Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Moral bozucu ve sıkıcı bir ilk haftanın ardından Venüs ayın 9'unda Oğlak burcuna, Mars ise Boğa'ya giriş yapıyor Ocak 2021 Mottosu

Oğlak Burcu Aylık Burç Yorumu

Ocak 2021

Oğlak Burcu

Sevgili Oğlak burçları ve yükselen burcu Oğlak olanlar, yaşamınızda kalıcı bir model belirliyorsunuz.

Mezuniyetinizin ilk ayı olması sizi oldukça mutlu ediyor.  Ama her şeyin tam anlamıyla yerine oturması için 13 Ocak'ta burcunuzda gerçekleşecek yeniayın yeni umutları ve başlangıçları destekleyen enerjisine ihtiyacınız var. Yeni hayatınızın ilk kararlarını burada alabilirsiniz. Değişen bu düzende yenilikleri görüyor,hayatınız ve ilişkilerinizi daha iyi bir düzende devam ettireceğiniz planlar yapıyorsunuz. Bu emekleriniz ve sevginiz karşılıksız olmayacaktır. 

13 Ocak'ta Güneş ve Plüton'un Oğlak burcunda kavuşması, burada bir yeniay gerçekleşmesiyle 2020 yılından beri yarım ve eksik kalan işlerinizi tamamlayabileceksiniz. Bunun sizin için yeni bir zirve olduğunu söyleyebiliriz.

14 Ocak'ta Uranüs'ün  ileri hareketine başlamasıyla toplumda daha görünür hale gelebilirsiniz. Bu sayede işinizi ve hedeflerinizi daha iyi ve daha geniş kitlelere duyurmanız mümkün olacaktır.

24 Ocak'taki Güneş Satürn kavuşumu bazı ortaklık ilişkilerinde bazı engellenmeler veya zorluklarla karşılaşmanıza neden olabilir. Ekonomik durumunuzu etkileyecek sözleşmeler söz konusu ise kendinizi güvence altına almalısınız. Burada yapacağınız hamle geliştirmeniz, iyileştirmeniz gereken konunun ne olduğunu anlamaya çalışmak olmalıdır. Zira 28 Ocak'ta Aslan burcunda gerçekleşecek dolunay ile bu konuda başka tetiklenmeler de söz konusu olabilir. Buna hazırlıklı olmalısınız. Hazırlıklı olmanız gereken bir diğer konu da, aşk hayatınıza hareket katacak sürpriz gelişmelerdir. Kendinize izin verin ve bunun keyfini çıkarın. Sağlıklı ve güzel bir ay dileriz.

Motivasyon sözü: 'Başarı, kendinizi sevmek, yaptığınız şeyi sevmek ve bunu nasıl yaptığınızı sevmektir.' Maya Angelou

Ocak 2021

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Astroloji Gündemi

Mars-uranüs Kavuşuyor, Paranıza Pulunuza Dikkat! 21 Ocak 2021, Perşembe Mars-uranüs Kavuşuyor, Paranıza Pulunuza Dikkat! Oldukça hareketli ve heyecanlı günlere giriş yapıyoruz. Zira gökyüzünün savaşçısı Mars ile isyanlar ve devrimlerin semboliği... Devamını Oku >>