Yay Burcu

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık
Gündelik yaşamınızda olumlu gelişmeler yaşanacağından emin olabilirsiniz. Pazartesi gününden itibaren Merkür işbirliklerinizi ve ortaklıklarınızı sağlamlaştırıyor. 18 Ekim - 25 Ekim Mottosu

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

18 Ekim - 25 Ekim

Yay Burcu

Yay ve yükselen Yaylar, bu hafta başında evinizde, ailenizde, yuva alanlarınıza bazı belirsizlikler devrede olabilir. Sabah saatleri hiçbir şey yapmak istemeyebilirsiniz. Öğle saatleri itibariyle birkaç gün boyunca oldukça hareketli bir döngü içine gireceksiniz. Aşka, keyfe daha fazla yer vereceğiniz bir süreç başlıyor.

Pazartesi günü hem Merkür hem Jüpiter düzeliyor. Jüpiter’in düzelmesiyle beraber girişimde bulunmak istediğiniz alanlardan yana şans ve fırsatlar ayağınıza gelecek. Sosyal medya, eğitim aynı zamanda ticari faaliyetler, satış, reklam, tanıtım, pazarlama, network alanınızda güzel gelişmeler karşınıza gelebilir. Yakın çevrenizden destekler görebilirsiniz. Şans ve fırsatlar 29 Aralık’a kadar kapınızı çalacak, önemli, farklı, değişik sizi harekete geçirecek işler içerisinde olacaksınız. Bu işler teknolojik alanları da kapsayacak. Yine Merkür arkadaşlık alanınızda gerilemekteydi. Bazı arkadaşlarınızla aranızda sıkıntılar oluşmuş olabilir iletişimde birbirinizi anlayamamış olabilirsiniz ya da bazı konularda birbirinize kızmış, kızgınlık içinde olmuş olabilirsiniz. Şimdi Merkür’ün düzelmesiyle beraber arkadaşlarınızla yaşadığınız bu süreci de tamamlamış oluyorsunuz. Artık işlerinizin üzerinden çok daha rahat geçeceksiniz. Arkadaşlarınızla iletişim halinde olacaksınız ya da işten elde edilen gelirlerinizde artış söz konusu olacak.

Salı günü arkadaşlarınızdan gelecek önemli bir haberle çevrenizle beraber düşündüğünüz projeyi hayata sokabilirsiniz. Kendinizi bu konuda oldukça esnek ve şanslı bulacaksınız.

Çarşamba günü oluşacak Dolunay aşk alanlarınızı hareketlendirecek. Yani aşk hayatınızda çok gözü kara davranabilir, karşı tarafı düşünmeden hareket edebilirsiniz. Birinden hoşlanıyorsanız bu dönem kimseyi dinlemeden arkadaşlarınızı bile es geçerek ya da onların düşündüklerine, söylediklerine bakmadan hareket etmek ön plana geçebilir. Burası kreatif, sanatsal girişimlerle çok bağlantılı. Aynı zamanda yaratıcılık gerektiren her tür işinizde, eğitim, hobi ya da yatırım alanlarınızda arkadaşlarınızdan bir tüyo alabilirsiniz. Böyle ani, düşünmeden atılacak adımlar bu Dolunay zamanı hızlı ve hareketli olacak ama spekülatif hareketler size para kaybettirebilir. O yüzden bu Dolunay en çok para ilişkilerinize ve duyduklarınızı hayata geçirme konusundaki hırsınıza dikkat edin. Diğer taraftan bu Dolunay aslında bir anlamda sizi destekleyen de Dolunay olacak. Çocuğunuz varsa onun hayatındaki bazı gelişmeler de önem kazanabilir. Aynı zamanda çocuğunuzun kariyerinde bazı mücadelelerin de devrede olduğunu görebilirsiniz.

Para ile ilgili konulara dikkat edin, arkadaşlarınızla parasal konularda lütfen çatışmayın Cuma günü bu etki devrede olabilir.

Cumartesi günü Güneş Akrep burcuna geçiyor biraz kendi alanınıza dönmek isteyeceğiniz bir dönem olacak. Bu dönem içerisinde her şeyi düşünmek, tartmak isteyebilirsiniz. Yalnız kalmayı, kendi köşenizde olmayı seveceksiniz ama kendi başınıza halletmeniz gereken işler varsa bu işlerde çok daha rahat ilerleyeceksiniz. Tabii ki sağlığınıza gereken özeni göstermeniz gerekecek. Vitaminlerinizi ihmal etmemeniz gereken de bir döneme giriyorsunuz.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
18 Ekim - 25 Ekim

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
01° 35' 23" R
Ay
İkizler
17° 18' 59" R
Merkür
Terazi
13° 18' 04" R
Venüs
Yay
18° 27' 01"
Mars
Terazi
26° 07' 08"
Jüpiter
Kova
22° 24' 06"
Satürn
Kova
07° 02' 10"
Uranüs
Boğa
13° 14' 32"
Neptün
Balık
20° 47' 08"
Plüton
Oğlak
24° 23' 41"
Chiron
Koç
09° 43' 36"
Lilith
İkizler
10° 54' 08"
True Node
İkizler
01° 54' 50"
Son Güncelleme : 24/10/2021 22:10

Astroloji Gündemi

Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı 24 Ekim 2021, Pazar Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı Ay bugün de İkizler burcundaki yolculuğunu sürdürmekte... Ay’ın Merkür ile olumlu açısı günün enerjilerine uyumlu ve ılı... Devamını Oku >>