Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Oğlak Burcu Aylık Burç Yorumu

Aralık 2022

Oğlak Burcu

Sevgili Oğlak burçları ve yükselen burcu Oğlak olanlar, Balık burcundaki Neptün’ün ileri hareketine başlamasıyla ilişkilerinizi güven üzerinde yapılandırabilirsiniz. Yakın çevrenizle yaşadığınız yanılgıların ve sorunların sonuna geldiniz. Güven standartlarınızı değiştirmeniz gerektiğini fark etmelisiniz. Böylelikle ticari ve duygusal ilişkilerinizi iyileştirebilirsiniz. Devletle ve işlerinizle ilgili konularda yüzünüz gülebilir.  

Merkür’ün burcunuza geçmesiyle düşüncelerinizi daha çok dile getirebilirsiniz. Gizli yürüttüğünüz işlerinizi ortaya koymak için uygun bir zamandasınız. Konuşmalarınıza uygun tavırlarınızla dikkat çekebilir ve çevrenizdekilere problemlerinde destek olabilirsiniz. Venüs’ün de burcunuza geçişiyle kendinizi her anlamda daha zinde hissetmeye başlıyorsunuz. İyi kavramınızı geliştiriyor ve etrafınızı yeniliklerle kuşatıyorsunuz. Kararlı olursanız düzenli ilişkiler kurabilirsiniz; gücünüzü pozitif şekilde değerlendirin.  

8 Aralık’ta gerçekleşecek İkizler dolunayı,koşullarınızı ve beklentilerinizi mercek altına alıyor. Çalışmalarınızın sonuçlanacağı bu süreçte farklı insanlarla konuşabilirsiniz. Yoğun temponuzda ilişkilerinize ve sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Önemsemediğiniz fiziksel sorunlara karşı önlem almalısınız.  

Güneş Satürn üçgeninin desteğini aldığınız 12-18 Aralık haftasında sabrınızın sonucu olarak şifa ve kazanç elde edebilirsiniz. Geri planda yürüttüğünüz işlerinize odaklanmalısınız. Yüksek motivasyonunuzla alışkanlıklarınızı değiştirmek üzere girişimlerde bulunabilirsiniz. Böylelikle sadece psikolojik değil, fiziksel açıdan da iyileşebilirsiniz.

Terazi burcundaki Ay’ın burcunuzdaki Venüs ile zorlayıcı açısı, kadınortaklarınızla sorun yaşamanıza neden olabilir. Güvendiğiniz kişilerden beklediğiniz desteği görmediğinizde hayal kırıklığına uğramak yerine farklı bir tutum sergilemelisiniz.  

Jüpiter’in Koç burcunda hareket etmesi, kişisel ve ailevi konularınızı ön plana çıkarabilir. Kaynağa inerek mutlu ve mutsuz olduğunuz noktaları görebilirsiniz. Yer değişikliği ve evlilik planlarınız hız kazanabilir, zorlandığınız noktada çevrenizden destek alabilirsiniz. Zira Chiron’un da Koç burcunda ileri hareketine dönmesiyle yalnızlık hissiniz sona eriyor. Sağlık ve maddi konularda daha kolay adım atabilirsiniz. Kendinizi güvende hissederek motive olabilirsiniz.  

Güneş’in 22 Aralık’ta burcunuzda ilerlemeye başlaması, sizin döneminizi başlatıyor. Hayatınızı güzelleştirmek adına yüksek bir motivasyona sahipsiniz. Yaşadığınız farkındalıklarla parlıyorsunuz. Size iyi olanın peşine düşüyor, yaşam tarzınız ve bakımınızda değişikliğe gidiyorsunuz. Özellikle 23 Aralık’ta burcunuzda gerçekleşecek yeni ay ile başlayacağınız tüm sağlam ilişki ve işlerin karşılığını 2023’te göreceksiniz. Vakit ayırmadığınız konulara yönelmelisiniz. Cesaretinizi daha verimli kullanıyorsunuz.

29 Aralık’ta burcunuzda geri hareketine başlayacak olan Merkür daha iyi bir “siz” görmenize yardımcı olabilir. Kendinize engel koymaktan vazgeçmeli ve olaylara sizin nasıl bir etkiniz olduğunu görmelisiniz. Yaşanan her şeye sizin de katkınız olduğunu unutmayın. Retro dönemini bu açıdan değerlendirebilirsiniz. Kendiniz için olaylara objektif bakmalısınız.  Kaçtığınız konularla yüzleşmelisiniz.  

Motivasyon Sözü: “Bir insanın ne olduğunu şartlar değil, kararlar belirler.”

Aralık 2022

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
16° 49' 17" R
Ay
İkizler
25° 29' 14" R
Merkür
Oğlak
03° 00' 51" R
Venüs
Yay
28° 28' 50" R
Mars
İkizler
15° 49' 21"
Jüpiter
Balık
29° 11' 10"
Satürn
Kova
20° 23' 51"
Uranüs
Boğa
15° 45' 40"
Neptün
Balık
22° 39' 07"
Plüton
Oğlak
26° 58' 56"
Chiron
Koç
12° 01' 54"
Lilith
Yengeç
26° 34' 11"
True Node
Boğa
13° 05' 22"
Son Güncelleme : 09/12/2022 01:50

Astroloji Gündemi

8 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 8 Aralık 2022, Perşembe 8 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Bugün saat 07:08’ de İkizler burcunun 16 derecesinde Marsiyen bir dolunay gerçekleşiyor. Önümüzdeki onbeş gün boyunca gündemi... Devamını Oku >>