Akrep Burcu

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

18 Eylül - 25 Eylül

Akrep Burcu

Akrep ve güzel Akrepler haftaya kendi istek ve beklentilerinize odaklanarak giriş yapıyorsunuz. Ay sizin burcunuzda hareket ediyor bu da hareketli bir hafta olacağınızı size gösterecek. Sevdiğiniz insana sözler verebilirsiniz ve bu sözleri tutmakta zorlanabilirsiniz. Kendinize vakit harcamak istiyorsunuzdur ama bir yandan da karşı tarafa vermiş olduğunuz bir söz vardır bu sözler arasında yaşayacağınız gelgitler sizi yorabilir.

Salı günkü Güneş Neptün karşıtlığını sosyal çevre ortamlarınızda yaşayacaksınız, sevdiğiniz insanın sosyal ortamlarda diğer insanların yanında farklı davrandığını ya da sizi yanlış yönlendirdiğini görebilirsiniz. Çocuğunuzun yaşadığı bir olay sosyal ortamlardaki işinize engel oluşturabilir. Bu dönem iki taraf arasında kalmak sizi yorabilir. Diğer taraftan borsada yatırım yapıyorsanız bu dönem dikkatli adımlar atmaya özen gösterin Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri dikkatli olun yanıltıcı etkiler altında olabilirsiniz. Sosyal ortamlarda bir insanla tanışıyorsanız Salı günü o insanla randevuya çıkacaksanız dikkatli olun çünkü o kişiyi gözünüzde bambaşka bir yere koyabilirsiniz yanılabilirsiniz ya da tam tersi o insandan yana hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

Perşembe günü yakın çevrenizden önemli bir haberle beraber bir işin olması ya da birortamında kendi gücünüzü etkin bir şekilde ortaya koymanız söz konusu olabilir. Yakın çevrenizdeki insanlar sizi destekliyor, yakın çevrenizdeki insanlar sizin üzerinizde baskın hareket de ediyorlar ama onların üzerinizde kurduğu hakimiyet işle ilgili konularda bu hafta işinize yarayabilir Perşembe günü bunu çok net göreceksiniz.

Cumartesi günü Güneş’in Terazi burcuna geçişiyle elinizi ayağınızı önemli işlerden çekeceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Önünüzdeki bir ay boyuncahayatınızda, ailevi konularda dikkatli adımlar atmak önemli. Bu dönemi daha çok plan yapma, kendinize vakit ayırma dönemi olarak görmeniz gerekiyor. Üstlenmeniz gereken önemli işler varsa bu dönem sizin işinize yarayabilir ama bir yandan gezmek dolaşmak bir yandan her işi bir arada yapayım diye düşünecek olursanız da buna enerjiniz çok da izin vermeyecek Cumartesi gününden sonra ama bu da geçici bir süreç. Aynı ortamda çalıştığınız bir insanlarla hafta sonu ağız dalaşına girmeyin, söylediklerinize dikkat edin.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
18 Eylül - 25 Eylül

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
01° 54' 42" R
Ay
Kova
03° 45' 18" R
Merkür
Başak
14° 30' 22" R
Venüs
Aslan
19° 37' 56" R
Mars
Terazi
18° 40' 39" R
Jüpiter
Boğa
14° 52' 22" R
Satürn
Balık
01° 48' 07" R
Uranüs
Boğa
22° 46' 29"
Neptün
Balık
26° 06' 45"
Plüton
Oğlak
27° 57' 03"
Chiron
Koç
18° 23' 43"
Lilith
Aslan
29° 04' 22"
True Node
Koç
25° 04' 42"
Son Güncelleme : 25/09/2023 08:42

Astroloji Gündemi

25 Eylül 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 25 Eylül 2023, Pazartesi 25 Eylül 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Akrep burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Sabah saat sekiz civarında Ay’ ın Akrep burcuna geçmesiyle birlikte... Devamını Oku >>