Kova Burcu

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat
Kendinize İnancınız Tam! 2021 Mottosu

Kova Burcu Yıllık Burç Yorumu

2021

Kova Burcu

Yıl boyunca burcunuzda konumlanacak Jüpiter sayesinde neşeli, optimist ve hırslı bir ruh haline sahipsiniz. Başarılı olacağınıza inancınız tam ve bu sayede de özgüveniniz de artıyor. Satürn iradenizi besliyor ve fikirlerinizi somutlaştırmanıza yardımcı oluyor. Düşünmeden hareket etmiyorsunuz ve işinizde, eğitiminizde ve girişimlerinizde gelişmenizi sağlayacak fırsatları gözlüyorsunuz. Buna karşın bazı beklenmedik durumlar ve çıkar çatışmaları düzeninizi bozabilir. Önemli olan sakin ve iradeli hareket etmeyi başarabilmek!

Genel Bir Bakış

Ocak, şubat, haziran ve aralık aylarında Uranüs'ün size engel olduğunu hissediyorsunuz: Bazı talihsizlikler planlarınızı bozuyor, rakipleriniz agresif tepkileriyle canınızı sıkıyor ve sinirleriniz geriliyor. Buna karşın mart ayındagörüşmeleriniz olumlu yönde sonuçlanabilir ve nisan ayında pozisyon değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Yaz boyunca ayrıca ekim ve kasım aylarında başarı şansınız giderek artacak. Finansal alanda mayıs ortası ve temmuz sonu arasında Jüpiter karşınıza harika fırsatlar çıkarabilir. Ne yazık ki sadece aralık ayında ise aşk ve tutkuyla ilgili konularda yüzünüz gülecek.

Arkadaşlıklar

Bu yıl şubat, haziran, kasım ve aralık aylarında yakınlarınızla bazı gerilimler yaşama ihtimaliniz yüksek. Kimileri sizi fazla bireysel davranmakla kimileriyse kabalıkla suçluyor. Bazı durumlarda ortaya çıkan yanlış anlaşılmalar dostluklarınıza zarar verebilir ve siz de hoşnutsuzluğunuzu belirtmekten asla geri duran bir insan değilsiniz! Neyse ki yılın geri kalanında arkadaşlıklarınız daha samimi, içten bir şekle bürünecek ve bağlarınız güç kazanacak. Size göre dostluğa dair her şey çok net. Böylece istemediğiniz insanları da kolaylıkla hayatınızdan çıkarıyorsunuz!

Hedefleriniz

2021 yılında planlarınızı net bir şekilde belirliyorsunuz ama sahip olduğunuz yeteneklere ve şansınıza rağmen diğer insanlarla ve zorlayıcı durumlarla mücadele etmeyi öğrenmeniz gerek.

Güzel Bir Yıl Geçirmek İçin Tavsiyelerimiz

Bu yıl omuzlarınıza ağır sorumluluklar yükleniyor ve bunların üstesinden gelmek için gerekli yöntemleri kullanarak sabırlı bir şekilde çalışmanız gerekecek zira olaylar her zaman sizin istediğiniz şekilde sonuçlanmıyor! Bazı insanların davranışlarının sorumluluklarını üstlenmekten vazgeçin ve kendinizi serbest bırakın.

Peki 2022 Sizin İçin Nasıl Bir Yıl Olacak?

2022 yılında da Satürn sizi desteklemeye devam edecek. Bereket gezegeni olarak bilinen de Jüpiter tüm yıl boyunca kazançlarınızı artırmaya ve yoğun bir tatmin hissiyle dolup taşmanızı sağlayacak. Tabi Neptün'ün etkisinde kalıp büyüklük taslamamanız şartıyla! Mütevazı tavırlarınızı korumaya gayret edin!

2021
Kova Burcu Geçmiş Yıllık Yorumları

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
24° 38' 53" R
Ay
Balık
22° 18' 49" R
Merkür
Terazi
10° 11' 20" R
Venüs
Yay
11° 09' 45" R
Mars
Terazi
21° 28' 22" R
Jüpiter
Kova
22° 19' 47" R
Satürn
Kova
06° 54' 60"
Uranüs
Boğa
13° 31' 01"
Neptün
Balık
20° 55' 44"
Plüton
Oğlak
24° 20' 41"
Chiron
Koç
10° 01' 19"
Lilith
İkizler
10° 07' 45"
True Node
İkizler
02° 17' 25"
Son Güncelleme : 17/10/2021 22:35

Astroloji Gündemi

Haftaya Ay Balık Burcunda Veda Ediyoruz 17 Ekim 2021, Pazar Haftaya Ay Balık Burcunda Veda Ediyoruz Ay Balık burcundaki yolculuğuna devam etmekte... Merkür ve Venüs arasındaki uyumlu açı yakınlarımızla kolay iletişime ge... Devamını Oku >>