Yay Burcu

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Yay Burcu Yıllık Burç Yorumu

2020

Yay Burcu

Ocak ayına başladığınızda ailenizle vaktinizi geçirebilirsiniz. Birlikte olmak size en çok huzur veren şey olacaktır. 3 Ocak'ta Mars Yay burcuna geçiyor. 16 Şubat'a kadar yılın başına enerjiniz yükselerek başlamış oluyorsunuz. Geri planda kaldığınız her şey için harekete geçiyorsunuz. Aşk hayatınızda da tutkulu olacaksınızdır. Aklınıza koyduğunuz her şeyi yapmak için şansınız olacaktır. 10 Ocak'ta saat 22:21'de gölgeli Ay tutulması 20 derece Yengeç burcunda meydana geliyor. Bu tutulmada maddi olarak zorlanacağınız bir sürece girebilirsiniz. Değerli olan eşyalarınıza dikkat etmelisiniz. Borçlarınızla ilgili sorunlar büyüyebilir. 11 Ocak'ta Uranüs direkt harekete dönüyor. Çalışma hayatınızla ilgili aklınızda olan ama bir türlü cesaret edemediğinizdeğişikliği için harekete geçebilirsiniz. Budaha önce deneyimlemediğiniz farklı bir sektör olabilir. Sağlığınıza bakış açınızı değiştirebilirsiniz. Beslenme şeklinizi, yaşam şeklinizi değiştirmek isteyebilirsiniz. 13 Ocak'ta Venüs Balık burcuna geçiyor. 7 Şubat'a kadar aileniz genişlemeye başlayabilir. Gönül ilişkisiyle ailenize yeni bir birey katılabilir. Gayrimenkulle alakalı yatırımlarınız varsa hanenize güzel gelirler gelebilir. Ev değiştirmek isteyenler için güzel fırsatlar ortaya çıkabilir. 16 Ocak'ta Merkür Kova burcuna geçiyor. 3 Şubat'a kadar eğitimle ilgili konulara yönelebilirsiniz. Şu ana kadar ilgi duymadığınız konularla ilgili araştırmalar yapabilirsiniz. Kurslara yazılabilirsiniz. Yakınlarınızdan davetler alabilirsiniz. Sosyal yönünüz bu dönem çok aktif olacaktır. 20 Ocak'ta Güneş Kova burcuna geçiyor. 19 Şubat'a kadar iletişim yönünüz, girişkenliğiniz sayesindeçevrenizde kendinize yeni fırsatlar yaratabilirsiniz. Giderek bulunduğunuz çevrede kendinizi ispatlayacaksınızdır. Bunun nedeni de sizin olaylara farklı ve orijinal bakış açınızdan kaynaklanacaktır. Kardeşinizle olan bağınızı güçlendireceğiniz bir dönemde olacaksınız. 25 Ocak'ta saat 00:41'de Kova burcunda 4 derecede yeniay meydana geliyor. Bu yeniay size mutlu olacağınız haberleri de beraberinde getirebilir. Eskiden size sorun olan meselelerin çözüldüğü görebilirisiniz. Yeniayda dikkat etmeniz gereken ise ani tepki vermemek olmalıdır.

Şubat ayına başladığınızda çalışma hayatınıza yoğunlaşabilirsiniz. Yoğun temponuzda sağlığınız için dinlenmeyi ihmal etmemelisiniz. 3 Şubat'ta Merkür Balık burcuna geçiyor. 11 Nisan'a kadar ailenizi ilgilendiren haberler alabilirsiniz. Önceliğiniz yakın çevreniz olabilir. Ev arayışınız varsa araştırmalarınız bu dönem sıklaşabilir. 7 Şubat'ta Venüs Koç burcuna geçiyor. 5 Mart'a kadar aşk hayatınızda parladığınız bir dönemde olacaksınız. Yalnızlar artık tek olmayacaktır. Yeni bir aşk sizi bekliyor olacak. Bir anda gönlünüzü biri çalabilir. Ayrıca çocuk sahibi olmak isteyenler varsa bu dönem bebek müjdesi alabilirler. 9 Şubat'ta saat 10:33'te Aslan burcunda 20 derecede dolunay meydana geliyor. Bu dolunayla artık hayata olumlu bakıyor olacaksınız. Ama bunun sırrı geçmiş defterleri kapatmak olmalıdır. Bazı bitişleri artık yapmalısınız. Akademik hayatınızla ilgili enerjinizi harcayabilirsiniz. 16 Şubat'ta Mars Oğlak burcuna geçiyor. 30 Mart'a kadar parayla ilgili sorunlarınızı halletmek için vaktinizi harcayabilirsiniz. Daha fazla nasıl kazanırım diye yeni arayışlara girebilirsiniz. Emek verdiğiniz sürece geliriniz artacaktır. 17 Şubat'ta Balık burcunda Merkür retrosu başlıyor. 10 Mart'a kadar sürecek retro sürecinde 17 Şubat-4 Mart arası Balık burcundayken, hanenizde çözülemeyen konular tekrardan karşınıza gelebilir. Aile içinde yanlış anlaşılmalar sonucu gerginlikler olabilir. Evinizden çıkarken tüm elektrikli aletlerin kapalı olduğunu kontrol edin. 19 Şubat'ta Güneş Balık burcuna geçiyor. 20 Mart'a kadar yakınlarınızla aranızdaki bağ güçlenecektir. Anneniz veya babanız için bir şeyler yapmak sizi manevi olarak güçlendirecektir. Söylemeseler de size ihtiyaç duyabilirler. Yanlarında olmanız onları mutlu edecektir. 23 Şubat'ta saat 18:31'de Balık burcunda 4 derecede yeniay meydana geliyor. Bu yeniay tüm ailenin sevineceği güzel haberleri beraberinde getirebilir. Aileye yeni bir birey katılacağını öğrenebilirsiniz. Beklenmedik güzel maddi bir gelişme yaşayabilirsiniz.

Mart ayına başladığınızda sağlığınız önceliğiniz olmalıdır. Yüksek enerjiniz her daim olsa da bazen durmayı ve dinlenmeyi ihmal etmemelisiniz. 4 Mart'ta Merkür retrosu Kova burcuna geri dönüyor. 10 Mart'a kadar elektronik aletlerinizde bozulmalar olabilir. Özellikle haberleşme için kullandıklarınız sorun yaratabilir. Cep telefonlarınızı, bilgisayarlarınızı mutlaka yedekleyin. Bilgiler kaybolabilir. Eğitim hayatınızda her şeyi çok dikkatli okuyun. Zihniniz dağınık olacaktır. 5 Mart'ta Venüs Boğa burcuna geçiyor. 3 Nisan'a kadar çalışma ortamınızda parlayacaksınız. Terfi alabilirsiniz. Buna bağlı olarak gelirinizde bir hayli artış olabilir. Duygusal hayatınızda ise her şey rayına oturmaya başlayabilir. 9 Mart'ta saat 20:47'de Başak burcunda 19 derecede dolunay meydana geliyor. Bu dolunayda aile vehayatınızdaki dengeyi bozmanız sorunlara yol açabilir. Aileniz sizden duygusal ilgi görmek istiyorken kendinizi işinize kaptırmış olmanız gerginlikler yaratabilir. Ailede rahatsızlığı olan biri gündeme gelebilir. 10 Mart'ta Merkür retrosu Kova burcunda 28 derecede bitiyor. 16 Mart'ta Merkür tekrardan Balık burcuna geçiyor. 11 Nisan'a kadar ailenizi ilgilendiren haberler alabilirsiniz. Önceliğiniz yakın çevreniz olabilir. Ev arayışınız varsa araştırmalarınız bu dönem sıklaşabilir. 20 Mart'ta Güneş Koç burcuna geçiyor. 19 Nisan'a kadar şansınızın daha da açıldığı bir dönemde olacaksınız. Cesaret edemediğiniz konu ne ise artık eyleme geçin. Çünkü olumlu sonuçlar alacaksınızdır. Aşk hayatınızda da cesur olmalısınız. Aranızdaki bağın güçlendiğini göreceksiniz Çocuğunuz başarılarıyla bu dönem yüzünüzü güldürebilir. 22 Mart'ta Satürn Kova burcuna geçiyor. 7 Mart 2023'e kadar eğitim hayatınızda güçleneceğiniz süreçte olacaksanız da bu kolay olmayacaktır. Karşınızdaki zorluklar sizi yıldırmaya çalışsa da Satürn direndiğinizde sizi zirveye çıkartacaktır. Kardeşleriniz, akrabalarınız ile ilgili gerginlikler gündemde olabilir. Bazı kişilerle ipler kopma noktasına gelebilir. 2 Temmuz -17 Aralık 2020 arası Oğlak burcuna geri döndüğünde ise maddi olarak zorluklarla mücadele edebilirsiniz. Aynı şekilde üstüne gittiğinizde paranıza para katacaksınızdır. 24 Mart'ta saat 12:28'de Koç burcunda 4 derecede yeniay gerçekleşiyor. Bu yeniayda geçmişteki duygusal yaralarınızı sarma vakti olacaktır. Olumsuz düşünmek yerine geleceğinize odaklanarak iyimser olduğunuzda hem psikolojiniz hem enerjiniz yükselecektir. Yüksek öğrenimle ilgili yeni başvurular yapabilirsiniz. 30 Mart'ta Mars Kova burcuna geçiyor. 13 Mayıs'a kadar iletişim yönünüzün çok aktif olduğu bir dönemde olacaksınız. Gerekgerek eğitim hayatınızda her şeye siz yetişmeye çalışabilirsiniz.

Nisan ayına başladığınızda finansal konularınız gündemde olabilir. Özellikle kredileriniz, borçlarınız için enerjinizi harcayabilirsiniz. 3 Nisan'da Venüs İkizler burcuna geçiyor. 7 Ağustos'a kadar ilişki ve evlilik hayatınızda çok güzel bir zaman giriyorsunuz. İlişkisi olanlar evlilik tekliflerine hazır olsun. Ayaklarınızı yerden kesecek sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Yalnızlar ise yeni ilişkinin adımlarını atabilirler. İş ortağınızla beraber mevcut işinizdeki kazancınız bu dönem artabilir. Bu süreçte Venüs retro olacağından hem gönül hemilişkinizde bazı durumlar yavaş ilerleyebilir. 8 Nisan'da saat 05:34'te Terazi burcunda 18 derecede dolunay meydana geliyor. Çevrenize karşı öfkeli olabilirsiniz. Bu özellikle dostlarınıza karşı olabilir. Beklemediğiniz davranışlar görmek sizi gerginleştirebilir. Eğitim hayatınızda boğulduğunuzu düşünebilirsiniz. İsyan etme noktasına gelebilirsiniz. 11 Nisan'da Merkür Koç burcuna geçiyor. 27 Nisan'a kadar sevdiğinizle iletişiminiz artacaktır. Birbirinizi daha yakından tanıyacaksınızdır. Aranızdaki problemleri konuşarak çözeceğinizi göreceksiniz. 19 Nisan'da Güneş Boğa burcuna geçiyor. 20 Mayıs'a kadar çalışma hayatınızda kendinizi ispatladığınız bir dönemde olacaksınız. Sağlık problemlerinizde şifa bulacağınız bir süreç sizleri bekliyor.23 Nisan'da saat 05:25'te Boğa burcunda 3 derecede yeniay meydana geliyor. Bu yeniay size yeni birteklifi getirebilir. Mevcut işinizde terfi de alabilirsiniz. Altınıza çalışan ekiple yeni işlere imza atarak kendinizin söz ettirebilirsiniz. 25 Nisan'da Plüton retrosu Oğlak burcunda başlıyor. 4 Ekim'e kadar paranızı biraz daha dikkatli harcamanız, bu dönem iyi olacaktır. 27 Nisan'da Merkür Boğa burcuna geçiyor. 12 Mayıs'a kadar işinizde eğitimleriniz, konferanslarınız sıklaşabilir. Zihninizi arındırmak için kişisel gelişim çalışmalarına, kitaplarına ilgi duyabilirsiniz.

Mayıs ayına başladığınızda iyimser ve pozitif bir ruh haliniz var. Güzel haberler aldıkça sizin de enerjiniz artacaktır. 7 Mayıs'ta saat 13:45'te Akrep burcunda 17 derecede dolunay gerçekleşiyor. Bu dolunayda hisleriniz güçlü olacaktır. Rüyalarınız mesaj içerebilir. Sağlığınıza ise dikkat etmeniz gereken bir süreçte olacaksınız. Tehlike arz eden işlerden kaçının. 11 Mayıs'ta Satürn retrosu Kova burcunda başlıyor. 29 Eylül'e kadar retro hareketini sürdüren Satürn, 2 Temmuz-29 Eylül arası Oğlak burcuna geri dönerek bu hareketini devam ettirecek. 11 Mayıs-2 Temmuz arası sınavlarınızda her şeyi çok iyi okuduğunuza emin olun. Garantici olmadığınızda Satürn retrosu aksilikler çıkartmayı sevecektir. Eğer ki siz eğitimde çok emek verdiyseniz zaten korkacak bir şey yoktur. Satürn desteğini arttıracaktır. 12 Mayıs'ta Merkür İkizler burcuna geçiyor. 28 Mayıs'a kadar eşinizle, sevgilinizle iletişiminiz düzelecektir. Sosyal aktivitelere beraber katılabilirsiniz. Vaktinizi beraber harcadıkça aranızda bağ güçlenecektir. 13 Mayıs'ta Mars Balık burcuna geçiyor. 28 Haziran'a kadar enerjinizi ailenize ayırabilirsiniz. Sizlerden beklentileri olabilir. Evinizle ilgili taşınma sürecine girebilirsiniz. 13 Mayıs'ta Venüs retrosu İkizler burcunda başlıyor. 25 Haziran'a kadar güzel giden ilişki ve evlilik hayatınızda ufak pürüzler çıksa da uzatmamalısınız. Bu senenin en güzel döneminden geçerken bazı şeylere kulak tıkamanızda yarar var. 14 Mayıs Jüpiter retrosu Oğlak burcunda başlıyor. 13 Eylül'e kadar ekonomik olarak fazla açılamamalısınız. Plansız harcamalarınız ileride borçlarınızın büyümesine neden olabilir. 20 Mayıs'ta Güneş İkizler burcuna geçiyor. 21 Haziran'a kadar gerek gönül gerekseilişkinizde güç kazanacağınız bir süreçten geçiyor olacaksınız. 22 Mayıs'ta saat 20:38'de İkizler burcunda 2 derecede yeniay gerçekleşiyor. Yalnızlar için yeni bir ilişkinin adımı olabilir. Ciddi ve kalıcı bir ilişkiye yelken açabilirsiniz. İlişkisi olanlar için resmiyete giden bir yola girilebilir. 28 Mayıs'ta Merkür Yengeç burcuna geçiyor. 5 Ağustos'a kadar borçlarınızla ilgili yapılandırmalara gidebilirsiniz. Kronik bir rahatsızlığınız varsa ameliyat gündemi ortaya çıkabilir.

Haziran ayına şansınız açılarak başlıyorsunuz. İhtimal vermediğiniz konular bile gerçek olabilir. Çevrenizde başarılarınız konuşulabilir. Aşkta da bu şansı hissedeceksinizdir. 5 Haziran'da saat 22:12'de Yay burcunda 15 derecede gölgeli Ay tutulması meydana geliyor. Burcunuzda oluşan bu sert etkili tutulmada çok dikkatli olmalısınız. Kendinizi riske atacak hiçbir hareket yapmamalısınız. Agresif bir ruh haliyle karşınızdakini kırabilirsiniz. Duygusal hayatınızda bazı gerçeklerle yüzleşebilirsiniz. 18 Haziran'da Yengeç burcunda Merkür retrosu başlıyor. 12 Temmuz'a kadar haberinizin olmadığı bir borç karşınıza çıkabilir. Maddi olarak canınızı sıkabilir. Eşinizin de sizden gizlediği bir borcu aniden önünüze gelebilir. Kredi kartınız kopyalanabilir. Hesabınızdaki para yanlış yerlere gidebilir. 21 Haziran'da Güneş Yengeç burcuna geçiyor. 22 Temmuz'a kadar ekonomik koşullarınız iyiye gitse de Merkür retrosu boyunca temkinli olmaya dikkat etmelisiniz. Paranızı kontrol altında tuttukça daha fazlası size gelecektir. 21 Haziran'da saat 09:41'de Yengeç burcunda halkalı Güneş tutulması 0 derecede meydana geliyor. Bu tutulmada yeni bir maddi gelişme yaşayabilirsiniz. Ayrıca ilişkinizde de yeni bir sayfa açabilirsiniz. Eski kırgınlıklar artık son bulabilir. Kalbi boş olanlar ise yeni bir aşka tutulabilir. 23 Haziran'da Balık burcunda Neptün retrosu başlıyor. 29 Kasım'a kadar aile içerisinde olayları gerçekçi bakmaktan uzaklaşabilirsiniz. Bir aile bireyinizin rahatsızlığı bu dönem vaktinizi alabilir. 25 Haziran'da Venüs retrosu sona eriyor. 28 Haziran'da Mars Koç burcuna geçiyor. 7 Ocak 2020'ye kadar aşk hayatınızda tutkulu bir dönemden geçeceksiniz. Aranızdaki çekim gücüyle aşk hayatınız sayesine mutlu olacaksınız. Enerjinizi bu dönem çocuklarınıza da ayırabilirsiniz. Gerek eğitim gerek sağlık konularıyla ilgili sizin aktif olmanız gerekebilir. 10 Eylül- 14 Kasım arası Mars retro hareketine başladığından dolayı tutkulu olan aşk hayatınızda agresif bir tutum sergileyebilirsiniz. Karşınızdakinin geçmiş ilişkilerine takılıp kıskançlıklar yapabilirsiniz. Çocuğunuz özellikle küçükse taşkınlıklarıyla sabrınızı zorlayabilir.

Temmuz ayına başladığınızda sağlığınız önceliğiniz olabilir. Psikolojik olarak olumsuza odaklandığınızda kendinizi fiziksel olarak aşağı çekebilirsiniz. Geçmişteki konular tekrardan karşınıza gelebilir. 2 Temmuz'da Satürn retro hareketini sürdürürken Oğlak burcuna geri dönüyor. 29 Eylül'e kadar gelirinizde beklentileriniz istediğiniz gibi olmayabilir. Beklediğiniz primler hesapladığınız düzeyde olmayabilir. Hayalperest olmak yerine bu dönem ekonomik düzeyinize gerçekçi yaklaşmalısınız. 5 Temmuz'da saat 07:44'te Oğlak burcunda 13 derecede gölgeli Ay tutulması meydana geliyor. Bu tutulmayla beraber hislerinizin güçlü olduğunu hissedeceksiniz. Maddi olarak geçmişteki yaralarınızdan ders almayıp daha fazla borcun altına girerseniz ileride zor günler sizi bekliyor olacaktır. 12 Temmuz'da Merkür Yengeç burcunda retro hareketini sona erdiriyor. 20 Temmuz'da saat 20:32'de 28 derecede Yengeç burcunda yeniay meydana geliyor. Bu gergin yeniayda sizler sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Kronik rahatsızlıklarınız varsa ve üstüne düşmüyorsanız durum ciddi bir hal alabilir. Maddi olarak da yeni bir adım atmak için iki kere düşünmelisiniz. Gelecekteki getirisi ne olur hesaplamalısınız. 22 Temmuz'da Güneş Aslan burcuna geçiyor. 22 Ağustos'a kadar üstünüzdeki düşük enerji kalkıyor. Yerine pozitif, iyimser düşünen bir Yay burcu geliyor. Adeta hedeflerinize ulaştığınız mutlu bir dönemde olacaksınız. Akademik hayatınızda güzel yerlere gelebilirsiniz. Yurt dışı işleriniz olumlu ilerleyebilir. Sportif anlamda zaferler elde edebilirsiniz.

Ağustos ayına başladığınızda geliriniz sizler için öncelikli olabilir. Paranızın bereketinin arttığı şanslı zamanlar yaşayabilirsiniz. 3 Ağustos'ta saat 18:58'de Kova burcunda 11 derecede dolunay meydana geliyor. Bu sert dolunayda beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. İletişim tonunuz sert olabilir. Sizden beklenmeyecek şekilde agresif tepkiler verebilirsiniz. 5 Ağustos'ta Merkür Aslan burcuna geçiyor. 20 Ağustos'a kadar akademik hayatınıza yönelebilirsiniz. Bu konuyla ilgili yeni haberler alabilirsiniz. Astroloji, felsefe, mitoloji gibi konularda eğitim almayı da düşünebilirsiniz. 7 Ağustos'ta Venüs Yengeç burcuna geçiyor. 6 Eylül'e kadar borçlarınız konusunda rahata erebilirsiniz. Elinize geçen toplu paralar derin bir nefes almanızı sağlayabilir. Bu bir miras konusu da olabilir. Eşinizin gelirindeki artış da size destek olabilir. 15 Ağustos'ta Uranüs retrosu Boğa burcunda başlıyor. 14 Ocak 2020'ye kadar çalışma hayatınızda radikal değişiklikler yapmayı düşünüyorsanız bunu iyi düşünmelisiniz. Ani kararlar vererek aceleci davranmamalısınız. Bu dönem planlarınızı değiştirebilecek bir rahatsızlık gündeme gelebilir. 19 Ağustos'ta saat 05:41'de Aslan burcunda 26 derecede yeniay meydana geliyor. Bu yeniayda dilekleriniz kabul olabilir. Aklınızdan geçenler gerçek olabilir. Çok olumlu yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. 20 Ağustos'ta Merkür Başak burcuna geçiş yapıyor. 5 Eylül'e kadar kariyer hayatınıza dair gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eğitimleriniz, seminerlerinizi sıklaşabilir. İş arayışlarınız varsa araştırmak için güzel bir zaman diliminde olacaksınız. 22 Ağustos'ta Güneş Başak burcuna geçiyor. 22 Eylül'e kadar titiz ce detaycı yapınız sayesinde bir andahayatınızda zirveye çıkabilirsiniz. Yöneticinizin takdirini kazandığınız bir dönemde olacaksınız.

Eylül ayına başladığınızda kardeşlerinizle ilgili konular öne çıkabilir. Eğitim hayatınıza da yöneleceğiniz bir dönemde olabilirsiniz. 2 Eylül'de saat 08:21'de Balık burcunda 10 derecede dolunay meydana geliyor. Bu dolunayda hayatınızda bir dönemi kapatmak isteyebilirsiniz. Ailenizle yaşıyorsanız belki de artık ayrı bir yere taşınmayı düşünebilirsiniz. Sizin için değişim vakti olacaktır. 5 Eylül'de Merkür Terazi burcuna geçiyor. 27 Eylül'e kadar sosyal yardım kuruluşları, dernekler için yardım çalışmalarına destek verebilirsiniz. Sosyalleşeceğiniz, dostlarınızla daha çok vakit geçireceğiniz bir dönemde olacaksınız. 6 Eylül'de Venüs Aslan burcuna geçiyor. 2 Ekim'e kadar aşk hayatınızda olumlu bir süreçte olacaksınız. Akademik hayatınızdaki konularda da her şey yolunda gitmeye başlayacaktır. Kalbiniz boşsa seyahatlerinizde biriyle tanışabilirsiniz. 10 Eylül'de Mars retrosu Koç burcunda başlıyor. 14 Kasım'a kadar tutkulu olan aşk hayatınızda agresif bir tutum sergileyebilirsiniz. Karşınızdakinin geçmiş ilişkilerine takılıp kıskançlıklar yapabilirsiniz. Çocuğunuz özellikle küçükse taşkınlıklarıyla sabrınızı zorlayabilir. 13 Eylül'de Jüpiter retrosu Oğlak burcunda sona eriyor. 17 Eylül'de saat 14:00 itibariyle Başak burcunda 25 derecede yeniay meydana geliyor. Bu yeniaydahayatınızda yeni adımlar atabilirsiniz. Geleceğinize dair planlarınız içinde güzel destekler bulabilirsiniz. 22 Eylül'de Güneş Terazi burcuna geçiyor. 23 Ekim'e kadar şansın üstünüzde olduğu bir ay sizleri bekliyor. Yapmak istediğiniz her şeyde işleriniz yolunda gidecektir. Bulunduğunuz çevrede başarılarınızla kendinizden söz ettirebilirsiniz. 27 Eylül'de Merkür Akrep burcuna geçiyor. 1 Aralık'a kadar geçmiş yaşanmışlıklarınız aklınıza gelebilir. Geride bıraktığınız kişilerden haber alabilirsiniz. Hisleriniz güçlü olacaktır. Bu dönem rüyalarınızı dikkate almanızda yarar var. 29 Eylül'de Satürn Oğlak burcundaki retro hareketini bitiriyor.

Ekim ayına başladığınızda eviniz ve aileniz sizler için öncelikli olabilir. İş hayatınızdaki yoğunluğunuzda ihmal ettiğinizi düşünebilirsiniz. 2 Ekim'de saat 00:05'te Koç burcunda 9 derecede dolunay meydana geliyor. Aşk hayatınızda karar alma sürecinde olabilirsiniz. Bu dolunayda ayrıca ani gelişebilecek sağlık sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz. Evcil hayvanınıza da dikkat etmenizde yarar var. 2 Ekim'de Venüs Başak burcuna geçiyor. 28 Ekim'e kadar kariyerinizde parlayacağınız bir süreç sizleri bekliyor. Sadece mevki olarak değil geliri de daha yüksekteklifleri alabilirsiniz. İş ortamınızda size kalbini kaptırmış birini fark edebilirsiniz. 4 Ekim'de Plüton retrosu sona eriyor. 14 Ekim'de Merkür retrosu Akrep burcunda başlıyor. 28 Ekim'e kadar eski sevgiliniz veya eşiniz size geri dönmek isteyebilir. En önemlisi ise eğer ki bu retro sürecinde sağlığınızla ilgili bir teşhis alırsanız hemen güvenmemelisiniz. Sonuçlarınız veya teşhisiniz yanıltıcı olabilir. 16 Ekim'de saat 22:30'da Terazi burcunda 23 derecede yeniay meydana geliyor. Bu ciddi anlamda sert bir yeniay olduğu için çevrenize karşı agresif olabilirsiniz. Özellikle dostlarınızla aranız açılabilir. Paranıza ve değerli eşyalarınıza çok dikkat etmelisiniz. 23 Ekim'de Güneş Akrep burcuna geçiyor. 21 Kasım'a kadar tek ihtiyacınız olan şey zihninizi boşaltmak olacaktır. Gereksiz düşünceler, endişeler aklınızı yorabilir. Psikolojik danışmanlık almayı veya kişisel gelişim çalışmalarına başlamayı düşünebilirsiniz. 28 Ekim'de Venüs Terazi burcuna geçiyor. 21 Kasım'a kadar şansınız açılıyor olacak. Siz bile ihtimal vermediğiniz şeylerde ne kadar şanslı olduğunuza inanamayabilirsiniz. En çok da bu şans sizi aşk hayatınızda bulacaktır. Ayaklarınız yerden kesilebilir. 28 Ekim'de Merkür retrosu Terazi burcuna geri dönüyor. 3 Kasım'a kadar kulağınıza birçok asılsız söylem gelebilir. Özellikle her dostunuza güvenmeyin. 31 Ekim'de saat 17:49'da Boğa burcunda 8 derecede dolunay gerçekleşiyor. Sert olan bu dolunayda çalışma hayatınızda ani durumlarla karşı karşıya gelebilirsiniz. Ayrıca sağlığınız için de dikkatli olmalısınız.

Kasım ayına başladığınızda sürpriz birteklifi alabilirsiniz. Mevcut işinizde de terfi alıp altınızda çalışan bir ekiple yola devam edebilirsiniz. 3 Kasım'da Merkür retrosu Terazi burcunda bitiyor. 11 Kasım'da Merkür Akrep burcuna geçiyor. 1 Aralık'a kadar geçmiş yaşanmışlıklarınız aklınıza gelebilir. Geride bıraktığınız kişilerden haber alabilirsiniz. Hisleriniz güçlü olacaktır. Bu dönem rüyalarınızı dikkate almanızda yarar var. 14 Kasım'da Mars retrosu sona eriyor. 15 Kasım'da saat 08:07'de Akrep burcunda 23 derecede yeniay meydana geliyor. Bu güzel yeniay sizlere geçmişi tamamen unutmanız için öyle güzel yeni kapılar aralayacaktır ki siz bile bir dakika arkanıza bakmayacaksınızdır. Rahatsızlıklarınız varsa şifa bulacağınız bir yeniay sizleri bekliyor. 21 Kasım'da Venüs Akrep burcuna geçiyor. 15 Aralık'a kadar tutkulu bir o kadar da şüpheci olacağınız bu dönemde eski sevgiliniz tekrardan karşınıza çıkabilir. 21 Kasım'da Güneş Yay burcuna geçiyor. 21 Aralık'a kadar sizlerin dönemi başlamış oluyor. Yay burçları olarak sizler doğum günlerinizi kutlarken hayatınızda her şeyi unutup yeniden başlamak için Güneş destek olacaktır. En güzel döneminizdeyken yapacağınız her girişimde başarı elde edebilirsiniz. 29 Kasım'da Neptün retrosu sona eriyor. 30 Kasım'da saat 12:29'da gölgeli Ay tutulması 8 derecede İkizler burcunda meydana geliyor. Bu tutulmada ilişki ve evlilik hayatınız bir anda ön plana çıkabilir. Geçmişteki bir kişi aranızdaki tutkulu aşkı gölgelemek isteyebilir. İş hayatınızda beklenmedik koşullarla karşılaşabilirsiniz.

Aralık ayına başladığınızda duygusal hayatınıza odaklanıyorsunuz. Partnerinizle beraber planlar yapabilirsiniz. Bir anda başbaşa bir yerlere gitmeye karar verebilirsiniz. 1 Aralık'ta Merkür Yay burcuna geçiyor. 21 Aralık'a kadar kendiniz önceliğiniz olacaktır. Gezmek, görmek, yeni yerler keşfetmek isteyebilirsiniz. Sizi mutlu edecek haberler alabilirsiniz. 14 Aralık'ta saat 19:16'da Yay burcunda 23 derecede Güneş tutulması gerçekleşiyor. Bu güzel tutulmada şansınız açık olacaktır. Aşk hayatınızda yasacaklarınıza inanmakta zorlanabilirsiniz. Dış görünüşünüzde değişimlere gidebilirsiniz. 15 Aralık'ta Venüs Yay burcuna geçiyor. 8 Ocak 2021'e kadar sevdiğinizle romantik bir dönemde olacaksınız. Çekici olduğunuz, gözlerin üstünüzde olduğu bir süreçte olacaksınız. 17 Aralık'ta Satürn tekrardan Kova burcuna geçiyor. 7 Mart 2023'e kadar eğitim hayatınızda güçleneceğiniz süreçte olacaksanız da bu kolay olmayacaktır. Karşınızdaki zorluklar sizi yıldırmaya çalışsa da Satürn direndiğinizde sizi zirveye çıkartacaktır. Kardeşleriniz, akrabalarınız ile ilgili gerginlikler gündemde olabilir. Bazı kişilerle ipler kopma noktasına gelebilir. 19 Aralık'ta Jüpiter Kova burcuna geçiyor. 29 Aralık 2021'e kadar Satürn bir yandan sizi eğitimde zorlasa da Jüpiter'in güzel desteğiyle şansınız da açık olacaktır. Bir sene boyunca kendinizi keşfetme sürecinde olacaksınız. Özgürce kararlar alıp kendi şansınızı kendiniz yaratacaksınız. 21 Aralık'ta Merkür Oğlak burcuna geçiyor. 8 Ocak 2021'e kadar gelirinizde artışlar olacağının haberleri size gelebilir. Aldığınız maaşta veya primde yükselişler olabilir. 21 Aralık'ta Güneş Oğlak burcuna geçiyor. 19 Ocak 2021'e kadar maddi anlamda yükselişiniz kalıcı olmaya başlayacaktır. Yeni yatırımlarla paranıza para katabilirsiniz. 30 Aralık'ta saat 06:28'de Yengeç burcunda 8 derecede dolunay gerçekleşiyor. Bu dolunayda harcamalarınızda dikkatli olmalısınız. Duygusal ilişkinizde bir anlık gerginlikle kalp kırıkları yaşanabilir.

2020
Yay Burcu Geçmiş Yıllık Yorumları

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
15° 33' 42" R
Ay
Aslan
03° 33' 36"
Merkür
Oğlak
21° 10' 21"
Venüs
Balık
10° 38' 29"
Mars
İkizler
11° 07' 01"
Jüpiter
Koç
06° 45' 17"
Satürn
Kova
26° 17' 17"
Uranüs
Boğa
15° 00' 42"
Neptün
Balık
23° 42' 39"
Plüton
Oğlak
28° 46' 53"
Chiron
Koç
12° 45' 60"
Lilith
Aslan
03° 02' 10"
True Node
Boğa
08° 01' 22"
Son Güncelleme : 04/02/2023 19:00

Astroloji Gündemi

4 Şubat 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 4 Şubat 2023, Cumartesi 4 Şubat 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Günün ilk yarısı oldukça gergin olabilir, üstümüzde baskı hissedebilir ya da manipülasyona maruz kalabiliriz. Saat 12:00 civa... Devamını Oku >>