Yay Burcu

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

20 Mayıs - 27 Mayıs

Yay Burcu

Yay ve yükselen Yaylar sosyal çevre konularınız fazlasıyla aktif. Arkadaşlarınızla girişilecek her türya da sosyal çevreden gelecek haberlerle haftanızı başlatıyorsunuz. Pazartesi Güneş’in İkizler burcuna geçişiyle önünüzdeki bir ay boyunca ilişkilerle büyüyecek ilişkileri hayatınıza almak isteyecek var olan ilişkilerinizi güzelleştirmek için uğraşacaksınız. Başka insanlara olan ihtiyacınız bu dönemde artabilir. İş birliklerine de açık olacak, ilişkiyi de dibine kadar yaşayacaksınız. İş ve hizmet hayatınızda Pazartesi ve Çarşamba günleri güzel şans ve fırsatlar karşınıza gelecek. Yakın çevrenizden güçlü gördüğünüz insanlardan destekler almayı da ihmal etmeyeceksiniz.

Perşembe günü Yay burcunda bir Dolunay gerçekleşecek. Sağlığınıza ve kişisel gelişiminize dikkat etmeniz gereken Dolunaylardan bir tanesi. Özel hayatınızda almış olduğunuz kararların hayatınıza yansımalarını bu Dolunay zamanı görebilirsiniz. Hevesli, coşkulu, iyimser olacak kafanızın dikine gitmeyi sevecek yeri geldiğinde karşınızda duran insanlara karşı acımasız ve düşüncesiz hareket edeceksiniz. Bu dönem bacak ağrısı, huzursuz bacak sendromu, kalça bölgesi sıkıntı ve problemleri, çarpmalar, düşmeler, sakarlıklar, karaciğer rahatsızlıklarına karşı da dikkatli olmakta fayda olacak. Önemli haberler alacaksınız. Birinden hoşlandıysanız bunun karşılığını göreceksiniz Venüs'ün Jüpiter'le olan kavuşumu tam da Dolunay zamanıhayatınızda güzel gelişmeleri karşınıza getirecek. Beraber çalıştığınız insanlar varsa onlardan yana göreceğiniz güzel destekler yüzünüzü güldürebilir. Elinizin bollaşması söz konusu olabilir. Yanınızda çalıştırdığınız birileri varsa onların maddi konuları ile uğraşmak ama bunun sonucunda da güzel sonuçlar elde etmek de söz konusu olabilir.

Pazar günü Jüpiter İkizler burcuna geçiyor ikili ilişkiler ve özel hayatınızdan yana şanslı bir döngüye merhaba diyorsunuz. Bu dönem başlattığınız ilişkilerinizin karşılığını alabilirsiniz. Uzun soluklu bir ilişki yaşayabilirsiniz, evliliğe adım atabilirsiniz, ortaklı işlerinizi büyütebilirsiniz, yeni ortaklıklara girişebilirsiniz,birliklerine kalkışabilirsiniz. Bir davanız varsa güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Taşınma ile ilgili konular önem kazanacak. Popülariteniz de artacak ve insanlar sizinle bir arada olmak isteyecekler.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
20 Mayıs - 27 Mayıs

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
01° 07' 45" R
Ay
Akrep
09° 29' 46" R
Merkür
Boğa
08° 12' 05"
Venüs
Boğa
27° 22' 13"
Mars
Koç
16° 07' 10"
Jüpiter
Boğa
28° 59' 54"
Satürn
Balık
18° 11' 24"
Uranüs
Boğa
23° 35' 11"
Neptün
Balık
29° 28' 05"
Plüton
Kova
02° 01' 15"
Chiron
Koç
21° 47' 28"
Lilith
Başak
25° 42' 48"
True Node
Koç
14° 53' 09"
Son Güncelleme : 21/05/2024 20:10

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>