Başak Burcu

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül
Merkür cumartesi gününden itibaren Retro hareketine başlıyor. İşinizde insanların güveninizi suistimal etmemesi için çaba sarf edin. Bazen gereğinden fazla nazik davranabiliyorsunuz! 25 Ocak - 1 Şubat Mottosu

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

25 Ocak - 1 Şubat

Başak Burcu

Kariyer vekonularının aktif olduğu bir hafta başlıyor sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Hafta başında kariyer vealanlarınızdaki halledilmesi gerekenleri hızlı bir şekilde ele alabilirsiniz. Kariyer vehayatınızda aniden hızlı bir telefonun ya da haberin gelmesi, hiç beklenmedik durumların ortaya çıkması söz konusu olabilir.

Salı günü sıkılganlıklarınızın yüksek olacağı gergin bir gün. İş hayatınızda her şey yolunda giderken alacağınız bazı haberler, beraber çalıştığınız insanların ailesiyle yaşadığı bazı sıkıntılar ve problemlerden kaynaklı olarak işlerin sizin üzerinize kalması, sizin çalışmak istemeyişiniz gibi durumlar yaşayabilirsiniz. İş, eğitim, seyahat alanlarınızda elektriği yüksek bir gün yaşayabilirsiniz. İkili ilişkiler ve özel hayatınızla ilgili beklentileriniz çok yüksek. Evlenmeyi düşünüyorsanız, sevdiğiniz insandan bir beklentiniz varsa eşinizin size verdiği sözü tutmasını bekliyorsanız 26 Ocak civarında onun ailesi, sizin ailevi koşullarınız ya da ilişkinize dair konularda bir takım hayal kırıklıkları, belirsizlikler, sıkıntı ve problemler oluşabilir.

Perşembe günü devreye girecek dolunay sizin kadersel alanınızda gerçekleşiyor. Bir olayın iç yüzüyle karşılaşabilirsiniz. İş ya da sağlıkla ilgili konu ve olayları içerebilir. Sağlığınızla ilgili konu ve olaylarda uzun zamandır uğraşıyor olabilirsiniz bunun sonucunu alabilirsiniz. Ya dahayatınızda bazı gerilimler vardır, bu gerilimlerin arkasında yatan sebepleri fark edebilir ve öğrenebilirsiniz. Bu dolunayda sağlığınıza ekstra özen göstermelisiniz.

Cumartesi günü Merkür gerilemesini iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda yaşayacaksınız. 22 şubata kadar sağlığınıza ektra özen göstermeyi ihmal etmeyin. Çalıştığınız insanlarla olan iletişiminizde bir takım sıkıntı ve problemlere açık bir zaman dilimindesiniz. Kendinizi yanlış ifade etme, bir toplantıyı kaçırma, bazı evrakların kaybolması gibi etkilere açık olacaksınız. Eski sağlık problemlerinin de bu dönemde karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Bu dönem yeni bir işe başlamayın, yeni bir projeye dahil olmayın, yeni ortamlarda diğer insanlarla yeniliklere başlamak adına doğru bir zaman dilimi olmayacak.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
25 Ocak - 1 Şubat

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Astroloji Gündemi

İkizler Burcunda Ay Tutulması 0 0000, Salı İkizler Burcunda Ay Tutulması 30 Kasım'da öğle saatlerinde 8 derece İkizler burcunda Ay Tutulması var. Bu tutulma 5 Haziran 2020'de İkizler/Yay aksında... Devamını Oku >>