Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Oğlak Burcu Yıllık Burç Yorumu

2024

Oğlak Burcu

Yıla 3 Ocak tarihine dek sürecek Merkür retrosu ile başlıyoruz. 11 Ocak tarihi itibariyle kendinizle ilgili tüm başlangıç ve girişimleri kalıcı ve istikrarlı bir şekilde hayata geçirebilirsiniz. Burcunuzda gerçekleşecek retro ile radikal kararlar alabilirsiniz.

Şubat ayında ise özellikle ev ve kariyerinize dair konularla ilgili 2023 Ekim – Kasım aylarında başlatılan konuların sonuçlarını görmeye başlayabilirsiniz.

Bu yıl 26 Mayıs tarihine dek; hayat sahnenizde parıl parıl parladığınız, yeteneklerinizin daha çok görünür olabileceği, aşk dolu zamanlarda olacaksınız. Bu dönemde içinizdeki çocuğu mutlu ve güvende hissettirecek ilişkilere başlayabilir, eğer istiyorsanız çocuk sahibi olabilirsiniz. Özellikle 21 Nisan tarihi etrafında aşk veya çocuklarınıza dair beklenmedik güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

26 Mayıs’tan yıl sonuna dek; yaşam düzeninizin hareketleneceği,yaşamınızda çifter çifter fırsatlar elde edebileceğiniz, kişisel gelişiminize önem verdikçe, iletişim halinde ve aktif oldukça destekleneceğiniz etkilerde olacaksınız. Bu süreçte sağlığınızı da şifalandırabilirsiniz. Bu etkileri en çok 6 Haziran tarihinden itibaren 1 ay boyunca görebilirsiniz.

2023 Şubat ayında başlayan etkilerle; günlük yaşam düzeninizi neye ayırdığınızı, zihninizi nelerin meşgul ettiğini, yakın çevre ve kardeşlerinizle olan iletişim şeklinizi gözden geçiriyor, doğru sınırlar koymayı öğreniyorsunuz. Bu yıl da bu etkiler devrede olacak. Bildiklerinizi kalıcı hale getirmek ve aktarmak için destekleniyor olacaksınız.

Bu yıl 25 Mart ve 18 Eylül tarihlerinde Ay, 8 Nisan ve 2 Ekim tarihlerinde Güneş Tutulmaları yaşayacağız. 25 Mart tarihinde yaşanacak tutulma ile birlikte; kariyer ve ev yaşamınız arasında doğru dengeleri kurmayı öğrenecek, yükselmenin anahtarının iç dünyanızı iyileştirmek ve bulunduğunuz yere ait hissetmek olduğunu fark edeceksiniz.

8 Nisan Güneş Tutulması ile; daha fazla içe dönebilir, evde zaman geçirebilir, ev ve yaşam alanınıza dair değişimler yapabilirsiniz. Aileniz veya evliliğinize dair kararlar aldığınız bir dönem yaşayabilirsiniz. Ancak aynı anda gerçekleşecek Merkür Retrosu sebebiyle ani ve dürtüsel çıkışlar yapmadan, planlı ilerlemelisiniz.

18 Eylül tarihinde yaşanacak Ay Tutulması, 9 yıllık bir döngüyü kapatacak. Bu süreçte fikirlerinizi daha çok paylaşabilir, sözlerinizle daha çok etki yaratabilirsiniz. Yakın çevre, kardeş ve komşuluk ilişkilerinizde kadersel değişimler yaşayabilirsiniz. Sezgileriniz güçlü biçimde size yol gösteriyor olacak.

2 Ekim tarihinde yaşanacak Güneş Tutulması ise 2023 Ekim ayında başlayan kariyer ve ailenize dair konularla alakalı bir tamamlanma ve yeniden başlamayı getirecek.

4 Ağustos sonrası yaşanacak Merkür Retrosu ile; mali konular, eş veya ortak kazancı, borçlar, vergiler gibi alanlarda değerlendirme ve planlamalar yapabilirsiniz.

7 Aralık tarihinde başlayacak Mars Retrosu ile gündeminiz; evliliğiniz, ilişkileriniz veya ortaklıklarınızla ilgili olabilir. Bu konularda eylemlerinizi gözden geçirdiğiniz kadersel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eylül 2024’ten itibaren başlayan konular yeniden gündeme gelebilir.

Yıl boyu Ay Düğümleri; aidiyet hissettiğiniz yerde çiçek açmayı destekliyor. Bu yıl dünyayla, ailenizle, kendinizle olan ilişkinizi güzelleştirecek, sevdiklerinize daha çok zaman ayıracak, kendi halinizde daha mutlu bir dünya yaratacaksınız.

2024
Oğlak Burcu Geçmiş Yıllık Yorumları

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
29° 38' 27" R
Ay
Başak
07° 23' 33"
Merkür
Koç
17° 37' 19"
Venüs
Koç
17° 20' 46"
Mars
Balık
21° 09' 50"
Jüpiter
Boğa
21° 23' 54"
Satürn
Balık
15° 32' 13"
Uranüs
Boğa
21° 43' 35"
Neptün
Balık
28° 33' 14"
Plüton
Kova
02° 03' 38"
Chiron
Koç
20° 01' 17"
Lilith
Başak
22° 06' 33"
True Node
Koç
15° 36' 23"
Son Güncelleme : 19/04/2024 08:10

Astroloji Gündemi

19 Nisan 2024 Boğa Burcunda Güneş - Burçlara Etkileri 18 Nisan 2024, Perşembe 19 Nisan 2024 Boğa Burcunda Güneş - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar 19 Nisan'da Güneş burcunuzdan ayrılıp Boğa burcuna geçtiğinde durulmanın ve çalışm... Devamını Oku >>