Akrep Burcu

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım
Sakinliğe İhtiyaç Duyuyorsun Günün Mottosu

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Aralık 2022, Pazar

Aşk 100%
Para 90%
Sağlık 100%

Aşk hayatında yaşayacağın değişimler seni şaşırtmaya devam edebilir bugün. Mesela karşına çıkacak birisi sayesinde kendini yeni bir aşkın ortasında bulabilirsin. Eğer zaten flört ettiğin birisi varsa bu kişi seni sürprizlere boğabilir. Aşkta ilginç bir gün seni bekliyor.

Sizin için çok yabancı, değişik bir işe kalkışıyorsunuz. Bir sürü endişeniz var. Ama mevcut işinize bir engel teşkil etmemesi sizi cesaretlendiriyor, gözünüzü karartıyor. Başarılı olacaksınız. Yeni atağınızın geleceği parlak görünüyor.

Kendini yoğun birplanlama süreci içinde bulabilirsin. Sorumlu olduğun işleri halletmek için planlar hazırlarken abartıdan kaçınman da gerekecek. İyi bir plan çıkarmaya çalışırken kendini hırpalayan despot birine dönüşmemelisin.

Fırsat buldukça dinlenmeye çalışmak senin için iyi olacak, özellikle de yeni haftaya başlamadan önce. Kendini daha zinde hissetmek için iyice dinlendiğinden emin olman gerek. Bol sıvı tüketmek sana bu konuda daha fazla yardımcı olabilir. Ağır yemeklerden kaçınmayı da ihmal etmemelisin tabii.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Uzun sürecek bir gezi hakkında bazı planlar gündeme gelebilir ve sen de bu konuda bazı hazırlıklar yapabilirsin. Gidilecek ortamı araştırmak seni heyecanlandırabilir. Her ne için olursa olsun hareket etme ihtimali seni heyecanlandıracak.

4 Aralık 2022, Pazar
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Akrep burçları, bugün insanlarla duygusal düzeyde başa çıkmak konusunda zorluk yaşayabilirsiniz. Dikkatiniz dağılabilir ve odağınızı konulara veremeyebilirsiniz. Bugün duygusal anlamda kendinizi yalnız hissettiğiniz bir gün olacak. Bu nedenle her zamankinden daha çok ilgiye ihtiyaç duyabilirsiniz. İnatçı olmamaya çalışın ve size gösterilen sevginin karşılığını verin.

4 Aralık 2022, Pazar
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Şu sıralar biraz daha durgunluğa ihtiyacın olduğunun farkındasın. Rutin olarak yaptığın hobilerin ile vakit geçirebilirsin. Birlikte zaman geçirmek istediğin dostların seni dışarı davet edebilir. Onlarla birlikte keyifli bir öğleden sonrası geçirebilirsin. Eğer ilişkisi yeni bitmiş bir Akrep burcuysan, sevgilinin atacağı adım yeniden bir araya gelmenizi sağlayabilir.

4 Aralık 2022, Pazar
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Bugünü kullandığınız cihazlara ve araçlara ayırabilirsiniz. Bakımlarını yapmak, düzenlemek, eksikleri tamamlamak hem zihninizi farklı yönde çalıştıracak hem de ihtiyaç duyduğunuzda sorunsuz ilerlemenizi sağlayacaktır. Para kazandığınız alanlarda yenilikler yapmak isteyebilirsiniz.

4 Aralık 2022, Pazar
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Ay Terazi’de ilerliyor. Bugün duygusal yönden sizi bağlayan konular, geçmişten kaynaklanan durumlar var. Olaylara daha tarafsız yaklaşmanız iyi olacak.

4 Aralık 2022, Pazar
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Yer yer yaşayacağınız yoğunluk bunaltıcı olsa da emeklerinizin karşılığını görüyor olmak moralinizi oldukça düzeltecek ayrıca maddi refah da verecek.

4 Aralık 2022, Pazar
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Başkalarıyla olan ilişkilerine dikkat etmek senin için önemli olacak. Seni tüketen, sömüren insanlarla arana mesafe koymak iyi olacak. Kendini daha fazla kullandırmamak gelişimini olumlu yönde etkileyecek.

4 Aralık 2022, Pazar
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Tüm gün sana ait! Gökyüzündeki hareketler seni geleceğini düşünmek konusunda etkileyecek. Korkma, kendine olan güvenin ve dinamizmin bir yerlerden başlaman için şu an en iyi pozisyonda. BURÇ ADI hareketlerini ve bu dönemin senin için en uygun olan olup olmadığını kontrol edecek. Daha ne isteyebilirsin ki?Bu sene bana olumlu neler getirecek?

4 Aralık 2022, Pazar
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bugün kendinizden yaşça büyük kişilerle olumlu güç birliği oluşturacak, onların desteğini hissedeceksiniz. Kariyerinizi grup çalışmaları ile destekleyeceksiniz. Keşiflere hazırsınız. Aklınıza esen konularda başarılısınız.

4 Aralık 2022, Pazar
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Başkalarının ihtiyaçlarına öncelik verdiğinizden, bugün takım ruhu içinde olduğunuz açıkça ortada. İş arkadaşlarınız da bunu fark edecek. Bu şekilde devam ederseniz çevrenizde itici güç olarak tanınacaksınız. Ailenizi de ihmal etmeyin; şimdi ihtilafları çözmenin tam zamanı. Çözüme giden yolu açmak sizin için kolay olacak. Aile bağlantılarınız sağlığınız açısından da faydalı olabilir, çünkü kendinizi iyi hissetmediğiniz zamanlarda ailenin verdiği güven ve geleneksel tedaviler hem çok işe yarayacak, hem hoşunuza gidecektir.

4 Aralık 2022, Pazar
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Akrep; bugün ay 08:46’dan 14:37’ye kadar boşlukta olacak. Bu saatlerde yeni işlerle uğraştığınızda sonuçsuz kalacaktır. Önceden planladığınız ve yarım kalan işleri tamamlamak daha verimli bir süreç geçirmenizi sağlayacaktır. Aslında boşa zaman geçirmek için harika zamanlardır. Ay 14:37’den sonra boğa burcuna geçecek. Partner ya da ortakla zaman geçirebilirsiniz.

4 Aralık 2022, Pazar
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Bu aralar hissettiğiniz gerginliği sevdiğiniz insana yansıtmamaya çalışın. Endişe ve kuruntularınızı bu kadar çok büyütmekten de kaçının. Çalışma arkadaşlarınızdan biriyle soğukluk yaşıyorsunuz. O bunu sorun etmiyormuş gibi görünüyor, ama ilginizi arttırırsanız onu ne kadar çok sevindirdiğinizi göreceksiniz.Yatırımlarınızda çok dikkatli davranmalısınız, bazı kayıplar olabilir. Emin olmadığınız girişimlerde bulunmamaya çalışın. Enerjinizi arttıracak doğal yiyeceklere yönelmenizde fayda var.

4 Aralık 2022, Pazar

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
12° 33' 29" R
Ay
Boğa
03° 23' 52" R
Merkür
Yay
26° 44' 20" R
Venüs
Yay
23° 12' 34"
Mars
İkizler
17° 26' 29"
Jüpiter
Balık
29° 00' 01"
Satürn
Kova
20° 05' 53"
Uranüs
Boğa
15° 54' 24"
Neptün
Balık
22° 38' 42"
Plüton
Oğlak
26° 52' 25"
Chiron
Koç
12° 05' 41"
Lilith
Yengeç
26° 05' 58"
True Node
Boğa
13° 14' 32"
Son Güncelleme : 04/12/2022 21:00

Astroloji Gündemi

4 Aralık 2022 Pazar Günlük Astroloji Olayları 4 Aralık 2022, Pazar 4 Aralık 2022 Pazar Günlük Astroloji Olayları Ay Koç burcundaki yolculuğuna devam etmekte... Sabah saatlerinde hem bedensel hem de zihnen oldukça aktifiz...Yine hızlı k... Devamını Oku >>