Başak Burcu

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

28 Kasım - 5 Aralık

Başak Burcu

Başak ve yükselen Başaklar, gündelik hayatınızın ritmi, koşturmalarınız, angarya bir sürüya da sağlıkla ilgili konular bu haftanın ana konularından olacak. İş hayatınızda halledilmesi gereken bir mevzuyu ele alacak, sorumluluklarınızı bileceksiniz ama bu hafta genelinde 4 gezegen sınır dışı hareketinde ve 24 Kasım’daki Yeniaydan almış olduğunuz etkilerle eviniz, aileniz, yuvanızla ilgili önemli konuşmalar ve tartışmalar içinde olabilirsiniz.

Salı ve Perşembe günleri aile büyüklerinizle bir konunun uzaması, bir konunun tartışmaya dönmesi gibi etkilere dikkat edin. Ev ortamlarınızda gerginliğiniz yüksek olacak. Anne ve babanız arasındaki çekişmeler aynı zamanda kariyer hayatınızdaki sıkıntı ve problemlerin ev hayatınıza yansıması Salı ve Perşembe iyice görünür olabilir. Kadın-erkek ilişkilerinde arayı tutturmak ve sevdiğiniz insanla aynı düşünceleri paylaşmak bu hafta kolay olmayacak. Diğer taraftan aile hayatınız için yapılması gerekenler varsa Çarşamba günü hareketlendirebilirsiniz ya da aile hayatınızda işin içerisinden çıkamadığınız bir konu varsa bu konuyu babanızın kardeşlerine danışarak buradan gelecek güzel fikirlerle çözüme ulaştırmanız söz konusu olabilir.

Bu hafta mümkün olduğunca gerginlikten, agresyondan uzak durmaya çalışın çünkü bu en çok özel hayatınızda ve ev ortamlarınızda olacak. Bu gibi etkileşimlerin insanın en rahat ettiği yerlerde olması kolay rahatlayamayacağınızı da gösterebilir. Hafta sonuna doğru para ile ilgili konular önem kazanırken hafta sonunda harcamalarınızı hızlandırabilirsiniz. Özel hayatınız ve ikili ilişkilerde kendinizi kandırdığınız bazı konular var, işte bu konularla yüzleşmenin de zamanı gelmiş bulunuyor. Hafta sonu sevdiğiniz insanın ya da beraber olduğunuz, evli olduğunuz kişinin bazı noktalarda sizi zorladığını ya da düşündüğünüz gibi hareket etmediğini görme potansiyeliniz yüksek olacak. Yine partnerinizin kariyerinde bir zorlanma ile karşı karşıya olduğunu da fark edebilirsiniz.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
28 Kasım - 5 Aralık

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
12° 32' 38" R
Ay
Boğa
03° 13' 13" R
Merkür
Yay
26° 43' 05" R
Venüs
Yay
23° 11' 31"
Mars
İkizler
17° 26' 48"
Jüpiter
Balık
28° 59' 59"
Satürn
Kova
20° 05' 50"
Uranüs
Boğa
15° 54' 26"
Neptün
Balık
22° 38' 42"
Plüton
Oğlak
26° 52' 24"
Chiron
Koç
12° 05' 42"
Lilith
Yengeç
26° 05' 52"
True Node
Boğa
13° 14' 31"
Son Güncelleme : 04/12/2022 20:40

Astroloji Gündemi

4 Aralık 2022 Pazar Günlük Astroloji Olayları 4 Aralık 2022, Pazar 4 Aralık 2022 Pazar Günlük Astroloji Olayları Ay Koç burcundaki yolculuğuna devam etmekte... Sabah saatlerinde hem bedensel hem de zihnen oldukça aktifiz...Yine hızlı k... Devamını Oku >>