Boğa Burcu

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs
Aşk Kapıyı Çalıyor Günün Mottosu

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2023, Pazartesi

Aşk 80%
Para 90%
Sağlık 100%

Ufak tefek sorunlarla karşılaşacak olsanız da toparlanmayı başaracaksınız. Her türlü gelişmeyi lehinize çevirme şansınız var. Sınırların bilincinde olmalı ve toparlanmaya çalışmalısınız. Daha dengeli olmanız gerekiyor.

Çabalarınızın karşılığını almaya başlayacaksınız. Olumsuzlukların geride kalması için ne gerekiyorsa onu yapın. Dengeleri lehinize çevirebileceğiniz bir süreçtesiniz.

Maddi amaçlarınızın dışına çıkmamalı ve kontrolü elinizde bulundurmalısınız. Toparlanmanız gereken bir süreçten geçiyorsunuz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Çevrenizi oluşturan kişilerle ortak nokta üzerinde buluşmaya çalışacaksınız. Kendinizi daha net ifade etme şansınız var. İçinde bulunduğunuz durumlar ne kadar karmaşık olsa da üstesinden gelebileceksiniz. Kendiniz için doğru olduğuna inandığınız adımları atmaktan kaçınmamalı ve sizi engelleyen her ne varsa, onun da üstesinden gelmelisiniz.

30 Ekim 2023, Pazartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Boğa burçları, bugün, içsel huzurunuzu bulma ve zihinsel dengeyi sağlama zamanı. Meditasyon veya kişisel gelişim aktivitelerine yönelin. İçsel yolculuğunuzda yeni bir sayfa açın.

30 Ekim 2023, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

İlişkisi olmayan bir Boğa burcuysanız, sosyal medya üzerinden tanışacağınız kişi sizi etkileyebilir. Belki de uzun zaman sonra kalbiniz ilk kez bu denli çarpıyor... İşinden memnun olmayan bir Boğa burcuysanız, kariyerinizde yeni bir sayfa açma kararı alabilirsiniz. Kardeşleri olan bir Boğa burcuysanız onlara karşı aşırı korumacı tavrınız, aranızda tartışma yaşanmasına neden olabilir. Korkularınızı bir tarafa bırakmalısınız.

30 Ekim 2023, Pazartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Sıkışıklık hissettiğiniz bir gün olabilir. Sizi rahatlatacak insanlara ve konulara zaman ayırabilirsiniz. İşinizi yapacağınız ortamlarda bazı değişikliklere gitmek gerekebilir.

30 Ekim 2023, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün yeni başlangıçlar yapmak için çok istekli olabilirsiniz. Yüksek enerjinizi kişisel açıdan önem verdiğiniz olaylara yönlendirebilirsiniz. Cüzdanınıza ait konular gündeminizi etkileyebilir. Başkalarından destek alacağınız imkânlar da var. Bedensel konulara özen göstermelisiniz. İşlerinize yön kazandırmak için iyi bir gündesiniz.

30 Ekim 2023, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bugünlerde aşk hayatınızda kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Partnerinize karşı hissettiğiniz gönüllü bağlılık ilişkinizi bir adım öteye taşıyabilir.

30 Ekim 2023, Pazartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Beklenmedik yerlerden haber almak seni şaşırtabilir. Bu haberler karşına yeni fırsatların çıkmasını sağlayacak. Bu sayede yeni insanlarla tanışıp yeniimkanlarıyla daha çok haşır neşir olman mümkün olacak. Heyecanını korumaya devam etmelisin.

30 Ekim 2023, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Hangi fikirlerin ve projelerin sizi gerçekten harekete geçirdiğini anlamak için güçlü bir zamandan geçiyorsunuz. Bugünün gergin enerjisini bir partner veya yakın bir arkadaş aracılığıyla deneyimleyebilirsiniz çünkü biri sizi derinden etkilemeye niyetli olabilir veya sizi bir fikre yönlendirmeye çalışıyor olabilir. Bu da sizi oldukça hızlı bir şekilde sinirlendirebilir. Kasıtlı olarak yapmasanız bile tartışmaya girmek çok kolaydır, bu nedenle adımlarınızı akıllıca atın! Bugün anlaşmazlık veya çatışmayı kendinize çektiğinizi fark edebilirsiniz ancak bazı durumlarda, bir ilişkinin şu anda ihtiyaç duyduğu şey bir yüzleşme olabilir. Sahip olduğunuz ekstra enerjiyi gerçekten üretken faaliyetlere yönlendirmeye çalışın.

30 Ekim 2023, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Birlikte çalıştığınız kişilerin size destek vermesiniz bekliyor ve onları idare ederken, ustaca taktikler kullanıyorsunuz. Partnerinizin fikirleri karşısında güç kaybedebilirsiniz. Sabırlı davranışlarınızla engeller kalkacak.

30 Ekim 2023, Pazartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Enerjiniz şu sıralar dışarıya doğru patlama eğiliminde olduğundan, bunun yerine enerjinizi içinize yönlendirmeyi deneyin. Öfke krizlerinden, sözlü saldırılardan veya fiziksel şiddete bile varabilecek kavgalardan mümkün olduğunca kaçının, çünkü bunların size hiçbir faydası olmayacak. Gücünüzü içinize doğru yönlendirmeyi başarabilirseniz, kişisel gelişiminizde ve anlayışınızda ileriye doğru büyük bir adım atabileceksiniz.

30 Ekim 2023, Pazartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün enerjik, atak olacaksınız. Yurt dışı, eğitim, seyahat veya hukuk konularında destekleneceksiniz. İyi bir gün geçirmenizi dilerim.

30 Ekim 2023, Pazartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Bu kadar yıpranan bir ilişki içinde huzurlu olamıyorsunuz. Sinirlerinize hakim olmanız gerekiyor. Artılarınızı, eksilerinizi birlikte ve iyimserliği abartmadan değerlendirmeye ihtiyacınız var. İşleriniz o kadar yoğun ki, nasıl altından kalkacağınızı kara kara düşünmeye başladınız. Yapacağınız bazı düzenlemeler ve bunun yanında biraz daha tempo her şeyi kısa zamanda yoluna koyacak. Elinizdeki parayla bir süre yetinmek zorunda kalabilirsiniz. Mevsim şartlarına uygun giyinmeye çalışın.

30 Ekim 2023, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
08° 37' 01" R
Ay
Yengeç
23° 03' 01" R
Merkür
Yay
29° 24' 05" R
Venüs
Terazi
25° 41' 24" R
Mars
Yay
04° 46' 09" R
Jüpiter
Boğa
07° 05' 41"
Satürn
Balık
01° 08' 01"
Uranüs
Boğa
20° 21' 22"
Neptün
Balık
24° 53' 48"
Plüton
Oğlak
28° 30' 24"
Chiron
Koç
15° 45' 35"
Lilith
Başak
06° 31' 55"
True Node
Koç
23° 53' 46"
Son Güncelleme : 01/12/2023 05:30

Astroloji Gündemi

666'nın Anlamı Nedir? 30 Kasım 2023, Perşembe 666'nın Anlamı Nedir? 666, dengeyi bulma ve özgürleşme ile ilişkilidir. Bu sayı sıklıkla “kötü” veya “şeytani” bir anlamla ilişkilendirilse de, ger... Devamını Oku >>