Kova Burcu

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat
Ortaklık Konuları Gündeminde Günün Mottosu

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Aralık 2022, Cuma

Aşk 80%
Para 90%
Sağlık 60%

Görüştüğün insanla ilişkini bir adım daha ileri taşımayı düşünebilirsin bugün. Onunla bu konu hakkında konuşmak için cesaretini toplaman çok güzel sonuçlar verebilir. Hislerini doğru bir şekilde anlatmak aşkı sana daha da kolay bir hale getirebilir.

İş hayatınızda disiplinli tavırlarınızla göz dolduracaksınız. Hangi mevkide bulunursanız bulunun amir havanızla emreden bir konumu koruyacaksınız. Siz yeteneğinizi kullanabileceğiniz ve amir veyabaskısını üzerinizde hissetmeyeceğiniz işlerde başarılısınız. Düzen ve disiplinden yanasınız.

Bugün genel olarak ilgi alanlarını genişletmek karşına farklı ve yeni fırsatların çıkmasına sebep olabilir. Önüne çıkacak seçenekleri artırmak da maddi durumun için çok iyi olabilir o yüzden. Bu tür konuları değerlendirmeyi ihmal etmemek senin yararına olacak.

Daha rahat nefes almak ve kaslarını daha rahat hareket ettirebilmek yoga gerektirebilir. Stres yaratacak durumlardan uzak durmak da kendini daha zinde hissetmene yardımcı olacak. Ancak genel olarak yoga gibi konulara odaklanman daha kalıcı sonuçlar verebilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Tanıştığın insanlarla konuşurken daha açık ve girişken olman gerekebilir bugün. Kendini anlatırken dolaylı olmamak senin için yararlı olacak çünkü. Bu sayede karşına çıkacak fırsatları artırman da daha mümkün. Sosyalleşmeye devam etmelisin bugün.

9 Aralık 2022, Cuma
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sizi gücendiren birine kızmak cazip gelebilir ama bu gerçekten çabaya değer mi? Muhtemelen değil. Onlara gözlerinizi ve kulaklarınızı kapatın. Hatta onlar yokmuş gibi davranın ve sizi mutlu eden şeyi yapmaya odaklanın. Bu senin intikamın.

7 Aralık 2022, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Sempatikliğin üzerinde. Etrafına pozitif duygular saçıyorsun. Çevren bu durumdan oldukça memnun olacak. Çevrenle olan ilişkilerin gelişiyor. Eğerkurmayı düşünüyorsan, ortaklık konusunda atacağın adımlar bugün gündeme gelebilir. Evli bir Kova burcuysan, eşinle birlikte, maddi birikimlerinizi artırmak adına, harcamalarınızı azaltma kararı alabilirsiniz.

9 Aralık 2022, Cuma
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Yatırım yapmak istediğiniz konular olabilir. Yaptığınız işi, girdiğiniz ortamı bilerek hareket etmek size avantaj sağlayacaktır. Borç ve alacak verecek gibi konularda düşünmeden hareket etmemelisiniz.

8 Aralık 2022, Perşembe
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Maddi konularda beklentilerinizin büyüdüğü bir gündesiniz. Ancak daha temkinli hareket etmeli, giderlerinizi kısmaya özen göstermelisiniz. Bütçenizi korumanız gereken bu süreçte çalışma kapasiteniz, beklediğiniz maddi destekler size güven verecek şekilde gelişecektir. Birikim yapmak, yatırım planlarınıza hız vermek bu günlerde en önemli önceliğiniz olmalı.

8 Aralık 2022, Perşembe
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Çabalarınızın karşılığını alacağınız bir dönemdesiniz. İşinizde uzun süredir verdiğiniz emeklerinizle alakalı olumlu ve müjdeli haberleri alabilirsiniz.

7 Aralık 2022, Çarşamba
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Duygularını kontrol altına almak istediğin gelişmeyi sağlamak için yararlı olacak. Olaylara karşı mantıklı kalabildiğin sürece kendini geliştirmek daha kolay olabilir. Objektif bakış açısı sayesinde empati yapabilmek karar vermeni olumlu etkileyecek.

8 Aralık 2022, Perşembe
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Dünya sizin için biraz daha yavaş dönmeye başlıyor. Gün, gerçekleri bulandırıyor ve siz biraz daha fantastik bir şey için gerçekliği geride bırakırken hayatı bir rüya gibi hissettiriyor. Kişisel bir pusula görevi görmesi, sizi doğru yöne yönlendirmesi ve yol boyunca yolculuğunuzu planlamanıza yardımcı olması gerektiğinden, bu ilhamı içgüdülerinizi takip etmek için kullanın. Rüyalarınızı yazmayı düşünün, derin anlamlar taşıyabilirler.

8 Aralık 2022, Perşembe
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

İlişkilerinizi gözden geçirmek için tam sırası. İş arkadaşlarınızın düşünceleri çok önemli. Onlara daha çok zaman ayırmalı, beklentilerine karşı ilgili olmalısınız. Bu dönem değişik gruplardanteklifleri alabilirsiniz.

9 Aralık 2022, Cuma
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün aile bağlarını güçlendirecek bir tavır içinde olacaksınız. Aileniz bu tavrınızı memnuniyetle kabul edecek ve planlarınızı sağlam bir şekilde destekleyecek. İlişkilerinizin pekişmesi aşk hayatınıza da yansıyor. Sevdiğiniz kişiyle çok daha yakınlaşabilirsiniz! Bu durumdan uzun ve kalıcı bir ilişki doğabilir.

9 Aralık 2022, Cuma
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Kova; aşk, hobi, çocuk, borsa, eğlence, tatil konularında belirsizlikler belirli hale geliyor olacak. Bu dönemde çok para harcaya bilirsiniz. Bundan dolayı dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum, dolandırılma yaşayabilirsiniz. Ama bir taraftan da kalıcı uzun vadeli güzel gelişmelere adım atabilirsiniz.

8 Aralık 2022, Perşembe
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Duygusal ilişkiniz ağır aksak ilerliyor. Beraberliğinizi hareketlendirmek için bir şeyler yapma vakti geldi! Bazı sorunlarınızdan kurtulmanız için önemli fırsatlarınız olacak.Yıpratıcıtemposunu biraz azaltarak rahatlamayı deneyin. İşinizle ilgili sizi mesleki olarak geliştirecek bir toplantıda bulunmanız söz konusu. Bu toplantıdan çok kazançlı çıkacaksınız. Elinizdeki parayla bir süre yetinmek zorunda kalabilirsiniz. Kendinizi zorlayacak sporlardan ve beslenme şekillerinden bir süreliğine uzak durun.

8 Aralık 2022, Perşembe

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
16° 50' 08" R
Ay
İkizler
25° 39' 18" R
Merkür
Oğlak
03° 02' 05" R
Venüs
Yay
28° 29' 53" R
Mars
İkizler
15° 49' 02"
Jüpiter
Balık
29° 11' 12"
Satürn
Kova
20° 23' 55"
Uranüs
Boğa
15° 45' 38"
Neptün
Balık
22° 39' 08"
Plüton
Oğlak
26° 58' 57"
Chiron
Koç
12° 01' 53"
Lilith
Yengeç
26° 34' 17"
True Node
Boğa
13° 05' 17"
Son Güncelleme : 09/12/2022 02:10

Astroloji Gündemi

8 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 8 Aralık 2022, Perşembe 8 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Bugün saat 07:08’ de İkizler burcunun 16 derecesinde Marsiyen bir dolunay gerçekleşiyor. Önümüzdeki onbeş gün boyunca gündemi... Devamını Oku >>