Başak Burcu

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

29 Mayıs - 5 Haziran

Başak Burcu

Başak ve yükselen Başaklar haftaya kendi istek ve beklentilerinize odaklanarak giriş yapıyorsunuz. Sağlığınıza, yemenize, içmenize, düzeninize ve bağırsak bölgenize, sindirim, sinir sisteminize dikkat etmeniz gerekiyor. Bu hafta hareketli olacaksınız karşınıza gelen fırsatları hayatınıza almak için harekete geçeceksiniz. Pazartesi öğle saatleri itibariyle 17:50'ye kadar Ay boşlukta olacak. Önemli bazı konular varsa kafanızda tam da Ayın boşlukta olduğu açısız olduğu zamanlar bu konulardan cevap almanız ya da bu konuları bir nihayete erdirmeniz çok da kolay olmaz. Bu yüzden daha çok tamamlanması gereken gündelik işlerin üzerine düşebilirsiniz.

Pazartesi akşam saatleri, Salı ve Çarşamba günleri parasal konularla ilgili olacaksınız. Cebinize giren para, para tahsilatı, kazançlarınız, harcamalarınız önemli olurken Perşembe ve Cuma daha çok yakın çevrenizle yapacağınız planlara odaklanabilirsiniz. Bu hafta enerjinizi doğru kullanamayabilirsiniz. İlişkilerde bazı problemlere açık olabilirsiniz. İlişkinizdeki sorumluluklar karşı tarafın sağlığında yaşanacak bazı olumsuzluklar devreye girebilir ama genel itibariyle Cuma günü Jüpiter'in Kuzey Ay düğümüyle olan bağlantısı önemli fırsatları karşınıza getirecek. Eğitim, seyahat, yurtdışı bağlantılı işler, hukuk, ticaret alanlarında büyük fırsatlar yakalayabilirsiniz. Evinizi taşımak, yer değiştirmek gibi etkileriniz varsa güzel fırsatlı bir dönem olabilir. Kafanızda bir sürü açılım var hayatınızı değiştiriyorsunuz bu değişimlerin bazıları olumlu bazıları olumsuz ama genel itibariyle kendinizi iyi hissediyorsunuz. Cuma günü Jüpiter'in Kuzey Ay düğümüyle kavuşumu iyimserlik havasını, işlerinizde, tanımadığınız ortamlardaki insanlarla bağlantılarınızda, ticari faaliyetlerinizde, seyahatlerinizde sizi mutlu edecek önemli fırsatları da karşınıza getirecek. Daha az tanıdığınız insanlardan yana daha fırsatlı olacaksınız.

Pazar günü Yay burcunda bir Dolunay var bu Dolunay ev, aile ve yuva alanlarınıza odaklanmanızı sağlayacak. Algınızı ailenize çevireceksiniz babanızla, yerleşimle ilgili konular, ailesel yapılması atılması gereken önemli adımlar, ev hayatınızda hareketlilik Dolunayın konularından olabilir. Yine bir yere gidecekseniz tam da bu Dolunay zamanı hazırlıklarınızı yapmak ya da evle alakalı önemli kararların alınması devrede olacak.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
29 Mayıs - 5 Haziran

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
12° 20' 31" R
Ay
Akrep
29° 11' 43" R
Merkür
Boğa
18° 18' 48"
Venüs
Yengeç
27° 40' 36"
Mars
Aslan
07° 46' 50"
Jüpiter
Boğa
03° 51' 24"
Satürn
Balık
07° 02' 08"
Uranüs
Boğa
20° 19' 09"
Neptün
Balık
27° 28' 46"
Plüton
Kova
00° 07' 40"
Chiron
Koç
18° 54' 38"
Lilith
Aslan
16° 18' 43"
True Node
Boğa
03° 34' 35"
Son Güncelleme : 03/06/2023 06:40

Astroloji Gündemi

2 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları 2 Haziran 2023, Cuma 2 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları Ay Akrep burcundaki yolculuğuna devam etmekte...Bir gün öncesi kadar olmasa da sert enerji halen devrede...Ay’ın Merkür ile k... Devamını Oku >>