Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Güvence Arıyorsun Günün Mottosu

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Ocak 2022, Salı

Aşk 60%
Para 90%
Sağlık 90%

Romantik ilişkileriniz ve duygularınız arasında zorlu bir karmaşa yaşayabilirsiniz. Hayatınızın bu iki yönü de zor bir zirvede. Yoğunluk, alışık olduğunuz ve sevdiğiniz bir şey değil. Gerekli düzenlemeleri yapmadan hayatınıza bazı şeylerin girmesine izin verdiğinizi fark etmiş olabilirsiniz. Ya da olayları eğlenceli ve kolay hale getirmek istemiş ve bu yüzden şimdi dikkat gerektiren daha ağır sorunları görmezden gelmeyi seçmiş olabilirsiniz.

Bugün çalışmak zorunda olsanız bile her şeyi büyütmemeye çalışmalısınız. Sadece mevcut enerjinizle,yükünüzü sırtlamaya hazır değilsiniz. Kahvaltınızın ve öğle yemeğinizin sağlıklı bir menüden oluşmasına dikkat edin çünkü vücudunuz son zamanlarda yaptığınız kaçamaklar yüzünden biraz asileşmiş durumda. Öğle yemeğinde çorba ve salata ile bol su önerilir. Gün sonuna dek, enerjinizin geri gelmeye başladığını hissedeceksiniz.

Bugün, gününüzü hukuki konulardaki konuşmalarla geçirebilirsiniz. Belki de, birveya ortaklık kurma hakkında düşünüyor olabilirsiniz. Finansal sözleşmeler, anlaşmalar ve diğer resmi belgelere odaklanmak için güzel bir gün çünkü zihniniz çok odaklanmış durumda ve başka zamanlarda kaçırabildiğiniz kavramları anlayabileceğiniz bir gündesiniz. Her şeyi dikkatlice düşünün, belirsiz şeyleri not etin ve yapacaklarınızı kafanızda hazırlayın. Büyük ihtimalle doğru kararı vereceksiniz.

Dramayı minimumda tutabildiğin sürece bugün her şey yolunda gidecek. Önüne çıkan herhangi bir engelin önünden atlayabilirsin. O yüzden hiçbir şey için endişelenme! Keskin ve sezgisel bir zekan var. Detaylara önem ver ve bir sonraki adımını planla. Temizle, organize et ve sana artık hizmet etmeyen şeylerden kurtul.Kendinizi hep olmak istediğiniz o spontane insan olmaktan uzak tutan içsel engellerden arındırmak ve özgür hissetmek için iki haftadır kafanızda yapısal bir takım değişiklikler yapıyorsunuz. Bu gerçekten harika! Kendinizi ifade etmek için içinizden gelen o doğal isteksizliği aşmak için yola koyulmuşsunuz. Sırf kendinizi başkalarına açıyorsunuz onlarla doğanızı paylaşıyorsunuz diye, zavallı bir insan olmazsınız, merak etmeyin. Onlar da böylesi özel bir dokunuşla taçlandırılabilecekler.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün istediğin şeylere odaklanabilme şansın olacak. Ama bu fırsatı kendini yoracağın şeylere değil de gerçekten bir etkisi olacak şeylere odaklamak daha iyi olabilir. Zihnini ve bedenini doğru şeylere yönlendirmelisin.

18 Ocak 2022, Salı
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün tamamenve kariyer odaklı olarak ilerleyeceksiniz, gün içerisinde sorumluluklardan bunalsanız da kendinize özel alanlar yaratmayı başarabileceksiniz. Bugün, Ay'ın karşıt burcunuzda yaptığı hareket sayesinde ikili ilişkilerde hiç beklemediğiniz sürprizlerle karşılabilirsiniz. Geçmişten gelen partnerlerle yeni bir iletişim gündeminizde olacak ve farklı bir bakış açısıyla olayları bir kez daha değerlendireceksiniz. Aşk hayatınızda yüzünüzün gülmemesinden dert yanıyorsanız doğru zamanda tanışacağınız partnerle yeni bir birliktelik ihtimali söz konusu olacak. Mevcut ilişkinizdeki sorunlar kısa vadeli olarak çözüme kavuşacak ve kendinizi dünyanın en şanslı insanı hissettiğiniz bir döneme geçiyorsunuz. Romantik adımlarıyla birlikte midenizdeki kelebekleri hissetmeye hazır olun.

17 Ocak 2022, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Finansal konularda kendini güvence altına almak istiyorsun. Ay düğümlerinin burç değiştirmesi, önceliklerinin yönünü değiştirebilir. Özel sektörde çalışan bir Oğlak burcuysan, şirketinde alınan kararlar, geleceğini etkileyebilir. Sosyal çevrene karşı gardını almanı gerektiren tartışmalar yaşanabilir. Stilinde yenilenmeyi düşünebilirsin.

18 Ocak 2022, Salı
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Sizin için yeni bir başlangıç yeni bir hayat demek. Korkmadan yürümeyi öğreniyorsunuz. Yine başarının zirvesine oturacak o koltuğun hakkını vermek için sonuna kadar çalışacaksınız. Yaptığınız hersize maddi manevi olumlu yansıyacaktır. Yeni başlangıcın tadını çıkarın.

17 Ocak 2022, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Eşinizle ilgili konularda daha fazla hassasiyetiniz oluşabilir. İkili ilişkilerinizde dengeyi korumak isteyebilirsiniz. Sezgilerinizle hareket etmek isteyeceğiniz zamanlar var. Yaşanacak uyumsuzluklara karşı dikkatli olmalısınız. İş hayatınızdaki yönünüzü netleştirmek isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işleri korumak isteyeceksiniz.

17 Ocak 2022, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Aşk konusunda canlı davranmanız sizi verimli bir sevgili yapacaktır, yine de çizginiz net olsun ve yapmak istemediğiniz herhangi bir şeye kendinizi zorlamayın.

17 Ocak 2022, Pazartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Kendinizi ifade etmenin yaratıcı bir yolunu bulabilirsiniz. Belki bazı komik e-postalar yazar ve partnerinize gönderirsiniz. Ya da belki de gülünç bir resim yaparsınız. Kişisel bir internet sayfasında kullanacağınız bir bilgisayar grafiği bile tasarlayabilirsiniz. Zihniniz yaratıcı faaliyetlerle ilgilenecek. Gün içinde oyun oynamak ve eğlenmek için biraz zaman yaratın. Yaratıcı yönünüzü onurlandırdıkça kendinizi iyi hissedeceksiniz.

17 Ocak 2022, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Şu anda kendi kimliğiniz hakkında daha net bir fikir edinmeye çalışıyor olabilirsiniz, ancak çeşitli sorumluluklara yetişmeye çalışmak dağınık hissetmenize neden olabilir. Güvendiğiniz biriyle konuşmak, hangi yükümlülüklerinizden vazgeçerek kurtulabileceğinize karar vermenize yardımcı olabilir. Yapmanız gerekenlerin ve ne zaman yapmanız gerektiğinin ayrıntılarına takılıp kalsanız da, büyük resim dışarıdan daha net bir şekilde görülebilir.

17 Ocak 2022, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Toplumda iyi yerlerde olmak istiyor ve fikirlerinizde yaşadığınız iniş ve çıkışlar yüzünden yanlış kararlar alıyorsunuz. Yeni tanışacağınız kişiler üzerinde olumlu etki bırakacaksınız. Duygularınızı saklama gereği duyacaksınız.

18 Ocak 2022, Salı
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bir süredir aklınıza koymuş olduğunuz hedefler, en sonunda yakalayabileceğiniz kadar yakınınıza geliyor. Son birkaç adımı atmak için gereken enerjiyi içinizde hissediyor, farklı çevrelerden destek de görüyorsunuz. Ayağınızı yere sağlam basın ve sebatla çalışın; istediğiniz sonucu alacaksınız.

18 Ocak 2022, Salı
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Haftaya başlarken ilişkinizle ilgili konular gündeminize geliyor. Gökyüzünde hem şifalandırıcı hem de dönüştürücü etkiler söz konusu. Bunları nasıl kullanacağınız ise size bağlı. Akışta kalmanız durumunda her şey yoluna girebilir.

17 Ocak 2022, Pazartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Güçlü enerjinizi kullanacağınız gerekli potansiyele sahip olmanıza karşın, bazı kısıtlamalar yaşamanız mümkün. Bugün, bulunduğunuz ortamlarda sessiz kalmayı yeğleyebilirsiniz. Savunmanızı farklı bir şekilde yapmak isteyeceksiniz.

17 Ocak 2022, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Oğlak
27° 56' 39" R
Ay
Yengeç
29° 02' 38" R
Merkür
Kova
09° 04' 33" R
Venüs
Oğlak
13° 40' 52" R
Mars
Yay
25° 20' 14"
Jüpiter
Balık
04° 05' 20"
Satürn
Kova
13° 50' 03"
Uranüs
Boğa
10° 49' 07"
Neptün
Balık
21° 02' 13"
Plüton
Oğlak
26° 29' 40"
Chiron
Koç
08° 49' 43"
Lilith
İkizler
20° 21' 23"
True Node
İkizler
00° 07' 48"
Son Güncelleme : 18/01/2022 05:10

Astroloji Gündemi

17 Ocak 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 17 Ocak 2022, Pazartesi 17 Ocak 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Yengeç burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Sabah saatlerinden itibaren hassas, alıngan ama bir o kadar da sev... Devamını Oku >>