Başak Burcu

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül
İşinizde oldukça verimli bir çalışma düzeniniz var. Deneyimlerinizi ortaya koyun. Cuma günü geçmişte çözülmemiş bir mesele yeniden gündeme gelebilir. Bu sorunu dikkatli bir şekilde çözmeye çalışın. 27 Haziran - 4 Temmuz Mottosu

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

27 Haziran - 4 Temmuz

Başak Burcu

Başak yükselen Başaklar, kariyer,alanlarınız ya da kalabalık ortamlardan gelecek önemli haberlerle haftanızı başlatıyorsunuz. Bu hafta Neptün geri hareketine hazırlanıyor ve sizin ikili ilişkiler ve evlilik alanınızda gerileyecek. Birkaç ay boyunca ilişkilerde hangi noktada hayalperest olduğunuzu, hangi noktada fedakârlıklar yaptığınızı bu Neptün gerilemesinde net bir şekilde göreceksiniz. Aynı zamanda ortaklı işler konusunda da nerede neyi yanlış yaptığınızı da göreceğiniz bir dönem.

Çarşamba günü Yengeç burcunda bir Yeniay gerçekleşecek siz bu Yeniayı sosyal çevre alanlarınızda yaşayacaksınız. Arkadaşlarınız ve çevrenizle ilgili ya da çevresel faktörlerde almanız gereken önemli kararlar varsa (bu yer değişikliği olabilir başka bir yere geçme olabilir, başka bir kulübe yazılma olabilir, her zaman görüştüğünüz sosyal çevrenizden ziyade farklı bir yer olabilir) bunlarla ilgili kafanızda planlar varsa bunları hareketlendirebilirsiniz. Bir lansmanınız, bir tanıtımınız varsa yine bu alanda önemli adımlar devreye girebilir. Arkadaşlarınızla ilgili konularda vermeniz gereken önemli kararlar varsa yine bunları da hareketlendirebilirsiniz.

Kariyer ve meslekle ilgili konular, para ile ilgili konulardan yana Salı ve Çarşamba günleri şansınız yüksek olurken Cumartesi günü ikili ilişkiler ve özel hayatınızda göz önünde olacağız ortamlarda lütfen dikkat edin. Evliyseniz sevdiğiniz insanın ailesiyle olan bağlantılarda bazı hassaslıklar devreye girebilir gerçekçi adımlar atmaya özen gösterin. Mars ve Plüton karesi en çok borsa gibi spekülatif alanda yatırımlarınız varsa dikkat etmeniz gerektiğini size gösterecek. Hafta sonuna denk geldiği için Cuma günü ya da yeni hafta başında bu etkiyi alabilirsiniz. Bu dönem çocuğunuzla ilgili alanda her şey biraz fazla üstünüze gelebilir ve şimdiye kadar hiç çocuğunuza böyle davranmadıysanız bir anda öfke nöbeti ile davranmak durumunda kalabilirsiniz. Hafta sonu en çok bu etkiye dikkat edin. Ne sevdiğinizi üzün ne de sevdiğiniz sizi üzsün.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
27 Haziran - 4 Temmuz

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
06° 23' 54" R
Ay
İkizler
25° 12' 41" R
Merkür
İkizler
17° 10' 29" R
Venüs
İkizler
06° 02' 18"
Mars
Koç
24° 56' 23"
Jüpiter
Koç
07° 12' 60"
Satürn
Kova
24° 49' 29"
Uranüs
Boğa
17° 37' 24"
Neptün
Balık
25° 26' 33"
Plüton
Oğlak
27° 51' 58"
Chiron
Koç
16° 14' 02"
Lilith
Yengeç
08° 15' 26"
True Node
Boğa
21° 51' 19"
Son Güncelleme : 28/06/2022 05:10

Astroloji Gündemi

27 Haziran 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 27 Haziran 2022, Pazartesi 27 Haziran 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Hafta ortasında Yengeç burcunda bir yeniay gerçekleşeceğinden enerjilerin artık kapanış aşamasında olduğu bir haftaya giriş y... Devamını Oku >>