Yay Burcu

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık
Çarşamba günü Yay burcundaki Yeniay, Plüton ve Jüpiter'le olumlu bir açı yaparak, isteklerinizi gerçekleştirmek için size güç ve cesaret bahşediyor. Bu önemli günü dikkate alın! 28 Kasım - 5 Aralık Mottosu

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

28 Kasım - 5 Aralık

Yay Burcu

Yay ve yükselen Yaylar haftanız iletişimsel işlerinizle başlıyor. Yakın çevrenizden alacağınız bazı haberler var ve bu haberlere göre bu haftanızı iyi planlamalısınız. Arkadaş ve sosyal çevrenizle önemli konuşma ve görüşmeler içerisine gireceksiniz. Bazı işler size angarya gibi gelebilir ama bu angarya gibi gördüğünüz işlerin sorumluluğunu alırsanız bu haftayı çiçek gibi geçirebilirsiniz.

Venüs Mars karşıtlıkları özel hayatınıza yansıyacak. Salı ve Perşembe günleri sevdiğiniz insanla önemli mevzularda anlaşmazlıklar devreye girebilir. Sanki sizin söylediğiniz her şeye karşıtmış gibi algılayabilirsiniz. Bazı zamanlar karşı tarafın hareketleri kışkırtıcı olabilir ya da dilini tutamayabilir bundan kaynaklı olarak sizin sevdiğiniz güvendiğiniz çok önem verdiğiniz insanlara söyleyeceği bir söz aranızda büyük ateşlenmelere neden olacak. O yüzden Salı ve Perşembe günleri sevdiğiniz insan varsa, eşiniz varsa konuşmalarınıza dikkat edin.

Bu sadece ikili ilişkileri içermiyor, ortaklı işlerinizde de dikkatli olmaya özen gösterin. Bu aralar kafanızda planlarınız var ve hayat sizin için akıyor.

Diğer taraftan Çarşamba günü yakın çevrenizden bir insandan güzel birfırsatı yakalayabilirsiniz. Oradan alacağınız desteklerle yolunuzda ilerleyeceksiniz. Özel hayatınızda yaşadığınız bir sıkıntı ya da bir problem varsa yakın çevrenizden olgun ve tecrübeli bir insanın görüşleri ikili ilişkilerde durumları ve olayları rahatlıkla kurtarmanızı da sağlayabilir.

Hafta sonu oldukça eğlenceli, keyifli, kendi hobilerinize yapacaklarınıza vakit ayıracağınız bir dönem olurken hafta sonu ev hayatınızda bazı aksiliklere de açık olmanız gerekiyor. Hayal kırıklıkları devreye girebilir ya da ailenizden, ev hayatınızdan bir insanın sizi yeteri kadar anlamadığını düşünebilirsiniz. Ev ortamınızda yaşayacağınız bir durum da buna sebebiyet verebilir, ev ortamları enerjinizi düşük tutacak o yüzden bolca kendinizi dışarıya atın, evde vakit geçirmeyin.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
28 Kasım - 5 Aralık

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
09° 03' 33" R
Ay
Balık
17° 51' 59" R
Merkür
Yay
21° 30' 26" R
Venüs
Yay
18° 52' 43" R
Mars
İkizler
18° 45' 45"
Jüpiter
Balık
28° 53' 32"
Satürn
Kova
19° 52' 13"
Uranüs
Boğa
16° 01' 56"
Neptün
Balık
22° 38' 49"
Plüton
Oğlak
26° 47' 21"
Chiron
Koç
12° 09' 28"
Lilith
Yengeç
25° 42' 46"
True Node
Boğa
13° 09' 38"
Son Güncelleme : 01/12/2022 10:10

Astroloji Gündemi

1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 1 Aralık 2022, Perşembe 1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Balık burcunda ilerleyen Ay’ın sabah saatlerinde Ay Düğümleriyle kuracağı açılar bugünün bazı kadersel motifler taşıyacağına... Devamını Oku >>