Başak Burcu

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül
Geçmişi Özlüyorsunuz Günün Mottosu

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Ekim 2023, Salı

Aşk 70%
Para 80%
Sağlık 80%

Bugün, aşk ve ilişki hayatınızda duygularınızı ifade ederken ufak tefek sorunlar yaşanabilir. Birlikte olduğunuz kişiyle aranızda ne kadar sorun varsa üstesinden gelmeye çalışmalısınız. Sakin davranmaya ihtiyacınız olan bir süreçten geçiyorsunuz.

Başarıya ulaşmanızı sağlayacak yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Sakin davranmanız gereken bir süreçten geçiyorsunuz. Üzerinizdeki anlamsız baskıdan kurtulmayı başardığınız sürece her şey daha da iyiye gitmeye başlayacaktır.

Parasal kaynakların yönetimi konusunda daha temkinli olmalısınız. Şartlar ne kadar karmaşık olsa da üstesinden gelebileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Kendinizi zorlayıcı durumların içinde bulduğunuzda durup bekleyin. Gerçek bir çözüm için sağlıklı düşünmeye, ayrımları iyi yapmaya ihtiyacınız olacaktır. Feragat etmek bir şeyin size dönmesini istemediğiniz anlamına gelir; özellikle işinizle ilgili olup dönmeyince üzüleceğiniz her şeyi ölçerek hareket etmenizde fayda var.

3 Ekim 2023, Salı
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Başak burçları, bugün, maddi konular ve finansal planlama üzerine odaklanabilirsiniz. Harcamalarınızı gözden geçirin ve tasarruf stratejileri oluşturun. Maddi hedeflerinize odaklanın.

2 Ekim 2023, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

İlişkisi yeni bitmiş bir Başak burcuysanız, eski sevgilinizi özlediğinizi hissedebilirsiniz. Eski sevgilinizi sosyal medya üzerinden gizlice takip edebilirsiniz. Online alışveriş sitelerinden alışveriş yapacaksanız eğer, dikkatli olmalısınız. Güvenlikle ilgili birtakım problemlerle karşılaşabilirsiniz. Hayatınıza tek başınıza yön vermek istediğiniz için, etrafınıza karşı ketum davranabilirsiniz. Kalp kırmamaya özen göstermelisiniz.

3 Ekim 2023, Salı
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Sağlıklı yaşamak, zamanı daha iyi kullanmak konusunda yüzde yüz uyacağınız bir programla mümkün olmayabilir. Uyamadığınız durumlarda kendinize alternatifler oluşturmak yerine çevrenizi bu konuda suçlamamalısınız. Kimsenin sizin işinize karışmasını istemiyorken kendi kendinize birilerini dahil etmeye çalışmayın, bugün toparlanın.

2 Ekim 2023, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün hayatınıza yenilik katmak isteyebilirsiniz. Farklı konularda bilginizi arttırmak için ilgi duyduğunuz alanlarda araştırmak yapmak isteyebilirsiniz. Bu konularda fikirlerinizi paylaşmak için arkadaşlarınızla görüşmek size iyi gelebilir. İlerleyen saatlerde iletişimde olduğunuz kişilerle planlarınızı doğru idare etmeniz gerekebilir.

2 Ekim 2023, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bugünlerde konfor arayışınız devam edebilir. Bu durumda konfor alanınızdan çıkmakta ve yenilikleri denemekte zorluk çekebilirsiniz.

2 Ekim 2023, Pazartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Her şeyi kontrol etmeye çalışmak seni gereksiz yere yoracak. Olayları doğal akışına bırakmak senin için daha iyi olabilir. İşlerin kendiliğinden hallolması, kendine zaman ayırmanı sağlayacak. Bu sayede yeni şeyleri inceleme şansı bulabilirsin.

2 Ekim 2023, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Başak, bugün doğal cesaretinizi, keşfetme ve öğrenme arzunuzu ortaya çıkararak geçiriyor. Ruhunuzu güçlendiren faaliyetlere ve odak noktalarına yer açıyorsunuz. Yine de bugün iş, finans ve pratik meselelerle ilgili sorunları çözmek için iyi bir enerjiniz var. Planlama, yapılandırma ve tekrar eden kalıpları görmek artık daha kolay bir hale geliyor. Aslında finansal veya ticari bir konuda avantaj elde edebilirsiniz ve ilginç bir şekilde, görünmeyen bir konumdan çok şey başarabilirsiniz. İşinizi halletmenin zamanı geldi ve bunu sessizce ama verimli bir şekilde yapacaksınız.

2 Ekim 2023, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Çevre ilişkilerini en iyi kullanan biri olarak, sizi anlamak her zaman mümkün olmuyor. Bugün derin duyguların kişisi olarak bazen olayları fazla kafaya takıyorsunuz. Her kelimenin altında farklı bir anlam aramanız hata, biliyorsunuz.

3 Ekim 2023, Salı
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

İnsanlarla iyi ilişkiler kurmada şu sıralar özellikle başarılısınız. Çekim gücünüz yüksek ve dört bir taraftan geleceğinize olumlu etkileri olacak bağlantılar yağıyor. Bu kişilere sadece işinize yarayabilecekleri için değil, insan olarak da değer verdiğinizden emin olun.

3 Ekim 2023, Salı
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Merkür Neptün açısı altında enerjiniz de düşüklük hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerde kolay kararlar almamaya ve temkinli adımlar atmaya dikkat etmelisiniz.

2 Ekim 2023, Pazartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Hayatınızın aslında hiç fark etmediğiniz ölçüde maddi ve manevi zenginliklerle donatılmış olduğunu görebileceğiniz, farklı deneyimler yaşamaya hazır olun. Ailenizin yaşantınızda daha önemli olacağı bir devreye giriyorsunuz. Düşük bir motivasyonla güne başlamış olmanız, işlerinizin zamanında bitmesini engelleyebilir. Yakın gördüğünüzarkadaşlarınızın desteğini almamanız için hiç bir neden yok. Bir dostunuza kefil olmanız istenebilir, uzak durun yine sorunlar yaşayabilirsiniz.

2 Ekim 2023, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
09° 35' 01" R
Ay
Boğa
27° 54' 48" R
Merkür
Başak
26° 36' 32" R
Venüs
Aslan
25° 07' 49" R
Mars
Terazi
23° 52' 35" R
Jüpiter
Boğa
14° 15' 17" R
Satürn
Balık
01° 22' 08"
Uranüs
Boğa
22° 35' 05"
Neptün
Balık
25° 54' 02"
Plüton
Oğlak
27° 54' 25"
Chiron
Koç
18° 03' 03"
Lilith
Aslan
29° 56' 44"
True Node
Koç
24° 55' 31"
Son Güncelleme : 03/10/2023 04:20

Astroloji Gündemi

2 Ekim 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 2 Ekim 2023, Pazartesi 2 Ekim 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Akrep burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Sabah saat sekiz civarında Ay’ ın Akrep burcuna geçmesiyle birlikte... Devamını Oku >>