Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Beklemedeki bir proje nihayete erebilir. Ayrıca pazartesi gününden itibaren Jüpiter ve Merkür işinizdeki başarınızı garantileyecek. Bu hafta konsantrasyonunuz da daha yüksek. 18 Ekim - 25 Ekim Mottosu

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

18 Ekim - 25 Ekim

Oğlak Burcu

Oğlak ve yükselen Oğlaklar, yakın çevrenizden aldığınız haberlerle haftanızı başlatıyorsunuz ama bu haberlere verdiğiniz tepkiler sizi kararsız kılabilir. Ya da yakın çevrenizle beraber yapılacak olan işlerinizde çok çabuk etki altında kalabilirsiniz, kaldı ki Pazartesi sabah saatleri işle ilgili görüşmeler, toplantılar yapmak anlamında çok da uygun zamanlar olmayacak. Ama Pazartesi öğleden sonra ve birkaç gün boyunca ailevi konulara odaklı olacaksınız. Tam da bu dönem işinizde, kariyerinizde, mesleğinizde kendinizi göstermek istediğiniz, becerilerinizi artırdığınız bazı aksilik ve sıkıntıları dahayatınızda yaşadığınız bir dönem.

Pazartesi günü Merkür ve Jüpiter düzeliyor. Jüpiter para alanlarınızda gerilemekteydi. Yani Pazartesi gününden sonra 29 Aralık’a kadar para kazançlarınız artacak, parasal konularda çok güzel şanslar ve fırsatlar karşınıza gelecek. Aynı zamanda Merkür’ün düzelmesi kariyer alanlarınızda da sıkıntı yaşadığınız insanlarla aranızı düzeltmenizi sağlayacak. Göz önünde olduğunuz ortamlarda kendinizi çok daha rahat ifade edeceksiniz. Çok fazla işle uğraşabilir, çok fazla yere koşturabilirsiniz. Ama bu koşturmalarınızın karşılığını alacaksınız.

Çarşamba günü oluşacak Dolunay’da algınızı ailevi konulara yuvanıza ve evinize çevireceksiniz. Evinizle ilgili alınacak çok ani kararlar ya da düşüncesizce atılacak adımlar bu Dolunay zamanı devrede olabilir. Daha çok diğer insanlarlabirliği yapmaya ya dahayatınızda insanları dinleyerek adımlar atmaya özen gösterin. Çünkühayatınız ve aile hayatınız arasındaki dengesizlikler sizi yorabilir. Bazı konularda inatçı olabilir, bazı konularda hayatınızda gücü elinize almak isteyebilirsiniz, ama bu hafta en çok kariyer, aile ve kendi inatçılıklarınıza dikkat edin. Bazı konularda ısrarcı olmamaya çalışın.

Göz önünde olacağınız ortamlarda Cuma günü dikkatli olmakta fayda var. Bir insan size bulaşabilir, ailenizden bir insanla bazı anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz ya da aile içinde yaşanan bir mesele sizin bu meseleye farklı bir şekilde müdahale etmenize neden olabilir. O yüzden tehlikeli durumlardan, yerlerden, insanlardan uzak durun. Kalabalıklarda kimseye dalaşmayın ya da aile içinde oluşan bir sorunu çok fazla büyüterek farklı bir alana taşımayın.

Cumartesi gününden sonra Güneş Akrep burcuna geçiyor, işten elde edilen gelirlerinizi artıracağınız bir dönem başlıyor. Aynı zamanda sosyal çevrenizi, arkadaşlıklarınızı daha fazla önemseyecek, çeşitli ortamlara girmek isteyecek, takım çalışmalarına daha fazla rağbet edecek ve diğer insanlarlabirliklerine önem vereceksiniz bu da size güzelolarak geri dönecek.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
18 Ekim - 25 Ekim

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
28° 54' 03" R
Ay
Boğa
15° 17' 42" R
Merkür
Terazi
11° 11' 08" R
Venüs
Yay
15° 39' 30" R
Mars
Terazi
24° 19' 05"
Jüpiter
Kova
22° 21' 16"
Satürn
Kova
06° 58' 49"
Uranüs
Boğa
13° 20' 60"
Neptün
Balık
20° 50' 20"
Plüton
Oğlak
24° 22' 21"
Chiron
Koç
09° 50' 20"
Lilith
İkizler
10° 36' 11"
True Node
İkizler
01° 55' 18"
Son Güncelleme : 22/10/2021 05:20

Astroloji Gündemi

Ay Boğa Burcunda 21 Ekim 2021, Perşembe Ay Boğa Burcunda Boğa burcundaki Ay’ın etkileri altında yeni bir gün bizleri beklemekte... Maddi manevi olarak huzur, güven, istikrar ve konfo... Devamını Oku >>