Akrep Burcu

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım
Kararlısın Günün Mottosu

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Eylül 2021, Çarşamba

Aşk 80%
Para 80%
Sağlık 90%

Bugün, manevi yönden, entelektüel güce ve inanca sahip muhtemelen bir erkek sizi çok etkileyebilir. Bu kişi, dürüstlük denince akla ilk gelen kişi. Onunla karşılaşmanız, bir iyilik yapmanız ya da belki de bir hayır kurumuna kendinizi yürekten adamanız için ilham kaynağı olacak.

Bugün insanlarla çok fazla etkileşime girebilirsiniz. Telefon görüşmeleri yapmakla, meslektaşlarınızla önemli projeler hakkında sohbet etmekle ve müşterilerle ilgilenmekle meşgul olabilirsiniz. Dudaklarınız yorulacak kadar konuşmakla meşgul olabilirsiniz! Yazma veya e-posta gönderme gibi özel, sessiz işler için muhtemelen en iyi gün değil. Ancak network oluşturma ve pazarlık için harika bir gün.

Bugün sözleşme imzalamak ya da büyük alımlar yapmak için uygun bir gün değil. Bir markete gidin, tabii ki bonfile deüil hamburger alın. Paranızı güvende tutun ve biriktirdiklerinizden istifade edin. Bugün hiç bir şey hakkında görüşme yapmayın. Teklif kulağa ne kadar iyi gelirse gelsin, pazarlık ne kadar zorlayıcı olursa olsun siz yolunuza bakın.

Kişisel bir ilişkide, bir miktar pazarlık söz konusu olabilir. Günün enerjisi sabırsızlık ve huzursuzluk hislerini uyandırabilir. Romantik partnerinle fikir ayrılıkları yaşayabilirsin. Bu küçük duygusal kıvılcımın büyük çapta bir patlamaya dönüşmesine izin verme. Olaya daha objektif bakmaya çalış. Sevgi dolu ve destekleyici bir şekilde iletişim kurarsanız, ortak noktayı bulacaksınız. Bu da huzurlu bir zamanı beraberinde getirecek!Hayat size muhteşem bir tren yolculuğu gibi görünebilir. Düzenli ve temiz tutmak için gayret gösterdiğiniz bu trende kendinize ait küçük bir kompartımanınız var. Yemekli vagona yakın olmanız kadar yanınızda bulunanlar da önemli. Ancak kendi küçük dünyanıza çok fazla kapılmayın ve gözünüz daima trenin güzergahı üzerinde olsun.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün ne yapsanız içinizin rahat etmediği günlerden biri olabilir. İçiniz kıpır kıpır ve sürekli hareket halindesiniz ama aynı zamanda asıl ihtiyaç duyduğunuz şey huzur ve sükunet içinde dinlenmek. Maalesef bunu yapmanız pek kolay değil, çünkü bir türlü yerinizde duramamanız kafa dinlemeye odaklanmanızı zorlaştırıyor. Siz yine de elinizden geleni yapın.

22 Eylül 2021, Çarşamba
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün gece saatlerinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunayın etkileriyle ilahi adalet durumlarıyla karşılaşabilirsiniz. Nasibiniz ve kısmetiniz farklı alanlarda önünüze gelebilir. Akışı ve şartları zorlamadan kaderin size sunduğunu kabul etme gerekliliği doğabilir.

21 Eylül 2021, Salı
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Hayatında ters giden konulara odaklanmak isteyebilir, yolunda gitmeyen konuların üzerine yoğunlaşabilirsin. Değiştirmek istediklerini gerçekleştirmek için kararlısın. Güneş, hava burcunda konumlanmaya başlıyor. Hayallerin için aradığın cesareti bulacaksın. Yurt dışı planların varsa ilk adımları atmaya karar verebilirsin. Sana iyi gelmeyen ortamlarda bulunmak istemeyeceksin.

22 Eylül 2021, Çarşamba
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Aşk hayatınızda sosyal çevreniz ile yanılgılar içerisinde olduğunuzu fark ediyorsunuz. Birlikte ortak gruplar içerisinde yeni sınırlar oluşturacaksınız. Hem arkadaşlık hem aşk bağı kurmak kendinizi daha güvende hissetmenizi sağlıyor.

21 Eylül 2021, Salı
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Çalışma hayatınızda yaşanabilecek kazalara karşı dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Aldığınız sorumluluklarınız için fedakâr hissedebilirsiniz. Tamamlanması gereken işler için çalışma arkadaşlarınızla birlikte planlama yapabilirsiniz. İş hayatınızda gelene destekleri göz ardı etmemeye çalışın. Sosyal konulara zaman ayırın.

21 Eylül 2021, Salı
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Manevi konular, inançlar ve dualar gibi konulara yönelebilir, manevi inanışlarınız hususunda sorgulama ve anlamaya yönelebilirsiniz.

21 Eylül 2021, Salı
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bazen bazı kişisel alışkanlıklar konusunda katı olabilirsiniz. Her zaman aynı yiyecekleri yiyor veya belirli egersizleri yapıyor olabilirsiniz. Ama şu anda, vücudun biraz değişiklik istiyor! Beslenme şeklinizi değiştirirseniz daha iyi hissedeceksiniz. Eğer et yemiyorsanız, o zaman proteinlere yüklenin. Çok fazla et yiyorsanız, bir süreliğine vejetaryen yaşam sürün. Vücut sisteminiz için şu anda sert bir değişiklik iyi gelebilir.

21 Eylül 2021, Salı
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugün özel biriyle olan iletişiminiz etrafınızdakilerin de dikkatini çekebilir. Bir sohbetin size katkılarıyla, yeni düşünce ve hayallere yönelebilirsiniz. Etkileşim ve ilişki kurmanın yeni yollarına açık olmak bugün başarının anahtarı gibi görünüyor.

21 Eylül 2021, Salı
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Grup çalışmalarından zevk aldığınız için, çevrenizde yaratıcı kişilerle birlikte olmaktan hoşlanıyorsunuz. Partnerinizden alacağınız destek önemli olacak. Orijinal fikirli kişilerin sağlayacağı motivasyon olumlu etkileyecek.

22 Eylül 2021, Çarşamba
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Çevrenizden biriyle yapacağınız konuşmalar sayesinde işinizle ilgili ileriye dönük birtakım planlar yapacaksınız. Bu konuşma sizin için çok yararlı olacak. İş yerinde karşılaşacağınız sorunları büyük tartışmalara yol açmadan sonuçlandırmaya çalışın.

22 Eylül 2021, Çarşamba
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Kişisel paylaşımlarınız konusunda daha dengeli olmaya çalışın. Gerekli olduğunu düşündüğünüz adımları atarken biraz daha sabırlı olmanız gerektiğini de unutmayın. Sorunların ve sıkıntıların son bulması için elinizden gelenin en iyisine ihtiyaç duyabilirsiniz. Karmaşadan uzak durmayı başarabildiğiniz sürece her şeyin daha iyiye gitme ihtimali var.

21 Eylül 2021, Salı
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Beraber olduğunuz kişinin düzelmesini beklemek için koyduğunuz zamanı sürekli uzatmamalısınız. Önünüze kadar gelen fırsatları kullanabilmeniz için kendinize şans tanıyın. Mesleğinizi geliştirmek için yeni düşünceler üretebilirsiniz. Gerçekleri sakin bir şekilde değerlendirmeniz ve bazı sorunlarınızdan kurtulmanız için önemli fırsatlarınız olacak. Sahip olduğunuz şeylerin değerini bilin. Büyük borçlara girip gereksiz alışverişlerden kaçınmanız, harcamaları biraz daha kısmanız gerekiyor.

21 Eylül 2021, Salı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Başak
29° 16' 46" R
Ay
Koç
11° 54' 28" R
Merkür
Terazi
24° 08' 09" R
Venüs
Akrep
12° 48' 49" R
Mars
Terazi
04° 34' 23" R
Jüpiter
Kova
23° 26' 45" R
Satürn
Kova
07° 10' 41" R
Uranüs
Boğa
14° 21' 27"
Neptün
Balık
21° 34' 29"
Plüton
Oğlak
24° 21' 57"
Chiron
Koç
11° 10' 17"
Lilith
İkizler
07° 16' 40"
True Node
İkizler
03° 43' 52"
Son Güncelleme : 22/09/2021 04:40

Astroloji Gündemi

02:54’te Ay - Güneş Karşıt Açı Kesinleştirecek 21 Eylül 2021, Salı 02:54’te Ay - Güneş Karşıt Açı Kesinleştirecek Saat yaklaşık 03:00’ te Balık burcunda gerçekleşen dolunay; duygularımızı en üst seviyede yaşayacağımız, bol bol rüya göreceğ... Devamını Oku >>