Kova Burcu

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat
Maddi Konular Gündeminde Günün Mottosu

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Haziran 2021, Cuma

Aşk 100%
Para 60%
Sağlık 40%

Alışılmadık bir şekilde birine karşı bir şeyler hissedebilirsiniz. Bu kişinin düşüncelerini okuyabilir ve duygularını anlayabildiğinizi hissedebilirsiniz. Birbirinizi daha önceden tanıyıp tanımadığınızı merak edebilirsiniz, çünkü aranızdaki bağlantı çok güçlü görünüyor. Geçmiş yaşamlarla ilgili araştırmalar hakkında bazı kitapları okumaktan zevk alabilirsiniz. Birçok ünlü psikiyatristin bu konuda yazılar var.

Biraz fazla bağımsız olma eğilimindesiniz. Gerçekten bir şeyle mücadele ediyor olsanız bile, yardım istemek konusunda çok da rahat değilsiniz. Kendi kendinize çözüm bulmayı tercih ediyorsunuz ve nasıl yapacağınız konusunda bir şey bilmiyorsanız da utanıyorsunuz. Başkalarının size rehberlik etmesine izin verin çünkü uzmanlık alanınız olmayan bir alan üstüne çalışıyor olabilirsiniz. Yardım almak size zaman ve enerji kazandırır.

İş hayatınızda başkalarıyla ilgili duyduğunuz son zamanlardaki can sıkıcı haberler geleceğiniz için sizi fazlasıyla endişelendirebilir. Sakin kalmaya çalışın. Bu geçici bir durum ve sizi etkilerse de en az şekilde etkileyecek. Paniklemeden önce gerçeklere bir bakın. Şu ana kadar aldığınız bilgiler konusunda tahmin ettiğiniz kadar kötü bir şey yok, göreceksiniz.

Bugün kendine odaklan. Verici bir yapıya sahipsin. Başkalarının sorunlarını çözmek ve destek olmak konusunda bonkörsün ve enerjini onlara harcayabiliyorsun. Hal böyle olunca da kendine ve hayatındaki sorunlara odaklanamıyorsun. Güvenilir bir arkadaşına ulaş ve onun desteğini al. Bu kez bırak başkası senle ilgilensin.Bugün kafanızın içi çok kalabalık olabilir, çünkü yakın ve uzak, genç, yaşlı ve ölü insanlardan telepatik iletişim alabilirsiniz. Kulağa çok acayip geliyor, biliyoruz, ama sezgisel güçleriniz bugün adeta ateş ediyor. Kaynağını tam olarak belirleyemeseniz bile, çok gerçek resimler, görüntüler ve mesajlar alabilirsiniz. Yüksek ve net bir şekilde gelen bir mesaj da şudur ki, yaratıcı tarafınızı her zamankinden daha çok ortaya çıkarmanız gerektiğidir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün zihninizdeki örümcek ağlarından kurtulmanın tam zamanı. Muhtemelen geçtiğimiz birkaç gündür son sürat gidiyordunuz. An itibariyla biraz rahatlamaya ve gevşemeye ihtiyaç duyacaksınız. Çok fazla işe koşturarak kendinizi zorlamayın. Öğleden sonra tembel bir şekerleme yapın. Açık havada oturup temiz havayı içinize çekin. Yerinizde durmayı başarabilirseniz, kendinizi iyi hissedeceksiniz!

18 Haziran 2021, Cuma
Mynet.com Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet.com Sitesi

Bugün negatif düşüncelerden ve negatif ortamlardan uzak kalmaya gayret edin. Finansal konularda şans ve şanssızlıklarla daha fazla karşılaşabilirsiniz. Bankacılık işlerinde dikkat.

18 Haziran 2021, Cuma
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Arkadaş çevren sayesinde yeni fırsatlar karşına gelebilir. Çalışmayan bir Kova burcuysan, ilgi alanlarına yönelikteklifi ile karşılaşabilirsin. Ertelediğin doktor randevusuna bugün gidiyorsun. Sağlık konusunda önemli bir aksilik olmaması için beslenme alışkanlıklarını değiştirmen gerekebilir. Evli bir Kova burcuysan, maddi konularda eşine daha fazla destek olmak isteyeceksin.

18 Haziran 2021, Cuma
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Duygusal olarak kararsızlık yaşıyor olabilirsiniz. Bu kararsızlık, iletişim konusunda size bazı sorunlar çıkartabilir. Kendinize zaman ayırarak bu sorunlardan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. İletişimlerinizde açık ve net olun. 

18 Haziran 2021, Cuma
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün akademik konular gündeminizi meşgul edebilir. Düzenlediğiniz eğitim veya görüşmelerde aksaklıklar meydana gelebilir. İşleriniz istediğiniz gibi ilerlemeyebilir. Karamsarlık içine gireceğiniz zamanlar olabilir. Akşam saatlerinde kendinizi kısıtlanmış ve bastırılmış hissedebilirsiniz. Gizli kalmış konularla ilgilenebilirsiniz.

18 Haziran 2021, Cuma
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

İş konularında kendinizi verimli hissedeceğiniz, üretken hissedeceğiniz ve çalışkanlığınızın artacağı bir gündesiniz.

18 Haziran 2021, Cuma
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Kendinizi bir yere ait hissetmek konusunda ısrarcı olabilirsiniz. Arkadaşlarınızın ve hayattaki küçük eğlencelerin desteği yüzünüzü son zamanlarda oldukça güldürüyor. Maddi anlamda ailenizin desteğini görebilir. Hali hazırda size ait olan ama aklınıza gelmemiş bir kaynaktan faydalanabilirsiniz.

18 Haziran 2021, Cuma
Radikal Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Radikal Gazetesi

13.00’a kadar olan dönemde ruhsal olarak motivasyonunuzun, sevginizin ve anlayışlı tavırlarınızın yükseldiği, kendinizi iyi hissettiğiniz, hayatınızdaki olası sorunlara çözüm bulabileceğiniz bir süreçte iken, 13.00’dan sonraki zaman diliminde aşk hayatınızda etkili iletişim kurabilir, görüşmeler yapabilir, yolculuklar, eğitimler, iletişim ve haberleşmeden yana şanslar elde edebilirsiniz.

18 Haziran 2021, Cuma
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Aile üyelerinizle bazı küçük tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bu gergin ruh halinizi özel hayatınıza taşımamaya çalışın. Odaklanmak her zamankinden zor olsa da sorumluluklarınızı aksatmaktan kaçının.

18 Haziran 2021, Cuma
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Enerjinizin gücü karşısında hatalar yapabilirsiniz. İyi bir planlamaya ihtiyacınız var. Zihinsel dağınıklık yaşamazsanız, birçok başarıyı bir arada sentezleyebilecek, yaptığınız işlerden duygusal tatminler sağlayacaksınız.

18 Haziran 2021, Cuma
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Eşiniz ile birbirinize her zaman yardımcı oluyorsunuz. İş yerinizde hoşunuza gitmeyen birtakım değişiklikler ve olaylar oluyor olabilir. Geleceğiniz için çok endişelisiniz ve kendinizi stresli hissediyorsunuz.

18 Haziran 2021, Cuma
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

İşinizde yaşadığınız duygusal çekişmelerin nedeni, siz değilsiniz. Yeteneklerinizin sınırlarını iyi biliyorsunuz. Atılımcı ruhunuzla, tatminkar işler peşindesiniz. Bugün, engeller karşısında pes etmemelisiniz. Çevrenizde farklı fikirleri olan kişilerden ilginç tavsiyeler alabilirsiniz. Arkadaşlarınızın tavırları önemli olacak.

18 Haziran 2021, Cuma

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
27° 13' 19" R
Ay
Başak
28° 09' 27" R
Merkür
İkizler
16° 55' 09" R
Venüs
Yengeç
19° 07' 36"
Mars
Aslan
04° 06' 51"
Jüpiter
Balık
02° 10' 31"
Satürn
Kova
12° 59' 25"
Uranüs
Boğa
13° 16' 01"
Neptün
Balık
23° 11' 04"
Plüton
Oğlak
26° 14' 10"
Chiron
Koç
12° 36' 24"
Lilith
Boğa
26° 39' 47"
True Node
İkizler
10° 37' 52"
Son Güncelleme : 18/06/2021 08:40

Astroloji Gündemi

17 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları 17 Haziran 2021, Perşembe 17 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 17 Haziran 2021 Perşembe yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuları... Devamını Oku >>