Yay Burcu

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık
Kendini Tamamlıyorsun Günün Mottosu

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Ocak 2022, Çarşamba

Aşk 100%
Para 70%
Sağlık 90%

Bugün sizin için harika bir gün olabilir. Şu andaki gezegensel uyum, geleceğe doğru ilerlememize yardımcı olan belirleyici eylemlerin bir göstergesidir, siz de gelecekteki günler veya yılların dönüşümü için zincirde bir halka olabilirsiniz. Bu, bazı yaratıcı düşünceleriniz varsa kariyerinizi gerçekten sarsabilir, aynı zamanda aşk hayatınızı da!

Bugünün sizin için pürüzsüz ve kolay bir gün olmasını beklememelisiniz. Mesleğinizde, ister işiniz üstünde çalışmalarınızda, ister dersleriniz üzerine çalışmalarınızda olsun, etrafınızdaki insanlarla gerginlik yaşamayı bekleyebilir ve kendinizi biraz boğulmuş hissedebilirsiniz. Bununla birlikte, temel olarak, rahatsızlığınızın kaynağını şu anda aklınızda bulunan maddi yükümlülükler olarak tanımlayabilirsiniz: bunlar finansal araçların eksikliği, belki de üretim kısıtlamaları olabilir.

Bugün bir dönüm noktası yaşarsanız şaşırmayın. Buna ister kriz deyin ister farkına varma deyin, hayatınızda bir yön seçip diğerini devre dışı bırakmanız gereken zamanlardan biri. Tabii ki, sizin gibi insanlar belirsizlikten nefret ederler. Asla tereddüt etmezsiniz ve zorlukların üstesinden gelirsiniz. Bugün hedefinize tam gaz ulaşacaksınız ancak ayaklarınız yere basana kadar birkaç endişeli an yaşayabilirsiniz.

Düşünceli bir ruh hali içerisindesin. Normalde insan içine karışmayı seven bir insansın ama şu anda kendine vakit ayırmaya ihtiyaç duyuyorsun. Belki bir kitap okumayı ya da kıvrılıp e-postalarını incelemeyi keyifli bulabilirsin. Rahat kafayla hayatın üzerine düşüncelere dalacaksın. Biraz meditasyon yaratıcılığını tetikleyecektir. Zihnini biraz kapattığın takdirde aradığın çözümlere ulaşabilirsin!Son zamanlarda, yeteri kadar organize olamamakla ve yaptığın işleri mantık çerçevesinde icra edememekle eleştiriliyor olabilirsin. Bugün, bu tavırlarının gerekçesi olduğunu hissedebilirsin. Uzmanlık alanında niş bir alan açman için karşına bir fırsat çıkabilir ve aleyhinde konuşanların yüzünü kızartabilirsin.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Hayatına bir yenilik getirmen gerekebilir. Ama bu yenilik dışarıdan gelmemeli, tamamen içeriden gelmeli. Kendi yöntemlerini, bakış açını, davranışlarını gözden geçirmek için iyi bir gün olabilir.

26 Ocak 2022, Çarşamba
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bu sabah evinizden çıkmak istemeyeceksiniz sevgili Yay burçları. Sığınağında yani evinizde vakit geçirmek size huzur verecek. Özellikle uzaktan çalışıyorsanız, biraz mum yakarak ve ruh halinizi keyiflendirmek için müziği açarak bu titreşimlerden en iyi şekilde yararlanın. Bu akşam, geçmiş günlerden anıları canlandırdığı nostaljik bir enerji sizi bulacak. Eski güzel günleri düşünmek için kendinize izin verin, ancak bunun şimdiki zaman için takdirinizi almasına izin vermeyin.

26 Ocak 2022, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Eğer eğitimini yarıda bırakmış bir Yay burcuysan, karşına gelecek fırsatı değerlendirmek isteyeceksin. Retro’nun etkisiyle haksızlıkları dile getirmeye başlayacaksın. Akşamını yakın arkadaşlarınla film gecesi düzenleyerek geçirmek isteyebilirsin.

26 Ocak 2022, Çarşamba
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Bugün kendinize verdiğiniz önemin artmasıyla birlikte, bulunduğunuz ortamlarda dikkat çekmek isteyebilir ve bunu başarabilirsiniz. Bu sayede yeni insanlarla tanışabilir, güzel ve keyifli sohbetler edebilirsiniz. Hiç aklınızda yokken bir seyahat planı düzenleyebilirsiniz.

26 Ocak 2022, Çarşamba
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Sabah saatlerinde elinizde olmayan durumlardan dolayı kayıp yaşayabilirsiniz. İç sesinizi dinlemeniz gereken olaylar yaşayabilir. Kontrolünüzü kaybetmemeye özen gösterin. İlerleyen saatlerde dikkatinizi kişisel olarak önem verdiğiniz konulara yönlendirebilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapma isteği duyabilirsiniz. Beslenmenize dikkat edin.

26 Ocak 2022, Çarşamba
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Sanatsal faaliyetler ve sanatçılar ile kuracağınız ilişkiler sizi rahatlatabilir. Onlara güven vermelisiniz. Sabırlı olun. Biraz daha incelik lütfen.

26 Ocak 2022, Çarşamba
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bir arkadaşınız veya akrabanızdan aldığınız telepatik mesajlar karmaşık olabilir. Bu sizi rahatsız edebilir, özellikle bu kişi normalde pratik ve mantıklı bir kişi ise. Fakat hepimiz kötü zamanlar yaşarız. Davranışlarını gözlemlemeye çalışın ve iç veya dış krizle ilgili herhangi bir belirti var mı diye bakın. Eğer yoksa, bu kişiyi yanlız bırakın. Ne de olsa başkalarını yardım istemek için zorlayamayız.

26 Ocak 2022, Çarşamba
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Etrafınızdaki herkese içinizde ne olduğunu gösterin. Her şeyi ortaya koymak için maksimum eforu gösterin. Çabalarınızı ve enerjinizi kaç kişinin fark edeceğini göreceksiniz. Belki istenmeyen bir ilgi bile görebilirsiniz ancak buna takılmayın. Bugün yapacak şeyiniz o kadar çok ki, önemli bir şeyi kolayca unutabilirsiniz. Listelemeyi ve kontrol etmeyi unutmayın.

26 Ocak 2022, Çarşamba
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Kuşkucu tavırlarınızda, kendinizi haklı çıkarmak adına bir çok neden buluyorsunuz. Bugünlerde, çevrenizden çok çabuk etkilenecek ve onların fikirlerini benimseyeceksiniz. Sevdiklerinize yardım etmekten hoşlanıyorsunuz.

26 Ocak 2022, Çarşamba
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Sizin hedeflerinizle çevrenizdekilerin hedefleri örtüştüğünden, bu dönemde yapacağınız her türlü işbirliği verimli olacak. Fiziksel enerjinizi ve zekânızı özellikle takım çalışmalarına yönlendirin. İkili ilişkileriniz de bu dönemde uyumlu ve verimli bir şekilde ilerleyecek.

26 Ocak 2022, Çarşamba
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

İç dünyanızla ilgilenmek isteyebilir, çalışıyorsanız işinize odaklanmakta zorlanabilirsiniz. Evden çalışmak ya da spiritüel çalışmalarla ilgilenmek için uygun bir gün. Kalabalıklardan uzak kalmak iyi gelebilir.

26 Ocak 2022, Çarşamba
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Özel hayatınız da mutlu olmak için çok şeyler yapıyorsunuz. Göze aldığınız fedakarlıklar var. Mutlu planlarınızın önünde kötü sürprizler görünmüyor. Bazıları için biraz daha zaman gerekebilir. Bugün beklediğiniz işle ilgili gelişmeler de bazı gecikmeler yaşayabilirsiniz. İşinizle ilgili olumlu bir tutum içinde olmanız, sizin ve beraber çalıştığınız kişilerin işini kolaylaştırabilir. Aceleci olmayın. Bugünlerde hesapta olmayan gelişmeler sizi sıkı para politikaları içine sokabilir.

26 Ocak 2022, Çarşamba

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
06° 52' 23" R
Ay
Akrep
23° 38' 57" R
Merkür
Oğlak
29° 08' 39"
Venüs
Oğlak
11° 12' 18"
Mars
Oğlak
01° 41' 35"
Jüpiter
Balık
06° 02' 21"
Satürn
Kova
14° 52' 15"
Uranüs
Boğa
10° 50' 52"
Neptün
Balık
21° 16' 37"
Plüton
Oğlak
26° 46' 59"
Chiron
Koç
09° 05' 19"
Lilith
İkizler
21° 19' 48"
True Node
Boğa
29° 12' 30"
Son Güncelleme : 26/01/2022 23:50

Astroloji Gündemi

26 Ocak 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 26 Ocak 2022, Çarşamba 26 Ocak 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Dün başlayan gerilimli hava bugünde devam ediyor. Özellikle sabah erken saatlerde ulaşımda ve iletişimde sıkıntılar olabilir,... Devamını Oku >>