Kova Burcu

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat
Mars ve Neptün sayesinde yaratıcı ve ilham dolu çalışmalar ortaya koyuyorsunuz. Finansal konularda Satürn işleri aceleye getirmemenizi öğütlüyor. Özellikle de büyük harcamalar söz konusuysa! 23 Mayıs - 30 Mayıs Mottosu

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

23 Mayıs - 30 Mayıs

Kova Burcu

Kova ve yükselen Kovalar, parayla ilgili konularda zaman zaman belirsiz zaman zaman kararsız ama bazı mevzularla da uğraşmanız gerekiyor. Bu Pazartesi Merkür Boğa burcuna geçerek gerilemesine devam edecek. Ev, aile ve yuva alanlarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. 4 Haziran’a kadar evinizle ilgili herhangi bir konuda önemli bir anlaşma, sözleşme, yeniliğe girişme gibi etkilere karşı çok da destekli olmayacaksınız. Aile büyüklerinizle anlaşmak ya da iletişimi doğru kullanmak bu dönem kolay olmayabilir.

Çarşamba günü Mars Koç burcuna geçecek, enerjinizi yakın çevrenize harcamaya başlayacaksınız. Yakın çevrenizdeki insanlarla zaman zaman patavatsız zaman zaman onlarla tartışma eder gibi konuşmalarınız devrede olurken diğer taraftan halletmeniz gereken, girişimciliğe dayalı birtakım işleriniz varsa burada gereken cesareti de çok net bir şekilde göstereceksiniz. Hafta sonuna doğru sosyal medyadan, iletişimsel konulardan, dijital platformlardan, satış, tanıtım, reklam, pazarlamadan gelecek olan birtakım fırsatlar da gündeminize yerleşebilir.

Cumartesi günü Venüs Boğa burcuna geçiyor, evinize, yuvanıza daha fazla yatırım yapmak ya da evinizi güzelleştirmek üzere harekete geçme arzunuz yüksek olacak. Merkür de buraya geçmişti, işte buralarda Merkür’ün düzelmesini bekleyerek hareket etmeye çalışın çünkü evinizde yapılacak boya, badana, tamirat, tadilat gibi konular artık hayatınızda etkili olmaya başlayacak. Daha önceden başlattıysanız şimdi bunları tamamlamak anlamında çok şanslı bir dönem ama ilk defa başlatacaksanız Merkür’ü bekleyin ondan sonra her şeyin şahane akacağını görebilirsiniz. Aile büyüklerinizle aranızda yaşanacak sıkıntı ve problemleri de Cumartesi gününden sonra çözüme ulaştırabilirsiniz.

Cuma gününe dikkat edin beraberyaptığınız insanlarla çekişme, güç, manipülasyon, çıkar ilişkisi devrede olabilir, bazı noktalarda anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Cuma günükonuşmaları ve toplantılarınız varsa inatlaşmalardan mümkün olduğunca kaçının. Pazartesi günü hayat sizi birçok konuda destekleyecek. Çok hoşunuza giden bir proje teklifinin karşınıza geldiğini görebilirsiniz.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
23 Mayıs - 30 Mayıs

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
04° 13' 06" R
Ay
Koç
07° 00' 42" R
Merkür
Boğa
28° 40' 51"
Venüs
Koç
26° 17' 31"
Mars
Koç
00° 21' 13"
Jüpiter
Koç
02° 39' 21"
Satürn
Kova
25° 09' 47"
Uranüs
Boğa
15° 56' 39"
Neptün
Balık
25° 08' 03"
Plüton
Oğlak
28° 26' 51"
Chiron
Koç
15° 11' 20"
Lilith
Yengeç
04° 30' 30"
True Node
Boğa
22° 30' 14"
Son Güncelleme : 25/05/2022 13:40

Astroloji Gündemi

25 Mayıs 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 25 Mayıs 2022, Çarşamba 25 Mayıs 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Sabaha karşı erken saatlerde Ay, son açısını Balık burcundaki Mars ile yapacağından tepkisel olabilir; duygularımızın etkisiy... Devamını Oku >>