Koç Burcu

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan
Burcunuzda konumlanan Jüpiter moralinizi ikiye katlıyor ve bazen yererince dinamik hissetmeseniz de iyi bir ritimde ilerlemek için gerekli motivasyonu bulmayı başarıyorsunuz. 16 Mayıs - 23 Mayıs Mottosu

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

16 Mayıs - 23 Mayıs

Koç Burcu

Koç ve yükselen Koçlar, tutulma etkisiyle haftaya giriş yapıyorsunuz. Pazar günü Güneş ve Satürn dik açısı maddi konularda sizi zorlamış olabilir. Hafta sonu para ile ilgili konularda negatif bir bakış açısı söz konusu olurken tam da bu tutulma para ile ilgili bir mevzuyu karşınıza getirecek. Bir fatura ödenmesi, bir borcun devreye girmesi, banka işlemleri, vergilerle ilgili konularda bazı sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Aynı zamanda krizlere de çekilebilirsiniz, duygusal krizler yaşayabilirsiniz. Hayat size bu tutulma ile beraber parayı harcarken, parayı tutarken, parayı yatırım haline getirirken ne yapmanız gerektiğini size çok net bir şekilde gösterecek. Başka insanların düşünce ve fikirlerine önem veriyorsanız ve kendi yönünüzü bulmakta zorlanıyorsanız çabuk kandırılabilirsiniz.

Çarşamba günü en çok bu etkiye dikkat edin çünkü insanlar sizi çok kolay manipüle edebilir. Özellikle yurt dışı bağlantılı işler, bir işin sonucu, bir konuşma, yönünüzü kaybetmenize ve yanlış adımlar atmanıza neden olabilir. Bu ara sizden daha büyük, daha üst pozisyonda hayatınızı yönlendiren insanlar varsa buralara dikkat edin çünkü yanlış etkiler devrede olacak.

Diğer taraftan para ile ilgili mevzularda önemli girişimler altındaysanız Perşembe ve Cuma günleri bunlarla ilgili konularda da güzel gelişmeler karşınıza gelebilir.

Cumartesi günü Güneş İkizler burcuna geçiyor iletişim yönünüzün hareketleneceği bir döneme giriyorsunuz. 1 ay boyunca kimliğinizi yakın çevrenizde ortaya koyacaksınız. Etrafınızda kim varsa onlarla konuşmak ya da onlara yardım etmek, onlarla beraber olmak ön plana çıkabilir. Satış, reklam, tanıtım, pazarlama ve dijital platformlarda herhangi bir işiniz varsa bu işlerinizin de hızlandığını görebilirsiniz.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
16 Mayıs - 23 Mayıs

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Boğa
29° 31' 50" R
Ay
Kova
00° 28' 34" R
Merkür
İkizler
01° 25' 30" R
Venüs
Koç
20° 36' 37"
Mars
Balık
26° 42' 46"
Jüpiter
Koç
01° 47' 58"
Satürn
Kova
25° 03' 36"
Uranüs
Boğa
15° 40' 15"
Neptün
Balık
25° 02' 28"
Plüton
Oğlak
28° 29' 55"
Chiron
Koç
14° 58' 31"
Lilith
Yengeç
03° 57' 56"
True Node
Boğa
22° 29' 35"
Son Güncelleme : 20/05/2022 16:40

Astroloji Gündemi

20 Mayıs 2022 Cuma Günlük Astroloji Olayları 20 Mayıs 2022, Cuma 20 Mayıs 2022 Cuma Günlük Astroloji Olayları Ay Terazi burcundaki ilerleyişini sürdürürken uyum ve denge arayışımız da halen devrede...Ancak sabah saatlerinde bu uyumlu h... Devamını Oku >>