Kova Burcu

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat
Rekabetten Kaçmıyorsun Günün Mottosu

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2022, Perşembe

Aşk 70%
Para 70%
Sağlık 60%

Dışarıya karşı olumlu bir tavır takınmak senin için iyi sonuçlanacak olaylarla karşılaşmanı sağlayabilir bugün. Olumlu bakış açını korumak olası bir ilişki konusunda daha net adımlar atmanı da sağlayabilir. Aşka pozitif bakabilirsin.

İş ilişkilerinizde bazı sorunlarınız var. Bu sorunlarıhayatınız dışında arkadaşlarınızla paylaşıyor, yanlış bir yerde çözümler arıyorsunuz. Önümüzdeki günlerde sevineceğiniz bir gelişme olabilir.

İş ortamında çalışanlar arasında ufak iletişim aksaklıkları yaşanabilir bugün. Sorunu çözmek için erkenden önlem almak daha iyi olabilir ama. İnsanların sağlıklı iletişim kurması genel olarak iyi olabilir bugün çevrende, bunu sağlamaya çalışabilirsin.

Gün içinde kendini yorgun hissetmen olası. Enerjini yenilemek için açık havada zaman geçirmeyi ihmal etmemelisin o yüzden. Yemek konusunda da daha seçici davranman gerekebilir. Ağır yiyeceklerden uzak durmak daha rahat olmanı sağlayabilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Karşınakonusunda daha iyi fırsatlar çıkabilir. Büyük planlar yapmadan önce gerçekleri iyi gözden geçirmen gerekecek ama. Planlarını bu gerçeklere göre yaptıkça gelecekte için daha rahat edebilir ve seni mutlu edecek şeylerle karşılaşabilirsin.

7 Temmuz 2022, Perşembe
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Yaratıcı yönünüz ortaya çıkıyor. İşiniz olsa bile kendinize vakit ayırarak o mükemmel fikirlerin size gelmesini sağlayın. Zamanınızı ve enerjinizi yeteneklerinize ayırın. Başkalarının seçimleriniz hakkında söylediklerini görmezden gelin ve yol boyunca ilham perinizi takip edin.

6 Temmuz 2022, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Yaptığın hataları düzeltmek isteyebilirsin. Durumu kabullenip, tek başına düzeltecek olman ile çevrenin takdirini kazanacaksın. Rekabete dayalı ortamlarda yer almaktan çekinmeyeceksin. Ama bu durumun seni olumsuz etkilemesine izin de vermeyeceksin. Bir süredir araştırdığın estetik konusunda farklı yerlerden fiyat alacaksın.

7 Temmuz 2022, Perşembe
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Sorumluluklarınıza gereken önemi ve zamanı veriyorsunuz. Hayatınıza yeni bir düzen getirmek, hem bedensel hem de zihinsel olarak üzerinizdeki yükü atacaktır. Çalışma ortamınızla ilgili değişikliklerin haberleri ya da bu konuda yapmanız gereken görüşmeler bugün gündeminize gelebilir. Önerileri dikkate almalısınız.

6 Temmuz 2022, Çarşamba
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Uzaklarla ilgili planlarınız ve yeni ilişkiler bugün daha enerjik olmanızı sağlayabilir. Bu konularda yeni planlar ve hedefler peşinde olabilirsiniz. Ancak daha sağduyulu olmanızda, olayları gözlemleyerek adım atmanızda büyük fayda var. Yeni destekler bulmakta zorlanabilirsiniz. Üzerinde çalışılan akademik bir konu söz konusu ise daha fazla çaba göstermelisiniz.

6 Temmuz 2022, Çarşamba
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bir süredir başkalarının etkisi altında kalarak özgürlüğünüzü kısıtlıyordunuz. Yeni farkındalıklar ve bilgi açlığınız sizi daha verimli hale getirdi.

6 Temmuz 2022, Çarşamba
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Artık insanların size cevval olmanızı söylemesine gerek kalmayacak. Hatta imparator havalarında ortada dolaşırken Napolyon gibi bile görünebilirsiniz! Ancak her şeyin istediğiniz gibi gitmesine güvenmeyin, zira rüzgar her an yön değiştirebilir ve sizi bekleyen sürprizler olabilir. Ne de olsa imparatorlar bile her şeyi kontrol altında tutamazlar! Bari umalım da günlük burç yorumlarını okumayı unutmasınlar.

6 Temmuz 2022, Çarşamba
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Zor bir durumla uğraşmaktan kaçınmak için dikkatinizi dağıtmak cazip gelebilir. Bu duruma siz neden olmamış olabilirsiniz, ancak muhtemelen sizin ilginizi ve karar vermenizi gerektiriyor. Bu kısa vadede işe yarayacak olsa da, sonunda bu sorunla ilgilenilmesi gerekecek! Ertelerseniz, odağınız başka bir yerdeyken muhtemelen daha da kötüleşecektir. Bu noktaya gelmesine izin vermek yerine, henüz yolun başında müdahale etmeyi deneyin.

6 Temmuz 2022, Çarşamba
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Çalışma yaşantınızda hassas olduğunuz, alınganlık gösterebileceğiniz bir gün. Birlikte çalıştığınız kişilerin size verecekleri enerji çok önemli olacak. Sessiz kalmakla birçok sorunu biriktiriyor olmanız sizi çok sıkacaktır.

7 Temmuz 2022, Perşembe
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün işyerindeki çalışmalarınız bir sınamadan geçecek. Kapasitenizi gösterebildiğiniz sürece endişelenmenize gerek yok. Özel hayatınızda da test ediliyorsunuz ve bu sefer kendi bakış açınızı savunmanız gerekecek. Bazı kararların verilmesi zor olsa da, gerçekte ulaşmak istediğinizin ne olduğunu asla aklınızdan çıkarmayın. Her türlü sağlık sorununuzla dinlenerek başa çıkabilirsiniz. Hayat bir yarış değil – kazanmak için hep bu kadar sıkı savaşmanıza gerek yok.

7 Temmuz 2022, Perşembe
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Kova; bugün yurt dışı, eğitim, hukuk konularıyla ilgilenebilirsiniz ve sizi duygusal olarak tatmin edecek kararlar alabilirsiniz. Seyahatlerde ise destekleneceksiniz ve yurt dışı seyahati yapmak istiyorsanız bugün kararınızı netleştirebilirsiniz. Çalışma vehayatınızda ya da yanınızda çalışanlarla ise iletişim sorunları gerçekleşebilir.

6 Temmuz 2022, Çarşamba
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Bugün, sürpriz gelişmelere hazır olmalısınız. Yeni tanışacağınız kişilerle, ileri vadede ortak işbirlikleri içine girmeniz gündeme gelebilir. Hedefleriniz konusunda değişimlerden uzak kalmayı başarabilirseniz, yeni gelişecek şartların, sizi olumlu etkileyeceği muhakkak. Arkadaşlarınızla aranızda sıra dışı paylaşımlar söz konusu olacak.

6 Temmuz 2022, Çarşamba

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
14° 57' 18" R
Ay
Terazi
14° 35' 01" R
Merkür
Yengeç
03° 34' 24" R
Venüs
İkizler
16° 46' 17" R
Mars
Boğa
01° 15' 56"
Jüpiter
Koç
07° 57' 06"
Satürn
Kova
24° 26' 36"
Uranüs
Boğa
17° 58' 49"
Neptün
Balık
25° 25' 18"
Plüton
Oğlak
27° 39' 49"
Chiron
Koç
16° 21' 54"
Lilith
Yengeç
09° 15' 28"
True Node
Boğa
20° 56' 06"
Son Güncelleme : 07/07/2022 04:30

Astroloji Gündemi

6 Temmuz 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 6 Temmuz 2022, Çarşamba 6 Temmuz 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Gece yarısından hemen sonra Ay Terazi burcuna geçiyor. Haftanın hararetli günlerinden birindeyiz. Sabah saatlerinde iletişim... Devamını Oku >>