Koç Burcu

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan
Mars sizi gerilim altında tutmaya devam ediyor. Hnda afta ortasına doğru, özellikle de işleriniz söz konusu olduğunda kontrolünüzü kaybetmemek adına enerjinizi doğru kullanmanız şart. 18 Ocak - 25 Ocak Mottosu

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

18 Ocak - 25 Ocak

Koç Burcu

Sizin için önemli haftalardan bir tanesi başlıyor sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Pazartesi günü saat 10:00 itibarıyla hayat sizin için hızlı akmaya başlayacak. Bir kaç gün boyunca şartlar sizin lehinize olacak. Haftanın ilk günü Jüpiter-Uranüs dik açısıyla para alacak verecek dengenize dikkat etmelisiniz. Özgürlük duygunuzun genişlediği bir zaman diliminde olacaksınız. Fikirler, amaçlar, hedefler, görüşleriniz bakış açınız çabuk değişebilir, bunlarla ilgili konularda çabuk köprüleri yıkabilir tepki verebilirsiniz. Beklediğiniz bir para varsa bu meselelere vereceğiniz tepkiler yüksek olabilir. Karşınıza gelen fırsatları göremeyebilirsiniz.

Güneşin Kova burcuna geçmesiyle Salı gününden sonra sosyal çevre konularınız hızlanacak. Daha fazla aktiviteler, organizasyonlar, davetler işten elde edilen gelirler bunlarla ilgili konulara odaklanacaksınız.

Çarşamba günü Mars-Uranüs para alanınızda kavuşuyor. Hızlı, ani, beklenmedik sürpriz olana açık olmanız gereken bir zaman dilimi. Ani bir şekilde parasal konu gündeme gelebilir. Aynı zamanda sosyal çevrenizden beklediğiniz bir parada hızlı bir takım gelişmeler söz konusu olabilir. Bu kavuşum büyük bir enerjinin de açığa çıkmasını temsil eder. Bu hafta para harcamalarınızı kontrol altına almalısınız. Arkadaşlarınızın hayatında bazı sıkıntı ve sorunlar oluşabilir.

Kendi istek ve beklentileriniz önemli olurken, maddi konular Perşembe gününden sonra daha fazla ilgi alanınızı teşkil edebilir.

Hafta sonu olaylara daha sakin bakmasını bileceksiniz. Önemli sorumluluklarınızı ele almak önemli olacak. Hayatınızda kimse yoksa, bu dönem katılacağınız değişik çevrelerden, yerlerden ya da sosyal medyadan tanışacağınız insanlardan yana şansınız yüksek olabilir.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
18 Ocak - 25 Ocak

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Astroloji Gündemi

Mars-uranüs Kavuşuyor, Paranıza Pulunuza Dikkat! 21 Ocak 2021, Perşembe Mars-uranüs Kavuşuyor, Paranıza Pulunuza Dikkat! Oldukça hareketli ve heyecanlı günlere giriş yapıyoruz. Zira gökyüzünün savaşçısı Mars ile isyanlar ve devrimlerin semboliği... Devamını Oku >>