Kova Burcu

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat
Maddi Konular Ön Planda Günün Mottosu

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Ekim 2023, Salı

Aşk 90%
Para 90%
Sağlık 100%

Bugün, aşk ve ilişki hayatınızda tutarsız yaklaşımlar ortaya koyabilirsiniz. Birlikte olduğunuz kişiye karşı bazen yakın bazen de uzak davrnıyorsunuz. Hiç beklemediğiniz şeyler gündeme gelebilir. Her şeye hazırlıklı olmanız gereiyor.

Problemleri ortadan kaldırmak için harekete geçmeli ve elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. İçinde bulunduğunuz durum ne kadar karmaşık olsa da üstesinden gelmeyi başarabileceksiniz. Sınırların bilincinde olmanız gereken bir gün.

Finansal olarak sizi zorlayabilecek her ne varsa ondan uzak durmanız gerekiyor. Gelişmeler üzerinde etkinlik gösterebildiğiniz sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmayın.

Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Kova burçları, bugün, kendinizi fiziksel olarak aktif hissedebilirsiniz. Spor yapmak veya doğada zaman geçirmek size iyi gelebilir. Aynı zamanda sağlığınıza daha fazla özen göstermek için harika bir fırsat.

2 Ekim 2023, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Maddi anlamda yaşadığınız problemler sizi tasarruf yapmaya itebilir. Bugün kendinize finansal hedefler belirlemek ve tasarruf stratejileri oluşturmak için zaman ayırabilirsiniz. Harcamalarınızı gözden geçirerek gereksiz masrafları kesmeye çalışmalısınız. Evli olan bir Kova burcuysanız, çocuk sahibi olma fikrine sıcak bakmaya başlayabilirsiniz.

3 Ekim 2023, Salı
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Destek almak ve birine bel bağlamak arasındaki farkı görmelisiniz. Böylece hem ilişkilerinizi daha doğru yerlere koyabilecek hem de kendi yapabileceklerinizin önünü açacaksınız. Fiziksel bir değişim için ilk adımı bugün atabilirsiniz.

2 Ekim 2023, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Gün içinde ailenizle ilgili konularla daha çok ilgilenebilirsiniz. Geçmişte yaşanmış olaylar tekrar gündeminize gelebilir. Bu durum sizi içsel hesaplaşmaya götürebilir. Duygularınızın yoğunluğu içinde kaybolmamaya özen gösterin. Kendinizi daha rahat hissettiğiniz uğraşlarınıza yönelebilirsiniz. Ev kazalarına karşı dikkatli olmalısınız.

2 Ekim 2023, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Spor gibi aktiviteleri istikrarlı götürmek için uygun bir zaman. Aşk konularında partnerinizin sizi anladığından emin olamayabileceğiniz bir dönemdesiniz.

2 Ekim 2023, Pazartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Hareketlerinin sonuçlarını hesaplamaya çalışmak senin için daha iyi olacak. Yaptıklarının getirisini düşünmek ve bundan sonraki adımlarını buna göre atmak girişimlerinin daha başarılı olmasını sağlayabilir. Yapıcı olmaya çalışmak sana iyi gelecek.

2 Ekim 2023, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Kova, şimdi kendinizi merkeze alma, konfor ve güvenlik ihtiyaçlarınızı karşılama ihtiyacı güçlü. Yine de bağlantı kurmak ve paylaşmak için harika durumdasınız. Problemleri çözmek ve insanların bakış açınızı anlamalarına yardımcı olmak için iyi enerji yanınızda. Yanlış anlaşılmaları açıklığa kavuşturmak tatmin edici olabilir. Ayrıca hedeflerinize ulaşmak için yeni ve ilginç yöntemler keşfediyorsunuz. Rutinlerinize veya işinize daha fazla heyecan veya çeşitlilik katabilirsiniz. Sizin için önemli bir şeyi başarmak için bir partnerle yapılan aktiviteler veya birisiyle bir araya gelmek odak noktasında ve verimli olabilir.

2 Ekim 2023, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Duygusal anlamda çabuk etkileniyor ve hızlı kararlar alıyorsunuz. Enerjinizi kişisel isteklerinizle mükemmel birleştiriyor ve güçlü iletişim kuracağınız kişileri arıyorsunuz. Planlarınızı yaparken uzun vadeli düşünmelisiniz.

3 Ekim 2023, Salı
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Ne kadar cazip gelse de, gereğinden fazlaüstlenmeyin. Onun yerine sizin için önemli meselelere odaklanın. Aksi takdirde bunalabilirsiniz. Yeni bir şeyi ele almaya karar verdiyseniz, açık olun ve başkalarını size yardımcı olmaya davet edin. Enerjinizi bu şekilde odaklarsanız ve doğrudan sizi ilgilendirmeyen sorunların ilginizi dağıtmasına izin vermezseniz başarıya ulaşma olasılığınız daha yüksek olacaktır.

3 Ekim 2023, Salı
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Ortak maddi konu ve kararlarda dikkatli, temkinli davranmanız gereken bir gün, yanlış anlamalar kafa yorucu olabilir. Güçlü kişilere farkınızı ve fikrinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz.

2 Ekim 2023, Pazartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Üçüncü şahısların müdahalesi özel hayatınızı karıştırmaya başladı. Güvenli ve sağduyulu yaklaşımlar ilişkinin dışından gelen sorunların ilişkiyi yıpratmasını engelleyebilir. Kariyerinizde ulaşmak istediğiniz hedeflere yönelik projelerde birtakım değişiklikler olabilir. İş arkadaşlarınızla görüş ayrılıklarına düşebilirsiniz. Kendinizi ve sinirlerinizi fazla yıpratmamaya, olaylar karşısında sakin kalmaya çalışın. Sağlık ve eğitim ile ilgili bazı masraflarınız olabilir.

2 Ekim 2023, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
09° 33' 47" R
Ay
Boğa
27° 37' 54" R
Merkür
Başak
26° 34' 23" R
Venüs
Aslan
25° 06' 51" R
Mars
Terazi
23° 51' 45" R
Jüpiter
Boğa
14° 15' 24" R
Satürn
Balık
01° 22' 12"
Uranüs
Boğa
22° 35' 07"
Neptün
Balık
25° 54' 04"
Plüton
Oğlak
27° 54' 26"
Chiron
Koç
18° 03' 07"
Lilith
Aslan
29° 56' 36"
True Node
Koç
24° 55' 29"
Son Güncelleme : 03/10/2023 03:50

Astroloji Gündemi

2 Ekim 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 2 Ekim 2023, Pazartesi 2 Ekim 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Akrep burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Sabah saat sekiz civarında Ay’ ın Akrep burcuna geçmesiyle birlikte... Devamını Oku >>