Yay Burcu

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık
Bir türlü sonuçlanmayan görüşmelerden bıktınız mı? Bir anlaşma istediğiniz gibi sonuçlanmadı mı? Beklediğiniz cevap hâlâ gelmedi mi? Biraz sabır... Her şeyin kısmen yolunda olduğunu kabul etmeniz gerek! 12 Nisan - 19 Nisan Mottosu

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

12 Nisan - 19 Nisan

Yay Burcu

Yay ve yükselen Yaylar, aşk hayatınızdaki keyifli etkilerle haftanızı başlatıyorsunuz. Aşk çok keyifli ve bu alanda cesur, lider, öncü hareketler devrede olacak. Demek ki birinden hoşlandığınızda bu yeni ayla beraber o kişiye hoşlandığınızı söylemeyi, o kişiye gidip açılmayı düşünebilirsiniz. Hobileriniz ya dahayatınız, size keyif veren konu ve olaylar bu yeni ayla beraber hareketlenebilir. Danışmanlıkla, eğitimle ilgili konular, sanatsal ve kreatif alanda atılacak işler konusunda bu yeni ayın yaratıcı etkilerini hayatınızda geçirmenizi tavsiye ederim.

Venüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle beraber iş, hizmet ve sağlık anlarınızda keyifli bir zaman dilimi başlıyor. Çarşamba gününden sonra 3 hafta boyuncailişkilerinizi daha fazla kuvvetlendireceğiniz bir döngü içerisine giriyorsunuz. Beraber çalıştığınız insanlarla çok keyifli zamanlar geçirebilir, aranızdaki sevgi bağlarını kuvvetlendirebilirsiniz. Yeme-içmeye olan eğiliminiz bu dönem artabilir, biraz kilo almaya da meyilli olacaksınız. Spora yazılmak için çok uygun bir dönem çünkü bu yeni ayı sportif faaliyetler alanında başlatıyorsunuz. Çocuğunuz varsa çocuğunuzla ilgili alınması gereken önemli kararlar bu yeni ayın önemli konularından olacak. Ama şunu unutmayın ki beşinci ev dediğimiz alan hem risk hem aşk hem çocuk alanıdır hem de keyifli eğlenceli aktiviteler alanıdır. Özellikle bu yeni ay bu alanlarda başlıyorsa demek ki çok keyifli çok hareketli bir yeni ay ve onun sonrasındaki 15 gün sizi bekliyor olacak. Bu yeni ay spekülatif işler, yatırımlar konusunda dikkatli olmanız gerektiğini size söylüyor. Parasal yönden al sat işleri yapıyorsanız, borsada yatırım yapıyorsanız ya da bitcoin olabilir, dolar ya da altın olabilir, bunlara yatırımlarınız varsa işte bu yeni ay çok destekli bir yeni ay değil.

Pazartesi ve Cuma günleri dikkatli olun çünkü piyasalar çok hareketli olacak. Çok hırslı ve açgözlü olmayın. Açgözlü davranmadığınız müddetçe kazançlarınız güzel olacak.

Çarşamba ve Perşembe günleri mesela özellikle yatırımlar konusunda çok destekli ve yakın çevrenizde çok hızlıbağlantıları devrede olacak. Çarşamba ve Perşembe günleri işle ilgili konularda güzel telefonlar alabilirsiniz. Hafta sonu da bazı konuları kafanıza çok fazla takabilirsiniz. Bir sonraki hafta çünkü çok önemli sizin için. Sonraki hafta neler yapacağınıza dair bazı konular kafanıza takılabilir. Biraz kendinizi rahatlatmaya özen gösterin, hafta sonu da kendi halinizde olacaksınız.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
12 Nisan - 19 Nisan

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
24° 36' 38" R
Ay
Boğa
19° 04' 36"
Merkür
Koç
19° 26' 24"
Venüs
Koç
29° 28' 58"
Mars
İkizler
24° 27' 60"
Jüpiter
Kova
25° 42' 24"
Satürn
Kova
12° 18' 01"
Uranüs
Boğa
09° 44' 21"
Neptün
Balık
21° 52' 51"
Plüton
Oğlak
26° 45' 51"
Chiron
Koç
09° 47' 19"
Lilith
Boğa
19° 28' 04"
True Node
İkizler
11° 29' 26"
Son Güncelleme : 14/04/2021 11:20

Astroloji Gündemi

14 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları 14 Nisan 2021, Çarşamba 14 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 14 Nisan 2021 Çarşamba yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularınd... Devamını Oku >>