Yay Burcu

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Yay Burcu Yıllık Burç Yorumu

2024

Yay Burcu

Yıla 3 Ocak tarihine dek sürecek Merkür retrosu ile başlıyoruz. 11 Ocak tarihi itibariyle bütçenizi düzenleme ve kaynaklarınızı yönetmeye dair tüm planlamalarınızı kalıcı ve istikrarlı bir şekilde hayata geçirebilirsiniz.

Şubat ayında ise özellikle aile ve kariyer konuları ilgili 2023 Ekim – Kasım aylarında başlatılan konuların sonuçlarını görmeye başlayabilirsiniz.

Bu yıl 26 Mayıs tarihine dek; kişisel gelişime önem verdikçe şansı yaşama davet edeceğiniz, sağlık ve yaşam düzeninizi iyileştirmek konusunda desteklendiğiniz bir döngüde olacaksınız. Bu dönemde beden farkındalığı edinebilir, kendinize daha iyi gelebilirsiniz. İşinizde daha yaratıcı, ait ve üretken hissedebilirsiniz. Özellikle 21 Nisan tarihi etrafındave yaşam düzeninize dair beklenmedik güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

26 Mayıs’tan yıl sonuna dek; evlilik, ortaklık,birlikleri, danışmanlıklar konusunda şanslı etkilerde olacaksınız. Kendinizi uyum, destek ve birliğin güzelliklerine açmalısınız. Partnerinizle hayatı keşfedebilir, güzel seyahatlere çıkabilirsiniz. Bu etkileri en çok 6 Haziran tarihinden itibaren 1 ay boyunca görebilirsiniz.

2023 Şubat ayında başlayan etkilerle; kendinizi ifade ediş şeklinizi, bildiklerinizi sunma şeklinizi yenilemeye dair deneyimlerden geçiyorsunuz. Bu yıl da eğitimler, seyahatler, aile ilişkileri veya evliliğe dair aldığınız sorumluluklar vesilesiyle hayata bakış açınızı ve iletişim şeklinizi yenileyebilirsiniz. İç dünyanıza iyi gelmek başarınızın anahtarı olacak.

Bu yıl 25 Mart ve 18 Eylül tarihlerinde Ay, 8 Nisan ve 2 Ekim tarihlerinde Güneş Tutulmaları yaşayacağız. 25 Mart tarihinde yaşanacak tutulma ile birlikte; sosyal çevrenizi yenileyeceğiniz, kendinize iyi gelen çevrelere gireceğiniz, doğru arkadaşlık dengeleri kuracağınız deneyimler yaşayabilirsiniz.

8 Nisan Güneş Tutulması ile; aşk hayatınız hareketlenebilir, ilişkinize heyecan katabilirsiniz. Daha fazla öne çıkmak, çocuk sahibi olmak ve hobilerinizde başarılar yakalamak için destekleniyorsunuz. Ancak aynı anda gerçekleşecek Merkür Retrosu sebebiyle ani ve dürtüsel çıkışlar yapmadan, planlı ilerlemelisiniz.

18 Eylül tarihinde yaşanacak Ay Tutulması, 9 yıllık bir döngüyü kapatacak. Bu süreçte ev ve ailenize dair sorumluluklar alabilir, konfor alanınızdan çıkma cesaretini gösterebilir, evlenebilir, kendi evinize taşınabilirsiniz.

2 Ekim tarihinde yaşanacak Güneş Tutulması ise 2023 Ekim ayında başlayan ilişki ve arkadaşlıklara dair konularla alakalı bir tamamlanma ve yeniden başlamayı getirecek.

4 Ağustos sonrası yaşanacak Merkür Retrosu ile; hayata bakış açınızı gözden geçirecek, geçmişte yaşadıklarınızı anlamlandırıyor olacaksınız. Seyahat, eğitim, taşınma planlamalarınızı bu tarihten önce yapmalısınız.

7 Aralık tarihinde başlayacak Mars Retrosu ile gündeminiz; kazançlarınız, eş ve ortak kazançları, ruhsal dünyanız ve aile sağlığınıza dair kadersel gelişmelerle ilgili olabilir. Eylül 2024’te başlatacağınız eylemleri gözden geçireceksiniz.

Yıl boyu Ay Düğümleri; hayat sahnenizi, aşkla parlamayı işaret ediyor. Kendinize güvendikçe ışıldayacak, içinizdeki aşkı ilişkilerinize, yaratıcılığınıza, işlerinize yansıtacaksınız.

2024
Yay Burcu Geçmiş Yıllık Yorumları

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
15° 36' 16" R
Ay
Terazi
15° 42' 34" R
Merkür
Oğlak
06° 20' 56" R
Venüs
Akrep
03° 46' 53"
Mars
Yay
09° 43' 43"
Jüpiter
Boğa
06° 29' 39"
Satürn
Balık
01° 29' 06"
Uranüs
Boğa
20° 05' 49"
Neptün
Balık
24° 53' 20"
Plüton
Oğlak
28° 40' 23"
Chiron
Koç
15° 37' 13"
Lilith
Başak
07° 17' 58"
True Node
Koç
23° 40' 40"
Son Güncelleme : 08/12/2023 02:50

Astroloji Gündemi

02:02 Saat Anlamı 7 Aralık 2023, Perşembe 02:02 Saat Anlamı Sizden Hoşlanıyor 02:02 saati, kendinize daha fazla önem vermeniz gerektiğini gösteren bir saat dilimidir. Zor durumlara k... Devamını Oku >>