Kova Burcu

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat
Tarzını İfade Ediyorsun Günün Mottosu

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Haziran 2023, Cumartesi

Aşk 80%
Para 80%
Sağlık 60%

Sevdiğin kişinin farklı yönlerini görebilirsin bugün. Bu kişinin daha önceden hiç fark etmediğin özelliklerini görebilir ve ona daha da hayran kalabilirsin. Aranızdaki aşk giderek artacak bugün.

Teknik bir konuda arkadaşlığınızla sürdürdüğünüz anlaşmazlık, bütün çalışma arkadaşlarınızı birer ikişer tartışmanın içine çekiyor. İlgi kalabalığının artması, sizi çok emin olduğunuz fikrinizden kuşkuya düşürecek.

Bugün parasal konularda alman gereken kararlar için iki kere düşünmen gerekecek. Bazı mevzuları çok dikkatli olarak incelemen gerekebilir. Bir karara varmadan önce düşünmek için kendine zaman vermeli ve harcamalarını ona göre düzenlemelisin.

Stres ve gerginliklerin vücudundaki etkisini kontrol etmen gerekebilir. Esneme hareketleri ve bol bol su tüketerek kendin için daha iyi şeyler yapabilirsin. Kaslarındaki gerilimi atmak bugün önceliğin olmalı.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün hızlı ve hareketli bir gün geçirebilirsin. Bazı konularda harekete geçmek için iyi bir gün olacak. Yarını beklemek veya bazı şeyleri ertelemek yerine bugünden halletmen sana çok daha iyi enerjiler sağlayacak.

3 Haziran 2023, Cumartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Kova burçları, bugün kendinizi özgürlükler konusunda bazı sorgulamalar yaparken bulabilirsiniz. Özellikle ikili ilişkilerinizle alakalı olarak yaşanan olumsuz ruh halinin bu sorgulamada etkili olduğunu bilmelisiniz. Zincirlerinizden kurtulmayı beklerken aslında bu engelleri kendinizin çıkarttığının farkında bile değilsiniz. İnsanlara ne istediğinizi ve ne kadar istediğinizi mutlaka söyleyin. Aksi halde işlerin kontrolünü kaybedebilirsiniz.

2 Haziran 2023, Cuma
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Güne geç bir saatte uyanarak, kendini tüm haftanın yorgunluğundan arınmış gibi hissedeceksin. Üzerindeki stresten kurtulmak adına, yakın arkadaşınla buluşup yorgunluk kahvesi eşliğinde hoş sohbet edebilirsin. Kendi tarzını yansıtan aktivitelere yönelerek kendini ifade edebilirsin. Toplumda fark yaratacak projelere ilgi duyabilir ve yenilikçi fikirlerini paylaşabilirsin.

3 Haziran 2023, Cumartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Sizin için gerekli olanın ne olduğunu bulabilir, bunun neticesinde de yaşam koşullarınızı netleştirebilirsiniz. Planladığınız taşınma ve alım satım işlerinde ihtiyaçlarınıza uygun seçimler bulabilirsiniz. Maddi açıdan şanslı bir gündesiniz.

3 Haziran 2023, Cumartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün arkadaşlarla birlikte olmak ve gelecek yönünde düşünmek size yeni ümitler kazandırabilir. Ailevi konularla da ilgilenebilirsiniz.

3 Haziran 2023, Cumartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

İş konusunda güler yüzün ne kadar büyük geçerliliği olduğunu bilerek hareket etmek sizin günden keyif almanıza yardımcı olacak ve güler yüzünüz neşe saçacak.

3 Haziran 2023, Cumartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Aklını meşgul eden meseleleri çözüme ulaştırmak için uğraşman olası bugün. Dikkatini dağıtan, işlerine odaklanmanı engelleyen şeyleri belirleyip onlardan uzaklaşman senin için çok daha iyi olacak. Bir şeyleri ertelememelisin o yüzden.

3 Haziran 2023, Cumartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sizden daha büyük bir güç tarafından korunuyorsunuz, bu yüzden insanları veya bir şeyleri kaybetme korkusuyla bir şey yapmamaya çalışın. Endişeleriniz hakkında fazla düşünmek yerine, o saplantılı süper gücü yaratmaya yönlendirin. Şimdi hayatınızın dizginlerini elinize alın ve heyecanla ileriye doğru gidin. Bazı riskli adımlar atabilirsiniz ve bunun karşılığında yeteri kadar ödüllendirileceğinizden emin olmalısınız. Sezginiz sahip olduğunuz en güçlü silah olabilir, bu yüzden ondan en iyi şekilde yararlanın. Kalbinizin sizi yönlendirdiği yolda ilerlediğiniz sürece yanlış bir yere varamazsınız.

3 Haziran 2023, Cumartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Romantizm sizi saran duyguların başında olacaktır. Gizli arzularınızın belirginleşmesi ve partnerinizin istekleri karşısında yoğun duygular yaşamanız, aklınızın karışmasına neden olabilir. Bugün çevrenizden ilgi görüyorsunuz.

3 Haziran 2023, Cumartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Fiziksel ve ruhsal açıdan güzel bir denge içindesiniz. Dışarıdan da yolunuza taş koyan olmayacak. Aksine, çevrenizdeki insanlar son derece samimi ve yardımcı yaklaşımlarıyla hayatınızı daha da güzelleştirecek. Enerjiniz yüksek olduğundan, içinizden gelen ne varsa yapabilirsiniz. Ama dikkatli olun ve yaptıklarınızın sizi hangi noktalara götüreceğini de hesaba katın, ileride her şeyin bu kadar kolay olmayacağı dönemler de olacak.

3 Haziran 2023, Cumartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Kova; bugün sosyalleşebilir, arkadaşlarınızla beraber zaman geçirebilirsiniz. Aşk, evlilik, ortaklıklarla ilgili olumlu gelişmeler gerçekleşebilir. Gününüz şahane geçsin.

3 Haziran 2023, Cumartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Arkadaş çevrenizin farklı yaklaşımlarından etkilenebilirsiniz. Eski dostlarınızla bir araya gelme planları yapacaksınız. İlişkilerinizde gösterdiğiniz sadakat anlayışını karşınızdaki kişilerden göremeyebilirsiniz.Bugün, onların yakın ilgileri olumsuz düşüncelerinizden uzaklaşmanızı sağlayarak, sizi rahatlatacak.

3 Haziran 2023, Cumartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
12° 23' 18" R
Ay
Akrep
29° 52' 20" R
Merkür
Boğa
18° 22' 21"
Venüs
Yengeç
27° 43' 26"
Mars
Aslan
07° 48' 32"
Jüpiter
Boğa
03° 52' 01"
Satürn
Balık
07° 02' 13"
Uranüs
Boğa
20° 19' 19"
Neptün
Balık
27° 28' 49"
Plüton
Kova
00° 07' 37"
Chiron
Koç
18° 54' 45"
Lilith
Aslan
16° 19' 03"
True Node
Boğa
03° 34' 26"
Son Güncelleme : 03/06/2023 07:50

Astroloji Gündemi

3 Haziran 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 3 Haziran 2023, Cumartesi 3 Haziran 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Akrep burcunda ilerleyen gergin ve yorgun Ay saat 03:51’de son açısını Venüs ile son açısını kurduktan sonra sabah 08:04’e de... Devamını Oku >>