Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Dalgınlığın Dağılıyor Günün Mottosu

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ocak 2021, Pazartesi

Aşk 50%
Para 90%
Sağlık 50%

Burcunuza göre, sizin işiniz karşılaştığınız insanlarda güvenirliğe dikkat etmek. Ancak şaşırtıcı olan şu ki; sevilme arzunuzdan dolayı insanlar sizi daha çok beğensin ve sevsin diye kendinizle ilgili belli şeyleri değiştirmeye yatkınsınız. Aslında, her zaman gerçek benliğinizle tam anlamıyla uyuşmayabilirsiniz. Bugünkü gezegensel enerjiler, gerçek kimliğinizle tekrar bağlantı kurmanıza yardımcı olacak.

Bugün liderlik rolü üstlenmek için ilham alabilirsiniz. İş yerinde, adım atmaya ve bir şey hakkında fikrinizi belirtmeye karar verebilirsiniz. Gözlemci bir yapınız var ve muhtemelen işlerin nasıl geliştirileceği hakkında da bazı fikirleriniz var. Görüşlerinizi paylaşma konusunda utanmayın. Uzmanlığınız bugün çok değerli olabilir. İnisiyatifi ele alarak olumlu değişiklikler için harekete geçebilirsiniz. İşleri değiştirmenin zamanı geldi ve bunu yapabilirsiniz!

Bugün çok hevesli hissedebilirsiniz ve her şeyin yolunda gittiğine olan inancınız oldukça kuvvetli. Bu hissin nereden geldiğini merak edebilirsiniz çünkü dünden aslında farklı bir şey olmadı, fakat bunda bir neden aramaya çalışmayın. Öngörünüz ile gelecekteki trendleri belirliyorsunuz. İş ve para konuları iyi görünüyor, lişisel hayatınız da aynı şekilde. Sezgilerinize güvenin, devam edin ve içgüdülerinizin sizi yönlendirmensine izin verin.

Karşılaştığın her bir duruma muhteşem şekilde uyum sağlıyor olacağın bir gün. Her şey senin için iyi gidiyor; öyleyse bu enerjiden faydalan. Çok az çabayla birçok şey başarabilirsin. İnsanlar ise bu başarılarına saygı duyacaktır. Eğer etkili ve titiz biçimde bir şey yapılacaksa, işin aktörü sensin!Bir günde ya da üç ayda kendine karşı bakış açını değiştirebileceğini düşünüyor musun? Eğer böyle bir şey mümkün olsaydı herkes bunu bilir ve uygulardı. O yüzden biraz sabırlı olmalısın. Biraz aklın karışık hissetmen iyi bir şey. Yavaş yavaş ilerle, küçük adımlar at. İleride bunu başardığın için kendine teşekkür edeceksin.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün geleceğe odaklanın. Oldukça soylu düşüncelerinizin üzerinde etkisini gösteren bir cesaret söz konusu olacağı için bu kalitenin boşa gitmesine izin vermemelisiniz. Bir şeyi aklınıza koyduğunuzda nasıl başarılı olabileceğiniz karşısında şaşkına döneceksiniz. Tek başınıza bir yürüyüşe çıkın ve hayatınızda yapmak istediğiniz bir sonraki büyük hamle üzerine düşünün. Hatta böylece bu planı nasıl uygulamaya koymaya başlayacağınız konusunda beyin fırtınası bile yapabilirsiniz.

25 Ocak 2021, Pazartesi
Mynet.com Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet.com Sitesi

Bugün yaşam düzeninizle ilgili yeniliklere gidebilir; görev paylaşımları, ortak çalışmalar gibi konularla ilgilenebilirsiniz. Kazan & kazan durumları yaratmaya çalışmalı ve karmaşık durumlardan kaçınmalısınız.

24 Ocak 2021, Pazar
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Güne istediğin gibi başlayamamış olabilirsin. Aksilikler peşini bırakmayabilir. Gün içerisindeki dalgınlığın beklemediğin bir telefonla düşüncelerini dağıtırken, kendini daha kötü hissetmene sebep olabilir. Uzun zamandır hem fiziksel hem de ruhsal olarak kapalı kapıların ardında olman dostlarının eksikliğini iyice hissettiriyor.

25 Ocak 2021, Pazartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Uzun zamandır yapmak istediğiniz ancak vakit ayıramadığınız hobi veya çalışmalar için ideal bir gündesiniz. Bugün bu konularda karar vererek onları yeniden şekillendirebilirsiniz. Özel alanınızda vakit geçirmek size iyi gelecektir.

24 Ocak 2021, Pazar
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Hafta sonu olmasına karşın bugün çok uğraşı gerektiren bir durum olabilir. Ne yapıyor iseniz daha kararlı ve başarılı olabileceğiniz bir gündesiniz.

24 Ocak 2021, Pazar
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Empati yeteneği yüksek kişiler ile iletişim kurma fırsatı yakalayabilir, kendinizi ifade etmenin anlamanın ve anlaşılmanın huzurunu sürebilirsiniz.

24 Ocak 2021, Pazar
Güneş Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Güneş Gazetesi

Zihninizi yeniliklere ve olasılıklara açık tutacağınız, bunları göz önünde bulundururarak geleceğe yönelik ciddi planlar yapmaya yöneleceğiniz bir gündesiniz. Tüm vaktinizi, işinizi genişleterek yurtdışı üzerinde düşünerek harcayabilirsiniz. Alışveriş yapmanız gerekebilir.

25 Ocak 2021, Pazartesi
Radikal Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Radikal Gazetesi

Gün içinde aile büyükleriniz ve değer verdiğiniz kişilerle sevgi dolu görüşmeler yapabilir, ruhunuzda sevildiğinizi, önemsendiğinizi daha fazla hissederek, ilişkilerinizde uyum ve mutluluğu daha yoğun hissedebilirsiniz. Ev ortamında huzurun vurgulandığı bugün, arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle evinizde keyifli etkinlikler düzenleyebilirsiniz.

24 Ocak 2021, Pazar
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Olaylara hep nazikçe yaklaşın ve bugün aptalca bir şeyle kendinizi şımartın. Şimdi özel birine yakın olmanın en iyi zamanlarından biri.

24 Ocak 2021, Pazar
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Sizi ikna etmek için çaba sarf etmeleri gerekebilir. Partnerinizin size vereceği desteği de unutmamalısınız. Güç ve his unsurunu birlikte yaşamak isteyeceksiniz. Sosyal aktivitelerde aşk tuzaklarına dikkat etmelisiniz.

25 Ocak 2021, Pazartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Partneriniz ile olan birlikteliğinizin tadını çıkarın ve romantik bir gece geçirin. İş hayatınızda, elinizden gelenin en iyisini yapmaya devam edin. Geçmişten gelen bazı şeyler, bugün sizi rahatsız edebilir.

24 Ocak 2021, Pazar
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

İlişkinize yönelik düşüncelerinizin derinleşmesine neden olacak gelişmeler söz konusu. Kendinizi ve sevgilinizi sorgularken iyimser düşüncelerinizi yükseltirseniz bakış açınız değişecek ve ilişkiniz yeni bir boyuta geçecek. Sıkı birgünü sizi bekliyor. İş arkadaşlarınızın olumlu ve destekleyici tavırları da sizi motive edici olacak ve hedeflerinize yakınlaşacaksınız. Sizin için para harcamak bir zevk! Bu gidişle maddi bir sıkıntıya girebilirsiniz. Mevcut bir hastalığınız varsa bunun tedavisi hızlanacak.

24 Ocak 2021, Pazar

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Astroloji Gündemi

Mars-uranüs Kavuşuyor, Paranıza Pulunuza Dikkat! 21 Ocak 2021, Perşembe Mars-uranüs Kavuşuyor, Paranıza Pulunuza Dikkat! Oldukça hareketli ve heyecanlı günlere giriş yapıyoruz. Zira gökyüzünün savaşçısı Mars ile isyanlar ve devrimlerin semboliği... Devamını Oku >>