Koç BurcuKoç Burcu
Boğa BurcuBoğa Burcu
İkizler Burcuİkizler Burcu
Yengeç BurcuYengeç Burcu
Aslan BurcuAslan Burcu
Başak BurcuBaşak Burcu
Terazi BurcuTerazi Burcu
Akrep BurcuAkrep Burcu
Yay BurcuYay Burcu
Oğlak BurcuOğlak Burcu
Kova BurcuKova Burcu
Balık BurcuBalık Burcu

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Kova Burcu 26 Haziran 2019 Ruh Hali

Hareketli bir gün seni bekliyor!             
Kova Burcu Günlük Aşk Falı
26 Haziran 2019

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Size yapılanı hak etmediğiniz. Bütün aramalarını, kendini bağışlatma arzularını karşılıksız bırakıyorsunuz. Ama onun da bu yaptığınızı hak etmediğinizi görmeniz gerekiyor.
Kova Burcu Günlük İş Falı
26 Haziran 2019

Kova Burcu Günlük İş Falı

Yetkilerini kullanarak sizinle sürtüşen biri, iş hayatınızı sorunlu yaşamanıza neden oluyor. Bu sürtüşme ortadan kalkmadan çalışılamayacağı inancıyla bu konuyu tartışmaya karar verebilirsiniz.
Kova Burcu Günlük Para Falı
26 Haziran 2019

Kova Burcu Günlük Para Falı

Biraz zorlanıyorsunuz, ama eskide kalan darlıklarınızla kıyasladığınızda durumun yine de kötü olmadığını görüyorsunuz. İki alacaklınızdan biri, vadeyi uzatma teklifinizi geri çevirebilir.
Kova Burcu Günlük Sağlık Falı
26 Haziran 2019

Kova Burcu Günlük Sağlık Falı

Bugünlerdeki tanışmalar sizin için önemli. Bir araya geldiğiniz bir gurubun içindeki yabancı bir yüz, bugünlerde belleğinize yerleşecek.
Kova Burcu Günlük My Burç Burç Yorumu
26 Haziran 2019

My Burç Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Çıkış yolu aradığınız bir problemle uğraşıyorsunuz. Bunu paylaşmanız gerekecek. Problemin içinde tek başınıza biraz bocalıyorsunuz. Davranışlarından sorumlu olduğunuz biri sizi mutlu ediyor. Onu ödüllendirmenin yollarını arıyorsunuz. Barışçı birisiniz. Ama bazı konularda önyargılarınız var. Bu konular söz konusu olduğunda farklılaşabiliyorsunuz.
Kova Burcu Günlük Mynet.com Sitesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, bugün Koç burcunda seyrine devam ediyor. Ay ve Jüpiter arasındaki uyumlu etkileşim sayesinde eğitim konularınızda şansınız açık olabilir. Kardeşleriniz, kuzenleriniz ile ilgili de pozitif gelişmeler yaşayabilirsiniz. Saatler akşama ilerlediğinde Ay-Satürn gerginliği de ortaya çıkıyor. Sizler özellikle sağlığınıza özen göstermelisiniz. Bir şey olmaz deyip, riskli hareketlerde bulunmayın.
Kova Burcu Günlük Sabah Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün geçmişte yarım bıraktığın işlerini tamamlamalısın. İş yerindeki haksızlıklardan sıkıldığını fark edebilirsin.
Kova Burcu Günlük Hürriyet Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşadığınız sıkıntıları kendinizi suçlayarak çözemezsiniz. Fikirlerine güvendiğiniz kişilerden destek alarak onların deneyimlerinden yararlanmalısınız.
Kova Burcu Günlük Milliyet Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevrenizdeki olaylar gündeminizi etkileyebilir. Çalışma hayatınızda yoğun ve hareketli bir gün sizi bekliyor. Küçük kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı yorucu koşullar altına girebilirsiniz. Kabullenme içine gireceğiniz koşullar oluşabilir. İşle ilgili sıkışmalar moralinizi bozabilir.
Kova Burcu Günlük Takvim Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün aklınıza gelen fikirler gününüzü kurtarabilir. İlham ile bağlantıda olacağınız gününüz sizi cesaretli kararlar almaya da teşvik edebilir.
Kova Burcu Günlük Güneş Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok duygusal davranıyorsunuz. Halbuki çabuk ve mantıklı kararlar vermelisiniz. Bu durum iş hayatınızda zorluklarla karşılaşmanıza yol açıyor. Biraz kendinize güvenle altından kalkamayacağınız iş yok. Ulaşmak istediğiniz hedefe ancak böyle ulaşabilirsiniz.
Kova Burcu Günlük Radikal Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde aile büyüklerinizle iletişim konusunda zorlanabilir, kurumlar ve patronlarınızla anlaşmakta problemlerle karşılaşabilirsiniz. İlişkilerinizde ruhsal olarak engellenmişlik ve kendini tam olarak ifade edememe gibi hislere girebileceğiniz bugün, bu geçici enerjinin farkında kalarak sabırlı olmalı, ev ve yerleşime ait değişiklikler yapmamalısınız.
Kova Burcu Günlük HaberTürk Burç Yorumu
25 Haziran 2019

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sağlıkla ilgili ufak bir sorun yaşayabilirsiniz. Kendi kendinize ilaç almayın. Akşam bir arkadaşlarınızla buluşabilirsiniz; böyle bir teklif gelirse reddetmeyin. Size biri sansasyonel bir haber verecek ya da cazip bir teklifte bulunacak.
Kova Burcu Günlük Rezzan Kiraz Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay Koç burcunda seyahat ederken, kısa yolculuklar gündeme gelebilir. Kardeş ve yakın akrabalarınızla bir aile meselesi hakkında konuşarak ani kararlar alabilirsiniz. Arabanızı tamire götürmek için iyi bir gün. Diğer yandan fikirlerinizi kaleme almak size iyi gelecektir. Bir eğitim hayatınıza girebilir.
Kova Burcu Günlük Hande Kazanova Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Hande Kazanova Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Birçok Kova burcu bir eş, arkadaş, sevgili tarafından sevilmenin, desteklenmenin, korunmanın ve şefkat görmenin tadını çıkarıyorlar. Hayatınız belli rutinlere, sabitlere oturmaya başlıyor. Bu da sizin gibi sabit insanların hoşun gidecek bir şey. İsteklerinizi dile getirme konusunda sabırsız olacağınız bir gün.
Kova Burcu Günlük Astroloji Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Astroloji Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kova; bugün yapacağın anlaşma ve sözleşmeler önce kontrolünde olmayan gelişmelerden dolayı engellense de sonrasında senin lehine sonuçlanabilir. Sevdiklerinin ve arkadaşlarının desteğiyle ve ikna kabiliyetinle sorunları çözüme ulaştırabilirsin. Yine de temkini elden bırakmadan harekete geçmelisin.
Kova Burcu Günlük Yükselen Burcu Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Yükselen Burcu Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Aileye özel hayatıza dair sorumluluklarınızı tek başınıza yüklenmekten ne denli yorgun olduğunuzu kendinize itiraf etme zamanı sizler için. Sizden sadece almaya odaklananların ağırlığını taşımaktan yorulduysanız bu enerjiler altında hiç kimsenin almadığı sorumlulukları tek başınıza almamalı her koyun kendi bacağından asılır diyerek kendinizi kurban olmaktan çıkartmalısınız. Bu enerji altında iş hayatınızda sıkıntılarınız varsa iş değişikliği yeni bir sector gibi girişimler yapabilir memnun olmadığınız alanlardan uzaklaşabilirsiniz. Akrabalarınızın eleştirilerine karşı sözünüzü yükseltin ve hiç kimsenin kılını dahi kıpırdatmadığı konularda size ahkam kesmelerine müsaade etmeyin. Bu enerji altında kan bağınız olan Aile büyüklerinizin sağlık sorunları ile ilgilenebilirsiniz. Bu enerjiler altında aşırı gururlu inatçı yaklaşımlarınızdan uzaklaşacak içinizde ki çocuğu özgür bırakacaksınız. . Aşkta ailevi konularda ve dostluklar da çıkarsız hesapsız yanınızda yer alanlar ile ilişklerinizin güçleneceği enerjiler ile karşı karşıyasınız şimdi. Kim gerçek dost kim düşman bu dolunay ile ortaya çıkacak sizler için. 
Reklamı Kapat [X]