Koç BurcuKoç Burcu
Boğa BurcuBoğa Burcu
İkizler Burcuİkizler Burcu
Yengeç BurcuYengeç Burcu
Aslan BurcuAslan Burcu
Başak BurcuBaşak Burcu
Terazi BurcuTerazi Burcu
Akrep BurcuAkrep Burcu
Yay BurcuYay Burcu
Oğlak BurcuOğlak Burcu
Kova BurcuKova Burcu
Balık BurcuBalık Burcu

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Yay Burcu 26 Haziran 2019 Ruh Hali

Risk almak istemeyeceksin!
Yay Burcu Günlük Aşk Falı
26 Haziran 2019

Yay Burcu Günlük Aşk Falı

Beraberliğinizde çok müdahaleci başka biri var. Onun üçüncü bir kişi olarak, ilişkinizdeki yeri, sizi rahatsız ediyor. İlişkinizdeki problemleri baş başa çok daha iyi çözeceğiniz görüşündesiniz.
Yay Burcu Günlük İş Falı
26 Haziran 2019

Yay Burcu Günlük İş Falı

El üstünde tutuluyor, çok değer veriliyor olmanıza rağmen sizde bir tatminsizlik gözleniyor. Bugün de bu doyumsuzluğunuz ileri boyutlarda. Bir tanıdığınızın kendi işini oluşturma çabasını ilgiyle izliyorsunuz.
Yay Burcu Günlük Para Falı
26 Haziran 2019

Yay Burcu Günlük Para Falı

Biraz sıkışıklığınız var, ama yine de bir yakınınızdan destek isteyip istememekte kararsızlık çekiyorsunuz. Alabileceğiniz bir destek hayatınızı hiç olmazsa geçici olarak biraz rahatlatabilecek.
Yay Burcu Günlük Sağlık Falı
26 Haziran 2019

Yay Burcu Günlük Sağlık Falı

Sizden daha yaşlıca biriyle bir kişilik savaşınız var. Bazı ilişkilerinizde inisiyatifi elden kaçırma endişenizi bir fobi gibi yaşıyorsunuz.
Yay Burcu Günlük My Burç Burç Yorumu
26 Haziran 2019

My Burç Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok sıkı aile bağlarınız var. Bu ilişkileri biraz daha verici olarak götürmek istiyorsunuz. Hayatınızı yeniden şekillendirmeniz için doğan bir fırsatı tutucu davranıp göz ardı ediyorsunuz. Bu fırsatı değerlendirmeniz için size yapılan baskılar var. Onları dikkate almanızda yarar var. Geçmişte yaşadığınız böyle bir denemenin üzerinizdeki olumsuz etkileri sizi cesaretsizleştiriyor.
Yay Burcu Günlük Mynet.com Sitesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay'ın Koç burcunda hareket ettiği bir güne uyanıyorsunuz. Ay ve Jüpiter arasındaki uyumlu açıyla beraber aşk hayatınızda şanslı bir gün geçirebilirsiniz. Eğer ki açılmak istiyorsanız veya ilginizi belli etmek istiyorsanız öğle saatlerini tercih edebilirsiniz. Akşama geldiğimizde Ay-Satürn zorlu görünümünün devreye girmesiyle maddi konularınızda risk almaktan kaçının.
Yay Burcu Günlük Sabah Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Girdiğin risklerden dolayı endişe duyuyorsan biraz daha araştırarak, inceleyerek devam etmen gerektiğini düşünebilirsin.
Yay Burcu Günlük Hürriyet Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Ruhunuzu arındırmak isteyeceğiniz bir gün olabilir. Aile üyeleriyle bazı tartışmalar yaşayabilir ve kendinizi olaylardan uzak tutmanız gerekebilir.
Yay Burcu Günlük Milliyet Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi ifade etmekten keyif alacağınız bir gündesiniz. Uğraştığınız işlerde yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Güzel şeyler için harcama yapmaktan çekinmeyeceğiniz zamanlar var. Gün içinde elinizde olmayan nedenlerden dolayı kayıplarda yaşayabilirsiniz. Çocuklarla zaman geçirmek size iyi gelecektir.
Yay Burcu Günlük Takvim Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sizler açısından küslükleri ve kırgınlıkları bitirmek için oldukça uygun. Neşenizi ve güler yüzünüzü herkes ile paylaşın.
Yay Burcu Günlük Güneş Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir dostunuza yardımınız olacak. Uzun süredir kafanızı kurcalayan bir konu sonuca ulaşacak. Maddi açıdan oldukça rahat bir döneme gireceksiniz. Yalnız daha evvelden yapmış olduğunuz harcamalarınız biraz yük getirebilir. Sevdiğinizle herşey yolunda.
Yay Burcu Günlük Radikal Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde iş hayatınızda güç mücadelelerinden uzak durmanız gereken, ikili ilişkilerinizde sabırlı ve daha sevgi dolu olmayı tercih etmenizin faydalı olacağı, geçici olarak moral motivasyon kaybı hissedebileceğiniz, boyun ve sırt ağrıları yaşayabileceğiniz, enerjinizi çalışmalara ve spora yönlendirmeniz gereken bir zaman dilimindesiniz.
Yay Burcu Günlük HaberTürk Burç Yorumu
25 Haziran 2019

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün bütçenin izin verdiğinden daha fazla harcama yapmamalısınız. Herhangi bir borç daha sonra sizi çok zorlayabilir. Bugün yaratıcılık, yeni yaşam stili arayışı için idealdir. Profesyonel alanda iş, mevki değiştirmeye karar vermeniz, acı verici bir ilişki ya da bir arkadaşlığı sonlandırmanız mümkün.
Yay Burcu Günlük Rezzan Kiraz Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay Koç burcunda seyahat ederken, partnerinizle çocuksu, neşeli heyecan yaşayabilirsiniz. Bugüne kadar hiç gitmediğiniz yerlere gitmek, dostlarınızla birlikte vakit geçirmek için harika bir gün. Ayrıca sportif faaliyetler, sanat çalışmaları, yoga, pilates gibi etkinliklere zaman ayırabilirsiniz.
Yay Burcu Günlük Hande Kazanova Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Hande Kazanova Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Hareket gücünüzün azaldığınızı hissedebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat edin. Özellikle kadın hastalıkları konusunda sıkıntılarınız varsa asla ihmal etmeyin. Motivasyonunuzun düşük olduğu bu günde, rutin işlerinizi bitirmeye çalışmanız daha doğru olacaktır. 
Yay Burcu Günlük Astroloji Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Astroloji Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yay; gün boyunca enerjik, hareketli ve cesur kararlar almaya hazır olabilirsin. Yaptığın ani harcamalar ya da risk içeren yatırımlar ekonomik konularda baskı altında kalmana neden olabilir. Mücadeleden kaçmayarak yaşamdan daha fazla keyif alabileceğin ilgi alanlarına yönelebilirsin.
Yay Burcu Günlük Yükselen Burcu Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Yükselen Burcu Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayat savaşında verdiğiniz mücadeleden yorgun düşen ruh ve bedeninizi güçlendirmeniz adına uyarıyor gökyüzü sizleri. Dikkate alın ve kaybedeceğiniz tek yarışın zamanla olduğunu görerek geç kalmdan önlem alın. Önce kendinizi sevin kendinize değer verin ve iş hayatınızda finansal konularda zorlandığınız şeyleri devam ettirme ısrarınızdan vazgeçin.. Aile eve aşk ilişkilerinizde sorumluluk alırken sorumluluktan kaçanlara karşı tepkinizi nezaketle vermeli hiç kimsenin hayatınızdan çalmasına izin vermeyeceğinizi kararlılıkla ortaya koyabilmelisiniz.
Reklamı Kapat [X]