Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Sabırlı Ve Kararlısın Günün Mottosu

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Haziran 2023, Cuma

Aşk 90%
Para 80%
Sağlık 80%

Yeni bir ilişki içerisindeysen sevdiğin kişi ile arandaki iletişim tam olarak yerine oturmamış olabilir. Bazı yanlış anlaşılmalara dikkat etmelisin bugün. Olabildiğince net ifadeler kullanmak ikinize de iyi gelecek.

Yakında eski birarkadaşınız tarafından aranacaksınız. Sizden biraz zorlanacağınız bir isteği olabilir. Ayağınızı özellikle bu günlerde daha sağlam basmalısınız.

Parasal konularda çevrendeki insanlardan destek alman gerekebilir bugün. Ufak bir konuda sevdiğin birisinden destek istemek aranızdaki bağı daha da kuvvetlendirecek. Maddi olarak sana güzel katkıları olabilir bu kişinin.

Hareketlerinin yavaşladığını, kendini bazı şeylere tam olarak veremediğini hissedebilirsin bugün. Bunun bir sebebi olabilir, o da uyku. Vücudun yeteri kadar dinlenmemiş olabilir bugün, o yüzden uyku düzenine özen göstermen gerekecek.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Sevdiğin bir arkadaşın ile aranda bir gerginlik varsa eğer bugün bu konulara odaklanabilirsin. Aranızdaki bu durumu çözmek arkadaşlığınızın daha da kuvvetlenmesini sağlayacak. O yüzden bu arkadaşına daha fazla vakit ayırmalısın bugün.

9 Haziran 2023, Cuma
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sosyal hayatınızla ilgili bazı şeyleri yanlış yapmış olabilirsiniz. Ancak bunu düşünerek kendinizi zorlamaya, üzmeye gerek yok. O şekilde gelişti ve o şekilde oldu. Bazen bazı şeyleri geride bırakıp ileriye bakmayı öğrenmelisiniz.

8 Haziran 2023, Perşembe
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Bugün haberleşme ve iletişim konularında fazlasıyla aktif olabilirsin. Kişisel anlamda yeni planlar yapabilir, ortaklaşa işler ile ilgili konuşmaların içinde bulunabilirsin. Sabırlı ve kararlı olman gereken bir gün olabilir. Uzun vadeli hedeflerine odaklanmalı ve sabırla ilerlemelisin. İlişkisi olmayan bir Oğlak burcuysan, arkadaşların aracılığıyla tanışacağın kişiyle yeni bir aşka yelken açabilirsin.

9 Haziran 2023, Cuma
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Sosyal arkadaşlıklar konusunu sizi memnun etmeyebilir. Doğru arkadaşlıklar kuramamanın getirdiği yenilgi ve bıkkınlık hissini geride bırakmalısınız. Ne beklediğinizi ve bunu sağlamak için nasıl davranmanız gerektiğini anladığınız bir gündesiniz.

9 Haziran 2023, Cuma
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Sabah saatlerinde gelir gider dengenizi sarsan konularla ilgilenmeniz gerekebilir. İş hayatı ve parasal konular gün ortasından sonra yerini yakın çevre ile ilişkilere bırakacak. Kardeşlerle ilgili konularda bazı fedakârlıklar sizi akışta kalmaya itebilir. Zihinsel açıdan kendinizi toparlamanız ve eğitim planlarınızı yenilemeniz gerekebilir.

9 Haziran 2023, Cuma
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Son günlerde kalbinizin ve mantığınızın dengede çalışacağı bugünlerde kendinizi uzun süredir hissetmediğiniz gibi huzurlu ve tamamlanmış hissedebilirsiniz.

9 Haziran 2023, Cuma
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Uzun zamandır görüşmediğin arkadaşlarından haber almak keyfini yerine getirebilir bugün. Beraber bir şeyler yapmak genel olarak herkesin keyfini yerine getirecek. Arkadaşlarınla beraber gelecek hakkında plan yapmayı düşünebilirsin o yüzden.

9 Haziran 2023, Cuma
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugün konfor ihtiyaçlarınız özel bir önem kazanıyor. Bununla birlikte, sınırlar, para, güç dinamikleri veya saygı ile ilgili gerilimler ortaya çıkabilir. Bugün arzular yoğun olabilir ancak dengenizi kaybettiğinizi hissederseniz tatminsiz de hissedebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı daha iyi anlayana kadar fevri hareketlerden kaçınmak en iyisidir. Bugünün ilerleyen saatlerinde, doğal olarak eğlence ve samimiyeti yaratıcı bir şekilde birleştirmenin alışılmadık ve yeni yollarına yöneleceksiniz. Biri ya da diğeri olmak zorunda olmadığını anlıyor gibisiniz ve ilişkileriniz de ruh haliniz de bu yeni bakış açısından fayda sağlıyor. Daha derin ihtiyaçlarınız ve arzularınızla açılmak ve eğlenmek daha kolay gerçekleşiyor.

9 Haziran 2023, Cuma
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Yaşam kaliteniz yükseliyor. Yeni projelerin doğrultusunda, yeni organizasyonların ortaya çıkacağı ve sizi destekleyen kişilerle bir arada olacağınız günler geliyor. Artık sizi yoran stresinizi kaldırıp bir kenara koymalısınız.

9 Haziran 2023, Cuma
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Ne zamandır beklediğiniz engeller gitgide yaklaşıyor, artık kaçamazsınız. Sizin için zor da olsa bu sorunları mümkün olan en kısa sürede çözün. Bu işi ne kadar ertelerseniz engeller o kadar yükselecek ve üstesinden gelmeniz de o kadar zorlaşacak.

9 Haziran 2023, Cuma
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Oğlak; bugün yakın çevre, eğitim, seyahat, kardeşlerle ilgilenebilirsiniz. Eğitim, aşk, çocuk, hobilerinizle ilgili ani olumlu gelişmeler gerçekleşebilir. Gününüz harika geçsin.

9 Haziran 2023, Cuma
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sevgili Oğlak Burcu, odaklan, odaklan, odaklan. Vizyonunla hareket et, bir lider ol. Yaratıcı birinden tavsiye alacaksan motive edici birinden al. İdealist, hırslı ve karizmatiksin bugün.

9 Haziran 2023, Cuma

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
18° 17' 23" R
Ay
Kova
29° 09' 51" R
Merkür
Boğa
26° 46' 54"
Venüs
Aslan
03° 32' 54"
Mars
Aslan
11° 24' 34"
Jüpiter
Boğa
05° 09' 30"
Satürn
Balık
07° 09' 11"
Uranüs
Boğa
20° 39' 14"
Neptün
Balık
27° 33' 43"
Plüton
Kova
00° 02' 02"
Chiron
Koç
19° 08' 41"
Lilith
Aslan
17° 00' 30"
True Node
Boğa
03° 03' 16"
Son Güncelleme : 09/06/2023 11:50

Astroloji Gündemi

9 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları 9 Haziran 2023, Cuma 9 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları Gerilimi yüksek iki günün ardından sabah saatlerinde inatlaşmaya devam edebiliriz. Hatta kendimizi uzlaşmaya ve anlaşmaya iyi... Devamını Oku >>