Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Kariyer Basamaklarını Tırmanıyorsun Günün Mottosu

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2022, Perşembe

Aşk 80%
Para 90%
Sağlık 60%

Mevcut ilişkinde seni rahatsız eden şeyleri sevdiğin insanla konuşman gerekebilir. Hislerin hakkında açık olmak, kendini rahatça ifade etmek sorun çözmeni sağlayabilir. Yapıcı kalmalısın bugün.

Önemli bir başarı yakalamak üzeresiniz. Doğru stratejiler geliştirmede üzerinize yok. Lider yönünüzü tatmin edebileceksiniz. İş ilişkilerinde sıcakkanlı tavırlarla karşınızdakini etkiliyorsunuz. Ama gereksiz yakınlıklardan kaçınmalı, kendinizi korumalısınız.

İşte bir şeyler iyiye gitse de bazı şeyleri garantiye almak daha çok önceliğin olabilir. İyi giden şeyleri sağlama almak bugün seni daha memnun edecek. O yüzdenkonusunda daha garantici davranman olası.

İşlerinle ilgili daha iyi ilerleme sağlayabilmek için daha iyi şekilde odaklanmak isteyebilirsin. Meditasyon sana bu konuda yardımcı olabilir o yüzden. Daha sağlıklı yemekler tercih etmek de genel olarak enerjini toplamana yardımcı olacak.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Uzun zamandır görüşmediğin sevdiğin bir insandan haber alabilirsin bugün. Onunla beraber zaman geçirmek senin için iyi olabilir. Hasret giderip geçmiş günler hakkında konuşmak arkadaşlığınızın değerini anlamana daha da yardımcı olabilir.

7 Temmuz 2022, Perşembe
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Şu anda cömert bir ruh hali içinde görünüyorsunuz. Hayattan zevk alan insanlarla vakit geçirmeye çalışın. Aksi modunuzu düşürebilir. Ancak kendinize bir bütçe belirleyin ve asla üzerine çıkmayın.

6 Temmuz 2022, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Yeteneklerini işlerine yansıttığın bir gün. Her geçen gün çalışmalarının üzerine koyacak ve merdivenleri tırmanarak yoluna devam edeceksin. Kurallarını kendinin belirleyeceği şekilde hareket edeceksin. Fakat bunu yaparken, çevrenin isteklerini de görmezden gelmeyeceksin. Çalışmayan bir Oğlak burcuysan, başvurduğun işlerle ilgili geri dönüşler alabilirsin.

7 Temmuz 2022, Perşembe
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Hayatınızın geri kalanını etkileyecek kararlarınızı sorgulayabilirsiniz. Bu bir vazgeçiş değil, tam tersine daha emin adımlarla ilerlemek için önem taşıyor. Partnerinizle uyumlu oluşunuz süreci en iyi şekilde geçirmenizi sağlayacaktır. Evlilik, nişan gibi konuların hazırlığına başlayabilirsiniz.

7 Temmuz 2022, Perşembe
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün kariyerde ölçülü planlar yapmanız ve dikkatli adımlar atmanız gerektiğinin bilincinde olarak hareket edin. Oldukça yoğunlaşan bu tempo size yeni sorumluluklar getirecek. İşle ilgili grup çalışmaları da öne çıkabilir. Daha fazla ortak hareket etme zorunluluğu içinde olabilirsiniz. Gelecekle ilgili yeni planlar üzerinde de durmak, hafta sonu çalışmalar hız vermek gerekecek.

7 Temmuz 2022, Perşembe
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Narin yapınız sizleri risklerden uzak tutmak istese de kabuğunuzu kırarak çıkmaya karar vereceksiniz. Yeni Ay dönemine girdiğinizde farklılaştığınızı hissedebilirsiniz.

7 Temmuz 2022, Perşembe
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Hedeflerinizle ilişkili engellerle karşılaşacağınız, yılın zor bir dönemine giriyorsunuz. Aynı zamanda, insanlardan hak ettiğiniz destek ve işbirliğini görmediğinizi hissedebilirsiniz. Bugün insanların duygusal anlamda uzak ve belli meselelerle ilgili görüşlerinin yüzeysel olduğunu fark edebilirsiniz. Sizin tarafınızda olmasını beklediğiniz insanların karşınızda yer alması muhtemel ki bu durum kendinizi güvensiz ve ihanete uğramış hissetmenize neden olabilir. Dile kolay diyebilirsiniz belki ama işleri çok fazla kişisel algılamamaya çalışmanızda fayda var.

7 Temmuz 2022, Perşembe
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

İlgi çekici biri şu anda radarınıza girebilir. Bu yeni bir arkadaş veya hatta romantik bir ilgi olabilir. Her iki durumda da, çaba harcarsanız, muhtemelen ilişkinizi derinleştirme fırsatınız olacaktır. Bu, hemen kucağınıza düşen bir şey olmayabilir, ancak çabanız ve kendinizi ortaya koymanız size kapılar açabilir. Son zamanlarda onlar hakkında çok düşünüyor, ancak düşüncelerinize göre hareket etmiyor olabilirsiniz. Şimdi bunu değiştirmek üzere yola çıkın.

7 Temmuz 2022, Perşembe
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Yaşam süreci içinde kendinizi ispat etmek istediğiniz konularda, yeni başlangıçlar yapmayı hedefliyorsunuz. Sezgilerinizi doğru kullanmalı; düşüncelerinizi netleştirip farklı konularda yoğunlaşmalı ve adımlarınızı sakin atmalısınız.

7 Temmuz 2022, Perşembe
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Hiçbir şey yolunda gitmiyor ve sık sık saldırganca tepkiler veriyorsunuz. İşyerinde yardım teklif edilirse kabul edin, bu uyum sağlamanıza vearkadaşlarınıza karşı daha diplomatik görünmenize yardımcı olacaktır. Özel hayatınızda başkaları işlerin sizin açınızdan nasıl göründüğünü bilemediğinden, iletişime odaklanmalısınız. Açık açık söyleyin! Ayrıca, diyetinize de dikkat edin ve yeterli düzeyde istirahat edin, aksi takdirde uzun dönemde sorun yaşarsınız.

7 Temmuz 2022, Perşembe
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Oğlak; bugün kariyer vehayatınızla ilgilendiğiniz bir gündesiniz. Maddi kaynaklarınızı da etkileyen kalıcı gelir elde edebileceğiniz fırsatlar karşınıza çıkabilir. Çalışma hayatınızdaki kadınlardan ya da sizi sevenlerden destek görebilirsiniz.

7 Temmuz 2022, Perşembe
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sorunlarınızı kafanıza takmamalısınız. Nasıl olsa her türlü probleminize çare bulabilecek bir kapasiteniz var. Bugün karşıt evinizde ilerleyen Güneş, ortak çalışma yaptığınız kişilerle mantıksal yaklaşımlar içinde olacağınızı gösteriyor.

7 Temmuz 2022, Perşembe

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
15° 06' 03" R
Ay
Terazi
16° 35' 29" R
Merkür
Yengeç
03° 52' 59" R
Venüs
İkizler
16° 57' 17"
Mars
Boğa
01° 22' 20"
Jüpiter
Koç
07° 57' 44"
Satürn
Kova
24° 26' 10"
Uranüs
Boğa
17° 59' 09"
Neptün
Balık
25° 25' 16"
Plüton
Oğlak
27° 39' 37"
Chiron
Koç
16° 21' 60"
Lilith
Yengeç
09° 16' 29"
True Node
Boğa
20° 56' 06"
Son Güncelleme : 07/07/2022 08:10

Astroloji Gündemi

7 Temmuz 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 7 Temmuz 2022, Perşembe 7 Temmuz 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Güne biraz gergin uyansak bile hemen ardından moralimizi düzeltecek gelişmeler yaşayabiliriz. Sevdiklerimizle keyifli sohbetl... Devamını Oku >>