Koç Burcu

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan
Keskin Kararlar Alıyorsun Günün Mottosu

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Haziran 2021, Cuma

Aşk 90%
Para 100%
Sağlık 50%

Ailenize biraz zaman ayırmak isteyeceksiniz. İşinize sarılmak sizin için çok kolay. Zor işleri başarmanın verdiği hazdan hoşlanıyorsunuz veahlakınızla gurur duyuyorsunuz. Fakat sevdiklerinizin zaman zaman ilginize ihtiyacı olduğunu unutmamayın. Telefonları, bilgisayarı kapatın ve akşamı çocuklarınızla konuşarak geçirin. Ya da eşiniz/sevgilinizle romantik bir akşam planlayın.

Bir probleme iki farklı noktadan bakıyor olabilirsiniz. Siz analitik bir insansınız ve şu anda baskı yaratan çözümü bulmaya çalışıyorsunuz. Bu karmaşık bir kişisel durum olabilir. Ya dayerinizde bir şeyi düzeltmeyi çalışıyor olabilirsiniz. Tüm seçenekleri tüketene kadar pes etmeyin. Odaklanmaya devam ederseniz, yakında bu bulmacanın sihirli çözümünü bulacaksınız.

İnsanlardan çok fazla şey öğrenmeyi umduğunuz bir gün bugün. Sosyal etkinlikler, etrafınıza size olan takdirini ve beğenisini gizlemeyen insanları etrafınıza topluyor. Bu insanlar size ilginç ve faydalı bilgiler verebilir. Bu da daha zor hedeflerinizle ilerleme konusundaki güveninizi canlandırabilir, aynı zamanda egonuzu tatmin edebilir. Bugün oluşan yeni ilişkiler uzun-vadeli olacak gibi görünüyor. Bu ilişkiler, arkadaşlık,ortaklığı ve hatta belki yeni aşklar olabilir.

Bugün irrasyonel ve yenilikçi yanını kendi içinde keşfet. Duyguların bu ilkeye aykırı hareket ediyor olabilir ama bu durumun ilerlemene engel oluşturmasına izin vermek yerine bir şekilde kendini eyleme geçmeye teşvik etmesi için yol ara. Yeni teknolojiden de faydalan. Avcunun içinde mükemmel kaynaklar var; o halde bu gücü avantajına kullanmaya çekinme.Bugün karşı koyamayacağınız bir değişiklik ihtiyacı tarafından motive edileceksiniz. Hayatınızın yapı taşlarına ve temeline karşı asilik yapmak isteyeceksiniz. Çevreniz bu düşüncelerinizi desteklemeyebilir ve hatta sizden bu yüzden uzaklaştıklarını hissedebilirsiniz. Yine de günlük hayat akışınızın sınırlarının dışına çıkmaktan korkmayın.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün yolunuza çıkan her türlü engelden kurtulun. Bunu başarmak için çok büyük bir çaba sarfetmek bile gerekmeyebilir. Bugün yapılması gereken, daha esnek bir yaklaşım benimsemek ve gruplarla savaşmaya çalışmak yerine onlarla dayanışmaya girmek. Kendinizi etrafınızdaki insanlara açtığınızda göreceksiniz ki meğer sizin gibi o engelden kurtulmaya çalışan niceleri varmış!

18 Haziran 2021, Cuma
Mynet.com Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet.com Sitesi

Bugün gündüz saatlerinde ilişkilerinizde ikili durumlar ve birden fazla yol, birden fazla seçenek gündeminizde olabilir. Bazı ilişkilerinizde alma verme dengesini gözden geçirmeniz gerekebilir.

18 Haziran 2021, Cuma
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Keskin kararların bugüne damga vuracak. Sonuçlarından memnun olmadığın konuların üzerine yoğunlaşabilirsin. Son mesai günü senin için oldukça yoğun geçecek. Gün içerisinde gerçekleştirmen gereken ödemelerin olabilir. Son günlerde, çevrende artan olayların etkisinden kurtulmak için kendi iç sesini dinlemek iyi gelecek.

18 Haziran 2021, Cuma
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Yalnızlığınız nihayete eriyor. Yeni bir ilişkinin sinyallerine kendinizi kapatmadığınız sürece, mutlu günler sizin için uzakta olmayabilir. Mutluluğa hazır olun.

18 Haziran 2021, Cuma
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

İkili ilişkilerinize denge ve uyum içinde olmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Sizi uğraştıran koşullarla ilgilenebilirsiniz. Gün içinde kendinizi ifade etmekte zorlanacağınız zamanlar olabilir. İletişimden kaynaklı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Duygusal engellerin üstesinden nasıl gelebileceğinizi bilemeyebilirsiniz. Ani tepkiler vermemeye çalışın.

18 Haziran 2021, Cuma
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bir eğitim, kurs, sınav gibi aktiviteleriniz olduğunda olumlu sonuçlanacak gelişmeler gerçekleşecek, konsantrasyonunuz artacak.

18 Haziran 2021, Cuma
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bazen gereğinden fazla bencil olabiliyorsunuz. Bugün de böyle bir gün. Kendinizi tabi ki daha öncelikli hale getirmelisiniz ama sürekli bunu yapmanız etrafınızda antipati oluşturabilir. Dış görünüşünüzle ilgili değişim isteğiniz varsa bu dönemi biraz es geçmenizi tavsiye edeceğim.

18 Haziran 2021, Cuma
Radikal Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Radikal Gazetesi

13.00’a kadar olan dönemde başarılıgörüşmeleri yapabilir, finansal konulardaki işlerinizi halledebilir, ilişkilerde kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. 13.00’dan sonraki zaman diliminde sosyal etkinlikler ve davetlerde bulunabilir, dostlarınız ve partnerinizle keyifli zaman geçirebilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

18 Haziran 2021, Cuma
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Yaratıcılığınızı geliştirmenin yollarını bulmak için ideal bir gün. İçinizdeki sanatçıya, daha pratik yanınıza yardımcı olması için bir fırsat verirseniz yenilmez bir ikili yaratabilirsiniz. Aşk hayatınızı bir süre askıya almanız gerekebilir.

18 Haziran 2021, Cuma
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Ani gelişecek duygusal olaylara karşı kendinizi hazırlamalısınız. Çalıştığınız ortamlarda duygusal bir beraberlik gündeme gelebilir. Kalbi boş olan Koç’lar için değişik bir dönem.  Her an karşınıza yeni biri çıkabilir...  

18 Haziran 2021, Cuma
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Partneriniz ile olan ilişkinizi güçlendirmenin yollarını bulmalısınız. Bugünyerinizde kendinizi çok yorgun ve stresli hissederseniz arkadaşlarınızdan destek isteyin. Vücudunuzun ihtiyaç duyduğu tüm besinleri ve vitaminleri aldığınızdan emin olun.

18 Haziran 2021, Cuma
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

İş çevrenizde ilginç fikirler üreterek, çevrenizi istediğiniz tarzda etkilemeyi başarıyorsunuz Bugün, yakın görüşlerinizi alacağınız kişilerle yoğun iletişime dayalı konuşmalar yapacaksınız. Ayrıca katıldığınız davetlerde, aşırıya kaçan yemekler yerken, kilo problemlerinizi unutmamalısınız.

18 Haziran 2021, Cuma

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
27° 12' 55" R
Ay
Başak
28° 03' 45" R
Merkür
İkizler
16° 55' 17" R
Venüs
Yengeç
19° 07' 05"
Mars
Aslan
04° 06' 36"
Jüpiter
Balık
02° 10' 31"
Satürn
Kova
12° 59' 26"
Uranüs
Boğa
13° 15' 60"
Neptün
Balık
23° 11' 04"
Plüton
Oğlak
26° 14' 11"
Chiron
Koç
12° 36' 23"
Lilith
Boğa
26° 39' 44"
True Node
İkizler
10° 37' 52"
Son Güncelleme : 18/06/2021 08:30

Astroloji Gündemi

17 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları 17 Haziran 2021, Perşembe 17 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 17 Haziran 2021 Perşembe yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuları... Devamını Oku >>