Koç Burcu

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

5 Aralık - 12 Aralık

Koç Burcu

Koç ve yükselen Koçlar, haftaya para ile ilgili konular ön planda olarak giriş yapıyorsunuz. Maddi konularda kendinizi güvene almak isteyebilirsiniz. Parayla ilgili bir bağlantınız varsa, haber bekliyorsanız ya da para ile ilgili çözümlemek istediğiniz konu ve olaylar varsa bunlara çözüm üretmesini de çok net bir şekilde başarabilirsiniz. Bu hafta girdiğiniz ortamlarda, bulunduğunuz yerlerde daha az tanıdığınız insanların yanında fikirsel olarak o insanları etkilemeye çalışabilirsiniz. Eğer kendinizi kontrol edebilirseniz, daha ılımlı bir yaklaşım sergileyebilirseniz bu hafta işlerinizden ve işbirliklerinizden güzel kazanç kapıları aralanabilir. Çünkü Çarşamba günü Merkür kariyer vealanlarınıza giriş yapıyor. Önünüzdeki 2 hafta boyunca kariyerinizde,hayatınızda çok konuşulacak, aynı zamanda bu alanlarda kendi gücünüzü ortaya koymak isteyecek, fikir ve düşüncelerinizle insanları etkilemek isteyeceksiniz. Patronlarınızla konuşmak görüşlerinizi bildirmek birden fazla işle uğraşmak anlamında oldukça hareketli bir dönem. Uzun zamandırarıyorsanız ve işle ilgili bir beklentiniz varsa, bir haber bekliyorsanız önümüzdeki hafta itibariyle bu işle ilgili önemli sonuçlar da karşınıza gelebilir.

Perşembe günü önemli bir Dolunay gerçekleşecek bu Dolunayı yakın çevre alanlarınızda yaşayacaksınız. Akraba, kardeşler yakın çevrenizde kim varsa iletişim halinde olduğunuz insanlarla aranızda gerilimlere açık olmanız gerekebilir. Kavgalar, sürtüşmeler, rekabet hız kazanacak. Satış, reklam, tanıtım, pazarlama alanında birtakım işleriniz varsa lojistik, ulaşım aynı zamanda teknoloji, bilgisayar, radyo, televizyon iletişime dair her türlü işinizde dilinizin kemiği olsun. Duygularınızın çok fazla kontrol edememekten kaynaklı olarak kazalara sebebiyet verecek oluşumlardan da mümkün olduğunca uzak durmaya çalışın. Araba kullanırken dikkat edin bu Dolunay zamanı kendinizi çok fazla riske atmayın. Bir tarafınız cesur çalışacak ama riske atmazsanız eğer biraz daha ölçülü biraz daha ağırbaşlı davranırsanızhayatınızdaki potansiyelleri hayatınıza çok rahat bir şekilde geçirirsiniz.

Venüs'ün Oğlak burcuna geçmesiyle beraberortamlarınızda patronlarınız ve üstlerinizle yapmak istediğiniz her tür konuşmayı hareketlendirebilirsiniz. Anne tarafı, annenizle olanbirlikleri, annenizle olan bağlantılar bu dönem hayatınızda yer edebilir. Evliyseniz de eşinizin ailesi ile bu dönem iyi anlaşabilir, sevgi ve saygı çerçevesi içerisinde her şeyin yoluna girdiğini görebilirsiniz.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
5 Aralık - 12 Aralık

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
18° 14' 46" R
Ay
Yengeç
12° 20' 13" R
Merkür
Oğlak
05° 04' 23" R
Venüs
Oğlak
00° 14' 26" R
Mars
İkizler
15° 17' 21"
Jüpiter
Balık
29° 15' 40"
Satürn
Kova
20° 30' 10"
Uranüs
Boğa
15° 42' 52"
Neptün
Balık
22° 39' 24"
Plüton
Oğlak
27° 01' 10"
Chiron
Koç
12° 00' 50"
Lilith
Yengeç
26° 43' 37"
True Node
Boğa
12° 56' 28"
Son Güncelleme : 10/12/2022 11:30

Astroloji Gündemi

10 Aralık 2022 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 10 Aralık 2022, Cumartesi 10 Aralık 2022 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Hem kafamızın hem de duygularımızın karmakarışık olduğu bir güne uyanabilir, sabah saatlerinde ne istediğimizi kendimiz bile... Devamını Oku >>