Koç Burcu

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

5 Haziran - 12 Haziran

Koç Burcu

Koç ve yükselen Koçlar Pazartesi 10:30 itibariyle kariyerinize,hayatınıza ve hedeflerinize daha fazla yol alacağınız haftalardan bir tanesi başlıyor. Bu hafta hem aile hem de işle ilgili konular hayatınızın merkezine yerleşebilir. Venüs'ün Aslan burcuna geçişiyle beraber aşk hayatınızda kendinizi göstereceğiniz aşka kendinizi bırakacağınız eğer hayatınızda bir insan varsa sevdiğiniz insanla beraber keyifli, eğlenceli zamanlar geçireceğiniz bir dönem başlıyor. Çocuğunuzla olan bağlantılar önemli olurken onunla vakit geçirmekten mutluluk duyabilirsiniz. Sanatsal ve kreatif işlerinizde kendi gücünüzü ortaya koyabilirsiniz. Hayatınızda bir insan yoksa bir insanla flörtleşme, yazışmak ya da bir insanla tanışmak aşka kendinizi teslim etmek önemli olacak. Eğitimsel konular ve hobilerinizin üzerine düşme, tiyatroya, sinemaya gitme, spora başlama gibi etkiler önemli olabilir ama hemen Venüs geçer geçmez Plüton ile de bir dik açısı devrede olacak demek ki bazı arkadaşlarınızla aranızda gerilimlere dikkat edin. Özellikle yeni ilişki içerisine girecekseniz bazı arkadaşlarınızın size söyledikleri ya da sizi tanıştırdığı insanla bazı gerilimleri hayatınıza yansıyabilir. Gireceğiniz sosyal çevrelerde özel hayatınızdaki insanı çok boğmayın çünkü kıskançlık ve manipülasyon etkisi devrede olacak. Yatırımınız varsa Pazartesi civarı dikkatli olmaya özen gösterin.

Çarşamba ve Perşembe ağırlıklı olarak sosyal çevreniz ön planda. Hafta sonuna gelindiğinde Merkür İkizler burcuna geçiyor yakın çevrenizdeki iletişiminiz hızlanmaya başlıyor. Siz girişimcilik ruhu olan bir insansınız o yüzden satış, tanıtım, reklam, pazarlama, dijital platformlardaki işlerinizi ele almak bunlarla ilgili konularda toplantılar yapmak görüşmeler içerisinde olmak ya da yakın çevrenizdeki insanlarla iletişim halinde olmak önemli olacak. Önünüzdeki 2 hafta boyunca bu alanlarda bir işiniz varsa kendinizi göstermekten mutluluk duyabilir yakın çevrenizdeki insanlarla daha fazla konuşabilir onlarla bazı planlarınızı hayata geçirebilirsiniz. Bu hafta para ile ilgili işlere dikkat edin.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
5 Haziran - 12 Haziran

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
18° 14' 12" R
Ay
Kova
28° 21' 58" R
Merkür
Boğa
26° 41' 52"
Venüs
Aslan
03° 29' 50"
Mars
Aslan
11° 22' 37"
Jüpiter
Boğa
05° 08' 48"
Satürn
Balık
07° 09' 08"
Uranüs
Boğa
20° 39' 03"
Neptün
Balık
27° 33' 40"
Plüton
Kova
00° 02' 05"
Chiron
Koç
19° 08' 34"
Lilith
Aslan
17° 00' 07"
True Node
Boğa
03° 03' 24"
Son Güncelleme : 09/06/2023 10:30

Astroloji Gündemi

9 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları 9 Haziran 2023, Cuma 9 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları Gerilimi yüksek iki günün ardından sabah saatlerinde inatlaşmaya devam edebiliriz. Hatta kendimizi uzlaşmaya ve anlaşmaya iyi... Devamını Oku >>