Kova Burcu

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat
İşlerini Kolaylıyorsun Günün Mottosu

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

10 Nisan 2021, Cumartesi

Aşk 80%
Para 60%
Sağlık 100%

Bugün şüpheleriniz yüzünden belirsiz bir ruh halinde olabilirsiniz. Aşk hayatınızda aldığınız son kararlardan kaynaklanan hayal kırıklıklarını hissetmeye başlıyorsunuz. Diğer bir deyişle, yaptığınız şeyden son dakika pişman oldunuz! Bugün, bir yandan endişelerinizi yenerken diğer yandan problemlerinizle gerçekçi bir şekilde yüzleşmek için kendi iradenizi ve kontrolünüzü kullanmanız gerek. İyi şanslar! Başarabilirsiniz!

Bugünün hedefiyle kendinizi motive edin, ancak düşecek bir güvenlik ağınız olduğundan emin olun. Muhafazaka bir atmosfer, spontaneliğinizi zehir edebilir. Bunun sizi engellemesine izin vermeyin! İşler yolunda gitmiyor gibi görünüyorsa, o işi zorlamayın. Kişisel projelere ve ev yenileme çalışmalarına odaklanmak sizin için daha iyi olabilir.

Bazı canlı ve güzel rüyalar ya da hayaller sizi uyandırıp yeni fırsatların farkında olmanızı sağlayabilir. Bunlar doğası gereği yaratıcı fırsatlar olabilir bunlardan faydalanmanız gerek. Bu aydınlanma uzun süredir sizdeydi fakat hiç farkında değildiniz. Alışık olmadığınız için bu durumu hayatınızdan çıkarmayın. Fırsatları değerlendirin ve sizi nereye götüreceğine bir bakın. Şansınız yakında dönecek!

Bugün sadece kendini düşünebileceğin kadar sessiz olacak. Günlük yaşamının küçük detaylarına odaklanabilmek için sonunda ihtiyacın olan vakti yakaladın. Şimdi haftalardır aklında olan şeyleri bitirebilirsin. Böyle bir gün, ister inan ister inanma, sana her türlü fırsatı getirir. Sakin bir atmosferin seni daha hızlı ve etkili kıldığı bir gerçek değil mi?Genellikle kafanız karıştığında ve bir şeyleri açıklığa kavuşturmanız gerektiğinde doğrudan kütüphaneye veya internete yönelirsiniz. Son zamanlarda hayatınızda bir şeyler olmuş olabilir bu da sizi uzun süreli inançlarınızı yeniden düşünmeye yönlendiriyor. Hayatınızın temel değerlerinin kusurlu olabileceğine inanmak zor. Şu an panik yapma değil düşünme zamanı. Aradığınız cevaplar herhangi bir kitapta yok bu yüzden ruhani yönleri kuvvetli birine danışmak sizin için faydalı olabilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün pek çok aile üyesiyle birlikte vakit geçirebilirsiniz. Partiler, kutlamalar ve her tür toplantı için muhteşem bir gün. Kuzenlerinizi, kardeşlerinizi ve geniş ailenizi bir araya toplayan bir parti verin. Bir süredir görüşmediyseniz, ailedeki son haberleri öğrenin. Minik yeğenleriniz ve kuzenlerinizle oyun oynayın çünkü zaman su gibi akacak ve büyüyüverecekler! Akrabalarınızla yaşadığınız tüm güzel olaylara odaklanın.

10 Nisan 2021, Cumartesi
Mynet.com Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet.com Sitesi

Bugün riskli yatırımlar, birikim ve alım-satım konularıyla ilgili aksiyona geçebilirsiniz. Hata ve yanılgılara karşı gün içinde dikkat etmeli, hatalı yatırımlardan kaçındığınız gibi gereksiz harcamalardan da kaçınmalısınız.

10 Nisan 2021, Cumartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Çalışma hayatındaki zorlukları atlatmak istiyorsun. Doğru çalışma programını bularakyükünü hafifletebilirsin. Ailenin desteğini arkanda hissetmek sana iyi geliyor. İlişkisi olmayan bir Kova burcuysan, beklemediğin birisinden aşk itirafı gelebilir. Hobilerin için daha fazla vakit ayırmak isteyeceksin.

10 Nisan 2021, Cumartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün kafanız oldukça açık ve yeniliklere odaklı. Sözlerinizi iyi seçmeye bakın. Kimi zaman kardeşleri de içine alan bir konuda sabırlı olmak gerekebilir.

10 Nisan 2021, Cumartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Geride durmak ve gözlemci noktasında olmak size daha iyi gelebilir. İçsel planda alacağınız olumlu kararlar hayatınızı etkiler nitelikte olabilir.

10 Nisan 2021, Cumartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Sağladığınız ayrıcalıklar sayesindehayatınızda ilerliyorsunuz. Etrafta hayranlık uyandıran birisiniz ve hiç tanımadığınız kişiler size yakınlaşmak istiyor. Bu yüzden özel hayatınızda yeni dostluklar yeni bir aşk sizi bekliyor olabilir. Bu arada bazı insanlarla sorun yaşayabilirsiniz.

10 Nisan 2021, Cumartesi
Radikal Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Radikal Gazetesi

Gün boyunca patronlarınız, aile büyükleriniz ve kurumlarla ilgili problemlere açık bir enerjiden geçerken, toplum içinde kendinizi nasıl ifade ettiğinize özen göstermelisiniz. Ruhunuzu dinlendirmek, ev ve aile ortamına zaman ayırmak için ideal bir zamandasınız.

10 Nisan 2021, Cumartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugün kariyerinizle ilgili önemli kararlar vermek için iyi bir zaman değil. Zihniniz tam olarak odaklanabiliyor değil ve bugün alınan kararların planlandığı gibi ilerlemesi de pek olası değil. Kendinize küçük bir mola vermek için izin verin.

10 Nisan 2021, Cumartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Düşüncelerinizi paylaşırken, herkesin sizi anlamasını beklemiyorsunuz. Olaylara mantıklı bir şekilde eğilmeniz, sizi farklı yapabilir. Çevrenizdeki kişileri çabuk algılıyorsunuz. Bugünlerde enerjiniz yüksek seyrediyor. 

10 Nisan 2021, Cumartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Aşk hayatınız hakkında önemli bir karara varacaksınız. İş yerinizdeki arkadaşlarınız ile birlikte daha fazla zaman geçirmeye özen gösterin. Meditasyon ve yoga daha merkezlenmiş hissetmenize yardımcı olabilir.

10 Nisan 2021, Cumartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Aşk hayatınız için ani kararlar gündemde. Sevgilinizin içinde kuşku yaratacak davranış ve imalardan mümkün olduğunca kaçınmalısınız. İş anlaşmaları yapmak için uygun bir gün. Hiç beklemediğiniz kişilerle güzel projelere imza atmanız mümkün. İş hayatınızdaki yeni gelişme çok daha az para derdi çekmenizi sağlayabilecek gibi görünüyor. Acil ödemeniz gereken borçlarınız var, ihmal etmeyin. Yeni yatırımlar için uygun bir zaman değil. Yemek düzeninizi gözden geçirmenizde fayda var

10 Nisan 2021, Cumartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
20° 56' 44" R
Ay
Koç
04° 19' 41"
Merkür
Koç
12° 01' 38"
Venüs
Koç
24° 51' 21"
Mars
İkizler
22° 12' 49"
Jüpiter
Kova
25° 02' 30"
Satürn
Kova
12° 03' 52"
Uranüs
Boğa
09° 31' 51"
Neptün
Balık
21° 45' 19"
Plüton
Oğlak
26° 44' 11"
Chiron
Koç
09° 34' 26"
Lilith
Boğa
19° 03' 12"
True Node
İkizler
11° 57' 06"
Son Güncelleme : 10/04/2021 17:40

Astroloji Gündemi

10 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları 10 Nisan 2021, Cumartesi 10 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 10 Nisan 2021 Cumartesi yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuların... Devamını Oku >>