ev ortamlarınızda kavgadan gürültüden mümkün olduğunca uzak durun.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
15 Temmuz - 22 Temmuz

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
23° 26' 42" R
Ay
Akrep
10° 02' 39" R
Merkür
Aslan
19° 19' 36" R
Venüs
Aslan
04° 38' 06" R
Mars
Boğa
26° 13' 46"
Jüpiter
İkizler
11° 14' 43"
Satürn
Balık
19° 13' 32"
Uranüs
Boğa
26° 19' 09"
Neptün
Balık
29° 53' 10"
Plüton
Kova
01° 03' 14"
Chiron
Koç
23° 28' 48"
Lilith
Terazi
01° 46' 47"
True Node
Koç
09° 58' 54"
Son Güncelleme : 15/07/2024 13:50

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>