Yay Burcu

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık
Sorgulayıcısın Günün Mottosu

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak 2021, Perşembe

Aşk 60%
Para 100%
Sağlık 90%

Bir gezi planlamanın tadını çıkarabilirsiniz. Belki de tropik bir tatil için sabırsızlanıyor, sıcak ve kumlu bir plajds vakit geçirmek için can atıyor olabilirsiniz. Gelecek aylarda işten elinizi ayağınızı çekip sevgilinizle özel bir yolculuk yapın. Hem egzotik, muhteşem bir yeri ziyaret etmek hem de gevşemek için harika bir zaman olacak. Tur paketleri hakkında bir seyahat acentesiyle görüşün.

Bugün, diğer insanlara şifa enerjisi vermek için iyi bir gün. İşyerinde yüksek miktarda stres hisseden bazı insanlar olabilir ve onların kendilerini daha iyi hissetmelerine yardımcı olabilirsiniz. Belki duruma bir çözüm bulabilirsiniz. Ya da belki objektif ama tutkulu bir bakış açısı edinmelerini sağlayabilirsiniz. Sorunları çözme ve giderme becerinize güvenin ve ihtiyaç duyduğunuz yere adım atmaya cesaret edin.

Bugün kafanızda parasal endişeler olabilir. Beklediğiniz bir kontrol henüz gerçekleşmemiş olabilir. Belki yürüttüğünüz bir projeyi bitirmek düşündüğünüzden daha fazla zaman alabilir bu da maddi olarak biraz ertleme yaşayacağınız anlamına gelebilir. Fakat adı üstünde "erteleme". Sabırlı olun ve artık daha fazla endişelenmeyin!

Sessiz bir gün istiyorsun. Finansal durumunu değerlendirmek için sakinlikten faydalanabilirsin. Geçtiğimiz aylarda önemli riskler aldın ve şimdi doğru şeyi yapmış olduğunu biliyorsun. Ektiğini biçmenin zamanı geldi! Emeklerinin karşılığını nihayet alıyorsun...Oldukça uzun bir süredir içinde yaşadığınız kavanoz bugün tuzla buz olacak. Çok büyük hayal kırıklıklarıyla karşılaşabilirsiniz fakat bunların sizi ringin dışında itmesine izin vermeyin. Elinizden geldiğince büyük resme odaklanın. Toplantıya gitmek için yapılan seyahatlerin ve eğlenceli aktivitelerin yeniden planlanabileceğini, ve sizin de bunları yeni günlerinde dört gözle bekleyebileceğinizi unutmayın.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Anne ve babanız gününüzde önemli bir yer tutabilir. Size yakın oturuyorlarsa belki onları ziyarete gidersiniz. Onlarla birlikte bir akşam yemeği yemek ve en son gelişmeleri paylaşmak için güzel bir zaman olabilir ya da eğer uzakta yaşıyorlarsa, onlarla telefonda sohbet edebilirsiniz. An itibariyla sizi özlüyor olabilirler, bu yüzden onları ihmal etmeyin! Birkaç espri ve komik hikaye anlatarak onlarla tekrar bağlantı kurmaya çalışın.

21 Ocak 2021, Perşembe
Mynet.com Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet.com Sitesi

Bugün sorumluluklar ve görevlerinizle ilgilenebilirsiniz. İş hayatında yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Sınavlar ve eğitimlerle ilgili konularda başarılı olabilirsiniz. Günün ilk yarısında abartılı sözler ve abartılı tavırlardan kaçınmaya gayret gösterin.

21 Ocak 2021, Perşembe
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Evli bir Yay burcuysan, eşinin sürprizi ile güne mutlu bir şekilde başlayabilirsin. İş yerinde işlerin kötü gittiğine dair konuşmalara tanıklık edebilirsin. Gizli saklı düşmanlıklar, insanlara karşı olan güveninizi sorgulatabilir. Kardeşi olan bir Yay burcuysan, kardeşinin sevincine ortak olmak isteyeceksin.

21 Ocak 2021, Perşembe
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Yakın çevreniz özgürlüğünüzü kısıtlamaya çalışıyor olabilir. Ait hissetmediğiniz yerler ve bağınızın olmadığını düşündüğünüz kişiler yüzünden öfke patlamaları yaşamamak için iletişimlerinizin yönünü buraya çekmeden yolunuza bakmalısınız.

21 Ocak 2021, Perşembe
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Çalışma arkadaşlarınızla ortak payda da buluşabilirsiniz. Birlikte yeniden harekete geçmek size hız kazandıracaktır. Paylaşım içinde olmak işlerinizi kolaylaştıracağı gibi daha iyi hale getirecektir. Yine de sizi yoran konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Hizmet aldığınız kişiler gündeminizi meşgul edebilir.

21 Ocak 2021, Perşembe
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

İnsanların kusurlarıyla alakalı destekleyici ve yardımsever olacağınız bir gün olabilir. Neşeniz sabah saatlerinde fazla olacak.

21 Ocak 2021, Perşembe
Güneş Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Güneş Gazetesi

İletişimin artacağı veile ilgili bağlantılarınızı güçlendirmenize yardım edeceği bir gündesiniz. Yine de evinizle ilgili bazı konularla ilgilenmek zorunda kalabilir, işlerinizi ertelemekten başka çare bulamayabilirsiniz. Arkadaşlarınıza açıklama yapmanız gerekebilir.

21 Ocak 2021, Perşembe
Radikal Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Radikal Gazetesi

Gün boyunca ay boşlukta ilerlediğinden seyahatler, eğitim süreçleri, kişisel gelişimi ilgilendiren alanlar, yakın dostlar, ortaklar ve eşinizle iletişim konusunda durağanlık, belirsizlik yaşayabilirsiniz. İletişim konusunda karşınızdaki insanlar kendilerini olması gerektiği gibi ifade edemeyebileceklerinden dolayı gün içinde gelişen konuları zamana bırakmanız ve onlara kendilerini daha iyi ifade edebilmeleri için fırsat vermeniz faydalı olacaktır.

21 Ocak 2021, Perşembe
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Hayal gücünüzü kullanmanız için size sınırsız özgürlük verildiğinde mutluluktan havalara uçuyorsunuz. Vizyonunuz ve yaratıcılığınızla, sınırlar yalnızca karar verdiğiniz yerlerde.

21 Ocak 2021, Perşembe
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Kişisel ilişkilerinizde yeterli enerjiye sahip oluşunuz ve partnerinize verdiğiniz değer, birlikteliğinize olumlu yansımalar getiriyor. Duygusal konularda kendinizi yenilemenin zamanı geldi. Algılama konusunda güçlüsünüz. 

21 Ocak 2021, Perşembe
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Eski partnerinizi bir türlü aklınızdan çıkaramıyorsunuz. Hayatınızın her alanında size çok yardımcı olan birisi var ve onun sayesinde kendinizi yalnız hissetmiyorsunuz. Kafein tüketiminizi azaltmaya özen gösterin.

21 Ocak 2021, Perşembe
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Son günlerde aşk hayatınızla ilgili karamsar duygulara kapılıp kendinizi huzursuz ediyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüp üzerinizde baskı yaratmak yerine harekete geçin. Oldukça tempolu birgününe hazır olmanız gerekiyor. Eğer gününüzü programlamazsanız, oradan oraya koşuşturmaktan enerjinizi ziyan edebilirsiniz. Bir de sonuca ulaşamamak, cabası olarak yanınıza kalır. Mali gücünüzü sarsacak vaadlerden, girişimlerden dikkatle kaçınmanız gerekiyor.

21 Ocak 2021, Perşembe

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Astroloji Gündemi

Mars-uranüs Kavuşuyor, Paranıza Pulunuza Dikkat! 21 Ocak 2021, Perşembe Mars-uranüs Kavuşuyor, Paranıza Pulunuza Dikkat! Oldukça hareketli ve heyecanlı günlere giriş yapıyoruz. Zira gökyüzünün savaşçısı Mars ile isyanlar ve devrimlerin semboliği... Devamını Oku >>