Koç BurcuKoç Burcu
Boğa BurcuBoğa Burcu
İkizler Burcuİkizler Burcu
Yengeç BurcuYengeç Burcu
Aslan BurcuAslan Burcu
Başak BurcuBaşak Burcu
Terazi BurcuTerazi Burcu
Akrep BurcuAkrep Burcu
Yay BurcuYay Burcu
Oğlak BurcuOğlak Burcu
Kova BurcuKova Burcu
Balık BurcuBalık Burcu

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Başak Burcu 26 Haziran 2019 Ruh Hali

Rekabet ve güç savaşları yaşanıyor!
Başak Burcu Günlük Aşk Falı
26 Haziran 2019

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkinizi, partnerinizi ve kendinizi daha iyi tanımanız için fırsat dolu bir gün olabilir. İlişkinizle ilgili güvensizliğiniz, son günlerdeki genel güvensizliğinizin bir parçası olabilir.
Başak Burcu Günlük İş Falı
26 Haziran 2019

Başak Burcu Günlük İş Falı

Bir mesai arkadaşınızla ısrarla sürdürdüğünüz çekişme, ikinizden birinin iş akdini tehlikeye sokacak şekilde büyüyor. Hafta içinde sizlerle tek, tek konuşma yoluna gidilecek. Arkadaşınız bunun son uyarı olduğunu sezip size isteksizce elini uzatacak.
Başak Burcu Günlük Para Falı
26 Haziran 2019

Başak Burcu Günlük Para Falı

Zor koşullarda kazanıyorsunuz. Bu nedenle paranızın kıymetini yeterince biliyorsunuz. Kent dışındaki bir sevdiğinize para yetiştirmek gibi de bir somluluğunuz var. Bu yüzden bugünlerde sıkışıksınız.
Başak Burcu Günlük Sağlık Falı
26 Haziran 2019

Başak Burcu Günlük Sağlık Falı

Bu kez kuruntu yapmıyorsunuz. Bir arkadaşınız sizi gerçekten istismar ediyor. Size zaaflarınız doğrultusunda tavır alıyor. İlişkiniz boyunca sizi bir kez bile eleştirmeyen bu arkadaştan kurtulmalısınız.
Başak Burcu Günlük My Burç Burç Yorumu
26 Haziran 2019

My Burç Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizle fazla ilgilisiniz. Tam tersi biri görüntüsü vermeye çalışmanız, çevrenize anlamlı gelmiyor. Bazı yakınlarınıza karşı vicdan rahatsızlıklarınız var. Ama bundan kurtulmak adına sergilediğiniz abartı ilgilerle insanları sıkmamalısınız. Genel özelliklerinizle beğenilen, güvenilen biri olarak bilinmenize karşın bazı davranışlarınızla dostlarınızı tedirgin edebiliyorsunuz.
Başak Burcu Günlük Mynet.com Sitesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, tüm gün Koç burcunda ilerlemesine devam ediyor. Ay ve Jüpiter arasındaki pozitif açıyla beraber ekonomik durumunuzla ilgili şanslı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Miras durumu varsa bu konuda da lehinize sonuçlar alabilirsiniz. Akşama doğru gerçekleşen Ay ve Satürn arasındaki sert açıdan ötürü hem partnerinize hem çocuğunuza karşı gergin olabilirsiniz. Kalp kırmamaya özen gösterin.
Başak Burcu Günlük Sabah Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Depresyonunu askıya almaya ne dersin? Hayatındaki istediğin değişiklikler için ortam sağlayacak ve güçlü olacaksın.
Başak Burcu Günlük Hürriyet Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ortaklaşa çalıştığınız kişilerle finansal anlamda anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Hakkınızı aramak için hukuki mücadele içinde olabilirsiniz.
Başak Burcu Günlük Milliyet Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ortaklı para konuları gündeminizi etkileyebilir. Korku ve endişe duyduğunuz konularla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı yaşadığınız süreçlerde kabullenme içine girebilirsiniz. Finansal konularla ilgili yapılanmaya gitmek isteyebilirsiniz. Bu durum duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşturabilir.
Başak Burcu Günlük Takvim Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Eski anılarla dolu ev ve iş yerinizi düzenlemek için uygun bir gün. Bağlı olmamanız gereken ne varsa vedalaştığınızda hayatınıza yenilikler girecektir.
Başak Burcu Günlük Güneş Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Espirili ve neşeli bir gündesiniz. Bunu iyi değerlendirin. Dostlarınızı arayın ve onları eğlence yerlerine davet edin. Iş hayatınızda çok enerjiksiniz. Bu sayede isteklerinizi gerçekleştime imkanı bulacaksınız. Parasal yönden de durumunuz gayet iyi.
Başak Burcu Günlük Radikal Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde partneriniz, dostlarınız ve ortaklarınızla iletişim kurma konusunda mücadele, soğukluk ve mesafeli yaklaşımlarla karşılaşabilir, kendiniz de bizzat mesafe koyabilirsiniz. Keskin sınırlar çizmeden önemli paylaşımlarınızı bir diğer güne ertelemeniz gereken bugün, planlanan yolculuklar, eğitimler ve doktorlar, öğretmenlerle ilgili konularda geçici sorunlar yaşayabilirsiniz.
Başak Burcu Günlük HaberTürk Burç Yorumu
25 Haziran 2019

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün görünmez bir güç tarafından korunacaksınız. Kendinize inanın ve hedefiniz ne ise ona doğru emin adımlarla ilerlemekten vazgeçmeyin. Profesyonel yaşamda yeni bir yöntemler bulma, girişiminizin etki alanını genişletme ve her türlü yaratıcı denemeler için uygun bir zaman.
Başak Burcu Günlük Rezzan Kiraz Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Koç burcunda seyahat eden Ay, ortak paylaşım ve maddi konularda size endişe taşıyabilir. Yatırım yaparken hızlı kararlar almaktan kaçının. Tüm planlamayı detaylı bir şekilde hazırlamalısınız. Zira ani aldığınız kararlardan dolayı pişman olabilirsiniz. Annenizle tartışmaktan kaçının.
Başak Burcu Günlük Hande Kazanova Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Hande Kazanova Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Başak burçları kariyerleri konusunda güzel bir başlangıç yapacaklar. Değişim yapmak istediğiniz konularda istediğiniz değişimi yapabilecek gücü kendinizde hissedeceksiniz. Maddi anlamda şans yanınızda. Kaybedilmiş paralar ansızın ortaya çıkabilir. Aşk hayatınızla ilgili konuları artık geçmişte bırakmanız ve yeniye yer açmanız gerekiyor.
Başak Burcu Günlük Astroloji Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Astroloji Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Başak; krediler, vergiler, borçlar ve alacaklarla ilgili risk içeren gelişmeler söz konusu. Hemen harekete geçmeden önce durum değerlendirmesi yapmanda fayda var. Kazançlarınla harcamaların arasındaki dengeyi iyi kurmalısın. Bir taraftan da aileni destekleyecek yatırımlar yapmak isteyebilirsin.
Başak Burcu Günlük Yükselen Burcu Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Yükselen Burcu Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İnançlarınızı emek verdiğiniz maddi manevi duygusal konuları gerçekçi adil bir şekilde değerlendireceğiniz kendi gelişiminizi daha iyi noktalara taşıyacağınız etkiler söz konusu. Aile ait konularda rahatsızlıklarınızı dile getirmek üzerinizde ki yüklerden kurtarabilir sizleri. Özel yaşamınızda çocuğunuz eş ya da sevgiliniz sizden uzaktaysa özleminiz artabilir zaman bulamamaktan ertelediğiniz yolculukları gündeme alabilir ruhunuzu sevgi ile şifalandırabilirsiniz. Ön yargı ile tepki verdiğiniz dostlarınız ile ilişkilerinizi de güçlendirmek elinizde aşırı gururu bir yana bırakın ve kalbinizin size işaret ettiği yolda ilerlemeyi tercih edin. 
Reklamı Kapat [X]