Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
İş konusunda kendinizi esirgemiyorsunuz. Çalışma hevesinizin etkisiyle uyku saatlerinizi pek umursamadan tam gaz ilerliyorsunuz. Yine de aynı anda birden çok işle meşgul olamayacağınızı da kabul etmeniz gerek. 5 Nisan - 12 Nisan Mottosu

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

5 Nisan - 12 Nisan

Oğlak Burcu

Oğlak ve yükselen Oğlaklar, kişisel istek ve beklentilerinize göre haftanızı başlatıyorsunuz. Ay, Oğlak burcunda hareket ediyor. Bu da demek oluyor ki sizin için hareketli, enerjili, güzel haberler alacağınız bir hafta olacak. İş alanlarınız çok aktif, koşturmalarınız devam ediyor.

Diğer taraftan eviniz, aileniz, yuvanız gereğinden fazla dikkat çekiyor. Eviniz için yapılması gereken konu ve olaylar bu hafta devrede olacak. Evinizde sevdiğiniz insanla gayet güzel anlaşacağınız, aranızda buzulların olmadığı, fıkır fıkır, sıcak suların kaynadığı bir hafta bekliyor sizi. Yani sıkıntı ve problemlerinizi çözüme ulaştırmak anlamında gökyüzü sizi destekliyor. İş ortamlarında sağlığınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Beraber çalıştığınız insanların hayatında bazı zorlanmalar olabilir. Siz de onlara irtibat halindeyseniz enfeksiyonel bazı hastalıkları onlardan kapabilirsiniz. Yakın çevrenizin sağlığı ile ilgili konu ve olaylar hayatınızın merkezine yerleşecek ama benim gördüğüm en çokalanlarınızda bazı yanlış yönlendirmelere açık olacaksınız. Sağlıktan ziyade bu konuyla daha fazla eğilmenizi önerebilirim. Biri gelip size şu işi yapmak istiyorum diyebilir ama şartlar aslında o kadar gerçekçi olmayabilir ya da o gerçekçiliği yansıtmıyor olabilir. Bazı hayal kırıklıkları yaşamamak anlamında bugüne denk gelecek olan işlerinizde kendinizi garanti altına almayı unutmayın.

Hafta sonu çok keyifli. Eviniz, yuvanız, aileniz için ne yapılması gerekiyorsa, alışveriş yapmak istiyorsanız, evinizde bir şey değiştireceksiniz, bir şeyleri tamir edeceksiniz bunları yapmak ve verilen sözlerin tutulması anlamında Cumartesi günü değerlendirilebilir. Bu dönem karşınıza çıkacak olan fırsatlar ailenizdeki insanları çok sevindirecek. Hem onlardan maddi yönden destek alabilir hem de siz kendi kazançlarınızla ailenize maddi yönden de destek verebilirsiniz.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
5 Nisan - 12 Nisan

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
21° 12' 42" R
Ay
Koç
07° 37' 52"
Merkür
Koç
12° 33' 13"
Venüs
Koç
25° 11' 29"
Mars
İkizler
22° 22' 36"
Jüpiter
Kova
25° 05' 27"
Satürn
Kova
12° 04' 56"
Uranüs
Boğa
09° 32' 45"
Neptün
Balık
21° 45' 52"
Plüton
Oğlak
26° 44' 19"
Chiron
Koç
09° 35' 22"
Lilith
Boğa
19° 05' 00"
True Node
İkizler
11° 54' 27"
Son Güncelleme : 11/04/2021 00:10

Astroloji Gündemi

10 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları 10 Nisan 2021, Cumartesi 10 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 10 Nisan 2021 Cumartesi yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuların... Devamını Oku >>