Yay Burcu

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık
Sorgucusun Günün Mottosu

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Ekim 2021, Pazar

Aşk 100%
Para 70%
Sağlık 80%

Bugün sevgilinizle alışılmadık derecede dobra bir tartışmaya girmiş olabilirsiniz. Bazen aklınızdan geçenleri tam olarak söylemek rahatsız edici, gerçek korku ve endişelerinizi dile getirmek de korkutucu olabilir. Ancak tüm ilişkiler zaman zaman gerçek bir paylaşımın yapılması gerektiği testlerden geçer. Bu yüzden, bugün sevdiklerinize karşı dürüst ve destek olmaktan korkmayın.

Bugün insanlarla ve durumlarla iyi ilişki kurmanız için bir takım ayarlamalar yapmanız gerekebilir. Her nasıl olduysa, işlerin biraz ayarı kaçmış ve ne kadar çok uyum sağlamaya çalışırsanız o kadar garip hisseceksiniz. Diğer insanların savaşlarına dahil olmamaya çalışın ve gerçek hayat ile hayal arasındaki dengeyi kurmak için uğraş verin. Kendinizinkiyle başa çıkmayı unuttuğunuzda başkalarının dünyasının içindeyken yakalanmamaya çalışın.

İnsani ilişkilerde usta olmanız sizi yıpratmış olabilir. Bugün, sanki cepheden yeni dönmüşsünüz ve neden burada olduğunuzu sorguluyor gibisiniz. Fakat, telaşa hacet yok. Biraz kendinizden şüphe etmeniz en sonunda fikirlerinizin doğruluğunu güçlendirecek. Acele etmenize hiç gerek yok, dünya birkaç günlüğüne sizsiz de dönebilir.

Yüksek vitestesin. Sabah erken uyanmak istiyorsun ve yeni maceralara atılmayı düşünüyorsun. Bu ekstra enerjiyi iyi amaçlar doğrultusunda kullanabilirsin. Büyük projelerin üstesinden gelip gelemeyeceğine bir bak. Belki ısıtıcıyı ya da buzdolabını tamir edebilirsin. Ya da dosyalarını, belgelerini düzenleyebilirsin. Evinde her şey yerli yerinde olduğunda kendini iyi hissedeceksin.Neden kazanmayacağınızı bildiğiniz bir savaşı sürdüresiniz? Neden kendinizi ve diğer insanları aslında bildiğiniz sadece buz dağının görünen ucu olduğu halde bütün cevapların elinizde olduğuna inandırmaya çalışasınız? Bilgi kütlesi bu aralar yüzeyin altında konumlanmış durumda. Savaşmak yerine teslim olmayı deneyin. Şu anda diğerleri durumun aslına duyduğunuz susuzluğu gidermek için çok daha istekli olacak. Yapmanız gereken karşınızdakine kulak vermek.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Her şey hakkında ciddi olmak zorundaymışsın gibi hissetme. Organizasyon ve planlama yararlıdır fakat bazen ihtiyacın olan şey kaos ve spontanlık olur. Düzen kaostan doğar ve her şeyden önce bu düzen kaostan önceki düzenden çok da gelişmiş olur. Bırak her şey yıkılsın; böylece yeniden inşa edebilirsin; hem de daha ilerlemeci bir düşünce ve tavırla.

17 Ekim 2021, Pazar
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün Ay Balık Burcunda ilerlemeye devam ediyor. Gün içerisinde planlı ve disiplinli hareket etmek nispeten zor olabilir. Dalgınlıklar, dağınıklıklar ve dinlenme isteği öne çıkabilir. Ertelediğiniz bazı işleri yaparken, bazı işler tekrar ileri bir tarihe ertelenebilir.

17 Ekim 2021, Pazar
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Geçmiş kararların karşına gelebilir. Gün içerisinde kendini sorgulayacağın zaman dilimleri sıkça aklında yer edecek. Eğer yalnız bir Yay burcuysan, git gelli tavırların nedeniyle ilişkiye hazır olmadığını düşünebilirsin. Yaşam alanında değişiklik yapma arzun harcamalarının artmasına neden olabilir. Akşamını arkadaşlarınla geçirmek için plan yapmak isteyebilirsin.

17 Ekim 2021, Pazar
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

İkili ilişkilerinizde duygularınızı ön planda tutarak karşı tarafı manipüle etmeye çalışabilirsiniz. Bu manipülasyon gereksiz davranışlarla daha da perçinlenebilir ve durumu toparlama süreci gereksiz yere uzayabilir. Bu durumdan en büyük zararı siz görebilirsiniz. Davranışlarınızın sorunluklarını almaktan kaçmayın.

17 Ekim 2021, Pazar
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Olaylara bakış açınızda abartılara gitmemelisiniz. Ailevi işler ve psikolojik açıdan bağlayan nedenler, hassasiyetler var.

17 Ekim 2021, Pazar
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Sakin kalmalı ve kendinizi nezaketle ifade edebilmelisiniz. İletişim yeteneklerinizi kullanmayı asla ihmal etmemelisiniz.

17 Ekim 2021, Pazar
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Genellikle kafanız karıştığında ve bir şeyleri açıklığa kavuşturmanız gerektiğinde doğrudan kütüphaneye veya internete yönelirsiniz. Son zamanlarda hayatınızda bir şeyler olmuş olabilir bu da sizi uzun süreli inançlarınızı yeniden düşünmeye yönlendiriyor. Hayatınızın temel değerlerinin kusurlu olabileceğine inanmak zor. Şu an panik yapma değil düşünme zamanı. Aradığınız cevaplar herhangi bir kitapta yok bu yüzden ruhani yönleri kuvvetli birine danışmak sizin için faydalı olabilir.

17 Ekim 2021, Pazar
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Muhtemelen pek istemediğiniz bir rekabet içerisindesiniz. Burada gerçekten yarışmanın gerekli olup olmadığı hakkında durup düşünmeniz gerekebilir. Bazı şeyler için sonuna kadar gitmeniz gerekse de özellikle romantik planlar için biriyle mücadele etmek zorunda olmak pek de doğru bir şey değildir.

17 Ekim 2021, Pazar
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bugün güçlü bir mantık içindesiniz. İşlek ve kolay iletişim kurabileceğimiz kişilerle birlikte olacağız. Düşüncelerinizin yeniliklerle pekişeceği bir gün.. Bir akrabanızın sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.

17 Ekim 2021, Pazar
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün aşırı çekicisiniz. Sizi görenler hemen etkilenecekler. Yeni ilginç kimseleri tanıyacaksınız. İş durumunuz iyi. Para durumunuz fevkalade. Size türlü yerden irili ufaklı para gelecek. Paranın bir bölümünü kendiniz harcayacaksınız. Diğer kısmını sağlam yatırımlara yönledirin.

17 Ekim 2021, Pazar
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Oldukça hareketlisiniz ve biraz daha sakin kalmak istiyorsunuz ancak bunun şu an için pek mümkün olmayacağını da bilmeniz gerekmekte. Hataya yer vermemeniz gereken bir süreçten geçiyorsunuz. Kendiniz için doğru olduğuna inandığınız adımları atarken biraz daha sabırlı olmanız gerektiğini de unutmayın.

17 Ekim 2021, Pazar
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sürprizlerle dolu bugünde sevdiğiniz insana karşı duygularınızın ne kadar derin olduğunu göstermelisiniz. Belki vaktinizin daralmasına neden olabilir, ama bu sevgi gösterinizi hiçbir zaman unutmayacak. İş yaşamınızdaki tokgözlülüğünüz, başka konularda doyumsuzluğa dönüşmeye başladı. Mesleğinizdeki olumluluklar, olumsuzluklardan ağır basarken çok daha doyumlu olabilirsiniz. Para akışını başkasına emanet etmeyin. İçinde bulunduğunuz koşuşturma içerisinde vücut direnciniz sarsılabilir.

17 Ekim 2021, Pazar

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
24° 37' 02" R
Ay
Balık
21° 54' 48" R
Merkür
Terazi
10° 11' 37" R
Venüs
Yay
11° 07' 46" R
Mars
Terazi
21° 27' 08" R
Jüpiter
Kova
22° 19' 47" R
Satürn
Kova
06° 54' 59"
Uranüs
Boğa
13° 31' 05"
Neptün
Balık
20° 55' 46"
Plüton
Oğlak
24° 20' 40"
Chiron
Koç
10° 01' 23"
Lilith
İkizler
10° 07' 32"
True Node
İkizler
02° 17' 38"
Son Güncelleme : 17/10/2021 21:50

Astroloji Gündemi

Haftaya Ay Balık Burcunda Veda Ediyoruz 17 Ekim 2021, Pazar Haftaya Ay Balık Burcunda Veda Ediyoruz Ay Balık burcundaki yolculuğuna devam etmekte... Merkür ve Venüs arasındaki uyumlu açı yakınlarımızla kolay iletişime ge... Devamını Oku >>