Koç Burcu

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan
Bu haftanın zirve noktası çarşamba. Hiç tereddüt etmeden o güne yoğunlaşın! Koç burcunda gerçekleşen Dolunay'la Kavuşum yapan Mars sizi enerjik ve bağımsız kılıyor.  18 Ekim - 25 Ekim Mottosu

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

18 Ekim - 25 Ekim

Koç Burcu

Koç ve yükselen Koçlar, haftaya isteksiz enerjilerle başlıyorsunuz ama bu isteksiz enerjiler kısa sürecek. Pazartesi günü öğle saatleri itibariyle Ay sizin burcunuza geçiyor. Bu hafta gerçekten çok hareketli olacaksınız ve bu haftayı unutamayacaksınız.

Bu pazartesi Merkür düzeliyor. Merkür ikili ilişkiler ve özel hayat alanınızda gerilemekteydi. Demek ki bazı konuları gözden geçirdiniz, bazı aksilikler, sorunlar ilişkilerden yana karşınıza geldi ya da geçmiş ilişkiler karşınıza dikildi. İşte şimdi bu ilişkiler daha rahat bir noktaya doğru gidiyor. Artık ilişkilerde sıkıntı ve probleminizi çok daha rahat ele alacaksınız ve yolunuzda böyle devam edeceksiniz. Sözleşmeler, anlaşmalar, hukuki davalar bunlarla ilgili girişimleriniz varsa bunları da ele almak artık çok kolay olacak ve hayatınızda rahat ilerleyeceksiniz. Jüpiter sosyal çevre ve arkadaşlık alanlarınızda geriliyordu. Şimdi Jüpiter’in düzelmesiyle beraber çevrenizi çok daha net kullanacağınız bir döngüye giriyorsunuz. Başka insanlardan, kaynaklarınızdan faydalanacaksınız. Bir ortamda yeni tanıştığınız insanlar önünüzde yeni kapılar açacak, yenilikler hayatınızda yer edecek. İşten elde edilen gelirlerinizde yıl sonuna kadar çok şanslı etkiler altında olacaksınız.

Çarşamba günü sizin burcunuzda bir Dolunay gerçekleşiyor. Hem sağlığınız hem kişisel hayatınızda verdiğiniz kararlara çok ama çok dikkat etmeniz gerekecek. Aniden ilişkilere dair alacağınız kararlar, kafanıza göre hareket etme, başkalarını dinlememe, hatta başkalarıyla bazı noktalarda ters düşme, ilişkileri koparma, barışı bozma etkisi bu hafta devrede olabilir. Özellikle Çarşamba günü oluşacak Dolunayla beraber hayatınıza dair hızlı ve sabırsız kararlar almak niyetinde olacaksınız. Bu dönem hayatınızın hiçbir alanında bu kadar da ani ve hızlı kararlar almamaya çalışın. İş hayatınızda üzerinize baskı kurduğunu düşündüğünüz insanlara karşı tepkilerinizde yüksek olabilir.

Baş bölgenize, baş ağrılarına, sinüs boşluklarınıza, gözler, kulaklar, burun, boğaz, beyin fonksiyonları, bel aynı zamanda böbrekler, böbrek fonksiyonlarınıza lütfen dikkat edin. Çarpmalar, düşmeler, sakarlıklar fiziki anlamda sizi yorabilir. Kimseyle çekişmeye, güç ve ego savaşlarına girmeyin.

Özel hayatınızda toplum önünde sevdiğiniz insanla kavgalar Cuma günü ve hafta sonu devreye girebilir.

Cumartesi Güneş Akrep burcuna geçiyor, biraz daha kendi köşenize çekilmeyi biraz daha hayatı içselleştirmeyi isteyebilirsiniz. Ketum enerjiniz ön planda olacak, parasal konularla daha fazla ilgili olacaksınız.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
18 Ekim - 25 Ekim

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
01° 33' 18" R
Ay
İkizler
16° 54' 27" R
Merkür
Terazi
13° 16' 05" R
Venüs
Yay
18° 24' 53"
Mars
Terazi
26° 05' 44"
Jüpiter
Kova
22° 24' 04"
Satürn
Kova
07° 02' 07"
Uranüs
Boğa
13° 14' 37"
Neptün
Balık
20° 47' 11"
Plüton
Oğlak
24° 23' 40"
Chiron
Koç
09° 43' 42"
Lilith
İkizler
10° 53' 55"
True Node
İkizler
01° 54' 48"
Son Güncelleme : 24/10/2021 21:20

Astroloji Gündemi

Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı 24 Ekim 2021, Pazar Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı Ay bugün de İkizler burcundaki yolculuğunu sürdürmekte... Ay’ın Merkür ile olumlu açısı günün enerjilerine uyumlu ve ılı... Devamını Oku >>