Başak Burcu

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül
İş hayatınız ve profesyonel girişimlerinizde Mars ve Merkür size destek olmuyor. Çabalarınızda daha ölçülü olun ve kontrolünüzü kaybetmemek için odaklanmaya gayret edin. 24 Ocak - 31 Ocak Mottosu

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

24 Ocak - 31 Ocak

Başak Burcu

Başak ve yükselen Başaklar, bu hafta para alanında dengeyi kurmanız gerekiyor. Alacak verecek dengesi, cebinize giren para, para ile ilgili konularda arabuluculuk görevini üstlenebilirsiniz. Ticari faaliyetleriniz varsa önemli bir işin ya da mevzunun karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Her tür anlaşmazlığı çözümlemek için olumlu bir hafta içerisinde olacaksınız. Salı ve Çarşamba günleri iletişime, yakın çevrenizle yapacağınız işlere kendinizi verirken Perşembe ve Cuma günleri eviniz, yuvanız, aileniz mabediniz olacak. Dinlenmeye karar verebilirsiniz ya da işlerinizi evinizden yönetebilirsiniz.

Pazartesi itibariyle Mars Oğlak burcuna geçiyor, aşk evinizde hareket etmeye başlayacak. Aşk hayatınızda oldukça kararlı oldukça hareketli ve sizi de harekete geçiren bir dönem olabilir. Şimdiye kadar karar veremediğiniz konularda çok hızlı hareket etmek ve kendinizi ortaya koymak isteyebilirsiniz. Çocuğunuz varsa onun hayatını kontrol etmek onun hayatı üzerine baskı kurmak bu dönemde ön plana geçebilir. Ama Mars özellikle Oğlak’ta disipline olmakla çok bağlantılı olduğu için aklınızda spora yazılmak, hobilerinize yönelmek varsa bu dönem bunları rahatlıkla hareketlendireceksiniz.

Çarşamba günü Merkür de aşk evinizde gerilemeye başlayacak, eski aşklar, eski konuşmalar yeniden gündeminize yerleşebilir. Geçmişi anacağınız, anlatacağınız kafanızda büyüteceğiz, bardağın biraz da boş tarafını göreceğiniz kendinizi de güvende hissetmeyeceğiniz bir dönem olabilir. 4 Şubat’a kadar çocuğunuzla ilgili verilecek kararlarda, aşk hayatınıza dair verilmesi gereken önemli kararlarda ya da sanatsal, kreatif işleriniz konusunda dikkatli adımlar atın. Yeniliklerden mümkün olduğunca uzak durun.

Şimdiye kadar sevginizi gösteremediyseniz ya da sevgi göremediyseniz Cumartesi günü Venüs’ün düzelmesi ile beraber sevgiyi, aşkı daha rahat algılayacağınız bir döngü başlıyor. Kafanıza takılan bazı sorular hafta sonu sizi rahatsız ederken, Pazar günü Güneş ve Uranüs arasındaki dik açının devreye girmesiyle gündelik hayatınızın ritminde hızlı birtakım aksiyonlar oluşabilir. Mesela sağlıkla ilgili konularda bu dönem ani kararlar alabilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız bir haber çok çabuk gemileri yakmanıza, çabuk kararlar almanıza ya da hiç düşünmeden hareket etmenize neden olabilir. İş hayatınızda, düzeninizde oluşacak ani, beklenmedik olaylara vereceğiniz tepkiler önemli olacak. Bu tepkilerin hayatınızı altüst etmesine izin vermeyin. Mümkün olduğunca sakin olmaya özen gösterin.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
24 Ocak - 31 Ocak

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
05° 24' 16" R
Ay
Akrep
03° 32' 36" R
Merkür
Kova
00° 51' 20" R
Venüs
Oğlak
11° 23' 51"
Mars
Oğlak
00° 38' 37"
Jüpiter
Balık
05° 42' 47"
Satürn
Kova
14° 41' 56"
Uranüs
Boğa
10° 50' 18"
Neptün
Balık
21° 14' 07"
Plüton
Oğlak
26° 44' 09"
Chiron
Koç
09° 02' 30"
Lilith
İkizler
21° 10' 11"
True Node
Boğa
29° 12' 04"
Son Güncelleme : 25/01/2022 13:10

Astroloji Gündemi

25 Ocak 2022 Salı Günlük Astroloji Olayları 25 Ocak 2022, Salı 25 Ocak 2022 Salı Günlük Astroloji Olayları Sabah erken saatlerde Ay’ ın Akrep burcuna geçmesiyle birlikte hareketli ve sürprizlerle dolu bir güne başlayabiliriz. Bugün... Devamını Oku >>