Yay Burcu

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Yay Burcu Aylık Burç Yorumu

Haziran 2023

Yay Burcu

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, 4 Haziran’da burcunuzda gerçekleşecek dolunay ile beraber önemli kararlar ve gündemlerle ilgilenebilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız işlerin sonuçlanması ve bunların çalışma düzeninize etkisi gibi durumlar söz konusu olabilir. Neticelenen ve gözle görünür hale gelen her şey kararlarınıza etki edecektir. Yenigörüşmeleri vealanları üzerine düşünebilir, yeni bir sayfa açmaya hazır olduğunuzu hissedebilirsiniz. Emeklerinize ve iyi niyetinize katkı sağlayacak her şeye açık olduğunuz, bunun dışında kalanları hayatınızdan uğurlayacağınız bir süreçtesiniz.

Venüs’ün Aslan burcuna geçişi ile hayatınıza yeni insanlar ve konular dahil etmek isteyebilir, bunun için heyecanlı hissedebilirsiniz. Bir süredir devam eden yoğunluk ve yorgunluğun ardından kendinize zaman tanıyabileceğiniz, seyahatler ve etkinlikler düzenleyebileceğiniz bir dönemdesiniz. Özlediğiniz ve özgürleştiğiniz bir düzenin içinde yer almak enerjinizi yükseltecektir. Sizinle aynı frekansta olan insanlarla aranızdaki etkileşimler ileriye dönük sosyal ve duygusal arkadaşlıklar getirebilir.

Merkür’ün İkizler burcunda hareket etmesiyle beraber ikili ilişkiler vekonularınız hız kazanabilir, kararlarınızı uygulamak sizin için daha kolay hale gelebilir. Gergin ve sabırsız tavırlardan kaçındığınız sürece pek çok fırsatı lehinize kullanabilirsiniz. Düşüncelerinizden, beklentilerinizden ve işinizden emin olmalısınız. İş ortamınızı veya koşullarınızı değiştirecek görüşmeler yapabilir, anlaşma ve sözleşmeler imzalayabilirsiniz.

Plüton’un geri hareket ederek Oğlak burcuna dönmesi sizi istediğiniz refah düzeyine taşıyacak konuları ve kuralları gösterebilir. Mücadelesini verdiğiniz, kuralları baştan yazdığınız süreçleri düşünün. Burada edindiğiniz tecrübeleri yeniden kullanmak ve şu anda bulunduğunuz koşullara göre bunu uyarlamak sizin avantajınıza olacaktır. “Yapmam” dediklerinizi yapmaktan korkmak yerine bundan neden kaçındığınızı, kaçtığınız yerde sizi bekleyen gelişmeleri düşünüp anlamalısınız.

Satürn'ün Balık burcundaki geri hareketi aile hayatınızı etkileyen kararlarınızın üzerinden bir kez daha geçmenizi hatırlatabilir. Eksikleri tamamlamak isterken sorumluluğu bölüşebildiğinizden, aynı dili konuşabildiğinizden emin olmalısınız. Bunu sağlamaktan kaçındığınız noktalarla yüzleşmek gerekebilir. Yeni bir düzene girmek, kendinize yeni bir alan belirlemek istiyorsanız bunu yapmanıza engel olan alışkanlıklar ve ortamlardan vazgeçmek için ideal bir zamandasınız. Taşınma ve yer değişikliği gibi durumları tüm açılarıyla ele alarak gerçekçi bir zeminde değerlendirmelisiniz. Belirsiz durumların sizi sonrasında zarara uğratabileceğini unutmayın ve hayatınızı belirgin sınırlar ve zeminler çerçevesinde kurun.

18 Haziran'da İkizler burcunda gerçekleşecek yeniay ile birlikte ikili ilişkiler alanında önemli ve mutlu adımlar atabilirsiniz. Sorunların çözülmesi, ortaklıkların iyileşmesi, yeni adımların atılması gibi durumlar zihninizin rahatlamasını sağlayacaktır. Bunu mümkün kılmak için de duyduklarınızdan, bunu size kimin ulaştırdığınızdan emin olmalısınız.Terfi, sorumluluk ve statü değişiklikleri, yenigörüşmeleri ve arayışları için ideal bir zamandasınız. Duygusal ilişkiler, yeni heyecanlar, mevcut ilişkinize dair kararlar gündeme gelebilir.

Güneş’in 21 Haziranda Yengeç burcuna geçişi mali konulardaki sorunları çözmek ve burada rahatlayacağınız bir ortam oluşturmak konusunda sizi destekleyebilir. Gecikmiş ödemelerinizi tamamlayabilir, borçlanmaları durdurmak ve elinizdeki imkanları artık yatırım amaçlı değerlendirmek söz konusu olabilir. Bu durum hayata geç kaldığınızı düşündürtebilir. Bu düşüncelerden hareketle izlemeniz gereken yolun hangisi olduğunu daha iyi görebilirsiniz. Şanslısınız ve aileden destekler alabilirsiniz. Bunu doğru bir şekilde kullandığınızda büyük bir rahatlama yaşayabilirsiniz. Hem ruhen hem de mali olarak refah düzeyine erişmek için bazı alışkanlıkların değişmesine, bazı hataların düzeltilmesine izin vermelisiniz. Gökyüzünden tam destek alacağınız bu süreçte duygularınızı aklınızla aynı düzleme getirmeye çalışmalısınız. Sağlık sorunları ya da ilişkilerle ilgili pürüzleriniz varsa bunların çözümünü fark etmeniz kolaylaşacaktır. Siz değiştiğinizde her şeyin de aynı şekilde değişebileceğini deneyimleyeceksiniz.

Merkür’ün Yengeç burcunda ilerlemesiyle yüzeysel düşündüğünüz ya da fazla üstünde durduğunuz konularda bir denge yakalayabilirsiniz. Bunu öncelikle mental sağlığınız için yapmalısınız. Dürtüsel hareket etmenin size bir faydasının olmayacağı bir zamandasınız. Dolayısıyla düşünmek ve mantıklı olanı tercih ederek hareket etmek için adım atmalısınız. Aile meseleleri, ortaklı işler ve miras gibi konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Bunların yanısıra kendinizi geliştireceğiniz, ekonomik olarak daha iyi hissedeceğiniz bazıve yatırım fikirlerine sıcak bakabilirsiniz. Hayatınızın hep aynı düzende gitmeyeceğini öngörerek, yaşananlardan dersler çıkararak kendiniz için bazı b planları yapmalısınız.

Motivasyon Sözü: “Siz ve hayattaki amacınız aynı şeysiniz. Amacınız siz olmaktır.”

Haziran 2023

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
14° 30' 10" R
Ay
Oğlak
01° 24' 25" R
Merkür
Boğa
21° 10' 28"
Venüs
Yengeç
29° 50' 38"
Mars
Aslan
09° 05' 42"
Jüpiter
Boğa
04° 20' 04"
Satürn
Balık
07° 05' 08"
Uranüs
Boğa
20° 26' 31"
Neptün
Balık
27° 30' 42"
Plüton
Kova
00° 05' 43"
Chiron
Koç
18° 59' 55"
Lilith
Aslan
16° 33' 54"
True Node
Boğa
03° 23' 37"
Son Güncelleme : 05/06/2023 12:50

Astroloji Gündemi

5 Haziran 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 5 Haziran 2023, Pazartesi 5 Haziran 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Yay burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Dün gerçekleşen dolunayın ardından bazı yüzleşmeler yaşanmış, duygula... Devamını Oku >>