Koç Burcu

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan
Kendinden Eminsin Günün Mottosu

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ocak 2022, Pazartesi

Aşk 100%
Para 60%
Sağlık 70%

Her şey yolunda gidiyor. Kendinizden ve kararlarınızdan emin olun. İçinizdeki parıltının dışarıya yayılmasına izin verin ve verecek çok sevginiz olduğunu insanlara gösterin. Tavsiye ettiğiniz şeyleri kendiniz uygulayın. Etrafınızdaki insanlara olmalarını söylediğiniz şeyin tam tersi şekilde davranırsanız saygınlığınızı yitirirsiniz. Başkalarının enerjisinden faydalanmaya çalışmak yerine, kendi içinizdeki gücü hissedin.

Bugün aşırı derecede meşgul olabilirsiniz çünkü insanlar dikkatinizi ve bilginizi aniden isteyebilir. Ne söyleyeceğinize değer verdikleri için minnettarsınız, ama aynı zamanda da yapacak kendi işleriniz var! Bazı sınırlamalar belirlemeniz ve kendinizi bir programa koymanız gerekebilir. Endişelerini gidermek için zaman tanıyın, aksi takdirde daha fazla bunalırsınız!

Günlük zorluklardan kaynaklanan yılgınlıklaralışveriş yapmanıza ve para harcamanıza ya da dışarda yemek yemeye çıkıp a dan z ye masayı donatmanıza neden olabilir. Bunları hak ediyorsunuz fakat aşırıya kaçmamakta fayda var. Yoksa, pratik kişiliğiniz keyfinizin kaçmasına neden olabilir. Bir arkadaşınızla öğle yemeğine çıkın. Yeme içme yerine sohbet etmeye odaklanın. Böylece stresiniz hafifleyecek hem de hiç bir negatif etkisi yok.

Zihinsel bir "Evreka!" anı yaşayacağın bir gündesin. Göksel enerjiler seni yaratıcı bir dönüm noktasına götürecek. İşle ilgili bir meseleye yeni bir çözüm getirmeye çalışıyor olabilirsin. Aramakta olduğun yanıt, çarpıcılığıyla ve ışığıyla adeta gözünü kamaştırabilir. O yüzden aklına gelen her tür fikre yakından bak! İlham perilerin kulağına önemli tavsiyeler fısıldıyor olabilir.Bugün fazla sahiplenici olmamanız son derece önem taşıyor; özellikle de diğer insanlar söz konusu olduğunda. Etrafınızdaki insanlarla oldukça önemli ilişkileriniz var ve göreceksiniz ki bu dostlukları koruyabilmenin en iyi yolu, o insanların hayatlarını nasıl isterse o şekilde yaşamasına izin vermektir. İnsanların size ait olduğu gibi bir yanlış bir izlenime kapılmayın; zira değiller.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün sana söylenen yalanlara dikkat etmen gerekecek. Kimin ne niyetle ne söylediğine dikkat edebilirsin. Hatta diğer insanlardan daha fazla şey görüp anlaman olası. Zihnin bu konularda daha fazla çalışabilir.

24 Ocak 2022, Pazartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Koç burçları, bu sabah erken saatlerde Ay ve Neptün arasında yaşanacak olan kozmik dengesizlik bilinçaltınızı bir döngüye sokabileceğinden, dün geceki rüyalarınıza çok fazla bakmamaya çalışın. Yönetici gezegeniniz Mars, Oğlak burcuna girerek, önümüzdeki haftalarda daha mantıklı kararlar almanıza yardımcı olacak, kendinizi hedeflerinize adayan bir ruh halinin içine girebilirsiniz. İşlerinizi daha soğukkanlı bir şekilde halletmeye çalışın ve akılcı çözümlerin çizgisinden ayrılmayın. İş hayatınızdaki belirsizlikler bugünün gündeminin en önemli konusu olacak.

24 Ocak 2022, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

İkili ilişkilerinde, arkasında dimdik duracağın yeni kararlar alıyorsun. Tavrının keskinliği, iletişimde de kendini belli edecek. Duble Retro’nun olduğu günlerden geçiyorsun. Teknolojik cihazlarla başın derde girebilir! Eğer çalışan bir Koç burcuysan,yerinde olması gerektiğinden fazla sorumluluğu üstlendiğini fark edebilirsin.

24 Ocak 2022, Pazartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

İkili ilişkiler adına sürpriz gelişmeler olabilir. Maddi konularla ilgili kendinizi güçlü hissettiğiniz bu dönemi yeni işbirlikleri yaparak geçirebilirsiniz. Olumlu güzel gelişmeler bu aralar kapınızı çalabilir. Olayları doğru değerlendirmeye gayret edin.

24 Ocak 2022, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün kıvrak olmayı anlatan koşullar var. Gençlerle ilgili konular gündeme gelebilir. Tepkilerinizi kontrol etmeniz gereken zamanlar olabilir. Eşinizle ilgili uğraştıran durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Akışta kalmaya özen gösterin. Akşam saatlerinde yolculuklar ön plana çıkabilir. Arkadaşlarınızla birlikte keyifli zaman geçirebilirsiniz.

24 Ocak 2022, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Aşk ve ilgi görebilirsiniz ancak bir ilişkiye evet derken dikkatli olmalısınız. Her zaman bir B planına sahipsiniz. İşler ters gittiğinde demoralize olmuyorsunuz.

24 Ocak 2022, Pazartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün söylediğin gerçek, birisini incitebileceğinden, kelimelerini dikkatlice seçmen gerekecek. İnsanların hislerine olan ilginiz hakikidir, fakat dürüstlüğünüz sizin için eşit derecede önemlidir ve hatta küçük bir yalan bile kendi imajınız üzerinde çok olumsuz bir etkiye sahiptir. Muhtemelen yaklaşmakta olan bir trene duran bir araçta yakalanmakta daha rahat olursunuz bir yalanınızın yakalanmasındansa. Belki de dürüstlüğünüzün başkaları için endişelerinizden ve diğer her şeyin eşit bir biçimde olmasından kaynaklandığını hatırlamanız size yardımcı olur. Bu muhtemelen sizin için çok daha önemli.

24 Ocak 2022, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugün başka birinin rutin bir aktivitenin kurallarına uymadığı için hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Bununla birlikte, pratikte kuralların bazı insanlar için diğerlerinden farklı göründüğü durumun güç dinamiklerini hesaba katmanız gerekebilir. Durum hakkında arkadaşlarınızdan tavsiye istemek size yardımcı olabilir. Bazı kişisel ilişkilerinize dayalı olarak belirli bir görüşe kilitlenmiş olsanız da, diğerleri daha geniş bir bakış açısına sahip olabilirler.

24 Ocak 2022, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Jest yapmayı seviyorsunuz ve bundan gururlanıyorsunuz. Çevreniz, bu huyunuzu bildiğinden sürekli sizden bir şeyler bekliyor. Özellikle,sorunları olanlar sürekli kapınızı aşındırıyor. Olaylara geniş açıdan bakmalısınız.

24 Ocak 2022, Pazartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Gerekgerekse özel hayatınızda, sosyal çevrenizle son derece uyumlu bir ilişki içerisindesiniz. Bu rahat ve elverişli dönemi insanlarla sosyal bağlarınızı güçlendirmek için kullanın. Böylece, gelecekte bu kadar keyifli olmayabilecek dönemler için de hazırlık yapmış olursunuz.

24 Ocak 2022, Pazartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Yöneticiniz Mars Oğlak burcuna geçiş yapıyor. Kariyerinizle ilgili daha sağlam adımlarla ilerleyebileceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Bugünün gündemi ise ortaklıklarınız ya da ikili ilişkiniz olacak.

24 Ocak 2022, Pazartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Aşk hayatınızda yeni bir heyecan var. Sevgi dolu bir alışverişin gerçekleşeceği ortamlara gireceksiniz. Bu karşılaşma sizi barışa, aşka veya flörte, çok sevimli insan topluluğuna ya da birarkadaşı çevresine götürebilir. İş hayatınızda bir iki gün içinde temel bir değişikliğin kritiğini yapacaksınız. Oldukça önemli bir konuda sizinle değişik görüşte olan birini dikkate almanızda yarar olabilir. Bugünlerde geçici maddi sıkıntılarınız var, ama önümüzdeki günlerde epey rahatlayacaksınız.

24 Ocak 2022, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
04° 23' 41" R
Ay
Terazi
20° 03' 35" R
Merkür
Kova
02° 06' 26" R
Venüs
Oğlak
11° 34' 49"
Mars
Yay
29° 55' 23"
Jüpiter
Balık
05° 29' 25"
Satürn
Kova
14° 34' 52"
Uranüs
Boğa
10° 49' 59"
Neptün
Balık
21° 12' 26"
Plüton
Oğlak
26° 42' 12"
Chiron
Koç
09° 00' 37"
Lilith
İkizler
21° 03' 35"
True Node
Boğa
29° 13' 02"
Son Güncelleme : 24/01/2022 13:20

Astroloji Gündemi

24 Ocak 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 24 Ocak 2022, Pazartesi 24 Ocak 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Terazi burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Gün boyunca ilişkiler ve işbirlikleri odak noktamız olabilir. Günü... Devamını Oku >>