Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Mantığını Dinliyorsun Günün Mottosu

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Eylül 2021, Çarşamba

Aşk 90%
Para 60%
Sağlık 80%

Bugün, oldukça kısıtlayıcı bir gün olacak. İçsel hedeflerinize rağmen, gündelik hayatta ortaya çıkan küçük sorunlarla ilgilenmeniz için gerçekliğe ihtiyaç duyacaksınız: Biraz daha gerçekçi olmak ya da gerçek dünyanın gerçekleriyle yüzleşmek. Bu burçta doğduysanız, yapacak bir şeyiniz yok.

Bugün iyi yazabilirsiniz, ister kurgu ister kurgu dışı olsun. Edebi bir çalışma çizgisi üzerine biraz düşünmüş olmanız büyük bir olasılık. Neden denemek için tereddüt ediyorsunuz ki? Hiç bir zaman geç değildir. Kesinlikle herkes kağıt ve kalem kapmak ve bir hikaye yazmak için zaman bulabilir. Ne için bekliyorsunuz? Yaptığınız her şeyde bu tavrı takınıyorsanız, diğer şeyleri nasıl başarabiliyorsunuz ki?

Bugün tüm finansal giişimleriniz iyi yönde ilerleyecek. Yeni birgirişimine atılmayı düşünüyor olabilirsiniz. Eğer öyleyse, bugün idealortağınızla tanışmanız muhtemel. Rutin işinizi yapmaya devam ederken bir yandan da gözünüzü kulağınızı dört açın. Hayatınızda ihtiyacınız olan özel kişiyle ne zaman tanışacağınızı bilemezsiniz. Arkadaşlarınızla akşam biraz sosyalleşebilirsiniz.

Kişisel ilişkilerin üzerine; bunların nasıl daha ileri götürülebileceğine kafa yorabilirsin. Modun da fazlasıyla değişken olabilir. Bir dakikalığına her şeyi anladığını ve ne yapman gerektiğini bilip; sonraki dakikada konuya dair bakış açını değiştirebilirsin. Bugün kendin ve başkaları için biraz sabır göstermen gerek çünkü küçük çaptaki duygu değişimleri yanlış anlaşılmalara ve kırıcı sözlere davetiye çıkarabilir. Değişim peşinde koşmak için ise daha huzurlu bir gün seç.Hayatın bir anlamı olup olmadığını kim söyleyebilir ki? Bu güzel bir soru ve sizden önce pek çok kişi bu soruyu sordu. Fakat akabinde şu soru geliyor: Hayatın niçin hiçbir anlamı olmasın ki? Ayrıca, genel olarak anlamsız kabul edilse de, sizin de bu önermeyi kabul etmeniz gerekmez. Hayat sizin için de anlamsız olmak zorunda değildir. Bu düşünce içinizdeki filozofu tüm gece uyutmayacak.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün nehrin birkaç kola ayrıldığı ve sizin de ne tarafa yüzeceğinize karar vermeniz gereken o günlerden biri olacak. Normalde bu çok zor bir şey değil - yalnızca akışına bırakırsınız olur biter - ancak şu anda işler çok faklı yönlere gidiyor ve bu yüzden hangi yöne gitmeniz konusunda iyi düşünmek zorundasınız. Size en doğal görünen yolu tutmanızda fayda var ve neye karar verirseniz verin seçiminizin doğru olacağını aklınızdan çıkarmayın.

22 Eylül 2021, Çarşamba
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün gece saatlerinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunayın etkileriyle bir süredir üzerine kafa yorduğunuz, araştırma yaptığınız veya planlama içinde olduğunuz konularda tamamlanma sağlayabilirsiniz. Harekete geçeceğiniz bir gün.

21 Eylül 2021, Salı
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Emeklerinin karşılığını alman seni mutlu ediyor. Ancak yeteneklerine göre biryapma isteğindeğişikliği seçeneğini de aklına sokmuyor değil. Çocukları olan bir Oğlak burcuysan, çocuklarının eğitimi ile ilgili konular gündeme gelebilir. İkili ilişkilerinde mantığına güveniyor ve düşüncelerinde taviz vermekten sakınıyorsun. Dengeleri kurabileceğin yeni bir ilişkiye hazır hissedebilirsin.

22 Eylül 2021, Çarşamba
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Yakın iletişim halinde olduğunuz kişiler hakkında birtakım gerçekleri öğreniyorsunuz. Sadece sizinle menfaatleri için görüşmelerini kabullenemeyebilirsiniz. İlişkilerinize bir düzen getirebilirsiniz.

21 Eylül 2021, Salı
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Ev içindeki kazalara dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Elinizde olmayan nedenlerden ailevi konular içinde kalabilirsiniz. Gizli düşmanlar edineceğiniz zamanlar olabilir. Korkularınız gün yüzüne çıkabilir. Babanıza ait konuları ihmal etmemeye özen gösterin. İç sesinizi dinleyerek birçok konunun üstesinden gelebilirsiniz.

22 Eylül 2021, Çarşamba
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Etrafınızdaki kişilerin size ayak uydurmasını beklemek yerine siz de onlara ayak uydurmadan olayları akışa bırakabilirsiniz.

22 Eylül 2021, Çarşamba
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Basit zevklere odaklan. Mutluluğu ve huzuru yakalamak için uzaklara gitmene veya şaaşalı etkinliklere katılmana gerek yok. İhtiyacın olan her şeyin içinde olduğunu idrak etmelisin. İçinde bulunduğun çevrede gülümseme sebebini ara. Güneş'e, Ay'a ve ağaçlara gülümse. Güzelliğin her yerde olduğunu gör. Sadece pahalı objelerde değil.

21 Eylül 2021, Salı
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugün çok meşgul olduğunuzu kabul edip, gelen yardım tekliflerini kabul etmeli veya desteğe ihtiyacınız olduğunu siz belirtmelisiniz. Yeni yöntemleri ve fikirleri benimsedikçe rutinlerinizden daha fazla keyif almaya başlayacaksınız.

21 Eylül 2021, Salı
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Yakın çevrelerinde sevgilerini göstermekte zorlanabilirler. Sanatsal olayları takip etmekten zevk duyacağınız bir gün. Bir çok davete katılacak ve kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Kendinizi çok iyi hissedeceğiniz bir dönem.

22 Eylül 2021, Çarşamba
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Geçtiğimiz günlerde yaşadığınız kötü bir olayın tekrar gündeme gelmesi önceleri biraz huzurunuzu kaçırsa da daha sonra olaylar tamamen sizin lehinize gelişerek tüm olumsuzlukları giderecek. İş hayatınızda yapacağınız atılımlarla uzun süredir beklediğiniz fırsatları yakalayabilirsiniz.

22 Eylül 2021, Çarşamba
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Kendinizi zihinsel ve fiziksel açıdan yorgun hissedebilirsiniz. Tepkilerinizi doğru ayarlamanız gereken bir süreçten geçiyorsunuz. Dengeleri zorlayabilecek her ne varsa ondan da uzak durmaya çalışın. Bu süreçte bakış açınızı biraz olsun değiştirebilirseniz, her şey daha iyiye gidebilir.

22 Eylül 2021, Çarşamba
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

İlişkinize yönelik düşüncelerinizin derinleşmesine neden olacak gelişmeler söz konusu. Kendinizi ve sevgilinizi sorgularken iyimser düşüncelerinizi yükseltirseniz bakış açınız değişecek ve ilişkiniz yeni bir boyuta geçecek. Sıkı birgünü sizi bekliyor. İş arkadaşlarınızın olumlu ve destekleyici tavırları da sizi motive edici olacak ve hedeflerinize yakınlaşacaksınız. Sizin için para harcamak bir zevk! Bu gidişle maddi bir sıkıntıya girebilirsiniz. Mevcut bir hastalığınız varsa bunun tedavisi hızlanacak.

21 Eylül 2021, Salı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Başak
29° 20' 02" R
Ay
Koç
12° 36' 28" R
Merkür
Terazi
24° 09' 47" R
Venüs
Akrep
12° 52' 36" R
Mars
Terazi
04° 36' 33" R
Jüpiter
Kova
23° 26' 29" R
Satürn
Kova
07° 10' 34" R
Uranüs
Boğa
14° 21' 22"
Neptün
Balık
21° 34' 23"
Plüton
Oğlak
24° 21' 55"
Chiron
Koç
11° 10' 08"
Lilith
İkizler
07° 17' 02"
True Node
İkizler
03° 43' 21"
Son Güncelleme : 22/09/2021 06:00

Astroloji Gündemi

02:54’te Ay - Güneş Karşıt Açı Kesinleştirecek 21 Eylül 2021, Salı 02:54’te Ay - Güneş Karşıt Açı Kesinleştirecek Saat yaklaşık 03:00’ te Balık burcunda gerçekleşen dolunay; duygularımızı en üst seviyede yaşayacağımız, bol bol rüya göreceğ... Devamını Oku >>