Akrep Burcu

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım
Sorguların Artıyor Günün Mottosu

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Ocak 2022, Pazartesi

Aşk 60%
Para 90%
Sağlık 80%

Güzel sanatlardan biriyle ilgili ders almayı düşünüyorsanız, bu gün bu konuda ciddi düşünmenin tam zamanı. Zihniniz, becerileriniz hakkında ince bir ayar yapmak için doğru anda. Yakın bir arkadaşınız veya sevgilinizden bir mesaj veya telefon alabilirsiniz ve bunun akabinde duygusal bir konuşma yaşanabilir. Akşam ise, dışarı çıkın ve biraz eğlenin.

Geçtiğimiz günlerde, kararlı bir şekilde çalışmak, istikrar aramak ve planlarınızı yazıya dökmek için bir karar verdiniz. Öyleyse gün, sürpriziyle birlikte gelecek. Kendiniz için belirlediğiniz katı programa meydan okuyan veya sizi cesaretlendiren insanlarla tanışabilirsiniz. Ya bu engellerin üstesinden geleceksiniz ya da onlar sizi yenecek!

Bugün dünyadaki en sıkıcı saçmalıklarla dolu bir gün olabilir. Rutin işler, yazışmalar, fatura ödeme işleri. Hiçbirinden kaçamayacaksınız fakat bazı noktalarda kesinlikle bunun ne kadar gerekli olduğu ve ne kadar sonraya ertelenbildiği konusunda bazı kararlar verebilirsiniz. Huzursuz bir gün geçiriyorsanız, her şeyi bir kenara bırakın ve akşamınızın tadını çıkarın.

Aklın çocuklarda olabilir. Eğer çocukların yoksa, bir aile kurmak üzerine çeşitli düşüncelere dalabilirsin. Bir arkadaşın da çocuğuna bakmak için bir ricada bulunabilir veya bir kuzen ya da yeğenlerden biri seninle vakit geçirmek isteyebilir. Fakat kendi çocukların varsa, tam oyun modunda olduklarını bil!Dürüstlüğünüz ve iyi niyetinize güvenen bir sözcüyle güçlerinizi birleştirebilirsiniz. Bu kişi, bir adım atıp sizin için sesini yükseltmekten memnun. Sahnede bir yer kazandınız. Bu yüzden adınızı anons ettiklerinde sahne arkasına sinmeyin. Diğerlerinin övgülerini şükranla kabul edin. Bunu hak ettiniz. Daha sonra, kendi sesinizi yükseltmeyi öğrenin.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün kullandığın kelimeleri iyi seçmen gerekebilir. Zira hiç beklenmedik bir biçimde söylediklerin gerçek olabilir. Olaylara pozitif yaklaşmak sana iyi gelecek bugün.

18 Ocak 2022, Salı
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün hayatınız içinde belirlediğiniz kırmızı çizgilerin değişmeye başladığını deneyimleyebilirsiniz, biraz daha esnek ve katı kurallardan ödün veren adımlar atabilirsiniz. Maddi ve manevi konularda yaptığınız uzun saatler süren planlar kendinize daha az zaman ayırmanıza neden oluyor, iç sesinize kulak vererek biraz daha anı yaşamak isteyebilirsiniz. Yakın çevreniz ve uzun zamandır görüşmediğiniz bir yakınınızdan beklenmedik ani bir haber alabilir, sizden istediği yardım yeni fırsatların doğuşuna gebe.

17 Ocak 2022, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Çevredeki kişileri, değer konusunda alma verme dengesini sorgulayabilirsin. İkili ilişkilerde karşı tarafı çok düşünmen seni böyle bir sorgulamaya itiyor. Eğer yalnız bir Akrep burcuysan, arkadaşların aracılığıyla tanışacağın kişi sana kendini özel hissettirebilir. Maddi anlamda kendini güvence altına almak isteyebilirsin. Birikimlerini nasıl değerlendireceğini araştırabilirsin.

18 Ocak 2022, Salı
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Kardeşlerinizle yeni bir başlangıç yapacaksınız. Geçmişte yaşananları geride bırakacaksınız. Birbirinizden ayrı düştüğünüz bütün zamanların acısını çıkarabilir ve birlikte sohbet etmeye zaman geçirmeye doyamayabilirsiniz. Kardeşlik bağını tadını çıkarın.

17 Ocak 2022, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Akademik konular gündeminizi meşgul edebilir. Bugün yeni ufuklara açılmak için kendinizi hazır hissedebilirsiniz. Gün içinde fikirlerinizi paylaşmak için sosyal ortamlarda olmayı tercih edebilirsiniz. İnsanlarla ilişkilerinizde sezgilerinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Akşam saatlerinde sanatsal aktiviteler için uygun zamanlar var.

17 Ocak 2022, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Yaşadıklarınızı dostlarınızla paylaşmalısınız. Karmaşık hayatınıza ancak onlar çözüm üretebilirler. Hayata olumlu bir bakış açısı geliştirmeniz gerekiyor.

17 Ocak 2022, Pazartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Kendinizi güç bir durumda bulabilir, yeni bir hayata yelken açmak isterken olduğunuz yerde takılıp kalmış gibi hissedebilirsiniz. Belki de rutininiz ve sıradan hayatınız tarafından esir alındınız; gündelik işlerden ve kanıksanmış etkinliklerden sıyrılamıyorsunuz. Bu sıradan dünyanızda ilerleme kaydediyormuş gibi hissederken bir yandan da sizi bunların ötesine fırlatıp önünüzü açacak bir sarsıntı özlemi içinde olabilirsiniz. Aradığınız o gizli kapı daima açık.

17 Ocak 2022, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugün bazı arkadaşlarınızın gerçekte hiçbir şey söylemeden çok fazla konuştuğunu hissedebilirsiniz. Onlara doğrudan akıllarında ne olduğunu sormak onları korkutabilir, ancak daha genel bir tartışma başlatmak onlara endişe konusuna dikkatlice yaklaşmaları için alan verebilir. Neler olup bittiğine dair bir fikre sahip olmak, tüm detayları bilmeseniz bile size huzur verebilir. Yardımcı olmak isteseniz de bir teklif almadan harekete geçememek iyi olacaktır.

17 Ocak 2022, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Arkadaş çevrenizde sabit bir kişilik sergiliyorsunuz. İnatçı ve başınıza buyruk davranışlarınız sizi farklı yaparken, bazı tereddütlerinizi yenmenize yardımcı oluyor. Aşırı uçlarda dolaşmadığınız zaman daha verimlisiniz.

18 Ocak 2022, Salı
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bu sıralar karşınıza herkesle son derece iyi anlaştığınızdan, günlük hayatınız epey keyifli bir hal almaya başladı. El üstünde tutulduğunuz bu günlerin tadını çıkarın. Bu pozitif enerjiyi, günlük hayatın streslerinden uzaklaşmak ve gevşemek için kullanın.

18 Ocak 2022, Salı
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Haftanın ilk gününde yurt dışı bağlantılıya da eğitim süreçleri gündeminizde olabilir. Yaşamınızda önemli bir dönüşümün eşiğinde olduğunuzu hissedebilirsiniz. Biraz da akışta kalmanızda fayda var.

17 Ocak 2022, Pazartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Cazibenizle göz kamaştırıyorsunuz. Bu sayede yeni flörtler ve romantizm dolu ilişkiler yaşamanız kaçınılmaz. Yaşamın her alanında şansınız yüksek gözüküyor. Yalnızlığınız sona erecek gibi. İş hayatınızda aceleci olmayın. Telaşlı bir yapı, sahip olduğunuz enerjiyi yönlendirmede hatalar yapmanıza neden olabilir. Fakat savaşmak ve çaba göstermek istemiyorsunuz. Harcama dürtülerinizi bir süreliğine de olsa frenlemeniz gerekiyor. Gereksiz uykusuzluklar son günlerde sizi halsiz bırakmış.

17 Ocak 2022, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Oğlak
27° 52' 50" R
Ay
Yengeç
28° 16' 55" R
Merkür
Kova
09° 07' 08" R
Venüs
Oğlak
13° 42' 34" R
Mars
Yay
25° 17' 32"
Jüpiter
Balık
04° 04' 31"
Satürn
Kova
13° 49' 36"
Uranüs
Boğa
10° 49' 07"
Neptün
Balık
21° 02' 07"
Plüton
Oğlak
26° 29' 33"
Chiron
Koç
08° 49' 37"
Lilith
İkizler
20° 20' 58"
True Node
İkizler
00° 08' 29"
Son Güncelleme : 18/01/2022 03:40

Astroloji Gündemi

17 Ocak 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 17 Ocak 2022, Pazartesi 17 Ocak 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Yengeç burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Sabah saatlerinden itibaren hassas, alıngan ama bir o kadar da sev... Devamını Oku >>