Boğa Burcu

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs
İlişkiler Ön Planda Günün Mottosu

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

10 Mayıs 2024, Cuma

Aşk 100%
Para 70%
Sağlık 80%

Bugün, ilişkinizden keyif alacak ve birlikte olduğunuz kişiyle vakit geçirmenin yollarını arayacaksınız. Önceden planladıklarınızı uygulama şansınız da var. Her şey daha iyiye gidecek.

Mesleki olarak sabırlı olmanız gerekiyor. Öncelikleriniz konusunda daha sabırlı olmaya çalışın. Sizi rahatsız edebilecek sorunları da ortadan kaldırabilirsiniz.

Finansal durumunuzla ilgili bazı sorunlar yaşanabilir. Kazançlı çıkmanızı sağlayacak girişimlerde bulunabilirsiniz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Başka insanların hayatlarına, koşullarına, yaptıklarına özenmek ya da bunları gözünüzde büyütmek yerine kendinizle ilgilenmeniz daha akıllıca olacaktır. Fiziksel ve duygusal anlamda bir iyileşme elde etmek hayata karşı motivasyonunuzu güçlendirebilir. Doğru ve gerekli olandan vazgeçmeyin.

10 Mayıs 2024, Cuma
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Merhaba! Bugün, Boğa burcundakiler için belirsizliklerle başa çıkmak önemli olabilir. İletişimde bazı sorunlar yaşanabilir ancak sakin ve anlayışlı bir tutum sergileyerek bu durumları aşabilirsiniz. Kendinizi ifade etmek ve duygularınızı paylaşmak için uygun bir gün olabilir. Sağlığınıza özen göstermeye ve beslenmenize dikkat etmeye özen gösterin. Enerjinizi olumlu ve yapıcı bir şekilde kullanarak günü keyifli ve verimli bir şekilde geçirebilirsiniz.

10 Mayıs 2024, Cuma
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Partnerinle geleceğe dair planlar yapabilir ve ilişkinizi güçlendirecek adımlar atabilirsiniz. Eski bir arkadaşınla iletişime geçmek sürpriz bir mutluluk getirebilir. Bu kişinin yaşamındaki değişiklikler seni şaşırtacak. İş hayatında doğru iletişim kurmak önemli olacak.

10 Mayıs 2024, Cuma
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Oldurmaya çalıştığınız ve gereksiz zorladığınız her şeyin günün sonunda sadece sizi acıtacağını unutmayın. Bugün hayatınızı, zamanınızı bir şeyler uğruna feda ederken yönünüzü başka yere çevirmeniz gerekebilir. Ertelediğiniz görüşmeler, katılmak istediğiniz etkinlikler ya da yapmak istediğiniz işler konusunda bir adım atmak motivasyonunuzu yükseltecektir. 

10 Mayıs 2024, Cuma
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün ümit ettiğiniz şeyler için başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla iletişim içinde olacağınız bir gündesiniz. Öğle saatlerinde duygusal açıdan karmaşık ve yoğun zamanlar geçirebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları sağlamlaştırmak için çaba sarf edebilirsiniz. İletişim yeteneklerinizi doğru kullanmalısınız.

10 Mayıs 2024, Cuma
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Özel hayatınızın istemediğiniz kişilere gittiğini duyabilirsiniz ancak yine de olayları haddinden fazla büyütmemekte doğuştan yeteneğiniz olduğu için karlı çıkacaksınız.

10 Mayıs 2024, Cuma
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün öncelik vereceğin mevzularda güzel gelişmeler yaşayabileceksin. Hangi konuya kilitlenirsen o konuda güzel bir disiplin sergileyebileceksin. Senin için önem taşıyan sorumluluklara öncelik vermen daha iyi sonuçlar verebilir.

10 Mayıs 2024, Cuma
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Boğa, bugün duygusal olarak sakinleşmiş hissederken aynı zamanda eylem odaklısınız. Aslında üretken olmak için oldukça motivesiniz ve becerikliliğiniz öne çıkıyor. Odak noktası bir ilişki olabilir. Kalıcılığa ve uzun ömürlülüğe her zamankinden daha fazla değer veriyorsunuz. Ayrıca birisine yardım etmek veya tavsiye ve bilgi vermek için yardım eli uzatmak için harekete geçebilirsiniz. Özellikle doğrudan, saygılı iletişim ve yaklaşımlarla çekiciliğiniz oldukça güçlü. Bu şekilde insanlar sizi daha fazla ciddiye alıyor.

10 Mayıs 2024, Cuma
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Maddi anlamda yeni kararlar almanızın zamanı geldi. Yeniliklere açık bir kafa yapısıyla istediğiniz sonuca yaklaşabileceksiniz. Önünüze çıkan fırsatları iyi değerlendirin. Tereddüt etmeden ilerleyin. Problemleri bakış açınızı değiştirerek çözebileceksiniz.

10 Mayıs 2024, Cuma
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün açık davranmanız sayesindehayatınızdaki zor durumlarla başa çıkabileceksiniz, çünkü beklenmedik bir yerden destek gelecek. Kabul edin ve size destek veren kişilerle ilişkilerinizi yakınlaştırmaya çalışın. Özel hayatınızda da bir miktar destek göreceksiniz. Bu olumlu ortamdan yararlanarak, uzun süredir aklınızı meşgul eden konuları ele alın. Şu anda işe atılmak için gereken motivasyonu kendinizde bulamıyorsanız, bir de arkadaşlarınızla beraber yapmayı deneyin – daha kolay olacak.

10 Mayıs 2024, Cuma
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Boğa; bugün sosyalleşebilirsiniz ancak harcamalarınız artabilir. Gününüz şahane geçsin.

10 Mayıs 2024, Cuma
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Duygularınızda bir hareketlilik söz konusu. Bulunduğunuz ortamlarda değişik fikirleriyle ilginizi çekecek kişilerle karşılaşabilirsiniz. Konu ile ilgili düşüncelerinizi ifade etmekten çekinmeyin ve kişiliğinizi vurgulamaktan korkmayın. Bugün, değişime açık olmanız nedeniyle, yenilikleri kendinize çekiyorsunuz.

10 Mayıs 2024, Cuma

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
23° 40' 13" R
Ay
Akrep
12° 55' 34" R
Merkür
Aslan
19° 37' 17" R
Venüs
Aslan
04° 55' 30" R
Mars
Boğa
26° 23' 42"
Jüpiter
İkizler
11° 17' 34"
Satürn
Balık
19° 13' 10"
Uranüs
Boğa
26° 19' 41"
Neptün
Balık
29° 53' 04"
Plüton
Kova
01° 02' 54"
Chiron
Koç
23° 28' 57"
Lilith
Terazi
01° 48' 21"
True Node
Koç
09° 58' 24"
Son Güncelleme : 15/07/2024 19:30

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>