Akrep Burcu

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım
Kişisel Alanına Müdahale İstemiyorsun Günün Mottosu

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2022, Perşembe

Aşk 90%
Para 60%
Sağlık 100%

Karşına çıkacak biri hakkında daha çok düşünmeye başlayabilirsin bugün. Bu insanla daha çok konuşma şansı elde etmen de olası. Yeni bir aşka dair beklentiler kurman da olası. Bir şeylere zaman tanıman gerekebilir.

İşyerinizde önemli birisiyle çok ileri boyutta bir sürtüşmeniz var. Bunuhayatınızın en temel problemi olarak görüyorsunuz. Bu problem sizin genelilişkilerinizi olumsuzluğa doğru götürebilir.

Yeni fikirler konusunda üretken olduğunu göreceksin bugün. Bu fikirleriimkanlarına dönüştürmek için çalışman gerekecek ama. Uygun programlar yaptıktan sonra hayata geçirmek için çalışmak ilerisi için iyi olabilir..

Olumlu halini korumak için girişimlerin olacak bugün. Keyif aldığın egzersizler yaparak gün içinde aktif olmak isteyebilirsin mesela. Açık havada daha çok zaman geçirmek nefes alış verişini rahatlatabilir..

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

İş konusunda yeni kararlar alıp peşinden gitmek isteyebilirsin bugün. Hayatına yeni bir yön vermek ve bunu yeni bir işle desteklemek önem kazanabilir. Yapacağın planları bu işin getirilerine göre planlamak işe daha makul yaklaşmanı sağlayabilir bugün.

7 Temmuz 2022, Perşembe
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Olumsuz duyguların önüne geçmeyi başaramazsanız 24 saat boyunca sizin enerjinizi düşürecek. Haklısınız ama yine de kızgınlığınızı bir kenara bırakın. Negatif duyguların sizi ele geçirmesine müsaade etmeyin. Dünyada yükselmek istiyorsanız, olumlu bir tutum şarttır.

6 Temmuz 2022, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Sağlıklı yaşam senin için günün ilk maddesi. Beslenme konusunda diyetisyeninin verdiği listeye bire bir uyacaksın. Bugün, kendinle ilgili derin düşünceler içindesin. Duygusal anlamda kendini iyi hissetmek için kişisel özgürlüğünü de sağlamak isteyeceksin. Eğer kardeşi olan bir Akrep burcuysan, kardeşine sorumlulukları hatırlatman gerekebilir.

7 Temmuz 2022, Perşembe
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Taşınma işlemlerinizin resmi kanallar üzerindeki işleriyle ilgilenebilirsiniz. Trafikte, toplu taşımada dalgınlık ve yorgunluktan kaynaklanan sorunlar yaşanabilir. Her şeyi daha esnek bir hayat kurmak adına yaptığınızı düşünerek sakin kalmalısınız. Dil çalışmaları yaparken yabancı filmler izlemek size aynı zamanda kafanızı boşaltma imkanı da verebilir.

7 Temmuz 2022, Perşembe
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün sizi ikileme ve belirsizliğe sürükleyen pek çok konu olmasına rağmen kendinizi toparlamaya çalışın. Daha sistemli ve kontrollü olduğunuzda eldeki işleri halledebilme şansınız var. Geçmişte yaşananların üzerinde durarak hatalarınıza göz atabilirsiniz. Gizli kapaklı işlere dahil olmayın. Çalışma koşullarının getirdiği sorumluluklara rağmen, geri planda verimli işler çıkarabilirsiniz.

7 Temmuz 2022, Perşembe
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Kapanmamış konular tekrar gündeme gelebilir. Kendinizi tekrar çemberinde hissedebilir farklı kişilerle de benzer deneyimler yaşadığınızı görebilirsiniz.

6 Temmuz 2022, Çarşamba
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Hazır olsanız da olmasanız da artık harekete geçme vakti geldi. Sonsuz tereddütler deryası bir burcun insanısınız ve bazen harekete geçebilmeniz için sizi birinin kuvvetlice itmesi gerekiyor. Kendinizi pek hazır hissetmediğiniz bir ilişki için bugün bu tarz bir itme söz konusu. Hazırlıksız olduğunuz için kendinizi huzursuz hissediyorsunuz fakat her şeyi kontrol edemeyeceğinizi anlamanın vakti geldi. Ayrıca, birinin ya da bir şeyleri değişmesinin iyi bir şey olduğunu kabul etmelisiniz.

7 Temmuz 2022, Perşembe
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevilen biriyle bir macera harika bir fikir olabilir! Rutininiz aynı eski sıkıcı şeyler gibi geliyorsa, aksi takdirde hayat ne kadar sorunsuz ilerliyor olursa olsun, bu ilişkinize sıkıcılık getiriyor olabilir. Bu bir aile üyesi, bir arkadaş veya hatta önemli bir kişi olabilir. Bu kişi sizin için kim olursa olsun, şimdi onunla anılar biriktirdiğinizden emin olmalısınız.

7 Temmuz 2022, Perşembe
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Arzularınıza gem vuramazsınız. İsteklerinizi gerçekleştirmelisiniz. Kendinizi sessizce savunan bir yapınız var. Düşündüğünüz şeyleri birlikte çalıştığınız kişiler bile çözemiyor. Bugün işinize pozitif yaklaşmalısınız.

7 Temmuz 2022, Perşembe
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Fiziksel ve zihinsel açıdan kendinizi zinde ve tamamen huzurlu hissediyorsunuz. Yaptığınız işten keyif alıyorsunuz ve bu deneyimleri en yakınınızdaki kişilerle paylaşmak istiyorsunuz. Bu, etrafınızdakiler için oldukça cazip ve cesaret verici; eski ve yeni ilişkileri eşit derecede güçlendirmeye yardımcı oluyor. Ayrıca size, kendinizden pek emin olmadığınız zamanlarda ihtiyacınız olan desteği de sunacak.

7 Temmuz 2022, Perşembe
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Akrep; bugün kendinizi duygusal olarak yalnız hissedebilirsiniz ama maddi açıdan güzel destekler alabilirsiniz. Partnerle ise derin bağ kurabilirsiniz. Aile ve evinizle ilgili kalıcı ve uzun vadeli kararlar alabilirsiniz. Aile büyükleri ise size destek olacaktır.

7 Temmuz 2022, Perşembe
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Üst düzeyde olan görev bilinciniz ile başarılı olacaksınız. Küçük detaylar her zaman olabilecek ayrıntılardır. Önemli olan sonuçlandırmanızdır. İkna savaşları vereceğiniz bugün, karşı tarafın yaratıcı yönlerini ortaya çıkaracak ve olayları kendi lehinize çekeceksiniz.

7 Temmuz 2022, Perşembe

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
15° 02' 52" R
Ay
Terazi
15° 51' 37" R
Merkür
Yengeç
03° 46' 13" R
Venüs
İkizler
16° 53' 17"
Mars
Boğa
01° 20' 00"
Jüpiter
Koç
07° 57' 30"
Satürn
Kova
24° 26' 19"
Uranüs
Boğa
17° 59' 02"
Neptün
Balık
25° 25' 17"
Plüton
Oğlak
27° 39' 41"
Chiron
Koç
16° 21' 58"
Lilith
Yengeç
09° 16' 07"
True Node
Boğa
20° 56' 06"
Son Güncelleme : 07/07/2022 06:50

Astroloji Gündemi

7 Temmuz 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 7 Temmuz 2022, Perşembe 7 Temmuz 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Güne biraz gergin uyansak bile hemen ardından moralimizi düzeltecek gelişmeler yaşayabiliriz. Sevdiklerimizle keyifli sohbetl... Devamını Oku >>