Kova Burcu

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

25 Ekim - 1 Kasım

Kova Burcu

Kova ve yükselen Kovalar, aşka, keyfe ve eğlenceye vakit ayırdığınız haftalardan bir tanesi başlıyor. Her ne kadar siz kendinize özel hayatınıza, hobilerinize vakit ayırmak isteseniz de tüm hafta elbette böyle akmayacak. Çarşamba ve Perşembe günlerihayatınızda ve sağlıkla ilgili konularda hızlı gelişmeler karşınıza gelebilir. Mide sıkıntıları, gastrit problemleri, cilt sorunlarına ve karaciğer problemlerine açık olabilirsiniz ya da safra kesesi şişmeleri, hazımsızlıklar, gaz problemleri devrede olabilir. Bunlar günlük hayatınızı iyi organize edememekten ya da günlük işlerinizi yetiştirememekten kaynaklı olabilir. Yüksek ihtimalle hafta başında eğlenceye ya da keyfe daha fazla düşkün olacaksınız. Haftanın son günlerinde işlerin sıkıştığını göreceksiniz, bunlar da üzerinizde stres yaratacak.

Çarşamba günü arkadaşlarınızla girişeceğiniz işleriniz varsa ya da biryaptınız bu işin sonucu ile ilgili bir haber bekliyorsanız bazı hayal kırıklıkları ve sorunlara açık olabilirsiniz. Birinden hoşlanıyorsanız, arkadaşlarınız sizi biriyle tanıştırdıysa o kişinin davranışlarının aslında size hitap etmediğini görme olasılığınız var.

Perşembe günü çok şanslı çünkü Perşembe günü hayatın sizi desteklediğini fark edeceksiniz. Güzel şans ve fırsatlar karşınıza gelecek. Geleceğe yönelik amaç ve hedefleriniz ya da işlerinizde şansı üzerinize çekeceksiniz ve gireceğiniz ortamlarda herkes sizi konuşacak.

Hafta sonu Mars Akrep burcuna geçiyor kariyer vealanlarınızda daha kararlı, daha tutkulu, daha stratejik ve daha organize olacağınız bir dönem başlıyor. Kariyerinizde kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Rekabetçi yönlerinizle kendinizi öne çıkaracaksınız. Zaman zaman patronlarınızla, üstlerinizle sıkışmalarınız ya da kafa kafaya gelme oluşabilir ama siz yine de stratejik, soğukkanlı davranarak bütün bu işlerinizi istediğiniz noktaya çekebilirsiniz. Şimdi işlerinizde kendinizi gösterme zamanınız geldi. Hafta sonu göz önünde olacağınız ortamlarda dikkatli olun, alacağınız bazı haberler biraz hayattan aldığınız keyfi kısacak. Negatif düşünebilirsiniz. Kalabalık yerlere giriyorsanız sağlığınıza ekstra özen göstermeyi unutmayın.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
25 Ekim - 1 Kasım

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
01° 59' 27" R
Ay
İkizler
22° 03' 32" R
Merkür
Terazi
13° 41' 44" R
Venüs
Yay
18° 51' 48"
Mars
Terazi
26° 23' 16"
Jüpiter
Kova
22° 24' 39"
Satürn
Kova
07° 02' 44"
Uranüs
Boğa
13° 13' 34"
Neptün
Balık
20° 46' 40"
Plüton
Oğlak
24° 23' 54"
Chiron
Koç
09° 42' 37"
Lilith
İkizler
10° 56' 49"
True Node
İkizler
01° 55' 28"
Son Güncelleme : 25/10/2021 07:50

Astroloji Gündemi

Ay İkizler Burcunda 25 Ekim 2021, Pazartesi Ay İkizler Burcunda Haftaya İkizler burcundaki Ay’ın iletişime açık enerjileriyle başlıyoruz. Sabah erken saatlerde seçim yapmakta zorlanabilir,... Devamını Oku >>