Kova Burcu

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat
Önyargıların Kırılıyor Günün Mottosu

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Eylül 2021, Pazartesi

Aşk 80%
Para 100%
Sağlık 90%

Bugün düşünceleriniz konusunda mücadeleci olun. Biraz duygusal hissediyor olabilirsiniz ve kesinlikle özgürlüğünüze düşkün olacağınız bir dönemdesiniz. Bir şeylere çözüm getirmek için kendinize biraz zaman ayırın. Yıllar önceki eski sevgiliniz bir anda karşınıza çıkabilir, nasıl göründüğü sizi çok şaşırtmasın. Karşılaştığınız her şeyler konusunda peşin hüküm vermekten kaçının.

Yeni bir anlaşma yapabilir ve bir sınava girebilirsiniz veya bugün yeni bir şeyler söz konusu olabilir. Bütün olarak bakıldığında, bugün çok şey vaat ediyor. Hasat aşamasının başlamasıyla beraber, son üç hafta içindeki tüm kariyer girişimleriniz meyvelerini vermeye başlayacak. Son olarak, başarınızın temellerini güçlendirebilirsiniz.

Bugün büyük egonuza dikkat edin. Her şeyde iyi olduğunuzu ve her konuda doğru yolda olduğunuzu düşünebilirsiniz. Fakat kendiniz hakkında bu kadar abartmayın. Eğer kendinizi diğerlerinden daha iyi görme tuzağına düşerseniz, Şu anda hayatınız biraz değişken olduğu için inatçı olmanız geçerli bir sebep değil.

Geçtiğimiz birkaç hafta boyunca gerçekleştirmiş olduğun seyahatin sonu geldi. Şüphesiz ki ilgi çekici şeylerle karşılaştın. Seyahatin içsel mi dışsal mı olduğu önemli değil; fakat kozmik enerji seni güvenli bir limana yanaştırdı. Bavulunu şimdi dikkatlice boşalt çünkü değerli hediyelik ve anı eşyalarıyla dolu. Bunları evinin önemli yerlerine koymak istiyorsun ki görüp güzel zamanlarını anımsa ve mutlu ol.Bugün alışılmadık ve modern sanat üslupları her zamankinden daha çok ilginizi çekebilir. Yerel ressam ve heykeltıraşların sergileri dikkatinizi çekmiş ya da alternatif müzik zevkiniz gelişmekte olabilir. Özel efektlerin bol kullanıldığı filmler sizi cezbedebilir ve oturup tüm bunları nasıl da yapmışlar diye düşünebilirsiniz! Eğer bu kadar meraklıysanız, bugün bu alanlardan herhangi biriyle ilgili bilgi edinmeye başlamanın tam zamanı!

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Sanki tüm dünyayı ele geçirebilirmişsiniz gibi hissettiğiniz o günlerden biri olabilir bugün. Ulaşmak istediğiniz şeyi elde etmek için ne gerekiyorsa yapmaya istekli, güçlü ve kararlı hissediyorsunuz. Bu aralar bir hedefe ulaşılabilir, arzular gerçekleştirilebilir ya da belki de talih yüzünüze gülebilir. Bugün yeni biraramanın, zam istemenin veya en sevdiğiniz projelerden birinde başarı elde etmenin tam zamanı.

27 Eylül 2021, Pazartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün Ay İkizler burcunda ilerlemeye devam ediyor. Gün içinde bir süredir ertelediğiniz işlerle ilgilenebilir, daha önceden düşündüğünüz ve planladığınız işler için harekete geçebilirsiniz. Kalıcı değişimler ve geçmiş ilişkilere dair hatıralar gün içinde gündeme gelebilir.

27 Eylül 2021, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Uzun uzun düşündüğün konularda karar vermek, yükünü hafifletiyor. Rahatlamış şekilde başlayacağın haftanın ilk gününde, beklemediğin bir anda birçok fırsat karşına gelebilir. Fırsatları değerlendirmek isterken, görüşlerine önem verdiğin kişilerle istişare yapmak isteyeceksin. İkili ilişkilere karşı ön yargılı tutumların, tanışacağın kişi ile birlikte dağılabilir.

27 Eylül 2021, Pazartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Ortaya çıkan gizli konularda arkadaşlarınızın desteğini alıyorsunuz. Olayların sizinle bir ilgisi olmadığı kısa sürede ortaya çıkacaktır. Bu durum sizi yıpratsa da bunu insanlara ve kişilere nasıl yaklaşmanız gerektiğini gösteren bir öğreti olarak görün. Herkese her zaman bir sınırınız olsun.

27 Eylül 2021, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Kendinizi ifade edebilecek birçok yol bulabileceğiniz bir gündesiniz. Yoğun gündeminizden arta kalan kısımlarda alışveriş yapmak isteyebilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etmenizde fayda var. Mücadele gerektiren olaylar yaşanabilir. Hobilerinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Uğraştığınız konularda rahatsız edici olaylarla karşılaşabilirsiniz.

27 Eylül 2021, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Evliliklerine dirlik ve huzur getirebilirler. Bunun daha çok kendi çabalarınızla olacağını hep göz önünde bulundurmanızda fayda var.

27 Eylül 2021, Pazartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

İş başkalarına geldiğinde, koruyucu biri olup çıkıveriyorsun. Bugün birini kanatlarının altına alabilirsin. Bir proje konusunda ekstra yardıma ihtiyacı olan biri olabilir. Belki gerekli açıklamaları ve yardımları sen yapabilirsin. Ya da bir arkadaşın kişisel bir yardım talep edebilir. Çocuklarına bir süre bakabilir veya bazı işlerini görebilirsin.

27 Eylül 2021, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sürekli olumsuz eleştirilerde bulunan insanları çevrenizde tutmak, enerjinizi yüksek tutmanızın önündeki en büyük engel. Almak istediğiniz bazı eğitimlere maddi sebeplerle ulaşamasanız da, size yeterli gelecek alternatifler geliştirmeyi başaracaksınız.

27 Eylül 2021, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Aşk yaşamınızda sizi etkileyen önemli gelişmeler gündeme gelebilir. Bugün bir çok renkli olay sizi bekliyor. Enerjik ve yaşam zevkiyle dolusunuz. Sıra dışı ilişkileriniz ve flörtlerinizle enerjinizi ortaya koyabilirsiniz.

27 Eylül 2021, Pazartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün, herhangi bir konu ya da kavramla ilgili olarak sevgiliniz, eşiniz veya işlerinizde size yardımcı olan bir kişiyle bazı konuşmalar yapmanız mümkündür. Tane tane konuşmanız, kendinizi net biçimde ifade etmeniz gerekebilir.

27 Eylül 2021, Pazartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

İkili ilişkilerde daha ılımlı olmaya çalışmalısınız. Kendinizi ifade ederken anlaşılabilir bir dil kullanmaya özen gösterin. Yanlış anlaşılmaya müsaitsiniz ve bu da daha fazla sorunla karşı karşıya kalmanıza neden olabilir. Sorun yaşamamak için ne gerekiyorsa onu yapın.

27 Eylül 2021, Pazartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Karamsar ruh haliniz partnerinize de yansıyor, olabildiğince bu durumdan kurtulmaya çalışın. Bencilce davranışlarınız nedeniylearkadaşlarınızı rahatsız ediyorsunuz. Onların da fikirlerine kulak vermeye çalışın. Yakın çevrenizde fikir alışverişinde bulunabileceğiniz kimselerlekonusunda yenilikler gerçekleştirebilirsiniz. Evdeki hesap yine çarşıya uymuyor. İsteklerinize rahatlıkla ulaşabilmek için gelirlerinizi artırın. Güzel yemeklere hayır diyememeniz kilo almanıza neden oluyor. Aşırıya kaçmamaya dikkat edin.

27 Eylül 2021, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
04° 54' 40" R
Ay
İkizler
21° 09' 60" R
Merkür
Terazi
25° 27' 11" R
Venüs
Akrep
19° 17' 36" R
Mars
Terazi
08° 18' 58" R
Jüpiter
Kova
23° 01' 05" R
Satürn
Kova
07° 01' 34" R
Uranüs
Boğa
14° 12' 02"
Neptün
Balık
21° 25' 10"
Plüton
Oğlak
24° 20' 00"
Chiron
Koç
10° 54' 57"
Lilith
İkizler
07° 54' 52"
True Node
İkizler
03° 25' 52"
Son Güncelleme : 27/09/2021 22:40

Astroloji Gündemi

Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor 27 Eylül 2021, Pazartesi Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor Bugün iletişim gezegeni Merkür Terazi burcunda geri hareketine geçiyor... Yani 18 Ekim’e kadar yaklaşık üç hafta boyunca ilet... Devamını Oku >>