Kova Burcu

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat
Pazartesi günü hevesinizin kaçtığını hissediyorsunuz. Mars ve Jüpiter karşınıza engeller çıkarıyor. Acele etmekten, aşırı davranışlar sergilemekten kaçının. 26 Temmuz - 2 Ağustos Mottosu

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

26 Temmuz - 2 Ağustos

Kova Burcu

Kova ve yükselen Kovalar, bu hafta başında parasal konularda önemli kararlar alacaksanız sizi doğru yönlendirecek arkadaşlarınızdan, eşinizden, dostunuzdan bu tavsiyeleri alarak yolunuzda ilerleyin. Çünkü bu hafta başında maddi konularda kafanız biraz karmaşık ve belirsiz olabilir. Eğer yapacağınız yatırımlar varsa, bir para mevzusu konuşulacaksa karşı tarafla bu noktalarda dikkatli olmaya da özen gösterin.

Bu hafta iletişim işleriniz hız kazanırken aynı zamanda kısa yolculuklar ve kısa vadeli planlarınıza odaklanacaksınız, yakın çevrenizdeki insanlara da bir araya gelebilirsiniz. Merkür’ün Aslan burcuna geçmesiyle ikili ilişkiler ve özel hayatınızın detayları artık daha fazla görülür olacak. Sevdiğiniz insana kendinizi düşünerek yaklaşmanız, eğlenceli tavrınızla karşı tarafı etkilemeniz söz konusu olurken karşı tarafın da size bu yaklaşımları hoşunuza gidebilir. Ortaklı işlerinizde kendi bildiğinizden şaşmayacağınız aynı zamanda işlerinizi çok net bir şekilde organize edeceğiniz bir dönem başlıyor.

Diğer taraftan enerjinizi daha çok parasal konularda ortaya koyacağınız da bir sürece merhaba diyorsunuz. Para harcamalarınız bu dönem içerisinde hızlanabilir. Aynı zamanda ele alınması gereken parasal işleriniz varsa bir yerden para bekliyorsanız ya da uzun zamandır bir alacağınız varsa bunlarla ilgili olayları da hızlandıracaksınız. Tehlikeli yerlerden, durum ve insanlardan uzak durmaya özen gösterin. Eğer aciliyeti yoksa bağırsaklarla ya da mide ile ilgili birtakım ameliyatlardan da bu süreç içerisinde kaçınmanız faydanıza olabilir.

Perşembe günü para harcamalarınız hızlanacak, bu etkiye dikkat edin. Disiplinsiz davranışlarınız sonucunda para geldiği gibi de gidebilir. Aynı zamanda bu hafta Jüpiter Kova burcuna geçerek gerilemesine devam ediyor. Yani şans ve fırsatlar bir kez daha kapılarını aralıyor. İşte bu süreçte önünüzdeki dönemi nasıl değerlendireceğinizi düşünerek önemli planlar yaparak adımlar atmaya özen gösterin. Gayet şanslı bir sürece merhaba diyorsunuz. İşlerinizde engeller, sıkıntılar, kısıtlamalarla karşılaşırsanız bu dönem bunların neden kaynaklandığını görmeniz ve bulmanız için size ipuçları sunacak. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla ilişkinizi masaya yatırmak, konuşmak ve ilişkiye dair önemli kararlar almak için bu hafta sonunu iyi değerlendirin.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
26 Temmuz - 2 Ağustos

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
08° 09' 19" R
Ay
Boğa
03° 36' 22" R
Merkür
Aslan
06° 30' 32" R
Venüs
Başak
10° 55' 05" R
Mars
Başak
00° 48' 19" R
Jüpiter
Kova
29° 42' 45" R
Satürn
Kova
10° 20' 32"
Uranüs
Boğa
14° 37' 46"
Neptün
Balık
22° 52' 36"
Plüton
Oğlak
25° 14' 47"
Chiron
Koç
12° 49' 41"
Lilith
İkizler
01° 24' 58"
True Node
İkizler
08° 53' 05"
Son Güncelleme : 31/07/2021 06:20

Astroloji Gündemi

31 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları 31 Temmuz 2021, Cumartesi 31 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları Günlük burç yorumunuzu okudunuz mu? 31 Temmuz 2021 Cumartesi günü burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında ne... Devamını Oku >>