Akrep Burcu

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım
Kararlısın Günün Mottosu

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Haziran 2021, Cuma

Aşk 70%
Para 100%
Sağlık 80%

Şımarık bir havada olabilirsiniz. Yoğun bir süreci atlatırken sabrınız azalmış olabilir. Son zamanlarda çok meşguldünüz, rahatlama ihtiyacı hissediyorsunuz. Gün içinde çok fazla etkinlik planı yapmayın. Ve tutamayacağınız sözler vermeyin. Meslektaşlarınıza arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize karşı dürüst olun. Kendinize biraz zaman ayırmaya ihtiyacınız olduğunu onlara söyleyin.

Bir ilişki üzerinde düşünmeniz gerekebilir. Siz ve bir aile üyeniz uzun zamandır yüz yüze görüşmemiş olabilirsiniz. Bu kişiyle öğle yemeğine çıkmak ve bir şeyler konuşmak isteyebilirsiniz. Veya bir arkadaşınızla iyi bir iletişiminiz yoksa, bir şeyleri tartışmak için bir araya gelmeye çalışın. Olumlu ve arkadaşça bir tarza uyum sağlayabiliyorsanız, yakında bir anlaşmaya varacaksınız.

Heves, iyimserlik, heyecan.. Bu hislerin hepsini gün boyunca sürekli olarak yaşayabilirsiniz. Uzak bir yere bir yolculuk yapmak mı istiyorsunuz? Uzun süredir istediğiniz kursa başlamak üzere misiniz? Bu düşüncenin nedeni ne olursa olsun, bu beklenti size gerçeği kadar keyif verecek. Peki şu an beklemek yerine kutlama yapmaya ne dersiniz? Şu an tam da bu moddasınız ve arkadaşlarınız da buna ayak uyduracak.

Bugün her şey oldukça yumuşak ilerliyor; ayrıca sen de daha minnettar hissediyorsun. Bunun yanı sıra her bir duruma esprili yaklaştığınızı fark edebilirsiniz. Duyguların açısından ise bir genişleme söz konusu; bundan kesinlikle etkin bir şekilde faydalanmak için bir yol bulmalısın. Az bir çabayla da şansı ve talihi ayağına getirebileceğin bir gündesin.Bugün kelimelerin iletişim kurmak için en iyi yol olmadığını anlayabilirsin. Vücut dili ve bir dokunuş, bir tat çok daha etkili olabilir. Duyuların o kadar kuvvetli olacak ki 5 blok ötedeki restorandan gelen kokular bile ağzını sulandırmaya yetecek. Bırak ayağın burnunu izlesin ve akşam sevdiğin biriyle birlikte güzel bir ziyafet çek.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün yepyeni ve umut dolu bir dünyaya gözlerinizi açmış gibi hissedeceksiniz. Karşılaşacağınız kişiler candan ve şefkatli olacak ve gelecek, yaşamaya değer, aydınlık bir yer gibi görünecek. Bir başka deyişle, muhteşem bir rüyanın içine düşmüşsünüz gibi hissedeceksiniz. Fakat ne yazık ki bu tatlı rüyadan sizi uyandıracak olan alarm kısa süre sonra çalacak. Bu yüzden, hala sürerken, yaşanacak günün tatlı gerçekliğine doymaya bakın.

18 Haziran 2021, Cuma
Mynet.com Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet.com Sitesi

Bugün bankacılık işlemleri, borç alma-verme durumları gündeme gelebilir. Arkadaşlarınızla ve sosyal çevrenizle iletişiminizde negatif enerjiden, dedikodudan ve iğneleyici tavırlardan kaçının.

18 Haziran 2021, Cuma
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Çevrenle olan iletişiminin güçlendiği bir gündesin. Kariyer hedeflerinin şekillenmeye başladığı bugünde, terfi konuları karşına gelebilir. Çalışkanlığının ödüllerini almaya başlayacaksın. İki tutulma arasında geçtiğimiz bu günlerde, dış görünüşünde değişiklik yapabilirsin. Aldığın kararlarda, geçmişe göre çok daha kararlı olduğunu fark edeceksin.

18 Haziran 2021, Cuma
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

İnsanlarla kurduğunuz samimi bağlar sayesinde yeni başlangıçların kapılarını aralayabilirsiniz. Geleceğiniz için oldukça önemli olan bu başlangıçlarda cesaret göstermeniz ileride size çok iyi bir şekilde dönebilir.

17 Haziran 2021, Perşembe
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Gün içinde gelecek beklentilerinizle ilgili konularda sorumlu olabilirsiniz. Ciddi karar lamanız gereken zamanlar var. Doğru kararları alabilmek için iç sesinizi dinleyebilirsiniz. Şans sizden yana olacaktır. Bazı konularda daha hızlı ilerleme kaydedebilirsiniz. İlerleyen saatlerde elinizde olmayan nedenlerden dolayı endişe duyabilirsiniz.

17 Haziran 2021, Perşembe
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Ancak özgüveninizi başkalarının üzerinde hakimiyet kurmak için kullanmamalı ya da insanların yanlış anlayabileceği durumlar yaratmamalısınız.

17 Haziran 2021, Perşembe
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Akrep burcu günlük rutinlerinizin ağırlaşacağı bir gün olacaktır. Hayatınızdaki ani değişimlere adapte olmaya çalışıyorsunuz. Bunu yaparken olan bitene, pozitif tarafından bakmaya çalışın. Aslında tüm değişime rağmen hayatınızda güzel şeyler de oluyor. Dengelenmeye çalışın. En azından ruhsal olarak.

18 Haziran 2021, Cuma
Radikal Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Radikal Gazetesi

Gün boyunca etkin olan Ay Merkür 120 si ile finansal anlamda beklediğinizi alabilir, alım satım işlerinizi başarıyla gerçekleştirebilir, para akışı konusunda rahat edebilirsiniz. Yeteneklerinizi sergilemek, kendinize olan güveninizi insanlara göstermek vehayatında yeni bağlantılar kurmak için ideal bir gündesiniz. Akşam saatlerinde etkin olan Ay Güneş uyumu ile ilişkilerde huzur ve güven duygusunu daha yoğun hissedebilirsiniz.

17 Haziran 2021, Perşembe
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Başkalarına yardım etmekten kendi işlerinizi aksatmak noktasına gelebilirsiniz.  Her zaman verdiğiniz kadar alamayacağınız için önceliğinizi kendiniz yapın. Kontrolü gevşettiğinizde işlerin daha sorunsuz ilerlediğini görebilirsiniz.

17 Haziran 2021, Perşembe
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Olaylara sezgilerinizle yaklaşmanıza rağmen, yaşamınızda ilginç gelişen bir mantık da var. Partnerinizden duygusal beklentiler içine girebilirsiniz. Ay’ın konumu, sizi maddi anlamda güçlü olan kişilere yaklaşmanızı sağlıyor. 

18 Haziran 2021, Cuma
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Yeni bir eş adayıyla tanışmadan önce kendinizi çok gergin hissediyorsunuz. İş yerinizdeki arkadaşlarınız ile birlikte eğlenceli anlar geçireceksiniz. Kendinizi duygusal olarak harika hissediyorsunuz.

17 Haziran 2021, Perşembe
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Dikkatli yönlerinizi işiniz ve özel ilişkilerinize yansıtacaksınız. Partnerinizin duygusal yaklaşımları kafanızın karışmasına neden olacaktır. Aranızda sorun haline gelen güven konularını tekrar konuşmalısınız. Detayları gözden kaçırmayın.

17 Haziran 2021, Perşembe

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
27° 01' 23" R
Ay
Başak
25° 18' 45" R
Merkür
İkizler
16° 59' 17" R
Venüs
Yengeç
18° 52' 23" R
Mars
Aslan
03° 59' 08"
Jüpiter
Balık
02° 10' 25"
Satürn
Kova
12° 59' 55"
Uranüs
Boğa
13° 15' 27"
Neptün
Balık
23° 11' 01"
Plüton
Oğlak
26° 14' 26"
Chiron
Koç
12° 36' 06"
Lilith
Boğa
26° 38' 24"
True Node
İkizler
10° 37' 52"
Son Güncelleme : 18/06/2021 03:40

Astroloji Gündemi

17 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları 17 Haziran 2021, Perşembe 17 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 17 Haziran 2021 Perşembe yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuları... Devamını Oku >>