Başak Burcu

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül
Düşüncelerin Değişiyor Günün Mottosu

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Ocak 2022, Salı

Aşk 100%
Para 80%
Sağlık 80%

Romantik bir durum hakkında karar verirken oldukça ikilemde kalabilirsiniz. Şu anki ilişkinizde nasıl bir yol izleyeceğinizle ilgili kendinize sorular soruyor olabilirsiniz. Olası tüm senaryolarla kendinizi bunaltmayın. Her seferinde bir adım atın. En ufak sözü ve haraketi ne kadar irdelerseniz o kadar kendinizi çılgına çevirirsiniz. Boşa dolanıp durmayın. Sorunlarla yüzleşin.

Bugün yıldızların size öğretecek bir şeyi var. Muhtemelen, son zamanlarda hayatta kalmak için elinizden geleni yaptığını hissediyorsunuz - gerçekte çabalarınız tutarsız olsa da. Asıl motivasyonunuz, sıkı çalışmalarınızın bir ödülü olarak maaşınıza zam müjdesi almak. Ama bugün, aniden izlediğiniz yolun bundan ne kadar uzakta olduğunun farkına varabilirsiniz. Başkalarının size değer vermesini istiyorsanız, önce kendinize değer vermelisiniz!

Bugün, dışarı çıkmak ve biraz egzersiz yapma isteği arasında gidip gelebilirsiniz, ya da sandalyenizde kıvrılmak ve yarım bıraktığınız kitabı okumaya koyulmak arasında. İkisini de yapmamanız için gerçekten bir neden yok. Dışarı çıkın, enerjik bir yürüyüş yapın ve döndüğünüzde en sevdiğiniz kitabı okumaya başlayın. Önemli olan, bir şeyi yapmak için diğerinden vazgeçmek değil, ikisi arasındaki dengeyi kurabilmek. Haydi başlayın!

Doğruluk anlayışın bugün oldukça güçlü ve acı verici bir durumdan kolay yolla kurtulmaya çalışmak tercih edeceğin bir yol olmayacak gibi duruyor. Çünkü onurun buna izin vermeyecek. Eğer bir şey yapacağına söz verdiysen, sözünü tutman gereken şey her ne kadar zor olsa da, yine de yapacaksın. Aferin sana. Doğruluk bir insanın sahip olabileceği en önemli özelliklerden birisidir.Kendinizi yarışmalar ve gelecek için düşündüğünüz olası hedefler hakkında düşünürken bulabilirsiniz. Hayal etmek size iyi gelebilir. Çocukken neler düşlerdiniz? Ne olmak isterdiniz? Peki şimdiki hayatınızda o düşlediklerinize yakın bir yerde misiniz? Eğer değilseniz, sizin için bunun bir sakıncası var mı? Biraz ara verin ve üzerinde düşünülmeleri gerekiyorsa eğer, bunları düşünün, işleri olması gerektiği yere geri koyun.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Finansal anlamda kazanç elde etmek adına daha fazla şeye odaklanabilirsin. Karşına doğru fırsatlar çıkabilir. Bunları iyi değerlendirerek kendini güvence altına alman olası.

18 Ocak 2022, Salı
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Gün içerisinde hayat döngüsünde üstlediğiniz sorumluluklar ve geçmişten gelen konuların enerjisi bugünün gündem maddelerini oluşturacak. Geçmişinizde yüzleşmek ve üzerini kapattığınız sorunlara çözüm üretmek için yeni bir dönemin kapısından içeri adım attığınızı fark edeceksiniz. Fazlasıyla yoğun bir tempo sizleri bekliyor, yeni kararlar vermeden önce durumu derinlemesine değerlendirmelisiniz. İsteklerinizin karşılığını alamamak sizleri yormaya başlayacak, ilerleyeceğiniz yolla ilgili daha hareketli ve aktif olacaksınız. Çevrenizdeki kişilerle etkin bir iletişim içerisinde olacağınız bir güne hazırlıklı olun. Bu iletişim sırasında yaşayacağınız yanlış anlaşılmalar sonraki günlerde kendiliğinden çözülecek.

17 Ocak 2022, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Sosyal hayatını gözlemlemen, çevrendekilerin tavırlarını sorgulamanı tetikleyebilir. Samimiyet konusundaki düşüncelerin farklılaşacak. Güney Ay düğümü ve kuzey Ay Düğümü sabit burca taşınıyor. Eğer devam eden bir ilişkin varsa, ilişkindeki sorunları geride bırakacağını işaret ediyor gökyüzü. Geleceğin ile ilgili önemli kararlar almak isteyebilirsin.

18 Ocak 2022, Salı
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Artık dış dünyaya kendinizi doğru yansıtmanın çok da önemli olmadığını kavrayacaksınız. Bu yüzden çevreniz ile ilişkinize biraz ara verebilir ve kendi iç dünyanıza yönelebilirsiniz. Bu içe dönüş sizi daha güçlü bir şekilde çevrenize geri kazandıracaktır.

17 Ocak 2022, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Gelecek beklentileriniz konusunda hassas olduğunuz bir gündesiniz. Yapmak istediğiniz yolculuklar üzerinde daha fazla düşünebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konular üzerine daha fazla düşebilir, koruma içgüdüsüyle yaklaşabilirsiniz. Uğraştığınız konuları netleştirmek isteyebilirsiniz. Akşam için arkadaşlarınızla sosyal ortamlarda vakit geçirmek isteyebilirsiniz.

17 Ocak 2022, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Duygusal hissetmeyeceğiniz bugünlerde partneriniz sizden beklediği ilgiyi göremeyebilir. Oldukça çetin bir görevhayatınızda karşınıza çıkabilir.

17 Ocak 2022, Pazartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Kendinizi biraz ihtiyatlı hissediyorsanız, çok endişelenmeyin. Sizin için bir Başak olarak, bu, zaman zaman çok güvendiğiniz veya bir işe girerken dikkat etmeyi unuttuğunuz bir şey olabilir. Yaptığınız her şeyde biraz dikkatli olmak sizi güvende tutar. Bu ilişkiler ve fiziksel güvenliğiniz ile ilgili. Daha akıllıca seçim yapmanıza yardımcı olacak şeylere biraz daha fazla düşünce ve zaman ayırmayı düşünün.

17 Ocak 2022, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Eğlenmeye çalışmak, şu anda düşündüğünüzden daha karmaşık olabilir, çünkü size neyin neşe getirdiğine dair fikirlerinizin artık geçersiz olduğunu keşfedebilirsiniz. Zamanla değişmiş olduğunuzdan, eski şeylerde ısrarcı olmak yerine şu an hayatınıza uygun olan yeni hobiler edinmeye çalışın Birlikte anlam ifade eden bir tutkunun peşinden gitmek, ilişkilerinizi güçlendirmek için harika bir fırsat olacağından, başkalarını size katılmaya davet etmekten korkmayın.

17 Ocak 2022, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Yaratıcılığınız konusunda engel tanımıyor ve kendinizi ifade edecek çalışmaları tercih ediyorsunuz. Duygusal ve sosyal ilişkilerinizde hareketlenmeler söz konusu olacak. Olumlu destek alıyorsunuz. Enerjiniz yüksek seyrediyor.

18 Ocak 2022, Salı
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Karşınıza çıkacak belirsizliklere karşı nasıl bir tavır alacağınıza karar vermelisiniz. Şu anda aleyhinize işleyen eski düşünce tarzınızdan vazgeçmekte zorlanıyorsunuz. Ancak engellerden kolayca kurtulabilmek için esnek ve açık davranmaya çalışın. Kendinizi çok zorlarsanız sağlığınız zarar görebilir.

18 Ocak 2022, Salı
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sosyal çevrenizdeki insanlarla bir araya geleceğiniz etkinliklere, davetlere katılabilirsiniz. Ancak grup içerisinde bazı gerginlikler, tartışmalar çıkması mümkün. Sosyal çevrenizde yavaş yavaş bir değişim başlıyor.

17 Ocak 2022, Pazartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Partnerinizle aranızdaki ilişkiler biraz gergin olabilir. Ona karşı daha ilgili ve anlayışlı davranmaya çalışın. Sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. Fakat, sizin anlayış göstermeniz gerekiyor. İş hayatınız yorucu. Bu yorgunluğu işyerinizdeki sıcak insan ilişkileriyle azaltmaya çalışın. Önümüzdeki günlerde küçük bir unutkanlık bazı işlerin aksamasına yol açabilir. Güvenilir bilgilerle yaptığınız bir yatırım ciddi tehlike altında. Çok geç kalmadan paranızı nasıl ellere bıraktığınızı araştırın.

17 Ocak 2022, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Oğlak
27° 56' 39" R
Ay
Yengeç
29° 02' 38" R
Merkür
Kova
09° 04' 33" R
Venüs
Oğlak
13° 40' 52" R
Mars
Yay
25° 20' 14"
Jüpiter
Balık
04° 05' 20"
Satürn
Kova
13° 50' 03"
Uranüs
Boğa
10° 49' 07"
Neptün
Balık
21° 02' 13"
Plüton
Oğlak
26° 29' 40"
Chiron
Koç
08° 49' 43"
Lilith
İkizler
20° 21' 23"
True Node
İkizler
00° 07' 48"
Son Güncelleme : 18/01/2022 05:10

Astroloji Gündemi

17 Ocak 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 17 Ocak 2022, Pazartesi 17 Ocak 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Yengeç burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Sabah saatlerinden itibaren hassas, alıngan ama bir o kadar da sev... Devamını Oku >>