Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Hırslısın Günün Mottosu

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Haziran 2021, Cuma

Aşk 90%
Para 80%
Sağlık 90%

Şu anki sevgilinize karşı olan sevginiz bugün çok bunaltıcı olabilir, gözleriniz dolabilir. Kesinlikle çok fazla tutku yaşayacaksınız, bu yüzden birlikte samimi bir akşam planlayın. Ancak ayarlayamazsanız da, sevgilinizin artık sizi istemediği sonucuna varmayın. Meşgul olduğunu söylüyorsa, doğru söylüyordur. Sabırlı olun!

Bir hayal veya içgörü size uzun vadeli hedeflerinizden birini sorgulatabilir. Belki de daha çok hoşunuza gidecek başka bir hedef belirlediniz ve eskisinin çalışabilirliğinden şüphe etmeye başlamış olabilirsiniz. Ancak, bugün muhtemelen herhangi bir tür karar vermek için iyi bir gün değil. Düşünceleriniz genelde olduğu kadar rasyonel olmayabilir. Seçeneklerinizi yazın, sonra bir veya iki gün içinde geri dönün.

Her zaman konsentrasyonunuz yüksek fakat bugün özellikle de sizin için çok şey ifade eden projeler üzerinde her zamankinden daha fazla odaklanmış durumdasınız. Bu işle ilgili olabilir, bir arkadaşınıza yardım etmekle ilgili olabilir ya da kendi kişisel projeniz olabilir. Her ne ise, bugün bunu başarıyla tamamlayacaksınız. Bunun dezavantajı ise, yemek yemeyi, uyumayı veya biraz ara vermeyi unutabilirsiniz. Kendinize dikkat edin!

Bugün haylaz bir modda olacaksın. Göksel enerjiler içindeki yaramaz çocuğu hareket geçiriyor! Eş dostla bir araya gelmek isteyebilirsin ve çılgınlıklar yapmak isteyebilirsin. Komik hikayeler, espriler anlat. Yaptığın çılgınlıklardan bahset ve karnın ağrıyana kadar gül. Genel rutininin dışına çık ve çocuk ol! Kendini eğlenceye teslim et!Bugün kendine yeni hedefler belirlemek için mükemmel bir gün. En son ne zaman böyle bir şey yapmıştın? Çoğu insan doğum günlerini koydukları hedefler için başlangıç seçerler, ama başlangıç zamanı herhangi bir gün de olabilir. Aslında, yaşam koşullarına sürekli bir değişim getirdiği için, düzenli olarak hırsları yenilemek, yeniden adlandırmak ve yenilemek tavsiye edilebilir. Bir kâğıt ve bir kalem çıkar ve bunları kendin için yaz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün yeni maceralara atılmanız gerektiğiniz hissedeceksiniz. Gerçekten de biraz farklı şeyler yapmaya ihtiyacınız var. Bazı şeyleri tekrar tekrar yapıyor olmaktan sıkıldınız artık. Hayal kurmayı ve size yeni şeyleri getirecek yetenekleriniz hakkında kafa yormayı düşünmelisiniz. Harekete geçmeden evvel iyi düşünün.

18 Haziran 2021, Cuma
Mynet.com Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet.com Sitesi

Bugün sınavlar, eğitimler ve sorumluluklar ön planda olacak. Başvurular yapabilir, yarım kalan eğitiminizi tamamlayabilir veya bazı işlerin, bazı derslerin üzerinden tekrar geçebilir, ikinci kez verebilirsiniz.

18 Haziran 2021, Cuma
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Hırslı yapın öne çıkacak. Fakat kararlarında aceleci olmamalısın. Teknolojik aygıtlarla ilgili yaşadığın problemler, gün içerisinde yakanı bırakmayacak. Telefonunun bozulması, önemli bir görüşmenin yarıda kesilmesine sebep olabilir. İki tutulma arasından geçtiğimiz bugünlerde, yaptığın tatil planları şekillenebilir. Eksiklerini tamamlamak isteyeceksin.

18 Haziran 2021, Cuma
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Aileniz ile aranızda bir takım soğukluklar olabilir ve konuşmamak için direnebilirsiniz. Aileniz için kendinizden ödün vermek sizi eksiltmez, buzları eritmek için harekete geçin.

18 Haziran 2021, Cuma
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

İş hayatınızda sorumlu olduğunuz konularda sıkıntılar yaşanabilir. Konuşmaların yanlış aktarılmasından kaynaklanan problemlerle karşılaşabilirsiniz. Üstlerle iletişiminize dikkat etmeniz gerekebilir. Toplum önünde olmak için çaba göstereceğiniz bir gündesiniz. Ortaklı konular işlerinizin yavaşlamasına neden olabilir.

18 Haziran 2021, Cuma
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Aşk hayatınızda sorumluluklarınızın arttığını hissedebilirsiniz. Kusurlarınızı görmek ve mükemmel olmamanız verdiği keyfi tatmak için uygun bir gün.

18 Haziran 2021, Cuma
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Ailenizle ilgili konularda bugün daha iyi hissediyorsunuz. Belki de isteklerinizi anlatma veya uygulama fırsatı buldunuz veya bulacaksınız. Bu da duygusal anlamda sizi rahatlattı. İşlerinizi ertelememeye çalışın. Arkadaşlarınızın ve sosyal faaliyetlerin aklınızı çalabileceği bir gündesiniz.

18 Haziran 2021, Cuma
Radikal Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Radikal Gazetesi

13.00’a kadar olan dönemde yeteneklerinizi ve isteklerinizi en iyi şekilde sergileyebileceğiniz, ilişkilerinizde güveninizin ve sevginizin arttığı,hayatınızda başarılı görüşmeler gerçekleştirip, finansal anlamda artıya geçebileceğiniz bir süreç sözkonusu iken, 13.00’dan sonraki zaman diliminde sosyal etkinliklerde yer alabilir, seyahatler yapabilir, arkadaş çevrenizle görüşebilir ve özel yaşamınızda etkili paylaşımlarda bulunarak, birlikte eğlenceli ve kalabalık ortamlarda yer alabilirsiniz.

18 Haziran 2021, Cuma
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Karşılaştığınız bazı zorluklar mücadeleci ruhunuzu kırabilir ancak işler istediğiniz gibi gitmezse pes etmeyin. Önemli bir karar vermeniz gerekiyorsa dikkatli olmanız ve duygularınıza kapılmamanız gerekir, keskin zekânız ve irade gücünüz sayesinde her türlü engeli kesinlikle aşabileceksiniz.

18 Haziran 2021, Cuma
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Güneş tepe evinizde ilerlerken, iyi niyetli davranışlarınızla toplumda göz dolduracaksınız. Bugün başarılı aktiviteler peşindesiniz. Sesinizi yansıtacağınız konuları duygusallıkla  süsleyebilirsiniz. Ayrıcalıklı planlar yapın.

18 Haziran 2021, Cuma
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Tecrübeli aile bireylerinizden aşk hayatınız hakkında öneriler alabilirsiniz. Bugünhayatınız hakkında çok önemli bir ileti alabilirsiniz. Gün boyunca kendinizi çok sağlıklı ve merkezlenmiş hissedeceksiniz.

18 Haziran 2021, Cuma
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Kişisel güvenliğinizi maddesel destekle sağladığınız için kazançlarınızı takip etmeye özen gösteriyor ve yeniolanaklarına imkan tanıyorsunuz. Bugün, bazı konularda ısrarcı bir tavır takınarak, kendinizi yanlış ifade edebilirsiniz.

18 Haziran 2021, Cuma

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
27° 15' 42" R
Ay
Başak
28° 43' 42" R
Merkür
İkizler
16° 54' 20" R
Venüs
Yengeç
19° 10' 38"
Mars
Aslan
04° 08' 24"
Jüpiter
Balık
02° 10' 32"
Satürn
Kova
12° 59' 19"
Uranüs
Boğa
13° 16' 08"
Neptün
Balık
23° 11' 05"
Plüton
Oğlak
26° 14' 07"
Chiron
Koç
12° 36' 27"
Lilith
Boğa
26° 40' 04"
True Node
İkizler
10° 37' 52"
Son Güncelleme : 18/06/2021 09:40

Astroloji Gündemi

17 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları 17 Haziran 2021, Perşembe 17 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 17 Haziran 2021 Perşembe yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuları... Devamını Oku >>