Yay Burcu

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık
Geçmiş Gün Yüzüne Çıkıyor Günün Mottosu

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ekim 2023, Pazartesi

Aşk 100%
Para 60%
Sağlık 80%

Bugün, aşk ve ilişki hayatınızda yeni gelişmelere hazırlıklı olmalı ve kontrolü tamamen elinizde bulundurmalısınız. İçinde bulunduğunuz durum ne kadar karmaşık olsa da üstesinden gelebilirsiniz. İlişkinize vermiş olduğunuz değeri net olarak belli etmeye çalışın.

Mesleki olarak kendinizi toparlamaya çalışmalı ve daha kontrollü olmalısınız. Mümkün olanlara yönelmeli ve kendinizi daha fazla zora sokmaktan da kaçınmalısınız. İstediklerinize yavaş yavaş ulaşabileceğiniz bir gün.

Parasal sınırlarınızı ihlal etmekten kaçınmanız gerekiyor. Olumsuzluklar ne kadar karmaşık olsa da üstesinden gelebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, fırsatları değerlendirmek olacaktır.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Olumsuzlukların tamamen ortadan kaldırılması için harekete geçmelisiniz. Kişisel olarak toparlanmanız gereken bir süreçten geçiyorsunuz. Dengeler ne kadar karmaşık olsa da üstesinden gelebileceksiniz. İçinde bulunduğunuz duruma uygun adımlar atmak aslında sandığınız kadar kolay olmayacaktır. Mücadele etmeniz gereken bir süreçtesiniz.

2 Ekim 2023, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Ardı ardına yapılan tatil planları hayatınıza hız katacaktır. Ancak bu süreçte kronik rahatsızlıklara dikkat etmenizde fayda var. Henüz yeni başladığınız bir ilişkiniz varsa sevdiğiniz kişinin geçmişe dair öğrenecekleriniz merak duygunuzu tetikleyecek. Bu konuya dair daha detaylı konuşmalar yapmak isteyeceksiniz. Tavırlarınız netleşiyor.

2 Ekim 2023, Pazartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Çevrenize bakarak neler yapıldığını ve yapılabileceğini anlamaya çalışabilirsiniz. Bir şeylerin yapılıyor olması sizi durdurmamalıdır. Herkesin tarzının ve düşüncesinin farklı olduğu bir mecrada, kendi farkınızı ortaya koymanın esas olduğunu görmelisiniz.

2 Ekim 2023, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Çalışma hayatınızda sorumlu olduğunuz konuları daha iyi hale getirmek isteyebilirsiniz. Detaylar içinde boğulmayın. Birlikte çalıştığınız arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz. Kendinizi daha rahat ifade edeceğiniz zamanlar var. Uğraştığınız işler üzerinde değişiklik yapacaksınız. Teknik konulara biraz daha özen göstermenizde faydalı olabilir.

2 Ekim 2023, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Özellikle ikili ilişkilerde artık istemediğiniz bir ilişkiyi sürdürme meyilinde olabilirsiniz. Bu durum sizi yormadan çözüme ulaştırmalısınız.

2 Ekim 2023, Pazartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Etrafındaki olayların istediğin gibi şekillenmeye başlaması seni şaşırtmasın. Uzun zamandır hayalini kurduğun ortamın etrafında belirmesi seni mutlu edecek. Her zamankinden daha aktif olmaya çalışmak yeni sürprizlerle karşılaşmanı sağlayacak.

2 Ekim 2023, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Yay, bugünve sağlık konusunda sizi hemen ödüle değil, çalışmaya odaklanmaya teşvik ediyor. Olasılıkları ve mutlu sonları yakalamak için iyi bir zaman. Hayatınızı düzenlemek iyi hissettiriyor! Bugün projelerinize, rutinlerinize veya çalışmanıza daha fazla ilgi çekmenizi sağlıyor. Bugün aynı zamanda arkadaşlarınızla yakın ilişkiler kurmak için de güçlü bir gün. Önemli sezgisel ipuçlarını görüyorsunuz ve bazı çekici, iyi planlar ve tasarımlar geliştirebilirsiniz. Artık bir arkadaşınızla sorununuzu başarıyla çözebilirsiniz. İlişkilerinizi veya kurduğunuz bağlantıları çevreleyen alışılmadık, hoş koşullar olabilir. Gelecekteki projeler için planlama yapmak heyecan verici olabilir ve fikirler yaratıcıdır.

2 Ekim 2023, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Güçlü ilişkileri seviyorsunuz. Sezgilerinizi kullanmanız sayesinde başarıyı hızlı yakalayacaksınız. Mesleki konularda istediğiniz her türlü şartı karşı tarafa kabul ettireceksiniz. Doğrularınızdan taviz vermemelisiniz.

2 Ekim 2023, Pazartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

İster yeni ister eski olsun, her türlü kişisel ilişki için umut vadeden bir dönemdesiniz. Çevrenizdeki kişilerle görüşmelerinizin, kendi fikirlerinizi zenginleştirdiğini ve esin kaynağı olduğunu göreceksiniz. Yine de, sadece bu bağlantılarınızın size faydalarını düşünmekle kalmayıp, duygusal düzeyde de ilişki kurun. Aksi takdirde bu bağlantıların faydası da, uyumu da fazla uzun sürmeyecek.

2 Ekim 2023, Pazartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Yay; bugün gündelik işlerinizle, çalışma hayatınızla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Sosyal çevrenizle zaman ayırabilirsiniz. Şahane bir gün geçirmenizi dilerim.

1 Ekim 2023, Pazar
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Aşk hayatınızı bir türlü düzene sokamadınız. Sevgilinizle ortak yönlerinizin çok olmasına karşın duygusal konularda fikir ayrılığınız var. İlişkinizde ortak bir dil bulmaya çalışın. Büyük umutlarla katıldığınız toplantılar verimsiz geçiyor. Bu toplantıları verimli hale getirmek biraz da sizin elinizde. Şansınızı ertelemeyin. İlerde daha iyi değerlendireceğinizi düşündüğünüz fırsatlar, elinizden kayıp gidebilir. Biraz gayretle büyük bir paraya uzanmanız çok kolay olacak.

2 Ekim 2023, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
09° 00' 36" R
Ay
Boğa
19° 57' 20" R
Merkür
Başak
25° 36' 36" R
Venüs
Aslan
24° 41' 02" R
Mars
Terazi
23° 29' 13" R
Jüpiter
Boğa
14° 18' 25" R
Satürn
Balık
01° 23' 55"
Uranüs
Boğa
22° 36' 01"
Neptün
Balık
25° 54' 58"
Plüton
Oğlak
27° 54' 33"
Chiron
Koç
18° 04' 37"
Lilith
Aslan
29° 52' 50"
True Node
Koç
24° 54' 50"
Son Güncelleme : 02/10/2023 14:20

Astroloji Gündemi

2 Ekim 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 2 Ekim 2023, Pazartesi 2 Ekim 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Akrep burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Sabah saat sekiz civarında Ay’ ın Akrep burcuna geçmesiyle birlikte... Devamını Oku >>