Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Farklı Düşüncelere Kapılıyorsun! Günün Mottosu

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

14 Haziran 2024, Cuma

Aşk 70%
Para 60%
Sağlık 80%

Bugün, tutkulu yaklaşımlar ortaya koyabilir ve birlikteliğinizin daha da iyiye gitmesi için elinizden geleni yapabilirsiniz. Olumlu yönlendirmeler altında olabileceğiniz bir gün. Enerjiniz ve hislerinizin yoğun olabileceği bugün içerisinde gelişmeleri lehinize çevirebilirsiniz. Birlikteliği olmayanlar için de hareketlilik mevcut.

Sizi destekler nitelikte etkiler alıyorsunuz ve bu da adım atma noktasında kendinizi özgür hissedebileceğiniz anlamına gelmekte. Şartları dilediğiniz gibi kontrol edebileceğiniz bir gün. Doğru noktalara odaklanmayı başardığınız takdirde ufak tefek sorunların da size engel olmasına müsaade etmeyeceksiniz. Ayrıca, gün içerisinde yeni sorumluluklar da üstlenebilirsiniz.

Finansal konularda tıpkı bir çocuk gibi davranabilirsiniz. Dilediklerinizin gerçekleşmesi için mızmızlık sergileyebileceğiniz bir gün. Kişisel durumunuzun farkında olmalı ve buna uygun adımlar atmalısınız. Aksi halde içinden çıkılması zor olabilecek olumsuzluklarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Sakin adımlar atmanız gereken bir gün.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

İnandığınız konuları savunmak, ispatlamak durumunda kalabilirsiniz. Ama herkesin bu ispata ihtiyacının olmadığını da bilmelisiniz. Kendinizi boş ve gereksiz bir uğraşın içinde hissettiğinizde neyi neden yaptığınızı, bu aşamaya neden geldiğinizi anlamaya çalışın.

13 Haziran 2024, Perşembe
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Tabii ki! Bugün Oğlak burcunuhayatında başarılı olacağı bir gün bekliyor. Kararlarınızı titizlikle değerlendirerek ilerlemeniz gereken bir gün. Duygusal konularda ise kendinizi daha açık ifade etmek size iyi gelebilir. İletişim becerilerinizi kullanarak ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Sağlık konularında ise dengeli beslenmeye dikkat etmenizde fayda var.

13 Haziran 2024, Perşembe
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Arkadaş çevrende liderlik vasfın sayesinde ön plana çıkıyorsun. Aldığın kararların sorgulanması hoşuna gitmiyor. Geçmişte problem yaşadığın bir arkadaşın seninle tekrar iletişim kurmak isteyebilir. İlk başta bu kişinin sana karşı art niyetli duygular beslediğini düşünebilirsin.

14 Haziran 2024, Cuma
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Kendinizi geliştirmek için cesur adımlar atabilir, yeni fırsatları değerlendirebilirsiniz. Etkileyici fikirlerle dikkat çekebilir, kariyerinizi ilerletebilirsiniz. Yenilikçimodelleri ve eğitim süreçleriyle ilgili ilerlemeye odaklanabilirsiniz.

13 Haziran 2024, Perşembe
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün yeni şeyler öğrenmek için fırsatınız olabilir. Gün içinde farklı konulara ilginiz kayabilir. Sorumlu olduğunuz konulara duygusal yaklaşabilirsiniz. Sosyal konularla ilgilenebilirsiniz. Farklı işlere yönelebilirsiniz. Düşüncelerinizi etrafınızdaki kişilerle paylaşmak sizi rahatlatabilir. Çaba gösterdiğiniz konularda değişiklikler olabilir.

13 Haziran 2024, Perşembe
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Finansal konularda alıcı durumda kalmamız önemli olacak. Çek senet imzalamak, krediye girmek gibi sizden gidecek durumlar için uygun değil.

13 Haziran 2024, Perşembe
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün aileden birisi ile aranda bazı gerginlikler olabilir. Ailevi konular gündemini meşgul edebilir. Bazı sıkıntıları çözmek ve daha yapıcı olmak için kendini biraz zorlaman gerekecek bugün.

13 Haziran 2024, Perşembe
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Oğlak, bugün erken saatlerde bardağın yarısını boş görme eğilimi var. Gün, bir durumun sınırlamalarını gözünüze büyütebilir. Kusurları bulmanıza yardımcı olduğu için bu geçici ve yararlı bir süreçtir, ancak cesaret kırıcı olabilir. Düzeltilmesi gereken pratik sorunlara odaklanmak ve iletişim sorunlarına dikkat etmek daha iyidir. Eğilim sorunlar üzerinde durmak olsa da günün ilerleyen saatleri büyük resmi görmenize yardımcı olur. Kişisel veya ev hayatınızla ilgili benzersiz fikirlerinizi uygulamaya koymak için güçlü bir konumdasınız ve iyileştirici bir dokunuşa sahip olabilirsiniz.

13 Haziran 2024, Perşembe
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Meslek yaşantınızla ilgili çalışmaların karşılığını görmek konusunda, tereddütleriniz olmasın. Maddesel konularda gerekli atılımlarınızı yapmalısınız. Bugünlerde düşündüğünüz olumsuz düşünceler yüzünden kafanızı karışıyor

14 Haziran 2024, Cuma
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Karşınıza çıkacak belirsizliklere karşı nasıl bir tavır alacağınıza karar vermelisiniz. Şu anda aleyhinize işleyen eski düşünce tarzınızdan vazgeçmekte zorlanıyorsunuz. Ancak engellerden kolayca kurtulabilmek için esnek ve açık davranmaya çalışın. Kendinizi çok zorlarsanız sağlığınız zarar görebilir.

14 Haziran 2024, Cuma
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Oğlak; bugün yurt dışı, eğitim, seyahat ve hukuk konuları ön plana çıkabilir. Tatil ve eğlence konularıyla ilgilenebilirsiniz. Gününüz harika geçsin.

13 Haziran 2024, Perşembe
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Bugün partnerinizle iyi iletişim içinde olmanız sayesinde, aldığınız ortak kararları yaşama geçirme konusunda daha inatçı olacaksınız. İçsel enerjinizi sevdiklerinize yansıtacak ve onların sorunları ile yürekten ilgileneceksiniz.

13 Haziran 2024, Perşembe

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
23° 27' 24" R
Ay
Başak
21° 12' 24" R
Merkür
İkizler
22° 36' 58"
Venüs
İkizler
26° 00' 25"
Mars
Boğa
03° 34' 23"
Jüpiter
İkizler
04° 25' 41"
Satürn
Balık
19° 13' 17"
Uranüs
Boğa
24° 53' 01"
Neptün
Balık
29° 50' 24"
Plüton
Kova
01° 42' 50"
Chiron
Koç
22° 46' 08"
Lilith
Başak
28° 17' 46"
True Node
Koç
12° 51' 32"
Son Güncelleme : 14/06/2024 03:20

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>