Yay Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
19 Haziran 2019

Yay Burcu Günlük Aşk Falı

İşlere yoğunlaşmanız, sizi bu konuda yalnızlığa itebiliyor.Bugünlerde sinyalleriniz ve kapınız aşka açık olmalı. Biri size ısrarla yakınlaşmak istiyor, bunu fark etme güçlüğü çekiyorsunuz.
19 Haziran 2019

Yay Burcu Günlük İş Falı

İşinizin verdiği büyük duygusal tatmin, bugünlerde hayatın her yerinde size yetebiliyor. Son günlerde yorgunluk nedir bilmiyorsunuz. Bu nedenle de işle yatıp işle kalkıyorsunuz.
19 Haziran 2019

Yay Burcu Günlük Para Falı

Alçakgönüllü yaşam tarzınız sizi dara sokmuyor. Parayı iyi koruyor, ama gerekli durumlarda da sakınmayabiliyorsunuz.Bu konuda fazlaca paylaşmacı birisiniz. Yakın zamanda sevinçli para haberleriniz olabilir.
19 Haziran 2019

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

Son günlerdeki dalgınlığınızı yüreğinizdeki boşlukta arayabilirsiniz. Gönül meselelerindeki durgunluk, kendine kapanmış bir davranış göstermenizin ana nedeni olabilir.
19 Haziran 2019

Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal yaşamınız oldukça hareketli. Güven veren kişiliğinizle bugünlerde yeni dostluklara açıksınız. Bitirdiğinizi söylediğiniz arkadaş ilişkinizde, yeniden yakınlaşma çabalarınız olabilir. Bu yakınlaşma, çevrenizde sevinç sebebi olacak. Uzun bir yolculukta, dostlar içinde görünüyorsunuz. Bu yolculuk bir özlemi gidereceği kadar, başka yararlı anlamlar da taşıyabilir.
19 Haziran 2019

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün başlarında Ay, Oğlak burcunda ilerlemesine devam ediyor. Gündüz aktif olan Ay'ın zorlu açıları sebebiyle finansal durumunuzda stresli durumlarla karşılaşabilirsiniz. Siz elinizde para tutmak istedikçe bir şekilde harcamalar karşınıza çıkıyor olabilir. 14:18 itibariyle Ay, boşluğa giriyor. Yarına kadar bu şekilde devam eden Ay, maddiyatınızla ilgili belirsizliklere yol açabilir.
19 Haziran 2019

Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sürpriz gelişmeler var!Ay bugün öğle saatlerinden itibaren boşlukta hareket edecek. Çevrendeki insanlara ayak uydurmakta zorlanacağın bir gün geçirebilirsin. Sen hariç çevrendeki herkesin hayatının bu kadar hareketli olmasına bir anlam veremiyorsun. Çalışma ortamında sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Zam, prim gibi haberler çalışma ortamını şenlendirecek. Uzun süredir devam eden bir ilişkin varsa, ilişkini evlilikle taçlandırmak isteyebilirsin. Ancak sevgilin bu konuda biraz daha zamana ihtiyacı olduğunu dile getirebilir. Akşam saatlerinde iki farklı arkadaş grubundan dışarı çıkma teklifi alabilirsin. Seçimini iyi yapmalısın, ilişkin yoksa şayet aşk seni bugün bulabilir.
19 Haziran 2019

Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Kontrol dışı olaylar karşısında daha sakin olmalısınız. Bu tür gelişen konularda şartları çok zorlamadan hareket etmelisiniz.
19 Haziran 2019

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi kaynaklarınızla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Sorumlu olduğunuz konularda daha rahat ilerleme yaşayabilirsiniz. İşlerinizi sağlamlaştırmak isteyeceksiniz. Gün içinde yeteneklerinizi kullanacağınız konulara yönelmek isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde daha kısıtlanmış hissedebilirsiniz.
19 Haziran 2019

Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Söylediklerinizin dikkate alınması için çaba gösteriyor olsanız da bugün karşınıza sizi işinizde yetersiz hissettirecek kişiler çıkabilir.
19 Haziran 2019

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Üzerinize sorumluluk almaktan çekinmiyorsunuz. Uzun süredir yaşadığınız sağlık problemlerinizi dost ve yakınlarınızın desteği sayesinde atlattınız. Yalnız günlük kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz. İrili ufaklı paralar alacaksınız. Yalnız paranızı iyi saklamalı ve değerlendirmelisiniz.
19 Haziran 2019

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

17.40'a kadar olan zaman diliminde bilinçaltınızda olan engelleri fark edebilir, kendi kendinize koyduğunuz sınırları görebilirsiniz. Sizi engelleyen hiçbir şey olmamasına rağmen, sanki belirli konularda engelleniyormuş hissine girebilir, kadınlarla ilişkilerinizde problemler yaşayabilirsiniz. 17.40 sonrasında aşk hayatınızda fırsatlar elde edecek, ilişkilerinizi dengeli ve uyumlu bir şekilde sürdürerek, gereken uyumu sağlayabilecek ve mutluluğu hissedeceksiniz ancak zaman zaman karamsarlığa kapılma etkisinde olduğunuz için, karanlık düşüncelere takılmak yerine, size verilen fırsatlara odaklanmalısınız.
19 Haziran 2019

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Aileye ait ortak gelirlerle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Herkese yardım etmekle öz değerinizi yükselteceğiniz bir gündesiniz. Kazancınızla ilgili heyecanlı kararlar almak sizi yüreklendirir. Ailenin ortak varlıklarının alımı ya da satımı ile ilgilenebilirsiniz. Yeteneklerinizi hayata geçirmek için hemen harekete geçmelisiniz.
19 Haziran 2019

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınız ve eylemleriniz birbiriyle uyumlu görünüyor. Bu harika enerji uyumu sizi sorunlardan uzak tutacaktır. Kendinize karşı dürüst olduğunuz sürece, ne yaptığınız ya da kim olduğunuz hakkında kimseye söz düşmez. Hiçbir şey için mazeret yaratmanız için ortada bir sebep yok.
Reklamı Kapat