Koç Burcu

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan
Dalgınsın Günün Mottosu

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Aralık 2022, Çarşamba

Aşk 60%
Para 60%
Sağlık 100%

Aşkta yeni gelişmeler görmek istesen de bunu önden görememen olası. Kimden nasıl etkiler geleceğini bilememek de seni biraz endişelendirebilir. Endişe ve aşk aynı yerde büyümez, biraz kendi şansına ve kaderine güvenmelisin.

İş yaşamınızda sakin hareket etmeyi tercih edeceğiniz ve elinizdeki işleri tamamlamaya yöneleceğiniz bir gündesiniz. Karar vermekte zorlanacağınız bir gündesiniz ve düşüncelerinizi toplamakta zorlanıyorsunuz. Özellikle karamsar bir ruh halinde olmanız işlerinize olan ilginizi azaltacaktır. Yaşayacağınız sorunlar çok büyük olmamasına rağmen sizin keyfinizi kaçıramaya yetecektir. İş ortamınızda sizin dışınızda kalan bazı sorunlarla uğraşabilir ve gereksiz bulacağınız işlerle ilgilenebilirsiniz.

İş konusunda daha fazla sorumluluk alman beklenebilir senden bugün. İş ortamında bu şekilde daha fazla öne çıkıp kariyerin için hedeflediğin sıçramayı yapma imkanın doğabilir o yüzden. Rehavete kapılmadan kolları sıvaman da o yüzden önemli olacak.

Stres hakkında daha dikkatli olman gerekebilir bu aralar. Seni zora sokacak durumlardan ve insanlardan uzaklaşman iyi bir başlangıç olabilir bunun için. Zihnini gereksiz ve angarya meselelerle yormamak iyi olacak.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Kendin için koyduğun hedeflere ulaşmak için sıkı çalışmaya devam etmelisin. Elindeki imkanları en iyi şekilde değerlendirmek için çok ama çok çalışmak önemli olabilir. Hedeflerine varmak için biraz sıkıntı çekmek gerekebilir bugün.

7 Aralık 2022, Çarşamba
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Üzerinde çalıştığınız şey kişisel olarak sizin için çok önemli olabilir ama çok fazla zorlamayın. Yaklaşan dolunay, önümüzdeki birkaç gün içinde kendinize çok ihtiyaç duyduğunuz nefes alma alanını vermeniz gerekebileceğini önceden bildirir.

7 Aralık 2022, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Sakinliğini ve olgunluğunu koruyorsun. Arkadaşlarınız arasında çıkan sorunlarda arabuluculuk görevi yapabilirsin. Dalgınlığın gün içinde bazı işlerini aksatmana neden olabilir. Ancak günün ilerleyen saatlerinde kendini toparlayacaksın. Kariyer yaşamında aldığın iddialı kararları, güçlü adımlarla hayata geçirmen çevrenin dikkatinden kaçmayacak.

7 Aralık 2022, Çarşamba
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Yaptığınız fedakarlıkların ya da verdiğiniz emeğin karşılık bulmadığını düşünebilirsiniz. Buna benzer durumlarla karşılaşmak ya da haberler almak motivasyonunuzu düşürmemelidir. Dersinizi alın ve devam edin, size her zaman yol gösteren şeyin devam etmek olduğunu da unutmayın.

7 Aralık 2022, Çarşamba
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Gün ortasına kadar daha hareketli olabilirsiniz. Ancak işle ilgili konuları içine alan ek görevler öne çıkıyor. Biraz planlı hareket etmeli gün ortasına kadar işlerinizi sonlandırmalısınız. Daha sonra iç dünyanıza yönelik etkiler sizi bocalamaya itebilir. Huzurunuzu kaçıran geçmişle ilgili temalar yeniden gündemde olacaktır. Biraz kendi korkularınızdan sıyrılmaya çalışmalısınız.

7 Aralık 2022, Çarşamba
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Aşk hayatınızda özellikle geçmişten dönüşlerin söz konusu olduğu bu dönemde bu dönüşleri iyice incelemeli ve samimi olup olmadığına emin olmalısınız.

7 Aralık 2022, Çarşamba
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Yarım kalan işlerle ilgilenmek için uygun vakti bulacaksın. Bugüne kadar bir şekilde ilerletip sonunu getiremediğin girişimleri sonuca ulaştırmak için daha kararlı hissedebilirsin. Arkadaşlarından yardım istemek önemli olacak.

7 Aralık 2022, Çarşamba
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Mali durumunuzla olan ilişkiniz bazı değişikliklere uğramaya hazır! Bugün size para kazanma ve parayla ne yapacağınızı seçme konusunda yeni bir yaklaşım benimseme fırsatı veriyor. İster daha fazla para kazanmak ister hâlihazırda sahip olduklarınızla çalışmak isteyin, gün yaratıcılığı ödüllendirir, bu yüzden devam edin ve kutunun dışında düşünün! Bazı hoş kazançlı sonuçlara ulaşabilirsiniz.

7 Aralık 2022, Çarşamba
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Huzursuz bir gün yaşıyorsunuz. Şartlarınızı zorlamadan isteklerinizi gerçekleştirmeyi denemelisiniz. Düşünceleriniz herkesten çok farklı olduğu için, yanlış anlaşılma olasılığınız hayli yüksek. Kendinizi ifade etmenin yollarını bulmalısınız.

7 Aralık 2022, Çarşamba
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

İş hayatınızda şu sıralar her şey yolunda. Sevdiğiniz işlere daha fazla zaman ayırabilirsiniz, ancak asıl hedefinizden uzaklaşmayın. Aile içi ilişkiler şu sıralar iyi gidiyor – siz dahil! Sevdiklerinizle aranızdaki fikir ayrılıklarını yeniden masaya yatırabilir, sorunları kolayca çözümleyebilir ve sonuçta kendinizden çok memnun kalabilirsiniz. Yine de, ilerideki zorlu günlere hazır olmak için sağlık cephesinde gerekli önleyici tedbirleri almayı unutmayın.

7 Aralık 2022, Çarşamba
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Koç; bugün yakın çevre ve kardeşlerinizle iletişime geçebilirsiniz. Seyahat ve eğitim konularıyla ilgili kararlar alabilirsiniz. Seyahatlerde dikkatli olmanızı öneriyorum.

7 Aralık 2022, Çarşamba
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Aşk hayatınız iyimser bir döneme giriyor. Kendinizi çekici hissedecek ve bu durum dış görünüşünüzü de olumlu etkileyecek. İş hayatınızda yeni girişimler yapmak için riske girmeye hazırsınız. Fakat aldığınız sorumluluklar sizi engelliyor. Soğukkanlı tutumunuz nedeniyle karar vermekte zorlanıyorsunuz. Evinizde yapmak istediğiniz değişimler için parasal kaynaklara ihtiyacınız olabilir. Önümüzdeki günlerde, böbreklerinizle ilgili sorunlar çıkabilir, dikkat edin

7 Aralık 2022, Çarşamba

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
15° 14' 58" R
Ay
İkizler
06° 36' 41" R
Merkür
Oğlak
00° 43' 02" R
Venüs
Yay
26° 32' 16" R
Mars
İkizler
16° 25' 02"
Jüpiter
Balık
29° 06' 39"
Satürn
Kova
20° 17' 04"
Uranüs
Boğa
15° 48' 49"
Neptün
Balık
22° 38' 54"
Plüton
Oğlak
26° 56' 29"
Chiron
Koç
12° 03' 11"
Lilith
Yengeç
26° 23' 47"
True Node
Boğa
13° 12' 09"
Son Güncelleme : 07/12/2022 12:40

Astroloji Gündemi

7 Aralık 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 7 Aralık 2022, Çarşamba 7 Aralık 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Gece yarısından hemen sonra Ay, İkizler burcuna sonrasında da Merkür Oğlak burcuna geçiyor. Yarın gerçekleşecek dolunay önces... Devamını Oku >>