Koç Burcu

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan
Yaşamın Tadını Çıkaracaksınız! 2021 Mottosu

Koç Burcu Yıllık Burç Yorumu

2021

Koç Burcu

Bu yıl kendinizi olduğunuzdan daha büyük görmeye meyillisiniz. Aşk hayatınızda ise, şubat ya da nisan aylarında evlilik ve yakınlaşma fikirlerine sıcak baksanız da yıl sonuna doğru ayrılık düşünceleri kafanızdan geçecek. Huyunuz bu: 'sert tutkuları', 'nazik duygulara' tercih ediyorsunuz.

Genel Bir Bakış

Ocak ayına harika bir başlangıç yaptıktan ve ilkbaharda tatmin edici bir dönem geçirdikten sonra haziran ayında her alanda mücadele etmek zorunda kalacaksınız. Neyse ki temmuz ve ağustosta biraz sakinleşeceksiniz ve tatil dönüşü formunuza tekrar kavuşacaksınız. Ekim ayı size gelişme kaydetmeniz için bir dolu fırsat sunacak. Buna karşılık, kasım ve aralık ayında yaptığınız bazı stratejik hatalar, anlaşmazlıklar ve huzursuzlukların üzerinize çöktüğünü hissedeceksiniz. Neyse ki, şansınız sayesinde bu sorunları fazla zarar görmeden halledeceksiniz.

Arkadaşlıklar

Bu yıl dostluklarınızda bazı değişikliklere gitmek istiyorsunuz. Bazı kişilerle yakınlaşırken, diğerlerinden uzaklaşıyorsunuz ve yeni insanlar tanıyorsunuz. Soğuk insanlardan uzak duruyorsunuz. Hareketli bir yaşama sahip ve sizi olduğunuz gibi kabul eden dostları tercih ediyorsunuz. Zira insanların suyuna gitmek gibi bir huyunuz yok ve kafanızdan geçen her şeyi söylemeye eğiliminiz var. Neyse ki, insanları kimi zaman rahatsız eden bu samimi tavırlarınız sayesinde hakiki dostluklar inşa ediyorsunuz.

Hedefleriniz

2021'de projelerinizi gerçekleştirmek, özellikle de finansal durumunuzu sağlama almak istiyorsanız mücadele etmeniz gerekecek. Merak etmeyin, çabalarınız karşılıksız kalmayacak.

Güzel Bir Yıl Geçirmek İçin Tavsiyelerimiz

2021 yılında kısa sürede öfkelenmeye eğiliminiz var. Olumlu yönden bakıldığında karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmek için çabalıyorsunuz ama buna karşılık bazı insanlar net bir şekilde size karşı çıkabilir. Davranışlarınızın sorumluluklarınızı üstlenmeli ve mümkün oldukça kendinizi kontrol etmeye çalışmalısınız.

Peki 2022 Sizin İçin Nasıl Bir Yıl Olacak?

2022 yılında Satürn projelerinizi desteklemeye devam edecek. Ayrıca daha verimli çalışmanız adına yaşamınıza çeki düzen vermenize ve ruh durumlarınızı kontrol etmenize yardımcı olacak. Ayrıca, mayıs ayının sonunda burcunuza giriş yapacak Jüpiter sayesinde, ilerleyen aylarda takdir ve başarı elde edeceğiniz konusunda emin olabilirsiniz.

2021
Koç Burcu Geçmiş Yıllık Yorumları

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
01° 34' 33" R
Ay
İkizler
17° 09' 10" R
Merkür
Terazi
13° 17' 17" R
Venüs
Yay
18° 26' 10"
Mars
Terazi
26° 06' 34"
Jüpiter
Kova
22° 24' 05"
Satürn
Kova
07° 02' 09"
Uranüs
Boğa
13° 14' 34"
Neptün
Balık
20° 47' 09"
Plüton
Oğlak
24° 23' 40"
Chiron
Koç
09° 43' 38"
Lilith
İkizler
10° 54' 03"
True Node
İkizler
01° 54' 49"
Son Güncelleme : 24/10/2021 21:50

Astroloji Gündemi

Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı 24 Ekim 2021, Pazar Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı Ay bugün de İkizler burcundaki yolculuğunu sürdürmekte... Ay’ın Merkür ile olumlu açısı günün enerjilerine uyumlu ve ılı... Devamını Oku >>