Başak Burcu

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül
Pazartesi günü işinizde dikkatinizin dağılmaması için çaba sarf edin. Neyse ki cuma günü yıldızlar hesaplarınızı dengelemek ve finansal çözümler bulmak konusunda size yardımcı oluyor.  27 Eylül - 4 Ekim Mottosu

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

27 Eylül - 4 Ekim

Başak Burcu

Başaklar ve yükselen Başaklar, kariyer veplanlarınız bu hafta sizi oldukça hareketli tutabilir ama Merkür sizin yönetici gezegeniniz ve sizin para evinizde geriliyor. O yüzden bu hafta parasal konularda dikkatli adımlar atmanız gerekecek. Herhangi bir yeri yönetiyorsanız, bir işletmeniz varsa ya da herhangi bir yerden para bekliyorsanız bu Merkür gerilemesinde bazı ilişkilerde dengesizlikler, uyumsuzluklar ve bozulmalar görülebilir. 18 Ekim’e kadar parasal konularda dikkatli adımlar atmalısınız. Harcamalarınızın çok olduğunu görebilirsiniz.

İnternet, sosyal medya, dijital platform, bilgisayar sektöründe işleriniz varsa ya da satış, reklam, tanıtım, pazarlama alanlarında çalışıyorsanız bu işlerinizde güzel bağlantılar da bu hafta devrede olacak ama parasal konularda bazı anlaşmazlıklar yaşama olasılığınız da olacak. Yapacağınız işlerde herhangi bir sıkıntı, problemle karşılaşmayacaksınız, hepsini çok güzel bir şekilde ele alacaksınız ama parasal yönden bazı noktalarda karşı tarafla uzlaşmak çok da kolay olmayacak.

Çarşamba ve Perşembe gününün olumlu enerjisinden faydalanabilirsiniz. Önemli ve güçlü insanların işinizle ilgili konularda sizi desteklediğini göreceksiniz. Sağlığınızla ilgili konularda güzel gelişmeler sizi mutlu edebilir. Cuma, Cumartesi günleri dikkatli konuşmakta fayda var. Sevdiğinizle, çocuğunuzla, etrafınızdaki insanlarla iletişimdeyken dilinizin kemiği olsun. Konuşmalarınızla bazıbirliklerinizi bozabilirsiniz. Sonradan da pişman olabilirsiniz. Onun dışında hafta sonu daha çok kendi alanınızda olmak isteyecek birazcık da dinlenmeye vakit ayıracaksınız.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
27 Eylül - 4 Ekim

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
05° 06' 36" R
Ay
İkizler
23° 33' 46" R
Merkür
Terazi
25° 26' 12" R
Venüs
Akrep
19° 31' 14" R
Mars
Terazi
08° 26' 54" R
Jüpiter
Kova
23° 00' 17" R
Satürn
Kova
07° 01' 18" R
Uranüs
Boğa
14° 11' 41"
Neptün
Balık
21° 24' 51"
Plüton
Oğlak
24° 19' 57"
Chiron
Koç
10° 54' 24"
Lilith
İkizler
07° 56' 13"
True Node
İkizler
03° 26' 03"
Son Güncelleme : 28/09/2021 03:32

Astroloji Gündemi

Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor 27 Eylül 2021, Pazartesi Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor Bugün iletişim gezegeni Merkür Terazi burcunda geri hareketine geçiyor... Yani 18 Ekim’e kadar yaklaşık üç hafta boyunca ilet... Devamını Oku >>