Aslan Burcu

Yükselen Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Yükselen Aslan Burcu Yorumu

10 Haziran 2021, Perşembe

Aslan Burcu

Bu gün önemli kararlar almaktan kaçınmanız gerekir. Daha iyi sonuçlar görmek için iyimser olmalı ve beklemeyi bilmeli aceleci olmamalısınız. İşiniz ile ilgili konularda gizliliğe önem verin ve size verilen sözlerin yerine getirilmiş olmasının memnuniyetini kimse ile paylaşmayın.ASLAN Aşk ve İlişkiler: Eş ya da sevgilinize karşı  duygularınızı ifade etmekte zorlanmak yerine kalbinizden geçeni ifade etmeli sevginin paylaştıkça çoğaldığına inanarak hareket etmelisiniz. e Mutluluğun hakim olabilmesi için duygusal yapınızı ortaya koymaktan çekinmeyin.ASLAN Finans: Bugün finansal konularda beklenmedik harcamalar gerilmenize neden olabilir.ASLAN Sağlık: Soğuk algınlığına bağlı kuru öksürük sizleri rahatsız edebilir.  Soğuk maddeleri tüketmekten kaçının.

10 Haziran 2021, Perşembe

Yükseleni Aslan Burcu Olanlar Hakkında

Yükselen burcu Aslan olanların kendilerine güvenleri son derece yüksektir. Başka insanların onları beğendiklerini düşünür ve bundan haz alırlar. Daima ilgi merkezi olmak isterler. Beğenilmek, ilgi görmek ve takdir edilmek onların ruhsal ihtiyaçlarıdır. Zirvede kalmak ve istedikleri amaçlara ulaşmak onlar için çok önemlidir. Yaratıcı çalışmalara ve sanatsal alanlara karşı kapasiteleri yüksektir. İlgi duydukları bir alanda son derece başarılı olabilirler. Kendilerine özgü bir anlayışları vardır. Gösterili, görkemli, canlı renklere sahip şeyler onları çeker. İşleri planlamada, başka insanları kullanmakta ve çalıştırmakta üstlerine yoktur. Başladıkları işleri yarım bırakmazlar, Sert koşullarda çalışabilir, atak ve girişken olabilirler. Bu insanlar aynı zamanda mert, açık sözlü ve kendilerine aşırı güvenen tiplerdir. Genel olarak gururlu ve kibirli olduklarından yaptıklarının beğenilmemesinden hoşlanmazlar. Tenkit edilmeye tahammülleri yoktur. Hayat enerjileri ve yaşama sevinçleri yüksektir. Hayatı dolu dolu yaşamak isterler. Doğayı, güzel olan şeyleri, konfor ve lüksü çok severler. Fiziksel olarak geniş bir göğüs yapısına sahiptirler. Saçları açık renkli olur. Yüzleri yuvarlak, el ve ayakları bedenlerine göre küçük olabilir.

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
04° 12' 22" R
Ay
Balık
11° 37' 45" R
Merkür
Yengeç
27° 48' 23" R
Venüs
Başak
05° 58' 29" R
Mars
Aslan
28° 12' 50" R
Jüpiter
Balık
00° 09' 42" R
Satürn
Kova
10° 38' 53"
Uranüs
Boğa
14° 33' 19"
Neptün
Balık
22° 56' 43"
Plüton
Oğlak
25° 20' 37"
Chiron
Koç
12° 52' 31"
Lilith
İkizler
00° 57' 31"
True Node
İkizler
09° 11' 37"
Son Güncelleme : 27/07/2021 03:10

Astroloji Gündemi

26 Temmuz 2021 Yükselen Burç Yorumları 26 Temmuz 2021, Pazartesi 26 Temmuz 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 26 Temmuz 2021 Pazartesi yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuları... Devamını Oku >>