Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Satürn finansal durumunuzu kontrol altında tutmanızı sağlıyor ve Merkür sayesinde ayın 3'ü ve 14'ü arasında iş stratejilerinizde çok daha becerikli ve istikrarlısınız. Buna karşın Koç burcundaki Mars sizi strese sokuyor. Hızlı hareket etmeyi ve işleri aceleye getirmeyi birbirine karıştırıyorsunuz. Bir işe başlamadan önce iyice hazırlanmaya bakın! Haziran 2022 Mottosu

Oğlak Burcu Aylık Burç Yorumu

Haziran 2022

Oğlak Burcu

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, Boğa burcundaki Merkür ileri hareketine geçtiğinde ertelenen planlar, bekletilen görüşmeler devreye giriyor. Mutluluğunuza hizmet edecek konulara emek vermek size iyi gelecektir. Bunu artık daha net görüyorsunuz, böylece de adım atmanız da kolaylaşacaktır. Duygusal etkileşimler yaşadığınız kişiyle olan ilişkinizin adını koyabilirsiniz. Tatil planlarınızı ve tarihleri netleştirebilirsiniz. Doğada geçireceğiniz günler size kendinizi daha iyi anlama fırsatı veriyor. Merkür ve Plüton’un destekleyici açısı da sınırlarınızın dışına çıkmanız konusunda sizi yüreklendirebilir.

5 haziranda Kova burcundaki Satürn’ün geri hareketiyle birlikte gelir gider defterlerinizi yeniden incelemeniz gerekebilir. Mali olarak zorlandığınız konular, kazanımlarınız üzerinde daha dikkatli çalışmanız yeni disiplinlere artık ayak uydurmanız gerekebilir. Bu zorunluluktan kaçmamalısınız. Kendi geleceğiniz için bazı sorumluluklara uyum sağlamanız gerektiğini kabul etmelisiniz. Neptün Plüton üçgeninin etkisini, bu çabayla daha da büyütebilirsiniz. Bazen isteklerinize giden yol istemediğiniz bir yerden geçebilir. Yine de o adımı atın.

Haziranın ilk başlarındaki olumlu etkilerle birlikte kendinizdeki eksikleri ve yeterlilikleri daha iyi değerlendireceğiniz bazı fırsatlar doğabilir. Çalışacağınız konular, alacağınız eğitimler hayatın içinde daha etkin ve faydalı şekilde yer alacağınız platformları araştırabilirsiniz. Kendinize yatırım yapmak, potansiyelinizi doğru kullanamadığınız zamanları telafi edebilir. Hukuksal konular ve yer değişikliklerinizle ilgili işlemlerinizle ilgilenebilirsiniz. Buradan doğacak olumlu sonuçlar sınırlarınızı değiştirebilir.

12-13 Haziran zamanlarında Venüs ve Uranüs’ün Boğa burcundaki kavuşumuyla aşk hayatınızda birtakım hareketlenmeler başlayabilir. Dengesi oturmuş, ne istediğini bilen ve bunun için gerekeni yapmaktan çekinmeyen insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Vereceğiniz kararların hayatınızın geri kalanına önemli sürprizleri olabilir. Mutluluğunuza hizmet edecek girişimler yapabilirsiniz. Bu duygusal bir yakınlaşma şeklinde olacağı gibi, tatil dönemlerini geçireceğiniz yerlerle ilgili de olabilir. Arsa yatırımları, yazlık alım satımı gibi konular gündeminize gelebilir, bunları gerçekleştirmenizi sağlayacak mali sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

İkizler burcuna geçen Merkür size çalışma ortamınızda veplanlarınızda büyük hareketlilikler getirebilir. Yeni görüşmeler,fırsatları ve imzalar için uygun bir dönemdesiniz. Planlarınızı, özellikle sekteye uğrayan işlerinizi devreye koymak için hazırsınız. El beceriniz ve ekip çalışmanızla dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Bu durum terfi ve yetki değişikliği haberlerini getireceği gibi sizinle ilgili bazı dedikodular da doğurabilir. Duyduklarınıza, bunların kaynağı ve doğruluklarınıza dikkat etmelisiniz.

14 haziranda Yay burcunda gerçekleşecek dolunay ile iyi niyetinizin kurbanı olduğunuz konularda artık bakış açınızı değiştiriyorsunuz. Fedakârlık ve yardımseverlik kavramınız yeniden şekillenebilir. Sizi bundan ve iyi hissetmekten alıkoyan durumları ve insanları hayatınızdan çıkarmak adına kararlar alabilirsiniz. Böylelikle stres yaratan, günlük akışınızı da bozan durumları da ortadan kaldırmış olacaksınız. Kendinizi işlerin yoluna gireceğine inandırıyorsunuz. Aileniz ya da babanız ile ilgili bazı sağlık sorunlarına karşı şifacı çözümler bulabilirsiniz. Aile sorumlulukları artıyor.

21 Haziran’da Güneş’in Yengeç burcundaki seyrine başlamasıyla eviniz ve eşinizle ilgili konular gündeme gelebilir. Bekar bir Oğlak burcuysanız evlilik süreçlerinizde yeni gelişmeler yaşanabilir, yaşam alanlarınız ve tercihleriniz üzerinde düşünebilirsiniz. Evliyseniz eşinizle olan ilişkileriniz iyileşebilir, evinizle ilgili yeni değişimler gündeme gelebilir. Kendinize ait bir düzen kurmakla ilgili düşüncelerinizin önü açılabilir. Yeni girişimler ve teklifler kapınızı çalmak üzere, destek alan ya da destek veren konumunda olacaksınız.

Venüs 23 Haziran’da İkizler burcuna geçerekhayatınızda sizi daha esnek ve pratik bir noktaya getirebilir. İlgileneceğinizsayısının fazlası, birden çok konuya bir anda hakim olmak sizi başta yorabilir. Ancak becerilerinize tutunmak, bunun getirilerine odaklanmak sizin faydanıza olacaktır. Yeni imkanlar kapınızı çalabilir, fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Gündelik işlerinizin düzene girmesi, kendinize zaman ayırmak ve sağlığınızla ilgili konularda iyileşmeler yaşamanızı da sağlayacaktır.

Balık burcundaki Neptün’ün geri hareketine başlamasıyla kendinizi duyurmak ve işinizi geliştirmekle ilgili kaygılara kapılabilirsiniz. İşlerinizin planlarınız dışında ilerlemesi, bir daralma yaşadığınızı düşündürebilir. Dalgınlığınız ve yanılsamaların etkisinde kalmamak adına emin olduğunuz ve objektif bir şekilde yüzleştiğiniz konularda hareket etmelisiniz. Bu size bu düşüncelere sebep olan eksikleri fark etme olanağı sunacaktır.

29 Haziran’da Yengeç burcunda gerçekleşecek yeniay ile ikili ilişkiler ve ortaklı işlerinizle ilgili yoğun bir gündeminiz olabilir. Yeni bir hayata yeni bir adım atıyorsunuz. Duygularımız kadar mantığınızın da sizinlebirliği yapmasına dikkat etmelisiniz. Şanslı ve yeni bir düzen için destekler alacağınız bir zamandasınız. Planlarınızı uygulamaya koymak, ilişkilerinizi daha ciddi noktalara taşımak adına karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirin.

Motivasyon Sözü: “Hayat hataları affeder, kararsızlığı affetmez… Bir şeyler yapın, bir adım atın.” Bob Proctor

Haziran 2022

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
07° 38' 14" R
Ay
Yengeç
10° 33' 58" R
Merkür
İkizler
19° 18' 09" R
Venüs
İkizler
07° 35' 20" R
Mars
Koç
25° 51' 47"
Jüpiter
Koç
07° 20' 14"
Satürn
Kova
24° 46' 35"
Uranüs
Boğa
17° 40' 41"
Neptün
Balık
25° 26' 32"
Plüton
Oğlak
27° 50' 15"
Chiron
Koç
16° 15' 25"
Lilith
Yengeç
08° 24' 07"
True Node
Boğa
21° 42' 48"
Son Güncelleme : 29/06/2022 12:20

Astroloji Gündemi

29 Haziran 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 29 Haziran 2022, Çarşamba 29 Haziran 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Bugün sabaha karşı 05:52’de Yengeç burcunun 7. derecesinde bir Yeniay gerçekleşiyor... Yeniay’lar her zaman başlangıç zamanla... Devamını Oku >>