Başak Burcu

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül
Geleceğini Şekillendiriyorsun Günün Mottosu

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

15 Temmuz 2024, Pazartesi

Aşk 100%
Para 60%
Sağlık 90%

Kendinizi köşeye sıkışmış hissedecek olsanız da üstesinden gelebilirsiniz. Odak noktanızı biraz olsun değiştirmeye çalışın. İlişkinize daha farklı şekilde yaklaşmanız gerekebilir.

Daha sabırlı olmalısınız. Olumsuzlukların son bulması için ne gerekiyorsa onu yapmalısınız.

Maddi koşullar değişim gösterecek. Genel olarak istediklerinize ulaşmayı başarabileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Kendinizi yalan radarı gibi hissettiğiniz bir gün olabilir. Bunları yakalamaya çalışmak, kendi zamanınızı kendiniz için kullanmanızı engelleyecektir. Haklı olduğunuz konular önünüze zaten gelecektir; bugünü sakince kitap okumaya veya dinlenmeye ayırmanız daha faydalıdır.

15 Temmuz 2024, Pazartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Tabii ki! Başak burcuna mensup olanlar için bugün, ilişkilerinizde daha anlayışlı ve sabırlı olmanız gerekebilir. Yakın çevrenizdeki insanların ihtiyaçlarına daha fazla kulak vermek ve empati göstermek sizi daha olumlu bir noktaya taşıyabilir. İş hayatınızda detaylara daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir, verdiğiniz kararları iyice analiz etmekte fayda var. Sağlık konularına biraz daha özen göstererek günlük rutinlerinizi düzenlemek enerjinizi yükseltebilir. Hayırlı bir gün geçirmeniz dileğiyle!

15 Temmuz 2024, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Çalışan bir Başak burcuysan, ideallerini daha keskin bir şekilde belirlemek isteyebilirsin. Boşanma sürecinde olan bir Başak burcuysan, yakın çevrenin sürekli yorum ve yönlendirme yapmaya çalışmaları seni olumsuz bir ruh haline sürükleyebilir. Ailendeki bazı genç bireylerin şaşırtıcı olaylara karıştığını öğrenebilirsin.

15 Temmuz 2024, Pazartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Elinizi uzattığınız insanların size farklı zamanlarda getirileri olabilir. Bu bazen bir ödül şeklinde bazen de bir korunmayla mümkündür. Yaşadığınız zorlukların, hayal kırıklıklarının ardından size bunları unutturacak bir haber, bir dost gelebilir. 

15 Temmuz 2024, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Yakın çevrenizdeki konular gündeminizi meşgul edebilir. Bugün arkadaşlarınızla birlikte bol sohbetli bir gün geçirebilirsiniz. Keyif aldığınız şeylere zaman ayırabilirsiniz. Harcamalarınızda abartıya kaçmamaya çalışın. Duygusal konulara yoğunlaşabilirsiniz. İş hayatınızda yön vermek istediğiniz konularda destek görebilirsiniz.

15 Temmuz 2024, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Herkesin sizlerle sırrını paylaşmasını isteyebilir ancak yine de başkalarına o şansı tanımayabilirsiniz. Başkalarına karşı anlayışlı olmanız sizi daha sakin yapacaktır.

15 Temmuz 2024, Pazartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bazı şeylere kafayı takabilirsin bugün. Ancak bu durumun sana fayda sağlamadığını görmen gerekecek. Bazı konuları takıntı haline getirmen sana kötü bir etki olarak yansıyabilir bugün.

15 Temmuz 2024, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Başak, bugün sizi ilerlemekten alıkoyan küçük şüpheler veya belirsiz endişeler olabilir ancak işleri yoluna koymak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabilir. Birisi yakın zamanda yaptığınız seçimler hakkında size soğuk davranıyor olabilir veya derin bir nefes alıp beklemeniz daha iyi olabileceği halde bir sorunu veya ilişki meselesini çözmeniz için biraz baskı hissedebilirsiniz. En iyi sonuçlar için, yanlış şeyler söyleme eğilimi olabileceğinden, işleri adım adım yapmayı hedefleyin. Özgüvende geçici bir düşüş, kendinizle ve ihtiyaçlarınızla daha çok temas kurmanıza yol açabilir. Bir ilişkideki duygular veya destek konusunda kafanızın karışık olması mümkündür ve eğer öyleyse, cesur bir hareket yapmaktan kaçınmak mantıklıdır.

15 Temmuz 2024, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Her zaman belli standart dahilinde davranarak, hedeflerinize akıllıca yaklaşıyorsunuz. Araştırmacı yönünüzü, geçmiş deneyimlerinizle birleştirecek yeni olaylar gündeme gelecektir. Biraz sabırlı olmayı öğrenmelisiniz.

15 Temmuz 2024, Pazartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün aile bağlarını güçlendirecek bir tavır içinde olacaksınız. Aileniz bu tavrınızı memnuniyetle kabul edecek ve planlarınızı sağlam bir şekilde destekleyecek. İlişkilerinizin pekişmesi aşk hayatınıza da yansıyor. Sevdiğiniz kişiyle çok daha yakınlaşabilirsiniz! Bu durumdan uzun ve kalıcı bir ilişki doğabilir.

15 Temmuz 2024, Pazartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Başak; bugün yakın çevre, eğitim, seyahat konularıyla ilgili şanslı olacaksınız.

15 Temmuz 2024, Pazartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Olaylara yüzeysel bir bakış açısı getirmek istemediğiniz için, çevrenizle kişisel çarpışmalar yaşayabilirsiniz. Değişimlerin meydana getirdiği çatışmalardan oluşan bir yaşam tarzı gündemde.Takıntılarınızın sizi yönlendirmesine izin vermeyin.

15 Temmuz 2024, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
23° 44' 59" R
Ay
Akrep
13° 56' 49" R
Merkür
Aslan
19° 43' 30" R
Venüs
Aslan
05° 01' 39" R
Mars
Boğa
26° 27' 12"
Jüpiter
İkizler
11° 18' 35"
Satürn
Balık
19° 13' 02"
Uranüs
Boğa
26° 19' 52"
Neptün
Balık
29° 53' 01"
Plüton
Kova
01° 02' 47"
Chiron
Koç
23° 28' 59"
Lilith
Terazi
01° 48' 54"
True Node
Koç
09° 58' 11"
Son Güncelleme : 15/07/2024 21:30

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>