Koç Burcu

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan
Hedeflerine Odaklanıyorsun Günün Mottosu

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Haziran 2023, Cumartesi

Aşk 60%
Para 60%
Sağlık 90%

Sevdiğin kişi ile aranda bazı gerginlikler olabilir. Aranızdaki bazı mevzuları çözmek için iki tarafın da zamana ihtiyacı olacak. Bugün ilişkiler konusunda acele kararlar almamalısın.

Kariyerinizi geciktirecek duygusallıklardan kaçınmalısınız. Tek sorununuz,yerinde kurduğunuz sıcak ilişkileri korumakmış gibi davranıyorsunuz. Beceri ve yetenekleriniz umut verici.

Bugün şanslı bir gündesin. Maddi konularda rahat edebileceksin. Ve kendin için daha güzel adımlar atabileceksin. Parasal durumlar kaygıdan çok keyif verecek sana bugün.

Sağlıklı bir diyet ve egzersiz programı hazırlaman ve bunu bir rutin haline getirmek için dikkatli olman gerekebilir bugün. Kendi sağlığını ön plana alarak kararlar almalı ve daha sağlıklı bir şekilde organize olabilmelisin.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün senin için iyi bir gün olacak. Uzun zamandır görüşmediğin kişilerle güzel vakitler geçirebilirsin. İnsan ilişkilerinde keyfin yerine gelecek. Bazı kararları daha kolay alabilecek ve hayatın için daha yapıcı olabileceksin.

3 Haziran 2023, Cumartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Koç burçları, bugüne hayata karşı bir meydan okuma ile başlıyorsunuz. Uzun süredir karar verme konusunda zorlandığınız bir duruma karşı nihayet ilk adımı atacaksınız. Daha fazla sorumluluk almaya cesaret etmelisiniz. Başaramamaktan korkmamalısınız.

3 Haziran 2023, Cumartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Bir cumartesi günü için planların çok karışık, her şeye yetişmek pek mümkün olmayabilir. Sadece zamanı iyi değerlendirme konusunda biraz daha alıştırma yapmalısın. Bugün, hedeflerine odaklanma ve ilerleme kaydetme zamanı. Kendine meydan okuma fırsatlarıyla karşılaşabilir ve motivasyonunu yükseltebilirsin. Kendini geliştirmek için yeni beceriler öğrenmek veya mevcut yeteneklerini daha da ilerletmek için adımlar atacaksın.

3 Haziran 2023, Cumartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Düzene koymak istediğiniz finansal konularda beklentilerinizin ve planlarınızın dışında fırsatlar yakalayabilirsiniz. İstikrar sağlamanız gereken başka alanlar çıkabilir. Bunları değerlendirmek size gelecek vaad eden yeni yaşam standartları getirecektir.

3 Haziran 2023, Cumartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün özgürlük ve hareket ihtiyacıyla çok şey yapmak isteyebilirsiniz. Ancak bazı fedakarlıklar da gündeme gelebilir.

3 Haziran 2023, Cumartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Aksiyon almadan önce düşünmeniz gereken konuları göz önünde bulundurun. Bazı kalıp düşüncelerinizi esnetmeniz gereken durumlar olabilir.

3 Haziran 2023, Cumartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün kendini ilginç bir yoğunluk içinde bulabilirsin. Kendine fazladanyüklemeye gerek olmayacak o yüzden. Aile işleri de bugün fazladan zamanını alabilir. Yapman gerekenleri ertelememen en iyisi.

3 Haziran 2023, Cumartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Koç, güzel bir yaşam oluşturmak için parçaları seçip bir araya getirmesi gereken kişinin siz olduğunu unutuyor olabilirsiniz. Karşılaştığınız her şey bir masalın bir parçası olmak için burada değil, bazen bir şeyler iyileşmenize yardımcı olmak için hayatınıza girer. Sizi yatıştıran, demirleyen ve yoğun bir günden sonra eve dönmek gibi hissettiren şeyleri seçerek şimdi hayatınızı hizaya sokun ve gitmesi gerektiğini hissettiğiniz o parçaların zarif bir şekilde gitmesine izin verin. Artık dün olduğunuz kişi değilsiniz ve artık o versiyonunuzun hatalarını sürdürmek zorunda değilsiniz. Biraz ara verip kendinizi yeniden tanımak iyi olabilir.

3 Haziran 2023, Cumartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Onaylanmayan bir konu üzerinde fazla ısrar etmeyin. Duygusal yönlerinizi ön plana çıkarmadan, geçmişle ilgili konularınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Aşk ilişkilerinizi gözden geçirmeniz gerektiğini unutmamalısınız.

3 Haziran 2023, Cumartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

İşyerinizdekiler size her zamankinden daha olumlu bir şekilde yaklaşıyor. Bu elverişli dönemi, ekibinizle birlikte zor işlere girişip başarmak için kullanın. Ekibinizde oluşacak dinamik sayesinde en çetrefilli işlerin bile kolayca üstesinden geleceksiniz.

3 Haziran 2023, Cumartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Koç; bugün yurt dışı, eğitim, seyahat konularıyla ilgilenebilirsiniz. Tatil, flört, aşk, çocuklarınızla ilgili güzel bir gün geçirebilirsiniz. Gününüz şahane geçsin.

3 Haziran 2023, Cumartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Bugün, sizi fark etmemek imkansız bir şey. Bulunduğunuz ortamlara neşeli kişiliğinizle hakim olacaksınız. Çevrenizin size olan yaklaşımlarını görmezlikten gelmemelisiniz. Partnerinizle birlikte ortak çalışmalar içinde olacaksınız. Onun yanlışlarına kızabilirsiniz. fakat iyi niyetli olduğunu inkar edemezsiniz.

3 Haziran 2023, Cumartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
12° 54' 02" R
Ay
Yay
07° 22' 25" R
Merkür
Boğa
19° 01' 44"
Venüs
Yengeç
28° 14' 26"
Mars
Aslan
08° 07' 12"
Jüpiter
Boğa
03° 58' 50"
Satürn
Balık
07° 02' 58"
Uranüs
Boğa
20° 21' 04"
Neptün
Balık
27° 29' 17"
Plüton
Kova
00° 07' 10"
Chiron
Koç
18° 56' 01"
Lilith
Aslan
16° 22' 39"
True Node
Boğa
03° 32' 27"
Son Güncelleme : 03/06/2023 20:40

Astroloji Gündemi

3 Haziran 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 3 Haziran 2023, Cumartesi 3 Haziran 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Akrep burcunda ilerleyen gergin ve yorgun Ay saat 03:51’de son açısını Venüs ile son açısını kurduktan sonra sabah 08:04’e de... Devamını Oku >>