Aslan Burcu

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos
Gerçekçisiniz Günün Mottosu

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ekim 2023, Pazar

Aşk 70%
Para 70%
Sağlık 80%

Aşk ve ilişki hayatınızda daha temkinli olmalısınız. Duygularınızı ifade ederken hata yapmaktan da kaçınmanız gerekiyor. Aceleci davranmadığınız sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmayın. Kontrollü olmanız gereken bir gündesiniz.

Harekete geçmek için doğru zamanı beklemeli ve acele etmekten de kaçınmalısınız. Doğru olduğuna inandığınız adımları atmak için uygun anı bekleyin. Hata yapacak olursanız, her şey daha karmaşık olabilir.

Maddi amaçlarınızın dışına çıkmamalı ve ona göre adımlar atmalısınız. Fırsatlar üzerinde etkinlik gösterebildiğiniz sürece her şeyin istediğiniz gibi olabileceğini de unutmamanız gerekiyor.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Kendinizi ifade etme noktasında biraz daha kontrollü olmalısınız. Enerjinizdeki yoğunluktan en doğru şekilde yarar sağlayabilirseniz, her şeyin daha da iyiye gidebileceğini de unutmamalısınız. Yaklaşımlarınızı olabildiğince konrol altına almaya çalışın. Olumsuzlukların da sizi zorlamasına müsaade etmemeniz gerekiyor.

29 Ekim 2023, Pazar
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Aslan burçları, maddi konular ve finansal planlama üzerine odaklanabilirsiniz. Harcamalarınızı gözden geçirin, tasarruf stratejileri oluşturun ve maddi istikrarı güçlendirmek için adımlar atın.

29 Ekim 2023, Pazar
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Kendi işini yapmak isteyen bir Aslan burcuysanız, bugün geniş çaplı bir araştırma yapmak isteyecek olabilirsiniz. Uzun zamandır üzerinde çalıştığınız projeleri ve planları artık hayata geçirmekte kararlısınız. İlişkisi olan bir Aslan burcuysanız partnerinizle hiç olmadığı kadar eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz. Aranızdaki uyum çevreniz tarafından da dikkat çekiyor. Gizli düşmanlıklara dikkat!

29 Ekim 2023, Pazar
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Gayrimenkul ve taşınma gibi konularla ilgilenebilirsiniz. İmza atmadan ve resmileştirmeden önce muhataplarınızı iyi tanımanızda fayda var. İçinize sinmeyen bir ortamda yaşamamak adına süreci ağırdan almanız daha iyi değerlendirmeler yapmanızı sağlayacaktır.

29 Ekim 2023, Pazar
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Hafta sonu olmasına karşın bugün oldukça meşgul olabilirsiniz. Aynı zamanda parasal konular gündeminize hareketlilik getirebilir.

29 Ekim 2023, Pazar
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bugünlerde bazı konularda şüpheye düşebilirsiniz ancak ilgili konuların kendiliğinden düzeldiğini gördüğünüzde motivasyonunuz artabilir.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

İstediğin değişiklikler için daha çok yorulmak yerine işleri doğal akışına bırakmak daha mantıklı olacak. Gidişatı akışına bırakmak sana daha fazla keyif alma imkanı sunacak. Bu sebeple kendine daha fazla zaman ayırmak isteyeceksin.

29 Ekim 2023, Pazar
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sağlıklı yaşam sizin için ne anlama geliyor ve sağlıklı bir yaşam tarzını nasıl sürdürüyorsunuz? Bu, vücudunuzun ihtiyaçlarına uyum sağlamak ve bedeninize sevgi ve özenle bakmakla ilgilidir. Toprakla bağlantı kurmak oldukça faydalı olabilir. Kararsızlık konusunda kısmen hak edilmiş bir üne sahip olabilirsiniz ancak bugün özellikle hayatınızdaki bir insanla birlikte hareket edebilir ve bir tür para meselesi hakkında ne yapacağınıza karar verebilirsiniz ve vermelisiniz. Ne kadar uzun süre işin peşini bırakırsanız muhtemelen size o kadar pahalıya mal olur.

29 Ekim 2023, Pazar
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Son günlerde duygusal gerilimlere neden olacak olayları ortadan kaldırmalısınız. Kısa bir tatil yaparak enerjinizi güçlendirebilirsiniz. Kendinize fırsat yaratmalısınız. Duygularınızla ilgili yoğunluğunuza dur diyemiyorsunuz.

29 Ekim 2023, Pazar
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Hayat yolculuğunuzda üstesinden gelmek zorunda olduğunuz engeller bu dönemde artacak. Fiziksel ve ruhsal açıdan kendinize fazla yüklenmemeye dikkat edin. İyice düşünüp, hangi zorlukların sizi cidden engellediğini ve gerçekten enerjinizi harcamaya değeceğini tespit edin. Yanlış tahminlerde bulunursanız, sağlık sorunları yaşamanız işten bile değil.

29 Ekim 2023, Pazar
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün kariyer,hayatınızda maddi kazançlarınızı arttıracak güzel gelişmeler gerçekleşebilir ancak aile içi bazı sorunlar gündeme gelebilir. Size harika bir gün dilerim.

29 Ekim 2023, Pazar
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sevgilinizle yaşadığınız olumsuzluk sizi yıldırmasın. Sorun onun karakterinden kaynaklanıyor. Biraz sabırlı olun, her şey kendiliğinden yoluna girecek. Çalıştığınızyerinde, elinizdeki imkanlardan çok şansınızı kıskananlar var, onların hasetle size çelme atmalarına olanak vermeyin. Para ile ilgili işlerde dikkat gerekiyor. Zihin karışıklığından kaynaklanan gerginlik hissedebilirsiniz. Bu durumdan sağlığınızın olumsuz etkilenmemesi için mantıklı hareket etmeye gayret gösterin

29 Ekim 2023, Pazar

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
08° 39' 33" R
Ay
Yengeç
23° 34' 04" R
Merkür
Yay
29° 27' 06" R
Venüs
Terazi
25° 44' 19" R
Mars
Yay
04° 47' 56" R
Jüpiter
Boğa
07° 05' 27"
Satürn
Balık
01° 08' 08"
Uranüs
Boğa
20° 21' 16"
Neptün
Balık
24° 53' 47"
Plüton
Oğlak
28° 30' 28"
Chiron
Koç
15° 45' 32"
Lilith
Başak
06° 32' 12"
True Node
Koç
23° 53' 28"
Son Güncelleme : 01/12/2023 06:30

Astroloji Gündemi

777'nin Anlamı Nedir? 1 Aralık 2023, Cuma 777'nin Anlamı Nedir? 777, ilahi bilgelik ve yol gösterme anlamına gelir. Bu sayı size, içsel bilgeliğe ve spiritüel yolculuğunuza daha fazla odakl... Devamını Oku >>