Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

5 Aralık - 12 Aralık

Oğlak Burcu

Oğlak ve yükselen Oğlaklar size şevk veren hayat veren konu ve olaylarla haftaya giriş yapıyorsunuz. Biraz daha istekli, keyifli, huzurlu, aşka yönelik adımlar devreye girebilir. İşinize aşkla bakıyor olabilirsiniz bu dönem ya da hayatı farklı gözlerle algılıyor ve bu alanda hareketleriniz tavırlarınız ya da davranışlarınız da değişmiş olabilir, bu olaylarla haftaya merhaba diyeceksiniz.

Salı günü itibariyle geri planda yürüttüğünüz işlerinizde önemli anlaşmalar,birlikleri devreye girerken toplantılarda tutamayacağınız sözler altına girmeyin. Bu dönem konuşmalarınıza ekstra dikkat edin çünkü gözden kaçırdığınız bazı detaylar ileride sözleşmelerde ve anlaşmalarda başınızaaçabilir. İyimser bir tavır içerisindesiniz, korunduğunuzu düşünüyorsunuz ama diğer taraftan ne kadar korunursanız korunun ya da olasılıklar ne kadar güzel olursa olsun bazı işleri de kontrol altında tutmanız gerektiğini hayat size hatırlatacak.

Çarşamba günü Merkür Oğlak burcuna geçiyor. Artık fikirlerinizi, düşüncelerinizi hayatla ilgili görüşlerinizi daha fazla etrafınıza yansıtacağınız bir döneme merhaba diyeceksiniz. Bu dönem konuşma ve görüşmeleriniz hızlanırken hayat sizin tarafınızda olacak, kendinize olan güveniniz gelecek ve bu güvenle beraber işlerinizi de çok rahat halledeceksiniz. Şartlar sizin tarafınıza dönmeye başlıyor ama unutmayın Perşembe günü Marsiyen bir Dolunay yaşayacaksınız. Bu Dolunay iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda oluşuyor. Çalışma ortamlarınızda agresif ve gergin tavırlar ön planda olabilir. Önemli biryakalamış olabilirsiniz ama bu işi yakaladığınızı düşünürken arkanızdan dönen bazı olaylar bu işi son raddede kaçırmanıza ya da tam tersi tam kaçıracakken fark etmenize ve olaylara asılmanıza neden olabilir. Sinirli ve gergin haliniz beraber çalıştığınız insanlar tarafından yanlış anlaşılabilir. Rekabet ortamınızın da körükleneceği bir dönem ama diğer taraftan burası sağlık alanınız o yüzden ateşli ve salgın hastalıklara karşı dikkatli olun, alerjilerinizin de tetiklenmesi söz konusu o yüzden tam bu Dolunay zamanı önemli işlerinize, görüştüğünüz insanlara karşı biraz dikkatli olmayı ihmal etmeyin.

Cumartesi gününden sonra Venüs de Oğlak burcuna geçiyor, görüntünüzü değiştirmenin zamanı gelmiş bulunuyor. Önünüzdeki 3 haftalık döngü içinde alışveriş yapacak, bolca kıyafet almak isteyecek, kendime nasıl yatırım yapabilirim nasıl görüntümü değiştirebilirim nasıl sosyalleşebilirim nasıl insanların ilgisini çekebilirim diyeceksiniz ve herkes sizi konuşacak. Girdiğiniz ortamlarda dikkatler çok rahatlıkla üzerinize çekilebilir. Hafta sonu ikili ilişkiler ve özel hayatınız ön planda olurken sevdiğiniz insanla güzel planlara dahil olabilirsiniz.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
5 Aralık - 12 Aralık

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
15° 13' 17" R
Ay
İkizler
06° 16' 11" R
Merkür
Oğlak
00° 40' 33" R
Venüs
Yay
26° 30' 11" R
Mars
İkizler
16° 25' 41"
Jüpiter
Balık
29° 06' 34"
Satürn
Kova
20° 16' 56"
Uranüs
Boğa
15° 48' 53"
Neptün
Balık
22° 38' 54"
Plüton
Oğlak
26° 56' 27"
Chiron
Koç
12° 03' 12"
Lilith
Yengeç
26° 23' 36"
True Node
Boğa
13° 12' 14"
Son Güncelleme : 07/12/2022 12:00

Astroloji Gündemi

7 Aralık 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 7 Aralık 2022, Çarşamba 7 Aralık 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Gece yarısından hemen sonra Ay, İkizler burcuna sonrasında da Merkür Oğlak burcuna geçiyor. Yarın gerçekleşecek dolunay önces... Devamını Oku >>