Başak Burcu

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül
Bir süredir partnerinizin duygularına dair şüpheleriniz var ama Ocak ayında size gerçekten de değer verdiğinin farkına varacaksınız Ocak 2021 Mottosu

Başak Burcu Aylık Burç Yorumu

Ocak 2021

Başak Burcu

Sevgili Başak burçları ve yükselen burcu Başak olanlar, bazı gerçekler ortaya çıkıyor ve bunların zaferini kazanıyorsunuz.

2021 yılına girerken, kendinizi ve birçok zorluğu aştığınız 2020 yılındaki tamamlanma enerjinizle eski döngünüzü bitirip yeni bir döngüye hazırlık yaparak giriyorsunuz.

6 Ocak'ta Mars'ın Boğa burcuna geçişi ile korkularınızı sonlandırıyor ve hayata umutla bakmaya başlıyorsunuz. 6 aydır yaşadığınız kaybetme korkusu yüzünden özgürce harekete edemediniz. Bu da dönüşümü tam anlamıyla yaşamanıza engel oldu. Yalnızlığa sürüklendiğiniz zamanlar geride kaldı, artık her şeyin üstesinden geldiniz ve bundan sonra da gelebileceksiniz.

8 Ocak'ta Merkür'ün Kova burcu geçişi ile çalışma hayatınızda özgür bir düşünce yapısına kavuşuyorsunuz. Bilimsel verilerin ışığında hareket etmeniz günlük rutinlerinize yeni bir boyut kazandıracak ve bu da zamana ve kendinize daha iyi yatırım yapmanızı sağlayacaktır. Süreç yorucu olabilir ama finalinde buna değdiğini görebilirsiniz. Çünkü artık hiçbir emeğiniz karşılıksız kalmayacak.

13 Ocak'ta Oğlak burcunda gerçekleşecek yeniay ile kendinizi ifade etme şeklinize odaklanabilir, Plüton'un da katkılarıyla tutumlarınız ve ortaya koyduklarınızla ilgili tepeden tırnağa bir değişik yapabilirsiniz.  Görünenden ziyade görünmeyenin yaşayacağı bir değişim, en çok sizin fark edeceğiniz ve yine en çok sizi mutlu edecek bir şekilde gelecek.

İş hayatınızda büyük bir hazırlık içine giriyorsunuz. Farklı bir başlangıç ya da var olan durumunuzu iyileştirecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Titizliğiniz ve pratikliğiniz bu süreci yönetmenizde size yardımcı olacaktır.  İnanç ve yaşam hedeflerinize yeni bir rota belirleyebilirsiniz. Yeni bir eğitim, dil konusunda çalışmalar söz konusu olabilir.

28 Ocak'ta Aslan burcunda gerçekleşecek dolunay, 2021 yılının yeni başladığını size anlatmak için geliyor. Tamamlanan ve yeniden başlayan her şey için destek bulabileceksiniz. Sağlıklı ve güzel bir ay dileriz.

Motivasyon sözü: 'Hayatı size geldiği gibi kabul etmeli ve ondan en iyisini ortaya çıkarmalısınız.' Yann Martel

Ocak 2021

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Astroloji Gündemi

Mars-uranüs Kavuşuyor, Paranıza Pulunuza Dikkat! 21 Ocak 2021, Perşembe Mars-uranüs Kavuşuyor, Paranıza Pulunuza Dikkat! Oldukça hareketli ve heyecanlı günlere giriş yapıyoruz. Zira gökyüzünün savaşçısı Mars ile isyanlar ve devrimlerin semboliği... Devamını Oku >>