Koç Burcu

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan
Güneş ve Merkür finansal durumunuzu iyileştiriyor. İş temponuz çok mu yoğun? Pazar günü Ay sayesinde gündelik yaşamınızla ilgili bir meseleyi açıklığa kavuşturacaksınız. 2 Ağustos - 9 Ağustos Mottosu

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

2 Ağustos - 9 Ağustos

Koç Burcu

Koç ve yükselen Koçlar, bu hafta iletişimi yüksek haftalardan bir tanesi olacak. Özel hayatınızın detaylarının da devrede olduğu bir hafta. Yani bu dönem özel hayatınıza önem verebilirsiniz, sevdiğinizle, çocuğunuzla, hoşlandığınız insanla hayatı dolu dolu ve keyifle yaşamak istiyor olabilirsiniz. Ama sosyal çevrenizdeki birtakım sorumluluklar hayattan keyif almanızı engelleyecek gibi görünüyor. O yüzden Pazartesi bu etkiye dikkat edin.

Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri bazı noktalarda gecikmeler, engeller, sıkıntı ve sorunlarla karşılaşma ihtimaliniz var. Özellikle parasal konulara dikkat etmenizi tavsiye edeceğim.

Çarşamba ve Cumartesi günleri kafanıza göre davranma ya da para harcama olasılığınız yüksek. Harcama yaptıkça ya da önünüze para ile ilgili bir mevzu geldikçe çok çabuk tepkiler vereceksiniz.

Aynı zamanda hafta başında sosyal çevrenizdeki insanlarla, özel hayatınızdaki dengesizlikler arasında bazı bocalamalarınız olabilir. Sevdiğiniz insanın sosyal ortamdaki arkadaşlarınızla anlaşamaması, arkadaşlarınızın özel hayatınıza müdahalesi ya da bazı noktalarda sizi zorlaması etkisi devrede olacak.

İş hayatınızda çok yakından tanıdığınız, beraber çalıştığınız ve görüşlerinden faydalanacağınız bir insandan bu hafta destek ve tavsiye almayı unutmayın. Kendinizi işinize vererek, sağlığınıza güzel bir şekilde bakarak bu olumsuzlukların üstesinden gelebilirsiniz. Çocuğunuz varsa bu dönem onun ilişkileri ve çocuğunuzun sağlığıyla ilgili konularla da ilgili olacaksınız.

Pazar günü Aslan burcunda yeni ay gerçekleşecek. Bu yeni ay aşk hayatınızda verilecek önemli kararları karşınıza getirebilir. Hafta başında aşk hayatınızdaki zorlanmalar, olumsuzluklar bu alanda yeni kararlar almanıza neden olacak. Pazar günü ve sonrası 15 gün boyunca özel hayatınıza dair her tür kararınızı destekleyen bir yeni ay yaşayacaksınız. Yeni bir aşka başlamak, aşk hayatınızda sıkıntılar varsa ona göre kararlar almak, ilişkinizi bitirmek, varsa çocuğunuzla ilgili kararlar almak ya da hobilerinize sanatsal faaliyetlere, spora dair yeni adımlarda bulunmak istiyorsanız Pazar gününü hayatınızda etkin bir şekilde kullanmayı unutmayın.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
2 Ağustos - 9 Ağustos

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
11° 33' 28" R
Ay
İkizler
15° 43' 22" R
Merkür
Aslan
13° 53' 47" R
Venüs
Başak
15° 09' 46" R
Mars
Başak
03° 02' 24" R
Jüpiter
Kova
29° 18' 04" R
Satürn
Kova
10° 04' 40"
Uranüs
Boğa
14° 40' 57"
Neptün
Balık
22° 48' 43"
Plüton
Oğlak
25° 09' 52"
Chiron
Koç
12° 46' 35"
Lilith
İkizler
01° 48' 36"
True Node
İkizler
08° 54' 05"
Son Güncelleme : 03/08/2021 19:40

Astroloji Gündemi

Yükselen Oğlak Burcu Özellikleri 3 Ağustos 2021, Salı Yükselen Oğlak Burcu Özellikleri İmajı : Ben güvenilir ve yetkin bir insanım. Hayaca Yaklaşımı : Hiçbir yemek bedava değil. Yükselen Oğlak inatçı, saygı... Devamını Oku >>