Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Hafta ortasında yıldızlar biraz rahatlatmanız gerektiğini hatırlatıyor. Biraz eğlenmeye bakın ama abartıya kaçmayın. Yoksa bu haftayı korkunç bir baş ağrısıyla kapatacaksınız! 26 Temmuz - 2 Ağustos Mottosu

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

26 Temmuz - 2 Ağustos

Oğlak Burcu

Oğlak ve yükselen Oğlaklar, iletişime dayalı işlerinizde biraz karasız tarafınızla hareket edeceğiniz bir hafta başlıyor. Ama sanatsal işleriniz varsa, kreatif işlerle uğraşıyorsanız bu hafta başında çok güzel işler başarabilirsiniz. Diğer taraftan yakın çevrenizdeki insanlar sizi çok çabuk yönlendirebilir, onların söylediklerine çok çabuk kanabilirsiniz.

Bu hafta parasal konularda kafanız çözüme yönelik çalışacak. İşleri nasıl ele almanız gerektiğini bileceksiniz. Aynı zamanda partneriniz varsa onun sıkıntı ve problemlerini ele almak da önemli olacak. Önemli organizasyonlardan önemli girişimlerden çok güzel kazançlar sağlayacağınız bir 15 günlük döngü içine giriyorsunuz ve aynı zamanda enerjinizi de değişik ortamlarda harcamaya başlayacaksınız. Farklı yerler, farklı insanlar kültürler, seyahatler ve turizmle ilgili konular hayatınızda önem kazanmaya başlıyor. Bu alanlarda şimdiye kadar ince eleyip sık dokumuş olabilirsiniz ama şimdi bu alanlarda enerjinizin doğru çalıştığını göreceksiniz. Önemli insanlarla bir araya gelebilirsiniz ve sizi tanımayan insanlarla olanbirlikleriniz yüzünüzü güldürebilir. Tanımadığınız insanlarla bu dönem gereksiz tartışmalara girmemeye özen gösterin. Her şey mükemmel olamaz sevgili Oğlaklar, bunu kendinize hep hatırlatın. İş hayatınızda doğru işler peşinde koşmak istiyorsanız lütfen disipline olun yapmanız gerekenleri doğru bir şekilde ele alın. Eğer bunu yapabilirseniz istediğiniz şartları ve durumları da rahatlıkla sağlayacaksınız.

Maddi konulardan yana şansınız kuvvetli olduğu bir döngüye giriyorsunuz. Jüpiter para alanlarınıza geriliyor yani Ekim ayına kadarki dönemde parasal konularda güzel şanslar ve fırsatlar karşınıza gelebilir. Şimdiye kadar bu fırsatları yeteri kadar değerlendiremediyseniz şimdi neden yapamadığınızı görmek ve anlamak için gayet güzel bir dönem olacak.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
26 Temmuz - 2 Ağustos

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
04° 06' 48" R
Ay
Balık
10° 19' 53" R
Merkür
Yengeç
27° 36' 08" R
Venüs
Başak
05° 51' 30" R
Mars
Aslan
28° 09' 11" R
Jüpiter
Balık
00° 10' 18" R
Satürn
Kova
10° 39' 19"
Uranüs
Boğa
14° 33' 12"
Neptün
Balık
22° 56' 49"
Plüton
Oğlak
25° 20' 45"
Chiron
Koç
12° 52' 35"
Lilith
İkizler
00° 56' 52"
True Node
İkizler
09° 12' 25"
Son Güncelleme : 27/07/2021 00:50

Astroloji Gündemi

26 Temmuz 2021 Yükselen Burç Yorumları 26 Temmuz 2021, Pazartesi 26 Temmuz 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 26 Temmuz 2021 Pazartesi yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuları... Devamını Oku >>