Başak Burcu

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Başak Burcu Yıllık Burç Yorumu

2024

Başak Burcu

Yıla 3 Ocak tarihine dek sürecek Merkür Retrosu ile başlıyoruz. 11 Ocak tarihi itibariyle aşk, ilişkiler, çocuklarınız, yatırımlarınız ve hobilerinize dair tüm planlamalarınızı kalıcı ve istikrarlı bir şekilde hayata geçirebilirsiniz. Ancak öncesinde kendi merkezinizde olmak ve hayattan daha çok keyif almak için ihtiyacınız olanı göreceksiniz.

Şubat ayında ise özellikle mali kazançlarınız ile ilgili 2023 Ekim – Kasım aylarında başlatılan konuların sonuçlarını görmeye başlayabilirsiniz.

Bu yıl 26 Mayıs tarihine dek; sınırlarınızı aştıkça destekleneceğiniz, hayata bakış açınızı genişleteceğiniz, gelecek planları yapacağınız etkilerde olacaksınız. Eğitim, hukuk, yurt dışı bağlantıları, ticaret, seyahatler alanlarında şanslı olacaksınız. Hayatınıza ufkunuzu genişletecek renkli insanlarla tanışabilirsiniz. Özellikle 21 Nisan tarihi etrafında bu konulara dair beklenmedik güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

26 Mayıs’tan yıl sonuna dek; öncesinde edindiğiniz bilgilerle kariyerinizde parlayacak, bildiklerinizle görünür olacak, başarılar ve yükselişler yaşayacaksınız. Bu süreçte terfi alabilir, evlenebilir, daha çok tanınabilirsiniz. Bu etkileri en çok 6 Haziran tarihinden itibaren 1 ay boyunca görebilirsiniz.

2023 Şubat ayında başlayan etkilerle; kendinizi ilişkiler aracılığıyla tanıyor ve daha çok kendiniz olabilmeyi deneyimliyorsunuz. Bu yıl da deneyim alanınız evlilik, ortaklık ve ikili ilişkilere dair olabilir, evlenebilir veya bu alanlarda daha gerçekçi bakmayı öğreneceğiniz sorumluluklar alabilirsiniz.

Bu yıl 25 Mart ve 18 Eylül tarihlerinde Ay, 8 Nisan ve 2 Ekim tarihlerinde Güneş Tutulmaları yaşayacağız. 25 Mart tarihinde yaşanacak tutulma ile birlikte; alma verme dengenizi doğru kurmayı öğrenecek, mali konulara dair bakış açınızı yenileyerek bolluk bereket alanınızı iyileştireceksiniz.

8 Nisan Güneş Tutulması ile; mali konularda bir tamamlanma yaşayabilir, eş, ortak kazançları veya mahkemeden, bankadan gelecek kazançlarla alakalı bir dönemi kapatabilirsiniz. Destek almaya, yatırımlar yapmaya açık oldukça yeni kazançlar elde edebilirsiniz. Ancak aynı anda gerçekleşecek Merkür Retrosu sebebiyle ani ve dürtüsel çıkışlar yapmadan, planlı ilerlemelisiniz.

18 Eylül tarihinde yaşanacak Ay Tutulması, 9 yıllık bir döngüyü kapatacak. İlişkileriniz veya evliliğinize dair yeni bir kadersel yola giriyor olacaksınız.

2 Ekim tarihinde yaşanacak Güneş Tutulması ise 2023 Ekim ayında başlayan konularla alakalı bir tamamlanma ve yeniden başlamayı getirecek. Bu dönemde önünüzde yeni gelir kapıları açılabilir, ortaklıklarda bitiş veya başlangıçlar yaşayabilir, aynı zamanda eş kazancına dair hareketli gündemlere başlayabilirsiniz.

4 Ağustos sonrası yaşanacak Merkür Retrosu ile; içe dönmeye, durup dinlenmeye davet edileceksiniz. Bu dönemde uzaklaşmak, tatile çıkmak, ruhsal ve manevi dünyanıza yönelmek size iyi gelecektir. Geçmişin size katkılarını görebilir, rüya ve sezgilerinizin rehberliği ile ilerleyebilirsiniz.

7 Aralık tarihinde başlayacak Mars Retrosu ile gündeminiz; hayalleriniz için attığınız adımları gözden geçirmek, sizi destekleyen doğru arkadaşlık ilişkileri ile yola devam edebilmek olacak. Bu süreçte Eylül 2024’te başlatacağınız eylemleri gözden geçireceksiniz.

Yıl boyu Ay Düğümleri; kendi ruhunuzun derinliklerine korkusuzca inmenizi, arınmanızı, hafiflemenizi, yenilenmenizi destekleyecek. Böylece yaşamınızda yepyeni güzelliklere ve mucizelere yer açacak, hayatı yeniden keşfediyor olacaksınız.

2024
Başak Burcu Geçmiş Yıllık Yorumları

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
13° 43' 45" R
Ay
Başak
23° 30' 50" R
Merkür
Oğlak
04° 49' 07" R
Venüs
Akrep
01° 36' 04" R
Mars
Yay
08° 23' 41"
Jüpiter
Boğa
06° 38' 32"
Satürn
Balık
01° 23' 01"
Uranüs
Boğa
20° 09' 53"
Neptün
Balık
24° 53' 18"
Plüton
Oğlak
28° 37' 37"
Chiron
Koç
15° 39' 14"
Lilith
Başak
07° 05' 38"
True Node
Koç
23° 38' 29"
Son Güncelleme : 06/12/2023 06:30

Astroloji Gündemi

00:00 Saat Anlamı 5 Aralık 2023, Salı 00:00 Saat Anlamı Sizi Düşlerinde Görüyor 00:00 saati, iş hayatınızda karşınıza çıkan ve üstesinden gelemeyeceğini düşündüğünüz zorlukların... Devamını Oku >>