Kova Burcu

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat
Ayın 9'undan itibaren İkizler burcunda konumlanan Venüs işbirliklerini, dostlukları ve ilişkinizdeki iletişimi sağlamlaştırıyor. Eğer hâlâ bekarsanız gelecek vaat eden tanışıklıklar da yaşayabilirsiniz. Gerilimleri bastırma diğer insanlara uyum sağlama becerisine sahipsiniz. Doğru sözleri bulup duruma uygun şekilde davranıyorsunuz. Mayıs 2021 Mottosu

Kova Burcu Aylık Burç Yorumu

Mayıs 2021

Kova Burcu

Sevgili Kovalar ve Yükselen burcu Kova olanlar, kendinizi dış dünyaya daha rahat yansıtacağınız bir aya giriyorsunuz. Merkür’ün ikizler burcuna geçişi ile iletişiminizle parlayacaksınız. 9 Mayıs’ta Venüs’ün de İkizler burcuna geçmesiyle arkadaşlıklar ve ilişkiler gündeminizde yer tutmaya başlıyor. Bilgi seviyenize uygun, iletişiminizi dengeli kurabileceğiniz bir birliktelik için artık hazırsınız.

11 Mayıs’ta Boğa burcunda gerçekleşecek yeniay ile ev ve aile konularıyla bazı gelişmeler ortaya çıkabilir, bunların ışığında sahip olduğunuz gayrimenkuller konusunda kararlar vermeniz gerekebilir. Bu kararı vermek mevcut değerleriniz ve varlığınızdan vazgeçmek istemediğiniz takdirde sizi biraz zorlayacaktır. Buraya bir kayıp gözüyle değil yenileme gözüyle bakmalısınız.

Bu ayın en önemli gökyüzü olayı Jüpiter’in 14 Mayıs’ta Balık burcuna geçmesi ve sizi kendiniz için kurduğunuz güvenli alanların maddi-manevi dengesi üzerinde düşünmeye sevk etmesidir. Değer yargılarınızda hassasiyet artarken buradaki gelişmeleri yönetmek konusunda akışta kalmanın önemini ve bunun size getirilerini fark ediyorsunuz.

Ay sonuna doğru, 20 Mayıs’ta Güneş’in İkizler burcuna geçmesiyle birlikte yaşamınızda yeni bir hareketlilik dahil oluyor. Yetenekleriniz ve size keyif veren konular üzerinde daha aktif olacağınız, fikirlerinizin yatırımlara dönüşeceği bir dönemdesiniz. Bu yatırımlar sadece maddi olmamakla birlikte duygusal anlamda kendinize katacağınız bazı değerleri temsil ediyor. Gönül meseleleri konusunda bir farkındalık yaşıyor, her şeyi daha net görüyorsunuz.

23 Mayıs’ta yönetici gezegeniniz Satürn burcunuzda geri hareket etmeye başlıyor. Fiziksel enerji düşüklüğü yaşamanızın yanında ruhsal olarak da içe dönmek isteyeceğiniz bir dönem olacaktır. Kendinizle ilgili zorlandığınız bazı konularda daha yavaş hareket ederek aksaklıkların asıl kaynağını bularak hamle yapmalısınız. Kaynağa inmek üstü örtülmüş birçok konuyu açığa çıkarmanızı da sağlayacağı için bu dönemi size verilmiş önemli bir fırsat olarak değerlendirmelisiniz.

26 Mayıs’ta gerçekleşecek ve etkisini uzun süre hissedeceğiniz ay tutulması Yay burcunda oluyor ve size başarılı bir kariyer öyküsü hazırlıyor. Hayatınızı amaçlarınız doğrultusunda şekillendireceğiniz bu dönemde, geleceğe yönelik planlarınız ve bulunduğunuz toplumla, buradaki yeriniz ilgili size pozitif geri dönüşler yapacaktır. Bunların yanı sıra tercih etmeyeceğiniz veya gizli tuttuğunuz konularla ilgili bir yüzleşme de yaşayabilirsiniz.

Ayın sonunda yılın ikinci Merkür retrosu başlıyor. Her şey çok güzel giderken bir anda duraksayabilir, yanlış anlayabilir ya da anlaşılabilirsiniz. Manipüle etme ve edilme noktasında dikkatli olmalı, bu hareketin sonlanmasının ardından her şeyin yoluna gireceğini düşünerek hareket etmelisiniz. Kendinize vakit ayırmalı ama bunu yaparken o vakti keyif adı altında nelerle geçirdiğinizi yeniden değerlendirmenizde fayda var. Güzel bir ay dileriz.

Motivasyon Sözü: "Kişinin kendi kişiliği için yaptığı özgür seçim, alınyazısı dediğimiz şeyin ta kendisidir."

Mayıs 2021

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Boğa
21° 22' 42" R
Ay
Boğa
22° 16' 59" R
Merkür
İkizler
12° 15' 01"
Venüs
İkizler
03° 25' 54"
Mars
Yengeç
11° 10' 55"
Jüpiter
Kova
29° 45' 52"
Satürn
Kova
13° 24' 32"
Uranüs
Boğa
11° 18' 56"
Neptün
Balık
22° 39' 55"
Plüton
Oğlak
26° 45' 41"
Chiron
Koç
11° 14' 59"
Lilith
Boğa
22° 31' 16"
True Node
İkizler
10° 43' 39"
Son Güncelleme : 12/05/2021 00:00

Astroloji Gündemi

11 Mayıs 2021 Yükselen Burç Yorumları 11 Mayıs 2021, Salı 11 Mayıs 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 11 Mayıs 2021 Salı yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında ne... Devamını Oku >>