Başak Burcu

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül
Sorumluluk Sahibisin Günün Mottosu

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak 2021, Perşembe

Aşk 50%
Para 60%
Sağlık 50%

Bir yanınız hiç büyümemiş! İçinizdeki çocuğu koruyor ve eğlenceli tarafınızın hep canlı kalmasını seviyorsunuz, bu sizi siz yapan çekiciliğinizin bir parçası. Bugün, bu çocuksu yönünüzü arkadaşlarınız ve ailenizle olan etkileşimlerinizde ortaya çıkabilir. Faturalar ve ipotekler gibi "yetişkin" kaygılarına konsantre olmak zor olabilir. Top oynamak, fıkralar anlatmak veya televizyonda çizgi film izleyerek rahatlamak isteyebilirsiniz.

Bugün, harekete geçmeniz gereken günlerden biri aksi durumda harekete geçirileceksiniz. Amacınıza karşı çalışan inatçı, saldırgan güçler var, ve eğer dikkatli olmazsanız, olayların ortasına kolayca sürüklenebileceğinizi göreceksiniz. İnsanların yanlış dediği şeyler hakkında çok endişelenmeyin. Kendinize ve doğru olduğunu bildiklerinize güvenin.

Bugün kendinizi çok halsiz hissederseniz şaşırmayın. Eskisi kadar seri bir şekilde yeni fikirler üretemeyeceksiniz veya iletişim becerileriniz çoğu zaman olduğu gibi mükemmel olmayacak. Bugün güçlü olacak yönünüz ise konsentrasyonunuz. Bir şeylere her zamankinden daha iyi odaklanabilirsiniz. Eğer dikkatli bir okuma veya araştırma yapmak istiyorsanız, bugün tam da günü. Kolay gelsin!

Son günlerde kendin gibi hissetmiyorsan, içsel bir güç dalgası seni yukarı itecek ve tekrar güçlü ve sağlıklı hissedeceksin. Bitmemiş işlerine bakıp onları bitirmeye karar verebilirsin. Gün sonunda, birçoğunu tamamlamış olacaksındır. Yine de kendin için de vakit ayırmayı unutma. Taze enerjinin keyfini biraz da kendin için çıkar.Plan ve hesap yapma zamanı sona erdi, şimdi silahları kuşanıp hücum etme geçme zamanı. Zırhınız hazır değilse çok yazık, zira üzerinizde pijama dahi diğer birliklerle savaş meydanına atılacaksınız. Kaçınılmaz olanı ne kadar ertelerseniz işiniz o kadar zor olacak. Canınızı dişinize takıp varınızı yoğunuzu ortaya koyarak mücadele edin.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Arkadaşınız olduğunu sandığınız birisinin pek güvenilir olmadığı ortaya çıkabilir bugün. Dört bir yanınızda aldatıldığınıza dair işaretler görebilirsiniz. Birisi sizden bir şeyler saklıyor ya da su katılmamış yalanlar söylüyor olabilir. Hemen birinden şüpheye düşmeyin ancak birisini herhangi bir konuda dikkate almadan önce durumu bütün yönleriyle inceleyin. Zaten böyle yapmak her zaman en iyisidir.

21 Ocak 2021, Perşembe
Mynet.com Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet.com Sitesi

Bugün şaşırtıcı haberler alabilir, radikal kararlar alabilir, kafa karışıklıklarınızdan uzaklaşabilirsiniz. Yaşama ve olaylara somut yanıyla bakabilir, fayda odaklı hareket edebilirsiniz. Yasal süreçler, hak ve adalet konuları gündeminizde olabilir. İş görüşmeleri yapabilirsiniz.

21 Ocak 2021, Perşembe
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Ailenin geçimini sağlamak için birden fazla işte çalışıyor olabilirsin. Bugünlerde yorgunluğunun fazla olduğunu hissedebilirsin. Sevgilisinden yeni ayrılmış bir Başak burcuysan, bir süre yalnız kalmak isteyebilirsin. İkili ilişkilerde inanç ve güven senin için çok önemli, bu değerlerini sarsanları hayatından çıkarıyorsun.

21 Ocak 2021, Perşembe
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Çalışma alanınızda yalnız hareket etme isteğiniz her zaman kabul görmeyecektir. Paylaşmayı ve tüm yükü tek başınıza sırtlanmamayı öğrenmelisiniz. Bu hem kendiniz için hem de diğer insanların gelişimi ve potansiyeli için önem taşıyor.

21 Ocak 2021, Perşembe
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün kendinizi yeniliklere açık hissedebilirsiniz. Daha fazla şey keşfetmek için yeni başlangıçlar yapmak size iyi gelecektir. Arkadaşlarınızla organizasyon yapabilirsiniz. İş hayatınızda sorumlu olduğunuz konuları toparlamak isteyebilirsiniz. Gün içinde düşüncelerinizi paylaşmak önem kazanabilir. Akışta kalın.

21 Ocak 2021, Perşembe
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bugünlerde sinirlerinizin gerilmesine vesile olacak bazı olaylar ve maddi problemler olabilir. Verimli çalışma performansınız işinizde hızlı dikkat çekebilir.

21 Ocak 2021, Perşembe
Güneş Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Güneş Gazetesi

Birlikte olduğunuz insanın sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. İletişim gücünüz artacağından, kendisiyle bağlantı kurmak zor olmayabilir. Aynı iletişim yeteneğiniz, kalabalık gruplara hitap etmek zorunda kaldığınızda fazla zorlanmamanızı sağlayabilir.

21 Ocak 2021, Perşembe
Radikal Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Radikal Gazetesi

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden hayatınızdaki kadın figürler, anneniz ve eğer siz bir erkekseniz eşinizle ilgili konularda belirsizlik ve durağanlık yaşayabilirsiniz. İlişkilerde yeni kararlar almamanız gereken ve yaşayacağınız her duyguyu normal ve insana özgü olarak kabul etmeniz gereken enerjisi durağan bir günde bulunmaktasınız.

21 Ocak 2021, Perşembe
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Kişiliğinizde bazı inatçı alışkanlıklar köklendi ve bu durum birkaç yıl önceye kıyasla şu anda size uygun olduğundan emin olmadığınız yaşam tarzı seçimlerinde sıkışıp kalmanıza neden oluyor. Bir şeyleri yeniden düşünmek için biraz zaman ayırın.

21 Ocak 2021, Perşembe
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Maddi konularınızın ve karşılıklı iletişimin önemli olduğu bir gün. Olaylara gelişigüzel yorum getirmekten hoşlanmadığınız için; çekimser tavırlarınızın altında, daha iyi kavrama özelliğiniz yatıyor. Finans konularında ketumsunuz.  

21 Ocak 2021, Perşembe
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Partneriniz ile olan ilişkiniz giderek düzelmeye başlıyor. Bugünyerinizdeki arkadaşlarınız ile çok eğleneceksiniz ve ortaya yaratıcı çalışmalar çıkaracaksınız. Kendinizi bir konu hakkında geliştirmek isteyebilirsiniz.

21 Ocak 2021, Perşembe
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Bugün karamsar duygular sizi esir alabilir. Duygularınıza kapılıp partnerinizi zorlamaktan kaçının. Beklentilerinizi anlatabilirsiniz fakat öncelikle kendinizi olumsuz düşüncelerden arındırmalısınız. Üzerinize vazife olmayan işlerin omuzlarınıza yüklediği sorumluluklar, sizi bugünlerde alışılmışın dışında birtakım yoğunluklara sokabilir. Sağlam adımlarla doğru hedeflere yönelmelisiniz. Maddi sorunlarınızı gizlemek yerine, ailenizle paylaşarak çözüme gitmeyi deneyin

21 Ocak 2021, Perşembe

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Astroloji Gündemi

Mars-uranüs Kavuşuyor, Paranıza Pulunuza Dikkat! 21 Ocak 2021, Perşembe Mars-uranüs Kavuşuyor, Paranıza Pulunuza Dikkat! Oldukça hareketli ve heyecanlı günlere giriş yapıyoruz. Zira gökyüzünün savaşçısı Mars ile isyanlar ve devrimlerin semboliği... Devamını Oku >>