Yay Burcu

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık
Ayın 15'ine kişisel endişelerinizden uzaklaşmakta zorlanıyorsunuz ve partnerinizle beraberliğinizi ihmal ediyorsunuz. Sonrasında Terazi burcunda konumlanan Venüs romantik yönünüzü öne çıkarıyor. Ayın 23'üne doğru Satürn bağlarınızı sağlamlaştırıyor ve ilişkilerinize istikrar katıyor. Ağustos 2021 Mottosu

Yay Burcu Aylık Burç Yorumu

Ağustos 2021

Yay Burcu

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar; yeni fikirlere hep açıktınız ama bu kez bu konuda daha istekli olacağınız bir aya giriyorsunuz. Güneş ve Merkür’ün Aslan burcundaki kavuşumu, bu isteğinizi deyim yerindeyse göklere çıkarıyor. Dikkat çeken ve herkesin ilgi gösterdiği bir alanda eğitim alabilir, platformda fikirleriniz üzerine çalışmalar başlatabilirsiniz. Belki de eğitimi veren kişi olarak çevrenizdeki insanlara ilham olacaksınız. Aslan burcunda yeniay gerçekleşecek olması, bu düşünceyi destekleyebilir. Yeni çevreler ve yabancı kültürlerle yapacağınız işbirlikleri işlerinizi bir adım ileri taşıyabilir. Değişim sizinle olduğunu bilin ve gitmek istediğiniz yolları amacınıza uygun şekilde kullanın.

Merkür Başak burcuna geçerek kariyerinizle ilgili bazı kararları ve fikirleri gündeme getirebilir. Planlı ve düzenli bir çalışma sistemi kurabilir, herkesin hoşuna ve faydasına gidecek bir düzen için öncü olabilirsiniz. Titizliğiniz, yapacağınız işbirliklerinin düzeyini arttırabilir ve konumunuzla ilgili değişiklikleri beraberinde getirebilir.

Venüs, Terazi burcuna geçiyor ve sizi sosyal çevrenizin denge ayağı haline getiriyor. Olaylara karşı yaklaşımlarınız dikkate ve takdire şayan hale gelebilir. Sorunların ya da olabileceklerin seyrini değiştirerek herkese uyacak bir stil bulabilirsiniz.Arkadaş çevresi konusunda yeni insanlar tanıyarak bir değişikliğe gidebilir, kaliteli ortaklıklar kurabilirsiniz. Bu durum size, arkadaşlıktan doğacak bir aşkın sinyallerini de verebilir.

Uranüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle birlikte sorumluluk almak istemediğiniz alanlarda kişisel değişime gitmeye zorlanabilirsiniz. Sistemin önünüze getirdiği işler ve düzenler, sizin için bir seçenek değil mecburiyet haline gelebilir. Koşullarınızı ve bu koşullarla neler yaptığınızı çok iyi değerlendirmelisiniz.

Güneş’in Başak burcuna geçmesiyle yeni bir çalışma hayatına giriyorsunuz. Her şeyden önce, çok ve düzenli çalışmanız gerektiğini söylemek gerekli. Bunun nimetlerini elde etmek için koşulları en iyi şekilde taşımalısınız. Performansınızı ve işbitiriciliğinizi göstermeniz, kendinizi harap etmekle aynı anlama gelmiyor. Mevcutta yükselen bir enerjiniz var, bu dönemde anlayacağınız en önemli husus da bu enerji en doğru ve faydalı kullanmak için neler yapmanız gerektiği olacaktır. Sorularınıza cevap buluyorsunuz.

Motivasyon Sözü: "Kelebek ayları değil, anları sayar ve yeterince zamanı vardır."

Ağustos 2021

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
10° 08' 54" R
Ay
Boğa
28° 18' 42" R
Merkür
Aslan
10° 51' 35" R
Venüs
Başak
13° 24' 22" R
Mars
Başak
02° 06' 51" R
Jüpiter
Kova
29° 28' 27"
Satürn
Kova
10° 11' 14"
Uranüs
Boğa
14° 39' 42"
Neptün
Balık
22° 50' 21"
Plüton
Oğlak
25° 11' 53"
Chiron
Koç
12° 47' 57"
Lilith
İkizler
01° 38' 49"
True Node
İkizler
08° 53' 56"
Son Güncelleme : 02/08/2021 08:20

Astroloji Gündemi

2 Ağustos 2021 Yükselen Burç Yorumları 2 Ağustos 2021, Pazartesi 2 Ağustos 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 2 Ağustos 2021 Pazartesi yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuları... Devamını Oku >>