Başak Burcu

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül
Yeniliklere Açıksın Günün Mottosu

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Haziran 2023, Cumartesi

Aşk 100%
Para 90%
Sağlık 70%

Sevdiğin kişi ile aranda bazı sırlar oluşabilir. Birbirinize güvenmediğiniz için değil belki ancak birbirinizin kalbini kırmamak için sakladıklarınız olabilir. Bugün birbirinize karşı dürüst olmanız daha iyi bir seçenek olacak.

Önünüzde nezaket ve anlayış dolu bir gün var. Evinizin çetrefilli işlerini bir kenara bırakıp, kariyer planlarınızı biraz daha kolaylaştıracaksınız ve bu sayede kendinizi evdeki zorunluluklara adayabileceksiniz. Eviniz, aileniz veortağınız şu anda hayatınızda en önemli konulardır. Onlara daha fazla dikkat etmek (kendinize dikkat ettiğiniz gibi) sizin için son derece faydalı olacaktır; muhtemelen biraz dinlenmeye ihtiyacınız var.

Maddi konularda düşünmek ve yeni stratejiler geliştirmek için güzel bir gün. Bugün eyleme geçmek yerine bazı şeylerin planlarını yapabilir ve düşünebilirsin. Harekete geçmeden önce dikkatle düşünmek, para kaybetmenin önüne geçecek.

Bugün duygusal hissedebileceğin bir gün. Bu duygusallığın sebebi zihinsel olarak yorgun düşmen olabilir. Bazı konuları kendi içinde çözmek için kendine zaman tanımalısın bugün. Zihinsel yorgunluğu üstünden atmak için kendine karşı nazik olman gerekecek.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün etrafına karşı daha nazik olman gerekebilir. Bazı konularda yargılayıcı olmamalı ve sadece gözlem yapmalısın. Fikirlerini hemen ifade etmekten daha sonra pişman olabilirsin. O yüzden bol bol gözlem yapmak ve fikirlerini paylaşmamak daha iyi olacak senin için.

3 Haziran 2023, Cumartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Başak burçları, bugün yaşadığınız bazı tereddütleri aşmak için daha kesin adımlar atmaya karar vereceksiniz. Gerçek dünyanın kaousuyla ve hayalleriniz arasında sıkışıp kaldığınız bir dönemdesiniz. Karar vermek konusunda gerginlikler yaşıyorsunuz ve bu durum kendinizi ifade etmenizi de engelliyor.

3 Haziran 2023, Cumartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Yapacağın işler konusunda hızlı gelişmeler yaşanabilir. Gün içinde söyleşi gibi bilgi verilen aktivitelere katılabilir, öğretici platformlarda kişisel gelişim türünden konularda bilgi alışverişi yapabilirsin. Analitik düşünme yeteneklerini kullanarak sorunları çözebilir, verimliliği artırabilir ve düzenli bir şekilde ilerleyebilirsin. Aynı zamanda, sağlığınla ilgili konulara da dikkat etmek ve kendine iyi bakmak önemli olabilir.

3 Haziran 2023, Cumartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

İş planı ve hayat koşullarınız noktasında bazı düşünceleriniz netleşebilir. Bu da size ilerlemeniz gereken asıl yolu gösterecektir. Yakaladığınız sakin ve sürekli bir düzenin istikrarını sağlamak için faydalı işleri ve fikirleri kullanmayı öğrenin.

3 Haziran 2023, Cumartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün ev ya da ailenizle ilgili değişiklikler dikkat çekiyor. Yeni bir değerlendirme yapma ihtiyacındasınız.

3 Haziran 2023, Cumartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Özgürlüğünüzün 3. şahıslar ve konuşmalar etkisi ile kısıtlandığını hissedebilirsiniz. Kendi kararınızı alma aksiyonuna ve hakkına sahip olduğunuzu hatırlatın.

3 Haziran 2023, Cumartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Etrafındaki insanların senin hakkını vermemesi konusunda kendini üzmemelisin bugün. Onlar vermiyorsa sen hakkının peşine düşmelisin. Yeni planlarla birlikte önüne bakmaya devam etmelisin o yüzden. Azim ve kararlılık, genel olarak hak ettiğini almana yardımcı olacak.

3 Haziran 2023, Cumartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sonsuzluk aynasında sıkışıp kalmış gibi hissediyorsanız biraz durun. Yaşam kaynağınızı bulmak için gerekirse bir şeylerden vazgeçebilirsiniz. Kuru kalabalığın çıkardığı gürültüyü kesecek ve kendi hayatınızda adım atacak cesarete sahip olun. Seçimlerinizin geleceğin korkularından veya geçmişinizin hatalarından ziyade neşe ve tutkudan kaynaklanmasına izin verin. Farklı bir yol yaratmaktan başka yapabileceğiniz bir şey olmadığını anladığınızda, geçmişe gitmek, işlerin daha olumlu yönlere gitmesi için gerekli adımları atmanızı engeller. Kendinize daha iyi bir yaşam borçlu olduğunuzu unutmayın.

3 Haziran 2023, Cumartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Yollardan beklediğiniz duygusal haberlerin gecikmesi, canınızın sıkılmasına neden olacaktır. İsteklerinizde ileriye yönelik bir artış gözlenecek. Aşkta sakin bir dönem bitiyor... Artık daha fazla gezmek isteyeceksiniz.

3 Haziran 2023, Cumartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Şu sıralar hiçbir işiniz yolunda gitmiyor, ama yaklaşımınızı değiştirirseniz isteklerinize daha hızlı kavuşabileceksiniz. Başkalarının görüşlerinin faydalı olduğunu göreceksiniz. Özel hayatınızda her türlü sorunla karşılaşabilirsiniz. Böyle durumlarda kendi bakış açınız konusunda açık ve net davranın. Sağlığınız daha iyi olabilirdi. Yaşam tarzınızı değiştirme konusunu düşünün, ama kendinize de çok yüklenmeyin.

3 Haziran 2023, Cumartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Başak; bugün ev, aile yapınız ön plana çıkabilir. Sağlığınıza özen göstermenizi tavsiye ediyorum. Rüyalarınız mesajcı olabilir. Gününüz şahane geçsin.

3 Haziran 2023, Cumartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Arkadaş çevrenizde aktif bir gün içindesiniz ve sıra dışı konulara ilgi duyan kişilerle bir arada olacaksınız. Arkadaşlarınızın sunacağı tekliflere hayır demeyin. Kendinizden genç insanlarla bir arada olmanın zevkini yaşayacaksınız.

3 Haziran 2023, Cumartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
12° 57' 13" R
Ay
Yay
08° 09' 32" R
Merkür
Boğa
19° 05' 53"
Venüs
Yengeç
28° 17' 39"
Mars
Aslan
08° 09' 08"
Jüpiter
Boğa
03° 59' 33"
Satürn
Balık
07° 03' 02"
Uranüs
Boğa
20° 21' 15"
Neptün
Balık
27° 29' 20"
Plüton
Kova
00° 07' 07"
Chiron
Koç
18° 56' 09"
Lilith
Aslan
16° 23' 01"
True Node
Boğa
03° 32' 13"
Son Güncelleme : 03/06/2023 22:00

Astroloji Gündemi

3 Haziran 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 3 Haziran 2023, Cumartesi 3 Haziran 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Akrep burcunda ilerleyen gergin ve yorgun Ay saat 03:51’de son açısını Venüs ile son açısını kurduktan sonra sabah 08:04’e de... Devamını Oku >>