Yay Burcu

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık
Çarşamba gününden itibaren Mars ve Jüpiter sayesinde sahip olduğunuz imkânların ve yeteneklerinizin farkına varıyorsunuz. Ayrıca formunuzun zirvesindesiniz. Kendinizi göstermenin tam zamanı! 23 Mayıs - 30 Mayıs Mottosu

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

23 Mayıs - 30 Mayıs

Yay Burcu

Yay ve yükselen Yaylar, ailevi konular, evinizde olan bağlantılarla haftanıza giriş yapıyorsunuz. Evde vakit geçirecekseniz bu hafta başında belirsizlikler, kararsızlıklar ve tembellikler devrede olurken biraz da sağlığınızı kuvvetlendirmeniz gerekecek. Pazartesi günü Merkür Boğa burcuna geçerek geri hareketine devam edecek. 4 Haziran’a kadar iş, hizmet ve sağlıkla ilgili alanlarda bazı sıkıntı ve problemlere açık olabilirsiniz. İş yaptığınız insanlara karşı inatçılık etmekten ya da fikri sabitlik yapmaktan uzak durun. Daha önceden çalıştığınız insanlarla bu dönem çalışmak çok keyifli olabilir ama sıfırdan bir işe, projeye başlıyorsanız bu projede zaman zaman sıkıntı ve problemlerle karşılaşabilirsiniz.

Çarşamba günü Mars Koç burcuna geçiyor, spor faaliyetlerini hızlandırdığınız bir dönem. Size cesaret getirecek her tür işte şans ve fırsat sizinle. Zaten önemli açılımlarınız da hafta sonu devreye girecek. Borsada yatırım yapıyorsanız, spekülatif birtakım işleriniz varsa burada kendinizi gerçekten çok cesur görebilirsiniz. Cuma günü bu etkiye karşı dikkat edin, Cuma günü yanılma ya da beklediğiniz etkileri alamama ihtimali var.

Cumartesi günü Venüs Boğa burcuna geçiyor. Çalışmaktan, üretmekten, hizmet etmekten mutluluk duyacağınız bir dönem başlıyor. Aynı zamanda diğer insanlarla olan bağlantılarınız kuvvetlenirken eskiden tanıştığınız, görüştüğünüz insanlarla yapacağınız projeler ya da yeni oluşumlar sizi heyecanlandırabilir. Cumartesi gününden sonra 3 hafta boyunca bu etkiler devrede olacak. Kilo almaya meyilli olacaksınız tatlıya, yemeye, içmeye düşkünlüğünüz artabilir bu dönem içerisinde. İş hayatınızda yaşadığınız sıkıntı ve problemler varsa Cumartesi gününden sonra bu sıkıntı ve problemleri çok rahat bir şekilde halledeceksiniz. Pazartesi günü ikili ilişkiler ve özel hayatınızda çok güzel bir haber devreye girecek.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
23 Mayıs - 30 Mayıs

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
04° 12' 42" R
Ay
Koç
06° 55' 20" R
Merkür
Boğa
28° 41' 04"
Venüs
Koç
26° 17' 02"
Mars
Koç
00° 20' 54"
Jüpiter
Koç
02° 39' 16"
Satürn
Kova
25° 09' 46"
Uranüs
Boğa
15° 56' 37"
Neptün
Balık
25° 08' 03"
Plüton
Oğlak
28° 26' 51"
Chiron
Koç
15° 11' 19"
Lilith
Yengeç
04° 30' 27"
True Node
Boğa
22° 30' 14"
Son Güncelleme : 25/05/2022 13:30

Astroloji Gündemi

25 Mayıs 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 25 Mayıs 2022, Çarşamba 25 Mayıs 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Sabaha karşı erken saatlerde Ay, son açısını Balık burcundaki Mars ile yapacağından tepkisel olabilir; duygularımızın etkisiy... Devamını Oku >>