Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Analitik Düşünüyorsun Günün Mottosu

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Aralık 2022, Cuma

Aşk 100%
Para 70%
Sağlık 80%

Bugün bazı sebeplerden ötürü aşk hakkında bir karar vermek zorunda kalabilirsin. O yüzden de seçimlerini yaparken başkasının etkisinde kalmamak ileride daha mutlu olmanı sağlayacak. İlerisi için en doğru kararı verirken kendi kalbinin sesini dinlemelisin.

Destek aldığınız insanları yanıltma kaygınızı, bir karabasan gibi yaşıyorsunuz. Bu baskılanma bazı tökezlenmelere yol açabilir. Yakında kendiliğinden açılacak bir fırsat kapınız olacak.

Yeniimkanları konusunda daha yaratıcı düşünmen iyi sonuçlar verebilir bugün. Maddi olarak gelirini artırmak her ne kadar senin için öncelik olsa da yeni işlere de bir şans vermek isteyebilirsin. Yeniliklere açık olmak çok daha yararına olacak.

Ani tepkiler, duygusal davranışlar ve zihinsel yorgunluk... Bütün bunlardan uzak durmanın yolları var. Egzersiz, meditasyon ve sağlıklı beslenmek sana bu konuda daha iyi gelebilir. Bundan hemen kolay kolay vazgeçmemelisin.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Sevdiğin birisi senden bazı konularda yardım isteyebilir. Bu zor zamanda onun yanında olmak arkadaşlığınızın daha güçlü olmasını sağlayabilir, o yüzden buna fırsat yaratmalısın. Birbirinize destek oldukça hayata karşı daha sağlam durmak mümkün olabilir.

9 Aralık 2022, Cuma
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bazı insanlar şanslı olduğunuzu ve şimdi yolunuza çıkan tüm güzel şeyleri hak etmediğinizi söyleyecektir ama bu saçmalık. Bu şeyleri size çeken, son derece pozitif doğanızdır. Olumsuz düşünmeye ve olumsuz insanlara bir şans verin.

7 Aralık 2022, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Ailenin akrabaları ile ilgili sorunlarına çözümsel açıdan bakıyorsun. Analitik düşünme tarzınyerinde doğru anda doğru hamle yapabilmene olanak sağlıyor. İş yerinde dâhil olmak istemediğin bir konu hakkında fikrin alınabilir. Fikirlerini politik bir şekilde ifade ederek, onları epey şaşırtacaksın. İlişkisi olmayan bir Oğlak burcuysan, cesaretini toplayıp hoşlandığın kişiye açılmak isteyebilirsin.

9 Aralık 2022, Cuma
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

İşle ilgili görüşme ve çalışmalarınızdan dönüşler alabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek için yeni yollar fark edebilirsiniz. Yanılgı ve dalgınlıklar karşısında bu durumun sebebi olan kişilere öfkelenmek yerine aklınızı daha iyimser konulara yormalısınız.

8 Aralık 2022, Perşembe
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Gün boyunca iletişim konuları ve yakın çevre ile olan bağlar ön planda olacak. Kendinizi yeni şeyler öğrenirken bulabilir, eğitim çalışmalarını içine alan yeni planlar yapabilirsiniz. Kardeşler ya da yakınlarla ilişkilerin getirdiği sorumlulukları da dikkate almanızda fayda var. Önemli kısa yolculukların öne çıkması ve bilgi alışverişi getiren zihinsel çalışmalar sizi yorabilir.

8 Aralık 2022, Perşembe
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Seyahat planlarınızı gerçekleştirmek için uygun bir zamandasınız. Tatil değil size menfaat sağlama odaklı planlarınızı gerçekleştirmeye yönelin.

7 Aralık 2022, Çarşamba
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Kendini her zamankinden daha zor bir durum içinde bulabilirsin. Yardım için sevdiklerine başvurmak senin için önemli olacak. Onların yardımı sayesinde kendini toparlamak daha kısa zaman alacak. Arkadaşlarınla daha çok zaman geçirmekte fayda var.

8 Aralık 2022, Perşembe
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Fikirler, ışık hızında aklınıza geliyor olabilir! Onlara ince ayar yapmak biraz daha zor olabilir, ama neyse ki, dostlarınız yanınızda. Gün, düşüncelerinizi netleştirmek ve daha etkili bir şekilde iletebilmeniz için size zaman kazandırıyor. Kendinizi, kendi kişisel kanalınızın haber spikeri gibi düşünün, insanların ne yaptığınızı ve aklınızdan geçenleri bilmesini sağlayın. Bunu özgün bir şekilde yapmak, kaçırmak istemeyeceğiniz pek çok yeni fırsatın önünü açabilir.

8 Aralık 2022, Perşembe
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Birlikte olduğunuz kişiyi gereksiz kıskançlık duyguları ile bunaltabilirsiniz. Yaşam felsefeniz sürekli değişiyor. Yanılmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda tavrınızla dikkat çekeceksiniz.

9 Aralık 2022, Cuma
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bu sıralar takım çalışmasında özellikle verimlisiniz ve hatta bundan zevk bile alıyorsunuz. Bu yaratıcı çalışma ortamını devam ettirmeye bakın, çünkü birlikte çalıştığınız takdirde herkes kendi kişisel hedeflerine çok daha hızlı ulaşabilecek. Özel hayatınızda bile, tek başına kalmak yerine gruplarla daha rahat edeceksiniz. Bu hisleriniz aşk hayatınızda da ilerleme kaydetmenizi ve romantik anların tadını çıkarmanızı sağlayabilir.

9 Aralık 2022, Cuma
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Oğlak; çalışma hayatı, yanınızda çalışanlar,hayatınız, sağlık ya da evcil hayvanınızla ilgili bir süreç içinde olabilirsiniz. Ani değişimler gerçekleşebilir. Yakın çevrenizin söylediklerine dikkat etmelisiniz çünkü yanlış haberler aktarılabilir ve yanılabilirsiniz. Kandırılmalara açıksınız. Maddi açıdan ise güzel gelişmeler gerçekleşebilir, şanslarınızı kaçırmayın.

8 Aralık 2022, Perşembe
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sizi anlamak her zaman mümkün olmuyor. Bugün istediğiniz şartları sağlamak için bekleyeceksiniz. Sürekli bir değişim içindesiniz ve şartlarınızı zorluyorsunuz. Ani masraflar karşısında dikkatli olmalısınız. Baş ağrılarınız olabilir.

8 Aralık 2022, Perşembe

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
16° 51' 50" R
Ay
İkizler
25° 59' 27" R
Merkür
Oğlak
03° 04' 32" R
Venüs
Yay
28° 31' 59" R
Mars
İkizler
15° 48' 24"
Jüpiter
Balık
29° 11' 18"
Satürn
Kova
20° 24' 02"
Uranüs
Boğa
15° 45' 35"
Neptün
Balık
22° 39' 08"
Plüton
Oğlak
26° 58' 60"
Chiron
Koç
12° 01' 52"
Lilith
Yengeç
26° 34' 28"
True Node
Boğa
13° 05' 08"
Son Güncelleme : 09/12/2022 02:50

Astroloji Gündemi

8 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 8 Aralık 2022, Perşembe 8 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Bugün saat 07:08’ de İkizler burcunun 16 derecesinde Marsiyen bir dolunay gerçekleşiyor. Önümüzdeki onbeş gün boyunca gündemi... Devamını Oku >>