Yay Burcu

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık
Güven Senin İçin Önemli Günün Mottosu

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Şubat 2021, Cuma

Aşk 90%
Para 40%
Sağlık 40%

Ortaklarla iletişim bugün özellikle önemli. Size yakın biri (sevgiliniz veyaarkadaşınız) duygusal bir kargaşadan geçiyor olabilir, bu nedenle size çok fazla ilgi göstermeyebilir. Ondan ne istediğinizi veya neye ihtiyaç duyduğunuz konusunda açık ve net olun. Şu anda romantik hissediyor olabilirsiniz, ancak koşullar bu konuda hiçbir şey yapmanıza izin vermeyebilir. Öğleden sonra ise, alışverişe çıkıp kendinize bir hediye alın.

Bugün arkadaşlık yönetimi için iyi bir gün olabilir. Şu andaki çabalarınız bir patronun veya şefin dikkatini çekiyor olabilir. Sık sık etkili insanlarla birlikte olma fırsatı yakalamıyorsunuz, bu yüzden parlama şansını kaçırmayın. Üzerinde çalıştığınız projeler hakkında konuşun ve hevesli olun. Sunacak yaratıcı fikirleriniz olduğunu gösterin. En iyi yüzünüzü öne çıkarın, iyi şeyler olabilir!

Bugün ne kadar da ciddisiniz! Faaliyetlerinize odaklanacaksınız gibi görünüyor fakat bu tekrardan bunlara odaklanmadan önce yalnızca kısa bir süre için işe yaracak. Tüm bu faaliyetten beklediğiniz şey ne? Şu anda maddi sorunlar yaşadığınız için olabilir mi? Etrafınızdakilerle endişelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin. Birilerinin size yardım edebilmesi büyük bir şans..

Keşke bütün günler bugünkü gibi kolay olsa! Eğer başlamak ya da tamamlamak konusunda tereddüt ettiğin bir projen varsa, günün enerjisi seni projeni gerçekleştirmek konusunda olumlu destekleyecek. Bırak orijinalliğin ve yaratıcılığın çiçeklensin! Denemek istediğin her ne ise, bugün güzel bir gün. Ayrıca unutma ki denemeden kendi kapasiteni bilemezsin.İç ve dış kimlikleriniz arasında bir çatışma yaşanabilir. Belki de etrafa belli bir imaj yansıtmaya alışıksınız. Pek çok kişi bu maskenin gerçekten siz olduğuna ve gerçek benliğinizi sergilediğinize inanabilir, ancak görünenin ardında daha utangaç ve sessiz sedasız bir mizaca sahip olabilirsiniz. Bu iki yönünüzü uzlaştırmanın bir yolunu bulmalısınız. Aynı anda iki kişi olmak hiç de kolay olmasa gerek!

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün alışılmadık bir dostluk başlatabilirsiniz. Hatta gün boyu bir yabancıyla konuşabilirsiniz. Çok ortak yönünüz olduğunu görebilirsiniz. Bu kişinin farklı bir kültürel ya da etnik kökeni olabilir. Bazı belirgin farklılıklara rağmen aranızda özel bir bağlantı keşfedebilirsiniz. Bu dostluğu daha da ileri götürmekten ve bu kişiyi daha yakından tanımaktan korkmayın!

26 Şubat 2021, Cuma
Mynet.com Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet.com Sitesi

Bugünhayatında kuracağınız ilişkiler özel hayatınıza dahil olabilir. İş arkadaşınızla daha yakın bir ilişki kurabilirsiniz. Dostlar ve arkadaşlar, motivasyonunuzu daha fazla etkileyebilir.

26 Şubat 2021, Cuma
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Güvendiğin kişileri teste tabi tutabilirsin. Samimiyetinden şüphe ettiğin insanlara karşı mesafeli davranabilirsin. Özel sektörde çalışan bir Yay burcuysan çalıştığın yere sağladığın faydanın karşılığını alıyorsun. Seçimlerin konusunda kendine güveniyorsun. Geçmişten ders aldığın konular sana tecrübe oluyor.

26 Şubat 2021, Cuma
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Kendinizi ifade ederken abartılı bir tutum sergileyebilirsiniz. Samimi ve pozitif enerjiniz zaten fark ediliyor. Bunu daha da çok göstermek istemeniz yanlış anlaşılabilir.

26 Şubat 2021, Cuma
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Gün içinde yeni ufuklara açılmak isteyebilirsiniz. Özgürleşme isteği içinde yeni planlar yapacağınız zamanlar var. Yabancılar ile ilgili bazı konularda olayları daha net görebileceğiniz bir gündesiniz. Arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirmek size iyi gelecektir. Sorumlu olduğunuz işlerinizde sonlanmalar meydana gelebilir.

26 Şubat 2021, Cuma
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Hem maddi bereketiniz hem manevi istekleriniz gündeme gelebilir. Kendi kendinizi zorlamamanız gereken bir zamandasınız.

26 Şubat 2021, Cuma
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Pratik düşünce şekliniz, soyut bir hal alabilir. Felsefe veya metafizik ile ilgilenebileceğiniz gibi, sadece hayaller arasında bir gün de geçirebilirsiniz. Gerçekçi yaklaşım gerektiren işleri bugünlük ya erteleyin ya da başkalarına devredin.

26 Şubat 2021, Cuma
Radikal Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Radikal Gazetesi

Gün boyunca seyahatleriniz, görüşmeleriniz ve arkadaş çevrenizle keyifli ilişkileriniz ön plana çıkarken, özel hayatınızda uyumlu, dengeleyici ve sevgi dolu paylaşımlarda bulunarak keyifli bir gün geçirebilirsiniz. İş görüşmelerinde başarı elde edebileceğiniz bir gündesiniz.

26 Şubat 2021, Cuma
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Temiz hava, egzersiz ve güneş ışığı bugün huzurlu olmanız için hayati önem taşır. Bugün yataktan kalkma ve aktif bir şey yapma dürtüsüne direnmeyin. Açık havada olmak size çok daha iyi gelecektir.

26 Şubat 2021, Cuma
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bugün maddi konular önem kazanıyor. Ortaklarınızla  veya çalışma içinde bulunacağınız arkadaşlarınızla olumlu kararlar alabileceksiniz. Sosyal yaşantınızla ilgili planlarınızı sakin bir şekilde uygulamaya çalışın.

26 Şubat 2021, Cuma
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Eşiniz ile birbirinize çok âşıksınız. Bugünyerinizde hata yapmaktan kaçının ve tüm dikkatinizi çalışmalarınıza vermeye özen gösterin. Kendinizi anlamaya başladıkça yaydığınız ışığı fark edeceksiniz.

26 Şubat 2021, Cuma
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

İlişkinizde herhangi bir sorun görünmüyor. Gereksiz kıskançlıkları tadında bıraktığınızda, beraberliğiniz güvenli bir şekilde ilerleyecek. İş yerinde çözümsüz gibi görünen bir sorunun görüşülmesinde alacağınız tavır oldukça önemli. Takıntılarınızla tartışma çıkartabilir, ya da kıvrak zekanızla esnek bir şekilde netice alabilirsiniz. Para ve hesap işlerinde çok dikkatli olmanız gereken bir gün. Sabırlı olmayı başarabilirseniz, parasal konularla ilgili sıkıntılarınız yok oluyor.

26 Şubat 2021, Cuma

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Balık
08° 08' 09" R
Ay
Aslan
27° 23' 47"
Merkür
Kova
12° 34' 05"
Venüs
Balık
01° 13' 22"
Mars
Boğa
26° 45' 31"
Jüpiter
Kova
16° 02' 46"
Satürn
Kova
08° 12' 03"
Uranüs
Boğa
07° 30' 41"
Neptün
Balık
20° 09' 42"
Plüton
Oğlak
25° 57' 55"
Chiron
Koç
07° 06' 30"
Lilith
Boğa
14° 16' 12"
True Node
İkizler
16° 13' 48"
Son Güncelleme : 26/02/2021 15:40

Astroloji Gündemi

26 Şubat 2021 Yükselen Burç Yorumları 26 Şubat 2021, Cuma 26 Şubat 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 26 Şubat 2021 Cuma yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında ne... Devamını Oku >>