Başak Burcu

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül
Çevreni Genişletiyorsun Günün Mottosu

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2022, Perşembe

Aşk 60%
Para 60%
Sağlık 60%

Sevdiğin insanla daha çok zaman geçirmek isteyebilirsin bugün. Programını buna göre değiştirip yeni etkinlikler planlayabilirsin. Aşka zaman ayırmak genel olarak sana daha iyi gelecek.

Elinizdeki görevlere odaklanmak için kendinizi arkadaşlarınızı cesaretlendirmeniz gerekebilir. Havadaki enerji insanları etrafta dolanıp dalga geçmesi ve şakalar yapması konusunda kandırabilir. Pozitif ve sıcak enerji iyi bir şeydir, ancak işlerin de hallolması gerekiyor! Lider olan sizseniz, diğerlerini yönlendirici bazı yollarla motive etmeye çalışın. Onlara ne kadar iyi biryaptıklarını ve bir sonraki başarılarını dört gözle beklediğinizi söyleyin.

Bugünkonularında daha seçici davranman gerekebilir. Her önüne gelen konuya zaman ayırmak gereksiz olabilir zira. Daha seçici ve detaycı bir tavırla çok daha fazlasına odaklanabilirsin. Maddi konuları daha özenle ele alabileceksin.

Kendini daha canlı hissetmek için daha istekli olabilirsin. Alışkanlıklarında küçük değişiklikler yaparak işe başlayabilirsin hatta. Yeni egzersiz programları denemek, sınırları biraz zorlamak sana daha iyi gelecek.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Ev işleri konusunda gereğinden fazla endişelenmemelisin bugün. Önlemlerini aldıktan sonra gerisini uzmanlara bırakmak senin için daha iyi olabilir. Kalan zamanı kendin için değerlendirmek isteyebilirsin. Kendini zorlamaman en iyisi.

7 Temmuz 2022, Perşembe
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Haritanızın kariyer alanındaki Venüs, beğeninize göre çok aşındırıcı olan meslektaşlarınızla başa çıkmanıza yardımcı olacaktır. Sinirlerini bozan şeyleri ne kadar çok yaparlarsa, senin için o kadar çok sinir bozucu olacak. Dikkate almamaya çalışın, gülümseyin ve sık sık gülümseyin.

6 Temmuz 2022, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Ailesiyle yaşayan bir Başak burcuysan, kişisel alanınla ilgili konular gündeme gelebilir. Özel alanına müdahale edilmesi, ailenle tartışmalara yol açabilir. Ortak ilgi alanlarına sahip olduğun kişiler ile vakit geçirmek sana huzur veriyor. Yeni insanlar, farklı bağlantılar hayatına dahil olabilir. Mutfakta geçireceğin vakitte ufak tefek kazalara dikkat!

7 Temmuz 2022, Perşembe
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Kendinizi farklı bir yere ait gibi hissedebilirsiniz. Bunun psikolojik bir düşünce olarak kalmaması, cesaretlenip yapabileceklerinize bağlı olabilir. Daha dışa dönük biri olmaya gayret etmek ya da kendinizi öncelikli hale getirecek konuları araştırmak iyi bir başlangıç olacaktır.

7 Temmuz 2022, Perşembe
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün elinizdeki nakit miktarını korumalı, kendi keyifleriniz için yapacağınız harcamalara dikkat etmelisiniz. Geciken ödemelerin gündeme gelmesi ile planlarınız aniden değişebilir. Çalışma kapasiteniz ve emek verilmesi gereken değişik fırsatlar kazançlarınızı olumlu yönde etkileyebilir. Bu günlerde yatırım planlarınız varsa bir an önce harekete geçmelisiniz.

7 Temmuz 2022, Perşembe
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bugünlerde maddiyat ve finanse konularında iyice düşünmeniz gerekiyor. Karar almadan önce aile büyükleriniz ya da tecrübeli kişilere danışabilirsiniz.

7 Temmuz 2022, Perşembe
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Hayatınızın üzerinde güneş açması olası görünüyor. Son zamanlarda işler biraz bulutlu olduğundan olumlu ve neşeli tavrınızı korumakta zorlanmış olabilirsiniz. Bugün alacağınız haberler moralinizi düzeltecek ve muhtemelen sizi bekleyen güzel günleri hatırlatacak. Başkaları biraz yorgun ve gergin hissedebilir, ancak siz durumun olumlu taraflarını görebilmeli ve değerini bilmelisiniz.

7 Temmuz 2022, Perşembe
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Şimdi sosyal hayatınızı genişletmek daha kolay ve sorunsuz olmalı. Hayat sizi farklı yönlere çekerken arkadaşlar gelir ve gider, ancak artık hayatınızda kalan boş sosyal alanları doldurmanın zamanı gelmiş olabilir. Her zaman yalnız olmanız gerekmiyor ve bazı aktivitelerin birlikte yapılması için bazı insanlara ihtiyaç var. Hâlihazırda sahip olduğunuz bir arkadaşınız aracılığıyla biriyle tanışıp tanışamayacağınıza bakın ya da dışarı çıkıp kendi başınıza eğlenceli bir şeyler yapın. Orada yeni biriyle tanışabilirsiniz!

7 Temmuz 2022, Perşembe
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Çevrenizin davranışlarındaki farklılığı hissettiğiniz halde anlamak istemiyorsunuz. Sevdiğiniz kişiyi aramanın tam sırası. O, bir süredir sizden haber bekliyor. Yoğuntemponuz sizi yorgun düşürüyor ve olumsuz etkiliyor.

7 Temmuz 2022, Perşembe
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bu dönemi aileniz ve akrabalarınızla bağlarınızı güçlendirmek için kullanın. Akraba ilişkilerinize göstereceğiniz ihtimam, herkes tarafından sevinç ve memnuniyetle karşılanacak. Aile içinde eskiden kalan düşmanlıklar varsa, bunları çözmek için son derece uygun bir zamandasınız.

7 Temmuz 2022, Perşembe
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Başak; bugün maddi kaynaklar, para konularında çalışma hayatınızdaki otoriteden destek görebilirsiniz ve kalıcı maddi kaynaklarınızı olumlu etkileyen kararlar alınabilir. Ayrıca kariyer hayatınızda kadınlardan da destek görebilirsiniz.

7 Temmuz 2022, Perşembe
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Arzuladığınız yeni oluşumları, yaşama geçireceksiniz. Fikir almayı denemeli ve daha cesur olmalısınız. Bugün, görüşmek istediğiniz dostlarınızla bir araya gelecek ve ortak aktiviteleri paylaşacak olmanız, sizi motive edecek.

7 Temmuz 2022, Perşembe

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
15° 06' 03" R
Ay
Terazi
16° 35' 29" R
Merkür
Yengeç
03° 52' 59" R
Venüs
İkizler
16° 57' 17"
Mars
Boğa
01° 22' 20"
Jüpiter
Koç
07° 57' 44"
Satürn
Kova
24° 26' 10"
Uranüs
Boğa
17° 59' 09"
Neptün
Balık
25° 25' 16"
Plüton
Oğlak
27° 39' 37"
Chiron
Koç
16° 21' 60"
Lilith
Yengeç
09° 16' 29"
True Node
Boğa
20° 56' 06"
Son Güncelleme : 07/07/2022 08:10

Astroloji Gündemi

7 Temmuz 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 7 Temmuz 2022, Perşembe 7 Temmuz 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Güne biraz gergin uyansak bile hemen ardından moralimizi düzeltecek gelişmeler yaşayabiliriz. Sevdiklerimizle keyifli sohbetl... Devamını Oku >>