Kova Burcu

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

28 Kasım - 5 Aralık

Kova Burcu

Kova ve yükselen Kovalar, bu hafta sağlığınıza iyi bakmanız gerekiyor, atmanız gereken önemli adımlar var, önemli haberler gelecek. Belki Pazartesi günü biraz daha hareketli olacaksınız ama Salı günü sorumluluklar üzerinize çökebilir ve sağlığınızda sanki hiçbir şey doğru değilmiş gibi, hastaymışsınız gibi ya da üzerinizdeki bu ağırlık gitmeyecekmiş gibi hissedebilirsiniz. Bütün bunlar elbette gelip geçici ayın etkileri bunu gösteriyor o yüzden moralinizi aşağıya çekmeyin. Hayatınızda inşa etmeniz gereken önemli konular var bu konulardan bir tanesi eğitimle ilgili konuları, aşk hayatınızla ilgili konuları kapsayabilir. Buralarda ele alınması gereken, atılması gereken önemli adımlarla da bu hafta yüzleşeceksiniz ve bunları da ele almak isteyeceksiniz. Ama bu hafta hem Merkür'ün Mars'la Salı günü hem de Perşembe günü Venüs'ün Mars'la karşıt açısı arkadaşlarınızla olan bağlantılarınıza dikkat etmeniz gerektiğini gösteriyor. Sosyal ortamlarda, girdiğiniz çevrelerde sinirli, agresif ve gergin davranabilirsiniz. Fanatikçe bazı fikirlerinizi insanlara yaymak isteyebilirsiniz. Özel hayatınızdaki insanı, çocuğunuzu ikna etmek çok da kolay olmayacak bu dönemde. O yüzden gerek arkadaşlarınız gerekse özel hayatınızdaki insanlarla anlaşmak kolay olmayacak. Arkadaşlarınızın özel hayatında yaşadığı bir durumu anlamakta zorlanabilirsiniz. Onlara yardım etmek isterken aslında söylediklerinizle yardım etmediğinizi bilakis ateşi daha da körüklediğinizi fark edebilirsiniz bu hafta en çok bu etkiye dikkat edin. Çocuğunuz varsa ona karşı mümkün olduğunca sabrı ve anlayışı elden bırakmayın. Aktiviteler, davetler, organizasyonlar varsa hızlı bir hafta bu hızlılık zaman zaman sinirlerinizi ve gerginliklerinizi de artırabilir. Beraberyaptığınız insanlara karşı da bu durumu ifade edin ki işler büyümesin.

Çarşamba günü çok keyifli. Sosyal çevrenizde arkadaş ortamlarınızdanarkadaşlarınızdan gelecek önemli bir konu ya da önemli birçok da güzel tatlıya bağlanabilir ve siz de bu işin içerisinde yer almaktan büyük mutluluk duyabilirsiniz. Hafta sonuna doğru iletişiminiz çok hızlanacak yakın çevrenizle beraber yaptığınız planlar devreye girecek sevdiklerinizle vakit geçirmek isteyeceksiniz ama yine de Venüs'ün Neptün’le olan dik açısı kulağınıza gelen bazı konuşmaların aslında sizi ne kadar da derinden yaraladığını gösterebilir. O yüzden bazı arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz hafta sonu test edilecek ve bunu da çok net bir şekilde göreceksiniz. Para harcamalarınız konusunda dikkatli olun yanıltıcı etkiler var. İhtiyaçlarınızın dışında alışveriş yapmaya meyilli olabilirsiniz.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
28 Kasım - 5 Aralık

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
06° 32' 02" R
Ay
Kova
12° 50' 18" R
Merkür
Yay
17° 42' 03" R
Venüs
Yay
15° 44' 60" R
Mars
İkizler
19° 41' 28" R
Jüpiter
Balık
28° 50' 22"
Satürn
Kova
19° 42' 58"
Uranüs
Boğa
16° 07' 34"
Neptün
Balık
22° 39' 10"
Plüton
Oğlak
26° 43' 50"
Chiron
Koç
12° 12' 35"
Lilith
Yengeç
25° 26' 02"
True Node
Boğa
13° 11' 14"
Son Güncelleme : 28/11/2022 22:20

Astroloji Gündemi

28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 28 Kasım 2022, Pazartesi 28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Toplumsal konuların; grup çalışmalarının; hak ve özgürlüklerin ön planda olacağı bir hafta bizleri beklemekte... Günün il... Devamını Oku >>