Akrep Burcu

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım
Kendini Yeniliyorsun Günün Mottosu

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak 2021, Perşembe

Aşk 50%
Para 100%
Sağlık 70%

Bir şeye ne kadar tutunuranız, elinizden o kadar fazla kayma ihtimali olduğunu görebilirsiniz. Birilerinin sözlerini tutacağını her güvendiğinizde, fikir değiştirip farklı yönlere yöneldiler. Şu anda romantik bir ilişki, bir tahterevalli gibi güvensiz. Bu inişli çıkışı durumun sabırla geçmesini bekleyin.

Bugün, hayallerinin gerçekleşmesi açısından iyi bir gün. El atacağınız yaratıcı bir projeniz olabilir. Belki de ticarete atılacaksınız. Ya da zaten çalıştığınız şirketi genişletmeye çalışıyorsunuzdur. Hayali düşünceleriniz ve özenli tavrınız bugün başarılı olacak olmalı. Planlarınız hakkında cesur olun ve onları dinleyecek insanlarla konuşun!

Bugün kendinizi, bir şeyleri yargılarken bulabilirsiniz. Çoğunlukla profesyonel hayatınızla ilgili iki konuda görüşleriniz istenebilir. Bu konuda şu anki gök haritasının size yardım edeceğini bilmelisiniz. Bunu yaparken taraf tutmaya yönelenleriniz olabilir. Sadakatiniz inanılmaz, sevgili Aslan. Fakat yargılama yaparken tarafsız olmalısınız.

Son zamanlarda duygusal hissediyorsun. Bugün bu hissin fantastik bir enerji tarafından silkelenebilir ve ayaklarını yerden kesebilir. Elindeki meselelere farklı bir açıdan bakabilmek için kısa süreliğine de olsa havalanmanda sakınca yok. Güçlü, zorlayıcı enerjiler ise bir projeyle ilgili seni arkana yaslanıp sakinleşmeye ve sorumluluğu bir başkasına devretmeye itiyor.Popüler bir kadın yazar, okumak için can attığınız yeni bir kitap - belki manevi veya metafizik - konular hakkında- yayınlayabilir. Bu kitap, kendi kişisel gelişiminizde önemli bir rol oynayabilir, muhtemelen şu anda insanlara karşı anlayışınız artacak ve etkinlikler gerçekleşecek. Bu meseleleri arkadaşlarınızla tartışarak telefonda biraz zaman geçirebilirsiniz. Günün sonunda başın dönüyor gibi hissedeceksin.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Artık insanların size cevval olmanızı söylemesine gerek kalmayacak. Hatta imparator havalarında ortada dolaşırken Napolyon gibi bile görünebilirsiniz! Ancak her şeyin istediğiniz gibi gitmesine güvenmeyin, zira rüzgar her an yön değiştirebilir ve sizi bekleyen sürprizler olabilir. Ne de olsa imparatorlar bile her şeyi kontrol altında tutamazlar! Bari umalım da günlük burç yorumlarını okumayı unutmasınlar.

21 Ocak 2021, Perşembe
Mynet.com Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet.com Sitesi

Bugün ilişkileriniz ve ortaklıklarınızda kritik konuşmalar, ortak kararlar ve sonuçlanmalar söz konusu olabilir. Özel hayatınızdaki ilişkilerde daha güçlü duygular içerisinde olabilir, ilişkiniz için adımlar atabilir, çaba sarf edebilirsiniz.

21 Ocak 2021, Perşembe
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Gün içerisinde maddi konularda haber alabilirsin. Eline bir miktar para geçebilir. Bu parayı kendin için harcamak isteyeceksin. Kendine vakit ayırmak istediğin için bir kuaförden randevu alabilirsin. Çocuğu olan bir Akrep burcuysan, duygusal iniş çıkışları kaygılarını artırabilir.

21 Ocak 2021, Perşembe
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Kariyeriniz ve aileniz arasında kendinize zaman ayıramıyor olabilirsiniz. Bugünü kendinize ayırarak uzun zamandır yapmadığınız bireysel bir aktivite, enerjinizi yükseltmenize yardımcı olacaktır.

21 Ocak 2021, Perşembe
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün ikili ilişkilerinizdeki karşıtlıklarla ilgilenebilirsiniz. Yaşayacağınız olaylarla ilgili denge de kalmak zor olabilir. Sizi uğraştırabilecek konulara karşı dikkatli olmalısınız. Sorumlu olduğunuz işlerinizde paylaşım içinde olabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişileri de organizasyona katmak isteyebilirsiniz. İlerleyen saatlerde eşinizle zaman geçirmek iyi fikir olabilir.

21 Ocak 2021, Perşembe
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Yazmak, duygularınızı yazarak ifade etmek konusunda çok başarılı olacaksınız. Planlarınızı çevrenize de danışarak yürütürseniz net sonuçlar alacaksınız.

21 Ocak 2021, Perşembe
Güneş Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Güneş Gazetesi

Kalabalık bir sosyal ortamda çeşitli fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz. Diğer taraftan kafa karışıklığı yaşayabileceğinizden, ev hayatı ile ilgili kararları biraz zor bir süreç içinde alabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlar seçimleriniz konusunda size alışılmadık fikirler verebilirler.

21 Ocak 2021, Perşembe
Radikal Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Radikal Gazetesi

Gün boyunca ay boşlukta ilerlediğinden çalışma hayatınız, patronlarınız, aile büyükleriniz ve ilişkilerinizle ilgili durağanlık, belirsizlik yaşayabilir, birtakım kararlar almakta zorlanabilirsiniz. Esasen yeni kararlar almamanız gereken ve özellikle ilişkilerinizde anlık olaylara bakarak bir şeylerden vazgeçmemeniz gereken enerjisi durağan bir günde bulunmaktasınız.

21 Ocak 2021, Perşembe
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sizin öncü ruhunuz, işlerin ilerlemesi için tam olarak ihtiyaç duyulan şeydir. Yepyeni bir bölgeyi ilk keşfeden olma şansından daha çok sevdiğiniz bir şey var mı? 

21 Ocak 2021, Perşembe
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Olayların iç yüzünü merak ederken, çevre bağlantılarınızı sistemli bir şekilde yürütmekten yanasınız. Arkadaşlarınızla sağlam ilişkiler içinde olacaksınız. Duygularınızı yoğun yaşadığınız için, yaratıcılığınız hızlanıyor.

21 Ocak 2021, Perşembe
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Partneriniz ile birlikte bolca gülüp eğleneceğiniz, harika bir gün geçireceksiniz. İş yerinizdeki meslektaşlarınızdan çok değerli ipuçları öğreneceksiniz. Hayatınızdaki fazlalıklardan bir an önce kurtulmaya çalışın.

21 Ocak 2021, Perşembe
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Aşk hayatınızla ilgili isteklerinizin arttığı bir dönem, fakat sevdiğinizi fazla zorlamayın. Bugün fantezilerinizi gerçekleştirmek için elinize ilginç fırsatlar geçebilir fakat gerilimli davranmaktan kaçının. Kaçamak aşklardan da uzak durun. Yeniteklifleri alabilir ya da işinizde değişiklikler olabilir. Bu durum kararsız kalmanıza sebep olabileceği gibi, işinizde kendinizi iyi ifade edebilir yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Bugün parasal konularda riske girmemenizde fayda var.

21 Ocak 2021, Perşembe

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Astroloji Gündemi

Mars-uranüs Kavuşuyor, Paranıza Pulunuza Dikkat! 21 Ocak 2021, Perşembe Mars-uranüs Kavuşuyor, Paranıza Pulunuza Dikkat! Oldukça hareketli ve heyecanlı günlere giriş yapıyoruz. Zira gökyüzünün savaşçısı Mars ile isyanlar ve devrimlerin semboliği... Devamını Oku >>