Koç BurcuKoç Burcu
Boğa BurcuBoğa Burcu
İkizler Burcuİkizler Burcu
Yengeç BurcuYengeç Burcu
Aslan BurcuAslan Burcu
Başak BurcuBaşak Burcu
Terazi BurcuTerazi Burcu
Akrep BurcuAkrep Burcu
Yay BurcuYay Burcu
Oğlak BurcuOğlak Burcu
Kova BurcuKova Burcu
Balık BurcuBalık Burcu

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Koç Burcu 26 Haziran 2019 Ruh Hali

Üstünlük mücadelelerine set çekiyorsun!
Koç Burcu Günlük Aşk Falı
26 Haziran 2019

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk yaşamınızda kendinizi güçlü hissedeceğiniz ve duygularınızı içinizden geldiği gibi yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Duygusal hayatınıza ilişkin güzel gelişmeler olabilir.
Koç Burcu Günlük İş Falı
26 Haziran 2019

Koç Burcu Günlük İş Falı

İş hayatınız açısından şanslı bir gündesiniz. Tutarlı hareket edeceğiniz ve zihinsel olarak oldukça aktif olacağınız bir gündesiniz. Amirlerinizin gözüne tekrar gireceksiniz.
Koç Burcu Günlük Para Falı
26 Haziran 2019

Koç Burcu Günlük Para Falı

Maddi konularda genel olarak başarılı olabileceğiniz bir gündesiniz ve elinizdeki imkanları olumlu olarak kullanacaksınız. Bazı maddi kazançlar elde etme şansınız olacaktır.
Koç Burcu Günlük Sağlık Falı
26 Haziran 2019

Koç Burcu Günlük Sağlık Falı

Gün içinde moral durumunuzda değişkenlikler olacaktır. Katı ve ısrarcı tutumlardan kaçınmaya çalışmalısınız.
Koç Burcu Günlük My Burç Burç Yorumu
26 Haziran 2019

My Burç Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir evlilik haberini, hoş karşılamasanız da gönülsüz olarak kutlamak durumunda kalacaksınız. Sizi korkutan bir sağlık sorununun çok önemli olmadığını öğrenecek ve sevineceksiniz. Sizi direk olarak ilgilendirmeyen üzüntülere karşı bağışıklı gibisiniz. Çok sağlam bağlarla sürdürdüğünüz bir ilişkinizde bazı problemler yaşayabilirsiniz.
Koç Burcu Günlük Mynet.com Sitesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, gün boyunca sizlerin burcunda ilerlemeye devam ediyor. Ay ve Jüpiter arasında gerçekleşen olumlu kontak sayesinde sizi mutlu edecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Özellikle bu eğitim ve yurt dışı işlerinizle ilgili de olabilir. Akşama doğru Ay'ın Satürn ile sert kontak kurmasıyla kariyer hayatınızda gergin ve stresli bir zaman dilimi geçirebilirsiniz. Yöneticinizin otoritesini sorguladığınız anlar yaşayabilirsiniz.
Koç Burcu Günlük Sabah Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

İş teklifleri alman, işinde farklı teknikler kullanman yükselmene neden olabilir. Üstünlük mücadeleleri kafanı yoruyor.
Koç Burcu Günlük Hürriyet Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yoğun iletişim içinde olduğunuz bugün, söyledikleriniz yüzünden yanlış anlaşılabilir ve bunun üzerine sert tepki görebilirsiniz. Konuşurken biraz daha dikkat etmelisiniz.
Koç Burcu Günlük Milliyet Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni başlangıçlar yapmak için hevesli olacağınız bir gündesiniz. Kişisel hassasiyetinizin olduğu konularda kendinizi sınırlandırılmış hissedebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken zamanlar var. Bilemediğiniz konularla ilgili çözülme yaşayabilirsiniz. Bedeninize ait konulara dikkat etmelisiniz, gündelik kazalar olabilir.
Koç Burcu Günlük Takvim Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

İçinde bulunduğunuz realiteyi değiştirmek adına kararlar almak isteyebilirsiniz. Bunu Mars?ın getirdiği istikrarla değiştirmeniz mümkün.
Koç Burcu Günlük Güneş Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sıkıntılı günlerdesiniz. Acilen toplantı yapmanız gerekecek. Uzun zamandır sürdürdüğünüz projenizin önüne engeller çıkacak. Ama moralinizi bozmayın. Daha uygun bir zamanda planınızı gerçekleştirme şansı doğacak. Sevdiğinizden uzaktasınız. Onu ihmal etmeyin.
Koç Burcu Günlük Radikal Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde finansal konularda risk almak, kredi çekmek, yüklü borçlara girmek gibi eylemlerden uzak durarak, ikili ilişkilerinizde kıskançlık ve güvensizlik gibi duygular yerine sevgi ve aşka yoğunlaşmayı tercih etmelisiniz. Olumlu görüşmeler yapabilir, yakın çevrenizle keyifli vakit geçirebilir, seyahatlere gidebilirsiniz.
Koç Burcu Günlük HaberTürk Burç Yorumu
25 Haziran 2019

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Koç, bu günde yeni şeyler deneyebilirsiniz. Uzun yıllar inatla sakladığınız nitelikleri ortaya çıkaran deneylerden korkmayın. Bugün kişisel ilişkilerde, iş geliştirmede ve yaratıcı alanda şanslısınız. Maddi konulara özen gösterin.
Koç Burcu Günlük Rezzan Kiraz Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hafta ortasında da burcunuzda seyahat etmeye devam eden Ay, sizin canlı, dinamik, neşeli yapınıza ışık tutacak. İletişimi bol, insanlarla çevrili bir gün geçireceksiniz. İkili ilişkilerde dikkat çekme şansınız var. Kişisel bakımınızı yaptırmak, diyete başlamak, spor aktivitelerine katılmak için harika!
Koç Burcu Günlük Hande Kazanova Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Hande Kazanova Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Enerjiniz yine herkesi kıskandıracak cinsten. Kalbinize yeni bir insanın düşmüş olma ihtimali yüksek. Belki bu güzel enerjiyi aşktan alıyorsunuzdur. Yeni heyecanlarınız, yepyeni istekleriniz, özellikle tasarımla ilgili konularda arzularınız olabilir. Aile olmak kavramı Koç burçlarının haritalarında yükselişte olan trendlerden.
Koç Burcu Günlük Astroloji Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Astroloji Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Koç; bugün oldukça hareketli biraz da hırslı olabilir, kendi isteklerin doğrultusunda ani tepkiler verebilir ve risk almaya hazır olabilirsin. Gerek ilişkilerinde gerekse iş hayatında seni baskısı altına alan ve kışkırtan durumlarla karşılaşman mümkün. Ancak cesaretini kaybetmeden hevesle yeni girişimlerde bulunabilirsin.
Koç Burcu Günlük Yükselen Burcu Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Yükselen Burcu Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Aileye ait konularda yüzleşmeler ile karşılaşacağınzı enerjiler söz konusu. Değişmeyen tek şeyin değişim olduğunu öğrenecek kendinizi geliştirmek zorunluluğunu hissedeceksiniz.  doğrularla yüzleşip, değişmek durumundayız. Suçluyacak birilerini aramak yerine çözüm üretmek bu enerjileri doğru kullanmanızı sağlayacaktır.  Aile ile ilgili miras ya da hukuki konularda çözüm odaklı hareket etmek hem ilişkileriniz hem de maddi konularda rahatlama ve düzelmeleri beraberinde getirecektir.
Reklamı Kapat [X]