Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Bu Yılın Ustası Sizsiniz! 2021 Mottosu

Oğlak Burcu Yıllık Burç Yorumu

2021

Oğlak Burcu

Bu yıl yapmanız gereken birçokvar ve neyse ki cesaretiniz de hırsınız da yerinde. Harekete geçme kapasiteniz insanları kıskandıracak seviyede. Geçen seneki çalışmalarınız daha somut bir hâl alıyor ve umut vadeden bir şekilde sonuçlanıyor. Geçmişte sarf ettiğiniz çabaların meyvelerini topladığınızı söylesek yeridir. Uzun süredir sahip olduğunuz bazı alışkanlarınızı değiştirmek konusunda zorluk çekseniz de kişisel yönden de kendinizi geliştirmeye devam ediyorsunuz.

Genel Bir Bakış

Bu yıl yaşamınızın her alanında hayli tempolu bir başlangıç yapıyorsunuz. Şubat ayı finansal anlamda da ruhsal anlamda da stresli geçse de mart ve mayıs ayları arasında neşeniz yerine gelecek. Aşk hayatınız haziran ve temmuz aylarında hareketlense de profesyonel konularda bazı sorunlar ve karmaşık durumlar ortaya çıkabilir. Ağustos ve kasım ayları yaşamınızın her alanında sizi mutlu etse de eylül ve ekim ayında işler biraz daha karmaşık bir hâl alacak. Aralık ayında yoğun bir stres altında kalsanız da ama sonrasında yoğun bir dönem yaşamanın tatminini hissedeceksiniz.

Arkadaşlıklar

Şubat ve ekim aylarında yaşayacağınız bazı gerilimlerin dışında Neptün ve Uranüs sayesinde farklı çevrelerden insanlarla tanışmak ve yakınlaşmak istiyorsunuz. İnsanlara karşı daha toleranslı ve esnek tavırlar sergiliyorsunuz. Arkadaşlarınızı oldukları gibi kabul ediyorsunuz ve onları belli prensipler dahilinde değerlendirmekten vazgeçiyorsunuz. Karşılığında onlar da size özellikle mart, nisan, ağustos, eylül ve kasım aylarında sevgilerini ve desteklerini göstermekten çekinmiyor. Mayıs ortasından temmuz sonuna kadar Jüpiter sayesinde hayatınıza yepyeni yüzler dahil olabilir ve güzel bir arkadaşlık filizlenebilir!

Hedefleriniz

2021'de, geçen sene hayalini kurduğunuz birçok hayali gerçekleştirmek için gereken tüm araçlara sahipsiniz. Muhteşem çalışma ve mücadele becerileriniz ise parmak ısırtacak cinsten!

Güzel Bir Yıl Geçirmek İçin Tavsiyelerimiz

2021 yılında mutluluğa kavuşacaksınız dolayısıyla bu güzel zamanların mutlaka tadını çıkarın! Ancak finansal anlamda kimi zaman bir ileri iki geri gittiğiniz izlenimine kapılıyorsunuz. Durumunuzu düzeltmek için stratejik düşünme becerilerinizden faydalanın.

Peki 2022 Sizin İçin Nasıl Bir Yıl Olacak?

2022 yılında finansal konularda önünüze kimi zaman engeller çıksa da kendinizi geliştirmek adına bol bol yaratıcı fikre sahip olacaksınız. Jüpiter sayesinde yılın ilk yarısında yaşamınıza eğlenceli ve neşeli tatlar katmak için çaba sarf edeceksiniz. Sonrasında aile yaşamınız öncelikleriniz arasında en üste yerleşecek.

2021
Oğlak Burcu Geçmiş Yıllık Yorumları

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
24° 34' 58" R
Ay
Balık
21° 28' 06" R
Merkür
Terazi
10° 11' 57" R
Venüs
Yay
11° 05' 33" R
Mars
Terazi
21° 25' 45" R
Jüpiter
Kova
22° 19' 47" R
Satürn
Kova
06° 54' 57"
Uranüs
Boğa
13° 31' 10"
Neptün
Balık
20° 55' 49"
Plüton
Oğlak
24° 20' 40"
Chiron
Koç
10° 01' 29"
Lilith
İkizler
10° 07' 18"
True Node
İkizler
02° 17' 52"
Son Güncelleme : 17/10/2021 21:00

Astroloji Gündemi

Haftaya Ay Balık Burcunda Veda Ediyoruz 17 Ekim 2021, Pazar Haftaya Ay Balık Burcunda Veda Ediyoruz Ay Balık burcundaki yolculuğuna devam etmekte... Merkür ve Venüs arasındaki uyumlu açı yakınlarımızla kolay iletişime ge... Devamını Oku >>