Yay Burcu

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık
Eleştirilere Aldırış Etmiyorsun Günün Mottosu

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Nisan 2023, Cumartesi

Aşk 100%
Para 60%
Sağlık 100%

Bugün bulunacağın kalabalık bir ortam aşk hayatının renklenmesine vesile olabilir. Kendini daha iyi ifade edeceğin ve ilgi çekeceğin bir ortamda senden hoşlananlar çıkabilir. Aşkta sürprizlere hazırlıklı ol bugün.

Hayalinizdeki doğa bugün belirtilerini gösterecek ve dünyayı daha idealist bir şekilde görmeye yatkın olacaksınız. Şu anki durum sırf sizin gördüğünüz gibi değil diye, sizin bu durumu istediğiniz şekle sokamayacağınız anlamına gelmez. İş hedeflerinize geldiğinde, cesur olun. Fantezilerinizin sınırları aşmasına izin verin ve onları gerçeğe dönüştürmek için çalışın.

Maddi konularda çevrendekiler ile daha iyi bir iletişime geçebilirsin bugün. Senin amaçlarını ve hareketlerini daha iyi anlayabilir ve sana destek olabilirler. Parasal konularda insanlardan destek alabilirsin bugün.

Vücudunun dengesini korumak bugün senin için önemli olacak. Bol bol su tüketmek ve sağlıklı yiyecekler yemek sana daha iyi gelebilir. Ayrıca vücudunun yeteri kadar dinlendiğinden de emin olmalısın bugün.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün yapmak istediğin şeylere para ayırmak sana zor gelebilir. Ancak dikkatli hareket edersen ilgilenmek istediğin aktiviteler için para ayırabileceksin. Bu konularda dikkatli olmalı ve gereksiz masraflara girmemelisin bugün.

1 Nisan 2023, Cumartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Yay burçları, belirli bir görevi tamamlamak için beş dakika isteyebileceğiniz ve bir saat sonra, yapmaya karar verdiğiniz şeyi nihayet bitirebileceğiniz günlerden biri. Bunun mutlaka kötü bir şey olmadığını unutmayın. İşler, verimsiz olduğunuz için değil, yaptığınız işe her zamankinden daha tutkulu olduğunuz için beklediğinizden daha uzun sürüyor.

31 Mart 2023, Cuma
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Hırslarını kontrol edeceğin Nisan ayına merhaba diyorsun. Çevren bu durumu bencillik olarak yorumlasa da sen buna aldırış etmeyeceksin. Çalışma günlerinin ardından kendini daha rahat hissediyorsun. Yakın bir aile dostunun mesajı seni plan yapmaya itiyor. Çocuk sahibi olan bir Yay burcuysan, çocuklarının kişisel gelişimleri ile alakalı yeni kararlar alabilirsin.

1 Nisan 2023, Cumartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Parasal konuları ele alabilirsiniz. Yapmanız gereken ya da mevcutta çalıştığınız işler varsa bunlarla ilgili çalışmalara odaklanmalısınız. Eski ilişkilerinizden ve ailenizden alacağınız destekler üzerinizdeki duygusal yorgunluğu atmaya yardımcı olabilir.

1 Nisan 2023, Cumartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Yaratıcı uğraşlara zaman ayırmak için güzel bir gündesiniz. Uzaklar ve yolculuklarla ilgili uğraşlar da gündeme gelebilir.

1 Nisan 2023, Cumartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bugünlerde kendinizi sosyal hissettiğiniz, bilhassa işinizde farklı projelere imza attığınız ya da özgün yönlerinizle ön plana geldiğiniz bir gündesiniz.

1 Nisan 2023, Cumartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün içine sinmeyen bir şeyler olabilir. Her şey yolunda gitse de bazı şeylere tam olarak odaklanamayabilirsin. Bu ruh halini değiştirmek için günlük aktivitelerini değiştirmen iyi olabilir.

1 Nisan 2023, Cumartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugün geçmişinizdeki romantik ilişkiler sizi rahat bırakmayabilir. Bu, muhtemelen zihninizin eski anıları döndürüp durması şeklinde olacaktır. Özrü dilenmemiş kırgınlıklarınız, bir şeyi değiştirebilirmişçesine kendini hatırlatabilir. Yay burcunun günlük yorumunun devamını ve yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumak için tıklayın!

1 Nisan 2023, Cumartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Maddi konularda karşı tarafın desteğine ihtiyaç duymuyor ve her şeyi kendiniz halletmek istiyorsunuz. Gururlu bir yapınız var ve hiçbir zaman ihtiyaçlarınızı başkalarının yanında konu yapmaktan hoşlanmıyorsunuz.

1 Nisan 2023, Cumartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

İşyerinde başarı size doğal bir şekilde gelse bile, yine de iç huzurunuzu ve gerçekçi yaklaşımınızı korumalısınız. Bu yolla işyerinde edindiğiniz dostlukları muhafaza edebilecek ve sevdiklerinizin sizin ne denli sıcak kanlı olabileceğinizi görmelerine olanak tanıyacaksınız. Eski tartışmaların ne o zaman ne de şu anda artık önemli olmadığını anlıyorsunuz. Kendinize, fiziksel gücünüzü korumak ve dinginliğinizi sürdürmek için uzun bir rahatlama süresi verin.

1 Nisan 2023, Cumartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bazen rastgele bir şey alırız veya karşımıza çıkar ve onun gerçek değerini anlayamayız. Bugün böyle bir durum yaşanabilir. Bu yüzden karşınıza çıkan teklifleri değerlendirirken daha geniş çerçeveden bakmak ve hemen hayır dememek iyi olabilir.

1 Nisan 2023, Cumartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Siz ve partnerinizin amaçlarında çelişki var. Bu nedenle onu kaybedeceğinizden korkuyorsunuz. Bu ilişkiyi ileri götürmek mi istiyorsunuz yoksa ciddi bir ilişkiye hazır olmadığınız halde karşıdaki ile oyun mu oynuyorsunuz? Birlikteyaptığınız kişilerle, istediğiniz performansı yakalayabileceğiniz bir gün. Çözümü zor olan birçok olayı bir kararla sonuçlandırabilirsiniz. İş yoğunluğunuzun sağlığınızı olumsuz etkilememesi için arada sırada dinlenmeyi ihmal etmeyin.

1 Nisan 2023, Cumartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
11° 27' 13" R
Ay
Aslan
18° 00' 00"
Merkür
Koç
26° 07' 17"
Venüs
Boğa
18° 32' 45"
Mars
Yengeç
03° 25' 39"
Jüpiter
Koç
19° 13' 48"
Satürn
Balık
02° 46' 22"
Uranüs
Boğa
16° 49' 13"
Neptün
Balık
25° 44' 07"
Plüton
Kova
00° 08' 43"
Chiron
Koç
15° 36' 07"
Lilith
Aslan
09° 17' 16"
True Node
Boğa
04° 14' 48"
Son Güncelleme : 01/04/2023 13:53

Astroloji Gündemi

1 Nisan 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 1 Nisan 2023, Cumartesi 1 Nisan 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Ay Aslan burcunda...Kendimizi ortaya koymak ve isteklerimizin peşinden ilerlemekten çekinmeyeceğimiz bir gün bizleri beklemek... Devamını Oku >>