Yay Burcu

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık
Beklentilerin Değişiyor Günün Mottosu

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2021, Cumartesi

Aşk 100%
Para 60%
Sağlık 90%

Sevgilinizle aranızda güçlü bir duygusal bağ hissedebilirsiniz. Ruh eşiniz gibi görünen biriyle konuşabilirsiniz. Sizi ilgilendiren konular hakkında konuşmak eğlenceli olabilir. Bu kişinin aklınızı okuduğunu düşünüp korkutucu bir telepati hissi yaşayabilirsiniz. Sezgisel yönünüz bugün güçlü olabilir. Birine karşı bir çekim hissederseniz, bu hissin peşinden gitmekten korkmayın.

Bugün motivasyon eksikliğinizin yanında hem fiziksel hem de zihinsel enerjinizin de düşük olması, rehavete kapılmanıza yol açabilir. Pek bir şey yapmak istemeyebilirsiniz ve herhangi bir şekilde çalışmak zorunda kalırsanız inanılmaz derecede rahatsız olabilirsiniz. Akşam sinemaya, bir gerilim ya da aksiyon filmi izlemeye gitmek iyi gelebilir. Bu tarz bir film izlemek kanın damarlarınızda yeniden hızla akmasını sağlar.

Biraz yazı yazmak belki teknik şeyler veya diğerodaklı alakalı projeler konusunda çaba sarfederken ustalık becerileriniz canlanabilir. Buhayatınızda size yeni bir aşama sunabilir çünkü yüksek rütbelerdeki insanların ilgisini çekebilirsiniz. Bunun tek dezavantajı: Yazdıklarınızı gözden geçirmek, düzenlemek tekrardan göz geçirmek ve tekrardan düzenleme ihtiyacı içinde kaybolmayın. Sadece bu biraz daha fazla zaman alabilir, eğer olmuyorsa yeniden yazabilirsiniz de.

Biraz uykulu ve dikkati dağınık bir haldesin. Günün enerjisi sersemleştirici etkiler saçabilir. Kendine çok da yüklenme. Geç saatlere kadar uyuyabilirsin veya öğleden sonrasında kestirebilirsin. Yoğun bir program yapma, çünkü günün büyük kısmında dinlenmek isteyeceksin.Bugün yataktan kalkar kalkmaz zırhınızı kuşanmak isteyebilirsiniz. Ortada tüm şiddetiyle süren bir savaş var herkes sizi hedef almış gibi görünebilir. Meseleyi tüm yönleriyle kavramadan savunmaya geçip olayı daha da büyütmemeye özen gösterin. Her şey küçücük bir yanlış anlama yüzünden patlama noktasına varmış olabilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Kimi zaman duygularınızı ifade etmek sizin için çok zor olabiliyor. Sakin bir mizacınız olduğu için, işler yolunda gitmediğinde veya birileri sizi üzdüğünde, konuşmaktan ziyade sessizleşip yalnız başınıza dolaşmayı yeğleyebiliyorsunuz. Bu sizin için normal bir durum olsa da, bugün sıradan bir gün değil! Zira astronomik güçler iletişim becerinizi artıracak ve bu sayede kendinizi çok iyi ifade edebileceksiniz. Ayrıca büyük ihtimalle insanlar da sizi daha kolay anlayacak.

31 Temmuz 2021, Cumartesi
Mynet.com Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet.com Sitesi

Bugün Mars Başak burcuna geçiyor. Gün içinde aniden gelişen durumlarla karşılaşabilirsiniz. Koşturmaca ve yoğunluk artacaktır. Zaman zaman sorumluluklar, zorunluluklar sizi sıkabilir, rutinden sıkıldığınızı daha fazla hissedebilirsiniz.

30 Temmuz 2021, Cuma
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Çevrendeki olaylar beklentilerini değiştirebilir. Bu yüzden yeni kararlar almak için aceleci olmamalısın. Hedeflerine ulaşmak için daha fazla mücadele etmen gerektiğinin farkına varacaksın. Akşam saatlerinde katılacağın davette, eğlenceli vakitler geçirebilirsin. Mide problemi olan bir Yay burcuysan, tükettiğin gıdalara dikkat etmelisin.

31 Temmuz 2021, Cumartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Ortaklı işlerinizde sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Sizlere bilerek zarar vermek isteyenler olabilir. Geçmiş ilişkinize olan özleminizin kendini belli edeceği bir gündesiniz. Bu durum sizi hayli yoruyor. Olanda bir hayır olmayanda bin hayır olduğunu düşünerek hareket edin.

30 Temmuz 2021, Cuma
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Kendinizi ifade etmekten keyif alacağınız bir gündesiniz. Uğraştığınız işlerde yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Güzel şeyler için harcama yapmaktan çekinmeyeceğiniz zamanlar var. Gün içinde elinizde olmayan nedenlerden dolayı kayıplarda yaşayabilirsiniz. Çocuklarla zaman geçirmek size iyi gelecektir.

30 Temmuz 2021, Cuma
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün aşırı çekicisiniz. Sizi görenler hemen etkilenecekler. Yeni ilginç kimseleri tanıyacaksınız. İş durumunuz iyi. Para durumunuz fevkalade. Size türlü yerden irili ufaklı para gelecek. Paranın bir bölümünü kendiniz harcayacaksınız. Diğer kısmını sağlam yatırımlara yönledirin.

31 Temmuz 2021, Cumartesi
Radikal Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Radikal Gazetesi

Gün boyunca geçmişi düşünebilir, sevgi, ilgi ve korunma ihtiyacınızın arttığını fark edebilirsiniz. Finansal konularda fırsatlarınızın olacağı ve işlerinizi hızla tamamlayabileceğiniz bugün, akşam saatlerinde özlem duygusu sizi zorlayabilir ve ilişkilerinizdeki olası problemlerde sakin tavrınızı korumanız faydalı olacaktır.

30 Temmuz 2021, Cuma
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Üzerinde çalıştığınız işte yaratıcılığınızı kullanmanız için çıkan izin, beklediğiniz kadar iyi sonuçlanmayabilir. Daha özgür bir çalışma ortamı herkese ve her işe uygun değildir. Bugünlerde gerçekleştireceğiniz ilerlemeler kariyerinizde büyük adımlar olabilir.

30 Temmuz 2021, Cuma
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Kişisel ve sosyal ilişkilerinizi destekleyen tavırlar sergileyeceksiniz. Aynı anda birkaç kişiye söz vermeniz mümkün. Randevularınıza gereken önemi vermelisiniz. Yaşam enerjinizin güçlü olması partnerinizin de hoşuna gidebilir.

31 Temmuz 2021, Cumartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün partnerinize çok özel bir hediye almak isteyebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızdan birinin yardımınıza ihtiyacı olabilir. Fiziksel ve zihinsel sağlığınıza daha fazla önem göstermeye başlamalısınız.

30 Temmuz 2021, Cuma
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Düşüncelerinizi hiç kimseyle paylaşmak istemiyorsunuz. Güçlü sezgilerinize güveniyor ve çevrenizdeki olayları irdelemekten hoşlanıyorsunuz. Geçmiş deneyimlerinizden yola çıktığınız zaman, daha az hata yaptığınızı bildiğiniz için kişisel isteklerinizi arka plana atabiliyorsunuz.

30 Temmuz 2021, Cuma

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
08° 07' 44" R
Ay
Boğa
03° 16' 23" R
Merkür
Aslan
06° 27' 03" R
Venüs
Başak
10° 53' 05" R
Mars
Başak
00° 47' 16" R
Jüpiter
Kova
29° 42' 56" R
Satürn
Kova
10° 20' 39"
Uranüs
Boğa
14° 37' 44"
Neptün
Balık
22° 52' 37"
Plüton
Oğlak
25° 14' 50"
Chiron
Koç
12° 49' 43"
Lilith
İkizler
01° 24' 47"
True Node
İkizler
08° 53' 06"
Son Güncelleme : 31/07/2021 05:40

Astroloji Gündemi

31 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları 31 Temmuz 2021, Cumartesi 31 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları Günlük burç yorumunuzu okudunuz mu? 31 Temmuz 2021 Cumartesi günü burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında ne... Devamını Oku >>