Kova Burcu

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat
Ayın ilk haftası arkadaşlarınızla keyif zamanlar geçirmek için epey elverişli olacak Ocak 2021 Mottosu

Kova Burcu Aylık Burç Yorumu

Ocak 2021

Kova Burcu

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, yeni bir dönemin kapısını aralıyorsunuz.

Gökyüzünün iki önemli gezegenini burcunuzda ağırladığınız bir yıla başlıyorsunuz. Satürn ve Jüpiter'in bu kavuşumu dünya için olduğu kadar sizin için de önemli ve daha marjinal bir sürecin başladığını anlatıyor.

İlişkiler anlamında bir yol ayrımına varıyorsunuz. Hayat içinde güçlü nedenler kurmak isteyebilirsiniz. Hedefler, inançlar, yaşama duyduğunuz bağlılıklarınızda bazı değişimler yaşayabilirsiniz. Savaş gücünüzü göstereceğiniz bir yer olabilir ama aynı zamanda hasar alacağınız yerin ta kendisidir. Ay sonunda Merkür'ün sizin burcunuzda gerileyecek olmasını düşünürsek, bu yol ayrımının sizi bir rekabete ve güç savaşına sürüklememesine dikkat etmeli, sakin ve makul şekilde hareket etmelisiniz.

6 Ocak'ta Mars'ın Boğa burcuna geçişi ile değişime zorlanacağınızı düşündüğünüz zamanlar başlayabilir. Ve 8 Ocak'ta Merkür'ün de Kova'ya geçmesi buradaki hareketliliği fazlasıyla arttıracaktır. Kariyeriniz ile ilgili vereceğiniz kararlar daha görünür hale gelebilir. Var olan işinizi geliştirebilir ve farklı çalışmalar içinde kendinizi bulabilirsiniz. Zihninizi açık tutun.

Kendinizi ekonomik konularda köşeye sıkışmış hissediyorsanız 14 Ocak'ta Uranüs'ün Boğa burcuna geçmesiyle birlikte sosyal arkadaşlık ilişkilerinizde yaşadığınız gerginlikler son bulabilir. Bu süreci kolaylaştıracak olan da, kardeşleriniz ve yakın çevreniz olan ilişkilerinizde biraz sabırlı ve anlayışlı olmanız gerektiğidir.

Yöneticileriniz, babanız ve hayatınızdaki önemli erkek figürleriyle aranızda önemli diyaloglar geçebilir. İlişkilerinizde alacağınız ciddi kararlar ya dahayatınızdaki farklı sorumluluklarla baş etmeye çalışmanız gerekebilir. 28 Ocak'taki Aslan dolunayı bu durumu tamamlayacak ve hızlandıracaktır. Sağlıklı ve güzel bir ay dileriz.

Motivasyon sözü: 'Başınıza gelen tüm olayları kontrol edemeyebilirsiniz, ancak bunlardan etkilenmemeye karar verebilirsiniz. Başkasının bulutunda gökkuşağı olmaya çalışın.' Maya Angelou

 

Ocak 2021

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Astroloji Gündemi

Güneş Kova Burcunda, Aşk Ve Para 18 Ocak 2021, Cuma Güneş Kova Burcunda, Aşk Ve Para Güneş Kova burcunda. Sahne ışıkları Kovaları gösteriyor. İstedikleri her şeyi elde edecekler ancak bu dönemin tek şanslısı on... Devamını Oku >>