Başak Burcu

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül
Güzel Haberler Söz Konusu Günün Mottosu

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Aralık 2022, Cuma

Aşk 60%
Para 100%
Sağlık 60%

Tanışacağın bir insan sayesinde aşka daha farklı bakabilirsin. Aşk konusunda kendini yalnız bırakmaktan kaçınman için iyi bir fırsat bu. Değişiklik yapmak sana iyi gelebilir. Bu insanla geçireceğin zaman aşk konusunda gelişmene yardımcı olacak.

İstediğiniz çok özel görüşme için bugün bir fırsatınız olabilir. Çok gönülden çalışıyorsunuz. İlişkilerdeki pürüzler ve kazancınızdan duyduğunuz memnuniyetsizlik, hiçbiri sizi frenleyemiyor.

Bugünkonusunda daha güncel olmaya özen göstermelisin. Değişen durumlara uyum sağlamak kendini güçlü hissetmene yardımcı olacak çünkü. Programını bu şekilde güncellemek gücünü korumana da vesile olabilir.

Yeni şeyler öğrenmek kendini iyi hissetmene yardım edebilir bugün. Sınırları aşmak bu yeni öğrendiklerin sayesinde mümkün olacak. Egzersize daha çok özen göstermek isteyebilirsin o yüzden. Kendini yenilemek için istekli olman gerek.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün sinirlerine daha çok hakim olman gerekebilir. Yanındaki insanları ani tepkilerle üzmemeli, bunları üstüne almamalısın. Kırıcı olmamak için de iletişim konusunda daha dikkatli olman gerekebilir. Bir süre yalnız kalmak sana daha iyi gelebilir o yüzden.

9 Aralık 2022, Cuma
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Düşüncelerinizde her zaman mantıklı olduğunuzu düşünmeyi seviyorsunuz ancak yaklaşan dolunay, düşüncelerinizi bir arada tutmanızı zorlaştırıyor. Kendinize, dünyada ters gidiyormuş gibi görünen her şeyin aslında o kadar da önemli olmadığını söylemeye devam edin.

7 Aralık 2022, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Evine yapılan sürpriz ziyaret seni rahatsız edebilir. Fakat bu durumu belli etmiyorsun. Evinde daha çok yalnız vakit geçirmeyi seviyorsun. Eğer ailende bir kişin sağlık sonuçlarını bekliyorsan, güzel haberler alman söz konusu. İlişkisi olan bir Başak burcuysan, sevgilinin bazı konularda kısıtlayıcı davranması aranızda tartışmalara yol açabilir.

9 Aralık 2022, Cuma
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

İlişkinizde konuşulmayan konular varsa ya da önünüze bilmediğiniz bazı konular geldiyse bunları gözardı etmemelisiniz. Dikkat etmeniz gereken detaylar olabilir. Hem kendi iç huzurunuz hem de gidişatınız için olaylara mantıklı bir çerçeveden bakmalısınız.

8 Aralık 2022, Perşembe
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün gündeminiz ortaklıklar ve ikili ilişkiler açısından yoğun olacak. Kişisel konularınızın önüne geçen bu şartları dikkatle izlemenizde fayda var. Yeni önerilerin ışığında pek çok açıdan kazanlı çıkacağınız söylenebilir. Ancak aşırı eleştirel yanlarınız bu dönem her tür ilişkinizi zorlayabilir. Biraz esnek olmanız gereken bu süreci gerçekçi bir gözle görmelisiniz.

8 Aralık 2022, Perşembe
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Yeni projeler gündemenizde olabilir. Çok yoğun bir sürece gireceğiniz için bunalma hissedebilirsiniz, başarılı olduğunuzda bunun keyfini sürebileceksiniz.

7 Aralık 2022, Çarşamba
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Çevrende olanları kontrol etmek yerine kendini akışa bırakmak daha iyi olacak. Çok güç gerektirecek bir çaba içine girip kaygı ve stres yaşamaktansa olayları akışına bırakmak daha iyi olacak. Bu sayede hayattan daha çok zevk alabileceksin.

8 Aralık 2022, Perşembe
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Normalde kendinize öncelik vermeseniz bile, gerçekten ne istediğinizi düşünmek için bugünü değerlendirin ve onun peşinden gidin. Bu özellikle yaratıcı bir dönemdir, bu nedenle arzularınızı ifade etmek ve benzersiz yönünüzü serbest bırakmak gerçekten etkileyici ve ilham verici projelere yol açabilir. Attığınız her adım size misliyle geri dönecek.

8 Aralık 2022, Perşembe
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Maddi sorunların gündemi kapsamasıyla düşünceleriniz allak bullak olabilir. Beklenmeyen harcamalar karşısında sinirlenmeyin. Parayla ilgili konuları erteleyin. Çözüm bekleyen ödemeleriniz için gerekli şartları oluşturun.

9 Aralık 2022, Cuma
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Şu sıralar planlarınız pek yolunda gitmiyor. Belki de değiştiremeyeceğiniz şeyleri kabullenmeniz gerekiyor. Ama hayal kırıklığınızın sizi kösteklemesine izin vermeyin, bilakis önünüzdeki hedeflere odaklanın. Ulaşmanız biraz daha uzun sürse bile, azim ve sebatla hedefinize mutlaka ulaşacaksınız.

9 Aralık 2022, Cuma
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Başak; kariyer vehayatınızda bazı sorunlar, anlaşmazlıklar ve söylentiler içinde kalabilirsiniz. Bundan dolayı tartışma ve anlaşmazlıklar artabilir. Aldanma, kandırılma gibi durumlar gerçekleşebilir.

8 Aralık 2022, Perşembe
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sevgilinizin sizi anlamadığını düşünüyorsunuz. İhtiyaçlarınızı açıkça anlatma ve tartışma yolunu seçin. Her ikiniz içinde uyumlu olan bir planı uygulamaya koymalısınız. İş yerinizde özgür olma ve yaratıcılığınıza izin verilmesini istiyorsunuz. Ancak istekleriniz gerçekleşmediğinde de çabuk öfkelenebilirsiniz. Kendiniziyerinizde güvende hissetmemekle ilgili duygularınız da oluşabilir. Bugün bir harcama konusunda kararsızlık yaşayabilirsiniz

8 Aralık 2022, Perşembe

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
16° 51' 50" R
Ay
İkizler
25° 59' 27" R
Merkür
Oğlak
03° 04' 32" R
Venüs
Yay
28° 31' 59" R
Mars
İkizler
15° 48' 24"
Jüpiter
Balık
29° 11' 18"
Satürn
Kova
20° 24' 02"
Uranüs
Boğa
15° 45' 35"
Neptün
Balık
22° 39' 08"
Plüton
Oğlak
26° 58' 60"
Chiron
Koç
12° 01' 52"
Lilith
Yengeç
26° 34' 28"
True Node
Boğa
13° 05' 08"
Son Güncelleme : 09/12/2022 02:50

Astroloji Gündemi

8 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 8 Aralık 2022, Perşembe 8 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Bugün saat 07:08’ de İkizler burcunun 16 derecesinde Marsiyen bir dolunay gerçekleşiyor. Önümüzdeki onbeş gün boyunca gündemi... Devamını Oku >>