Yay Burcu

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık
Sıkı çalışıyorsunuz ve karşılığını alıyorsunuz! 2021 Mottosu

Yay Burcu Yıllık Burç Yorumu

2021

Yay Burcu

2021 yılında finansal durumunuzu yakından takip ediyorsunuz ama genel olarak bu bağlamda destek görüyorsunuz. Başarı kapınızı çalıyor! Sıkı çalışmaktan çekinmiyorsunuz çünkü çabalarınızın karşılığında hayli etkileyici sonuçlar elde ediyorsunuz. Bazen kendinizi kaybedip nefes almayı unutabiliyorsunuz, ki bu sinirlerinizi olumsuz yönde etkileyebilir. Eğer hoşunuza giden bir teklif alırsanız, işinizi değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Aşk hayatınız, evlenmeye düşünme seviyesine gelecek kadar tutkuyla dolu. Eğer bekarsanız, ilk görüşte aşka hazır olun!

Genel Bir Bakış

Aktivitelerinizde gelişme ve başarı göstereceğiniz bir yıl sizi beklese de işinizde çoğu zaman yenilik, yaratıcılık ve özgürlük ihtiyacı ile mevcut statünüzün verdiği güvence arasında bocalıyorsunuz. Bu durum özellikle ocak, şubat, haziran ve temmuz aylarında gerilimlere sebep olup bir tür ortam değiştirme ihtiyacı doğurabilir. Kalbiniz bu yıl tutku ve baştan çıkarıcılığın tadına varacak. İlk görüşte aşk ya da resmiyet kazanan bir birliktelik sizi bekliyor olabilir. Mayıs, haziran ve aralık ayının sonunda, duygularınıza karşı biraz mesafe alıyorsunuz.

Arkadaşlıklar

Bu yıl yalnız olmaktan hayli uzak olmakla beraber 'arkadaşlar' ve 'tanıdıkları' birbirinden ayırmayı da beceriyorsunuz. Böylece samimi ilişkilerinizi korumayı başarıyorsunuz. Meraklılığınız sayesinde insanlarla görüşmek söz konusu olduğunda kolayca ortama uyum sağlıyorsunuz. Çekingen insanlarla iletişim kurmak için ilk adımı atmaktan da çekinmiyorsunuz. Yurtdışına dair tanışıklıklar ilginizi çekiyor. Dolayısıyla şubat, nisan, temmuz ya da ağustos aylarında başka ülkeden gelen biriyle tanışabilirsiniz. Ekim ayında ise arkadaşlarınızla ortak bir projeniz sizi daha da yakınlaştırıyor.

Hedefleriniz

2021 yılında insanlara verdiğiniz izlenime ve hedeflerinize daha çok önem veriyorsunuz. İnsanların size daha fazla sorumluluk vermesini sağlamak adına, onlarda saygı uyandırmayı amaçlıyorsunuz.

Güzel Bir Yıl Geçirmek İçin Tavsiyelerimiz

2021 yılında gündelik hayatınızı değiştirme ihtiyacı kafanızı kurcalıyor. Gerçekleşmesi mümkün olan hedefleri göz ardı etmenize yol açacak imkansız hayallerin peşinden koşmamaya gayret edin. Hakiki fırsatlar ile tuzakları ayırt etmesini bilin!

Peki 2022 Sizin İçin Nasıl Bir Yıl Olacak?

Satürn işlerinizde uzun soluklu bir destek sağlayacak. Yılın ilk yarısı boyunca Jüpiter'e ve Neptün'e karşı dikkatli olun zira sizi aşkla ilgili konularda ayartabilir ya da profesyonel bağlamda imkansız hayallerin peşine takabilirler. Sonrasında ise şaşırtıcı bir yükseliş sizi bekliyor.

2021
Yay Burcu Geçmiş Yıllık Yorumları

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
15° 33' 55" R
Ay
Aslan
03° 36' 05"
Merkür
Oğlak
21° 10' 37"
Venüs
Balık
10° 38' 45"
Mars
İkizler
11° 07' 04"
Jüpiter
Koç
06° 45' 20"
Satürn
Kova
26° 17' 19"
Uranüs
Boğa
15° 00' 42"
Neptün
Balık
23° 42' 40"
Plüton
Oğlak
28° 46' 53"
Chiron
Koç
12° 46' 00"
Lilith
Aslan
03° 02' 12"
True Node
Boğa
08° 01' 19"
Son Güncelleme : 04/02/2023 19:05

Astroloji Gündemi

4 Şubat 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 4 Şubat 2023, Cumartesi 4 Şubat 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Günün ilk yarısı oldukça gergin olabilir, üstümüzde baskı hissedebilir ya da manipülasyona maruz kalabiliriz. Saat 12:00 civa... Devamını Oku >>