Yay Burcu

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık
Fikirlerini Hayata Geçiriyorsun Günün Mottosu

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Haziran 2022, Salı

Aşk 70%
Para 90%
Sağlık 60%

Aşk konularında kendini zorlamaman gerekecek bugün. Kötü bir şey olduğu için değil belki ancak bazı şeyleri daha farklı bir gözle görmeyi tercih edebileceğin için olabilir. Bugün aşkı gözünde çok büyütmemelisin.

Yorgunluğunuzu,stresinizi dışarıya bile taşıyorsunuz. Bir izin koparmanın yollarını arıyorsunuz. Önümüzdeki haftanın yarısında biraz rahata kavuşacaksınız. İşlerin kısmen de olsa yavaşlaması size nefes aldıracak.

Maddi konularda özenli olman gereken bir gün olabilir. Çevrende desteğe ihtiyacı olan kişiler için bazı harcama planları oluşturabilirsin. O kişilere destek olmak ve onları rahata çıkarmak seni de rahat ettirebilir.

Bugün yediklerinde özenli olmanın karşılığını daha iyi bir enerji olarak alabilirsin. Seni yormayan ve güzel enerjiler sağlayan şeyler tüketmenin faydası çok olacak. Kendini daha iyi hissedebileceğin şeyler tüketebilirsin.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Farklı insanları, farklı kültürleri anlamak seni ön plana çıkarabilir. Herkesin önyargı ile yaklaştığı konularda daha açık fikirli olmak kesinlikle fayda edecek sana. Bugün insanlara odaklanırken sabit fikirli olmaman iyi gelebilir.

28 Haziran 2022, Salı
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Yay burçları, bugün sevdiğiniz biri hakkında kararsızlık hissedebilirsiniz. Karar vermek zorunda hissediyor olabilirsiniz ancak sadece gerçek bir bakış açısıyla sorunları görebilirsiniz. Atmanız gereken bir sonraki önemli adımı keşfetmek için kendinize biraz zaman tanımanız gerekiyor.

27 Haziran 2022, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Maddi anlamda kendine yeniolanakları bulabileceğin bir gündesin. Uzun zamandır aklında yer eden konuları hayata geçirirken, çevrenden gelen maddi manevi destek seni daha da güçlü yapacak. Eğer, çocukları olan bir Yay burcuysan onların geleceği, bu aralar senin için kaygı konusu haline gelebilir. Arkadaş çevrenden bir arkadaşın senden borç isteyebilir.

28 Haziran 2022, Salı
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Duygusal hayatınızı hareketlendirmek için planlar yapabilirsiniz. Enerjiniz yükseliyor. Bu da sevdiklerinize zaman ayırmakla ilgili düşüncelerinizi destekleyecektir. Haftaya mutlu ve hızlı bir giriş yapmak, çalışma ortamında da etkisini gösterebilir. Böylelikle bazı sorunların çözümüne de öncülük edebilirsiniz.

27 Haziran 2022, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Sabah saatlerinde ilişkilere odaklanmanız gereken bir gündesiniz. Ancak ilerleyen saatlerde yeni planlar ve ortaklıklardan fayda sağlama çabanız var. Finansal yöndeki anlaşmaların getireceği imkânlarla pek çok sorunun aşılacağı söylenebilir. Ancak siz de ekonomik anlamda tutarlı olmalı, eldeki kaynakları savurganca kullanmamalısınız. Beklemediğiniz ödemeler, ev hayatınızı içine alan karışıklık karşısında önlem almaya çalışın.

28 Haziran 2022, Salı
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Planlarınızda bazı aksaklıklar olabilir. Yeni çözümler geliştirip hedefe ilerlemekle olduğunuz yerde kalıp üzülmek üzerinde bir seçim yapabilirsiniz.

27 Haziran 2022, Pazartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün dünyanızda normalden fazla bir saldırganlık söz konusu olacak ancak bilin ki bunun sebebi muhtemelen durumun kendi doğasından ziyade sizin o duruma verdiğiniz tepki. Siz savaşmak isterken sırf birisi uyum sağlamak istiyor diye o kişiyle ters düşmeniz muhtemel. Bu paradoks, bilinçli olarak ondan kaçınmaya çaba göstermediğiniz sürece, ruhunuz için oldukça zararlı bir durum olacak gibi görünüyor.

27 Haziran 2022, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Mesleki meseleler her an gündeme gelebilir. Bu da sizi boş zamanlarınızda bile çok çalışmaya ve aynı zamanda haklı payınızı almanızı talep etmeye itebilir. Hak ettiğinizi almıyorsanız, bir süre öfkenizi bastırmanız gerekebilir. Duygularınız taşarsa dahi diplomatik kalmaya çalışın. Hızlı çıkışlar size bir şey kazandırmayacak, aksine kaybettirecektir.

27 Haziran 2022, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Maddi konularda karşı tarafın desteğine ihtiyaç duymuyor ve her şeyi kendiniz halletmek istiyorsunuz. Gururlu bir yapınız var ve hiçbir zaman ihtiyaçlarınızı başkalarının yanında konu yapmaktan hoşlanmıyorsunuz.

28 Haziran 2022, Salı
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Şu anda her zamankinden daha fazla sorunla karşı karşıyasınız. Ama kendinizi bu kadar bunaltmayın. Her sorunu tek tek ele alırsanız, durumunuz iyiye gidecek ve yine olayların akışını kendiniz kontrol etmeye başlayabileceksiniz. Ancak hemen harekete geçmeniz şart, yoksa sorunlar daha da artabilir. Başkalarından yardım teklifi gelirse çekinmeden kabul edin.

28 Haziran 2022, Salı
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Yay; bugün maddi kaynaklar, para, borç ve ödemeler bugün gündeminize gelebilir. Ayrıca yeni bir finansal yapılandırma yapabilirsiniz. Aile içinde ve evinizle ilgili belirsizliklerin arttığı sisli, puslu bir döneme giriyorsunuz ama teslimiyet bu sürecin tek çıkışıdır.

28 Haziran 2022, Salı
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Güçlü sezgileriniz size her konuda destekliyor. Bugün, partnerinizi kıskandıracak hareketlerden vazgeçmelisiniz. Onun algılama tarzı sizden çok farklı ve olayları abartmanıza bir anlam veremiyor. Arkadaşlarınızla birlikte ortak sosyal çalışmalara yönelerek, kendinizi mutlu etmenin yollarını bulacaksınız.

27 Haziran 2022, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
06° 25' 53" R
Ay
İkizler
25° 37' 20" R
Merkür
İkizler
17° 13' 49" R
Venüs
İkizler
06° 04' 48"
Mars
Koç
24° 57' 52"
Jüpiter
Koç
07° 13' 12"
Satürn
Kova
24° 49' 24"
Uranüs
Boğa
17° 37' 29"
Neptün
Balık
25° 26' 33"
Plüton
Oğlak
27° 51' 55"
Chiron
Koç
16° 14' 04"
Lilith
Yengeç
08° 15' 40"
True Node
Boğa
21° 51' 08"
Son Güncelleme : 28/06/2022 06:00

Astroloji Gündemi

27 Haziran 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 27 Haziran 2022, Pazartesi 27 Haziran 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Hafta ortasında Yengeç burcunda bir yeniay gerçekleşeceğinden enerjilerin artık kapanış aşamasında olduğu bir haftaya giriş y... Devamını Oku >>