Akrep Burcu

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım
Kendini Sorguluyorsun Günün Mottosu

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Haziran 2023, Pazartesi

Aşk 80%
Para 80%
Sağlık 100%

Sevdiğin kişinin farklı konulara odaklanması veya farklı insanlarla konuşması seni biraz tedirgin edebilir. Onun seninle daha fazla vakit geçirmesini isteyebilirsin. Bu durumu ona izah etmen daha iyi olacak senin için.

Bugün çok iddialı olmamaya çalışın. Bazen çok heyecanlanabilirsiniz ve insanlar sizi agresif olarak görebilir. Utangaç insanlar ise enerjiniz tarafından bunalmış hissedebilirler. Bugün sinirli hissedebilirsiniz, bu yüzden bu ekstra öfkenin bir kısmını yok etmek isteyebilirsiniz. Sert bir antreman ile toksinlerinizden kurtulun ya da herhangi bir hayal kırıklığınızdan kurtulmak için uzun bir yürüyüşe çıkın. Çok daha dengeli hissedeceksiniz!

Eyleme geçmeden önce dikkatle düşünmen gereken bir gündesin. Her ne kadar adım atmak için hevesli olsan da yapacağın harcamaların ileride seni ne ölçüde etkileyebileceğine dikkat etmen gerekecek.

Hayatına pozitif enerji katmak için güzel egzersizlere odaklanabilirsin bugün. Dans ve grup dersleri, hem hareket etmeni hem de eğlenmeni sağlayabilir. Bugün daha fazla hareket etmeli ve bundan keyif alabilmelisin.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün eşyalarının kaybolma ihtimali daha fazla olabilir. Her şeyin yerli yerinde durduğundan emin olmalısın. Senin için duygusal bir anlamı olan eşyalara gözün gibi bakmalısın. Yaşadığın ortamı temiz tutmak ve düzenli bir yaşam alanına sahip olmak bu konuda seni rahatlatabilir.

5 Haziran 2023, Pazartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Akrep burçları, bugün aile ve ev yaşamınızda daha fazla odaklanma hissedebilirsiniz. Evde düzenlemeler yapmak, aile üyeleriyle vakit geçirmek veya duygusal konuları ele almak isteyebilirsiniz. Kendinizi besleyen aktivitelere zaman ayırın.

5 Haziran 2023, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Bugün çalıştığın kurumun öncü olacağı kısa süreli bir eğitime katılabilirsin. Burada tanışacağın birkaç kişi, eğitimindeki eksiklikler konusunda kendini sorgulamana sebep olacak. Spiritüel konulara ilgi duyabilir ve ruhsal gelişimine odaklanabilirsin. Ayrıca, finansal konularda planlama yapma ve kaynaklarını doğru kullanmak adına çeşitli düzenlemeler yapacaksın.

5 Haziran 2023, Pazartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Arkadaş çevrenizde bir eleme yapmanız gerekebilir. Zamanınızı ve düşüncelerinizi faydalı, somut ve iyi işler üzerine harcamanıza mani olan ilişkilerinizi gözden geçirin. Gözlem yeteneğinizi kullanmak bu konuda işinizi kolaylaştırabilir.

5 Haziran 2023, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Günün ilk yarısında maddi kaynaklarınızla ilgili başlangıçlar yapabilirsiniz. Kişisel yeteneklerinizi sorumlu olduğunuz işlerde rahatlıkla kullanacaksınız. Çalışma arkadaşlarınızla birlikte yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Öğleden sonra ise yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. Hareketli bir gün sizi bekliyor olabilir. Kardeşlerle ilgili konular önem kazanabilir.

5 Haziran 2023, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Evren kendi gücünüzü kullanma potansiyelinizi teste tabi tutabilir. Bun süreçte dingin ve var olanın şükürü ile ilerlemeniz önemli olacak.

5 Haziran 2023, Pazartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün işlerini bitirmek için gereken motivasyonu daha rahat bulabilirsin. Özellikle de ev işleri ile alakalı daha fazla şeye odaklanabileceksin. Hayat kaliteni artırmak için odaklanman gereken şeylere zaman ayırman seni iyi hissettirecek.

5 Haziran 2023, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugün insanlarla uyumlu çalışan özel bir enerjiniz var. Bu bağlantı çekiciliğinizi artırır, ilişki konularını destekler ve kendinizi yaratıcı bir şekilde ifade etme yeteneğinizi geliştirir. Daha şefkatli, yardımsever, cömert ve zarifsiniz. Yeni tanıştığınız insanlar sizi özellikle iyi karşılama eğilimindedir. Kendiniz olmak elinizdeki en güçlü koz! Başkalarını büyülemek için güçlü bir zaman olsa da, kendinizi iyileştirmek daha da iyidir çünkü affedip kabul ettikçe kendinize büyük bir iyilik yapmış olursunuz. Bir yükten kurtulma, olumsuz şeyleri veya düşünceleri bırakma ve başkalarından keyif alma hissi olabilir ve bu, özellikle olağan sınırlarınızın, kurallarınızın, sınırlarınızın ve rutinlerinizin dışına çıktığınızda geçerlidir.

5 Haziran 2023, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Ay, burcunuzda ilerlerken duygusal yönleriniz atağa kalkıyor. Sürekli değişimler içindesiniz. Gün içinde, bir takım kararsızlıklar yaşamanız mümkün. Bugün partnerinizle olan ilişkilerinizde içten ve samimi davranıyorsunuz.

5 Haziran 2023, Pazartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Her zamanki davranış şekliniz bu sefer işe yaramadığı gibi, sizi de epey tatsız bir duruma soktu. Alışık olduğunuz sorun çözme yöntemleriniz ne kadar uğraşırsanız uğraşın işe yaramıyor. Bu seferlik bildiğiniz yoldan çıkıp yeni yollar denemeye çalışın. Tam da bunun gibi çetrefilli meselelerde, aradığınız farklı çıkış yolunu bu sayede bulabilirsiniz.

5 Haziran 2023, Pazartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Akrep; bugün para, kazançlarla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Aşk, flört, çocuk, tatil, borsa konularından dolayı harcamalarınız artabilir. Gününüz harika geçsin.

5 Haziran 2023, Pazartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Bir süredir beklediğiniz güzel ortamlara kavuşacaksınız. Yaratıcı kişilerle çalıştığınız zamanpotansiyelinizdeki yükseliş gözle görülür şekilde artıyor. Arkadaşlarınızın birçoğu sizden farklı düşüncelere sahip olduklarını gizliyor.

5 Haziran 2023, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
14° 28' 58" R
Ay
Oğlak
01° 06' 14" R
Merkür
Boğa
21° 08' 49"
Venüs
Yengeç
29° 49' 27"
Mars
Aslan
09° 04' 58"
Jüpiter
Boğa
04° 19' 48"
Satürn
Balık
07° 05' 07"
Uranüs
Boğa
20° 26' 27"
Neptün
Balık
27° 30' 41"
Plüton
Kova
00° 05' 44"
Chiron
Koç
18° 59' 52"
Lilith
Aslan
16° 33' 45"
True Node
Boğa
03° 23' 45"
Son Güncelleme : 05/06/2023 12:20

Astroloji Gündemi

5 Haziran 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 5 Haziran 2023, Pazartesi 5 Haziran 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Yay burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Dün gerçekleşen dolunayın ardından bazı yüzleşmeler yaşanmış, duygula... Devamını Oku >>