Boğa Burcu

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs
Duygusal Konuşmalar Yapıyorsunuz Günün Mottosu

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

8 Kasım 2023, Çarşamba

Aşk 80%
Para 80%
Sağlık 70%

Aşk ve ilişki hayatınızda duygusal olarak karmaşıklık yaşanabilir. Çevresel koşullara uygunluk göstermek isterken hata yapabilirsiniz. Sınırlar üzerinde etkinlik göstermeniz gereken bir süreçtesiniz.

Mesleki olarak kendinizi net olarak ön planda tutmak isteyeceksiniz. Mevcut koşulların tamamen değişim gösterme ihtimali var ancak bunun için biraz daha beklemede kalmanız gerektiğini de unutmamalısınız.

Parasal kaynakların yönetimi konusunda ufak tefek sorunlar yaşanabilir. Dengeleri zorlayabilecek her ne varsa ondan da uzak durmalısınız.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Duygularınızı ve isteklerinizi doğru anladığınızda hayatınıza yön vermeniz kolaylaşacaktır. Dönüp dönüp tekrar ilgilenmek zaman ve keyif kaybına sebep olabilir. Bugün hayatın sadece beklemekle değil, çaba gösterdikten sonra beklemekle geçtiğini fark ediyorsunuz.

8 Kasım 2023, Çarşamba
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün kendinizi biraz huzursuz hissedebilirsiniz. Enerjiniz düşük olabilir ve motivasyonunuz zayıf olabilir. Ancak, kendinize zaman ayırarak ve dinlenerek bu huzursuzluğu atlatabilirsiniz. İş veya okulda bazı engellerle karşılaşabilirsiniz, ancak sabırlı olup adım adım ilerlemeye devam edin. Yakın arkadaşlarınızdan veya sevdiklerinizden destek almak size iyi gelebilir. Aşk hayatınızda biraz karmaşa yaşanabilir, ancak iletişim kurarak bu sorunları çözebilirsiniz. Kendi ihtiyaçlarınızı ihmal etmeden diğer insanlara yardım etmeye devam edin.

8 Kasım 2023, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

İş hayatınızda yaşadığınız yoğun günler sizi zorlamaya başlıyor. İşinizde ne olursa olsun evinize girerken sorunlarınızı dışarıda bırakmayı biliyorsunuz. Ailenizden ayrı yaşayan Boğa burcuysanız, ailenizle duygusal konuşmalar yapıyorsunuz. Aileniz ziyaretinize gelmek isteyebilir. Onların yanınızda olmasından mutlu oluyorsunuz

8 Kasım 2023, Çarşamba
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Sizi rahatlatacağını düşündüğünüz her şey ilginizi çekmeye başladığında yönünüzü şaşırabilirsiniz. Bunun maddi ve manevi kayıplarını engellemek için hayatınızda bir gereklilik sıralaması yapmanız gerekebilir. Gelip geçici heveslerin kalıcı kaynaklarınızı ve kazançlarınızı olumsuz yönde etkilememesi için bugün buna ağırlık verebilirsiniz.

8 Kasım 2023, Çarşamba
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün uğraştığınız konuları daha yaratıcı hale getirebilirsiniz. Kendinizi rahatça ifade edeceğiniz ortamlarda olmak isteyebilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda tamamlanma olabilir. Kolektif konular ilginizi çekebilir. Hobilerinize zaman ayırmak size iyi gelecektir. Akışta kalın.

8 Kasım 2023, Çarşamba
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Sorun değil çözüm odaklı bir tutum benimsemeniz beraberinde problemleri hemen aşmanıza ve geriye güzel anların kalmasına vesile olacaktır.

8 Kasım 2023, Çarşamba
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Diğerlerinin çalışarak, gelişerek elde etmesi gereken şeyler sana yetenek olarak yüklenmiş olabilir. Diğerlerinin çabasını küçümsemek için bir sebep olmamalı ama bu. Kendini çevrendekilerle kıyaslamak yerine kendi işine gücüne odaklanman en iyisi.

8 Kasım 2023, Çarşamba
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Özel ilgi görme havasındasınız ve kendi duygularınızı içtenlikle ve beklentiniz olmadan ifade ederseniz, bunu yaşama olasılığınız daha yüksektir. İlişkilerinize biraz daha heyecan katmak için iyi bir zaman. Bugün çok ileriyi düşünmemeyi tercih edersiniz ve anın tadını çıkarmak sizi memnun edebilir. Hızlı karar verme konusunda kendinizi baskı altında hissetmemeye çalışın. Şimdi, geçmişte size pek hizmet etmeyen kalıplara başvurmanın zamanı değil. Bu eski kalıpları tekrarlamak, başkalarını ilişkinizin geçmişindeki olumsuz şeylere odaklanmaya teşvik edebilir. Zihninizi bağlantı ve etkileşim kurmanın gelişmiş yollarına açık tutmanız işinize yarayacaktır.

8 Kasım 2023, Çarşamba
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

İç potansiyeliniz oldukça yüksek. Bilinçaltınızın pozitif enerji ile yoğunlaşmasından dolayı, yapacağınız geniş bir istek yelpazesi gündeme gelecek. Bugün maddi konularla ilgili duygusal bir güvene ihtiyaç duyuyorsunuz.

8 Kasım 2023, Çarşamba
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Şüpheleriniz ve belirsizlikleriniz olabilir ve bunlar nedeniyle güçlükler yaşayabilirsiniz. Enerjiniz her zamankinden daha yüksek bir seviyede, fakat bu huzursuz ve uyumsuz bir enerji. Çatışmak istediğiniz kişiler varsa, bunu yaparken kendinize yeni düşmanlar edinmemeye dikkat edin. Sorunlarınızı daha da artırmaktan başka işe yaramayacaktır. Oysa isteklerinize biraz gem vurur ve sakin kalmayı denerseniz, bu dönemi sıkıntısız atlatabilirsiniz.

8 Kasım 2023, Çarşamba
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Olay ve kişilere farklı açılardan bakmalısın. Hayatında geçici bir duraklama olsa bile bunun için sakın üzülme. Böyle zamanlarda kendin olman çok önemli. Bazı şeyleri çok özlüyor ve onlar tarafından özleniyorsun unutma. İçindeki kin, nefret, öfke ve bağışlayamamazlık duygularını lütfen temizle. Aynı zamanda bugün tutulma günü, bunu hatırlatmak isterim. Ödem toplayabilir ve gergin olabilirsin. Çevrendekilere ve kendine karşı ılımlı olmaya özen göstermelisin.

8 Kasım 2023, Çarşamba
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

İlişkinizden memnun değilsiniz, bunu dürüstçe ona söylemelisiniz. Mutlu olmak sizinde hakkınız ve o hakka sahip çıkın. Çalışma hayatında becerikli ve yeteneklisiniz. Kariyerinizi geciktirecek duygusallıklardan kaçınmanız yararınıza olabilir. Birfırsatını değerlendirebilirseniz, daha büyük bir fırsatın kapısı aralanacak. Maddi konulara dikkat etmeli ama bu durumun problem yaratmasına da izin vermemelisiniz. Hava değişimlerinden dolayı küçük sağlık sorunları yaşamanız mümkün.

8 Kasım 2023, Çarşamba

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
16° 57' 58" R
Ay
Akrep
02° 19' 00" R
Merkür
Oğlak
07° 14' 38" R
Venüs
Akrep
05° 22' 03" R
Mars
Yay
10° 41' 53"
Jüpiter
Boğa
06° 23' 36"
Satürn
Balık
01° 33' 43"
Uranüs
Boğa
20° 02' 55"
Neptün
Balık
24° 53' 26"
Plüton
Oğlak
28° 42' 26"
Chiron
Koç
15° 35' 52"
Lilith
Başak
07° 26' 56"
True Node
Koç
23° 40' 33"
Son Güncelleme : 09/12/2023 11:00

Astroloji Gündemi

04:04 Saat Anlamı 9 Aralık 2023, Cumartesi 04:04 Saat Anlamı Sizi Çok Seviyor Hayatınızda sizi sizden bile çok seven birisi var! Bu kişi, hayatınızın her alanında kendini size adamış... Devamını Oku >>