Yay Burcu

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık
Güneş, Ay, Venüs ve Koç burcundaki Merkür size iz bırakan tanışıklıklar vadediyor. İlişkiniz varsa kafanızda evlilik fikirleri dolaşıyor. Ayın 14'üne kadar şehvetli ve sarhoş edici bir tutkunun etkisi altındasınız. 23 Nisan'a doğru birisi uğruna tüm alışkanlıklarınızı değiştirebilirsiniz. Nisan 2021 Mottosu

Yay Burcu Aylık Burç Yorumu

Nisan 2021

Yay Burcu

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, Merkür’ün Koç burcuna geçişiyle yetenekleriniz ve gönül meseleleriniz konusunda daha hızlı bir akış içine giriyorsunuz ve burada bir şeyleri başlatacak fikirler üretiyorsunuz. 12 Nisan’da burada gerçekleşecek yeniay ile çevrenizi şaşırtabilir, açıklıkla ifade edeceğiniz her düşüncenizle hayatınızı farklı bir etki altına çekebilirsiniz.

14 Nisan’da Venüs Boğa burcuna geçiyor. Çalışma temponuz hafifleyebilir hatta bazı iyileştirmelerle ödüllendirilebilirsiniz. Güneş ve Merkür’ün Boğa burcunda buluşacağı 20 Nisan itibariyle, çalışma alanınızdan da alacağınız destekle fiziksel ve ruhsal olarak oldukça rahat günler görebilirsiniz. Üstleriniz ve çalışma arkadaşlarınızla aranızdaki iletişimin dengesini kurduğunuzda hem verimliliğiniz daha da artacak hem de herkes için güvenli bir alan oluşturabilirsiniz.

23 Nisan’da Mars karşıt burcunuz İkizler ’den ayrılıyor ve Yengeç burcuna geçiyor. Bazı korkularınızın tetiklendiğini düşünebilirsiniz. Bunları örtbas etmek yerine üzerine gitmeli ve sürekli tekrarlanan bir durum haline gelmesini önlemelisiniz. Güvendiğiniz birinden veya işin uzmanından destek almanız faydanıza olabilir. Finansal konularınız daha fazla gündeminizde olabilir. Bitcoin, altın veya dolar gibi parametrelere ilginiz daha fazla artıp burada kısa vadede kazançlar sağlamayı düşünebilirsiniz. Bu riskli hareketlere karşı dikkatli olun.

Akrep burcunda 27 Nisan’da gerçekleşecek dolunay, eskiye dair olan konuları toparlamanızı ve içinizde bir “yenilik yürüyüşü” başlatmanızı sağlayacaktır. Özgüveniniz zedelenebilir. Aynı gün Plüton’un da geri hareketine başlaması, size bir huzursuzluk hali verse de sonrasında gelen büyük sürpriz hissettiklerinizi tamamen unutturacak. Bazı gizli konuların gün yüzüne çıkmasına şahitlik edeceğiniz gibi bu ay ilahi adaleti de görebileceğinizi söyleyebiliriz. Eğer geri gidiyorsanız ve durum canınızı sıkıyorsa, çıkmazda geri gitmenin bir çıkış yolu bulmak olduğunu hatırlayın.

30 Nisan’da Güneş ve Uranüs, Boğa burcunda kavuşuyor ve bu size özellikle sağlığınızla ilgili bazı sinyaller olarak etki ediyor. Sizi yoran ve sağlığınızı tehdit eden konularla ilgili ani girişimleriniz söz konusu olabilir. Özellikle çalışma alanınızı da etkileyecek köklü değişikler yaşayabilirsiniz. Mümkün oldukça taşıyamayacağınız yükleri veya sorumlulukları üzerinize almayın. İlişki içinde siz fedakarlık yapıyorsanız karşı tarafta yapabilir. İzin verin. Güzel bir ay dileriz.

Motivasyon Sözü: "Elimizden gelenin en iyisini yaptığımızda, hangi mucizelerin bizleri beklediğini asla bilemeyiz." Helen Keller

Nisan 2021

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
24° 56' 38" R
Ay
Boğa
23° 05' 23"
Merkür
Koç
20° 07' 51"
Venüs
Koç
29° 54' 14"
Mars
İkizler
24° 40' 19"
Jüpiter
Kova
25° 45' 57"
Satürn
Kova
12° 19' 15"
Uranüs
Boğa
09° 45' 30"
Neptün
Balık
21° 53' 31"
Plüton
Oğlak
26° 45' 59"
Chiron
Koç
09° 48' 29"
Lilith
Boğa
19° 30' 20"
True Node
İkizler
11° 28' 17"
Son Güncelleme : 14/04/2021 19:30

Astroloji Gündemi

14 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları 14 Nisan 2021, Çarşamba 14 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 14 Nisan 2021 Çarşamba yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularınd... Devamını Oku >>